gehoordgezie Dubbele dagtaak voor Mien Modaal H RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT/ DONDERDAG 24IUNI1982 PAGl Drie dagen NOS-jazz met twaalf concerten HILVERSUM De namen van de for- .maties, die op zullen treden tijdens het 12e Internationale NOS-Jazzfestival van don derdag 12 tot en met zaterdag 14 augustus in het Amsterdamse cultuurcentrum De -Meervaart, zijn definitief bekend. Dage lijks vinden er vier concerten plaats; twee door Nederlanse, twee door Amerikaanse musici. Een derde Nederlandse groep zal steeds tijdens de setwisselingen spelen. Een bijzondere plaats is ingeruimd voor het trio van pianist Hank Jones (met bas- sust George Mraz en drummer Al Foster), dat elke avond zal optreden met speciale gastsolisten. Op de eerste avond zijn dat de beide tenoristen James Moody en Ed die „Lockjaw" Davis plus trompettist Har ry „Sweets" Edison. Op vrijdag zal na een bijdrage van de pianist zelf een gastoptre den volgen van zangeres Ernestine An derson. Op de slotavond zullen twee bari tonsaxofonisten een battle uitvechtèn: Pepper Adams en Nick Brignola. De laat ste dag zal worden afgesloten door het spectaculaire dertienmansorkest van te norsaxofonist Frank Foster, „Living Co- lor, 13 Shades Of Black", met onder meer tubaist Bob Stewart, tromboniste Janice Robinson en trompettist Charles Sullivan. De tweede Amerikaanse groep op vrijdag is het trio van Walt Dickerson, een veel zijdig vibrafonist die recentelijk o.m. sa menwerkte met Sun Ra. Op donderdag avond zal het kwartet optreden van teno rist Warne Marsh en pianist Sal Mosca, twee vertegenwoordigers van de zoge noemde „cool-jazz". Traditiegetrouw is ook dit jaar het aandeel van de Neder landse jazz in het programma zeer groot. Zowel bekende en „gevestigde" namen, alsmede vertegenwoordigers van de jon- Het volledige avondprogramma ziet er als volgt uit: Donderdag 12 augustus: Theo Loevendie Consort, Warne Marsh/Sal Mosca Quartet, De Vijf, Hank Jones trio gasten: James Moody, Eddie „Lockjaw" Davis en Harry „Sweets" Edison en en tr'acte: trio Hans van Leeuwen. Vrijdag 13 augustus: Fred Leeflang kwar tet, Walt Dickerson trio, Rinus Groene- velds Versatile Five, Hank Jones trio gaste: Ernestine Anderson en entr'acte: trio Jan Huydts. Zaterdag 14 augustus: List, Hank Jones trio gasten: Nick Brignola, Pepper Adams, Rudi Brink/Irv Rochlin kwartet, Frank Foster's Living Color: 13 Shades Of Black en entr'acte: Rein de Graaff trio. In de middaguren vinden het jazz-podium en de workshop plaats. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii VPRO passeert de 300.000 ledengrens HILVERSUM Nog geen zeven weken nadat de VPRO met een intensieve ledenwervingsactie begon heeft het 300.000e lid zich aangemeld. Dat betekent dat de omroep zijn aanvraag voor de B-status kan indienen. VPRO-direc- teur F. de Smit wil echter nog even wachten totdat er 330.000 leden binnen zijn. Bij telling valt meestal een aantal mensen af omdat ze niet betaald hebben of nog te jong zijn. Frans de Smit, die het snelle resultaat als „fabelachtig" om schreef, heeft een brief naar de minister van CRM gestuurd met de vraag wat de omroep moet doen om nog in december geteld te kunnen worden. Officieel mogen aanvragen pas in april worden ingediend. De slotactie om de resterende 30.000 leden binnen te halen begint in september. Het geboekte resultaat van de leden werving is uniek in de geschiedenis van de omroep. Geen omroep kreeg het voor elkaar om in zo'n korte tijd 100.000 nieuwe leden erbij te krijgen. iiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiimitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiniiiiiimi HILVERSUM - Jacqueli ne Bakker ging als eind examenwerk van de Am sterdamse Filmacademie filmisch nader in op de problematiek van de wer kende vrouw, inzoverre zij ook nog echtgenote en moeder is, onderhevig aan „De dubbele dag". Zij stuitte daarbij op het echt paar Karin en Toon, dat in die omstandigheden verkeert en bereid bleek de persoonlijke verwikke lingen voor te spelen. Zo kwam Jacqueline aan een uit het leven gegrepen verhaal, dat voorgedraaid moet worden voor vrou wenpraatgroepen en dat ook bij VARA-tv terecht kwam, vanavond op Ned. I om 19.50 uur. Haar vak heeft zij in Amster dam goed geleerd. De dialogen zitten zo in haar film, dat je eerst in beelden krijgt opge diend wat later onder woorden wordt gebracht. Drt duidt op de gave van het vertellen in. beelden, al of niet aangeleerd, maar zij heeft het onder de knie. Zo gezien zit je naar een aardig werkstuk te kijken. Maar om te overtuigen moet het verhaal, dat verteld wordt, psychologisch ook nog een beetje kloppen. En daar wringt er iets. Zegt Jacqueline desgevraagd: „Psychologisch heb ik dit ver haal niet helemaal uit kunnen werken. Het slot hangt trou wens ook een beetje in de lucht. Daar zou ik meer tijd en meer mogelijkheden voor ge had moeten hebben. Het ging Het echtpaar Karin en Toon in overleg over de huishouduitgaven. mij echter minder om het dra ma dan om een aanzet tot ge sprekken over dit soort situa- Meer mens In het verhaal van Karin en Toon verdient de man te wei nig om redelijk woongenot en de opvoeding van twee kinde ren gefinancierd te krijgen. De man staat er dan ook helemaal achter als de vrouw besluit een baantje te gaan zoeken. Zij komt terecht bij Philips, waar zij electronische apparatuur in elkaar mag steken temidden van tientallen andere vrou- wep. In die kring doet zij ook vriendinnen op, voelt zij zich buitenshuis in contact met an deren meer mens worden. Haar man staat hier helemaal achter, is uitermate behulp zaam, helpt de kinderen met hun huiswerk en staat zijn vrouw gezellig te zoenen tij dens de afwas. Maar dan maakt de man promotie, ver dient wat meer geld, komt 's avonds later thuis en wordt humeurig. Hij draait om als een ,blad aan een boom en keert zich helemaal tegen zijn vrouw, met wie hij voordien zo gezellig optrok. Hij eist bo vendien, dat zij ophoudt met werken. Dan heeft zij, maar ook de kijker plotseling met een heel andere man te doen. En dat blijft onbegrijpelijk in dit verhaal. Jacquelinge Bakker zegt, dat je de vrouwelijke hoofdfiguur in haar film moet zien als een Mien Modaal, als het voor beeld van de gemiddelde wer kende vrouw met allemaal de zelfde moeilijkheden. En dat wil er niet helemaal in, want als de werkomstandigheden van de man veranderen zal men in hetzelfde gemiddelde gezin toch naar andere oplos singen zoeken dan bij voorbaat zich tegen elkaar te keren. Deze bedenkingen nemen niet weg, dat men een aardig kijkje krijgt geboden in een dergelijk gezin met pa als huiswerkhulp en als sparring partner bij het stoeien, moe als zorgzaam mens en de kinderen met de onvermijdelijke kibbel en kift. Man en vrouw ook, die samen het huishoudboekje doorne men. Mensen die op elkaar zijn ingespeeld. En dan toch ineens die ommekeer, waarbij de vrouw als Mientje Modaal zich overigens niet onbetuigd laat. En met herkenbare ge- zinsproblematiek ook: kinde ren worden pas echt duur als ze zestien zijn geweest. Filmisch aardig van opzet dit produkt, omdat men als kijker door middel van beelden al is ingevoerd in zaken die nadien ter sprake komen. Daarin ligt vooral de kracht van deze film. In de aftiteling treft een lange reeks namen van mannen voor techniek, licht, geluid en wat dies meer zij. Vraag aan Jacqueline of zij daarvoor* geen vrouwen had kunnen vragen. Jacqueline: „Die waren alle maal zo druk en niet beschik baar. Toen heb ik een beroep gedaan op vrienden, allemaal behulpzame mannen". Eqn ander soort mannen dan toch blijkbaar dan Jacqueline opvoert in haar filmverhaal. TON OLIEMULLER FRANS Algemeen VPRO-directeur Frans de Smit is bezig woe dend te worden op direc teur VARA-tv Maurice Koopman. Deze laatste liet onlangs weten, dat de VPRO zich aan misleiding schuldig maakt als deze om roep in haar campagne voor meer leden stelt, dat zij haar uitzendavond kwijt raakt als zij geen B-omroep blijft. Mis, zei Maurice, want ook als de VPRO op korte termijn niet voldoen de leden krijgt en afgaat als B-omroep, dan houdt deze zendgemachtigde toch ge durende drie jaar recht óp de eenmaal verkregen zendtijd. Dat viel bij Frans de Smit verkeerd. Hij rea geerde daarop in de VARA- gids. Hij vindt, dat Koop man zijn beschuldiging van misleiding terug moet ne men. De VPRO betoogt he lemaal niet, dat zij op korte termijn haar zendtijd kwijt raakt. Wel dat zij het recht op een vaste avond verliest, een twee en een half uur durend, aaneengej blok. Zij spreekt campagne de oprechte v uit, dat haar zendtijd J snipperd zal worden zij zo nu en dan een I uur of een uurtje in de lJ zal zijn. Dit biedt geen q meer om nog een zicht te tonen. Dat I Maurice moeten besefferj zeggen, vindt Frans. RON Ron Brandsteder (volgens André van Duin: Ron Brandstichter) moet zonder showkwis ook zijn zome gen vullen. Hij gaat voor de boer op in schap 'van Tineke Verb Tien weken lang zulle samen elke maandag tend drie uur lang te h< zijn als presentatoren een serie zomerprogi ma's onder de titel wezen". Overal waar zomers te beleven is zi zij opduiken, van Flor tot elk ander zonnig bi gebeuren. ANN Ann van „Heart" en zus Nancy Wilson lieten weten, dat op hun laatste elpee het weer helemaal klopt met het hart. „Private Audition" heet die plaat én elk die zijn oor te luisteren legt, zal die titel als een. persoonlijk ge beuren kunnen ervaren. Met hun band en stem be drijven zij up tempo-röck en zij beogen in de roos te schieten met nummers als „City's burning" en „Or\e word". Dat laatste moet vooral van Ann koi want Nancy houdt het wegend op de gitaar. L/ ,UI ID: >EI septi ege. nd v ze Televisie vandaaa NEDERLAND 1 N08 21.37 21.55 WK Voetbal. Verslag van de wedstrijd Fran- krljk-Tsjechoslowakije, die in het stadion van Valladolid word ge speeld. Commentaar: Hans Kraay. Tijdens de rust: Journaal. b De zeven van Blake. Engelse SF-serie van Terry Nation. Met: Ga- reth Thomas, Sally Kny- vette, Paul Darrow, Jan Chappell, Michael Kea ting en David Jackson. Korte inhoud: IMIPAC is een griezelige uitvin ding, die maar beter niet in handen van Bla ke's tegenstanders kan vallen. Maar meer dan dat het een groot ge heim is en de plaats waar het ding verborgen zou kunnen zijn, weten Blake en zijn makkers niet. i Do dubbele dag. Film van de cineaste Jacque line Bakker, waarmee ze haar debuut maakte als eindexamenfilm uit 1979 van de Nederlandse Film en Televisie Acade mie. 'De dubbele dag' behandelt het probleem van de dubbele taak, die een vrouw krijgt als ze erbij gaat werken. Zie voor verhaal elders op deze pagina. i Arthur Rubinstein en de jeugd. Een serie do cumentaire films, ge maakt door de Franse cineast Francois Rei- chenbach over het leven van Arthur Rubinstein. Sorry. Engelse serie met de belevenissen van een vrijgezel tegen wil en dank. Met: Ronnie Cor bet, Barbara Lott, Willi am Moore, Roy Holder, Anne Clements, Ian Cul- len, Maurice Kaufmann en Susan James. Zac heeft een oogje op Pop py. Om geen last van haar vriendin Vanessa te hebben vraagt hij Tim zich een beetje om Van essa te bekommeren. Journaal. Den Haag vandaag. Parlementair nieuws. Er wordt onder meer aan dacht besteed aan de behandeling van de voorjaarsnota in de Tweede Kamer. Onder werpen die worden be handeld, zijn de solidari- teitsheffing en het werk gelegenheidsplan. In een gesprek met Ka mervoorzitter Dolman blikt presentator Henk Visser terug op het af gelopen parlementaire jaar. 22.45 WK Voetbal. Samenvat ting van de vandaag ge speelde wedstrijden Al- gerije-Chili in Oviedo met commentaar van Hugo Walker en Hondu- ras-Joegoslavië in Sara- gozza. Commentaar: Theo Reitsma. 23.55 Journaal. 00.05 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.35 18.50 KRO 18.59 NOS 20.00 KRO 20.27 Sesamstraat. Jeugdjournaal. De Flintstones. Teken film van Joe Barbera en Bill Hanna. Afl.: Salaris verhoging. De Sullivans. Australi sche serie over het le ven van een Australi sche familie ten tijde van de Tweede Wereld oorlog. Wanneer John het nieuws over de bos brand hoort, spoedt hij zich, samen met Russell naar de plaats des on- heils. De boerderij van Daves ouders is inmid dels ten prooi gevallen aan de vuurzee. Maar hoe zit het met het oude paard? Journaal. Een donderdag in Maastricht. Laatste af levering van een serie van drie programma's, waarin Aad van den Heuvel praat met men sen uit de regio. Deze laatste uitzending komt uit de Redoute van de Schouwburg in Maas tricht. Brandpunt. Actualitei tenrubriek onder eind redactie van Ad Lange- bent. Centennial. Amerikaan se dertiendelige serie over de opbouw van het Wilde Westen naar het gelijknamige boek van James A. Michener. Met: Richard Chamber lain, Sally Kellerman, Barbara Carrera, Gre gory Harrison, Stepha nie Zimbalist en Timothy Dalton. Derde afl.: Levi Zendt, de jongste zoon van een vroom lid van een groep Mennonieten, wordt vals beschuldigd van een flirt met een meisje, Elly Zahm. Hij gaat w^g met haar, trouwt en samen trek ken ze westwaarts, rich ting Oregon op zoek naar een nieuw leven. In Fort John maken ze kennis met de nu zestig jarige McKeag en zijn familie. NOS 23.35 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Da Ammaraaa-koariar moal verschijnen. Documentaire over een lokale krant. 17.00 Pan Tau... Kinderserie. 17.30 Geen dag zoal» alle andera. Jeugdprogramma. 17.50 Journaal. 18.00 Het miadaad-programma. 18.15 Hollywood-verhalen uit da stomme filmtijd. Documentaire serie. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Was Karei de Kale inderdaad kaal? Vandaag: Richard Leeuwen hart. 20.00 Journaal. Aansluitend: Het ze vende zintuig. 20.18 4 x 5... en toch geslaagd. Over de In 1978 doorgevoerde hervorming van het bestaande schoolsysteem. 21.15 Muziekwinkel. Internationale tv-discotheek met o.a. Doris D. and the Pins, Adam Ant, Helen Schneider. Nancy Wood, David Christie, Arabes que. Sabado Domingo,' Mary Ann Hart. Bananarama and Fun Boy Three, K.I.D., Slbylle Rauch en Joan Jett and The Blackhearts. 22.00 La grand gogo. Een solo-pro- gramma van de Zwitserse clown Pic. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Schrijvers en de vrede. Over de internationale literatuurdagen In Keulen. 23.45 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Kruispunten. Een serie pro gramma's over Europa en de culturen van andere werelddelen: Oceanie. Aansluitend: Nieuwsoverzicht. 16.35 De Minikins. Kinderserie. 17.00 JournaSI. 17.05 WK Voetbal. Beelden van de wedstrijd Algerije-Chill of Frankrijk-T- sjechoslowakije. 19.00 Journaal. 19.30 De grote prijs. Spel voor schrandere mensen, gepresenteerd door Wim Thoelke. 20.50 De grote hulp. Actie Zorgen kind. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Kenteken D. Nieuws uit Oost en West-Duitsland. 22.05 WK-Studio Madrid. Beelden van de vandaag gespeelde wedstrij den, gevolgd door analyses en com mentaar: Honduras-Joegoslavlë, Al- geriJe-Chill en Frankrljk-Tsjechoslo- waklje. 23.15 Het beste uit 'Verrockten Paar'. Komische sketchen en situaties met Grit Boettcher, Harald Juhnke, Eberhard Cohrs en Joachim Kemmer. Herhaling van twee uitzendingen van oktober 1980. 00.10 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Het programma met de muis. 18.30 Tv-curaus natuurkundige Komiek Ronnie Corbett speelt de rol van Timothy Lumsden in de serie „Sorry" op Ned. I om 21.05 uur. technologie. 19.00 Jeugd: Alles klaarTI 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Film op donderdag: The far mers daughter. Amerikaanse speel film van H.C. Potter (1947) met Loret- ta Young, Joseph Cotton en Ethel Barrymore. 21.45 Hulpkreet-Siegfried P.: Angst voor de scheiding. 22.30 Portret. 22.45 Achter de krantekoppen: Het Duitse leven. 23.30 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilfe. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Sesamstraat. 18.35 Popeye. Tekenfilm. 18.48 Dieren van het Groene Woud. Vijfentwintigste afl.: Peter maakt zich belachelijk. 19.12 Librado. In de serie Uitzending door Derden een programma van de Liberale Radio- en Tv-Omroep. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Paradijsvogels. Tv-serie van Mark de Ble, gebaseerd op de toneel werken van Gaston Martens. Met: Rita Lommee, Ann Petersen, Vic Moeremans, Carmen Jonckheere, Alex Wilequet, Denise Deweerdt, Marcel Destoop, Aria Theys, Daniel Muyllaert en Georges Bullynck. Zestiende afl.: Het is receptie bij Isl- door en Clothilde de Muider. Daar voor heeft de heer des huizes zelfs een nieuwe, moderne meld geenga- geerd. De ouderwetse Eufrasie kan het met de nieuwkomer uiteraard niet vinden. 20.50 Panorama. Het actuele gebeu ren In binnen-'en buitenland. 21.40 Hst Valksnest. Een nieuwe dertiendelige Amerikaanse serie over de lotgevallen van Californische wijn bouwers. Met: Jane Wyman, Samant- ha Eggar, Clu Gulager, Abby Dalton, Nick Ramus, Silvana Gallardo, Billy Moses e.a. Joseph Giobertl, een Italiaanse goud zoeker vestigde zich vier generaties geleden in Callfornië om er een wijn gaard aan te planten. Bij zijn dood ging zijn winstgevende zaak over in handen van Angie, die met de dag bladuitgever Duncan Channlng trouw de. Een deel kreeg haar broer Jason toegewezen en als deze op myste rieuze wijze sterft, gaat zijn deel naar zijn zoon Chase, een piloot, die van wijnbouw weinig of niets afweet. 22.30 Journaal. BELGIE BRT 2 17.00-19.00 WK Voetbal. Recht streekse reportage van de wedstrijd Frankrljk-Tsjechoslowaklje uit Valla dolid. Commentaar: Hans Kraay. 20.15 WK Voetbal. Samenvattende reportages van de wedstrijden: Brazi- llë-Nieuw Zeeland (in Sevllla), Argenti- nlë-EI Salvador (In Alicante), Algerije- -Chill (In Oviedo) en Frankrijk-Tsje- choslowakije (in Valladolid) met com mentaar van resp. Evert ten Napel, Rik de Saedeleer, Hugo Walker en Hans Kraay. 20.50-22.45 WK Voetbal. Recht streekse reportage van de wedstrijd Honduras-Joegoslavië vanuit Sara- gozza. Commentaar: Theo Reitsma. BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: Informatie voor work- 17.45 Operation mer bleue. Repor tage over de strijd tegen de vervuiling van de binnenzee van Seto In Japan. 18.15 Cine-vacancea. Kinderpro gramma. 18.45 Faita voe jeux-vacanceo. Spelprogramma. 19.00 Antenne-aoir. Actbaltiteiten, editie Namen. 19.30 Journaal. 19.55 Echoa du festival de la chan son francaiae de Spa. Rechtstreekse uitzending uit het Casino van Spa. 20.00 L'homme qui vallait dee milli ards. Franse spionagefilm van Michel Boisrond (1967) naar de roman van Jean Stuart. Met: Frederick Stafford, Raymond Pellegrin. Peter van Eyck en Anny Duperey. Twee ontsnapte gevangenen maken plannen om een fabelachtig fortuin van dollars, die door de Duitsers buit gemaakt werden maar nooit in om loop zijn gebracht, op te sporen. 21.20 Reportage. 21.40 Festival de la chanson fran caiae de Spa. 23.05 Journaal. BELGIE FRANS 2 17.05 WK Voetbal. Frankrijk-Tsje- choslowakije. 18.00 WK Voetbal. Brazlllë-Nieuw Zeeiand. 20.50-22.45 WK Voetbal. Honduras- -Joegoslavië. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 The littleat hobo. Jeugdserie. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Blue Peter. Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.50 WK Voetbal. 20.30 Top of the pope. Hitparade. 21.10 Fame. Serie naar de gelijkna mige film. 22.00 Journaal. 22.25 Oppenheimer. Serie over het leven van Robert Oppenheimer. 23.35 Reportage. 00.13 Journaal. 00.15 WK VoetbaL 01.00 WeerberichL ENGELAND BBC 2 20.55 Journaal. 21.10 The human brain. Documen taire serie. 22.00 Pete Sayera electric musical show. 22.30 Brass Tacks reports. Over ge- vangenisproblematlek. 23.10 Tennis Wimbledon. 00.00 Newanight. 00.30-01.05 Cricket Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 10.00-10.20 Fries voor Friestaligen. 13.00 Nieuws voor doven en slecht- 17.05 WK Voetbal. Rechtstreeks ver slag van de wedstrijd West Duitslan- d-Oostenrijk vanuit het stadion van Gijon. De commentator is Hugo Wal ker. Tijdens de rust: Journaal. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuwe voor doven en slecht hor enden. DUITSLAND 1 08.10-09.20 Schooltelevisie. 10.00 Journaal. 10.03 WK Voetbal. Overzicht van de gisteren gespeelde wedstrijden. 11.25 Muziekwinkel. 12.10 Kenteken D. 12.55 Persoverzicht 13.00-13.15 Journaal. 14.25 Journaal. 14.30 ARD-aport extra. De CHIO Ie Aken. landenprijs. Commentaar: Hans-Heinrich Isenbart. 16.45 WK Voetbal. Achtergrondin formatie. 17.05 WK Voetbal. Verslag van West Duitsland- Oostenrijk. 18.00 Journaal (tijdens de rust). PUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.57 ZDF-Uw programma. 16.00 Journaal. 16.04 Het prikbord. Programma's van de maand. 16.20 Penelope en de papegaai. Een getekend verhaal. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Politiehond Murmel... Teken filmserie. DUITSLAND 3 08.10-11.40 Schooltelevisie. 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.0 De sneeuwkoningin. BELGIE BRT 1 BELGIE BRT 2 17.00-19.00 WK Voetbal. Recht streekse reportage van de wedstrijd West Duitsland-Oostenrijk. Commen taar: Hugo Walker. BELGIE FRANS 1 12.00-14.30 Teletekst. 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 On nous recherche. Docu mentaire over de consumptiemaat schappij. BELGIE FRANS 2 12.00-17.05 Zie Belgie Frans 1. 17.05 WK Voetbal. Rechtstreeks ver slag van Duitsland-Oostenrijk. ENGELAND BBC 1 07.40-12.37 Schooltelevisie en cur sussen. 14.00 Journaal. 14.30 Heads and tails. 14.55 Tennis Wimbledon. 17.20 Play school. 17.45 Kort filmpje. 17.50 The adventure game. ENGELAND BBC 2 07.40-14.05 Schooltelevisie en cur sussen. •m nr A Wlmbtaton. Radio vandaag^ HILVERSUM 1 tbouv - 16.02 (NCRV) Het Goudenrft W( semble - 16.30 Kletsmajoor! Stappen in de States (2) - 18 en hu - 19.02 Leger des Heils - 19.17 De wereld zingt Go 20.03 Vierkant voor eas) muziek - 21.00 Op de zor 21.53 Schoffelen in de wijrps; 22.02 Donderdag sport 22.50 Politiek bekeken - 23.< Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.10 (AVRO) De slag bij poort - 17.36 Radiojournaal Politieke partijen 18.30 IK f gramma - 19.00 Zo hoor je i wat - 19.20 Een programma vens- en wereldbeschouw 19.30 Natafelen met lichte 20.03 Luisterspelserie: Oorlog 8 de - 21.15 Gedichtenprogr J 21.30 Teleac - 22.40 Kunst e - 23.00 Jazz spectrum. HILVERSUM 3 - 18.02 (NOS) De avondspiti (TROS) Poster: Beatles live (1) - 20.02 Ferry Maats soul e -show - 22.02 Sesjun - 23.02 pop-elpees. HILVERSUM 4 - 17.00 (VARA) Sluiting Avondconcert - 21.45 Luisti rie: Klassereünie. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) De nachtspieg Niemandsland - 6.02 Van 6ss wakker - 9.04 Mensen en n kers - 12.03 Tussen de mldd sen de mensen - 13.06 Actus 13.16 Kruis of munt - 14.03 plet - 16.02 Op de valreep HILVERSUM 2 - 7.20 (VPRO) Radionieu Vpro - 9.05 Gymnastiek vrouw - 9.15 De werkbank - press Vpro - 10.33 Democrii Schoolradio - 11.33 (TROS) -week uit - 12.20 Agraria - tualiteiten - 13.10 Inkijk me 13.33, (NOS) Meer over i 14.33 Teleac - 15.03 Spiegel gie - 15.32 Het gesprek van 16.32 Consumentenmagazlo Journallstenforum - 17.35 (VI -magazine HILVERSUM 3 - 7.02 (EO) Joy In the moi Muziek en actualiteiten - 9.I zikale fruitmand - 10.03 Mu tief - 10.45 Voor Marokkane (NCRV) Pop non stop - 12. middag met Jaap de Grot Filmnieuws - 13.03 Discotl 10 - 13.40 Mini- special - Tipparadè en Internationale - 15.20 Erik de Zwart met naai - 15.30 De Veronica tof HILVERSUM 4 - 7.02 (NOS) Vroeg klassta- Muziek uit de Middeleeuw» naissance - 9.30 Horizon - f nowerken van Busoni - 11. Muziek voor miljoenen (NCRV) Schoolradio - 11.41 Muziek voor miljoenen - 12 Mondt met nieuwe meester 13.05 (NOS) Nederlands m j, gazine - 14.00 Onder de gro - 15.00 (VPRO) De Vpro-miF' op 4 - 17.00 Sluiting NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op 1 elk heel uur, 24 uur per da versum 2 op elk half uur van r tot 17.30 uur, voorts om 7 13.00, 18.00, 20.00. 22,30 uur. Op Hilversum 3 op elk van 7.00 tot 24.00 uur e om 7 00. 8 00 on 13 00 -ii i Hl IC rï'C MU ÏÏM3 in ;looj

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2