Jaggs®®® Turnkring Leidschenhage valt in de smaak Nieuw en belangrijk festival van oude muziek te Utrecht W aterpoloteam blijft ongeslagen Opnieuw verlies voor Friesland Goede start Timman zomerkorting BINNENLAND/SPORT LEIDSE COURANT DINSDAG 13IULI1982 PAGINl (Van onze verslaggever) ZÜRICH De Gymna- straeda in Zurich stond gisteren in het teken van de generale repetities. On danks de tropische tempe ratuur gaven de diverse ploegen van de deelne mende landen een werve lende show weg. Het pu bliek kreeg een kleurrijke indruk van hetgeen men deze week verwachten kan. Gymnastiek in de vorm van perfecte, massa le demonstratie, acrobrati- sche en kunstzinnige uit voeringen. De Gymna- straeda is een absoluut hoogtepunt in het gym- nastiekwereldje. Voor de insider uiteraard een weet, voor de buitenstan der is het echter een ta melijk onbekend facet van deze tak van sport. Voor de organisatie en deelne mers een doorn in het oog. Maar het mag de pret in Zu rich niet drukken. Juist voor deze wereldomvattende hap pening geldt, dat het meedoen belangrijker is dan het win nen. De 1628 leden tellende Nederlandse gymnastiekploeg begon gistermorgen met de massale demonstratie, die uit vijf onderdelen bestaat: gym nastiek, vlagoefening, touw, jazzballet en springen. Deze generale verliep niet geheel vlekkeloos. Met name bij het opstellen van de groepen ont stond enige vertraging. Na de generale repetitie voor de gymnastiekploeg was het gis teren de beurt aan de kleinere groepen. De turnkring Leid schenhage uit Den Haag en Leiden stal hier de show. Deze gToep kreeg zes jaar geleden, tijdens de Gymnastraeda in West-Berlijn, de eervolle uit nodiging om in het slotpro- gramma op te treden. Ook dit maal lijkt de 149 tellende ploeg van Koos van den IJssel weer in aanmerking te komen voor de slotmanifestatie op zater dag. Turnkring Leidschenhage oogste tijdens de generale veel applaus met de tumbling- en jazz-rhithm-demonstratie. WARMOND De hol- landse regenboogzeilers hebben het team van Friesland gisteren ook op de tweede (wedstrijd)dag van de 62ste Kaagweek een nederlaag toege bracht. Nadat Friesland in eerste instantie revanche leek te gaan nemen voor het ruime verlies in de eerste race, kwam het hollandse vijfmansteam sterk terug en sloot het de wedstrijd met een nipte overwinning af: 29 3/4 punten voor Holland om 34 voor de friezen. Vooraleer dat eindresultaat bekend kon worden gemaakt, diende het protestcomité gis termiddag overigens wel een tweetal klachten te behande len. Hollander Bouw van Wijk en de friese koploper van het eerste uur, Harry Amsterdam, hadden het elkaar (onregle mentair) bijzonder lastig ge maakt en wensten deze zaak later officieel uit te praten. Het resultaat: diskwalificatie voor beiden. Wat de eigenlijk als tweede gefinishte Van Wijk betreft terecht (hij wei gerde „wegens ondiepte" te loeven, terwijl het vaarwater dat wel degelijk toeliet), wat Tips voor Duindigt WASSENAAR Twee rennen ei DUINDIGTS SPRINTCRITERIUM II: Ti ger Hanover. Reine de Pomme en Ravino. RAAPHORSTPRIJS Robbedoes. Capital Star Lai HICKORY PRIDE PRIJS: Trust Skoatter. Rio del Sol en Stella Fan Skarn. HICKORY SMOKEPRIJS: Urice H. Ulaan Sportwereld APELDOORN De 29e Vier daagse van Apeldoorn, die vandaag begint, kent een re cordinschrijving van 1825 deelnemers. DE KAAG Door een over winning op de tweede dag van de Kaagweek blijft de ploeg van Holland leiden in de te amwedstrijd met Friesland. BAD KISSINGEN Erika Belle heeft haar afgebroken partij uit de tweede ronde van het interzone schaaktoernooi voor dames verloren tegen de Tsjechische Klimova. Belle staat daardoor op de twaalfde plaats. LAS PALMAS - Jan Timman heeft gisteren het interzonale schaaktoernooi in Las Palmas geopend met een overwinning. De Amsterdamse grootmeester versloeg in de eerste ronde met zwart in 45 zetten de Amerikaan Walter Browne. Overwinningen kwamen ook op naam van de Deen Bent Larsen, die de Zweed Karlsson versloeg en de Rus Toekma- kov, die zijn landgenoot Pe- trosian tot opgave dwong. Uitslagen eerste ronde: Browne (Vst)Timman (Ned) 0-1, Pinter (Hon)—Sunye-Neto (Bra) 1/2-1/2, Ri- bli (Hon)—Mestel (Gbr) 1/2-1/2. Bou- aziz (Tun)—Psakhis (Sov) 1/2-1/2, Suba (Roe)Smislov (Sov) afgebr.. Karlsson (Zwe)Larsen (Den) 0-1, Toekmakov (Sov)Petrosjan (Sov) 1- 0. Gisteren werden ook de afge broken partijen uit de vijfde ronde van het internationale schaaktoernooi in Amsterdam afgewerkt. Kick Langeweg ze gevierde met zwart tegen de Belg Meulders in de langste partij tot nu toe. Op de 88e zet staakte Meulders de strijd. Net als Van Mil, die van de West duitser Hess won, steeg Lange weg naar de gedeelde dertien de plaats met een score van vijftig procent. Amsterdam aanging minder juist. De fries werd immers bij het ronden van de op die actie volgende boei wel degelijk in ruimte-problemen gebracht door Van Wijk en diens ploeg- makker Martin Heineke. Om dat diezelfde Heineke later bij het protestcomité als getuige optrad, had Amsterdam later in de „klachtentent" maar weinig kans... Heineke sloot de interessante race overigens ook winnend af. Na de confrontatie tussen Van Wijk en Amsterdam, kreeg Heineke ruim baan en de hollander profiteerde daar uitstekend van. Achter later teruggezette Van Wijk kwam de fries Bertus ter Beek door de finishlijn. Ter Beek zeilde een goede wedstrijd. Direct na de start zag het er zelfs naar uit dat hij, met Harry Amster- dam, de lakens zou uitdelen in deze tweede wedstrijd. Na het tweede kruisrak hadden Van Wijk en Martin Heineke zich echter al tussen Amsterdam en Ter Beek geplaatst. Met bo vengemeld resultaat als uitein delijk gevolg. Uitslag: 1. Martin Heineke (H); 2. Luut de Groot (H.); 3. Ter Beek (Fr.); 4. Douwe Zwart (Fr.); 5. Hessel Donker (Fr.); 6. Betting Bakker (H.); 7. Peter Freeh (H.); 8. Ulrich Jager (Fr.). Team-uitslag: Holland 29 3/4; Friesland 34. Tussenstand: Holland 50 1/2; Friesland 68. UTRECHT Het Holland Festival krijgt dit jaar een vervolg: een tiendaags festival volledig ge wijd aan oude muziek, te beginnen bij de Vroege Middeleeuwen en eindigend rond 1750. klein recital, een belangrijk concert in de avond en als af sluiting een klein concert. Tijdens dit festival, dat van 27 augustus tot en met 5 septem ber zal duren, worden op en kele tientallen historische lo- katies in Utrecht concerten ge geven door ensembles uit bin nen- en buitenland. Naast con certen worden lezingen, ten toonstellingen, cursussen, openlucht activiteiten, een markt en een open podium ge organiseerd. De organisatie is in handen van de Nieuwe Stichting Overleg Oude Muziek, een sa menwerkingsverband van Muziekcentrum Utrecht en de Stichtingen Comu, Pratum Musicum, Dialogo Musicale en het Holland Fedstival. Indien het festival succesvol verloopt, ligt een jaarlijks festival van oude muziek in Utrecht in het voornemen. Twee belangrijke overwegin gen om het festival in Utrecht te organiseren waren dat in Utrecht vele groepen actief zijn op het gebied van oude muziek, en de stad over vele historische lokaties beschikt die een fraaie entourage bie den voor een dergelijk festival. In de concertpraktijk wordt het tiidvak van 1750 tot 1900 te zeer benadrukt, reden om nu een festival te wijden aan de grote en belangrijke perioden daar voor. Het tijdstip van het festival is van „vitaal belang", aldus Holland Festival-direc teur Frans De Ruiter. Eind au gustus heerst er een bijna vol komen stilte op cultureel ge bied. Door de bezuiniging be gint op veel plaatsen het cultu rele leven pas in oktober op gang te komen, terwijl aan het einde van de zomer het Hol land Festival alweer enige tijd achter de rug is. Men hoopt in dit „lege gebied" een groot pu bliek te kunnen trekken. De festivalleiding streeft naar een historische opbouw; de eerste dagen ligt het accent op de (vroege) Middeleeuwen, terwijl het wordt besloten met Die Hohe Messe van J.S.Bach. Dagelijks zullen minstens vier concerten worden gegeven, pauze-, een lunchconcert, een Overdag zal op vele plaatsen in de stad muziek gespeeld worden door amateurensem bles. Het festivalprogramma biedt alle ruimte aan de pre-roman- tische perioden uit de geschie denis van de Westerse kunst muziek, die op de gebruikelij ke concertagenda's in ons land doorgaans te weinig aan bod komen, zoals het Gregoriaans, de Middeleeuwen en de Re naissance, welks uitvoering meer en meer afhankelijk is geworden van gepecialiseerde muziekensembles. Voor zover op dit moment be kend, vormen de uitvoerende musici in het festival een hoog gekwalificeerd internationaal gezelschap, waarin de namen van Sequentia Köln (Duits land), Trio Live Oak (Ameri ka), Glosas (Frankrijk), Huel- gis Ensemble (België), College oire (Engeland) en het Am sterdams Baroque Orchestra (Nederland) worden aange troffen. Solisten zijn onder an dere Gustav Leonardt, Bart Kuijken, Max van Egmond, Catharina Both, Bruce Dickey en Ton Koopman. Het festival oude muziek in Oud Utrecht wordt vrijdag 27 augustus geopend met een ma nifestatie van vnf concerten door respectievelijk Glosas, Trio Live Oak, Camerata Tra- jectina en The Clerkes of Oxenford. In de weekeinde van 28 augus tus en 4 september organiseert Pratum Musicum een Open Podium voor jonge solisten en ensembles, evenals lezingen, cursussen en instrumenten-, muziek- en bouwersmarkten. Op de zondagochtend van de zelfde weekeinden wordt tij dens verscheidene kerkdien sten oude liturgische muziek uitgevoerd. Een volledig festivalprogram ma met de meest recente gege vens wordt rond 15 augustus verwacht. Op 21 augustus is er overdag in Muziekcentrum Vredenburg een kaarten- markt, waar voor alle voorste lingen plaatsbewijzen verkrijg baar zijn. De liefhebbers die een groot aantal concerten willen bijwonen, kunnen be schikken over vijf- en tien rit- tenkaarten tegen gereduceerde prijzen. Fietser sinds zaterdag in coma LEIDEN De man, die zaterdagmiddag een fiet ser een aantal rake klap pen verkocht, is gisteren aangehouden. Het bleek een 31-jarige Leidenaar te zijn. De fietser, een 56-ja- rige Leidenaar, ligt sinds zaterdag in coma. De fietser werd afgelopen za terdag aangetroffen op de Zoe- terwoudseweg. Zijn fiets was vernield en lag op de rijbaan. De man kon zich echter niets herinneren. Hij ging daarop naar huis, raakte daar na eni ge tijd bewusteloos en werd naar het ziekenhuis gebracht De man ligt nu nog in coma. Na een tip van een pompbe diende kon de politie gister middag de dader aanhouden. Die wilde zaterdagmiddag tan ken bij het pompstation van Bouwvaria aan de Zoeter- woudse Weg. Hij moest zijn auto naar achteren rijden en blokkeerde zo de weg voor de 56-jarige Leidenaar. Die maakte moeilijkheden. Toen de automobilist na het tanken wilde wegrijden, versperde de fietser hem de weg. De man stapte uit en er ontstond een vechtpartij, waarbii rake klap pen werden uitgedeeld. Daar na stapte de 31-jarige Leide naar in zijn auto, reed over de voor de wagen liggende fiets heen en verdween. Gisteren werd de man aangehouden, hem wordt zware mishande ling ten laste gelegd. Hersenschudding na aanrijding ALPHEN AAN DEN RIJN Een 22-jarige man uit Alphen is gistermiddag met een her senschudding naar het zieken huis Rijnoord overgebracht De man reed op zijn brommer op de Willem de Zwijgerlaan richting Kennedylaan toen hij ter hoogte van de Oranje Nas- sausingel het rode verkeers licht negeerde en op de krui sing tegen een auto botste. Deze auto, bestuurd door een eveneens 22-iarige Alphenaar had groen licht BOEDAPEST Het Ne derlands waterpoloteam heeft het achtlandentoer- nooi in Boedapest gewon nen. In de laatste wed strijd speelde het oranje- zevental gisteren gelijk (5—5) tegen Spanje. Door de puntendeling werd de ploeg onbereikbaar voor de concurrentie. Het Ne derlands team bleef in de Hongaarse hoofdstad on geslagen. Met drie over winningen en vier gelijke spelen legde het met tien punten uit zeven wedstrij den zeer verrassend be slag op de eerste plaats. Het mini-WK waaraan door de sterkste polonaties ter we reld (alleen Cuba bleef zonder opgaaf van reden weg) werd deelgenomen, gold voor de ze ventallen als laatste voorberei ding op de strijd om het we reldkampioenschap, dat van 29 juli tot en met 8 augustus in Quayaquil in Ecuador wordt gehouden. Afgaande op de verrichtingen in de Hongaarse hoofdstad kan de WK een on gemeen boeiende krachtme ting worden. De landen geven elkaar weinig toe getuige de vele gelijke spelen en het grote aantal marginale overwinnin gen. Dit oranje-zevental won bijvoorbeeld alle drie keren met één doelpunt verschil. In Boedapest was de conditie van de pupillen van Pocsik toereikend om de slijtageslag zonder ademnood te doorstaan. Meer dan eens wist het zeven tal zelfs in de laatste fase van de wedstrijd een achterstand weg te werken. Tegen de Ver enigde Staten kwam het team met 40 achter, maar haalde toch de winst (87) uit het water. In de afsluitende wed strijd tegen Spanje verliep de 'score wel idèntiek. Na twee perioden keek Nederland te gen een hopeloos lijkende ach terstand van 41 aan. Pas in het derde part toonde Nederland zich gelijkwaardig aan de aalvlugge tegenstan ders. De verdedigers kleefden wat agressiever tegen de Span jaarden aan en gaven nauwe lijks schotkansen weg. In de aanval ging de bal wat sneller rond en aan het eind van de zeven minuten bedroeg het verschil nog maar twee tref fers. In de vierde en laatste periode, toen de conditie weer een woordje ging meespreken, keerde de overwinning terug in de Nederlandse gelederen. De ploeg ging collectief op jacht naar het gelijke spel, dat voldoende was voor de histori sche toernooizege. Het kreeg door de opeens loepzuiver schietende Stan van Belkum zelfs uitzicht op meer. De Leidse student bracht Neder land niet alleen langszij, maar zelfs aan de leiding: (5—4). Niet voor lange tijd, Spanje sprak de laatste en slaagde er in een gelijk spel uit het water te halen (5—5). Uitslagen zevende speeldag: Wesl-Duitsland—Sovjel-Ume 8—8 (2—1, 2—2. 3-3 1—2|; SpanjeNederland 5—5 (2—0. 2—1. 0—1. 1—3»; Italië—Verenigde Staten 7—7 (2—2. 2—1. 2—3. 1—1); Honga rije—Joegoslavië 13-13 (3-2. 4—4. 2—3. tand: 7 10 51—48 7 8 67—60 7 8 48-43 7 8 52—57 't Bonthuis J. van Egmond Nieuwe Rijn 53-54, Leiden Telefoon 071 - 123308 Nu de trend voor de komende winter. Elegante lijnen en onberispelijke details. repareren - moderniseren - bontbewaring mededelingen van artsen H.M.J.W.J. Kortmann AFWEZIG 1S, 18. 17 |uli Alle aanwezige Leidse hulsartsen zijn bereid waar te nemen uitgezonderd de Merenwljk- artsen. Dr. Relnders en Dr. v. Tol. PLAATS EEN KLEINTJE J. A. Q. Allard, E. P. M. Bakker, O. van Beefe, P. W. A. M. Brandt. A. P. Foks. P. A. M. van Hensbergen. R. F. de Kier. P. H. Kruk. C. G. H. A. Looyestijn. R. Roem. A. v.d. Stelt, F. Th. Steunebrlnk, J. H. v.d. Vel de, E. de Vos. J. Th. Wijsman, A. v.d. Zwan. L. J. Bastiaans. N. W. van Bever en, A. Boez- aard. W. v.d. Gugten. R. F. A. van Kesteren, J. A. F. v.d. Kolk. F. A. J. Kool. J. H. M. van Leeuwen. W. R. van Milaan. J. C. Ouds hoorn. M. C. P. v.d. Pulten. C. M. J. TIJssen. H. C. L. Valstar. R. H. M. Vaster. J. F. Wies- sner. J. Zwanenburg. Th. L A. Deckers, H. Denkers. M. J. M. van Dijk. A. H. P. de Haas. B. de Haas, T. Hazenoot. J. W. N. van Heel. L. T. Janson. R. K. Klockenbrlnk. E. Mooibroek. E. Nauta. C. v.d. Plas, K. v.d. Plas. J. C. P. van Veen. A. C. W. Vendrlg. G. F v.d. Vlugt. J. W. M. van Wlerlngen. R. F. M. Zandbergen. Mei hei predik aal „mei lef' zijn t T. Ouwehand. J. T. Schaken bos. de overigen: G. J. Abswoude. 8. J. T. C. J. den Holander, A. de Jong, Kempen, A. Parlevtlet, P. J. ven dar W. M. Post, A. J. van Rossen, J. vi duinen. T. Wentlnk, H. J. Wlllma. Haanstra Kweekschoo Leidster kleuteronderwijs E. L P. Bekker. C. E. N. van dan Bt G. van den Berg, Y. H. P. Bodeutsc M. Bon. E. M. Brooshooft, T. M. Burg-Dlsaetdorp, C. J. van Oetft, L. Heel, W. L S. Hoogeboom, Horst. E. T. Klaver. J. W. Logt van der Meer. O. Meijer. I. van Nirmt M. M. Pouw. S. T. C. du Prle, S. C van Raad. P. A. O. Rooderkerk. E. C. W. J. Visser. B. de Weerd, V Bik-Koopman, J. Arnoldus. I. Bakki Bauer. H. Braams. M. H. Dekker-K M. J. van Duin. G. van Ouijn. A I. F. J. van Gestel, J. C. Gravekam Guldemond. S. Hagen. W. M. Hariln L. van der Haven-Verwel|. M. E. C. v den-Fit. F. Hoogervegt, M. H. Joustr Kruiswijk. A. M. van Laar-ter Took* van Loon. O. Maasdam. M. E. M Beeiaard. A. de Niet. C. Noordraver, Oskam. A. G. Pronk. C. A. Schwar W. J. Steijger. C. J. M. van Vetzen, meulen. A. C. van Exel-Wagljo. P. V van Leenhoven. Volledig bevoegd onderwijzer J. V. C. Achterbosch. W. E. Arno Koopman. J. Arnoldus. I. Bakker. G. B. J. Bauer. H. Braams. M. H. P. B boer-van Noort. J. M. L. Boks. O. M J. H. J. van den Berg, J. C. M. i J. M. W. Blok, De Bok-Zeeman, Bon Wetzen. H. Bosscher. G. J. Bred Jong. K. A. Breen. Bouman-Verllndi Clere. O. M. N. M. Claassen. A. Th. A. A. Dokter, C. M Or lessen, van len-Krug, M. J. van Duin, G. van Oulj C. van Dijk. O. E. Th. Ellens. J. Elzen ma. W. C. J. Franken. A. M. H. Geers, van Gestel. C. van Glnk, Goedhart- hoek. Gordijn, J. C. Gravekamp. M, l vemeljer. GrundeLLeenen. Ch. W. G S. Hagen. E. O. Harten. W. M. Hariln L van der Haven-Verwelj. Hazenb dier. M. E. C. van Helden-Fit. M. M. C. Hollander, F. Hoogervegt. M. 1.1 sting-Roste. M. C. J. W. Hultemi brandts. M. Janse. J. M. de Jong. Jong. M. H. Joustra. Y. M. P. Kteft, Woud-Spek. J. C. E. van d< Kleyn-den Hollander. Th. H. Knljnt Matheses scientiarum Genltrix Middelbare Technische School Lelden Bouwkunde (theoretisch gedeelte) M. h. J. M. van Berkel. W. J. A. Bongers, F. J. Bouter. H. Droog (met lof). M. A. C. v. Dijk, M. ter Haar. F. Hogervorst. R. J. Lagas. M. T. Laroo. T. van Leeuwen. J. G. C. Lte- verse. G. J. Scherphof. W. J. P. Vermeulen, R. L M. van der Voort. J. F. C. van Loon. J. Barkema. C. J. M. v.d. Berg. G. J. M. v.d. Berg. A. A. A. M. Broeders. A. de Bruin, J. de Graaf. M. den Hariog. J. A. J. Haverkort. P. C. Heemskerk. J. J. M. van Hoekelen. G. J. v.d. Hoorn. E. P. W. de Jong. E A. A. van Rossum, C. P. Schouten. R. Wltteveen. Electrotechntek (Energietechniek) (theo- se, G. A Lelieveld. J. Meljvogel. j. A. Plokker. M. G. M. Stokman. P. J. A. M. Vaneveld, C. H. ten Veen. J. de Wolf. O. E. Bosje. A. I. M. Braakman. A. L. J. van Buuren, W. B. Creyghton. P. L. M. van Dam. J. W. Duys. H. J. Fillet. M. J. Goudswaard. J. J. Th. Heet- winkel, G. Th. v.d. Hoorn, (met lof), F. P. M. van Klink. J. W. Lemmer9, E. G. van der Meer. R. A. T. Rotteveel. A. P. E. van Rui ten. R. J. A. Veeger, S. P. v.d. Weljden, F. J. G. Weljers. Elektronica (theoretisch gedeelte) C. G. v.d. Bent, J. P. A. Blom. P. S. J. v.d. Geest. B. J. Glesen, A. de Graaf. H. J. Otter. C. C. Paauw. a M. M. Pleters. P. A. Qulst. P. C. Snoyders. T. C. Stolker. E. B. F. Stroe ve. F. J. M. van Velzen, K. Vonk. M. A. Flultsma. Werktuigbouwkunde (theoretisch gsdeel le) H. J. M. Bakker, P. A. Bouter. F. J. M. Cle mens. H. J. B. Crama. O. W. Durleux. W. H. van Dijk. S. J. Dijkstra. R. J. Friederich. G. J. M. Hassing, S. M. Klebert. R. Koelewijn, A. C. M. Lelieveld. P. G. van Lulling, J. C. M. Meeuwissen, G. M. J. Melland. J. Nagtegaal. M. T. C. Opstal. V. J. M. Pijpers. R. P van Schooten. W. J. M. Seljsener. G. J. Smit. A. C. J. Voordouw. J. J. Warmerdam. G. L A. Winters, A. P. Wouters. Electrotechntek - Energietechniek M. H. M. Aanhane. P. A. G. van Alphen. C. C. van Alphen. A. N. M. van Bemmelen, R. J. Bodenstaff, R. Eikerbout. J. de Goederen. S. J. van der Graaf. A. Grlekspoor. P. Griek- spoor, J. N. A. Haver. R. T. M. Hoogen- boom. R. P. de Jong. R. Kosterman. P. W. J. van Leeuwen. R. P. Meijer. J. J. M. Meij er. R. Oppelaar. G. C. M. Oudshoorn. R. J. J. M. Paauw, C. L. van der Plas. G. H. M. van der Poel, R. van Roosmalen. A. M. J. Slats, E. H. Wagner. A. M. Warmerdam. .x J. van Haastrecht. E. Harmsen, K. C. M. Wil denburg. R. v.d. Wijk. Werktuigbouwkunde J. W. M. M. van Amerongen. P. T. H. Bak ker. H. M. B3r. F. M. Boot. J. P. C. Brouwer. A. J. Goddljn, R. P. de Groot. R. de Graaf, G. C. Heemskerk. R. A. Heemskerk. L. Key- zer. G. P. Koebrugge. W. J. Korthals. R. Kraan. C. Kuiper. P. J. N. van der Lans. M. H. Lenting. P. T. H. van Noort. J. W. M Pel grim. G. J. Plug. A. van der Reljden. P. de Roode, W. van Rl|n, M. P. Schalkers. C. C. van der Schee. C. W. H. Smit. C. A. P. Smit. C. M. J. van Stijn. A. L. M. Valentljn. L. A. van der Veek. T. J. van der Voort. R. Wan- alnk, W. P. van Werkhoven. F. J. M. Wes- G. Kop. M. Th. Korbee. C. J. P. Kou ven. L. M. Kramer-Crama, M. van Kuyeren-Noordermeer, A. vi J. E. C. Lagendijk. J. Llgtvoet. K Linden. S. C. van Loon. M. A. v Brinks. O. Maasdam. A. M. var van Leijden, M. E. Mekklng-Beelaard naar-Keijlard, Mulder-van Rijn. L. Ntekerk. A. de Niet. E. E. M. Nieuw C. Noordraven. A. K. Ch. Nuljten, A Oerlemans-van der Koolj. J. E. Oerl van der Kwaak. L. J. M. Olsthoorn, Oskam. A. M. M. Oudshoorn. Y. A. P vast. M. A. Plokker-Trlezenberg, J, Prins, A. G. Pronk. M. J. Qulspel- Merwe. H. M. W. Raap-Krauss. H Reede. T. A. RegnerIJ, O. A. M. Schilt Schoon, P. E. F. M. van Schljndel. I. Schljndel-van der Reyden. H. J. Seg vers. J. Slemons. G. Slngellng, P. Smlnk, S. van Solingen. H. J. J. Spie ber. van der Steen-van Hofwegen. Stlgter. C. P. M. Stolwijk. C. A. Sch* E. W. J. Stel|ger. L. M. Theelen-Frleï Thuljl-Chaudron. van Ulden-Bakker. houdt-van der Pol, W. P A. van de Heemskerk. Th. A Verklei), I. S. V Voordouw-Geerlings. C. J. M van Vt Vermeulen. A. T. Vriend-Koolman, A gljo. M. A. G. van der Werf-van Plee M. A. Weljtens. R. J. Wleten-Zandb H. M. de Wolf-Wiertz. C. M. Wout Rljkom, M. G. J. van Wijngaarden. Zi gen-Oostergo. van Zijp-Borsboom, i Roolj. Stichting Zeevisvaartonderwljs Katwijk Van da eenjarige cu Besturingstechntek" Met het predikaat „met lof" zijn geslaagd: P. Bruljn. F. J. Frith. P. W. Hoogdi Henk van Duyn, Hugo van Duyn. Mi Ouyn. Hugo van Duyvenbode. Willen veld. Plet Hoek. Adrlaan Imanse, „Inleiding lot de Krijgsman. Huig v.d. Plas. Arie-Ja «vers. Sjaak Ruwaard. Anto Kanbier. P. F. Kroon, A. H. M. de overigen: R. J. A. M. van der Akker. W. C. M. Arkensteijn, R. van der Blom. B. Bok- slag, J. N. A. Haver. H. J. Huizer, D. J. van tperen. F. M. G. Karremans, F. C. Kleljn. W. J. Korthals. E. L. M. Slangen. P. G. E. J. Tombrock, J. C. M. van der Meer. P. de Roode. L. M. van der Sman. B. Smits. J. P. Wondergem. Van de eenjarige cu Diplome SW 5 Huig Barnftoorn. Jack Chrlspljn, Groenendijk, Hans v.d. Pit Diploma S 7 Floor v.d. Plas. Floor Groen. Leen v mei. Cornells Caspers, Wim vi Korving. Herman de Mol, Kc Dirk v.d Plas. Leen v.d. Plas, Maart Plas. Plet v.d. Plas. Slmon v.d. Pis van Rijn. Arie Spaans. Ke«s Vartw Karet Verhel). Adrlaan Hogewonlrtg Varkevisser, Cornells Plokker. BE?SSI!E" ,.aö SAnctos" LAMMERMARKT 43 LEI TEL. 071 - 12 66 18 l FEUR1CH \L. 32.240,- CtIAI®,VANAf 21 UUR VRÜP-^p-47 JULI VAN 10 T9 BseSKWG„ócEM O voi.i»,K'K ,1ABA iTuurlukNU koopjes halen bi Leidse piano- en orgelhandel sinds 1921 W. Barning. Stationsweg 11-17, Leiden. Tel. 071

Leidse Courant | 1982 | | pagina 6