gehoordgeziei Mae West voorop bij tv-films in het winterseizoen RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 10 SEPTEMBER 1982 PAG r Metropole Orkest houdt workshop voor jongeren HILVERSUM Voor de Workshop .Metropole Orkest, die de afdelirig Or- kestenbeheer van de NOS van 13 tot en met 24 september in Hilversum organi seert in samenwerking met de AVRO, "hebben zich negentig conservatorium- leerlingen uit het gehele land aange meld. Doel van deze Workshop is, con servatoriumstudenten lichte muziek en jazz tijdens hun studie praktijkerva ring te laten opdoen met een professio neel orkest in de lichte muziek. Die mogelijkheid is elders vrijwel niet aanwezig. Het Metropole Orkest is in West-Europa het enige beroepsorkest in vast dienst in deze samenstelling, gespe cialiseerd in alle facetten van de lichte muziek, en neemt derhalve een unieke plaats in. Dat is wellicht ook de reden, dat de belangstelling voor deze Workshop zo groot is. De artistieke leiding van het pro ject is in handen van Rogier van Otterloo, vaste dirigent van het Metropole Orkest. Tijdens de Worksop zullen de studenten de plaatsen innemen van de beroepsmusi ci, die overigens wel aanwezig blijven voor het geven van aanwijzingen. Allereerst zullen composities worden uit gevoerd, die op het repertoire van het Me tropole Orkest staan. Daarnaast zullen, af hankelijk van de kwaliteit, composities worden uitgevoerd van studenten. Acht deelnemers hebben van de mogelijkheid gebruik gemaakt om eigen composities of arrangementen in te sturen. En tevens heeft de Stichting Conamus, die de belan gen van Nederlandse componisten en tekstdichters behartigt, aan enige compo nisten/arrangeurs opdracht verleend tot het maken van een compositie, die in ie der geval tijdens het slotconcert op vrijdag 24 september in de AVRO-studio I zal worden uitgevoerd. Die opdrachten zijn verleend aan R. Bos, Jerry van Rooyen, Rogier van Otterloo en Frans Eisen, de man die zo'n zeven jaar geleden de lichte muziek als leerstoel aan de conservatoria introduceerde. De deelnemers aan deze Workshop varië ren in leeftijd van 18 tot ca. 32 jaar. De strijkers zijn onder de deelnemers onder vertegenwoordigd (twee violen, één altvi ool, één cello en één contrabas), doch de meeste andere instrumenten zijn redelijk tot goed vertegenwoordigd. Om deze Workshop mogelijk te maken, hebben alle omroepen éénmaal hun recht op een opname van het Metropole Orkest prijsgegeven. Chaplinfilm ontdekt LONDEN - De producenten van een televisie-serie over Holly wood zijn bij hun naspeuringen tot hun grote verrassing gestuit op onbekend Chaplin-materiaal. Het gaat om de 23 minuten du rende film "How to make mo vies" (Hoe films te maken) die de productie van films in het Hollywood van 1918 als onder werp heeft. De producenten van de serie mochten van Chaplins weduwe, Lady Oona Chaplin, een aantal filmblikken doorkij ken. "How to make movies" bleek ongemonteerd bewaard te zijn gebleven. De film beleeft in november zijn wereldpremière tijdens het „London Film Festi val". VARA-haan krijgt meer stijl HILVERSUM— De VARA-haan ,die sinds 1977 het gezicht van deze omroep bepaalt, wordt geplukt. Op advies van een reclamebureau gaat deze omroep de huisstijl vereenvoudigen en daar in past technisch de hui dige haan niet meer Er komt nu misschien al per 1 januari een eenvoudi ger gestyleerder haan .Het ontwerp daarvoor ligt al bij de afdeling gra fisch ontwerp van de NOS. WTT yFRCTTU Amrno- II. Ill II II V -I-D HILVERSUM - De omroe 'pen pakken het komende, televisieseizoen stevig uit. .Mede dankzij de zendtij duitbreiding in de mid daguren per 1 oktober wordt er ruimte gescha pen voor een groot aantal oude en nieuwe films en series. Allemaal eigen werk komt voorlopig nog veel te duur uit. Zo komt bijvoorbeeld de 'TROS met een uit het begin van dit jaar stammende film over het leven van de destijds legendarische sex-godin Mae West. De makers van de pro ductie probeerden met deze film een "waardig en waar heidsgetrouw" beeld van de diva te schetsen. Zij kozen Mae West graag tot onder werp, omdat haar turbulente leven altijd veel gespreksstof opleverde. Mae West speelde in twaalf speelfilms, wat een ongekend klein aantal is als je haar on gelofelijke populariteit in ogenschouw mag nemen. Die populariteit dankte zij vooral aan haar rake uitspraken (ui teraard naast haar meer dan fraaie figuur). Zij was bepaald niet op haar fraaie bekje ge vallen. Zo verklaarde Mae dat zij tot op hoge leeftijd een vrouw bleef waar mannen graag naar keken met de woorden: „Je moet niet roken, niet drinken en niet vloeken, dan doet sèx de rest". Zelf hield ze zich aan die uitspraak door er in volkomen overeen stemming mee te leven. Op 88-jarige leeftijd stierf de op het laatst alleen nog maar goed-geplamuürde Mae West, die vier jaar voor haar dood haar laatste film "Sextette" maakte. Deze prent baarde vooraf al opzien doordat hon- Mae West zoals de wereld haar kende en graag bezag: een sensuele vrouw die wist wat ze te bieden had. Een gewelddadige scène uit de film "Geoffrey" over mensen die op eigen vordeel uit zijn. derd meer dan gemiddelde ac teurs haar tegenspeler wilden zijn. Volgens insiders niet haar slechtste, maar ook niet haar beste film. Het grootste succes van de als kinder-vamp gelan ceerde ster was "She done him wrong", waarin Gary Grant haar tegenspeler was. Mae West speelde bij voorkeur rollen die gewaagd en sexy waren. Ze schreef haar eigen teksten terwijl ze in haar gi gantische bed lag, omdat ze daar, zoals ze het ontdeugend uitdrukte, "op haar best" was. Dezelfde omroep staat voor een 13-delige serie met de in trigerende titel "Diamonds". Een Amerikaanse productie, die geheel volgens de Dallas- en Dynasty-traditie over rijke zakenlieden gaat, die, als men op de inhoud van de serie af gaat, bepaald niet het predi kaat "onbeschreven blad" ver dienen. De serie volgt het geslacht Co leman, dat zich gespecialiseerd heeft in het diamantwezen. Vader Coleman krijgt een be roerte als een langvervlogen en graag vergeten kennis bij hem op bezoek komt. Het is een oudere Joodse diamanten handelaar. die uit veiligheidso verwegingen voor de oorlog zijn zaak in bewaring gaf bij Coleman. Nu is voor hem de tijd gekomen om zijn eigen dom op te eisen, wat de Cole mans niet bepaald zint. Zoon Frank neemt gezien zijn vaders conditie de leiding van het bedrijf op zich. Frank, in telligent en eerzuchtig, stort zich met al zijn energie in het bedrijf, en verwaarloost daar bij, geheel volgens de televisie traditie "eerst het werk en dan het meissie", zijn vrouw. Zij zit echter niet bij de pakken neer en begint als reactie een ver houding met de Nederlandse diamantenkoper Bernard de Haan, die, om helemaal van vuurwerk verzekerd te zijn. ook nog eens de beste vriend van Frank is. Het tweetal voelt zich schuldig over de gang van zaken, maar de beide minnaars kunnen er niet toe komen hun verhouding te ver breken. Genoeg tranen en in triges dus,' in déze nieuwe se rie, waarvoor het succes van Dallas model staat. De AVRO reserveer! de zon dagavonden waarop deze om roep uitzendt voor dramapro ducties. Eén zo'n productie is het spel "Geoffrey", gemaakt door Ger Poppelaars. Het ge geven voor deze film is ont leend aan het Venlo-incident. Om het geheugen wat op te frissen: in november 1939 werd een complot gesmeed te gen een tweetal Engelse men sen van de Intelligence Servi ce, een Nederlandse luitenant en een garagehouder. Dit vier tal kwam in een gelegenheid in Venlo bij elkaar om samen met een Duitse zakenman een manier te vinden om Hitier onschadelijk te maken. Men was er uiteraard niet op be dacht dat de zakenman in werkelijkheid een SS-brigade- führer was, die er op uit was hen naar Duits grondgebied over te hevelen. Op 9 novem ber was het zover: de eerste Duitse schending van Neder lands grondgebied. Een groep van de Arbeitsdienst sleurde de vier mannen over de grens. Gevolgen: de Nederlandse lui tenant liet bij deze actie het le ven en de overige mannen verdwenen in een concentra tiekamp, De verantwoordelij ke Duitse officier ontving voor zijn aandeel in deze geslaagde actie later applaus en een on derscheiding van Hitier. De versie die de AVRO op het scherm brengt gaat uit van een oude agent van de Britse Intelligence Service, Geoffrey. Hij krijgt na vele jaren wroe ging over de onfrisse rol die hij speelde bij het Venlo-inci- dent en vertelt de waarheid, zoals hij die kent, aan een Ne derlandse vriend. Mae West en Venlo, zoveel mogelijk naar historisch mate riaal getekend, maar ook fan tasie en verdichting volgens geijkt model in „Geoffrey". NICOLINE VAN VUGT MARTIN Klachten al jaren rond lite raire rubrieken op de tv. Die ontbreken of komen niet goed op het scherm. Journaliste Suzanne Piët ondernam eens pogingen in die richting, maar schrijvers interviewend stelde zij zich toch te bescheiden c.q. af standelijk op, zodat de bete kenis van een schrijver of schrijfster er toch niet hele maal goed uit kwam. Weer een rubriek weg. Nu gaat Martin Ros, een man uit de uitgeverswereld zich er voor AVRO-tv weer eens mee bezig houden. Hij kennen zijn vrienden en 5. laties hem ook. Martin st te boek als een boekenge g( ALETTA Het ligt in de AVRO-bedoe- ling op korte termijn van Aletta de Nes een bekende tv-verschijning te mak ir Zij beschikt over de venn derstelde gaven amu mentsprogramma's leuk kunnen presenteren. n gaat zij de komende win op diverse fronten doen. moet het daarbij opnen tegen geheide vermaak n guren als Jos Brink. F n Oster, Pim Jacobs en P v.d. Schalie. Maar Ale gi schijnt een en ander in h te hebben waar we nog v op zullen zien, zo werd verteld. KEES Kees Schippers, directeur van de Nederlandse Onder wijs Televisie, heeft met zijn team weer een nieuw seizoen schooltelevisie voor bereid. De leerkrachten die hun kinderen wel eens naar de programma's van de NOT laten kijken, kunnen ook nu weer rekenen op een interessante aanpak van de onderwijstelevisie, zo liet hij weten. Voor de kleuters staat "Wie komt er in mijn huisje" op het ver langlijstje, een serie pro gramma's waarbij een kleurrijk prentenboek ge bruikt kan worden. Klas twee kan zich op school in de vrije natuur wanen, want het onderwerp dat voor de biologie-lessen on-' der de loep wordt genomen heet veelzeggend genoeg "Insecten". De vragen die bij kinderen opborrelen worden op een heldere ma nier behandeld in "Ik zou wel eens willen weten..." De NOT heeft dit program ma speciaal voor de hog< klassen opgenomen. Ot bekenden van de leerkra< ten zijn de series "Lief voor elkaar", "Kijken d< het sleutelgat" en "Wat je daar". Voorzover d programma's aan de actua teit onderhevig zijn, word ze bijgewerkt. Jonger kunnen ook wat opsteh bij "Een beetje anders, en daar", dat gaat over b tenlanders. Leuk en le zaam, die NOT. Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.28 Medelanders Nederlan ders. Onderwijsmoge lijkheden voor woonwa genbewoners. 18.58 Journaal. VARA 19.00 De wildernis leeft. Amerikaanse serie van vier documentaires over de laatste wildernissen op aarde. Vierde en laatste afl.: Het Groot Barriere Rif. 19.50 De 7 van Blake. Engelse SF-serie. Met: Gareth Thomas, Sally Knyvette, Paul Darrow, Jan Chap- pel e.a. Er is maar een man, die weet waar Control, het computer centrum. dat de centra le zenuwknoop van de Federatie vormt, te vin den is. Dat is ene Do- cholli, die in Vrijheids stad woont. 20.40 Wie in 't Nederlands wil zingen. Op de Firato te Amsterdam werd een muzikaal programma opgenomen, gewijd aan de Nederlandstalige popmuziek. Met: Doe maar, Drukwerk, Toon tje Lager, Het Goede Doel, Braak en het Me tropole Orkest o.l.v. Ruud Bos. Presentatie: Leoni Jansen. 21.37 Journaal. IKON 21.55 De overkant. Film van Heddy Honigmann over mensen en media. Heel wat boodschappen da len door de media op de hoofden van mensen neer. Hoe reageren mensen daarop, als ze al reageren? VARA 22.30 Film thuis. Ter afsluiting van een aantal zomer- films van de VARA, van avond het eerste van drie Engelse tv-spelen, geschreven door Victo ria Wood: Talent. Met: Julie Walters, Victoria Wood, Bill Waddington, fslat Jackley en Kevin Lloyd. In een bus naar het centrum zit Julie. Ze heeft genoeg van de al ledaagsheid van haar bestaan en is op weg naar een nachtclub, waar een talentenjacht wordt georganiseerd. 23.40 Journaal. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 17.55 Studio sport extra. EK -JE**?--* ■SpM Ben Gazarra en Tony Roberts te zien in "Een kwestie van eer", Ned. II, 20.27 uur. Toontje Lager vergast de luisterende kijker op de gekuiste versie van het lied "Net als in de film", Ned. I, 20.40 uur. Atletiek in Athene. Commentaar: Ben de Graaf en Theo Reitsma. 18.25 Paspoort. Informatie voor de Spaanse werk nemers. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. TROS 18.59 Ivanhoe. (afl. 2) Ameri kaanse driedelige serie naar het gelijknamige boek van Sir Walter Scott, onder regie van Douglas Camfield. Met: Anthony Andrews, Ja mes Mason, Olivia Hus- sey, Lysette Anthony e.a. Isaak en zijn doch ter Rebecca reizen met de zwaargewonde Ivan hoe en Cedric en zijn gevolg door Sherwood Woud, waar ze door drie ridders van prins John worden overvallen, ledereen wordt door de Zwarte Ridder gered, behalve Rebbeca, want zij is ontvoerd door Guilbert. 20.00 Journaal. 20.20 Een kwestie van eer. Amerikaanse tv-film van Jud Taylor (1981), geba seerd op het boek „Point Blank" van Son ny Grosso en Philip Ro senberg. Met: Ben Ga zarra. Paul Sorvina, Ro bert Vaughn, Tony Ro berts e.a. In de jaren zestig werd er in Ameri ka een commissie inge steld om de politie op het gebied van corruptie door te lichten. De film vertelt het verhaal van politieman Joe Longo, een eerlijk mens, die eenmaal in zijn leven de fout beging bij toeval steekpenningen aan te nemen. 22.45 Aktua tv. Actualiteiten rubriek. 23.25 Journaal. Met: Nieuws voor doven en slechtho renden. 23.35-23.58 Studio sport extra. Ek Atletiek te Athene. DUITSLAND 1 16.15 De avonturen van Tom Sawy er en Huckleberry Finn. Tweede deel Eerste liefde. 16.40 De oude dooa. Vrolijk kinder programma. Billy Bevan: de klein steedse prinses. 16.55 Donalds honde-wasaen. Te kenfilm van Walt Disney. 17.05 Teletechnicum. Nieuws uit na tuurwetenschap, techniek en milieu. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Live uit de studio. 18.30 Voorzichtig, verborgen came ra. Liefdesbrieven. 18.40 WWF-club. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 The tender trap. Amerikaanse komedie van Charles Walters (1955) naar eén toneelstuk van Max Shul- man en Robert Paul Smith. Met: Frank Sinatra. Debbie Reynolds. Da vid Wayne. Celeste Holm en Lola Al bright. De succesrijke theateragent Charlie Rieder heeft voortdurend veel succes bij de vrouwtjes, die hem alle maal in het huwelijksbootje trachten te lokken. 22.00 Plusminus. Economisch 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De vakantie. Tv-film van Irina Korschunow. Met Witta Pohl, Klaus Herm, Gabriele Fischer. Stephan Or- lac e.a. Problemen rond de vakantie. De zoon mag alleen op vakantie, en dat wil de dochter ook. Vader heeft DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Trucbonbons. De verjaardag van Calimero. 16.20 Leerlingen-express. Journaal voor de jeugd. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Meesterscènes met Stan en Ollie. 18.20 Westerns van gisteren. Zorro rijdt weer (6) 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands journaal. 20.15 Onze ouwe. Duitse misdaadse rie. Met: Siegfried Lowitz. Michael Ande. Jan Hendriks en Christiane Kruger. Het huwelijk van de 45-jarige Ulrich Thielen is na 16 jaar op de klip pen gelopen, terwijl ook zijn bedrijf langzaam maar zeker naar de knop pen gaat. 21.15 Atletiek. EK in Athene. 22.00 Actualiteiten. 22.20 Aspecten. Cultureel nieuws. 23.05 Sport op vrijdag. 23.35 De koffer in de zon. Humoris tische spionagefilm van Georges Lautner, Met: Mireille Darc, Nichel Constantln, Jean-Pierre Marielle e.a. Achternagezeten door de inlichtin gendienst van Lybie verbergt de Joodse commandant Bloch zich in een koffer. Hij zoekt een onderkomen op de Franse ambassade. 01.10 Journaal. DUITSLAND 3 NDR 16.30-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Vuur rond middernacht (2 en slot). 18.50 Vier vrolijke rakkers. Tv-serie. Afl.: Overtuigende argumenten. 19.00 Verhalen uit de literatuur. Er is geen leven zonder schrijven. Film over Josef Ippers en de Workshop voor schrijvende arbeiders. 19.30 Dagelijkse zorgen ter discus- (7). 20.00 Journaal. 20.15 Zo speel ik veel personen he lemaal alleen... Jurgen Moller por tretteert Gustaf Grundgens. 21.15 Tekort aan tijd. Film over het dagelijks leven van een overbelaste generatie. 22.00 Club 2. 23.00 Journaal. WDR 18.00 Het programma met de muis. 18.30 Telecollege. 19.00 Hobbytheek. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Reporter. 21.00 Praten moet je met elkaar. Tv-serie. Afl.: Het geval Egon. 21.30 God en de wereld. 22.00 Madame Curie (1). Tv-spel in vijf delen van Elaine Morgan. 22.50 Cultuur en wetenschap. Een cultuurgeschiedenis van de Basken. 23.35 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 De avonturen van Peter èelie. Tekenfilmserie voor de kinderen. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Voor de allerkleinsten. 18.35 Open school. Herhaling inlei dend programma voor het seizoen 1982-'83. 19.07 Het vrije woord. Vrijzinnigheid als koopwaar. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Een sleutel voor de angst. En gelse avonturenfilm van Michael Tuckner (1972) naar een verhaal van Allstair McClean. Met: Barry New man, Suzy Kendall. John Vernon, Dolph Sweet e.a. Een bende aast al jaren op een juwelenschat die zich in een vliegtuigwrak op de bodem van de Golf van Mexico bevindt. John Talbot, wiens vrouw en zoontje zich destijds aan boord van het toestel bevonden, zit de misdadigers op de 21.55 Premiere-magazine. Filmpro gramma van Roland Lomme met Francis Lai en Michel Legrand, de meest bekende componisten van filmmuziek. 22.45 Journaal. BELGIE BRT 2 16.30 EK Atletiek in Athene. Recht streekse reportage met commentaar van Roger Moens en Alain Conlnx. 19.15 Pieter Bruegel. Belgische do cumentaire van Johan Vincent. De film is een montage van schilderijen van Pieter Bruegel. 19.30 Lieve plantjes. Bromelia's (1). 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20 10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling van de Engelse serie naar de trilogie van John Galsworthy. Tweede afl.: Jo vraagt Frances om de echtscheiding, maar ze weigert. Old Jolyon onterft Jo uit wraak en laat alles na aan June. Soames ontmoet Irene Heron en het wordt liefde op het eerste ge- 21.05 Stravinaki. Muzikale biografie van Tony Palmer over het leven en het werk van de componist Igor Stra- 21.55 Uitzending door derden. Pro gramma van de Groene Omroep. 22.10-22.40 EK Atletiek in Athene. Samenvattende reportage. BELGIE FRANS 1 17.00 Schooltelevisie. 17.30 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.45 3, 2, 1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. 18.15 La boite aux images. Kinder programma. 18.45 Faitos vos jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten. editie Luik. 19.25 Weerbericht. 19 30 Journaal en sportberichten. 19.55 Vieilles casseroles et bonnee recettes. Kookrubriek. 20 10 L'oeil des autres. De trottoirs van Manilla. Franse documentaire. 21.10 Le songe. Toneelstuk van Au gust Strindberg onder regie van Adrien Brine. Met: Eric Pradier. Fran ce Molron. Jules-Henri Marchant en Jacques Viala. Geleid door de dichter wiens werken hem op de godên doen lijken, komt de dochter van Indra een onderzoek instellen naar de wereld van de sterfelijken en hun lot delen. 22.45 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie Belgie Frans 1. ENGELAND BBC 1 16.15 EK Atletiek. 17.20 Play school. 17.45 Jigsaw. Kinderprogramma. 18.10 Breakthrough. Programma met John Craven. 18.35 Kinderfilmpje. "18 40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.25 EK Atletiek. 19.50 Spel zonder grenzen. 21.00 Britain's strongest man. 22.00 Journaal. 22.30 Chinese detective. 23.20 Connections. 23.51 Journaal. 23.55 EK Atletiek. 00.35-02.30 Pope Joan. Engelse pseudo-historische film van Michael Anderson (1972). Met: Liv Ullmann, Olivia de Haviiland, Trevor Howard ENGELAND BBC 2 16.45 Golf. 17.20 EK Atletiek. 18.10 Arts. 18.35 Weekend outlook. 18.40 Nyoka and the Tigerman. Fa- tal second. 19.00 Dick Barton, special agent. thrillerserie. 19.50 100 great paintings. 20.00 Gardener's world. Voor tuin- liefhebbers. 20.25 Journaal. 20.30 Prom. Sir Georg Solti en het koor van het Edinburgh Festivi 22.05 My music. Spel. 22.30 Worlds apart. 23.30 Reportage. 00.45-01.35 Golf. Televisie morgei DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achtergroni matie. 10.23 The tender trap. Herhali DUITSLAND 2 12.00 Overzicht programma's. ENGELAND BBC ENGELAND BBC 07.25-15.45 Schooltelevisie ei Radio vandaag HILVERSUM 1 16.02 (KRO) Op de valreep Actualiteiten - 18.20 Punt uit Country and westernprograrr 21.02 Nine o'clock jazz - 22.02 [I 23.03 (NOS) Met het oog op mi HILVERSUM 2 16.32 (NOS) Consumentenpro ma - 17.00 Journalistenforum - (VOO) Info-magazlne - 20.00 M d 21.00 (NOS) Voor Molukkers iitr derland - 22.10 RVU-progran, 22.40 Banden met het buitenlaf,, HILVERSUM 3 18.03 (NOS) De avondspits - 19, rock and rollmethode - 20.03 j Ook zo - 20.30 Radio Nome - Bajes berichten - 22.02 De R Improvisatiesalon - 22.30 De|^ wereld. HILVERSUM 4 17.00 Overname Hilversun 2 - (NOS) Europees concertpodi 22.00 Jazz met Michiel de Ruyt Radio morgen HILVERSUM 1 0.02 Een muzikaal gat 7.02 (VARA) Hallo hier Hilvefi 10.30 Z.I. HILVERSUM 2 7.20 (TROS) Rollebolleradio Aktua - 8.10 Sport na sport Toeraktua - 9 05 Gymnastiek vi vrouw - 9.15 Voor blinden i zienden - 9.33 Bosboom 9.45 Rubriek voor de sportvi 21 10.00 Consumenteninformatie - Sport - 10.35 Toerisme - 11.00- dagmarkt - 11.20 De kruidenmt 0l Overeinder - 11.45 Stappen Henk Raaf - 11.33 De vlucht na., mooie gevoel (deel 1 over alcoh 1 blemen) - 12.00 Open Schooltlj: IUi HILVERSUM 3 n 7.02 (NCRV) Popfrisser - 8.30 KI11 programma - 9.03 Gospelrock -nTl Popstation - 11.00 Non-stop voelige muziek. HILVERSUM 4 7.02 (AVRO) 's Morgens in de vr#oï - 8.05 Op 'n klein stationnetje Piano-an: SjostakowitsJ en Kh turian - 10.00 Concerto maf Mozart en Lalo - 11.45 Die f<4[ licht klassiek voor de lunch. Mn de n 1 NIEUWSBERICHTEN Nr Nieuwsuitzendingen zijn op Hl 1 elk heel uur. 24 uur per dag. C versum 2 op elk halt uur van 7 tot 17.30 uur. voorts om 7.00, 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en H uur. Op Hilversum 3 op elk hewt van 7.00 tot 24.00 uur en Hilven|n om 7.00, 8.00 en 13.00 ui ni

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2