gehoordgezien „De lol van het platen pluggen is er PROMOTOR RENE VAN DER VEER: RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT DINSDAG 27 JULI 1982 PAGINA 2 HILVERSUM Zo'n vijf entwintig tot dertig radio- pluggers (promotors) zijp dagelijks in Hilversum aan het werk om de pla ten van hun maatschappij op de radio gedraaid te krijgen. Deze bezigheid wordt echter steeds moei lijker. Een aantal jaren geleden kwam het besluit dat pluggers niet meer in de studio-ruimten moch ten komen. Als straks de nieiiwe kantine in het Hilversumse muziekpavil- joen van het omroepkwar- tier klaar is, wordt hun vrijheid nog meer be perkt. Er zal dan slechts één kamer zijn die spe ciaal voor hen wordt inge richt waar ze nog mo gen komen. Van de zo broodnodige dialoog tus sen disc-jockey en plugger zal dan volgens de 29-jari- ge EMI-promoter René van der Veer nog nauwe lijks sprake zijn. „En die gesprekken over muziek zijn juist de essentie van het vak". De toekomst ziet er dus wat somber uit. Promotors krijgen bijvoorbeeld bij de NCRV- disc-jockeys net twee minuten om hun producten onder de aandacht te brengen. Bij de AVRO zitten alle programma makers in een grote ruimte naar de plugger *e luisteren. Het komt echter maar al te vaak voor dat ze onderling wat zitten te kletsen waardoor van promotie nauwelijks spra ke is. Bij de VARA komt er zelfs helemaal geen verhaal meer aan te pas. De platen worden zonder enige toelich ting achtergelaten. „Vroeger kon je wat platen laten horen en er iets over vertellen. Nu moet je in zeer korte tijd de vragen van de disc-jockey be antwoorden, eventuele wensen noteren, hem vertellen wat er nieuw is uitgekomen en hem motiveren bepaalde platen te draaien of te blijven spelen. Aangezien hij wekelijks de keus heeft uit zo'n 130 stukken vinyl moet je met goede argu menten komen en dat kost tijd", aldus René. „Soms ben je vijf weken, maar ook wel eens veel langer met het pluggen van één single bezig. Je stopt er al je energie in om er een hit van te maken, zoals bij Queen Of Hearts van Juice Newton bijvoorbeeld. Daar heb ik een half jaar aan ge werkt. Uiteindelijk werd het een hit, maar soms mislukt het ook. Bij het pluggen van moei lijke singles hebben de KRO maar ook de VARA vaak een drempel-functie. Een plaat is daar het eerst te horen en wordt pas later door andere omroepen gedraaid". Macht René van der Veer, die vijf jaar in het vak zit, gelooft dat de macht van de Hilversumse disc-jockey groot is. „Zij bepa len min of meer wat een hit wordt. Uit een onderzoek is gebleken dat wanneer een single acht keer op Hilversum 3 is geweest, hij in elk geval één keer door het luisterpu bliek van deze zender is ge hoord. Radio is dus een be langrijk promotie-kanaal. Wat de disc-jockey wel eens ver geet, is dat hij consumenten- voorlichter is. Programma-ma- kers en samenstellers volgen op de eerste plaats hun eigen smaak. Aangezien er bij Hil versum 3 nauwelijks van ver jonging sprake is, vindt steeds meer een versmalling van de promotie-mogelijkheden plaats. Een gemakkelijk in het gehoor liggende single zal eer der worden gedraaid dan een moeilijke plaat, die door een jonge disc-jockey waarschijn lijk wel opgepikt zou worden. Als dan ook nog eens de gele genheid ontbreekOoro rustig je produkten te presenteren dan is de consument steeds meer aangewezen op de smaak en de toevallige keus van de disc- jockey". Volgens René werken promo tors mee aan de populariteit van een show. „Als bij Frits Spits (met Tom Mulder de be langrijkste disc-jockey van Hilversum 3) dagelijks een aantal nieuwe platen te horen is, raakt het publiek geïnteres seerd in zijn programma. Hier door stijgt zijn populariteit. Voor die bewezen diensten, vind ik, mag hij best eens wat terugdoen, door bijvoorbeeld een wat minder commerciële plaat te draaien. Maar ze we ten jou wel te vinden als ze je nodig hebben, andersom zijn ze echter nauwelijks thuis". Primeur-belust „Bij de KRO wordt door Vincent van Engelen een pri meur tenminste in alle programma's gestopt. René van der Veer vindt de disc-jockeys tegenwoordig té veel primeur-belust. Frits Spits maar ook VARA's Felix Meurders bijvoorbeeld willen Rouleren graag primeurs. „Felix heeft er een handje van om op maandagavond op te bellen met de vraag of ik (nog niet het omroepkwartier, zodat hij ze die dinsdag nog op de radio kan draaien. Kosten noch moeite worden gespaard om de plaat als eerste desnoods oversturen uit Engeland, of met een taxi gaan halen in het hoofdkantoor in Heemstede op de radio te hebben. Er kle ven echter wat problemen aan. Een single die enige tijd voor de officiële release-datum bij één omroep wordt ge draaid, is moeilijker te verko pen aan andere disc-jockeys. Deze zijn dan vaak verbolgen omdat zij de primeur niet heb ben gehad. Bovendien is het de bedoeling om na de pri meur de zaken groots aan te pakken zodat er maximaal uit gehaald kan worden, wat er in zit. Door het té vroeg op de ra dio brengen, werk je eigenlijk alleen een goede verkoop bij importzaken in de hand en zijn de promotie-mogelijkhe den, uitgewerkt als de plaat of ficieel uitkomt". Felix Meurders (rechts) altijd uit op primeurs. de Engelse radio Wel al heef gehoord op dinsdagochtend i even langs kom brengen in Het weggeven van primeurs gebeurt volgens een roulerend systeem, zodat alle omroepen tevreden blijven. De singles van wat minder grote namen worden wekelijks aan diverse omroepen aangeboden, waarbij per omroep geselecteerd wordt. Een hard-rockplaat van Iron Maiden bijvoorbeeld gaat niet naar de AVRO. De VARA krijgt overigens geen EMI-pri- meurs meer. „Ze draaien zo'n gloednieuwe plaat op een dag slechts één keer of helemaal niet (zoals bij Gerry Rafferty) en dan nog in een slecht be luisterd programma. Dan kie zen we liever de KRO. Daar zit hij tenminste in alle pro gramma's". Het pluggen kost platenmaat schappij EMI wekelijks zo'n drie duizend gulden. Om de kosten wat te drukken, wordt aan een nieuwe systeem ge dacht, waarbij een release-lijst naar de omroepen wordt ge stuurd. Naar aanleiding hier van kan de disc-jockey dan zijn platen aanvragen. De pla tenmaatschappijen hopen op die manier wat meer zeker heid te hebben, dat wat aange vraagd wordt, ook wordt ge draaid. Een situatie als met Felix Meurders komt dan niet meer voor. Felix boorde na melijk de nieuwe elpee van Crosby, Stills Nash volledig de grond in. Platenmaatschap pij Wea reageerde hierop door een week later alleen platen hoezen te sturen met de mede deling; we willen je niet langer kwellen. Zo hoef je er alleen maar naar te kijken. HANS PIËT ROB Rob de Nijs is woensdag morgen te gast bij Veroni ca's Annette van Trigt waar hij met haar en het publiek Het Artiestenspel speelt. Dit spelletje houdt zoveel in als: Annette stelt aan het pu bliek vragen over de artiest die bij haar te gast is. Wie van de aanwezigen het eerste het goede antwoord geeft, wint een Veronica- pakket, waarin zaken als een T-shirt zitten. Of Rob de Nijs tijdens de uitzending ook wat zal vertellen over zijn jubileum-concert hou den we geheim. Zeker is wel dat hij op 17 september zijn twintig-jarige carrière als muzikant herdenkt met een concert in muziekcen trum Vredenburg te Utrecht. Rob oefent nu al maanden met een eigen or kest onder leiding van Ge rard Stellaard om straks met oude en nieuwe num mers foutloos uit de verf te komen. De bedoeling is na melijk om van het optreden een live-elpee uit te bren gen, de eerste in twintig jaar. Hoewel de langspelerl pas eind oktober, begin no-I vember verschijnt, is de ti-l tel nu al bekend namelijk! „Rob de Nijs Springlevend". Eind juli verschijnt een single van Rob, die door zijn! vriendin Belinda MeuldijkL- en componist/dirigent Ge- J PAUL -pg AVRO disc-jockey Paul van Schaik houdt de jazz-lief- hebbers te vriend. In zijn programma's op Hilversum 2 om 23.00 uur laat hij de komende weken op donder dag veel muziek horen van het North Sea Jazz Festival. Aangezien daar zo'n 650 ar tiesten te gast waren, heeft hij keus genoeg en kan Póul even vooruit. Deze week zijn onder anderen het Su-en perstar Kwintet en het Max Roach/Odeon Pope Kwar-ar tet te beluisteren. Maar niefc-d alleen North Sea Jazz-mu- ziek trekt Paul van Schailtfe aan. Zo maakt hij maanda&u 2 augustus opnamen vane het concert van de Georgfii Gruntz Concert Jazzbandav een internationaal gezel Ire schap jazz-muzikanten, diim hun sporen inmiddels hebt ben verdiend. Het concerje: dat om negen uur in dfoc Swingboei, de botenloodfep van Ottenhome, in Loosht dracht begint, wordt precieh een maand later in het pro» i gramma Jazz Spectrum uitm gezonden. Het concert vail de George Gruntz Concenr. Jazzband, die eenmaal pedt jaar voor een twee maandei durende toernee wordt ge formeerd rond de Zwitsersi pianist George Gruntz, wil de Paul niet missen omda zo zegt hij zelf: „Ze jazzmur ziek brengen van buitenga/ wone klasse, met veel eigei composities en uitgekiend|u] arrangementen". e) Televisie vandaag NEDERLAND 1 18.58 EO 19.00 20.55 21.25 NOS 21.37 21.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Kop en staart. Serie voor de kinderen over dieren. Grizzly Adams. Ameri kaanse jeugdserie over een trapper, die gezocht wordt voor een mis daad, die hij niet be gaan heeft. Met: Dan Haggerty, Denver Pyle, Don Shanks, Bozo e.a. Korte inhoud: Ben, de beer gaat een eindje wandelen, terwijl Adams, Jack en Nako- ma het huisje van Adams herstellen na een zeer zware storm. Hij belandt in de wagen van een Indiaanse medi cijnman. Hij die is en die was en die komt. Het koor The Credo Singers trok en kele weken door Israël en zong op locatie liede ren over God. De bijbel open. Afl.: De dokter en de rabbi. Tenslotte. Kort slot woord. Journaal. Het rad van het leven. Serie van vier documen taires van de Franse te levisie over het mense lijk bestaan, samenge steld en geregisseerd door Jacotte Chollet en Andrè Voisin. Tweede deel: De dood. Jaap van Maarleveld spreekt hei commentaar. Studio sport extra. At letiek. Verslag van de internationale SBK-ga- mes in het Veldwijk-sta dion te Hengelo. Com mentaar: Theo Reltsma. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.54 De Bereboot. AVRO 18.59 Archibald. Tekenfilmse rie voor de jeugd. 19.05 De Dukes uit Hazzard. Amerikaanse jeugdse rie. Met: Tom Wopat, John Schneider, Cathe rine Bach, Denver Pyle e.a. Korte inhoud: Bo en Luke ontdekken toe vallig twee ongure figu ren, die opdracht heb ben een kroongetuige uit weg te ruimen. NOS 20.00 Journaal. AVRO 20.27 Dallas. Donna en Ray Krebbs proberen een verzoening tussen Miss Ellie en Jock te bewerk stelligen, maar er is meer aan de hand dan men vermoedt. Ellie heeft al juridisch advies over een echtscheiding ingewonnen. J.R. maakt haast met zijn poging om Ewing Oil van de hand te doen. 21.20 Pavarotti friends. In dit programma zingt de beroemde tenor Lucia no Pavarotti opera-ari a's en is gastheer voor zijn familie en vriènden. Hij repeteert als Paljas, reist met Jacqueline Bisset door Modena, zingt met zijn vader, speelt tennis met John McEnroe en praat met Richard Thomas over de geschiedenis van de opera in films. 22.10 Televizier magazine. Actualiteitenrubriek on der eindredactie van Jaap van Meekren en Will Simon. Centraal staat de Palestijnse kwestie. Uitgezonden wordt het tweede deel van de geschiedenis van het Palestijnse volk. 22.50 De toestand in de we reld door mr. G.B.J. Hil- termann. 22.55 Alice. Amerikaanse se rie van Bruce Bilson. Met: Linda Levin, Polly Holliday, Vic Tayback, Beth Howland en Philip McKeon. Afl.: Wie doodde Bugs Bunny? Tommy is teleurgesteld als hij niet mee mag op een kampeer-weekend omdat hij geen vader heeft. Alice probeert Mei over te halen twee dagen voor vader te spelen. 23.20 Honderd beroemde schilderijen. 'Baders bij de rivier' van Henri Ma tisse (1869-1954). NOS 23.35 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 SOS op de Piz Palu. Docu mentair© over de Heli- reddingsbriga de van het Zwitserse Samaden. 17.00 Die mooie, lamlendige vakan tie. Jeugdserie. Brigitta gaat met haar ouder9 op vakantie naar de Noord- 17.50 Journaal. 18.00 Camera-safari. Van Rusland naar Midden-Azië. 18.10 De Lauronts. Duitse kroniek van een Berlijnse Hugenotenfamilie. Afl.: Sabetzky's van (1767). 19.15 Actualiteiten. 19.45 De 'Duitse' stem. Roger Moore spreekt Duits met de stem van Niels Clausnitzer. 20.00 Journaal. 20.15 Bananas. Muziek en nonsens gepresenteerd en uitgekozen door Olivia Pascal. Hans Herbert, Herbert Fux en Gerd Leienbach. Gasten: Ron de Veneziano, Alice. Helen Schneider, Mike Oldfield, Hot Chocolate en Mon soon. 21.00 Report. Actualiteiten. 21.45 Dallas. Jock Ewing denkt ero ver 10 miljoen dollar te investeren in een winstgevend onroerend goedpro ject. J.R. steunt zijn vader om Bobby te dwarsbomen. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Mensen en straten. Documen taire van Peter Krleg over de Zuricher 'Bahnhofstrasse' en de problemen, waarmee alle Europese grote steden te kampen hebben, alsook over de toekomst van de steden als woonker- 23.45 Journaal. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Sindbad. Alibaba. 15.30 Vakantiekalender. 15.40 De verzoekfilm. 16.05 Muggsy. Avonturenserie voor de jeugd. Afl.: De hondenvanger. 16.30 Mozaïek. Programma voor 65-plussers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratle. 17.50 Dieren onder de hete zon. Do cumentaire serie. Afl.: Op zoek naar voeding. 18.20 Tom en Jerry. Tekenfilmpjes. 19.00 Journaal. 19.30 Mijn god, Willi. Tv-komedie van Dieter Hallervorden en Ralf Gre- gan. Met: Dieter Hallervorden, Gu- drun Genest, Kurt Schmidtchen e.a, Korte inhoud: De acteur en souffleur Willi Glmmel heeft weinig succes en wordt ontslagen. Noodgedwongen laat hij zich door een warenhuis enga geren. Hij moet ontevreden klanten ontvangen en steeds de schuld op zich nemen. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 *Wie niet zien kan, kan beter denken'. Op negenjarige leeftijd werd Karla Demolski na een operatie blind. 22.05 Vijf over tien. Discussiepro gramma over problemen in verband met de ouderdom. Presentatie en moderatie: Hans Mohl en Ingeborg Thome. Aansluitend: Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Sesamstraat. 18.30 Met het toverpaard naar Lon den. Kinderserie van Margret en Rolf Rettich naar het boek van Dieter Kuhn. Afl.: In de oorlog. 19.00 De wonderen der aarde. Na tuurfilmserie. Reportage van Ernst W. Bauer over de vulkanen in het Casca- dengebergte. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Getuigen van de tijd. Oswald von Nell-Breuning in gesprek met Werner Hill over de bijzondere soci aal- wetenschappelijke instelling van deze jezuiet. 21.00 Lapo vertolt(4). Tv-serie vrij naar de Decamarone van Boccaccio. Regie: Grytzko Mascioni. 21.45 Menselijke problemen in de Bundeewehr. Filmreportage door Dieter Kloos. 22.30 De rebellen van Liang Shan Po. Japanse tv-serie. Afl.: Het beleg van de Chu-vesting. 23.15 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilia. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Er was eensde mens. Te kenfilmserie van Albert Barilla over de geschiedenis van de mensheid. Twaalfde afl.: De reizen van Marco Polo. 16.30 Harold Lloyd. Fragmenten uit Girl shy en For heaven's sake. 18.57 Van Pool tot Landskouter. Programma van de Katholieke Televi sie- en Radio-Omroep, waarin de Noordpoolmisslonarls Frans van de Velde (73) vertelt over het leven van de Eskimo's. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en lotto-uitsla- 20.15 Die goeie ouwe zomertijd. In het operagebouw van Gent presen teert Jan Theys een bloemlezing uit de diverse Die goeie ouwe tljd-shows. die de afgelopen winter werden uitge zonden. Op het programma staan de Brugse Accordeonisten, Eddy Wally, Mieke, Robert Cogoi, Chris Wijnen, Yvette Ravell, Al van Dam en Roger Danneels, accordeon, Lily Castel, Bert van Hoorde en het orkest van de Opera voor Vlaanderen-Gent o.l.v. Sylveer van den Broek met de solis ten Jeannine Martony en Koen Cruc- ke. 21.25 Het lange zoeken. Tiendelige serie over grote godsdiensten in de wereld. Achtste afl.: Zoals de voor ouders. 22.15 Concert. In het kader van het Festival van Vlaanderen speelt het Kamerorkest van het Concertgebouw van Amsterdam o.l.v. Charles de Wolf het Concerto voor viool en orkest nr.2 van Johann Sebastian Bach met Jaap van Zweden als solist en het Concerto grosso van P. Hellendaal. 22.45 Journaal. BELGIE BRT 2 Zi« Btlgiö BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.45 Voyages. Documentaire serie. Afl.: Het Parijs van Aragon. 18.15 Cine-vacances. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 18.45 Faites vos jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Henegouwen. 19.25 Lotto-berichten. 19.30 Journaal. 19.55 Les sentiers du monde. Twee de deel van een reportage over het Cambodja van 1982. 20.55 Lucien Leeuwen. Tv-serie van Claude Autant- Lara naar de roman van Stendhal. Met: Bruno Garcln, Ni cole Jamet, Mario Ferrari, Antonella Lualdi, Jean Martinelli, Nicole Mauray Jacques Monod. Vijfde afl.: Wan en gaat terug naar zijn vader, een rij ke bankier in Parijs. 22.00 Les contes du mardi. Frag ment uit 'Le retour d'lmray' van Ru- dyard Kipling. 22.35 Ligne rock special vacances. hoogtepunten van het seizoen. 23.10 Journasi. Operazanger Luciano Pava rotti maakte met zijn vrien den een show-programma, dat vanavond op Ned. II om 21.20 uur wordt uitgezonden. Hot Chocolate is met het nummer Girl Crazy te gast in Bananas op Duitsland 1 om 20.15 uur. BELGIE FRANS 2 18.30-19.30 Zie België Frans 1. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 Lassie. Jeugdserie. 18.05 Newsround with Paul McDo well. 18.10 Take two. Beelden uit favoriete programma's. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.50 Wonderful world of Disney. 20.35 Hi de Hi. 21.05 Private Schultz. 22.00 Journaal. 22.25 Tuesday documentary. Old age. 23.15 Play for today. The good time girls. 00.33 Journaal. 00.35 Late night in concert. Barclay James Harvest. 01.05 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 18.10 Post experience. 18.40 Yesterday'8 witness in US. Gold rush at Cripple Creek. 19.30 Lord Mountbatten remem bers. 19.55 655 special. 20.30 Journaal. 20.35 Food drink. 21.05 The past afloat. Over histori sche schepen. 21.30 Cheyenne autumn. Ameri kaanse Indianenfilm van John Ford (1964) met Richard Widmark, James Stewart en E.G. Robinson. 00.00 Newsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht' horenden. VARA 15.30 VARA's filmclub. In Koerts clubgebouw worden de volgende fims gedraaid: 'Een heel gewoon bed', een Tsjechische tekenfilm met een lief sprookje en 'Dat mooie groene gras', een Hongaarse jeugdfilm van Gyorgy Palasthy. 16.58-17.30 De film vsn Ome Wil lem. Herhaling van 'Ome Willem heeft een verloofde'. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achtergrondinfor- 10.23 De taak van dokter Graefe. Herhaling. 12.00 Umschsu. 12.10 Report. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Gek op gevaar. Documentaire over stuntmannen. 17.00 De goudvis. In 1975 experi menteerden leerlingen uit Frankfurt met vervuild Mainwater. 17.50 Journaal. 18.00 Nick Knatterton. Serie. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Orzowei - blanke zoon van de kleine koning. Avonturenserie voor dejeugd. 15.30 Vakantiekalender. 15.40 De electrische eskimo. Engel se jeugdfilm (1979). 16.35 Don Quichote. Tekenfilm. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratfe. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 17.00 Op het Schildpadplein. Geva rieerd programma voor de jeugd met het thema: Onze vrienden in de EG: Wallonië. 17.30 De Kat. Jeugdserie van Bert Struys met: Rik Andries, Domien de Gruyter, A. Willems en Diana Delhem. Vierde aflevering: er komen steeds meer katten bij de bende: des te moeilijker wordt de ontmaskering. 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. BELGIE BRT 2 Zi« B.lgl. BRT 1. BELGIE FRANS 1 BELGIE FRANS 2 14.00 Teletekst. Vakantie-toerlsme. ENGELAND BBC 1 07.40-11.30 Tv-cursussen. 14.00 Journaal. 14.30 See saw. Kinderprogramma. 14.45 Paardenrennen. 17.20 Play school. 17.45 We are the champions. ENGELAND BBC 2 07.40-13.30 Tv-cursussen. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 18.06 (AVRO) Radiojournaal - ft Hans Simonls met toppers van tcw 19.02 Fragmenten uit operette! musicals - 20.03 De Egmont H ne-show - 22.02 Sportpanorarre 23.02 (NOS) Met het oog op mor1- HILVERSUM 2 i. - 18.10 (KRO) Buitenlands comq -c taar - 18.20 Democratie dichter be, kaar - 18.30 Humanistisch Verbef 19.00 De spanning tussen liturg?1' samenleving - 19.20 Magazine I de kerk in de samenleving - 1rc Oefeningen In het lezen van bljtrr verhalen - 20.03 Overweging - 2^ Speurtochten in het achterlandj. de KRO - 20.30 Lenny Bruce - Teleac - 22.40 De taak en invloecj c de wetenschapsbeoefening in ejoi onze samenleving - 23.00 Zin ln|j( ziek - 23.40 Kunst en vergissing! HILVERSUM 3 V - 18.03 (NOS) De avondspits - fs (VARA) Popdondér plus - 2)1 Moondogs. 7 j HILVERSUM 4 r - 17.00 Sluitlnhg - 20.00 KlassiekJ zoekplatenprogramma 22.3' Christianl. !2SJc> P it Radio morgen HILVERSUM 1 fcll - 0.02 (VARA) Elpee-tuin - 2.02 0 licht - 5.02 Truck - 7.02 (VOO) I goeiemorgen met Bart van Leeuv 9.03 Muziek, terwijl u werkt - 1 Kletskop - 10.45 (VPRO) Berichte de derde wereld - 12.03 Verzet: '0 opstandige mensen - 13.06 Welp lichte kringen - 13.35 Een klap kop - 14.20 (EO) Radio-kleuterkrTj" 14.35 Bijbels perspectief - p Open huis zomer - 15.30 Rondule ra - 16.15 Licht en uitzicht - 17.0(r tualiteiten - 17.45 Over het zendLc HILVERSUM 2 - 7.20 (VARA) De wekkerradio 4 De vooruitgang: consumenten-ja matie - 9.05 Gymnastiek vooL vrouw - 9.15 De werkbank - 9.31 f leac - 10.03 Hoor haar - 11.33 Zcr1 se gesprekken door het team' Centraal - 13.50 Culturele ageiu 14.00 Oude schoolliedjes doon Merels - 14.20 De schuurpaplt 14.50 Kinderen een kwartje - Leef-tijd genoeg - 16.32 Uit de a' liteit - 17.36 Actualiteiten en re e -telefoon. HILVERSUM 3 t( - 7.02 (KRO) Manneke Pop - 8.3l raplu - 10.34 Henk Bouwman - I Popslag - 13.30 Weeshuis van de' - 14.34 K-rock - 16.34 Nleuws-tfi HILVERSUM 4 - 7.02 (NCRV) Het levende wol, 7.10 Preludium - 8.05 Platennle»É 8.45 Musica Sacra met werker! Adriaan C. Schuurman - 9.15 Ffr raal-muzikaal bezoek - 10.00 Oijig palet: De Mannheimers (IX) - j Divertimento: muziek van MilU Ibert, Schulhoff en Prokofieff - Het grote werk: St. Cecilia-mis (I - 14.00 Kerkconcert met orgelwf van Frescobaldl, Pierne, Hlndji en Farrol - 14.30 In kleine bezae Kamermuziek van Bohuslav Marl; 15.45 Muziek van eigen tijd - l Llterama-woensdag - 17.00 SlulP NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilv&i 1 elk heel uur. 24 uur per dag. Ofo- versum 2 op elk half uur van 7.3 tot 17.30 uur, voorts om 7.00, ll 13.00, 18.00. 20.00. 22,30 en M uur. Op Hilversum 3 op elk he6g van 7.00 tot 24.00 uur en Hilverèt om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2