5 Neue Deutsche Welle vindt geen genade in Hilversum RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1982' PAGIN. Corry Konings wint kort geding tegen Story HAARLEM - Het blad Story heeft onzorgvuldig gehandeld te genover Corry Konings door een artikel te publiceren, waarin stond dat de zangeres en haar echtgenoot in ernstige huwelijks moeilijkheden verkeren. Dat heeft de president van de Haar lemse rechtbank mr. H.F. van den Haak gisteren bepaald in het kort geding dat Corry en haar echtgenoot hadden aangespannen tegen de uitgever van Story, uitgeverij de Spaarnestad in Haar lem. In het nummer van 20 augustus moet over deze zaak een rectificatie worden geplaatst. Volgens del Haarlemse rechtbank- -president berustte de publikatie over de breuk in het huwelijk van het echtpaar op niet of onvoldoende geverifieerde medede lingen. Mr Van den Haak wees twee andere eisen van het echt paar Roelen-Konings af. Het blad hoeft geen advertenties met daarin een rectificatie te plaatsen in de dagbladen waarin gead verteerd werd met het bewuste nummer van Story. Ook de eis om voorschotten op schadevergoedingen van in totaal 15.000 gulden wees de president af. Volgens hem is het bezwaarlijk om in een kort geding schadebedragen vast te stellen. Wel zal de Spaarnestad een dwangsom van 10.000 gulden moeten betalen als de rectificatie in Story achterwege blijft. Extra televisie- uitzendingen van sportevenementen HILVERSUM De NOS-televisie- rubriek „Studio Sport" zal de ko mende weken in veel extra uitzen dingen beelden laten zien van diver se sportevenementen. Zaterdag 7 au gustus komt op Ned. 2 van 18.15 tot 18.45 uur een reportage van de Ne derlandse Atletiekkampioenschap- pen. Op zondag 15 augustus is er van 22.50 tot 23.10 uur op Ned. 1 een ex tra uitzending van de finale van het Amsterdam 707 voetbaltoernooi. Eerder op de dag, van 18.05 tot 18.35 uur wordt op Ned. 2 aandacht be steed aan het Wereldkampioenschap Vierspannen in Apeldoorn. Woensdag 18 augustus worden van 23.20 tot 00.35 uur via Ned. 1 beelden vertoond van de jaarlijkse atletiek wedstrijden in Ztirich en van het be gin van de Haarlemse honkbalweek. Dat honkbal komt terug op zaterdag 21 augustus van 17.45 tot 18.45 uur via Ned. 2 in een uitzending, waarin ook beelden worden vertoond van het concours hippique internationaal in Rotterdam. Beide evenementen zijn ook te zien op zondag 22 augus tus van 17.05 tot 18.35 uur op Ned. 2, dan samen met atletiek uit Keulen. Maandag 23 augustus beginnen de dagelijkse uitzendingen van de we reldkampioenschappen Wielrennen op baan en weg in Engeland. De uit zendingen van de baanwedstrijden vallen op Ned. 1 op 23 augustus van 22,50 tot 23.15 uur, op 24 augustus van 23.00 tot 23.25 uur, op 25 augus tus van 22.10 tot 23.40 uur en op 26 augustus van 22.55 tot 23.20 uur. Op 27 en 28 augustus zijn de uitzen dingen op Ned. 2: op de 27e van 23.50 tot 01.05 uur (dan ook atletiek uit Brussel) en op de 28e van 23.55 tot 00.25 uur. Zondag 29 augustus zijn de laatste baanwedstrijden, sa men met beelden van de Wereld kampioenschappen Roeien in Zwit serland te zien op Ned. 1 van 16.00 tot 17.00 uur. Van de wegwedstrijden in het We reldkampioenschap Wielrennen ko men uitzendingen op 1 september (Ned. 2 - 18.25 tot 18.54 uur), 4 sep tember (Ned. 2 17.15 tot 18.45 uur weer samen met roeien uit Zwitser land) en 5 september (Ned. 1, 15.30 tot 17.00 uur). Van voetbalwedstrijd IJsland-Ne derland in de voorronde van het Eu ropees kampioenschap 1984 wordt op 1 september alleen een samenvatting gegeven in Studio Sport: Ned. 1 - 22.10 tot 22.50 uur. Politieke partijen krijgen meer zendtijd HILVERSUM Vanaf 19 augustus krijgen de zestien politieke partijen, die in alle 18 kieskringen een lijst hebben ingediend voor de Kamerverkiezingen op 8 september, extra zendtijd. Het be treft tweemaal tien minuten zowel op radio als op televisie. In totaal kunnen deze partijen tot en met 4 september (behalve op de zondagen) zich dus ge durende veertig minuten tot de kiezers wenden. Voor een van de zestien, de Centrum partij, staat het nog niet geheel vast of zij zendtijd toegewezen zal krijgen. De partij heeft namelijk wel in alle kies kringen lijsten ingediend, maar in di verse kieskringen zijn bezwaren inge diend „wegens het racistisch karakter" van de CP. Mochten die bezwaren door de Raad van State worden gehono reerd, dan vervalt voor de CP ook h| recht op zendtijd. De radio-uitzendingen vallen op Hi versum 2 van 18.20 tot 18.30 uur en Hilversum 3 van 18.03 tot 18.13 uur. de televisie komen beelden op Ned. van 21.55 tot 22.05 uur en op Ned. 2 vj 19.41 tot 19.51 uur. De volgorde vat uitzenden is bepaald door de regering! commissaris voor de omroep. In totaal nemen 20 politieke partije- aan de verkiezingen deel. Vier daarva- doen slechts in een beperkt aantal kiei kringen mee. Dat zijn de Nederlandse Volks Unie (2 kieskringen, met eéjn naamloze lijst), de partij „God met onL€ (5 kieskringen), de Progressieve ParL, tot Behoud van Milieu, Werk en Maaf schappij (1 kieskring) en de Kleiip Partij (1 kieskring). HILVERSUM Hoewel de grote platenmaatschap pijen EMI, Ariola, Wea en Phonogram hun uiterste best hebben gedaan en ei genlijk nog steeds doen om de nieuwe Duitse mu ziekstroming ook door te laten dringen tot het om- roepkwartier in Hilver sum en zodoende op de Nederlandse radio is daar tot nu toe vrij weinig van terecht gekomen. Die Neue Deutsche Welle lijkt nauwelijks aan te slaan op een incidenteel succesje als „Da Da Da, I Don't Love You" van Trio of „Dreiklangs Dimensio ned" van Rheingold na. De Hilversumse disc-jockeys zijn niet geïnteresseerd in het hele gebeuren. Meerdere ma len kregen pluggers te horen dat die muziek prachtig zou passen in de Duitstalige pro gramma's die de omroep kent, maar niet in hun over het al gemeen op Engelse en Ameri kaanse leest geschoeide mu ziekprogramma's. Daarmee waren de problemen echter niet opgelost, want in die Duitstalige programma's staat de Schlager hoog aangeschre ven en daar past die Neue Deutsche Welle volgens de makers niet in,» De nieuwe Duitse muziek valt in Neder land dus min of meer tussen wal en schip. Een van de belangrijkste rol len in die nieuwe Duitse stro ming heeft het Welt Rekordla- bel gespeeld. Deze maatschap pij, die door Horst Lüdtke werd opgericht, houdt zich sinds twee jaar bezig met het vastleggen van nieuwe muzi kale ontwikkelingen. Horst heeft heel wat werk verzet voordat de eerste groep werd gecontracteerd. De redakties van kleine veelal gestencil de blaadjes die meestal over slechts één artiest schrijven, werden door hem bezocht. Hij ging -in clubjes kijken, sprak met disc-jockeys van „alterna tieve" radioprogramma's en ging bij importzaken langs om de platenbakken door te kij ken. Zo vormde Horst Lüdtke zich een beeld van het alterna tieve circuit en kon hij met ar tiesten gaan praten en contrac ten afsluiten. Het culturele gat, dat na de tweede wereldoorlog was ont staan, werd op deze manier Spider Murphy Gang, geen Neue Deutsche Welle, maar wel verteerbare muziek. vooral toen andere platen maatschappijen ook belang stelling kregen weer ge dicht. De Duitse producer Conny Plank zegt: „Na de tweede wereldoorlog waren veel emoties, die onder het volk leefden, kapot gemaakt. Mijn landgenoten realiseerden zich langzaam voor wat voor een waanzinnig regiem ze hadden -gestreden. Hierdoor werd de gevoelswereld ver stoord. Het duurde jaren voor zich dit weer wat had her steld". Volgens Holger Czukay ont stond die Neue Deutsche Wel le toen 15 tot 25-jarigen, die de oorlog niet mee hadden ge maakt, zich begonnen te roe ren. „In de Amerikaanse en Engelse muziek vonden ze hun emotionele belevingswe reld maar gedeeltelijk terug. Om direct hun gevoelens te kunnen ui(en, kozen veel groepen voor electronische in strumenten als de synthesizer. Op dit instrument kan gemusi ceerd worden, maar ook mee gespeeld, zonder een muzikale opleiding". Groepen, die het label: „Neue Deutsche Welle" kregen opge plakt, waren inhet begin vooral groepen die de emoties van de Duitse jeugcT weerga ven, in het Duits zongen en zich voornamelijk bedienden van muziek gemaakt met syn thesizers. Maar net als bij de Engelse punk in 1977, bleek het voor veel groepen voor al in eigen land aantrekke lijk om .tot die groep te beho ren. Er was namelijk een strijd uitgebroken tussen de platen maatschappijen om de beste groepen uit die stroming te contracteren. Zo kon het bij voorbeeld gebeuren dat de uit Berlijn afkomstige groep Ideal door Wea een contract kreeg aangeboden, terwijl de groep nog geen jaar daarvoor de deur was gewezen omdat die platenmaatschappij niets ivo het viertal zag. Zangeres Acer nette Humpe gelooft dat <Ho stroming het geen twee jaicel uithoudt. Nu al zijn er grtïtiet pen, die, hoewel ze eerst hoier van de toren bliezen er bij bit horen, zeggen dat ze niets mtne de stroming te maken hebbe^ar Uitsplitsen wie nu wel en wfcol niet tot de Neue Deutsche! Welle behoort, heeft geen zifcte Net als in de punktijd zullebai waarschijnlijk toch alleen ana beste groepen deze „hele pnde motiestunt" overleven. Hjtati heeft er in Duitsland in elk gjwo val voor gezorgd, dat platenbfcid zen die waren ingeslapen waljtac ker zijn geworden. Dat me^D'f muzikanten, dankzij de kleiqsut platenlabels, die met deze mmvo zikale stroming als paddestoikoi len uit de grond zijn geschflrer ten, een boterham kunnejrot verdienen. Dat er op de radiwo meer aandacht wordt bestee}vo< aan het „eigen" product en dispr er weer een gezonde concul rentie is ontstaan. Dat de Nederlandse radio natipj welijks aandacht besteedt aai die muziek uit Duitsland |q0 jammer omdat er/ soms vooirer treffelijk wordt £emusiceedte Maar misschien is het een stLej mulans voor disc-jockeys een in eigen land rond te kijka wat er op muziekgebied ge, beurt. Daarmee hoeft dan niéj langer klakkeloos de muzig uit Engeland en Amerika de radio overgenomen te wöïj den en zou een Nederland Explosie kunnen ontstaan, dat gebeurt heeft die Nei^ Deutsche Welle ook in oq land zijn dienst bewezen. HANS PIË Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. 19.00 Van gewest tot gewest. Regionaal nieuws over de olieprovincie Zuid- Holland. De olie uit deze provincie wordt naar in ternationale maatstaven op een hoogst unieke wijze gewonnen, want de bevolkingsdichtheid, het kwetsbare milieu en de strenge eisen van de betrokken overheden dwingen de Nederland se Aardolie Maatschap pij tot een zeer omzich tige en onopvallende productiewijze. Zo be vindt zich in het water wingebied Meijendel bij Wassenaar bijvoorbeeld een aantal produceren de olieputten en een drie-en-een-halve kilo meter lange olieleiding. Weggestopt achter bo men en struiken. In deze reportage zijn enkele van de Zuid-Hollandse velden en boorlocaties te zien. Andere onder werpen gaan over de vi- safslag in Den Helder en de oude beugelbaan in Neer, die momenteel wordt gerenoveerd. 19.55 The rake's progress. Kameropera van Igor Strawinsky vertolkt door het London Philharmo nic Orchestra o.l.v. Ber nard Haitink en het koor van Glyndebourne. Met: Felicity Lott, Leo Goeke, Richard van Allen, Sa muel Ramey, Nuala Wil lis, Rosalind Elias en John Fryat. Deze kame ropera is gebaseerd op een reeks gravures van de Britse achttien- de-eeuwse schilder Wil liam Hogarth over de op- en ondergang van een jonge losbol en be hoort tot de sleutelwer ken van het muziekthea ter van deze eeuw. 21.37 Journaal. 21.45 The rake's progress. Derde acte. 22.55 Journaal. 23.05 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.54 De Bereboot. IKON. 18.59 Wij gaan het maken. In de serie films over Ame rikaanse tieners ver toont de IKON van avond een aflevering over vier negermeisjes: 'Beauty in the Bricks' NOS 20.00 20.27 NOS 23.07 23.17 van Allen Mondell en Cynthia Saltzmann. Kor te inhoud: De vier meis jes, Teresa, Baba, Tina en Michelle wonen in het bakstenen gqtto in het westen van Dallas. De meeste blanke inwo ners hebben weinig goeds over dit getto te vertellen, maar deze meisjes zouden nergens anders willen wonen. Kenmerk. Informatieru briek over kerk en sa menleving. Journaal. Socutera. Filmpje van de Stichting Nederland se Vrijwilligers. Countdown. Popmu ziek, samengesteld en gepresenteerd door Lex Harding met een frag ment uit de film „The Wall", opnamen van het Steve Miller concert in het Rotterdamse Ahoy' Sportpaleis en een gou we ouwe van Procol Ha- rum. In de special treedt het Nederlandse trio Powerplay op. i Shadow mountain. Amerikaanse tv-film van Earl E. Smith over de periode vlak na dé bur geroorlog. Met: Joe Don Baker, Sandra Locke, Ted Neeley en J.N. Houck. Korte inhoud: Kapitein Wishbone Cut ter van het Federale le ger heeft alles in de Amerikaanse Burger oorlog verloren. Hij be sluit op zoek te gaan naar een schat. Ergens bij Buffalo River moeten diamanten verborgen liggen. De Indiaan Half Moon, de geoloog Amos Richmond en het mooie meisje Druscilla Wilcox sluiten zich bij hem aan. Agenda. Informatieru briek over culturele en ontspannende evene menten. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.30 Vakanti* in da ijzartijd. Kin derprogramma. 17.20 ARD-aport extra. WK Zwem men in Ecuador. 17.50 Journaal. 18.00 Da grot* tijd van da klein* auto's. 18.10 Nils Hoigarsaons fantastisch* reis. Serie. 18.35 St. Pauli-aanlagataigar. Zater dag is reisdag. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Tuinen der fantasie. Robert Vasseur: 'loverrijk'. 20.00 Journaal. 20.15 Collision course. Engelse tv-film van Martin Thompson onder regie van Leslie Woodhead. Met: An thony Sher. David de Keyser, Nick Brimble, David Beames. Alec Sabln, Malcolm Reynolds e.a. Korte inhoud: Igor Stravinsky vervaardigde „The Rake's Progress". Deze kamero pera, die vanavond op Ned. I om 19.55 uur wordt uitgezonden, was eerder dit jaar op het Holland Festival "te zien. Joe Don Baker als „Wish bone" Cutter en Sondra Locke als Druscilla Wilcox in de film „Shadow Moun tain" op Ned. II om 21.20 uur. De film geeft de reconstructie weer van het vliegtuigongeval, dat zich op 10 september 1976 in Joegoslavië voordeed. In de buurl van Zagreb botsten bij helder weer twee vliegtui gen op elkaar en stortten neer. Te vens schildert de film het verloop van het proces tegen de vluchtleiders van 21.35 Beelden uit de wetenschap. Wetenschappelijk programma met Alexander von Cube met als thema: energie. 22.30 Achtergrondinformatie. DUITSLAND 2 16.35 Don Quichote. Tekenfilmserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratia. 18.05 Rokende colts. Westernserie. 'De terugkeer van Adam Kimbrough'. 19.00 Journaal. 19.30 De Griek. Jeugdfilm van Gugu- li Mgeladse. 20.15 Balana. Uit het economisch le ven. 21.00 Actualiteiten. 21.20 Lotto. 21.25 Da atraten van San Francisco. Amerikaanse politieserie Met Kart Malden, Michael Douglas en Janice Rule. Korte inhoud: De prostituée Beverly Landau wordt voor een bar neergestoken. Dit Is al de vierde soortgelijke overval in één week tijd. 22.10 Dat ia belangrijk voor u. Tips voor consumenten. 22.15 Trefpunt U-wagen 4. Hulpver lening aan moeders en gezinnen. 22.45 Het muziek-portret. De violist Gidon Kremer in zijn woning In Mos- 23.40 Journaal. DUITSLAND 3 NDR-WDR 18.00 Sesamstraat 18.30 De kinderen uit de holen. Kin derserie. 19.00 In de voetsporen van Darwln. Natuurfilm van Claus Könlg. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Op woensdag in..... 21.45 Verslaggever buitenland: Jlri Pelikan - Mijn Rome. Fllmreportage van Martin Bosboom. 22.15 Gaslight Amerikaanse speel film van George Cukor uit 1944. Met: Charles Boyer, Ingrid Bergman en Jo seph Cotton. 00.05 Journaal. BELGIE BRT 1 17.00 Op het Schüdpedpleln. Pro gramma voor de jeugd met vandaag: Onze vrienden In de EEG: Nederland. 17.30 De Kat Jeugdserie van Lode de Groot Met: Rik Andrles, Domlen de Gruyter, Arnold Willems e.a. Vijf de aft: Tristan en Albert hebben de help nacht Belmont bewaakt en zijn er nu beroerd aan toe. 18.00 Emilia. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Hokusai. Herhaling van een documentaire over Katsoesjika (1760-1849), de beroemdste meester van de Japanse gekleurde houtsnede. 18.30 Chip*. Amerikaanse serie met Larry Wilcox en Erik Estrada. Tweede aft: Diefstal van duur bouwmateriaal brengt Jon en Ponch op het spoor van een goed georganiseerde bende. 19.17 Uitzending door derden. Pro gramma van VNO. 19.37 Morgan. Overzicht program ma's. mededelingen en tièrcè-uitsla- gen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Nationale loterij. 20.20 Arnold. Amerikaans serie met Conrad Bain en Gary Coleman. Drummond wordt aangereden en be wusteloos naar het ziekenhuis ge bracht. Wanneer hij eindelijk bijkomt, blijkt hJj aan een geheugenverlies te lijden. 21.10 The displaced person. Ameri kaans tv-spel van Glenn Jordan naar een verhaal van Flannery O'Connor In de serie 'American short stories'. Met: Irene Worth, John Houseman, Shirley Stoler, Lane Smith en Robert Earl Jones. Korte Inhoud: Op haar farm In Georgia verschaft de weduwe Mclntyre onderdak aan een Poolse familie. De overige landarbeiders be kijken de Polen argwanend. ZIJ be schouwen de familie als Indringers. Mevrouw Mclntyre schenkt geen aan dacht aan de groeiende tegenstellin gen. totdat een van haar negerarbei- ders met een Poolse wenst te trou- 22.05 Puur cultuur over derden. Ludo Bekkers praat met Judith Her- zberg over Charlotte Salomon, die op 26-jarige leeftijd In Auschwitz over leed en een unieke autobiografie ach terliet. 22.40 Journaal. Vooraf: tlèrcé. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1 BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 3,2,1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. 18.15 Cine-vacances. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 18.45 Faitea voa jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-solr. Actualiteiten, editie Brussel. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal an «port be richten. 19.55 Europa cantat Namur. Fetsival voor koren. 20.00 La chaaae aux trésore. Inter nationaal spelprogramma. 21.00 Madame Ie Juge. Franse serie naar een idee van juridisch verslagge ver Raymond Thevenln. Met: Slmon Signoret, Jean-Claude Dauphin. Ma rie Dubois e.a. Zesde aft: Het is win ter en rechter Elisabeth Massot is met vakantie. Zi) heeft haar Intrek ge nomen In een appartement, waarvan de kamers nog leeg zijn. Haar gees- tesgestelheid Is gelijk de sfeer, die haar omringt. 22.35 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 18.10 John Craven's newaround. 18.15 The Monkees. Serie. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.55 Caprice. Amerikaanse kome die van Frank Tashlln (1966). Met: Doris Day, Richard Harris en Ray Walston. 21.30 Now gat out of that. 22.00 Journaal. 22.25 Taak force south. 22.55 Chicago. Serie. 00.08 Journaal. 00.10 20th century remembered. Lord Home. 00.55 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 17.15 Cricket. 18.10 Arts. 18.35 Laurel Hardy. 18.55 Yesterday's witness. X-rays the early days. 19.25 Film 82 special. Candlce Ber gen. 19.55 Six fifty-five special. Rockpro- 20.30 Journaal. 20.55 The travel ahow. Over reizen. 21.05 The man alive debate. 21.50 Jane. 22.00 Filmbuff of the year. 22.30 Cloud Howe. Serie. 23.20 Top crown pairs. 00.05 Newanighl. 00.40 Cricket Televisie morgen NEDERLAND 1 NCRV 15.30 Doe het zelf 'a. Poppenfilm over de belevenissen van twee on handige knutselaars. 15.40 De drie van Yoghurtdorp. Russische tekenfilmserie voor de Jeugd. Tweede deel: De vakantietljd breekt aan. Vader en moeder wilen er op uit trekken, maar zoon, hond en kat blijven liever in Yoghurtdorp. 15.55 De hofnar. Amerikaanse speel film van Norman Panama en Meivin Frank (1955). Met: Danny Kaye, Gly- rlls Johns. Basil Rathbone, Cecil Par ker, Angela Lansbury en Robert Middleton. Korte inhoud: Engeland in de Middeleeuwen. Op de troon zit de snode Roderick, die zijn neef, de goe de koning Paul heeft laten vermoor den. Door de koningsgezinden wor den allerlei capriolen uitgehaald om het kroonprinsje, een baby nog, in veiligheid te brengen en te houden. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 Ontbijt met Julia. Komedie. 11.35 Trefpunt wagen 4. Herhaling. 12.10 Balans. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Elena. Familieportret door Inge 17.00 Pan TauSerie voor de kin deren. 17.30 Verhalen van da Roer. Repor tage voor kinderen. 17.50 Journaal. 18.00 Het Politiemuaeum. Afl.: De geheimagent. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duiteland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Sindbad. Tekenfilmserie voor de jeugd. 15.25 Vakantiekalender. 15.45 De verzoekfilm. 16.10 Gif in de visvijver. Engelse jeugdfilm (1976). 17.00 Journaal. 17.06 Tele-illustratia. 17.50 Billy (Barriers). Britse jeugd serie met Paul Rogers. Benedict Tay lor en Patricia Lawrence. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 BELGIE BRT 2 Zië België BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 3,2,1 contact Wetenschappe lijk programma voor kinderen. BELGIE FRANS 2 14.00 Teletekst Vakantie-toerlsme. ENGELAND BBC 1 07.40-08.55 Tv-cursussen. 10.10 Hong Kong Phodey. 10.20 Jackanory. 10.35 Paddington. 10.40 Take hart on the farm. 11.05-11.30 Why don't you. 14.00 Journaal. 14.30-14.45 See saw. 15.30 Chairing the bard. 17.20 Play school. 17.45 Popeye. ENGELAND BBC 2 07.40-11.55 Tv-cursussen. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.15 (EO) Licht en uitzicht - 17.0 Actualiteiten - 17.45 Over het zei dingswerk - 18.06 (NCRV) Hier - 19.02 Muziek in je vrije tijd - 20.Q (NOS) Langs de lijn met reportage van de Wereldkampioenschappe zwemmen en waterpolo in Equadc en de Nationale Wielerbaankamp oenschappen in het Olympisch Sts dion in Amsterdam - 23.07 Met hl oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.32 (VARA) Uit de actualiteit: iij PK terview - 17.36 Actualiteiten en rea|f|| tie-telefoon - 18.30 Van oude mensd |gj| en dingen die voorbijgaan - 19.3 Luchtruim: een programma ovf n$ kleinschalige radio - 20.03 Het zout i W*\ de pap - 20.45 Vrije tijd blije tijd 21.10 Voor de Antllllanen - 21.4 a Open school - 22.10 Radio Volksuri versiteit - 22.40 Zonder titel - 23.0 And all that jazz: Aad Bos. HILVERSUM 3 G€ - 16.34 (KRO) Nieuws- box - 18.q (NOS) De vakantiespits met Peti Holland - 19.02 (KRO) Krachtvoer! 21.02 Stampij - 22.03 Rocktempel: f 23.02 Walhalla. 1" HILVERSUM 4 - 16.30 (NCRV) Literama-woensdag: 17.00 Overname Hilversum 2 - 20.0 (NCRV) Muzikale reizen: Mozart I LJ Parijs - 21.30 Literama-woensdag, D 22.25 Willem Poot bespeelt histofl -Pc .sche orgels. ya Radio morgen H( HILVERSUM 1 ?e - 0.02 (NCRV) Late date - 1.02 Metr« Le polls - 2.02 Nachtexpress - 6.09 Vai 1q( 10.0 Bo Pretentieloze muziekjes bij de koffie j0 11.03 Het Nederlandstalige kwartiel r_ tje - 11.30 Twaalf-uurtje - 12.40 Mid Te dagpauzedienst - 13.06 Hier en nu 7pl 13.20 NCRV-globaal - 13.30 Het spj 21-en - 14.45 Gesprekken van Kirstj Klijnsma en Gerard van den Berg; 16.02 Goudenregen Ensemble - 16.21 Kletsmajoor - 16.40 Gevarieerd muzj kaal programma HILVERSUM 2 - 7.20 (AVRO) Ingrid Drissen - 9.0 Gymnastiek voor de vrouw - 9.15 Q werkbank - 9.33 Open school - 10.q Sonja van Proosdij - 11.03 Praatpal - 11.33 Radio Lawaaipapegaai -11.4 Gerard Sonder met actueel en Intof matief tussen de middag - 14.0 Anne van Egmond - 16.03 Actueel a informatief in de vooravond HILVERSUM 3 T t- - 7.02 (TROS) De havermoutshow 9.03 Nieuwe en oude hits door Hugj Le van Gelderen - 11.02 De polderpop Lp parade - 12.03 Adje Roland met d Nederlandstalige top 10 - 13.03 a eel pop of een envelop - 15.03 Ferj Maat: de Tros top 50 HILVERSUM 4 ailj - 7.02 (VARA) Groot en klein m< we werk van Johann Kaspar Kerl, Ml chael Haydn, Franz Keyper, Schube) Ke en Albrechtsberger - 8.05 Werko de: van Dvorak. Faure, Saint Saens 9 jp Debussy - 9.00 Muziek uit de barok. 10.35 Ochtendconcert: minder be VO kende composities van Tsjaikowskl 11.55 Lunchconcert door het Toky» Strijkkwartet - 13.05 Minder bekend tel Franse kamermuziek - 14.00 De vic du list Gideon Kremer - 15.35 Gev» j rleerd namiddagconcert - 17.00 Ove« ae name Hilversum 2 ke NIEUWSBERICHTEN m( Nieuwsuitzendingen zijn op Hilversud 1 elk heel uur. 24 uur per dag. Op Hi gai versum 2 op elk halt uur van 7.30 uil' SCV tot 17.30 uur. voorts om 7.00, 8.0C 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en 23.5^ ie> uur. Op Hilversum 3 op elk heel ui/ tei van 7.00 tot 24.00 uur en Hilversum' om 7.00. 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2