Roek-Tempel in het teken van Werehter Popfestival RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT WOENSDAG 21 JULI 1982 PAGI1 De popgroep Bloem, die hit na hit scoort. De succesformule van Bloem HILVERSUM Een van de gasten in het Veror programma „Nederland Muziekland" is de gi Bloem. Een Nederlandstalige popformatie rond de van Mies Bouwman, Joost Timp. Als de show, wa ook groepen als Vulcano, Powerplay en Vanessa te zijn, niet opnieuw voortijdig wordt afgebroken, var ge opdringerig publiek (zoals een aantal weken g den) dan zingen Joost en co hun laatste single „Ik alleen bij jou zijn. Het programma (op Ned. II om 20.32 uur) komt deze week uit 't Muiderzand en wordt gepresenteerd door Erik de Z< De tussenliggende teksten (die naast de presentatie wordei bruikt) worden overigens niet meer gesproken door Bart Gogh. Deze free-lance presentator werd bij Veronica ontsl omdat z'n stem te veel zou lijken op een andere Veronica-rr werker, die in vaste dienst is. In het tweede deel van het gramma worden ook indrukken gegeven van de Natie Windsurfdag die de VOO in samenwerking met het Konin Nederlands Watersportverbond vandaag organiseert. Joost Timp heeft na het krachtige debuut van Bloem me single „Vooral jong blijven" niet mogen klagen over de po| riteit van de groep. Niet alleen staat Bloem regelmatig i hoogste regionen van hitlijsten, maar ook hun concertagen bomvol. Altijd is er wel een eigenaar van een café, buurthi discotheek, die de band in zijn tent wil hebben Bloem brengt vooral liederen waaruit een bepaald veria: spreekt. Titels als „Vooral jong blijven" en „Ik wil alleen bi zijn" getuigen daarvan. De frisse muziek van het viertal v voor het gróótste deel geschreven door Joost, die over een geringe dosis zelfvertrouwen blijkt te beschikken. Tijdens interview zegt hij: „Als het om muziek, gaat ben ik niet besi den, want ik weet dat wat ik schrijf erg goed is. Als je na« verkoopcijfers van de singles kijkt, blijkt dat ook wel". Joost Timp componeert de muziek op de piano, hoewel hi instrument nauwelijks beheerst. „Dat levert misschien b< kingen op, maar het zorgt er wel voor dat Bloem-muziek eigen indentiteit heeft gekregen en zodoende te onderscheid van andere Nederlandstalige groepen. Het is altijd fris en lijk". Als hij niet hoeft te spelen vertaalt Joost Timp, om genoeg t op de plank te krijgen, Amerikaanse stripverhalen. „Het 1 van een muzikant is hard, vooral in Nederland. Je moet een behoorlijke dosis doorzettingsvermogen beschikken on „te maken". Daarom stoppen de meeste popgroepen er na paar jaar mee. Het belangrijkste in hun leven lijkt dat pl, contract en als dat dan niet direct komt, houden ze er me We hebben even moeten ploeteren om „aan de bak" te ko maar het is gelukt. Ik had eigenlijk niet anders verwacht want ik wist dat mijn teksten en muziek de moeite waard ren". HANS 1 Ondergang Nederlands-Indië op herhaling hij de NOS HILVERSUM Het aantal reacties van luisteraars was overstelpend. Bo vendien kon niet worden voldaan aan de vele verzoeken om toezending van tekst en/of kopieën op cassetteband. Daarom heeft de NOS-radio besloten tot heruitzending van de dramatische en ook historisch-belangrijke radioserie over de ondergang van Nederlands-In dië. Deze serie werd eind vorig jaar voor het eerst uitgezonden. De docu mentaire vertelt het verhaal van de drie maanden durende oorlog tegen Ja pan, die op acht maart 1942 werd beslo ten met de onvoorwaardelijke capitula tie van het KNIL. De NOS zendt de eerste aflevering morgenochtend op Hilversum 2 van 09.33 tot 10.03 uit. Aletta de Nes presenteert Plons HILVERSUM De tot voor kort vrouwelijke helft van de cabaretgroep Nar, Aletta de Nes, is binnenkort op de televisie te zien, wanneer zij samen met Pierre Huyskens de presentatie ver zorgt van Plons. Deze show wordt ter gelegenheid van het 700- jarig bestaan van Roermond aan de oever van de Zuiderpias opgenomen. Volgens de AVRO is Aletta de Nes een nieuw talent dat de kans moet krijgen zich te ontplooien. Als ze bevalt is het de bedoeling dat zij volgend jaar een korte serie televisie-programma's gaat maken. Aletta vervangt op de radio ook Anne van Eg- mond, die op vakantie is. Samen met Chris de Hoorn maakt ze het programma Avro-dite. Haar rol in deze show zal echter beperkt zijn. Ze zal aldus de AVRO meer assisteren, dan echt presenteren. Ook de radio-uitzendingen is een test om te kijken in hoeverre Aletta in te zetten is op dit gebied. VANA VOND OP HIL VERSUM 3 „Los Vast" blijft op locatie HILVERSUM Het programma "Los Vast", dat wekelijks op zaterdagmiddag tussen twaalf en twee uur via Hilver sum 3 wordt uitgezonden, zal voorlopig niet meer vanuit de Hilversumse studio worden gepresenteerd. Na een „proef" van twee maanden heeft de NCRV besloten om de radio show op een bepaalde lokatie in Neder land te blijven maken. Presentator Jan Rietman, die wekelijks een aantal gas ten ontvangt, heeft de afgelopen weken zeer enthousiaste reacties gekregen. De gasten van deze week zijn onder ande ren Tineke Schouten, Tulsa, Normaal, Hank B. Memphis en Arno Jansen Les Agales. Presentator Jan Rietman. HILVERSUM Boze tongen beweren dat er aan het tijdperk van de grootschalige popfestivals snel een einde zal komen. Het eclatante succes van het Belgische Torhout- Werehter festival (3 en 4 juli jongstleden) is daar echter volledig mee in te genspraak. Dit jaar trok ken ruim twintigduizend jongeren uit binnen- en buitenland naar Torhout in de Ardennen en daags daarna baanden nog eens vijfendertigduizend po pliefhebbers zich een weg naar Werehter, een onbe duidend plaatsje in de bosrijke omgeving van Leuven. Een recordaantal bezoekers en dat was niet zo moeilijk te voorspellen want het dubbelfestival kende dit jaar een bezet ting waar menig organisa tor z'n vingers bij zou af likken. Openingsact op beiden dagen was de Belgisch/Engelse new funkgroep Allez Allez, gevolgd door The Members (ze vielen in voor Dave Edmunds, die met maagklachten in het zie kenhuis was opgenomen), U2, de Steve Miller Band, Mink deVille en de uitmuntende Talking Heads die aangekon digd werden als het „huisor kest" van Torhout/Werchter omdat ze voor de derde keer op dit festival optraden. Ter cpmpletering van het smaak volle geheel beklom ruim elf uur na het optreden van Allez Allez de succesvolle Ameri kaanse troubadour Jackson Browne het podium. Evenals vorig jaar besteedt de KRO-ra- dio de komende weken weer ruimschoots aandacht aan dit muziekgebeuren. Zo is van avond in Roek-Tempel (22.02 uur, Hilversum 3) het eerste deel te beluisteren. Hierin zijn hoogtepunten te horen van de concerten van Allez Allez en de Britse Members. Hoewel Allez Allez de moeilij ke taak had om het festival te openen, terwijl de bezoekers het terrein nog opkwamen, waren de reacties op het optre den zeer enthousiast. Een fes tivalganger laat na afloop van het festijn weten: „Voor mij was Allez Allez een van de hoogtepunten. Ze hadden ook direct het aanwezige publiek mee. Maar ja, je kan ook moei lijk stil blijven zitten bij de rit mische en dansbare klanken. Tijdens hun concert waren voor mij „She's stirring up" en „Allez Allez" de uitschieters". Mare Mijlenmans, een recen sent van het Belgische blad Humo: „Dit land (België) is nu al te klein geworden voor deze groep en het staat nu zo goed als vast dat de droom van in ternationale doorbraak, die hier al jaren door muziekcafés en repetitieslokalen waart voor Allez Allez verdiende werkelijkheid zal gaan wor den". Allez Allez, die op 15 augustus in Sterrenbos in Groningen speelt en dan aan een tournee door de Verenigde Staten be gint, hebben inmiddels een nieuwe single: „My name is culture", die een aantal weken geleden in de Londense Gar den Studio onder leiding van het productie-team Heaven 17 werd opgenomen. Het is een sterke song. die nog eens be wijst dat Allez Allez een blij ver is. Niet alleen instrumen taal. de groep werd op het Werehter festival aangevuld met de Lavvi Ebbel blazers, maar ook visueel is Allez Allez de moeite waard. De sterk rit mische nummers opgebouwd rond funkpatronen en voor zien van Afrikaanse ritmes nodigen niet alleen de bezoe ker uit tot een rondedans. Op het podium kunnen ook de muzikanten niet stil blijven staan. De vier Franstalige Brussela ren. de Engelse zangeres Sarah Osborne en de Zaïrees Roland Bindi (percussie) begonnen in augustus 1981 met Allez Allez. De gitaristen Chris Debusscher en Nico Fransolet, drummer Robbie en percussionist Ro land Bindi speelden daarvoor in de Belgische groep Marine. Vlak voor een BBC radio-ses sie voor disc-jockey John Peel verlieten Mare Marine en de bassist de groep. Er werd een Allez Allez volgens sommigen een uitschieter op het Belgische Werehter Popfestival. nieuwe naam verzonnen (Al lez Allez) en Sarah, die vlak vóór de breuk bij Marine was aangenomen om de groep vo caal en instrumentaal (met trompet en percussie) te ver sterken, werd eerste zangeres. Voor het bespelen van de bas gitaar kwam Marcasson in aanmerking. Zo kon de radio- opname toch nog worden ge maakt en had Allez Allez zijn eerste bekendheid in Engeland te pakken. De groep houdt er overigens niet de gemakkelijkste .werk methode op na. Zangeres Sa rah woont bijvoorbeeld nog steeds in een plaatsje even bui ten Londen. „Elke keer als er repetities, concerten of opna men op de agenda staan, reis ik naar België of logeren de jongens bij mij. Ik heb mija wortels nu eenmaal in Enge land, de rest van de groep hoort thuis in Brussel. Hoewel er misschien wat tijd verloren gaat met reizen, is deze manier van samenwerken helemaal niet vervelend", aldus Sarah. „Dat we op verschillende plaatsen op deze aarde wonen, heeft volgens mij zelfs een gunstige invloed om onze mu ziek. Ik ben in een andere om geving opgegroeid, dan de jon gens. Voor mij is Brussel in vergelijking met Londen een héél rustige stad. Als ik er rondloop, is het net alsof ik in een tijdmachine ben gestapt en ben teruggegaan in de tijd. Ik denk dat dat soort verschillen een bepaalde kleur aan onze muziek geeft". Welke kleur die muziek pre cies heeft is niet alleen te ho ren op de eerste mini-elpee „African Queeri" ook live be wijst de groep zich volledig. Op het Werehter Festival werd dat duidelijk. HANS PIET Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. NCRV 19.00 Een vlo op reis. Teken filmpje over een vlo, die per honderug naar het strand lift. 19.05 Met onbekende be stemming. Amerikaan se tv- film van William A. Graham. Met: Jill El- kenberry, Kevin Dob- son, Peter Neuman, Charlie Fields. Graham Fletcher-Cook, Melissa Michaelson en Linda Manz. Korte inhoud: New York anno 1850. Emma Syms is een moedige jonge vrouw, die na de dood van haar oom de leiding over neemt van de door hem opgebouwde hulpverle ning voor de vele daklo zen in deze stad. Met de hulp van een jonge jour nalist zorgt zij ervoor, dat er een trein met haar beschermelingen door het land gaat rij den, zodat bij elke halte adoptiegezinnen een kind kunnen uitkiezen. 21.20 De roze panter. Teken film. NOS 21.37 Journaal. NCRV 21.55 Een ongewone wed strijd. Onlangs werd de "Three Peaks Yacht Race' gehouden, een vijfdaagse race tegen de klok in een combinatie van roeien, zeilen en hardlopen. Een filmver slag van de Welsh tele visie. 22.45 Tot besluit. Ds. de Lief de uit Amstelveen spreekt over het thema: Voorbijgaan. NOS 22.50 Journaal. En: Nieuws voor doven en slechtho renden. 23.00 Ronde van Frankrijk. Samenvatting van de vandaag verreden rit: Bourg d'Oisans-Morzi- ne. NEDERLAND 2 NOS 18.00 Ronde van Frankrijk. Samenvatting van de vandaag verreden rit: Bourg d'Oisans-Morzi- ne. 18.54 De Bereboot. Voor de kleintjes. IKON 18.59 Radio. Amerikaanse NOS 20.00 20.27 22.05 22.20 NOS 23.07 23.17 jeugdfilm in twee delen over de avonturen van een grote draagbare stereoradio, die in de zwarte wijk Harlem van hand tot hand gaat. Kenmerk. Informatieru briek over kerk en sa menleving. Journaal. Socutera. Landbouw voorlichting door vrijwil ligers in Kenia. Nederland muziekland. In het kader van de na tionale windsurfdag komt deze rechtstreek se uitzending van dit muziekprogramma uit Muiden en het Muider- strand. Medewerken den: Bloem, Normaal, Henk Wijngaard, Vanes sa, Gemma. Andre Ha zes, Jack Jersey, Nova, Vulcano, Drukwerk en Powerplay. Zie voor ver haal elders op deze pa gina. De heilige koe. Auto- en motormagazine on der redactie van Bob de Jong. Met.o.m. monta- gerekken voor surfplan ken, wereldkampioen schap zijspancross in Gent, de TT-races in Assen, de GP van Zand- voort en de opbouw van een standaardauto tot een exclusieve auto, waarbij veiligheid voor op staat. Nederland muziekland. Vervolg. Magnum. Amerikaanse detective-serie. Met: Tom Selleck, John Hil- lerman, Roger E. Mos- leyn, Larry Manetti e.a. Korte inhoud: Magnum wordt enorm geïntri geerd door de beeld schone Jennifer Chap man, vooral wanneer zij systematisch zijn toena deringspogingen afwijst. Jennifer heeft meer in teresse voor Higgins. Journaal. Nieuwe voor doven en slechhorenden. DUITSLAND 1 16.40 Het Duitse poppentheater. Documentaire serie voor de jeugd. AflMarionettenbuhne Lies Pilgram. 17.10 Twee oude hezen ontdekken iets nieuws. Kinderserie. 17.30 Ronde ven Frankrijk. Samen vatting van de rit: Alpe d'Huez-Morzi- ne. 17.50 Journaal. 18.00 Nick Knatterton. Serie. Afl.: Spek, spinners en spionnen 18.10 Nils Holgerssons fantastische reis. Sprookjesserie. 18.35 St. Pauli-aanlegsteiger. Serie. 19.15 Actualiteiten. Streeknieuws. 19.45 De 'Duitse stem'. Horst Nien- dorl laat Peter Ustinov Duits spreken. 20.00 Journaal. 20.15 Loop Mattl Tv-film naar John Sacret Young onder regie van Lee Philips. Met: Charles Durning, Irene Tedrow, Mare Winningham en Philip Brown. Korte inhoud: Matt is 14 jaar en mentaal gehandicapt. Hij zou graag evenals zijn broer Michael een gevierde basketbalspeler worden. 21.45 De wakers. Al 25 jaar waken de ambtenaren van het Bundeskarte- lamt over ongeoorloofde prijsstijgin gen. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 WK Schermen. Individueel klassement finale degenvechten van uit Rome. DUITSLAND 2 16.35 Don Quichote. Tekenfilmserie. 17.00 Journaal. 17 08 Tele-illustratie, 18.05 Rokende colts. Westernserie. Afl.: Yankton. 19.00 Journaal. 19.30 Direct. Magazine met bijdra gen van jonge kijkers. 20.15 Balans. Nieuws uit het econo misch leven. 21.00 Actualiteiten. 21.20 Lotto. 21.25 De streten van San Francisco. Amerikaanse politieserie. Met: Karl Malden. Michael Douglas, Nicolas Co lasanto. Victor French e.a. Korte in houd: Lou Rosselli en Joe Porturo. twee vissers arriveren met hun boot in de haven van San Francisco. Later wordt Lou neergschoten door man nen die zich op een privèjacht bevon den. 22.10 Dat is belangrijk voor u. Tips voor consumenten. 22.15 Vergiftigd of werkloos? Dis cussie over een omstreden tv-project. 00.30 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Sesamstraat. 18.30 De kinderen uit de holen. Kin derserie van Peter Podehl. Afl.: De sen met Lothar Scheller Vanavond: Dieren zijn slimmer dan je denkt. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 90 minuten in Emden. Infor matie en amusement. 21.45 Verslaggever buitenland. Land zonder armoede. Reportage van Klaus Liebe over Quatar. 22.15 Holiday. Amerikaanse speel film uit 1938 van George Cukor. Met: Katherine Hepburn, Cary Grant en Doris Nolan. 23.45 Journaal. I kaanse cineaste Kathleen Dusek over I Belgie. i 22 15 Concert van Belgische mu- ziek. De Muziekkapel van de Gidsen o.l.v. majoor Ducene vertolkt variaties op 2 Brusselse volksliederen van Da niel Sternefeld. i 22.30 Journaal. Vooraf: Uitslagen j Tierce en Nationale Loterij. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1. BELGIE BRT 1 16.10 Ronde van Frankrijk. Recht streekse reportage van de laatste ki lometers en de aankomst van de ze ventiende rit: Alpe d'Huez-Morzine. Commentaar: Louis de Pelsmaeker. 17.00 Op het Schildpadplein. Pro gramma voor de jeugd met o.m. Onze vrienden in de EEG: Vlaanderen. 17.30 De Ket. Jeugdserie van Lode de Groof, onder regie van Bert Struys. Met: Rik Andries. Domien de Gruyter, A. Willems en Diana Delhem. Derde efl.: De Kat is aan Oscar Diaz ontsnapt door 'n duik in de rivier. 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Charlie Chaplin. Afl.: De spuit gast. 18.25 Buck Rogera. Amerikaanse SF-serie voor de jeugd met Gil Ge rard als Buck Rogers. Negentwintig- ate afl.: Getuigenis van een verrader 19.12 Librado. Programma in de se rie Uitzending door Derden. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en Tierce-uitsla- gen. 19.45 Journaal en aportberichten. Met o.m. en verslag van de Ronde van Frankrijk. 20.15 De weerman. 20.20 Arnold (Diff'rent strokes). Amerikaanse serie met Conrad Bains en Gary Coleman. Afl.: Misdaadstory (2). BELGIE FRANS 1 16.10 Zie België Frans 2. 17.20 Belgique 150. Herhaling van een film van Francois Reichenbach over het ontstaan van het koninkrijk België. 18.15 Cine-vacances. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 18.45 Faitea voa jeux-vacancea. Spelprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Brussel. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal. 19.55 Ronde van Frankrijk. Samen vatting van de vandaag verreden rit: Alpe d'Huez-Morzine. 20.05 Belgica magica. Reportage van Mare Levie. 20.20 La chasse aux tresors. Inter nationaal spelprogramma. 21.15 Madame Ie Juge. Franse tv- -serie van Claude Chabrol. Met: Si- mone Signoret, Benolt Ferreux, J -Cl. Dauphin en Francois Perrot. Afl.: Twee plus twee is vier. 22.45 Journaal. BELGIE FRANS 2 17.30-19.00 Zie België Frena 1. 19.00 Le pensee et les hommes. Uitzending van lekenmoraal en -filo sofie. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie België Frans 1. Bob de Jong is de verant woordelijke man achter het auto-' en motorpro gramma „De heilige koe", dat vanavond op Ned. li om 21.35 uur wordt uitge zonden. De Pink Panther komt in actie in een nieuw avon tuur van de tekenfilmreeks „De roze panter" op Ned. I om 21.20 uur. ENGELAND BBC 1 17 20 Play schooi. 17.45 Joey and Redhawk. 18.10 John Craven's newsround. 18.15 The Monkees. Serie. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.50 Who's been sleeping in my bed? Amerikaanse komedie van Da niel Mann (1963). Met: Dean Martin, Carol Burnett. 21.30 Now get out of that. 22.00 Labour PPB. 22.10 Journaal. 22.35 Royal international horse show. 23.45 Kelly Monteith. 00.13 Journaal. 00.15 The 20th century history. ENGELAND BBC 2 18.40 19.05 19.55 20.25 20.30 21.00 21.15 22.00 22.30 23.20 23.50 Laurel Hardy. Yesterday's witness in US. 655 special. Journaal. The travel show. Korte film. The man alive debate. Butterflies. Serie. Cloud Howe. Hitchcock preview. Labour PPB. 00.00 Nawsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. VARA 15.30 VARA'S Filmclub. In dit pro gramma worden de volgende films gedraaid: Het bed in de tulpen, een Tsjechische sprookje; De natuur van het Noorse hoogland en De Krokodil- lenbende, een herhaling van een Duit se jeugdfilm, waarin acht jongens en meisjes samen een club hebben op gericht en waarvoor je een gevaarlij ke proef moet afleggen, wil je lid wil len worden. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. 16.00-17.30 Ronde van Frankrijk. Rechtstreekse reportage van de laat ste kilometers en de aankomst van de rit: Morzine-Saint Priest. Com mentaar: Mart Smeets en Jean Nells- DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 Harold Lloyd: Grootmoeders lieveling. Film uit 1922. 11.00 De wakers. Herhaling. 12.05 Elkaar begrijpen-met elkaar leven. 12.10 Balans. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Uit het leven gegrepen. Docu- mentaire over adoptie. 17.00 Pan TauKinderserie. 17,30 Verhalen van de Ruhr. Docu mentaire serie voor kinderen. 17.50 Journaal. 18.00 Het politiemuseum. Serie. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Sindbad. Tekenfilmserie voor de jeugd. 15.30 Vakantiekalender. 16.10 De verzoekfilm. 16.35 De Minikins. Serie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Billy (Barriers). Engelse jeugd serie. Met: Paul Rogers, Benedict Taylor, Patricia Lawrence e.a. Afl.: De test. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 16.00-17 00 Ronde van Frankrijk. Rechtstreekse reportage van de laat ste kilometers en finish van de acht tiende rit: Morzine-Saint Priest. Com mentaar: Louis de Pelsmaeker. 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1. BELGIE FRANS 1 16.00-17.00 Ronde van Franrkrijk. Rechtstreekse reportage van de rit: Morzine-Saint Priest. 17.45 Les jeunes. Documentaire se rie over het dagelijks léven van de kinderen in Napels. BELGIE FRANS 2 14.00 Teletekst. Vakantietoerisme. ENGELAND BBC 07.40-08.55 Schooltelevisie. 14.00 Journaal. 14.30-14.45 See aaw. Kindt gramma. 16.45 Pobol. Kinderprogramma 17.20 Play school. 17.45 Popeye. Tekenfilmpje. ENGELAND BBC 5 07.40-11.55 Tv-cursussen. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 17.03 (EO) Tijdsein - 18.06 (F Hier en nu - 19.02 Muziek in j< tijd - 20.03. (NOS) Langs de 23.07 Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.32 (VARA) Over recht en or tijdens actuele rechtzaken - 17.1 actualiteit van deze woensdag - Onder vuur - 18.20 Politieke par 18.30 Overheidsvoorlichting - De rode draad - 19.30 Een mac over kleinschalige radio - 20.Ó zout in de pap - 20.45 Vrije tijd tijd - 21.10 Voor de Antilliar 21.40 Open school - 22.10 Volksumveriteit - 22.40 Zonder - 23.00 And all that jazz: Aad 8 HILVERSUM 3 - 16.34 (KRO) Nleuws-box - (NOS) De avondspits - 19.02 I Krachtvoer - 21.02 Stampij - Rocktempet - 23.02 Walhalla: fei tlsche pop. HILVERSUM 4 - 16.30 (NCRV) Literama- woens 17.00 Sluiting - 20.00 Romani orkestmuziek uit Noorwegen i 21.30 Literama-woensdag - 22.2 gelmuziek. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (NCRV) Late date - 1.02 polis - 2.02 Nachtexpress - 6.03 daagdonderdag - 9.03 Wie waar Willem Wever woont? - Gezellige muziekjes bij de kc 11.03 Het Nederlandstalig kwar - 11.30 Twaalf-uurtje 13.06 H nu - 13.20 Goudenregen Ensen 14.03 (NOS) Radio de Tour de F - 17.02 (NCRV) Kleinkunsttheati HILVERSUM 2 - 7.20 (AVRO) Ingrid Drissen Gymnastiek voor de vrouw - 9. werkbank - 9.33 Open school Sonja van Proosdij - 11.03 Prai extra over geslachtsziekte - 11.3 dio Lawaaipapegaai 11.45 Ai en informatief tussen de midi 14.00 Anne van Egmond - 16.0 tueel en informatief in de voora HILVERSUM 3 - 7.02 (TROS) De havermoutsl 9.03 Hugo van Gelderenshow - De polderpopparade - 12.03 Adj land met de Nederlandstalige tp 13.03 50 pop of een envelop - Kas van lersel met de Tros top HILVERSUM 4 - 7.02 (VARA) Morgenrood Groot en klein 11.55 Weens cc door het Promenade Orkest o.l dre Pressor - 13.05 Gevarieerd kaal namiddagprogramma met se muziekgenres 17.00 Slultin NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilvi 1 elk heel uur, 24 uur per dag. 0 versum 2 op elk half uur van 7.2 tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en uur. Op Hilversum 3 op elk hei van 7.00 tot 24.00 uur en Hllverl om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2