Winnen aast VAN KILOMETER TOT KILOMETER OpdelosseTour >ORT LEIDSE COURANT DINSDAG 20 JULI 1982 PAGINA 9 UJ VERKEER VOETBALLERS ÊR SPRAKE SSEL De EG-commissie in Brussel is begonnen met een iwe poging om in het Europa van de tien een vrij verkeer van ipsvoetballers te realiseren. Een eerste poging daartoe werd in in 1978. De EG-commissie voerde daarover toen bespre- n met de Europese voetbalbond. Ivor Richard, de Europese issaris voor sociale zaken, is nu een onderzoek begonnen om •n wat er inmiddels van dat vrije verkeer van profvoetballers lihtgekomen is. Hij heeft een vragenlijst gestuurd naar de Eu- voetbalbond en naar alle nationale bonden. In een gisteren issel uitgegeven verklaring zegt Richard: „Er zijn nu vier voorbijgegaan en ik vind dat het tijd wordt om de nationale len te vragen welke vooruitgang er geboekt is bij het invoeren de wetgeving van de gemeenschap". Richard denkt dat het nu hem ingestelde onderzoek zal uitwijzen dat er in de regels de voetbalbonden nog steeds 'nationaliteitsclausules' voorko- „In dat geval zal de EG-commissie zich beraden over de n die ze moet ondernemen om er voor te zorgen dat discri- itie, gebaseerd op nationaliteit, verdwijnt". Ling weg bij Ajax. Ling naar Panathinaikos AMSTERDAM Tscheu la Ling zal komend seizoen in de Griekse voetbal competitie uitko men voor Panathi naikos. De besprekingen tussen de Griekse club en de rechter spits van Ajax wer den gisteren afge rond. Ling tekende een contract voor drie jaar. Grote winst Ajax VALTHERMOND Ajax heeft gisteravond een oefenwedstrijd tegen eersteklasser Valthermond afgesloten met een monsterscore: 23—2. De 5500 toeschouwers za gen Nederlands en Europees top scorer Wim Kieft zes treffers ma ken. De andere doelpunten van Ajax kwamen van: Vénenburg (5), Schoenaker (4), Lerby (3), 01- sen (2), Molby, Cruijff en Mole naar. Voor 3000 toeschouwers heeft Feyenoord gisteren in Mey- el gewonnen van de zondagama teur derde klasse RKMSV. De Rotterdamse eredivisieclub won met 8—0 (rust 2—0). De doelpun ten werden gescoord door Gullitt (3), Houtman, Wijnstekers, Val- ke, Kaczor en Hoekstra. Zeilboot overvaren LOOSDRECHT Op de derde dag van de Nieuw-Loosdrecht zeilweek gebeurde een vervelend ongeluk. Twee deelnemers van de mirror-klasse, Paula van den Laan uit Loosdrecht en Victor Teding van Berkhout uit Loenen aan de Vecht, werden tijdens hun wedstrijd door een speedboot overva ren. De verwondingen vielen voor het duo achteraf nog mee. De vierde race van het nationaal kampioenschap in de hornet-klas se is in Hellevoetsluit gewonnen door Bloe- mers. Wust kan de titel echter bijna niet meer ontgaan. André Verkooijen heeft in Monnickendam met zijn bemanning Peter Verseveldt de eerste twee races in de strijd om het Europees kampioenschap in de Ja- velin-klasse gewonnen. Guus Bierman won gisteren bij Hoorn de tweede en derde wed strijd voor het open Nederlands kampioen schap in de Flying Dutchman-klasse. DEEN VOOR AZ '67 ALKMAAR AZ '67 heeft een Deense interna tional aangetrokken, die de plaats van de samen met trainer Georg Kessler naar Club Brugge ver trokken voorstopper Ronald Spelbos moet gaan in nemen. Het is de 26-jarige Henrik Eigenbroed, die tien keer voor het nationale elftal van Denemar ken uitkwam. Eigenbroed is afkomstig van KB Kopenhagen. Zilveren Bal op terrein HVV DEN HAAG Het traditionale voetbaltoernooi om de Zilveren Bal zal dit jaar plaatsvinden op het terrein van HVV. Als datum werd uitgekozen 29 augustus. VUC geeft de voorkeur aan een andere voorbereiding en zal niet van de partij zijn. Daar voor in de plaats is nu HBS uitgenodigd. Tevens zal een geselecteerd Haags elftal deelnemen. De overige deelnemers worden later bekend gemaakt. tslagen ftiende etappe seal (Fra-De Muer) 208 km in 1, 2. Mentheour (Fta-Danguil- op negen seconden. 3. Ber- u (Fra-De Muer) op 1.21.4, (Ita-Zandegu) op 1.35.5. Se- Fra-Boishardy) op 1.38.6, Alban q Trepel) op 1.42.7, Winnen (Ned- froot) op 1.47.8, Breu (Zwi-Gi- op 1.48.9. Fernandez (Spa-Peru- op 1.49.10, Martin (Fra-Dan- jme) op 2.57.11, Van der Velde Post) op 2.58.12, Hinault (Fra- lard) op 3.07.13, Zoetemelk Danguillaume) z.t.14. Kuiper De Bruyne) z.t.. 15. Nilsson Boishardy) op 3.40 16. Willems Jriessens) op 3.52.17, Veldschol- Ved-Post) op 4.06.18. Lejarreta Perurena) op 4.39.19, Mutter Arnold) op 4.49, 20 Arnaud Boishardy) op 4.50, 24. De Rooy God) op 5,23, 26. Wijnands r< Post) op 5.45, 39. Lubberding ziPost) op 7.11, 45. Peeters (Bel- itp op 9,26, 48 De Keulenaar (Bel- op 10,02, 55. Knetemann (Ned- op 11,31, 61. Adri van Houwe- (Ned-Swe) op 12,22. 88 Van (Ned-Post) op 18,06, 100. Hoste 'ost) op 20,08, 114. Jan van Hou- (Ned-Swe) op 22,17, 126. jler Poel (Ned-Bru) op 25,50, 143. N per (Ned-Kim) op'30.08, 150. en Se Frijns (Bel-Dri) 42,01. /Jlapt: Raas (Ned-Post) en De )i (Bei-Kim) leen klassement: 1. Hinault 63.53,40, 2. Zoetemelk Dan) op 5,26, 3. Anderson (Aus- op 7,57, 4. Vallet (Fra-Cre) op Van der Velde (Ned-Post) op Winnen (Ned-God) op 9,40, 7. (Ned-Bru) op 10,36,8. Breu ir) op 10,42, 9. Willems (Bel- op 12,12. 10. Willman (Noo-G- p 12,51, 11. Martin (Fra-Dan) op 12. Alban (Fra-Cre) op 14,23, «fernandez (Spa-Per) op 15,37, 14. iudeau (Fra-Mue) op 16,20, 15. it (Fra-Gui) op 17,51, 16. Nulens Bru) op 18,16. 17. Seznec (Fra- op 19,10, 18. Andersen (Den- op 19,48, 19. De Rooy (Ned- op 20,06, 20. Nilsson (Zwe-Bois) ,22 (ANP), 32. Peeters (Bei-Post) ,02, 35. Veldscholten (Ned-Post) i,47, 43. Lubberding (Ned-Post) .38. 44. Knetemann (Ned-Post) ,51, 52. Wijnands (Ned-Post) op 55. Adri van Houwelingen •Swe) op 41,49, 57. Van Vliet •Post) op 43,20, 70. De Keule- (Bel-Post) op 52,09, 95. Hoste Post) op 1.05,00, 107. Van der (Ned-Bru) op 1.10,16, 108. Jan Houwelingen (Ned-Swe) op i. 119 Schipper (Ned-Kim) 5, 150. en laatste Moro (Ita-Boif) >0.36 j iloegenklassement: 1. Danguil- 26.29.47. 2. De Muer 26.32,15, 3. ploegenklassement:, 1. BÉuillaume 264.09.21 Aist 264.13,34, 3 Guimard 1,29, 4 De Muer 264.19,34, 5. ■I 264 31,37. 6. Godefroot 7.03. eren klassement:. 1. Anderson 37, 2. Madiot op 9.54,Andersen .51. 4 Veldscholten op 18,50, heour op 23,04, 6. Wijnands op klassement:, 1. Vallet 197 pun- Breu 149,3. Bernaudeau 117, 4. t 108,5. Mentheour 82, 6. Hi- 73.9. Winnen 52. enklassement: 1. Kelly 308 in. 2. Anderson 143. 3. Villemia- !0. 4 Mutter 97. 5. E.Planckaert Hinault 92. 12. Van der Velde woensdag 21juli-17e ehjppe-242 km wieireriploeg kan 2a3milj.gulden zijne ORCIERES-MER- LETTE In de Al pen waar hij vorig jaar op een dag (de rit naar de Alpe d'Huez) de beste renner van de dag was, bereikte Peter Winnen nu als snelste Nederlander en als eerste van de tien besten in het al gemeen klassement op 1 min. en 47 sec. van etappe-winnaar Pascal Simon, de fi nish. „Ik had het idee dat Hinault de mannen niet meer bij el kaar kon houden. Hij had zich erop ingesteld weer zijn eigen tempo te rijden en meer niet. De een na de ander demar reerde en toen ben ik ook maar meegegaan met Seznec. Het is in elk geval geen slechte zaak geweest. Ik heb nog twee dagen de tijd om iets recht te zetten en dat ben ik ook van plan". „Ik maak me echter geen illu sie over nog een sensationele ontwikkeling van de wed strijd", vertelde Winnen, die na de lange dag in de Alpen, gezien de omstandigheden, nog vrij fris binnenkwam. Pierre-Henri Mentheour moest in de laatste meters lossen, toen zijn voet van het pe daal schoot. De Fransman bleek volledig uitgeput. „Hinault rijdt heel bewust zijn eigen wedstrijd, aanvaardt zijn verlies en haalt die tijd straks in de tijdrit weer terug. Dat geeft anderen de gelegenheid eigen initiatieven te ontwikke len, als ze er sterk genoeg voor zijn. En in dat spel wil -ik graag nog mijn winst pakken". Toch kwam het niet tot een rechtstreeks duel tussen de ve detten. De zes cols in het par cours, er moest in totaal liefst 68 kilometer worden geklom men, maanden tot voorzichtig heid. Alleen diegenen die toch niets meer te verliezen had den, namen het risico van een lange vlucht. Na 64 kilometer probeerde Pascal Simon, vorig jaar winnaar van de 'open' Tour de l'Avenir, voor de der de keer die dag zijn geluk en ditmaal kwam hij los van het peloton. Mentheour en McKenzie sloten aan en nie mand kon toen bevroeden dat Simon (winnaar) en Ment heour (2de, nadat in de eind sprint een voet van z'n pedaal schoot) het tot het einde toe zouden volhpouden. Een vlucht van 140 kilometer leng-, te komt niet zo vaak meer voor in de moderne Tour. Serieus Omdat na 129 kilometer, toen de voorsprong van de koplo pers al was opgelopen tot ze ven minuten, ook Simons ploegmaat Bernaudeau demar reerde, werden Hinault en zijn helpers serieus aan het werk gezet. Maar meer dan tempo- makën deden ze niet. Hinault haalde daarmee de klassieke Anquetil-tactiek van de jaren '60 weer naar voren. Winst boeken in de specialiteit (het tijdrijden) en in de bergen de winst verdedigen, zonder in paniek te raken of ondoor dachte inspanningen te doen. Men liet de gele trui-drager op praktische alle hellingen het zware werk doen en het kon niet anders of tegen het einde van de rit gingen daar renners van profiteren. Een van hen was dus Peter Winnen, die heel attent met de Fransman Christian Seznec en de Ita liaan Mario Beccia meeglipte. Het zag er even naar uit dat de koers volledig zou openbre ken. Alban ging weg, Fernan dez, Ludo Peeters en Breu sloot bij het groepje Winnen aan. Alleen Zoetemelk en later ook Kuiper bleven bij Hinault. Maar er kwamen geen sensa tionele ontwikkelingen, want van de tien best geklasseerden bij de start van deze 15de etap pe, boekten tenslotte slechts drie renners winst op Hinault, Peter Winnen die 1 minuut en 20 seconden op de gele trui won en Johan van der Velde, die negen seconden winst boekte, en Beat Breu, die 1 min. 19 won. Het werd toch een aardige dag voor Winnen omdat hij Wil- mann en Kuiper in het alge meen klassement voorbijging en nu pal achter van der Vel de als zesde is geklasseerd. De derde plaats is voor Winnen zeker binnen bereik. „Daar rijd ik nu ook op", bevestigde de kleine klimmer. Slechte dag ORCIERES-MERLETTE In Ma- nosque startten 152 renners voor de vijftiende etappe van de Ronde van Frankrijk over 204 kilometer en zes bergtoppen naar Orcieres-Merlette. 9 km: tussensprint: 1. Kelly, 2. Gisi- ger, 3. Tackaert. Gisiger ontsnapt en neemt Bittinger, Arbes en Tackaert 30 km: kopgroep, die 55 seconden voorsprong had. ingelopen. 49 km: tweede tussensprint: 1. Kelly, 2. Tackaert, 3. Gisiger. 64 km: Demarrage van Simon, Ment heour en McKenzie sluiten aan. 94 km: aan de voet van de Alpen hebben drie leiders 6.54 voorsprong. 106 km: doorkomst op de Col d'E- streaux (2e cat): 1. Simon. 2. McKen zie, 3. Mentheour, 4. Demierre op 6.15, 5. Vallet, 6. Breu, 7. Hinault, 8. Vigneron. 128 km: doorkomst op de Col de Fe- stre (2e cat): 1. Simon, 2. Mentheour, 3. McKenzie, 4. Bernaudeau op 8 min, 5. Vallet op 9.10, 6. Hinault. 7. Breu, 8. Winnen. McKenzie wordt gelost. De Smet geeft op. 151 km: doorkomst op de Col Noyer (2e cat): 1. Simon, 2. Mentheour, 3. Bernaudeau op 4 min. 4. McKenzie op 5.10, 5. Vallet op 8.49, 6. Hinault, 7 Breu. 8. Winnen. 163km: derde tussensprint: 1. Ment heour, 2. Simon, 3. Bernaudeau op 3.22, 4. peloton op 7.07. Raas stapt af. 175 km: doorkomst op de Col Chailo- let (le cat): 1. Simon, 2. Mentheour. 3. Bernaudeau op 1.38, 4. Breu op 3.05, 5. Alban. 6 Nilsson, 7. Hinault, 8. Winnen. 9. Zoetemelk, 10. Kuiper. In de afdaling tegenaanval van Seznec. Winnen en Andersen. 184 km: vierde tussensprint: 1. Ment heour, 2. Simon, 3. Bernaudeau op 1.49. 191 km: doorkomst op de Serre Hey- raud (le cat): 1. Simon. 2. Mentheour, 3. Bernaudeau. 4. Beccia, 5. Seznec, 6. Beccia, 7. Winnen, 8. Breu, 9. Fer nandez, 10. Martin. 199 km: Mentheour rijdt weg van Si- 203 km: Simon weer bij Mentheour en rijdt hem voorbij. 204 km: Simon wint vijftiende etap pe voor Mentheour. Hinault behoudt gele trui. Zoetemelk stijgt naar twee de plaats. ier gaat Kim Endersen, t te verwarren met de Au- iliër Endersen. Dit is Kim (dersen, de Deen". Aluds in „Kijkt u maar eens" Ne- Hij en zijn collega Mart leets commentariëren het ed onder je nagels van- an. Dat ze niet weten hoe je :I kkia uitspreekt, komt arschijnlijk doordat zij de im niet herkennen als hij u ld wordt uitgesproken, ar een naam tien, twintig er een lollig bedoelde eigen 1 spraak geven, zoals Smeets erdag met Takka-Aart gfd (de Belg Tackaert), dat is j. iteren. En geen renner kennen ze. Vallet niet, •j as die alleen naar de streep t- dt niet en Peeters wordt Hor Veldscholten aangezien, idiot voor Hinault. De spe- le truien helpen niet". n olumnist Tim Krabbé in NRC/Handelsblad) Se loemeen Rainea weet :'t Franci de touwtjes in han- heeft. Als die wiedeweer- zorgde Rainea ervoor dat bij de Italiaan in de gunst am. om aldus een kans te iken voor een arbitersrol in Leo Horn: keiharde voetbalpraktijk, dit wereldkampioenschap. Hij slaagde in die opzet, maar was tegenover zijn afgod Franci moreel verplicht zich van zijn beste kant te laten zien. Met de wetenschap, dat Franci een chauvinist van het zuiverste water is, sluit het cirkeltje. Rainea liet de Italianen schoppen wat ze konden en glimlachte vriendelijk tegen Franci die zijn landgenoten vanaf de tribune scherp in de gaten hield. Zo gaat dat. Kei harde voetbalpraktijk waar van ik onpasselijk word. Niet de voetballers bepalen de uit slag, nee. de heertjes met blauwe blazers die vanachter groene tafels in verblindend witte hotels met de voorzitter meepraten, dat zijn de men sen die de dienst uitmaken". (Columnist Leo Horn in Televizier/AVRO Bode) „Toen Gerard Reve zijn ro man „Lieve jongens" schreef, stond hem beslist iemand an ders dan Gerard Bakker voor ogen. De privé-trainer van Bettine Vriesekoop en part time-coach van de nationale vrouwenploeg, zou beter pas sen in een schelmenroman of in Rocky, de filmische best seller over het leven van een sportman die zich vechtend door het leven slaat". En: „Er zijn vele manieren denkbaar om opgekropte onlustgevoe lens te uiten. Maar het geeft geen pas een tamelijk on schuldige ziel als Ron van Spanje, een international die nog geen vlieg kwaad doet, uit te kiezen als slachtoffer". (Redacteur Martien Schurink in de Volkskrant) „Sint Anthonis had de pri meur. Tijdens de wedstrijd Aktivia-Atak '55 was het scheidsrechter Dautzenberger die wellicht door de hitte of was het het overtollige mond- vocht, zijn fluit met kracht uit de mond floot. Het aan' een touwtje bevestigde fluitje ver dween schielijk in de boven zijde van de paal. Een kort rukje hielp niet, maar resul teerde wel in het feit dat het fluitje beklemd raakte in de paal. Met het (rode) hoofd pal boven de paal en wild geba rend bleef de scheids daar duidelijk moeizaam hangen, dit alles onder luide bijval van het publiek dat niet in de gaten had dat dit wel degelijk een verwurging of een nek- breuk tot gevolg kon gaan hebben. Toen de ernst van de zaak tot een ieder was doorge drongen (hetgeen nogal wat tijd in beslag nam) werd het intussen knellende touwtje doorgeknipt waarna de voor paal staande scheids bevrijd was. Het fluitje zat nog in de paal en men kan hier voorlo pig nog steeds naar fluiten". (Medewerker Ton Wagenaars in het maand blad Volleybal) „Mochten er jongens zijn die mee willen doen, dan moeten ze zich maar proberen te plaatsen via het kwalificatie toernooi. Voor mij hoeft het niet. Ze zijn nog te beroerd om na een partij eerst even te gaan douchen. Ze komen al leen maar naar je toe om zo gauw mogelijk de centen in de zak te kunnen steken. Geen bedankje, niets. Dan geef ik het geld liever aan een onbekende buitenlander die bereid is zich kapot te vech ten. We spreken van de Ne derlandse top, maar wat stelt dat nou eigenlkijk voor als er geen prestaties worden gele verd. Ik denk dat de heren hier te veel worden verwend. Het is toch belachelijk dat er in de competitie bedragen van 15 tot 20.000 gulden worden betaald voor het spelen van zes wedstrijden. En wat denk je dat ze voor demonstratie partijtjes in het land vragen en krijgen?! Ze verdienen het toch veel te gemakkelijk". (Piet van Eijsden, directeur tennistoernooi Melkhuisje, in het Algemeen Dagblad) „Ik was altijd erg gediscipli neerd en heb altijd keihard getraind. Als ze tegenwoordig weten dat ze 'n beetje kunnen boksen, dan hebben ze met een al kapsones en luisteren niet meer naar de trainer. Twee uur voordat ze moeten boksen, lopen ze al door de zaak te showen, terwijl ze in de kleedkamer moeten zitten om zich te concentreren". En: „Alleen eet ik geen varkens vlees. 'n Varken is 'n vies dier, dat eet ik niet. Het liefst 'n prakje met 'n stuk sudder- vlees. Vitamines extra nemen, vergeet ik. Ze zijn wel eens bij me geweest. Isostar en Hycal, om tussen de rondes door te nemen, maar ik ga d'r van over m'n nek. Ik neem alleen water". (Bokser Rudy Koopmans in Nieuwe Revu) Johan van der Velde had naar zijn oordeel, een slechte dag doorgemaakt. „Het ging van geen kant, ik kon niets extra's doen, alleen maar Hinault vol gen", zei hij. Van der Velde werd gelost op de voorlaatste berg kwam in de afdaling te rug en herstelde zich zodanig dat hij met Raymond Martin nog van Hinault kon wegrij den. „Dat heb ik meer voor mijn moreel gedaan, dan om echt tijd te pakken", verklaarde de Brabander, die toch in de Tour bezig is zijn beste prestatie sinds drie jaar neer te zetten. Het lijkt wel alsof de Neder landers zich in hun onderlinge rivaliteit aan elkaar optrek ken. Ze staan nu met zijn vie ren bij de eerste zeven. Zoete melk, Van der Velde, Winnen en Kuiper. „Misschien geef ik wel het goede voorbeeld", meende Joop Zoetemelk, die op Orcie res-Merlette de tweede plaats vast in handen nam. Het leek een heel slechte Tour te wor den voor Nederland, maar als {'e het klassement bekijkt, dan lebben wij de beste renners op Hinault na natuurlijk", corri geerde hij zichzelf haastig. Pascal Simon besluit een lange vlucht met een etap pe-zege. Veel Nederlanders De Tour leeft nog geweldig. Dat blijkt onder meer uit de duizenden toeschouwers die een plekje langs de rou te hebben gezocht. De Alpen lijken het domein van de Nederlanders te zijn geworden. Het aantal supporters dat de Oranjerenners aanmoedigt, is zelfs verbijsterend. Hoewel de renners de kreten soms niet eens horen, merken zij toch dat er morele steun wordt verleend. De namen van Zoetemelk, Van de Velde, Winnen en Kui per zijn namelijk met grote regelmaat op het wegdek aangebracht. Joop gaat door Joop Zoetemelk heeft de finitief besloten nog maar een jaartje actief te bijven. De populaire Nederlander had eind vorig jaar een tweejarig contract gete kend met de restrictie dat hij eventueel tussentijds zou mogen afhaken. Het gaat de x-tourwinnaar echter nog zo goed. dat hij de knoop maar vast heeft doorgehakt. Volgend jaar maakt hij ook nog deel uit van het peloton. Raas stapt af Voor Jan Raas was gisteren de Tour afgelopen. De klas- siekerkoning die sinds zijn val in de Hel van het Noor den regelmatig last heeft van rugpijn, kon het niet meer opbrengen nog meer pijn te lijden. „Ik heb mijn uiterste best gedaan om door te zetten. Ik had dolgraag Parijs willen halen, maar het ging echt niet meer. Overigens, die Koos Posthuma begreep er niets van. Die gaf via de radio door dat er aan een rijke carrière een einde was gekomen. Ik zal in de toekomst laten zien dat ik nog heel hard op een finish kan aankomen Teleurstelling Mentheour Vorig jaar maakte de 22- jarige Pierre-Henri Ment heour zijn debuut als pro frenner. Als amateur had hij zeer verdienstelijk ge reden. maar zijn prof-car rière verliep minder voor spoedig. Daarom wilde de Fransman wat onderne men en hij nam zich voor geen sexueel verkeer meer te hebben voor hij een goede prestatie had geleverd. Zijn vriendin werd dan ook prompt aan de kant gezet. Gisteren leek Mentheour succes te hebben, maar 300 meter voor de finish werd hij nog ingehaald door win naar Pascal Simon. TOURVRAAG 20: Op welke plaats eindigt Gerrie Knetemann in de twintigste etappe Sens-Aul- nay sous Bois? (159 km). Antwoord: (uw antwoord moet 23 juli in ons bezit zijn) INZENDER: Adres: Postcode:.Woonplaats: TOURVRAAG 21: Welk^enner wint de laat ste etappe Fontenay-sous- Bois-Parijs, met aankomst op ce Champs Elysees? (187 km). Antwoord: (uw antwoord moet 23 juli in ons bezit zijn) INZENDER: Adres: Postcode:Woonplaats: Spelregels: 1. Dagelijks het antwoord op dê vraag in de krant opsturen. Bij voorkeur per briefkaart (frankering 50 cent), door het invulformulier uit de krant te knippen en op de achterzijde van de briefkaart te plakken of over te schrijven. Daarbij moet vooral niet worden vergeten het juiste vraagnummer te vermelden. Het invulformulier kan ook worden inge stuurd per brief (open enveloppe frankering 60 cent. geslo ten enveloppe frankering 70 cent). 2. Per vraag slechts èèn inzending op dezelfde naam, om een eerlijke puntentelling mogelijk te maken. 3. Halverwege de Tourprijsvraag een rebus en een extra vraag over de eindtijd van de Tourwinnaar oplossen. 4. Inzendingen aan de Leidse Courant, Postbus 9. 2501 CA Den Haag. U mag uw antwoord ook (zonder postzegel) in de bus doen op ons adres Apothekersdijk 34. Leiden, maar dan wel vóór de bij de vraag vermelde datum. 6. Alle inzendingen moeten uiterlijk op de datum die ver meld staat bij de vraag in ons bezit zijn.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 9