John Wayne haalt het einde van de film „Cowboys" niet RADIO/TELEVISIE gekleurd gezien Vaderlandse vocale idolen in Knokke LEIDSE COURANT DONDERDAG 8IULI1982 PAGINA SAMENWERKING FILM EN TV HILVERSUM De omroepen gaan deelnemen in de produktie van Neder landse speelfilms. Dit is overeengeko men door een werkgroep bestaande uit vertegenwoordigers van de omroep, het produktiefonds voor Nederlandse film en vertegenwoordigers van het minis terie van CRM. Een 500.000 gulden kostende filmproduktie kan rekenen op een steun van minimaal 100.000 gul den, terwijl een producent die de film met een budget van drie miljoen gul den maakt vijf ton steun kan ontvang en. Verder voorziet de overeenkomst in een verkorting van de minimumter mijn tussen bioscooppremière en televi sievertoning. Voor co-produkties wordt deze termijn teruggebracht van 40 naar 24 maanden. Ook kunnen co-producerende omroe pen naar rato van hun inbreng mee profiteren van de filmopbrengst. Ter verdere stimulering van de samen werking tussen'filmproducent en zend gemachtigde heeft de NOS een bedrag van 300.000 gulden vrijgemaakt. Uit deze pot kunnen bijdragen aan co-pro- dukties worden verstrekt, die een dui delijke bijdrage aan de Nederlandstali ge cultuur leveren en/of waarbij de programmagelden van de betreffende zendgemachtigde ontoereikend zijn om tot de afgesproken minimumbijdrage te komen. Nederlandse speelfilms bereiken op de televisie een hoge kijkdichtheid, terwijl de uitzendrechtvergoeding slechts een klein deel van de produktiekosten dekt. Na goedkeuring door NOS en CRM kan deze regeling terstond in werking treden. „Derde Kamer" van Terlouw op tv HILVERSUM - In oktober nog moet de eerste aflevering op het scherm van de tv-bewerking van het boek „De Derde Kamer" van Jan Ter louw. Er wordt in Hilversum momenteel har<5^ gewerkt om deze serie van de hand van de mi nister van Economische Zaken tijdig gereed te krijgen. Bij D'66 zou men het zeer op prijs hebben ge steld als al in augustus begonnen had kunnen worden met deze uitzendingen, dit in verband met de in september te houden verkiezingen. In „De Derde Kamer" gaat het over een politie ke partij, die in dit land veel ten goede zou kunnen veranderen. In de rol van Kamerlid zien we Hein Boele, die ter toelichting op deze vertolking vertelde, dat het gaat om een ge wiekste man, die heeft ingezien, dat je je me ning in het parlement kunt doordrukken op het moment, dat anderen „vergadermoe" zijn. „The cowboys" van regis- John Wayne, waarin de Bruce Dern. Het zou Way- seur Mark Rydell uit 1972 held het einde niet haalt, ne nog éénmaal gebeuren, vrijdag Ned. I om 19.25 namelijk in „The shootist" uur maakte geschiede- John Wayne alias Will van Don Siegel, tevens nis als de eerste uit de Andersen wordt in de rug Wayne's laatste optreden lange reeks films met geschoten door de boef voor de camera. „The cowboys" is het verhaal van een rancher, Will Anders- en, die 1200 stuks vee over een afstand van 600 kilometer moet vervoeren. Zijn pro bleem is dat hij daarvoor niet aan mankracht kan komen, doordat er in de omgeving van zijn ranch goud is gevonden en iedereen met de goudkoorts heeft besmet. Dus neemt An dersen ten einde raad een aan tal tienagers in dienst, die on der zijn harde leiding met alle ontberingen kennis maken, die aan zo'n tocht verbonden zijn. Na stormen en op hól ge slagen vee, worden ze gecon fronteerd met de bende vee dieven van Long Hair (Bruce Dern die na door Andersen de les te zijn gelezen, bloedig wraak neemt. Een western, die door de aan wezigheid van de .jongens", net een ander tintje heeft dan het routine-product. Regisseur was Mark Rydell, die al eerder de aandacht op zich had gevestigd met het psychologische driehoeksdra ma „The fox" met Anne Hey- wood, Sandy Dennis en Keir Dullea. Onlangs maakte hij met Katherine Hepburn, Hen ry Fonda en dochter Jane de film „On Golden Pond", die hem een nominatie maar geen Oscar opleverde. Zijn hoofd rolspelers kregen die wel, de Oscar voor de beste regie ging naar Warren Beatty voor „Reds". John Wayne in een scène in „Cowboys". Vaderlandse vocale idolen op de Knokke-boulevard v.l.n.r. Floor, Soesja en Simone. KNOKKE - Drie Nederlandse m zangeressen krijgen dit week einde de kans ons land als zin gende natie op te stoten in de vaart der voortreffelijke vol keren. Dezer dagen wandel den zij tussen de repetities door al iri deze mondaine Bel gische badplaats rond, t.w. Soesja Citroen, Simone Kleins- ma en Floor van Zutphen. VARA-tv en -radio brengen komend weekeinde deze voca le vrouwen uitgebreid in de ether. In Knokke wordt ter verho ging van -de zomerseizoen vreugde jaar in jaar uit in competitie gezongen, maar tel- kenjare ook weer ontstond er wel een' rel. De ene keer deug de de jury niet, de andere keer hield een artiest(e) zich niet aan de regels en tenslotte re zen er zelfs moeilijkheden rond dames en heren, die in al te doorschijnende kleding ver schenen. 'Ook Charlie Nederpelt loopt in Knokke rond. Maar hij laat zich zo weinig mogelijk met de zingende dames in, omdat hij namens ons land zitting heeft in de jury. Uitgebreid in-deze repetitiedagen muzikaal in de weer met de dames is Rob Pronk, die de arrangementen schreef voor de gekozen lied jes, terwijl morele steun wordt geboden door de heren Han van Essen, Co de Kloet, Wil lem van Beusekom en Jan Stoeckart. VARA-radio zendt zaterdag middag op Hilversum 1 tussen 13.00 en 14.00 uur een voorbe schouwing uit en op dezelfde zender van 23.00 tot 24.00 uur een terugblik op de finale. Beelden worden ook geboden en wel zondagavond op Ned. I van 21.20 tot 23.20 uur. Floor van £utphen. In de korte voetballoze periode op de tv zonder rode kaarti heenzendingen, gele kaarten en vrije schoppen, bleek er evj weer ruimte voor een beetje liefde op de buis. Variabele vornn van liefde zelfs, zoals sympathie, meevoelen, aandacht, sponta aantrekking en groeiend begrip, maar toch ook het leven tegenslagen, die net zo hard kunnen aankomen als een seh tegen de schenen. Eerst bij de IKON met „Christina's afscheid" uit Polen in tw delen, waarvan volgende week de rest. Een complete film V| ruim een uur. Maar IKON moet zuinig zijn met zendtijd i knipt zo'n film gewoon in tweeën. Kan die omroep ook we een week vooruit. Zo'n eerste deel eindigt dan ook erg verkni) maar dat doet des te sterker uitzien naar de afloop van dit Ii< desrelaas, dat nog een week in wording blijft. IKON haalde al eens eerder aardige films achter het ijzeren gc dijn vandaan. Ondanks het verschil in maatschappelijk systet zitten de mensen daar niet direct in een ander schuitje. Kapil list of communist, heimwee en hartzeer trekken gelijkelj dwars door alle mensen heen. Zie Christina, een meisje van vij tien met een rugafwijking, die als er niet tijdig wordt geholp tot blijvende invaliditeit kan leiden, om niet te spreken van j den. Dit moet gedurende een half jaar in een inrichting geba ren. Zij ziet dat niet zitten, hangen of liggen, want in al da houdingen wordt zij door haar therapeut geholpen en beproel Twee keer loopt zij weg naar haar moeder, haar grote vriend Maar de therapeut haalt haar terug onder het motto, dat hij voor wordt betaald om haar het leven zuur te maken. Dan grd er begip bij Christina, die een vriendin wint, maar ook het hi van de therapeut, alsmede de sympathie van een verlamde ja gen. Juist als zij door haar therapeut ten dans wordt gevraagd de verlamde jongen voor haar aan een rolstoelsamba begii schiet de IKON-schaar door de film heen. Er blijven gesplits figuren over, die volgende week van de ontbrekende delen zu len worden voorzien. Maar ook liefde kan men bij de tv net als bij de kaasbaas gesnl den of aan een stukje krijgen. Bij Veronica later op de avond de film „The inmates". Een inmate is iemand die in hetzelf schuitje zit, in dit geval in een modelproefgevangenis, waar verhaal speelt. Een uit Amerika gehaalde film, met alle uiterli vertoon van die leefwijze daar, tegelijk amoureuze en confli tueuze toestanden tussen criminele mensen, met elkaar opg scheepte en afgescheepte verschoppelingen, mannen en vro wen dooreen, temidden van wie ook nog eens de vonken d liefde gaan overspringen. Tussen de toenaderingen door word er directionele malversaties in de rekeningen bloot gelegd, i lopen liefde en boekhouding door elkaar heen, cijfers en ava ces die met elkaar in balans moeten komen, vol berekende i fecten ook, welke het op de internationale tv-markt goed doe Een nogal samengeraapt gegeven, spelend in een gevangei met gespleten mensen. Veronica hoefde in deze film niet knippen. Zij heeft niet alleen meer zendtijd dan de IKON, ma in deze zelfkantfilm lopen al genoeg verknipte figuren rond. TON OLIEMULL1 Gesproken memoires van Simo Carmiggelt over theaterfigurer1 HILVERSUM Vanaf zondag a.s. is 's ochtends om 9.30 ui eens in de veertien dagen een aflevering te horen uit een nie we reeks gesprekken die Tony van Verre voerde met schrijv Simon Carmiggelt. De titel van deze uit zeven delen bestaan serie is: „Tony van Verre ontmoet Simon Carmiggelt, klei herinneringen van een schrijvend persoon". Hoewel verschillende uitgevers Simon Carmiggelt hebben l probeerd hem te bewegen tot het schrijven van z'n memoir voelt hij daar weinig voor. „Ik heb al m'n herinneringen al ee per detail gebruikt in m'n dagelijkse verhaaltjes, ik zou in he halingen vallen". Maar aan Tony van Verre wilde hij graag vertellen over de oi telbare voorvallen, de anecdotes waarin bekende schrijvei dichters, acteurs, cabaretiers en journalisten een rol speeldei Zoals Ko van Dijk, Fien de la Mar, Gerard den Brabander, Ci van der Lugt Melsert, Jan Campert, Godfried Bomans en anderen. Vanaf zondag 11 juli, eens per twee weken van S 10.00 uur op Hilversum 1. Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 16.05 Meneer Rossi. Italiaan se tekenfilmserie. Acht ste en laatste afl.: Me neer Rossi en zijn hond Gastone trekken de bergen in. 16.25-16.55 Het goud van de Kraaienberg. Zweedse jeugdserie. Derde afl.: De kinderen blijven naar de gestolen klomp goud van Staffan zoeken. NOS 17.05 WK Voetbal. Recht streekse reportage van uit Barcelona van de halve finale-wedstrijd Polen-ltalië. Tijdens de rust: Journaal. NCRV 19.00 Rollebol. Franse pop penserie voor de kleu ters. 19.05 Verhalen uit de Bijbel. Twaalfdelige .serie ge produceerd en geregis seerd door John Hey- man. Vanavond de der de afl.: Abraham en Izaak. 19.25 Kerkepad 82. Zomer- serie, waarin een tocht langs kerken en kloos ters wordt gemaakt. De route van vanavond is: Op de grens van Over ijssel en Drente - Steen- wijk, Steekwijkerwold, Kolderveen, Nijeveen en Paasloo. NOS 20.00 Journaal. 20.27 Tour de France. Sa menvattende reportage van de vandaag verre den rit Lille-Lille. Com mentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen. 20.50 WK Voetbal. Recht streekse reportage uit Secilla van de halve fi nale-wedstrijd W. Duits- land-Frankrijk. 22.50 Tour de France. Sa menvattende reportage van de vandaag verre den rit Lille-Lille. 23.05 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 14.45-16.30 Ronde van Frankrijk. Rechtstreek se reportage van de laatste kilometers en aankomst van de van daag te rijden rit Lille- -Lille. Commentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen. 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.54 De Bereboot. Voor de kleintjes. KRO 18.59 Cijfers en letters. Spel letjesprogramma, dat wordt gepresenteerd door Han van der Meer. Medewerkenden: Henri Knap, Wim Huygen en Maud Krabbendam. 19.25 De Sullivans. Kroniek van een Australische fa milie tijdens de jaren van de Tweede Wereld oorlog. Meneer Jarvis probeert er achter te komen wie er verant woordelijk is voor het verhaal van de journa list. George bekent dat hij het is geweest, maar zegt dat Kitty eigenlijk de schuldige is. Het ge volg is dat Jarvis niet meer met Kitty wil pra ten. 20.00 Centennial. Amerikaan se serie naar het boek van James A. Michener, waarin de geschiedenis van het Wilde Westen wordt verteld. Met: Ri chard Chamberlain, Sal ly Keilerman. Richard Crenna, Barbara Carre- ra e.a. Vijfde afl.: Kolo nel Frank Skimmerhorn is een godsdienstfanaat. De Indianen dienen af geslacht te worden, zo vindt hij. Skimmerhorn zorgt ervoor het bevel te krijgen over het leger en zijn eerste daad is de arrestatie van majoor Maxwell Mercy. Ook de broers Pasquinel, Jake en Mike dienen te ver dwijnen, volgens de ko lonel. Maar zijn kruis tocht tegen deze men sen, betekent de onder gang van Skimmerhorn. 22.05 Brandpunt. Actualitei tenrubriek onder eind redactie van Ad Lange- bent. 22.30 Naleven in de Lage Landen. Een film van Simon van Adelberg met camerawerk van William Vogler over de best gehumeurde kuns tenaars, die er zijn: de zondagsschilders. De documentaire is eerder uitgezonden in juni 1977. NOS 23.30-23.30 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Pan Tau. Kinderserie. 16.45 WK Voetbal. Achtergrondin formatie. 17.05 WK Voetbal. Reportage van de halve finale-wedstrijd Polen-ltalië. 18.00 Journaal (tijdens de rust). 19.05 WWF. Jeugdprogramma. 19.15 Actualiteiten. Regionaal nieuws. 19.45 De 'Duitee' stem. Duitsers imi teren de stem van beroemde interna Willem Westbroek, een „naïeve schilder", die te zien is in de documentaire „Naïeven in de lage landen" bij de KRO op Ned. II om 22.30 uur. tionale sterren. Vandaag laat Thomas Danneberg. Johnny Travolta Duits spreken. 20.00 Journaal. Aansluitend: Het zé- vende zintuig. 20.18 Keer op keer. Een politiek praatprogramma. 21.15 Hij en zij,en een beetje nos talgie. Sketches en liedjes uit de ja ren twintig met Elisabeth Volkmann, Achim Strietzel, Pasadena-Roof Or chestra en Die Vielharmonikern. 21.45 '...Scheibnerwije'. Cabaret- -programma met liederen en sket ches van Hans Scheibner. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Julian Bream en John Willi ams. Deze twee beroemde gitaristen treden samen op in de kapel van New Wardour Castle. 23.55 Journaal. Kitty (Susan Hannaford) zou geroddeld hebben en mag er bij meneer Jarvis niet meer in, zo blijkt vanavond op Ned. II om 19.25 uur. DUITSLAND 2 16.10 Verzoekfilm. Uw programma (3). 16.35 Da Minikins. Jeugdserie. Afl.: In het land van de reuzen. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatratie. 17.50 Billy (Barriers). Engelse jeugd serie met Paul Rogers. Benedict Tay lor en Patricia Lawrence. Afl.: Hon gaars rapsodie. 18.20 Ach, mijn beste vader. Humo ristische serie met Danny Thomas en Diana Canova. Afl.: Ziel In nood. 19.00 Journaal. 19.30 Weerzien geeft vreugde. Beel den van films en tv- spelen, gepre senteerd door Elmar Gunsch. 20.15 WK-Studio Madrid. De twintig ste speeldag. 20.50 WK Voetbal. Rechtstreeks ver slag van de halve finale-wedstrijd. Tij dens de rust: Journaal. 22.45 WK-Sludio Madrid. Beelden en commentaar van het WK Voetbal. 23.30 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 16.00 Het programma met de muis. 18.30 Tv-cursus nstuurkundige technologie. 19.00 Badekers Rijnreis 1849. Serie over toerisme in de 19de eeuw. 19.15 Tuinen in Engeland. Cultuur geschiedenis van de Engelse tuinar chitectuur. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 De betoverde dag. Duitse speelfilm uit 1943-44 van. Peter Pe- was. Met: Wjnnie Markus. Eva-Maria Meineke, e.a. 21.55 De goede oude tijd-de goede oude tijd? Documentaire film over het Parijs van de Belle Epoque. 23.00 Soap of Gezellig thuis. Ameri kaanse comedy-serie. (Herhaling). 23.25 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilie. Tekenfimserle voor de kleuters. 18.05 Er was eens... de mens. Fran se tekenfilmserie over de geschiede nis van de mensheid naar een idee van André Barllle. Zevende aflevering. 18.30 Avonturenboeken. Een nieuwe Amerikaanse jeugdserie, waarin be kende figuren uit de klassieke en de hedendaagse literatuur tot leven wor den gebracht, in elke aflevering komt een specifiek genre aan bod. Eerste afl.: De ontsnapping. 19.13 Juke box. DAF met 'Der Rëu- ber und der Prinz'. 19.17 Uitzending voor derden. Pro gramma van de KDO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. Met o.m. de Ronde van Frankrijk. 20.15 Paradijsvogels. Herhaling van een serie van Mark de Bie naar Gaston Martens. Achttiende afl.: Leentje woont nu al drie jaar bij haar vader, de burgemeester en bij tante Emmerence. Ze is wel gelukkig, maar ze zou nu toch eindelijk met Tuur wil len trouwen. 21.00 Knokke-cup '82. Rechtstreek se uitzending van de eerste halve fi nale, waarin drie ploegen het tegen elkaar opnemen. Presentatie: Jan Theys. 22.10 Het Vslkensst. Amerikaanse serie over Californische wijnbouwers. Met: Jane Wyman. Robert Foxworth, Susan Sullivan. Billy Moses e.a. Der de afl.: Chase heeft financiële proble men en Angie doet hem een voorstel om het geld voor te schieten als hij zijn oogst voor een bepaalde prijs doorverkoopt. Hij weigert. Emma is nogal loslippig over Jasons dood en Angie wil Chase uit de weg hebben voor hij achter de ware toedracht komt. 23.00 Journaal. BELGIE BRT 2 17.00-19.00 WK Voetbal. Recht streekse reportage uit Barcelona van de halve finale-wedstrijd Polen-ltalië. Commentaar: Rik de Saedeleer. 20.30 WK Voetbal. Samenvattende reportage van de halve finale-wed strijd Polen-ltalië. 20.50-22.45 WK Voetbal. Recht streekse reportage uit Sevilla van de halve finale-wedstrijd W. Duitsland- -Frankrijk. Commentaar: Ivan Sonck. BELGIE FRANS 1 17.45 L'eau, la mer. Noorse docu mentaire. 18.15 Cine-vacancet. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Namen. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal. 19.55 Ronde van Frankrijk. Samen vattende reportage van de rit Lille-Lil le. 20.05 Autant savoir. Promotieru briek. 20.30 The big country. Amerikaanse western van William Wyler (1958) naar de roman van Donald Hamilton. Met: Gregory Peck. Jean Simmons, Caroll Baker, Charlton Heston, Burl Ives e.a. Korte inhoud: James McKay, die zijn beroep als zeekapi tein heeft opgegeven, arriveert in het zuidwesten van Amerika omstreeks 1870 en trouwt met Pat Terrill, de dochter van majoor Henry Terrill. Hij raakt dientengevolge betrokken bij de bittere strijd tussen Pats vader en zijn buurman over een stuk land. 23.10 Journaal. BELGIE FRANS 2 17.05 WK Voetbal. Rechtstreekse re portage van de wedstrijd Polen-ltalië. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 20.50 WK Voetbal. Rechtstreekse re portage van de wedstrijd W. Duits- land-Frankrijk. ENGELAND BBC 1 Play school. Tekenfilmpjo. John Craven's newsround. Think again with Joynny Ball. Kinderfilmpje. Journaal. Nationwide. Regionaal nieuws. Top of the pops. Hitparade. WK Voetbal. Halve finale. Oppenheimer. Serie. Documentaire. Weerbericht. ENGELAND BBC 2 19.25 Laurel A Hardy, 19.55 655 special. 20.25 Journaal. 20.30 Funny girl. Amerikaanse muzi kale komedie van William Wyler (1968) met Barbra Streisand, Omar Sharif, Kay Medford e.a. 22.50 Festival report: Chichester. 23.45 Newsnight. 00.30-01.05 Cricket. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven e horenden. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws v horenden. r doven en slecht- DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 WK Voetbal. Overzicht van de gisteren gespeelde wedstrijden 12.10 Scheibnerweise. Herhaling. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.15 Journaal. 16.20 De vrouw aan zijn zijde. Do cumentaire serie over echtgenoten van hooggeplaatste personen. Afl.: Doktersvrouwen. 17.05 Alles klaar? Jeugdprogramma. T7.50 Journaal. 18.00 Vrolijke kudde. Serie DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Vakantiekalender. 15.35 Weisser Bim, schwarzes Ohr. Tweede deel Russische tv-film. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Politiehond Murmel... koml Tekenfilmserie. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 BELGIE FRANS 1 BELGIE FRANS 2 14.00 ENGELAND BBC 1 07.40 Tv-cursus. 11.55 Cricket. 14.32 Journaal. 14.35 Heads and tails. 14.50 Golf. 17.20 Play school. 17.45 Jigsaw. ENGELAND BBC 2 Radio vandaag HILVERSUM 1 - 17.02 (NCRV) Klelnkunstprogramma - 18.06 Hier en nu - 19.02 Leger dés Hellskwartier - 19.17 De wereld zingt Gods lof - 20.03 32ste Internationaal Orgelconcours Haarlem 1982 - 22.02 Donderdag-sport en muziek - 22.55 Hier en daar zending - 23.07 (NOS) Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.32 (AVRO) Actueel en informatief - 18.30 IKON-programma - 19.00 Zo hoor je nog eens wat - 19.20 Levens- en wereldbeschouwingen - 19.30 Na- tafelen met lichte muziek - 20.03 Oor log en Vrede (luisterspelserie) - 21.15 Gedichtenprogramma - 21.30 Teleac - 22.40 Jus in de zomer: kunst en cul tuur - 23.00 Paul van Schalk met zijn 'Jazz spectrum'. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspits - 19.02 (TROS) Poster met Tom Mulder - 20.02 Ferry Maat's soul en dis -show - 22.02 Sesjun met opnai van 'A tribute to Louis Armstron 23.02 Nieuw pop-elpees. HILVERSUM 4 - 16.25 (VARA) Pro Cantoine Anil Londen speelt Helnrlch Isaac - 17 Sluiting - 20.00 Gevarieerd avo concert - 21.35 Het zout in de pi 22.00 De vergissing (luisterspel 22.35 Gevarieerde muziek. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) Laat op - 1.02 I mandsland - 6.02 Van zessen klas 9.03 Mensen en medeklinkers - De vensterbank - 11.02 Adres on kend - 12.03 KRO-Nostalgie: menten uit 50 jaar KRO-amusemef 14.03 (NOS) Raio Tour de Franc 17.02 (KRO) Vivian Boelen met 'T sen wal en schip' HILVERSUM 2 - 7.20 (VPRO) Radionieuwsdie VPRO - 9.05 Gymnastiek vvoor vrouw - 9.15 De werkbank - 9.33 press-VPRO - 10.33 Democriet 11.05 Lichte muziek - 11.33 (TR( Week in week uit - 12.20 Agrari 12.35 Actuaiteiten - 13.10 Inkijk i Inbar - 13.33 (NOS) Meer over min - 14.33 Teleac-programma Spiegel van België - 15.32 De ja 30... - 16.00 Vakantiekrant derland - 17.00 Journalistenforui 17.35 (VOO) Info-magazine HILVERSUM 3 - 7.02. (EO) Joy in the morning - I Tijdsein - 9.03 De muzikale fruitm - 10.03 Muziek motief - 10.45 Mu; en informatie voor Joegoslavisi werknemers - 11.03 (NCRV) Pop i stop - 12.03 Goeiemiddag met Jl de Groot - 12.15 Het weerpraatj 13.03 Discotheken top 10 - 13.40 ni-special rond de Beach Boyi 14.00 (VOO) De tipparade - 15 Popjournaal van Erik de Zwart - 15 Veronica top 40 HILVERSUM 4 - 7.02 (NOS) Vroeg klassiek Muziek uit de Middeleeuwen en Renaissance 9.30 Volksmuziek niet-Europese klassiek muziek - 10 Vrijdagmorgen concert - 11.00 (V( e Muziek voor miljoenen: Handel, D rak, Rameau, Flbich, Saint S Verdi en Strauss - 12.15 Hans ft presenteert nieuwe muzikale me G terwerken - 13.05 (NOS) Nederlsnp muzlekmagazine - 14.00 Onder groene linde - 15.00 (VPRO) MujB k-op-vler - 17.00 Sluiting NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilvers 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op I versum 2 op elk half uur van 7.301 tót 17.30 uur, voorts om 7.00, 8. 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 uur. Op Hilversum 3 op elk heel i van 7.00 tot 24.00 uur en Hllversun om 7.00, 8.00 en 13.00 uur. v ADVERTENTIE

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2