Steve Miller Band in VANAVOND IN ROCKTEMPEL (HILVERSUM III): swingtown"Werchter Nostalgisch beeld van Hollywood's pioniersdage RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT WOENSDAG 28 JULI 1982 PAGINA HILVERSUM Zijn el pee Fly Like An Eagle be hoort nog altijd tot een van de bestverkochte pla ten allertijden. In een klap had Steve Miller zijn schaapjes op het droge. Voor de promotie van zijn laatstverschenen langspe- ler Abacadabra heeft de muzikant-annex- zakenman besloten zijn ranch in Texas even te verruilen voor de Europe se podia. Op maandag 2 augustus geeft hij een con cert in het Rotterdamse Ahoy-sportpaleis. Een staalkaartje van zijn kun nen is vanavond om tien uur al op Hilversum III te horen, wanneer in het KRO-radioprogramma Rocktempel opnamen worden uitgezonden van het concert dat de Steve Miller Band op 4 juli gaf in de openlucht van het Belgische Werchter. Little Stevie werd in 1943 geboren in Dallas (Texas) en plukte al aan de snaren van een gitaar toen hij nog maar amper kon praten. Dat werd min of meer veroorzaakt doordat zijn vader bevriend was met het destijds zeer fa meuze muzikantenduo Les Paul en Mary Ford. Op school verruilde hij het ene groepje (The Marksmen Combo!) voor het andere (the Ardolls). Eenmaal volwassen geworden vertrok Miller naar San Fransisco waar het allemaal gebeurde en ver sierde een lucratief platen contract. Daar werd ook de grondslag gelegd voor wat nu de Steve Miller Band is. Sindsdien verschenen er veertien elpees en ruim vijf tien jaar later wordt Steve Miller nog altijd als Een Hele Grote beschouwd. Met het verschijnen van Fly Like An Eagle (1976) gaat het de Texaan pas echt goed voor de wind. Van de elpee wer den niet minder dan vijf mil joen exemplaren verkocht en sedertdien kan Steve zich een zeer vermogend man Steve Miller speelde op het Werchter popfestival louter single-successen noemen. Dat heeft niet al leen met zijn goede stem en gitaarspel te maken, maar zeker ook met zijn prima ontwikkelde zakeninstinct. De opbrengst van concerten en de platenverkoop is alle-, maal belegd in stukken grond, gebouwen, een zie kenhuis en een groot kabel televisie-project in New York. Miller's manier van werken wordt hem door veel critici nogal kwalijk genomen. Zo heeft de Texaan er een ge woonte van gemaakt om in de studio meerdere elpees te-* gelijk op te nemen. Dat ge beurde bijvoorbeeld met Book Of Dreams die gelijktij dig met het succesalbum Fly Like An Eagle werd opgeno men maar pas een jaar later werd uitgebracht. Steve windt er nu eenmaal geen doekjes om dat hij er een gloeiende hekel aan heeft om in.de studio te zitten en pla ten op te nemen. Maar vorig jaar moest hij er ruim vier jaar na het verschijnen van Book Of Dreams toch weer aan geloven. Het eerste resultaat daarvan was de te leurstellende elpee Circle Of Love. Uit diezelfde periode stamt het onlangs uitge brachte Abacadabra en het schijnt dat er nog een elpee keurig afgewerkt op de plank ligt om tezijnertijd op het platenkopende publiek te worden losgelaten. Mogelijk dat de matige ver koop van Circle Of Love voor Steve Miller het teken was om weer eens zijn ge zicht aan de jonge platenko pers te laten zien. De eerste gelegenheid deed zich voor op het Belgische dubbelfesti val Torhout/Werchter. Daar viel de Steve Miller Band in voor de Pretenders die door het plotseling overlijden van gitarist James Honeyman- Scott verstek moesten laten gaan. Badhanddoek De opnamen die de KRO vanavond uitzendt zijn van het tweede concert in Werchter dat in vele opzich ten beter was dan dat van Torhout. Op beide dagen trad de Steve Miller Band aan na U2 en voor Mink de- Ville. Veel festivalbezoekers waren van mening dat Mil ler, gelet op zijn nog altijd grote naam, eigenlijk hoger op de „affiche" had moeten staan. De bijna veertig jarige Amerikaan maakte daar heel wat minder drukte om; vond de hele happening in Werch ter „great" en stond de hele dag tussen de coulissen om vol bewondering een nieuwe generatie popmuzikanten aan het werk te zien. Daar, ergens in België, ontdekte ook de „Gangster Of Love" de absolute topklasse van de Talking Heads. Toch was de begeleidings band van Miller misschien wel de meest professionele die er in Werchter op het po dium stond. Gedurende de hele set lieten de zeven dui delijk goed op elkaar inge speelde muzikanten niet één steekje vallen. De meest op vallende rol was weggelegd voor de uiterst beweeglijke zwarte bassist Gerald John son die halverwege het op treden door een boomlange roadie in een badhanddoek werd gestopt om even te worden afgedroogd. Vergele ken bij Johnson maakte de voorman zelf (als vanouds) weer een wat logge indruk. Miller heeft gewoon niet de uitstraling van een popster. Hij is pafferig, voert geen vi suele show op, kan alleen maar zichzelf zijn en zijn pakkende rhythm blues spelen. Slechts één keer ver liet hij zijn stekkie achter de microfoon om zich wat dich terbij de springende meute voor het podium te begeven. Victorie Tijdens het openluchtconcert in Werchter kraaide de haan vrij snel victorie voor de Ste ve Miller Band. Doordat er voor was gekozen om louter singlesuccessen te spelen, was het optreden een groot feest der herkenning. Feil loos uitgevoerd passeerden alle commerciële hoogtepun ten de revue: The Joker, Fly Like An Eagle, Serenade, Jet Airliner en het voorbeeldig swingende Rock 'n Me om maar eens wat te noemen. Hoogtepunt was zonder meer het breed uitgesponnen en funky Mancho City van de Cirle Of Love-elpee. Het concert van maandag 2 augustus in Rotterdam zal er ongetwijfeld anders gaan uitzien, alleen al om dat er dan langer wordt opgetreden. Ongetwijfeld zal dan meer aandacht worden geschonken aan het meest recente materi aal van Abacadabra om dat de toernee tenslotte is bedoeld om het blazoen van de Steve Miller in Eu ropa weer wat op te poet sen. Rocktempel levert vanavond het bewijs dat hij daar begin deze maand in Werchter in ieder geval prima in is geslaagd. NICO MOKVELD Toen Peter Bogdanovich nog over film schreef en n; als regisseur achter de camera stond, heeft hij uit moi van veteranen alle moeilijkheden vernomen waarm de beginners van het filmmaken te kampen haddei Al deze anecdotes zijn terug te vinden in Bogdanf vich's film „Nickelodeon", die de AVRO vanavond Ned. I om 20.40 uur uitzendt. Het verhaal geeft een beeld van de ontwikkeling van de filp industrie tussen 1910 en 1915. Beginnend in de slapsticksfe van „What's up Doc" met Ryan O'Neal als een onhandige rold Lloyd-achtige figuur met duidelijke trekjes van Buster K aton, zwaait de film naar de nostalgische kant over als O'Ne" tegen wil en dank tot filmregisseur wordt gebombardeerd. In felle strijd tussen de machtige financiers, die aan het nieuv- medium grof geld wilden verdienen en alle kleine ondernemè groeit Bogdanovich favoriete acteur Ryan O'Neal als Leo Taylj> Harrigan in één jaar tijd uit tot een van de gewetensvolle filis makers, waar Hollywood zijn traditie aan te danken heeft. EL geeft de film iets tweeslachtigs. Want ook Burt Reynolds als f opportunist Buck Greenway en Tatum O'Neal als het eigenwil meisje dat in wezen meer kijk op het nieuwe bedrijf heeft dV de hoofdfiguren, ondergaan in de loop van de film zulke ïngrjl pende karakter-wijzigingen dat je tegen het nostalgische eing het vaak knettergekke begin bent vergeten. Wie nog eens in de tijd terug wil gaan naar de periode dat fir maken in de meest letterlijke zin een kwestie van vallen en ok staan was, zal „Nickelodeon" zeker kunnen waarderen. BtL Reynolds te paard op het toneel is Raoul Walsh (die aan <L avontuur een gebroken been overhield) de practical joke van k tamme ratelslang is er een van Allan Dwan en de grap van y regisseur, die enkele pagina's uit het scenario scheurt omdat ly achter komt op zijn draaischema is historisch voor John Fo|j tijdens de opnamen van de Shirley Temple-film „Wee Wilfe Winkie". Dankzij de voortreffelijke decors van Darrell Silver een man die aan werkelijk alle grote films uit de pioniersdagy heeft meegewerkt, ziet het er allemaal erg overtuigend uit. Jaifc, mer is wel dat het verhaal niet wat hechter in elkaar zit. u OTTO MILg, Tatum O'Neal (links) en vader Ryan in een scène i film „Nickelodeon". Televisie vandaag NEDERLAND 1 VARA 16.58-17.30 De film van Ome Willem. Herhaling van 'Ome Willem heeft een verloofde'. NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. 19.00 Van gewest tot gewest. Regionale nieuwsrubriek met: het park Groene- veld in Baarn, dat weer de strakke 18e eeuwse Franse stijl moet krij gen. Verder aandacht voor de Stichting Am bachtencentrum in Mid delburg en Melis van der Sluis, een Friese pottenbakker uit Nieuw Zeeland, die van zijn hobby zijn beroep maakte. AVRO 19.50 Vegas. Amerikaanse tv- -serie van George McGowan. Met: Robert Urich, Bart Braverman, Phyllis Davis, Noami Stevens, Greg Morris, Joan van Ark e.a. Afl.: Het Indiaanse stam hoofd Gray Bear wordt vermoord tijdens een vispartij met Dan Tanna, Harion Twoleaf en Jim Cloud. Hartwell Span- berg een machtig pro ject-ontwikkelaar tracht het land van Gray Bear te kopen, maar de Indi aanse hoofden aarzelen. 20.40 Nickleodeon. Ameri kaanse komedie van Peter Bogdnovitch (1976). Met: Ryan O'Ne al, Brian Keith, Jane Hitchcock, Burt Rey nolds, Tatum O'Neal, John Ritter en Stella Stevens. Korte inhoud: In 1910 ontstaat er een nieuw vorm van ver- maak: de nickelodeon, stomme films met als begeleiding een pianist in de zaal, die ter plekke werd geinspireerd. Leo Taylor Harrigan, een jonge jurist, die met moeite de kost kan ver dienen, ziet wel iets in deze nieuwe miljoene nindustrie. Hij wordt ju ridisch adviseur van H.H. Cobb, hoofd van de Kinegraph Studio's in Chicago. Na een tijdje ontbrandt er een hevige concurrentiestrijd met de Patent Company, een machtige combina tie van filmmakers. Zie voor verhaal elders op deze pagina. NOS 21.37 Journaal. AVRO 21.55 Nickelodeon. Vervolg. NOS 23.05 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 IKON 18.59 Radio. Amerikaanse jeugdfilm in twee delen over de avonturen van een grote draagbare stereo-radio, die in de zwarte Newyorkse wijk Harlem van hand tot hand gaat. Vandaag de tweede aflevering. 19.25 Kenmerk. Schrijver sportretten. In de laat ste aflevering van deze serie de Surinaamse schrijfster Astrid Roe mer, die in 1970 debu teerde onder het pseu doniem Zamani. Ze is verbonden aan het insti tuut voor anderstaligen en werkt op een, zoals zij zelf zegt „ghetto- school" in de Haagse binnenstad met Suri naamse kinderen, die zij leert omgaan met de Nederlandse samenle ving en het daarin voor komende racisme. NOS 20.00 Journaal. 20.27 Socutera. Filmpje van de Stichting Maatschap pij tot Redding van Drenkelingen. VOO 20.32 Dynasty. Amerikaanse serie over de Carring- ton- familie. Met: John Forsythe, Linda Evans, Al Corley, Pamela Sue Martin, Pamela Bel- Iwood, John James, Joan Collins en James Farrentino. Afl.: Steven komt weer bij bewust zijn in het ziekenhuis en sluit vrede met zijn va der. Het is nog niet dui delijk of hij misschien toch hersenletsel heeft, opgelopen. Alexis ge draagt zich steeds be- zittiger ten opzichte van haar zoon en Krystle voelt zich buitengeslo ten. 21.20 Het stenen boek. Twee de deel van een docu mentaire van Manus van de Kamp over Peru. Hij filmde in Machu Picchu, een stad in het Andes gebergte, die in 1911 door de Amerikaanse geleerd Hiram Bingham werd ontdekt. Vierhon derd jaar had de stad vergeten in het gebergte gelegen. Het bleek een van de grootste archi Opnamen voor de Amerikaanse serie „Radio". De Ikon zendt hiervan het tweede en laatste deel uit op Ned. II om 18.59- uur. Het duo Paul Simon Art Garfunkel treden op bij Veronica op Ned. II om 21.45 uur. tectonische wonderen uit de geschiedenis. Ma chu Picchu vormde ooit één van de heilige ste den van het Inca-rijk. 21.45 Muziekspecial Simon Garfunkel. Tweede deel van een concert dat Paul Simon en Art Gar funkel gaven in het Cen tral Park in New York. Het duo trad hier voor het eerst sinds elf jaar weer samen op. 22.15 Schering en inslag. Korte film van Manus van de Kamp over het weven. 22.30 Taxi. Amerikaanse serie over de belevenissen van de personeelsleden van een taxibedrijf. Met: Judd Hirsch, Jeff Cona- way, Danny DeVito, Ma- rilu Henner e.a. Afl.: De futloze Jim wordt super chauffeur, wanneer zijn gele taxi voor hem in een obsessie verandert met een geheim doel. NOS 23.00 Journaal. 23.10 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Gek op gevaar. Documentaire over stuntmannen. 17.00 De goudvis. In 1975 experi menteerden leerlingen uit Frankfurt met vervuild Mainwater. 17.50 Journaal. 16.00 Nick Knatterton. Serie. 18.10 Nils Holgerssons fantastische reis. Sprookjesserie. 18.35 St. Pauli-aanlegsteiger. Serie. 19.15 Actualiteiten. 19.45 De 'Duitse' stem. Anthony Perkins spreekt Duits met de stem van Eckart Dux. 20.00 Journaal. 20.15 De barricade. Tv-spel van Knut Boser onder regie van Jürgen Klaus. Met: May Burchgraber, Heinz Honig en Peter Pasetti. Korte inhoud: Berlijn 1848: een jonge man en zijn verloofde worden door de politie aan gehouden. Ze zaten te rokon en dsl is verboden. Maar bij de uitoefening van zijn functie valt de agent in het water. Het incident breidt zich al een olievlek over de bewoners en voorbij gangers van de straat uit. Men komt in opstand en het leger grijpt in. De bewoners van de straat werpen een barricade op 22.00 Itaipu, het zingende eiland. Documentaire. 22.30 Achtergrondinformatie. DUITSLAND 2 16.35 Don Quichote. Tekenfilm. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.05 Rokende colts. Westernserie. 19.00 Journaal. 19.30 De sport-spiegel. Het einde van Formule 1? 20.15 ZDF magazine. Actualiteiten rubriek. 21.00 Journaal. 21.20 Lotto. 21.25 De straten van San Francisco. Amerikaanse politieserie. Met: Karl Malden, Michael Douglas, Edmond O'Brien e.a. Afl.: Bij een roofoverval op een juwelierszaak wordt Gus Charnovsky. een goedhartige agent, drie dagen voor hij met pensioen gaat, neergeschoten. 22.10 Elkaar begrijpen, met elkaar leven. Armin Hofmeister, blind. 22.15 Het grote feest. Derde verhaal in de serie 'Alpensaga'. Met: Burgl Mattuschka, Wolfram Berger en Lin de Prelog. 23.45 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Sesamstraat. 18.30 De kinderen uit de holen. Kin derserie van Peter Podehl. Afl.: Het geheime dal. 19.00 Bijna een paradijs. Herhaling van een natuurfilm over het vogelpark Walsrode. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 90 minuten In Geesthacht. In formatie en amusement. 21.45 Verslaggever buitenland Rosa von Praunheim. Mijn New York. Filmreportage van de Duitse ci- neaste Rosa von Praunheim over de ontwikkeling van New York geduren de de laatste 10 jaar. 22.15 The, women. Amerikaanse speelfilm van George Cukor (1939). Met: Norma Shearer, Joan Crawford, Rosalind Russell. 00.20 Journaal. BELGIE BRT 1 17.00 Op het Schildpadplein. Geva rieerd programma voor de jeugd met het thema: Onze vrienden In de EG: Wallonië. 17.30 De Kat. Vierde aflevering van een jeugdserie van Bert Struys. Met: Rik Andries, Domien de Gruyter, A. Willems en Diana Delhem. Afl.: Er ko men steeds meer katten bij de ben de: des te moeilijker wordt de ont maskering. 18.00 Emilia. Tekenfilmserie voor de 18.05 Charlie Chaplin. 'Vakwerk'. 18.25 Chips. Een nieuwe serie van dertien afleveringen over twee popu laire motoragenten, die dienst doen bij de California Highway Patrol. Met: Larry Wilcox, Erik Estrada, Robert Pine, Moosie Drier, Gamy L. Taylor, Adam Silbar, Larry Storch en Sonny Bono. Eerste afl.: Jon en Ponch zitten een zonderlinge skelter achterna, die door zijn dolle kuren het voortbe staan van een autoclub voor jongeren in gevaar brengt. 19.12 Librado. Programma in de se rie Uitzending door derden. 19.37 Morgan. Overzicht program ma's, mededelingen en tierce-uitsla- gen. 19.45 Journaal an sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Nationale loterij. 20.20 Arnold (Diffrent strokee). Met: Conrad Bain, Gary Coleman, Todd Bridges. Dana Plato e.a. Afl.: De exclusieve club. 20.45 Spel zonder grenzen. Geva rieerd internationaal spelprogramma. 22.10 Puur cultuurover derden. Herhaling van een programma, waar in Ludo Bekkers praat met Cornells Verhoeven over Seneca. 22.45 Journaal. Vooraf: Tierce-uitsla- BELGIE BRT 2 Z» Bttlgi. BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.45 Voyages. Documentaire serie. Afl.: Een tempel bouwen. 18.15 Cine-vecances. Vakantiepro gramma voor de kleintjes. 18.45 Faites vos jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Brussel. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal. 19.55 La chasse aux tresors. Inter nationaal spelprogramma. 20.55 Jeux sans frontieres. Interna tionaal spelprogramma. 22.30 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.00 Un autre regard. De snelle ontwikkeling van de Kerk in België. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 We are the champions. 18.10 Newsround with Paul McDo well. 18.15 The Monkees. Serie. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.50 The Wednesday film. The dove. 21.30 Now get out of that. 22.00 Journaal. 22.25 Chicago story. Serie. 23.35 Kelly Monteith. 00.03 Journaal. 00.05 The 20th century remembe red. Lord Home. 00.50 Weerbericht ENGELAND BBC 2 Lord Mountbatten remem- 655 special. The travel show. Tips en infor- over reizen. The man alive debate. Film buff of the year. Cloud home. Tv-serie. Goodwood drassage. Newsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 TROS 15.30 Het rijk der dieren. In dit te kenfilmpje uit de serie over Afrika^- se diersoorten gaat het vandaag over de baviaan. 15.38 Ouder maar springlevend. Een Engelse film, die wil laten zien, dat de ouder wordende mens nog volop kan meedoen, aan alles wat de huidige wereld aan sport biedt. Her haling van november 1981. 16.08 La carnaval des animeux. De Canadees Claude Lafortune regis seert een produktie van papieren die ren, die tot leven komen op de mu ziek van Saint Saens, uitgevoerd op de piano door Vlctro Bouchard en Renee Morisette o.l.v. Antoine Padil- la. Het verhaal wordt verteld door An- dré Sergeant. 17.00-17.25 Het bedreigde dieren rijk. 'De sterkste overleeft'. Norma Foster neemt de kijker mee naar het Skukuza Educational Center in het Kruger National Park in Zuid-Afrlka, waar zij laat zien hoe de natuur zijn eigen wetten heeft. NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achtergrondinfor- 10.23 Tussen gisteren en morgen. Duitse speelfilm. 12.10 ZDF-magazin. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 De discussie. Krakers en ei gendomsrecht. 17.00 Pan TauKinderserie. 17.30 Verhalen van de Ruhr. Serie jeugddocumentaires. 17.50 Journaal. 18.00 Het politiemuseum. Serie: Postzegelvrienden. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Sindbad. Tekenfilmserie. 15.30 Vakantiekalender. 15.45 De verzoekfilm. 16.05 Een jongen ziet geel. Engelse jeugdfilm (1979). 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Billy. Engelse serie voor de jeugd. Afl.: Nog eenmaal Salzburg en BELGIE BRT 1 BELGIE BRT 2 Z» België BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.45 Voyages. Documentaire serie. Vierde aflevering van Jean Gavaers over de fjorden. BELGIE FRANS 2 14.00 Teletekst. Vakantie-toerisme. ENGELAND BBC 1 07.40-11.55 Tv-cursussen en sport. 14.05 Journaal. 14.35 See saw. Kinderprogramma 14.50 Paardenrennen. 17.20 Play school. 17.45 Popeye. ENGELAND BBC 2 07.40-11.55 Tv-cursussen. 14.35 Cricket. Radio vandaag HILVERSUM 1 (T, - 16.15 (EO) Licht en uitzicht - 17P Actualiteiten - 17.45 Over het dingswerk - 18.06 (NCRV) Hier - 19.02 Muziek in je vrije tijd - 20 (NOS) Langs de lijn - 23.07 Met oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.32 (VARA) Uit de actualitei 17.36 Actualiteiten en reactie-' foon - 18.30 Overheidsvoorlichtin 18.45 Van oude mensen ei die voorbijgaan: zomerserie gespr ken met oude Nederlanders - 19 Luchtruim - 20.03 Het zout in de - 20.45 Vrije tijd, blije tijd - 21 Voor de Antillianen - 21.40 0| school - 22.10 Radio Volksuniversi - 22.40 Zonder titel- 23.00 And that jazz: Aad Bos. HILVERSUM 3 - 16.34 (KRO) Nieuws-box - 18 (NOS) De avondspits - 19.02 (KI Krachtvoer - 21.02 Stampij - 22 Rocktempel met Steve Miller - 23 Walhalla. HILVERSUM 4 - 16.30 (NCRV) Literama-woensda 17.00 Overname Hilversum 2-20 Romantische orkestmuziek uit No wegen - 20.45 Robert Riefling sp Bach - 21.15 Rivka-Golani-Erdi altviool - 21.30 Literama- woensdi 22.25 Orgelwedstrijd in Haarlem. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (NCRV) Late date - 1.02 Me 't polls - 2.02 Nachtexpress - 6.09 V daagdonderdag - 9.03 Wie waar Willem Wever woont? - 1( r Muziekjes bij de koffie - 11.03 Nederlandstalig kwartiertje Twaalf-uurtje - 11.50 Keukentips Henk Molenberg - 12.40 Middagp zedienst - 13.06 Hier en ni Globaal - 16.02 Goudenregen Ensil ble - 16.30 Kletsmajoor - 16.40 Gt|^ rieerd muzikaal programma. HILVERSUM 2 - 7.20 (AVRO) Ingrid Drissen - f Gymnastiek voor de vrouw - 9.15 werkbank - 9.33 Open school - 1( 1 Sonja van Proosdij - 11.03 Praati J extra over vegetarisme - 11.33 Ri Lawaaipapegaai - 11.45 Actueel informatief tussen de middag - 1' Anne van Egmond - 16.03 Actuee informatief in de vooravond. HILVERSUM 3 - 7.02 (TROS) De havermoutshof^ 9.03 Hugo van Gelderen - 11.02 polderpopparade - 12.03 Adje Rol presenteert de Nederlandstalige 10 - 13.05 Pop of envelop - 15.03 van lersel met de Tros top 50. HILVERSUM 4 - 7.02 (VARA) Groot en klein: poptj, klassieke muziek - 9.00 Barytontr van Haydn - 9.30 Het Omroep Orl 0 speelt muziek van Georges Bizi (j 10.00 Van het een komt het arnj Muziekprogramma - 12.00 Het menade Orkest - 13.05 Feest derl kenning. Muziek van de We« klasssieken - 14.40 Danssuite - 1(f Jazz op vier - 17.00 Sluiting. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilverë 6 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op F versum 2 op elk half uur van 7.3C tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en 2 uur. Op Hilversum 3 op elk heel van 7.00 tot 24.00 uur en Hilversw I| om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2