Die drie koppendaar gaat het om m NOS procedeert tegen Weekendkrant DE PROFESSIONELE AANPAK VAN POWERPLAY: RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT DINSDAG 25 MEI 1982 PAGj"~ Teleac-cursus „Water op aarde" HILVERSUM Dit jaar is „het water" in Nederland tot thema voor het jaar gekozen. Dit in relatie tot het feit dat vijftig iaar geleden, in mei 1983, de af sluitdijk van de Zuiderzee ingrijpende betekenis voor het land verkreeg. Naar aanleiding hiervan start Teleac op zaterdag 5 juni a.s. met een radioserie van 17 documentaires van elk een half uur met als titel „Geologie en het water op de aarde". Deze radioserie is een vervolg op de cursus „Geologie, spiegel van de aar de", die in het najaar 1981 werd uitge zonden. Deze 17-delige radioserie start op zater dag 5 juni a.s. De uitzendingen zijn we kelijks te beluisteren van 22.00-22.30 uur op Hilversum 2. AMSTERDAM De vice-president van de rechtbank in Amsterdam, mr. B. J. Asscher, zal op 3 juni uit spraak doen in het kort geding, dat door de NOS namens alle omroepor ganisaties in Nederland, behalve de VPRO, tegen de BV Independent Pu blishers is aangespannen. Deze Amsterdamse bv in oprichting geeft sinds enkele weken het blad „Weekendkrant" uit. Daarin staan door de NOS vervaardigde programmalijs ten voor radio en televisie. Aanvankelijk schreven de Independent Publishers de gegevens letterlijk over uit de AVRO-bode. Later, toen dit ver boden werd, werden de RTV-gegevens uit de Belgische bladen Humo en TV- Ekspres overgenomen. Deze bladen hebben via een contract met de NOS net als de Nederlandse omroepen toe stemming om de programmalijsten te publiceren. Volgens de NOS heeft de uitgeverij In dependent Publishers geen toestem ming van de Belgische bladen om de programma's over te nemen en wordt dus inbreuk gemaakt op het auteurs recht. De NOS eist dan ook dat de In dependent Publishers verboden wordt hun praktijken voort te zetten op straf fe van een dwangsom van 100.000 gul den per overtreding. Volgens Independent Publishers wordt er helemaal geen inbreuk gemaakt op de auteursrechten. „Wij verkrijgen onze gegevens in het buitenland op een legale manier. Het EEG-verdrag laat toe, dat wij een blad, dat in België ver schijnt naar Nederland brengen. Hier gebruiken we de gegevens van dit blad dan voor onze Weekendkrant. Dat is gewoon vrije nieuwsgaring", aldus de publishers. Marie Osmond gaat trouwen OREM. UTAH De zangeres Marie Osmond, zuster van de bekende „Osmond Brothers", zal op 26 juni in het huwe lijk treden met de 25-ja- rige basketballspeler Steve Craig. De uit Los Angeles afkom stige Craig, die in de lente afstudeert in communica ties en public relations en Marie Osmond ontmoetten elkaar 11/2 jaar geleden. Na een korte huwelijksreis beginnen Marie en de an dere Osmonds aan een tournee van vijf weken. 9? 99 HILVERSUM Het trio Powerplay debuteerde be gin vorig jaar op indruk wekkende manier met de single „Love can break your heart". De serie con certen, die volgde, waarin de pakkende popmuziek van zanger/gitarist Jan van der Meij, bassist Peter van Straten (beiden ex- Vitesse) en drummer Leon Klaasse (ex-Sweet d'Buster) centraal stond, deed hoopvol uitzien naar de debuut-elpee. Van de dertig songs, die tijdens de concerten werden ge speeld, zijn op de eerste elpee „Avanti" alleen de bovengenoemde single en de ballad „For You" over gebleven. Powerplay heeft de zaken vanaf het begin goed aange pakt. Terwijl Jan en Peter hun verplichtingen met Vitesse vervulden, werd tegelijkertijd het Powerplay-project door het drietal voorbereid. Peter v. Straten zegt: „Ik heb Rinus Gerritsen opgebeld, om dat ik wist dat The Golden Earring in januari (1981) op tournee zou gaan. Wij wilden graag in het voorprogramma spelen, omdat we dan niet di rect een avondvullend reper toire hoefden te hebben". Jan v.d. Meij: „Het was mis schien gewaagd, maar wel de mooiste opsteker, die je kunt hebben. Bovendien was het heel leuk om met The Earring te touren". De groep, die kortgeleden een Powerplay met v.l.n.r. zanger/gitarist Jan van der Meij, bassist Peter van Straten en drummer /pianist Leon Klaasse. concert gaf waarvan opnamen zijn gemaakt voor het Vero- nica-programma „Countdown" (de show wordt begin juni uit gezonden) denkt er over het werkterrein naar het buiten land uit te breiden. In Duits land treedt Powerplay deze zo mer twee keer op als voorpro gramma van The Golden Ear ring. Jan v.d. Meij zou ook graag naar Engeland gaan. „Natuurlijk is de malaise in de popindustrie daar nog groter dan elders, maar het lijkt mij leuk om ln clubjes als de Lon- dense Marquee te spelen. Daar zijn al die groepjes uit de jaren zestig ook begonnen". Het liefst zou het trio echter concerten doen als voorpro gramma van een grote act als Toto of Foreigner. Peter v. Straten: „Er zijn vage plannen. Het zou voor ons een enorme promotie betekenen, omdat je automatisch in alle landen van Europa terecht komt en door veel mensen wordt gezien". Waar de groep zijn bekend heid voorlopig mee moet ver dienen, is met de verkoop van „Avanti", die eerst in Duits land en daarna in de rest van Europa verschijnt. De debuut elpee werd opgenomen onder productionele leiding van Hans Vermeulen. „We hadden een hele lijst opgesteld met in ternationaal heel bekende pro ducers. maar omdat alles op vrij korte termijn geregeld moest worden, rolde Hans uit de bus", vertelt Peter. Jan v.d. Meij: „Vermeulen is een fantastisch producer, die in de studio een hele ontspan nen sfeer weet te scheppen en bijvoorbeeld bij het inzingen van de banden, toen de druk groot was omdat we nog maar een paar dagen hadden, hele goede aanwijzingen heeft ge geven. Bij een volgende elpee, gebruiken we hem weer". Bij Powerplay (in de naam zit de kfacht en het speelse van de groep verweven) komt de muziek op de eerste plaats. Jan: „Wij zijn geen Bob Dylan. De muziek is er meestal eerder dan het verhaal. De tekst wordt vaak rond een pakken de zin opgebouwd zoals in bij voorbeeld „Make it alone". Het naspelen van de fraai ge produceerde plaat levert vol gens het drietal geen enkel probleem op. „Bij het maken van een langspeler moet je er rekening mee houden, dat er alleen naar geluisterd kan worden. Op het podium gelden andere waarden, daar komt ook het visuele aspect kijken. Inplaats van strijkers maken we bij concerten gebruik van een gitaarsynthesizer. Boven dien speelt Peter af en toe stick (dat is een instrument met tien snaren, waarvan vijf bassnaren), zodat hij tegelij kertijd de melodie en de bas partij kan spelen". Live klin ken we directer dan op de plaat", aldus Jan v.d. Meij. Hoewel het trio tijdens concer ten hard moet werken, wordt aan een uitbreiding van de groep niet gedacht. „Die drie koppen, daar gaat het om. Als we gebruik zouden maken van gastmuzikanten, dan zouden deze bijna onzichtbaar op het podium aanwezig zijn. Zoals bij The Who. waar de toetsen- speler verscholen zit achter een hele batterij orgels. Op die manier blijft het gezicht van de groep hetzelfde. De uitbrei ding waar wij aan denken is om in de toekomst gebruik te makén van een ritmebox, zo dat Leon ook piano kan spe len, maar dat is voorlopig wel het enige". HANS PIET LUCY Lucy Ewing van „Dallas" staat toch al niet zo goed aangeschreven, maar nu komt er overheen de waar schuwing, dat er veel te veel Amerikaans te zien is op de Nederlandse tv. Drs. L. Heinsman, wetenschap pelijk medewerker bij de afdeling beleidsontwikke ling van de NOS, heeft hierover een boekje openge daan. Meer dan driekwart van de series en films op onze eigen buis is afkomstig uit het buitenland. En het overgrote deel daarvan be vat aanbod uit Amerika. Hoe de samenleving in el kaar zit krijgen we aldus hoofdzakelijk te zien door een Amerikaanse bril. Zo'n Lucy om er maar eens een te noemen zet wel wat al te opzichtig de bloemetjes bui ten. Dat is niet direct onze stijl, vindt men hier in bre de kring. De wetenschappe lijke raad voor het rege ringsbeleid acht een aantal stimulerende maatregelen nodig om de veramerikani sering van de Ned. tv tegen te gaan. Van drs. Heinsman komt nu een aantal sugge sties om daar wat tegen te doen. Een van de mogelijk heden is het stellen van een minimum aan eigen pro gramma's. Bovendien zou in Europees verband er meer tot samenwerking gekoj moeten worden, waL ook Nederlands werkf voortvloeien, althans van Europees karakter» bestaan al culturele akld den. Daarvan kan gebj worden gemaakt. Boi dien zullen de NederlafJD omroepen ook eens jde moeten kijken naar oospv^ ropees werk. Mogelijkha genoeg om tegenhan^cu^ bieden tegen de Amer|uc'1 way of life. Speciale fi)1 8 sen voor dit doel zoude#*1" land ook aan het nodigde genwicht kunnen heipot Hoe Lucy leeft weten)1"-1 nu al wel diepgaand. oud P LORI Het zoontje van Marlous Fluitsma is intussen aan zijn eerste fietslessen toe. Hij zit vol blauwe plekken, hebben we vernomen i zendtijd, die Marlous schikbaar kreeg in TROS-programma goede morgen" op de r dag op Hilversum 1 om jj uur. In deze weken ha we vooral vrouwen aart|n woord, eerst Conny VL Na Marlous volgt komejr, maandag Lori Spee. Limburgs/Amerikaanse zangeres praat over del, trekkingen met Amer^ haar geboorteland, en leven in ons land. heeft bovendien mu: een en ander te meldenjj staat nog steeds goed g&' teerd met „How manyj^ mes", maar wat haar L treft, wordt dit lied a\a, weer te weinig gezongerje Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Uit de geschiedenis van de fotografie. NOS 18.58 Journaal. EO 19.00 D'r kan nog meer bij. Kleuterprogramma. 19.15 Kop en staart. Engelse dierendocumentaire voor kinderen. Stem en liedjes: Leo de Vos. 19.30 Van U wil ik zingen. Aan het Pinkstercon cert, dat werd opgeno men in de Hooglandse kerk van Leiden werken mee: het Rijnlands Christelijk Mannenkoor, het jeugdkoor Vox Jubi- lans en het Noordwijks Christelijk Dubbelkwar- tet. De liederen worden begeleid door een hout blazersensemble en een Haags koperensemble. 20.10 Black Buffalo. Een ras echte Indiaan, maar te vens zendeling en mis sionaris is Black Buffalo, die de boodschap van het Evangelie in Noord en Midden-Amerika brengt. Zijn verhaal wordt geïllustreerd met prachtige natuurbeel den. 20.30 Op weg naar het be loofde land. Een serie reliaieuze gesprekken onder leiding van Henk Binnendijk en Willem Ouweneel. Vanavond wordt op reacties van kijkers geantwoord. NOS 21.30 Voetbal. In deze afleve ring van Studio Sport Extra een reportage van de vriendschappelijke wedstrijd Engeland-Ne- derland, die in het Wembleystadion wordt gespeeld. Een recht streeks verslag van de tweede helft en een sa menvatting van de eer ste speelhelft. 22.37 Journaal. 22.55 Den Haag vandaag. Parlementair nieuws. 23.10 Muziek voor ons ple zier. Onder deze titel zendt de NOS een serie programma's uit, die de amateurmuziekbeoefe- ning moeten stimuleren. Vanavond uit Noord- -Holland: het Noordhol lands Orkest voor oude ren o.l.v. B. Koolhaas, de accordeonvereniging Accordeonola uit Den Helder o.l.v. W. van der Tak en de Steelband der Tamboers Rijkspc.fi- Scène uit de laatste aflevering van „Hollands Glorie" met Hugo Metsers als Jan Wandelaar en Josine van Dalsum als Riekie op Ned. II om 21.55 uur. tiekapel o.l.v. A.J.J. Kurtschreutter. Presen tatie Huub Mans. 23.45 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.25 18.35 18.50 AVRO 18.59 19.05 Paspoort. Sesamstraat. Jeugdjournaal. Archibald. Tekenfilmse rie voor de kleintjes. AVRO's Toppop. Het wekelijkse overzicht van de Nederlandse Top Dertig met speciale aan dacht voor nieuwe num mers en de tips van de week. Presentatie: Ad Visser. NOS 20.00 Journaal. AVRO 20.27 Dallas. Gebeurtenissen tijdens het huwelijk van Lucy Ewing met de „arme" student Mitch Cooper hebben veel verder reikende gevol gen dan ogenschijnlijk het geval Is voor de aanwezige gasten. Babbelonië. Aan het spraakverwarrende spelletje van Lous Haas- dijk, Willem Duys en Jos Brink werken ditmaal mee: Wilma Driessen, Jan Willem Hofstra en Gerrit den Braber. Spel leider: Pim Jacobs. Hollands Glorie. Laat ste aflevering van de twaalfdelige serie naar het gelijknamige boek van Jan de Hartog. Jan Wandelaar vertrekt met de „Furie" en zijn twee andere boten om een dok van de Britse mari ne naar de zuidpunt van Zuid-Amerika te slepen, de langste sleepreis die ooit gemaakt is. Dan komt het convooi in een zware storm terecht, op het moment dat Sjemo- nov is gaan bunkeren. Twee sleepboten lijken te weinig om het dok te houden. 22.45 Televizier magazine. Eindredactie: Jaap van Meekren en Will Simon. 23.25 De toestand in de we reld. Door mr. G.B.J. Hilterman. 23.30 Honderd beroemde schilderijen. Van de schilder Wassily Kan- dinsky (1866-1944) „Im provisatie 6". NOS 23.45 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Bijvoorbeeld: Worp»wede. Over monumentenzorg. 17.00 Avonturen tegenwoordig. Do cumentaire over wilde paarden in New Forest, de Camargue en Shac- kleford Banks. 17.50 Journaal. 18.00 Kintopp-herinneringen. Met Gunter Pfitzmann. 18.20 Plezier met Ahrle. Serie- De boekenworm. 18.30 Francis Durbridge presen teert. Nqg een zaak: dorpspolitiek. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Ansichtkaartenreis - van de Donau tot de Witte Nljl. 20.00 Journaal. 20.15 Bananas. Muziek en nonsens met Olivia Pascal, Hans Herbert, Her- bert Fux en Gerd Lelenbach. Gasten in de studio: Kim Wilde, dr. Hook, Vanessa, Status Quo en anderen. 21.00 Monitor. Actualiteiten. 21.45 Dallas. J.R. Ewing wordt zwaar gewond in zijn kantoor aangetroffen. Een onbekende heeft hem neerge schoten. Chirurgisch ingrijpen is noodzakelijk. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Emil droomt. Cabaretpro gramma van en met Emil Steinberger. 23.45 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Mozaïek. Programma voor 65-plussers. 16.35 Strandpiratan (The beachcom bers). Canadese avonturenserie. 17.00 Journaal. 17.06 Tela-illustratia. 17.50 Dieren onder de hete zon. Do cumentaire serie. 18.20 Tom en Jerry. Tekenfilmpjes. 19.00 Journaal. 19.30 Huwelijken voor de recht bank. Een serie spelen rond echt- scheldingsmoeilijkheden. Met: Edwlge Pierre, Hans Bergmann en Hannes Schroth. Het leven van Felix Lienau, een muzikant bij een orkest kent slechts een middelpunt: zijn vrouw Ni cole. Hij heeft er geen vermoeden van dat Nicole sinds enige tijd een relatie heeft met een zekere Michael Quantz. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Het bondgenootschap. Een serie reportages over de internationa le politieke situatie. Tweede all.: Amerika's zorgen om Europa. 22.05 Vladimir Horowitz in London. Fragmenten van een concert in de Royal Festival Hall met werken van Chopin en Rachmaninoff. 23.05 Nieuwsoverzicht. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 S'esametraat. 18.30 Tv-cureus vectoralgebra. 19.00 In het middelpunt: Inden - de historische vereniging. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Cultuur en wetenschap: Na tuur en techniek op drie - angst voor amandelvormlge ogen? (1). Docu mentaire over de Japanse technologi sche uitdaging. 21.00 Onder het Kapiteel. Tv-serie over het circus. 21.45 Monitor in het kruisvuur. 22.30 Erich von Stroheim: The man you love to hate. Amerikaanse docu mentaire film uit 1979 van Richard Koszarski en Richard Montgomery. 23.55 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Willam da woudgeest. Engel se kinderfilmserie. Deel 2: Mavis vliegt. 18.05 Sesamstraat. 18.35 Popeye. 18.40 Klassieke oudheid. Aflevering uit een serie programma's van de schooltelevisie: De Romeinen en de techniek. 19.07 Israëlitische godsdienstige uitzending. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en lotto-ultsla- 19.45 Journaal an sportberichten. 20.10 Kijk uitl Verkeersrubriek: Ver blind door een lage zon... pas op een overweg! 20.15 Zuid-Noord. Een samenvatting van de beste fragmenten uit de acht tien uitzendingen, waarin Koos Poste- ma en Regine Clauwaert gasten uit Noord en Zuid ontvingen. 21.15 De vrouw in da Middeleeu wen. Een historische documentaire van E. de Maesschalk, onder regie van E. Jan8sens, die een nieuw licht werpt op de rol van de vrouw in die tijd. 22.15 I.Q. Kwls met denk- en weet- vragen onder leiding van Herman van Molle. 22.45 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 Toets. Frank Dingenen en Leen Persi|n presenteren twee actue le onderwerpen: „Jongeren en exa mens" en „Jongeren en vakantie". 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en lotto-uitsla- gen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Kijk uitl Verkeersrubriek: Ver blind door een lage zon... pas op een overweg! 20.15 Het koraalrif bij Raa Muham mad. Engelse documentaire van Krov en Ann Mehunin over een koraalrif in de Straat van-Tiran. 21.05 Spel zondar granzan. Interna tionaal spelprogramma, waarin ploe gen uit zeven Europese landen in het strijdperk treden. Commentaar: Mike Verdrengh. 22.30 Bonjour la Franca. De Acade mie Francaise. BELGIE FRANS 1 17.15 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Henegouwen. 19.25 Lotto-berichten. 19.30 Journaal en toto-berichten. vain Joubert, Claude Brosset, Erila Beer, Max Doria e.a. Tweede afl.: Toussaint is opgenomen in de ge meenschap van de „Gavots". Hij heet voortaan Ardechois. 21.05 Jeux sane frontières. De eer ste aflevering van een serie Interna tionale spelprogramma's vanuit Mad- dalena-Caprera (Sardinië). 22.35 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.00 Las observataurs du soleil. Documentaire. 19.30 Nieuws voor dovan en slecht horenden. 19.55 Le point de la medecine. Me dische rubriek van Paul Danblon. 20.55 Starlift. Amerikaanse muzikale film van Roy del Ruth, met .muziek van George Gershwin, Cole Porter, Sammy Cahn en Harry Ruskin. Met: Doris Day, Gordon McRay, Virginio Mayo, Gene Nelson, Ruth Roman en vele anderen. Deze film uit 1952 is een defile van bekende sterren, die naar de luchtmachtbasis van Tarvis bij San Francisco worden gestuurd om Korea-strljders op te vrolijken. ENGELAND BBC 1 16.25 Weekend wardrobe. Over het maken van kleren. 16.55 Play school. 17.20 The all new people show. 17.40 Record breakers. Stunts en records. 16.05 John Craven's newsround. 18.10 Rentaghost. 16.35 Kinderlilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.50 Looking good, feeling fit. Show en ontspanning. 20.15 Triangle. Serie. 20.40 Lena Zavaroni. 21.10 Flash and blood. Serie. 22.00 Journaal. 22.25 The Pope. Documentaire. 23.15 Wogen. Shaw- en ontspan ningsprogramma. 23.50 Harry O. Serie. 00.42 Journaal. ENGELAND BBC 2 18.10 Post experience. 18.40 Charlie Chaplin. 19.00 Souvenire of Sidmouth. 19.20 Journaal. 20.25 Flower drum aong. Ameri kaanse operettefilm van Henri Koster (1961) met Nancy Kwan, James Shi- geta en Jach Soo. 21.30 Top gear. 22.00 Lasaa fever. 23.15 Cricket. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 10.00-12.00 Schooltelevisie. 13.00 Nieuwe voor doven en slecht horenden. AVRO 15.30-17.30 AVRO's kinderbios. Met de avonturen van Olifantje Snuit, Gerry, Luuk en Leo, Koning Rollo, Wimple Woef, Anne-Marle, Koning Arthur en ridder Lancelot. Topkat en Schatelland. Tussen de twee afleve ringen van Koning Arthur en ridder Lancelot treden de Briljantlno's op. NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 08.10 Schooltelevisie. 09.25 Sesamstraat. 10.00 Journaal. 10.03 Huwelijken voor de recht bank. 11.35 Mozaïek. 12.05 Elkaar begrijpen-met elkaar laven. 12.10 Monitor. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Peter Skellern. Programma, gewijd aan de Engelse zanger, com ponist en tekstschrijver Peter Skel lern, die in 1947 in Bury werd gebo ren. Gast-ster: de jonge zigeuner-gi tarist Blreli Lagrene. 17.00 Alpha 5. Kinder-spelprogram- ma met een computer. 17.25 Ha, kijk aanl Programma voor nieuwsgierige jongeren. 17.50 Journaal. 18.00 De Camerona. Engelse fami liekroniek. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.57 ZDF-Uw programma. 16.00 Journaal. 16.04 Anderlond. Kinderprogramma. Aansluitend: Achtergrondinformatie. 16.35 Smokkelaars. Serie met Oliver 17.00 Journaal. 17.08 Tela-illustratia. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-11.40 Schooltelevisie. 09.25 Sesamstraat. 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat. BELGIE BRT 1 16.00-16.30 Bonjour la France. De Academie Francaise. 17.00 Op het schildpadplein. Geva rieerd jeugdprogramma. 17.30 Het zwaard van Ardoawaan. Belgische jeugdserie naar een scena rio van Lo Vermeulen en Karei Jeu- ninckx. Achtste afl.: De wrekende nar. 18.00 Willam de woudgeest. Engel se kinderfilmserie: De kabouter. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 16.00 Carrefour J. Jeugdprogramma voor twaalf tot vijftien jaar. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. BELGIE FRANS 2 12.00-19.00 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 07.40-13.05 Schooltelevisie an cur- 14.00 Journaal. 14.30-14.45 Over the moon. 15.01 Watchl 15.18 20th Century history. 15.40-16.00 Merry-go-round. 16.55 Play school. 17.20 Scooby Doo, where are you? Kinderserie. 17.40 Playaway. Grappen en muziek. ENGELAND BBCH Radio vandaag !e J' HILVERSUM 1 pi - 16.02 (AVRO) Lichte muzlep i het platenrek van Wim H«»ns' 16.30 Karei Prior heeft een «Li- ting met F Aronson - 18.05 f journaal - 18.25 Toppers vanPrl 19.02 13 Speciaal - 19.30 Opfret 20.03 Crinoline - 20.45 (NOS)b de lijn - 23.02 Met het oog oj^t lltelten - 18.10 Buitenlands coide taar - 18.30 Humanistisch Verfen 19.00 Uitzending over achtergjjnc en liturgie - 19.20 Magazine l kerk in de samenleving - 20.Of weging - 20.13 Spoorzoeken K achterland van de KRO - 20.3(p h takel - 21.30 Open school -am Wetenschap - 23.00 Zin in nw. 23.40 Radiocabaret. HILVERSUM 3 - 18.04 (NOS) De avondspits -ho (VARA) Popdonder plus - aai Moondogs. ee HILVERSUM 4 hl - 17.00 Sluiting - 20.00 Sona hoorn en plano van Beeth# 20.15 Het Amsterdams Filharn er' Orkest o.l.v. Anton Kersjes toi Henrijk Szeryng (viool) - 22.30 rei riteiten. Radio morgen V1 HILVERSUM 1 P - 0.02 (VARA) Elpee-tuin - 2.01?* licht - 5.02 Truck - 7 02 (VOlflet goeie morgen - 9.02 Muziek t: werkt - 10.02 Kletskop -en (VPRO) Villa-Vpro - 13.05 wL, lichte kringen - 13.35 Een klaf kop - 14.20 (EO) Theologie rf0Jr Heilige Schrift - 14.35 Radio- Ifldi krant - 15.02 Een gespreksatie 16.20 Religieuze liederen - I6fk christenen in Latijns Amerika -le:. Actualiteiten en commentaren HILVERSUM 2 [K - 7.20 (VARA) De wekkerradioe i De vooruitgang - 9.05 Gymfets voor de vrouw - 9.15 WerkLn 9 24 Waterstanden - 9.30 Tt 10.03 Hoor haar - 11.10 ScfuxP?1 het dagboek van Anne Frank f112 Switch on - 11.43 Rechtstreeksldu Budel-centraal - 14.00 Oude fen: liedjes door de Merels - l4Ln schuurpapier - 14.50 Informal? uw kind op school en thuis "ec Leef-tijd genoeg - 16.32 Radifn bank - 17.00 D actualiteit vaer woensdag - 17.36 Onder vuurou HILVERSUM 3 :pL - 7.02 (KRO) Manneke Pop - 8P' raplu - 10.34 Muziek, zang ers^c voor nu heden en thans *p Popslag - 13.30 Weeshuis vanen - 14.34 K-rock - 16.34 Nieuwtfeei HILVERSUM 4 - 7.02 (NCRV) Het levende 7.10 Preludium - 8.45 Musical* 9.15 Pastoraal-muzikaal besn 10.00 Orkestpalet - 12.00 Divefccl to - 13.05 Missen van Haydijer 14.00 Orgelconcert - 14.30 Del j muziek van W A.Mozart (37) 1 In kleine bezetting - 16.00 HetMj lands Kamerkoor en het Schjhi gensemble o.l.v. Reinbert de ijkl 16.30 Literama-woensdag -u Sluiting NIEUWSBERICHTEN 'er Nieuwsuitzendingen zijn op HilpZ 1 elk heel uur, 24 uur per dag.fcrr versum 2 op elk half uur van 7An tot 17.30 uur, voorts om 7.00 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 enl uui. Op Hilversum 3 op elk van 7.00 tot 24.00 uur en Hilvflf om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2