Politie van Zoetermeer ontregelt ploegentijdrit KPJ Zoeterwoude REGIO Kringconcours Nieuwe Wetering groot succes Impasse doorbroken Fancy fair in Hoogmade druk bezocht Yakantiespelen in Alkemade van start Oegstgeest ziet ongeduldig uit naar uitbreiding kabel Tweede Muzikale Laurapromenade unieke happening Bromfietser breekt been Wassenaarse politiecommissaris Rijken (43) plotseling overleden LE1DSE COURANT MAANDAG 5 JULI 1982 PAGINA I Twee overwinningen voor Van Genderen OUD ADE Jacques van Genderen kan de sei zoenoverwinning in de Centaurklasse bijna niet meer ontgaan. Gisteren werden op de Kagerplas- sen twee wedstrijden gezeild, die beiden door nem in een overwinning werden omgezet. Vier overwinningen heeft hij dit seizoen reeds op zijn naam staan. W. van Gent werkte zich hogerop in het klassement met een tweede plaats in de eindrangschikking. Iterma werd derde en H. Plantjé vierde. De aanwakkerende wind speelde de deelnemers in de middagwedstrijden de nodige parten. Grootste pechvogel was H. Vink die vlak voor de finish omsloeg. Wedstrijdcommissaris Plantjé reikte na afloop in het Centaurclubhuis in de boerderij van Leen de Haas de prijzen uit. De Centaurzeilwedstrijden worden op zaterdag 7 au gustus voortgezet met een nachtwedstrijd. Gestart wordt bij boerderij De Haas om elf uur. Huize Sint Jacobus mag weer niet uitbreiden ROELOFARENDSVEEN Het bestuur van be jaardencentrum „Huize Sint Jacobus" in Roelofa- rendsveen heeft van het provinciebestuur weer geen toestemming gekregen voor uitbreiding met tien kamers. Het teleurgestelde bestuur deelt bij monde van de heer Nic. Rietbroek mee dat 25 per sonen op de wachtlijst staan; hiervan zijn zeven gevallen bijzonder urgent. Zoals bekend is bij de bouw van Huize Sint Jacobus, vijf jaar geleden, al rekening gehouden met een eventuele uitbreiding met tien kamers. Die zouden dan in de vorm van een extra verdieping bovenop het gebouw, gerea liseerd kunnen worden. Echter, de zo begeerde uitbreiding is in de afgelopen jaren telkens weer afgewezen door de provincie, die de benodigde gelden moet verstrekken. Pas indien elders capa citeit weg zou vallen, mag Huize Sint Jacobus uit breiden. Geslaagd midzomerfeest ZOETERWOUDE Jeroen van Ruiten heeft de boegspriet- loopwedstrijd gewonnen die het afgelopen weekeinde in het kader van het midzomerfeest aan de Hoge Rijndijk Zoeter- woude werd gehouden. Hij kwam van de veertig deelne mers het snelst over de boegspriet van acht meter, die over het „Schoolkanaal" nabij de Bernardusschool lag. De tweede en volgende prijzen gingen naar: Eugene Hoog- enboom, Ruud Kroos, Marcel Diek en Rob van Ruiten. Gistermiddag was er voor de liefhebbers een fietsdobbelrit. Niet minder dan 175 mensen stapten op de tweewieler in een poging door middel van het gooien van een dobbelsteen de zes controleposten te bezoeken. Voor de mensen die di verse malen naar de post nabij de Grote Molen moesten was het, met de wind pal tegen, flink doortrappen maar dat mocht de pret niet drukken. Na het tellen van de punten bleek de familie Degeling winnaar gevolgd door de families Kan en Van Marwijk. Bonusprijzen waren er voor de fami lies Berk, Paardekooper en Van Bommel. KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING KATWIJK De heer S.C.G. Alkemade is vrijdagmiddag benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau. De bijbe horende versierselen werden hem tijdens zijn afscheidsre ceptie als directeur van de houtindustrie Nortgho b.v. op gespeld door burgemeester mr. C.A. Bos. De heer Alkemade ontving de onderscheiding voor zijn vele verdiensten in het bedrijfsleven en in ver schillende maatschappelijke functies. Hij gaat, na bijna 33 jaar bij de Nortgho te hebben gewerkt, met pensioen. Hij wordt opgevolgd door Th.P.M.M. Alkemade. ZOETERWOUDE De ploegentijdrit, gisteren ge organiseerd door de Zoe- terwoudse KPJ, kreeg een totaal onverwachte finale. Verantwoordelijk hier voor was de politie van Zoetermeer die enkele teams staande hield waar door het wedstrijd beeld dusdanig werd vertekend dat besloten werd de tus sentijd na twee ronden als eindtijd aan te merken. Het team van „Boerenjon gens" werd, overigens zeer terecht, als overwinnaar ge huldigd. Het parcours voerde de renners, zeventien teams van vijf mensen, via Zuid- buurtseweg, Nieuweweg, Weddepad, Broekweg, Gel- derwoudseweg richting Zoe termeer om vervolgens via de Geerpolder weer „huis waarts" te keren. Hoewel de KPJ wèl contact had gehad met het gemeentebestuur van Zoetermeer over de wie lerwedstrijd had men tevens toestemming moeten hebben van de provinciale overheid. Dat was niet gebeurd en toen de Zoetermeerse politie be merkte dat zonder de vereis te papieren de tijdrit werd verreden stelde men zich zo formeel op dat enkele teams tot stoppen werden gedwon gen. Na één ronde van ruim 14 kilomter was al duidelijk dat de strijd zich zou toespitsen tussen de teams van „Boe renjongens" onder aanvoe ring van Theo van Leeuwen en voorts Adrie van Diemen, Nico van der Salm, Peter Berg en Jan van der Salm en de formatie „Kerkro" gefor meerd door Hennie van der Maat, Kees Kerkvliet, Leo nard Vogelaar, Ruud Dobbe laar en Jan Riethoven. Pech had „Kerkro" toen reeds na 100 meter Dobbelaar lek reed en in een later stadium Van der Maat na een valpar tij de strijd moest staken. Tussen al dat geweld wist het jeugdige team van „Rijn dijk Wil Vooruit", bestaande uit Hans Kok, de gebroeders Hans, Ruud en René Bos en Frans Cortenbach zich prima te weren en eindigde als eer volle derde. De volledige uitslag: 1. „Boe renjongens" 42.20 min., 2. „Kerkro" 44.14 min., 3. „Rijndijk Wil Vooruit" 44.54 min., 4. „Ploeg Zonder Naam" 45.05 min., 5. „Vete ranen" 45.28 min., 6. „Stozo" 45.33 min., 7. „KPJ Woer den" 46.15 min., 8. „KPJ Al phen" 46.52 min., 9. „Jos Mooijman" 47.18 min., 10. „Garage Versteegen" 47.21 min., 11. „Westeinde" 47.29 min., 12. „Bistro Meer- bourgh" 48.13 min., 13. „KPJ Aarlanderveen" 48.26 min., 14. „Don Bosco I" 50.22 min., 15. „KPJ-Bodegraven I" 52.52 min., 16. „Don Bosco II" 53.12 min., 17. „KPJ Bo degraven II" 58.57 min. NIEUWE WETERING Het zaterdag gehouden kringcon cours op het terrein van de manege van „De Weteringrui- ters" aan de Achterweg te Nieuwe Wetering is een ge weldig succes geworden. Niet minder dan zeventig paarden en 114 pony's met hun berij-- ders en berijdertjes van 13 verschillende verenigingen namen aan het concours deel. De prijswinnaars van „Wete- ringruiters" bij het paarden- concours waren bij M-dres- suur: Marja Vergunst met 117 punten; bij B-dressuur: Wilma van der Luit met 126 punten, Stella Ames met 124 punten en „het Achttal" met 124 punten. Tijdens het 's middags gehou den ponyconcours ging de pa- radeprijs naar ruitervereni- ging „Koningin Emma" uit Wassenaar. Aan het eind van de dag vond een indrukwekkende parade plaats. Alle bereden pony's en paarden liepen gezamenlijk fi guren met de commandant voorop; de parade eindigde in een halve kring met de hoof den naar de jury gericht. De muzikale begeleiding werd verzorgd door de Nieuwe We- teringse muziekvereniging „Door Gunst Verkregen". COMMISSIE LAGEWAARD REAGEERT POSITIEF KOUDEKERK AAN DEN RIJN CDA-fractievoorzitter mr. Th. O. Vreugdenhil is er vorige week in geslaagd met de com missie Herstructurering Lagewaard, de impasse te doorbreken die was ontstaan over het onderhoud van de weg. Daartoe stelde Vreugdenhil een zakelijke rechtovereenkomst voor, waarvan de inhoud acceptabel was voor de leden van de commissie, die, zo als bekend, de plm. 70 aanwonenden aan de Lagewaard verte genwoordigt. In deze overeenkomst erkent de gemeente onder meer het recht van de grondeigenaren op vergoeding van even tuele schade, die door de werkzaamheden zou kunnen ontstaan. Iedere aanwonende kan in een aparte bijlage bij deze rechtove reenkomst zijn wensen kenbaar maken, waarmee dan ook in dien mogelijk rekening zal worden gehouden. Bovendien overweegt de gemeente als tegenprestatie voor de te sluiten overeenkomst een geldelijke tegemoetkoming van 10% van de verkoopwaarde. De commissie heeft de Lagewaarders gead viseerd in gorte lijnen met het aangaan van de overeenkomst akkoord te gaan. Dit zal in een brief aan B en W worden meegedeeld mèt de wens de gehele, toekomstige, weg in overleg met de betrok kene met piketpalen te markeren, zodat een duidelijk over zicht van de uit te voeren werkzaamheden zal worden verkre gen. Details dienen nog besproken te worden bij gereedkomen van de bestektekening in zijn geheel en per individuele betrokkene. De zakelijk rechtovereenkomst zal door de Lagewaarders tege lijk in opdracht worden getekend. Hoewel de voorbereidende werkzaamheden door de gemeente reeds waren stopgezet, wordt algemeen aangenomen dat ge zien dezè ontwikkeling toch nog na de bouwvakvakantie kan worden begonnen met de noodzakelijke herstructurering van de Lagewaard. Chr. Tuinbouw-en Handelsschool te Rijnsburg B-programma: Ilse v.d. Ende. Jan v.d. El|- keJ. Marco Harder, Henk Imihom, Alex Jan- een. Marjolein Jorna, Bert Klooa, Kees Krllgaman, Albert v.d. Mey. Henrico v.d. Mey. Lyanne Noort. Bert Oudshoorn, Glsa O vervliet, Theo van Starkenburg. Jan van Vliet. Ruud v.d. Vijver. Ronald Bal. Ton v.d. Berg. Rertco den Boer. Duivenvoorde, Marl|ke hulzen, Theo v.d. Have Hans Leeuwenburg. Jan R. Llndhout. Ren4 van Schle, Jan Verschoor. Jan Vlanen, Ro nald Vliem. Jos Warmerdam. C-programma: Ben van Bohemen. Gertjan Bouwman, Arnold van Del». Aryanne Du- rleux, Trudy Haasnoot, Laura Harrison. Baan P. Klootwijk. Clazlen Krijgsman. N« van Leeuwen. Paul van Leeuwen. Petei Lemmers, Jan Arte v.d. Uppe. Ben Mourle, Nel v.d Oever. Mar|an v.d. Plas. Heieen Plug. Wesley Post. Astrld Roozen. Arle Rl|s- dam. Gertjan van Rljssel. Peter Taalman. Christelijke Scholengemeenschap „De Vlietschans" Leiden Havo: Jacqueline Blei|l, Dorlen van Oljk, Bart Ellen, Auke Krispijn. Johan van der Krogt, Hanco Middelkoop. GIJsbert Rem- meirwaai. Peter Stolp, Melanle de Vries. Atheneum: Suza Bakker, Wlm Bethe. Jac queline van Oljk. Lucia Hazenberg. Evelien Korving. Henk Kranenburg. Henri Ruijgrok. I. Ma- n Kruizlnga, Anneke Tjalma. Wllleke Wen- Kamerllngh Onnes Laboratorium der Rijksuniversiteit te Lelden Theoretische elrtdexemen M.T.S. afd. fijn- mechanische techniek: J. C. M. van Benten. B. Th. Olkkes. A. van Koppen. H. J. M. de Laat. C. P. W. Leurs. A. M. M. Mensch. M. M. M. van Nieuwenhoven. E. Schaaf. R. Schelling. P. P. M. Spruit. Stedelijk Gymnasium Gymnasium: F. C. Berg. N. Haverkate. B. Kobben. 6. H. Mattle. H. A. Wlerslnga, J. H N. Wiersinga. Louise de Collgny scholengemeenschap, Lelden Tuin, Janlne Woltera. Leiderdorp: Asha Blsoen. Oogstgeest: Patricia Konlngs. Roelofarendsveen: Ruud Brand se. Katwijk: Bert Schreuders. HAVO: Lelden: Fatlma Belkasml. Monique Bergman. Wendy de Boer. Michael Loth- mann, Hank Schuurman, Noordwljk: Sandra La mens. Gerard Pas- schier. Petra Turlon. Leiderdorp: Dick van der Niet. Oogstgeest: Paul van Gestel. Jergen Hul- VWO: Lelden: Ertck Lepelaar. Yvette Ro- De fancy fair ten bate van de vier grote Hoogmadese verenigingen Is wederom een waar festijn geworden. men zaterdag naar het Zondag bleef de belang- prijs: 3884, 4e prijs: 1533, Cultureel Centrum, dat stelling iets achter vergele- 5e prijs: 2539, 6e prijs: omgetoverd was tot een ken met vorig jaar. Op de. 4867, 7e prijs: 3256, 8e kermisterrein. De fancy volgende loten zijn de prij- prijs: 3653, 9e prijs: 4247, fair had zeer uiteenlopen- zen gevallen: 1e prijs: 10e prijs: 2091. In groten getale kwam de attracties te bieden. 3996, 2e prijs: 3495, 3e Afscheid (1) Na 41 jaar neemt mevrouw A. Seinstra morgen af scheid van het onderwijs. In Oegstgeest is zij 25 jaar verbonden geweest aan de christelijke Hofdijckschool. Ter gelegenheid van dit afscheid wordt op de school een spelletjcsdag gehouden en verder is er morgen een afscheidsreceptie tussen half acht en negen uur 's avonds in de school. Afscheid (2) Ook in Sassenheim neemt iemand afscheid van het onder wijs. het is mevrouw Homan-Brügemann, die 25 jaar ver bonden is geweest aan de St. Annaschool. Het afg len haar donderdag dan ook een prachtig afscheid berei den met erebogen en wat daarbij hoort, 's Middags volgt een receptie van half drie tot half vier in de school. Pippeloentje De Nieuwveense openbare kleuterschool Pippeloentje bestaat tien jaar. Dat heugelijke feit werd vrijdag ge vierd. Voornamelijk door de kleuters zelf. Maar ook de gemeentelijke bestuurders deelden in de feestvreugde. Men onthulde zelfs een nieuw naambord voor de school. Dit omdat het oude het tweede lustrum niet ge heel en al had overleefd. Rommelmarkt Nu de ver- en nieuwbouw van de Willibrordschool achter de rug is, gaat men drastisch de spullen opruimen die over zijn. De laatste schoolweek voor de grote vakantie wordt min of meer feestelijk gevierd en een van de onderdelen van het programma is een grote rommelmarkt die woens dag op het schoolplein wbrdt gehouden. De „opruiming" begint te twee uur en duurt tot 's avonds negen uur. Tus-' sen vijf en zeven uur is de rommelmarkt dicht. ROELOFARENDSVEEN De kop van de vakantiespelen in Alkemade is eraf. Zaterdag ochtend is er door veertig kin deren langs de Langeweg te Roelofarendsveen gevist op de meeste centimeters vis. In de leeftijdsgroep tot en met tien jaar werd 78 centimeter vis aan de haak geslagen door Sjors de Koning, gevolgd door Marcel Koster (33 cm), Martijn van Graas (23 cm) en Edward van Berkel (21 cm). De jongste deelneemster, de 3-jarige San dra Bouwmeester, een enthou siaste visser in de dop, wist 18 cm vis te bemachtigen. De 11 tot en met 14-jarigen bleken' meer bedreven, iets wat tot ui ting kwam in de uitslag. An- dré Koers behaalde een eerste plaats met 108 cm vis. Op de voet gevolgd door Sylvia van Emmerik (99 cm), Petra van der Meer (75 cm), Johan Wol vers (72 cm) en Diene van Emmerik (70 cm). Inmiddels is in de plaatsend Oude Wetering, RoelofarendsfJ veen. Nieuwe Wetering, Rijp-ir wetering en Oud Ade het pro-jj grammaboekje van de VakanL tiespelen 1982 huis aan huir verspreid. Mocht iemand ont* verhoopt zijn overgeslagen!' dan kan men dat laten wetenfe op onderstaand telefoonnunvfe' mer. De leiding van de „open,» huizen" in de diverse dorpen' vraagt nog om restanten stof, zoals gordijnen, vitrage en der-p gelijke en om potjes of glazen,)* die gebruikt kunnen wordenjfc voor het bloemschikken.^ Voorts kunnen diegenen, diflL tijd beschikbaar hebben om bijJ één van de „Open Huizen" ol bij een ander onderdeel te hel-P pen, zich aanmelden op tele-fil foonnummer: 01713-3866. De; leiding en de kinderen van d( ii Vakantiespelen stellen elkon medewerking bijzonder ojfgi prijs. OEGSTGEEST Er is tot nu toe in Oegstgeest herhaaldelijk bi gesproken over uitbreiding van de ontvangstmogelijkheden via F de kabel. De abonnees vragen zich echter af wanneer dit alles E gaat gebeuren. Eerder werden de maanden mei, juni en toenh weer juli genoemd. Volgens iqsiders ligt dit aan het systeem datfc in Oegstgeest is toegepast en dat berekend is op zes kanalen. In-r formatie bij Casema leverde de toezegging op dat men direct na/ de bouwvakvakantie in Oegstgeest aan de slag gaat om de moge-W lijkheden tot verruiming van het aantal te ontvangen stations te p realiseren. Vanaf 15 augustus tot ongeveer einde september zalft dit karwei gaan duren waarbij wijk voor wijk wordt aangeslo-U ten. Het aantal televisiekanalen wordt uitgebreid tot twaalf enL verder wordt de FM-ontvangst eveneens verruimd. F ALPHEN AAN DEN RIJN De tweede Muzi kale Laurapromenade dinsdag 6 en vrijdag 9 juli zal een unieke happening worden. De organisatoren, de Alphense VW samen met het bedrijfsleven, hebben gezorgd dat de toeschouwers zich kunnen vergapen aan een aantal groots opgezette evene menten. Allereerst is daar morgen de hobbymarkt en de braderie. Zestig kramen zullen in d€ Van Mandersloostraat, de Aar hof, de Hooftstaaat en de Raadshuisstraat door verschil lende standhouders bemand worden. Buiten demonstraties van kaas maken, klompen ma ken, bijenkorven vlechten, an tieke poppen maken, spinnen, weven, kantklossen, etsen van glazen, manden maken, brood deeg maken en bakken, zullen een poffertjeskraam, een rad van avontuur, de grabbelton en een stand met antiek aan wezig zijn. De markt begint om tien uur en eindigt om vijf uur. Voor het muzikale gedeelte is iets bijzonders bedacht. Zes Nederlandse draaiorgels zullen in de straten van Alphen op- treden. Vanaf tien uur zuilen de Broodvechter uit Hoorn, Het Dametje uit Leiden, de "Oranjestad uit Amsterdam, de Turk uit Deventer, De Astrid uit Rijswijk en de 3 Accorde ons uit Rijswijk zorgen dat Al phen met orgelklanken over spoeld wordt. Van half drie tot vier uur geven de draaiorgels een demonstratie nabij de Aar kade. Hier zal dan ook een ge sproken toelichting worden gegeven. Het feestelijk gebeuren wordt dinsdagavond besloten met een openluchtfilmvoorstelling. Dit is een uniek gebeuren voor Alphen. Op de wand van het gebouw aan het Lauraplein wordt een groot filmdoek ge hangen. Van half tien tot elf uur kan men hier kijken naar tekenfilms en een hoofdfilm met Louis de Funès in de hoofdrol. De titel van deze film is „De gendarme in New York". Op de laatste dag van. de Laurafietsvierdaagse, die vrijdag is, wordt door de orga nisatie van de Laurapromena-( de, de VVV, voor een muzika-f le finale gezorgd. Om zeven uur marcheren vijf muziek* korpsen, Crescendo, Con Brio, Ridderveld, Wiilhelmina (Zwammerdam) en DSS (Aar landerveen), vanuit verschil lende richtingen naar het Lau raplein waar zij tot half negen gezamenlijk optreden. Motor botst op fietser KATWIJK Bij een aanrij ding op de Valkenburgseweg in Katwijk zijn vannacht drie personen gewond geraakt. Een motorrijder kwam in botsing met een fietser. De motorrij der, zijn duo-passagier en de fietser werden met onbekend letsel naar het AZL vervoerd. De motorrijder, een 18-jarige Valkenburger, haalde een fiet ser in. De fietser, een 20-jarige Valkenburger, week plotseling uit naar links en de motorrij der kon het rijwiel niet meer ontwijken. Na de botsing met de fietser kwamen de motor rijder en zijn duo-passagier in aanraking met twee gepar keerd staande auto's. De motor werd ernstig beschadigd, de fiets waS totaal vernield. HAZERSWOUDE Een 17-jarige jongen uit Hazerswoude heeft zondagmorgen zijn been gebroken bij een aanrijding. De* jongen reed op zijn bromfiets op de Dorpsstraat en verleende bij de kruising met de Gemeneweg geen voorrang aan een 27-jarige automobilist uit Waddinxveen. De jongen is in het Academisch Ziekenhuis Leiden opgenomen. Hersenschuddingen na aanrijding LISSE Twee personen zijn zaterdagavond met een her senschudding in het Diacones- senhuis in Heemstede opgeno men na een aanrijding. Een 19-jarige motorrijder uit Lisse Van Spêykstraat en de Witte de Withstraat op een 43-jarige fietser. De fietser verleende geen voorrang en volgens ge tuigen reed de motorrijder erg hard. Kinderjury maakt boeken top-tien OEGSTGEEST Onder lei ding van de jeugdbibliotheca- resse Heieen Janssen is een kinderjury geruime tijd bezig geweest met het beoordelen van kinderboeken in de leef tijd van 8 tot 12 jaar. De jury was gevormd uit leerlingen van Flora-, Willibrord- en Jo ris de Witteschool. Uit het marktaanbod kinderboeken 1981-1982 werd een keuze ge maakt. Als het beste kinder boek werd unaniem gekozen voor „Een stelletje mooie vrienden" van Jacques Vriens. Het verhaal is heel herken baar over school geschreven. De auteur is onderwijzer in Abcoude en gebruikt gebeurte nissen in zijn klas als stof voor jeugdboeken en radioprgram- ma's. Het boek van Thea Beekman „Zwerftocht met Korilu" kwam als tweede op de lijst, gevolgd door „Die rot- school met die fijne klas" n»»n« van Vrion< WASSENAAR De 43- jarige korpschef van de Wassenaarse politie, A.G.L. Rijken, is afgelo pen weekeinde tijdens zijn werk plotseling overle den. Commissaris Rijken, getrouwd en twee kinde ren, werkte sinds 1966 bij de Wassenaarse politie als inspecteur bij de algeme ne dienst en was sinds 1979 commissaris. De heer Rijken was net ge ruime tijd met ziekteverlof geweest. Anderhalve maand geleden was hij weer aan de slag gegaan. De begrafenis is woensdag middag 7 juli om drie uur op de begraafplaats van de Ned. herv. Dorpskerk. Commissaris Rijken maaKte zich in het vêrleden vele ma- eerste gemeenten in Neder land waar de burgers klach ten schriftelijk en mondeling j aan de politie door kunnen" Politiecommissaris A.G.L. Rijken. handelen van klachten van burgers over de politie. In de vorig jaar verschenen politie- nota, die voornamelijk vant zijn hand kwam, benadrukte' hij dat de politie niet onfeil baar is en dat zij gemaakte fouten moet erkennen. Was- Inbraak in auto's NOORDWIJK In twaalf in Noordwijk aan Zee geparkeer de auto's is zaterdagnacht in* gebroken. De dieven namen cassette-recorders, radio's, ge luidsboxen en andere spullen mee. Van een van de wagens werd een surfplank gestolen. Ook werd op het Noordwijkse strand een surfplank ont vreemd. De diefstallen uit auto's von-1 den op verschillende plaatsent in Noordwijk aan Zee plaats. 5 Na de eerste meldingen vartp inbraak voerde de politic" voortdurend controles uit. Du dieven kon echtér niet wordenft aangehouden. Diverse auto'! werden bij het openbrekend

Leidse Courant | 1982 | | pagina 4