Franse radio en tv los van de overheid de gekleurd gezien RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT DONDERDAG 27 MEI 1982 PAG Egmont en Hoorneshow in heden en verleden Hilversum Dinsdag begint bij de AVRO een nieuw radioprogramma met als titel „De Eg mont Hoorne Show", dat wekelijks van 20.03 tot 22.00 uur via Hilversum 1 te beluisteren is. Het is een platenprogramma van Piet Wielinga, dat voor de microfoon wordt gebracht door Anne van Egmond en Chris van Hoorn en waarin o.m. gravin Anna van Egmont en haar zoon, de graaf van Hoorne op bezoek zullen ko men om op cabareteske wijze over hun leven te vertellen. Aan het begin van elke uitzending vindt een ontmoeting plaats tussen de gravin en haar zoon. De gravin leeft in 1500 en haar zoon in deze tijd. Dit heeft tot gevolg dat de vreemdste situaties zich kunnen voordoen. Een voorbeeld: Op zekere avond brengt de graaf van Hoorne een cadeau voor zijn moeder mee. Het is een kleurentelevisie in de meest moderne uitvoe ring. Maar in het kasteel van de gravin heeft men nog nooit gehoord van elektriciteit, laat Gravin Anne van Egmont (Anne van Egmond) heeft wat staan van stopcontacten. moeite met de huidige telefoon. Overleg omroep liep weer vast HILVERSUM - Na urenlang vergaderen is het overleg over de omroep-CAO gisteren weer vastgelopen. Het NOS-bestuur stapt nu naar de minister om ruimere onderhandelingsmoge lijkheden te verkrijgen. Het draait vooral om de geëiste volledige prijscompensatie en de werktijdverkorting om meer ba nen te scheppen. Het NOS-be stuur kan geen kant uit. aange zien de financiële mogelijkheden uitgeput zijn. Mogelijk kan de mi nister zich wat royaler opstellen. Blondie op tournee HAARLEM De Amerikaanse Blondie, waar van zojuist de nieuwe elpee „The Hunter" is verschenen, komt in september voor een con cert naar Nederland. Het optreden maakt deel uit van de Europese tournee, die in Engeland begint. Maar voordat de groep Europa aandoet, wordt er eerst een serie concerten in Amerika gegeven. Chris Stein, Debbie Harry en Victor Bockris hebben de laatste maanden niet stilge zeten en een boek samengesteld over de Blon- die-historie. Het boek "Making tracks, the rise of Blondie" behandelt de geschiedenis van de groep tot en met de solo-elpee van Debbie, „Kookoo". Het had een foto-boek moeten wor den, maar later heeft Debbie Harry bij de prachtige foto's van Chris Stein teksten ge schreven. Het zal nog enkele weken duren voordat het 192 pagina's tellende boek (in En geland uitgegeven door Elmtree) in Nederland verkrijgbaar is. (Van onze correspondent Jan Drummen in Parijs) PARIJS De Franse mi nisterraad heeft een wets ontwerp goedgekeurd, dat tot doel heeft de nationale radio en televisie los te maken van overheidsin vloed. Het plan blijkt in feite teleurstellend te zijn. De overheid heeft het niet aangedurfd de zogenaam de navelstreng tussen re gering en audiovisuele media door te snijden. Het nieuwe statuut voor de audiovisuele media bestaat uit verschillende zogenaam de luiken, waarvan het aller voornaamste de samenstel ling van een beheersorgaan voor radio en televisie is. Deze zou uit zes leden be staan, maar president Mitter rand heeft besloten dat er negen leden moeten komen: drie, waaronder de voorzitter die over zeer uitgebreide be voegdheden beschikt, wor den door de president van de republiek zelf benoemd; drie door de voorzitter van de Nationale Vergadering, en drie door die van de Senaat. Als gevolg van het feit dat de voorzitter van de overwe gend linkse Nationale Verga dering een socialist is en bo vendien de reputatie heeft de televisie als een politiek op voedingsinstituut aan te zien, zal tweederde van de raad praktisch door het bewind benoemd worden. De voor zitter van de Senaat, die een rechtse meerderheid heeft, zal zeker oppositievertegen woordigers aanwijzen, maar hun invloed zal zeer gering blijven. De leden van het beheersor gaan worden voor zes jaren benoemd en zijn onafzetbaar. Zij zullen de directeuren van de diverse radio- en televi sie-organismen benoemen, hetgeen tot dusver door de regering gebeurde, maar ge zien de sterke band met deze regering komt een en ander in feite er op neer dat het oude systeem niet wezenlijk veranderd is. Vanzelfsprekend zou het be heersorgaan bij een aan het r bewind komen van de tegen woordige oppositie weer een conservatief overwicht heb ben hetgeen betekent dat de regering, welke deze ook zij, meer dan een dikke vinger in de televisiepap in Frank rijk houdt. De reële onafhan kelijkheid van radio en tele visie van de regering is der halve, naar het merendeel van de pers meent, een illu sie. De regering is bang voor de televisie heet het en zij wil haar niet uit handen ge ven. De samenstelling van het beheersorgaan is een co- pie van de constitutionele raad en deze laatste is her haaldelijk fel door de socia listen en met name door pre sident Mitterrand ge doodverfd als „een politieke instelling, een politieke juris dictie en het politieke werk tuig van de uitvoerende macht". Het linkse blad „Le Matin" vraagt zich in verband daar mee af hoe het mogelijk is, dat de socialisten om radio Franpois Mitterrand zegt het De Gaulle na: „Wij hebben audiovisuele media". en televisie onafhankelijk te maken een dergelijk curieus model, dat zij zelf verwer pen, gekozen hebben. De reacties in de vakwereld zijn weinig positief en met name de linkse bond CFTP ver klaart, dat de samenstelling van het beheersorgaan deze niet ongevoelig maakt voor pressie. Hij meent dat de on afhankelijkheid van het au diovisuele systeem niet ge waarborgd is als in de plaats van een ministerie een aan de macht onderworpen be heersorgaan komt. Naast het beheersorgaan komt er een nationale raad voor de audiovisuele commu nicatie van 49 leden, die uit diverse beroeps- en culturele organisaties aangetrokken worden en voor de duur van drie jaar benoemd worden. Deze raad heeft ten doel de leden van de bestuursraden van radio en televisie te be noemen en jaarlijks een rap port op te stellen voor het functioneren van de publie ke dienst. Het derde tv-ka- naal zal uiteenvallen in een aantal regionale stations. Om de hoge kosten te dekken was aanvankelijk het invoe ren van speciale regionale kijkgelden voorgesteld die bij de bestaande kijkgelden zou den komen. De onpopulari teit daarvan heeft de minis ter evenwel doen besluiten dit niet te doen maar de be staande kijkgelden (424 francs voor een kleurentoes- tel) zullen verhoogd worden. De reclame-uitzendingen die thans tot het eerste en twee de net beperkt zijn en maar een kwart van de totale in komsten van deze kanalen mogen opbrengen, zullen uit gebreid worden, terwijl ook het derde kanaal met zijn re gionale vertakkingen recla me-uitzendingen overwe gend van gewestelijk karak ter zou mogen verrichten. De essentiële hervormingen van het tegenwoordige sta tuut stuiten op aanzienlijke tegenstand, niet alleen van de zijde van de politieke op positie, maar eveneens van die van vakorganisaties van radio en televisie-personeel. In aanmerkelijke zin is de si tuatie momenteel vergelijk baar met die onder De Gaul le. Deze generaal placht te zeggen: „Zij (d.w.z. de oppo santen tegen zijn bewind) nebben de pers, wij hebben de audiovisuele media". Vroeger speelden meisjes met poppen, tegenwoordig sper meidenpop. Van Dolly Dots tot Guys and Dolls schieten ze? grond, kruidig muzikaal gewas. Dit stoelt op een aanzidö1 verandering in het rolpatroon, begeleid door de geluidsi van funk, rock, punk, new wave en zoveel andere nieuw ziekvormen meer. Maar vooral wordt dit verschijnsel bin door een wijziging in de leefwijze, een strijdvaardige vroj c visie, waarbij men van de noot een deugd maakt, melodikj minisme. Meisjes, die er geen muziek in zien, richten meidenemancj v praatgroepen op. Een hele mond vol. Ivo de Wijs haalde gLg vond een ruim assortiment naar de studio om zijn Pubertf rie van de IKON mee te vullen. Eigenlijk allemaal gezellia clubs, die vroeger naaikransjes heetten, maar op de d^ haar voegen scheurden, omdat die toen nog weinig zelfbr vrouwen in de mannenmaatschappij alsmaar steken lieter Maar wel meiden onder elkaar, die nieuwe clubs. De WijJ de sfeer en de oorzaak ervan in een eigen liedje neer: zijn tyrannen, mannen doen overspannen". Ene Carla meer over te vertellen. Zij leert op een lts elektrotechnil soldeert de hele dag tussen de jongens in. Gaat best, viiP maar er moet ook eens iemand bij zijn tegen wie je kunt J „Ik heb gisteravond zo'n leuke knul gezien". Zeg je datf een jongen, dan voelt die zich direct gepasseerd en gepij Onder mannen en vrouwen komen gevoelsmensen voorj jongens durven daar niet voor uit te komen. Meiden ws doen dat ronduit in clubs om te leren hoe je met elkaar on gaan, een stuk vrouwelijke solidariteit. Dat gebeurt in ml café's, meidentoneelgroepen en meidencabarets. Met jong<L| bij zit je altijd in een bepaalde spanning. Mijden die meiJ^ mannen? Onzinnige en onzindelijke vraag. Ze zijn er en dj je niet net doen of ze niet bestaan. Neem nou de fietsen. meisjes heeft een rijwielherstelwerkplaats opgezet. Daar vl niet alleen de banden van damesfietsen geplakt. Een lekkf in een herenfiets krijgt dezelfde zorg, al bestaan er doora terde feministen, die vinden, dat een man er onder hetL. zijn vinger maar op moet houden. Er zijn er genoeg, dl^ handen niet thuis kunnen houden. Op die manier hebben je. wat aan die kwalijke eigenschap. Over het kinderfietsje K geen verschil van mening. Dat is trouwens ook taalkundi» j De meeste meiden zijn geen uitgesproken feministes. Vinif1 leen, dat er in dit verschijnsel iets goed zit. Hangen het dl aan. Desnoods ook aan de grote klok. P De Vlaamse schrijfster en moeder Monica van Pa^mel, F gast bij Ivo, schrijft daar boeken over en geniet veel bijvflt Vlaamse vrouwen. Waarom zij de man niet mijdt? Omdat |h de vader is van haar twee dochters en omdat, zo zei zij, zT te gulzig voor is. „Als ik leef, wil ik ook het hele leven ".lu mene bijval op het avondje van Ivo. Die er bijna verlegef werd. Een man tussen allemaal meiden. Toch lieten ze hef1 rust. Kun je andersom niet altijd zeggen. Dat kon je matP avond trouwens evenmin beweren van „Sonja", die het tri voor de verdrukte vrouw op mag nemen, maar nu ene V^ Vries als de prostitué Xaviera Hollander ongebreideld liet) me maken voor haar boek, zonder ook maar met één wol reppen over haar uitzetting uit Amerika wegens ronselan meisjes. „Feminisme is niet grimmig", zei Monica nog, al zitten stoot-troepen onder die te herkennen zijn aan hun gri blik. Dit garandeert, als we Monica mogen geloven, no perse de meest juiste kijk. Zonder man wordt leven niet lijk, zou het niet eens bestaan, poneerde Vlaamse Monica, er moeders zouden wezen, die dit stadium van de voorli nog niet achter de rug, dan wel niet goed verwerkt hebb Op deze meidenavond bood de FC Gerania een stuk meid Een lied over het eeuwige misverstand tussen „Hij en zij elkaar begrijpen is de pret snel weg. Eens zijn boeit mind het eens worden. Intussen draaide op de tv op deze meidenavond ook nog land muziekland". Op het andere net zelfs gelijktijdig voor mensen". Tactisch gezien koos men hiervoor niet B ven's Negende met „Alle Menschen werden Brüder". Als meidengroepen goed begrepen hebben, moeten alle n „Gezusters" worden. In „Den Haag vandaag" kregen i binetscomplicaties weer breed uitgemeten. Zo te horen zi dit land weinig muziek. Maar wel volop meidenpop. TON OLIEMÜ Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Parions-en. Laatste les Frans voor gevorder den. NOS 18.58 Journaal. VARA 19.00 Nieuwtjes uit Uhlen- busch. Van deze Duitse kinderserie vandaag de aflevering: Christians oplossing. 19.30 De natuur en de mens. Spaanse natuurserie van Felix Rodriguez de la Fuente, waarin aan dacht wordt geschon ken aan het Nationale Park van Donana. Van daag de vierde en laat ste aflevering: De bronst van de damherten. 20.00 Geraldine Fitzgerald at Reno Sweeney. De 64- jarige zangeres Geraldi ne Fitzgerald zingt in het Reno Sweeney Ca baret ballads als „Side by side" en „When you smile". 20.50 Kijk haar. Het centrale thema in dit feministisch programma is ditmaal 'Macht, geweld en sek sualiteit'. Dit naar aan leiding van het over- heidscongres rond ge noemd onderwerp, dat op zeven en acht juni wordt gehouden. NOS 21.37 Journaal. 21.55 Dan Haag vandaag. Parlementair nieuws. 22.10 Discussie gemeente raadsverkiezingen. Het belang van verkiezingen op lokaal niveau wordt in dit programma toege licht door Koos Poste- ma. Een panel gaat hier over met een publiek in discussie. Redactie: Ca ret Kuyl en Fred Verba kei. 23.15 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.25 Paspoort. Informatie voor de Turkse werkne mers. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. KRO 18.59 Popi. In de zevende af levering van de serie over de belevenissen van een Portoricaanse immigrant In New York zijn Luis en Junior aan het bedelen geslagen, onder het voorwendsel NOS 20.00 KRO 20.27 NOS 23.25 23.30 dat hun vader gestorven is Een buurvrouw her kent ze en licht Maggio in. Deze gelooft echt dat Popi dood is en bereidt een grootse begrafenis voor. De Sullivans. Australi sche serie over het wel en wee van een familie tijdens de Tweede We reldoorlog. George maakt zich ongerust over de vriendschappe lijke betrekkingen tus sen Kitty en Jarvis. Journaal. Lou Grant. Amerikaan se serie over de journa list Lou Grant, chef stadsredactie van de Los Angeles Tribune. Twaalfde afl.: Rossi heeft zo zijn ideeën over de nieuwe vrouwelijke reporter bij de Trib. Zij zou bepaalde inlichtin gen van een belangrijk politiek figuur krijgen vanwege haar persoon lijke relatie met de man. Met: Ed Asner, Mason Adams, Robert Walden, Linda Kelsey en Nancy Marchand. Brandpunt. Actualitei tenrubriek onder eind redactie van Ad Lange- bent. Onder vaders vleugels. Engelse serie over de lotgevallen van de car toonist Dudley Rush (Robert Gillespie) en zijn familie. Zesde afl.: Su san (Stacy Doming) is uit geweest. Als ze thuiskomt is ze duidelijk boven haar theewater. Dat bevalt vader Dudley maar matig. Hij zal haar het drinken eens en voor altijd afleren. Het hart van Engeland. Een schets van de An glicaanse kerk naar aanleiding van het ko mende bezoek van Paus Johannes Paulus II aan Engeland. Het program ma werd opgenomen in het oude Oxford. Voetbal. Samenvatting van de overgespeelde finale om de Engelse voetbalbeker tussen Tottenham Hotspur en Queens Park Rangers. Het commentaar is van Harrie Vermeegen. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Vrouwanvarhalan. Portret van Hannelore Langkavel. 17.00 Pan Tau_ Kinderprogramma. 17.30 Goan dag zoala alle andera. Kinderprogramma. 17.50 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Kruiapunten. Europa en de culturen van andere werelddelen: het vroegere Amerika. Aansluitend: Nieuwsoverzicht. 16.35 De Minlkina. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Billy (Barriers). Engelse serie over een jongeman op zoek naar zijn toekomst. Met: Benedict Taylor, Paul Rogers en Brigitte Horney. 18.20 Ach, mijn beate vader. Serie met Danny Thomas, Diana Canova en Michael Durrell. 19.00 Journaal. 19.30 Met muziek gaat allee beter. Ontspanningprogramma van Lou van Burg. waaraan o.a. medewerken Imca Marina. Blue Diamonds. Caterina Va- lente, Rocco Granata. Greetje Kauf- feld, Dalida, Eddie Constantino, Hel mut Zacharias, Fred Bertelmann, Lys Assia, Chris Howland, Jacqueline Boyer en vele anderen. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Kenteken O. Nieuws uit Oost en West Duitsland. 22.05 Hysterie. Een concert-collage van Jacobo Romano en Jorge Zulue- ta. 23.15 NisuwsovarzichL DUITSLAND 3 Robert Palmer was een van de gasten op het Werehter '81- festival waarvan BRT 2 vanavond om 22.10 uur het tweede deel uitzendt. 18.05 Francis Durbridga presen teert: Nog een zaak-dorpspolitiek. 19.15 Actualiteiten. Gewestelijk nieuws. 19.45 Ansichtkaartenreis. Van de Donau tot de Witte Nijl. 20.00 Journaal. 20.15 Pro en contra. Discussiepro gramma o.l.v. Emil Obermann. 21.15 Weet u het beter? Een spel voor betweters met Edlth Hancke, Klaus Sonnenscheln en Horst Pinnow. Afl.: De bontjas. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Theodor Chindler. Serie naar de roman van Bernard von Brentano. Met: Hans Christian Blech, Katharina Thalbach, Bernd Tauber en Jan Ni klas. Berlijn 1917: hongersnood en rantsoenering bepalen dit derde oor logsjaar. Maggie Chindler neemt haar intrek bij de arbeidersfamilie Ritter. 00.00 Journaal. Geraldine Fitzgerald zingt music-hall-liedjes en oude pop songs op Ned. I om 20.00 uur. 20.45 Promenade-concert. Met als thema: Muziek en dans. Het Nieuw Symfonisch Orkest van de RTB o.l.v. Roger Rossel. 21.55-22.40 Clap, la fete aux ima ge*. Amateurfilms. WDR 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Het programma met de muie. 18.30 Tv-cureue natuurkundige technologie. 19.00 De jeugd onderzoekt. Infor matief programma. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Film op donderdag: Le feu tol let. Franse speelfilm van Louis Malle (1963) met Maurice Ronet, Lena Skerla en Yvonne Cleck. 22.00 Hulpgeroep. Informatief pro gramma. 22.45 Portret. 23.00 Achter de krantekoppen: Het Duitse leven. 23.30 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Willam da Woudgseat. Engel se kinderfilmserie. 18.35 Diaran van het Groene Woud. Amerikaanse tekenfilmserie van Thornton W. Burgess. Twintigste afl.: Jimmy's lievelingshapje. 18.58 Natuur in Nsderland. Boa. 19.10 Popeya. 19.17 Markant. Programma van de KDO. 19.37 Morgan. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Wit-rood-goudl Lut Leysen en Mia Vaerman presenteren de laatste aflevering van deze telefoonkwls, vol gens de micro-macro formule. 20.40 Panorama. Actualiteitenru briek. 21.30 Dallas. Eenentachtigste afl.: Bobby Ewlng vreest het ergste als blijkt dat Faraday is vermoord. J.R., dio de adoptiepapieren van Christop her in zijn bezit heeft kan de geplaag de Bobby krijgen waar hij hem heb ben wil. Ook ziet J.R. zijn kansen schoon om Sue Ellen terug te winnen. BELGIE BRT 2 18.55 Voetbal: Denemarken-België. Rechtstreekse reportage van deze vriendschappelijke wedstrijd. 20.45 Rapport '82: „Krijg de k'lere". Een bloemlezing over het uniform. Commentaar en impressies van mode- journalisten, mode-ontwer pers, muziek-impressario's, de groep Venus en het kunstfenomeen Fablola. 21.30 Premiere. In zijn fllmrubriek brengt Jo Ropcke een overzicht van het 35ste Festival van Cannes met o.a. fragmenten uit 'Missing' van Cos ta Gavras, 'Shoot the moon' van Al lan Parker. 'Hammett' van Wim Won ders, 'Fitzcarraldo' van Werner Her zog en 'Identificatione di una donne' van Michelangelo Antonioni. 22.20 Werehter '81. Tweede deel van het popfestival met Robert Palmer en de Dire Straits. BELGIE FRANS 1 17.15 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. 19.00 Antenne-eoir. Actualiteiten, editie Namen. 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 Autant eevoir. Voedsel-coöpe- 20.20 La cite de la violence. Ita liaanse politiefilm van Sergio Sollima (1970) met Charles Bronson, Jill Ire land, Telly Savalas, Michel Constantln en Umberto Orsini. Centraal in de film staat een eenzame killer die het alleen opneemt tegen een organisa tie. De enige wet die daarbij telt is de kogel. Veel wordt er niet gesproken, maar wel geschoten. 22.05 Le carouseel aux imagee. Se- lim Sasson presenteert nieuwe films. 23.10 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.55 Voetbal: Denemarken-België. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.20 Drak pack. Jeugdserie. 17.40 The little hobo. Serie. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Blue Peter. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 20.00 Tomorrow'* world. Serie over techniek en evolutie. 20.25 Top of the pop*. Muzikaal programma. 21.00 It ain't half hot mum. Humo ristische serie. 21.30 Sorry! Komische serie. 22.00 Journaal. 22.25 Oppenheimer. Serie. 23.35 Question time. Vragen van kij- 00.23 Journaal. 00.25 Rugby. Wales-Noord Ierland. 01.10 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 07.40-12.00 Schooltelevisie en cur sussen. 17.40 Teletekst. 18.10 Arte. 18.40 Charlie Chaplin. 19.00 The great egg race. Spelpro- gramma. 19.30 Souvenirs of Sldmouth. 19.50 Malvern Festival report. 20.35 Journaal. 20.40 Travellers in time. Serie. 21.10 Human brein. Documentaire serie. 22.00 Call my bluft. Woordduel. 22.30 Bres* Teek* report. 23.10 The old grey whiatle test. Mu zikaal programma. 23 45 Newsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 10.30-11.30 Schooltelevisie. 13.00 Nieuw* voor doven en slecht horenden. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuwe voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 08.10-09.20 Schooltelevisie. 10.00 Journaal. 10.03 Met muziek gaat alles beter. 11.35 Een dag uit het leven van een arbeider in de ploegendienst. 11.40 Mensenkinderenl 12.10 Kenteken D. 12.55 Pereoverzicht. 13.00 Journaal. 16.00 Journaal. 16.05 Het zoete aroma ven de vrij heid. Italië op weg naar de eenma king. 17.05 Joker 82. Programma voor jongeren. 17.35 De klik. Kinderfilmpje. 17.50 Journaal. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.57 ZDF-Uw programma. 16.00 Journaal. 16.04 Het prikbord. Manifestaties van de maand. 16.20 Pfiff. Sportstudio voor jonge kijkers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatratie. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-11.40 Schooltelevisie. 17.00-17.30 Schooltelevisie. BELGIE BRT 1 14.00-14.30 Schooltelevisie. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.30 Schooltelevisie. 17.15 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. ENGELAND BBC 1 07.30 Schooltelevisie. 08.45 Reportage. Aankomst van Paus Johannes Paulus II op Gatwick. 14.00 Journaal. 14.30 Hesde and taila. 14.50 Weekend wardrobe. Over het maken van kleren. 15.15 De Paus op Buckingham Pala- 16*55 Play school. 17.20 Newsround extra. 17.30 Make 'em laugh. Laurel and Hardy. 17.50 Adventure game. ENGELAND BBC 2 07.40-13.05 Schooltelevisie en 13.10 Golf. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (NCRV) Goudenregen ble - 16.30 Rozegeur en prikk - 18.06 Hier en nu - 19.02 D« zingt Gods lof - 19.45 Le{ Heilskwartier - 20.03 Vierka goeie lichte muziek - 21.02 vrije toer - 21.53 Schoffeler wijngaard - 22.02 Donderdag!* 22.50 Politiek bekeken - 23.0T Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 '5 - 16.10 (AVRO) De slag bij' poort - 17.36 Radiojournaal Zakelijke bespiegelingen - 18' diojournaal - 18.20 Politieke pF 18.30 IKON-programma - 11^ hoor je nog eens wat.. - 19.1 levens- en wereldbeschouwi 19.30 Lichte muziek - 20.0 en vrede (luisterspelserie) - ziek van Sergei Prokofieff Spel met poëzie - 21.C structief - 22.40 De s breed uitgemeten - trum met Paul van Schalk. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspltsu.. (TROS) De geschiedenis vanil. pradio-deel 7: Engeland - 20.CJ( Maat's soul- en disco-show Sesjun - 23.03 Wim van Puti 20.03] - 20f I l wt>wf ieff -21.30 Educè De schone 1 i - 23.00 JaiT HILVERSUM 4 - 16.00 Jazzprogramma - 17.P ting - 20.00 De kamermuziek li nold Schönberg 21.15 Het^ de pap - 21.50 Het museum F Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) De nachtspiegd§ Niemandsland: pop in de nach Van zessen klaar wakker - 9.0 sen en medeklinkers - 12.03F de middag - 13.06 Actualib< 13.16 Kruis of munt - 14.03 TIC plet - 16.02 Op de valreep Ir HILVERSUM 2 2 - 7.20 (VPRO) Radionieuvfc VPRO - 9.05 (NOS) Gymnastf de vrouw - 9.15 Werkbank! (VPRO) Expres Vpro - 10.33)( criet - 11.05 Schoolradio (TROS) Week in- week uit Agraria - 12.35 Actualiteiten Inkijk met Inbar - 13.33 (NOF over minder - 14.33 Teleac-pk ma - 15.03 Spiegel van BelgiëP Het gesprek van de dag 16.321 mentenmagazine - 17.00 J9 tenforum - 17.35 (VOO) Info* HILVERSUM 3 - 7.02 (EO) Joy in the morninf Muziek en actualiteiten - 9.03 zikale fruitmand - 10.03 Muil tief - 10.45 Voor de Marokt 11.03 (NCRV) Pop non stop Goeiemiddag - 12.45 Filmnf 13.03 Discotheken top 10 - 13' minispecial: Elton John - 14.0.' De tipparade - 15.20 Popjotl 15.30 De Veronica top 40 HILVERSUM 4 - 7.02 (NOS) Vroeg klassiek1 Muziek uit de Middeleeuwen^ naissance - 9.30 Geoffrey Maf de pianowerken van Busonl- (VOO) Muziek voor miljoenen: Schoolradio - 11.40 Vervolg] voor miljoenen - 12.15 Han^ presenteert meesterweken (NOS) Nederlandse muziekmaf 14.00 Onder de groene linde! VPRO's muziek op vier - 17.( NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hk 1 elk heel uur. 24 uur per dag; versum 2 op elk half uur van 1 tot 17.30 uur. voorts om 7.» 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 et

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2