Gerrit Solleveld toont zijn macht Goede perspectieven voor Starlift in bekerstrijd pchester ited kt naar hren Lubberding eerste in Ronde van Midden-Zeeland voetballerlei Jonge amateurs naar FC Den Haag Twee weken naar zonnig Mallorca LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 MEI 1982 PAGINA 11 Grand Prix op Zandvoort se Grand Prix formule 1 op Zandvoort lebben. Het gebeurt op zaterdag 3 juli. derdag 1 en vrijdag 2 juli zijn de officië- ingen. De organisatoren hebben alleen ïdkeuring voor de data nodig van de Ie internationale autosportbond, liddag kwam het tot een akkoord over erlandse Grand Prix tussen de Konink- gderlandse Automobielclub (KNAC) en orts circuitdirecteur Jim Vermeulen FOCA, de club van constructeurs. Zand- ,ad nog een oude schuld bij de FOCA. die niet op tijd werd betaald, kwam ort niet meer op de kalender. De formu- ireld kent echter de nodige problemen Voor de achterstallige schuld werd gis- •n regeling getroffen, zodat er toch weer 1-autosport naar Nederland gehaald •den. Voetballers op muzikale toer DEVENTER Cees van Kooten (Go Ahead Ea gles), Piet Schrijvers (Ajax) en Leo van Veen (FC Utrecht) verlenen ko mende vrijdag op muzika le wijze hun medewerking aan het programma „Voet baller van het jaar" van de TROS. Zij werken hierbij samen met zangeres Patri cia Paay. Deze week heeft het voetballerstrio in Hil versum geoefend. Patricia Paay was niet ontevreden en durft volgende week een optreden met de drie voetballers wel aan. Van der Poel tot winnaar verklaard ZURICH Het kampioen schap van Ztlrich, een wed strijd voor wielerprofs die op 2 mei is gereden, heeft een nieuwe winnaar gekregen: Adri van der Poel. De aan vankelijke triomfator, de Nieuwzeelander Eric Mac- Kenzie bleek gedrogeerd te zijn. Beide onderzoeken werden positief bevonden. Door de daaropvolgende dis kwalificatie werd Van der Poel nu eerste en bezetten de Zwitser Hubert Seiz en de Zweed Tommy Prim res pectievelijk de tweede en derde plaats. Jim Connors als eerste geplaatst PARIJS Nu de Amerikaan John McEnroe besloten heeft in Parijs verstek te laten gaan, is zijn landgenoot Jimmy Connors als eerste geplaatst bij de open Franse tenniskampioenschappen, die maandag op Rolland Gar ros beginnen. Meer kansen kent men echter toe aan de Argentijn Guillermo Vilas, die bezig is aan een zeer sterk seizoen en de Tsjechoslowaak Ivan Lendl; de man, die vorig jaar in de finale tenonder ging tegen Björn Borg. Als alles loopt, zoals verwacht, ontmoet Connors in de halve finales Vilas en in de finale Lendl. Argen tijn José Luis Clerc ontmoeten in de eerste ronde spe lers, die het kwalificatietoernooi hebbeh doorstaan. Connors en Vilas hebben in de eerste ronde de Ameri kaan Bruce Manson en de Fransman Christophe Freyss als tegenstander. Bij de dames zijn de zes beste speel sters van de wereld aanwezig onder wie de Amerikaan se Chris Lloyd-Evert. Zij doet een poging de Franse titel voor de vijfde maal op haar naam te brengen en op die manier het record van de Australische Margaret Smith- Court te evenaren. Jeugd beheerst tennisstrijd in Rome ROME De Jeugd regeert het met 250.000 dollar ge doteerde open Italiaanse tenniskampioenschap in Rome. De Amerikaan Eliot Teltscher is met zijn 23 jaar de oudste deelnemer in de halve eindstrijd. Telt scher versloeg in de kwartfinales zijn acht jaar oude re landgenoot Eddie Dibbs met 62, 62. De jongste speler bij de laatste vier is de 17-jarige Zweed Mats Wilander. De „nieuwe" Borg deklasseerde de Tsjech Tomas Smid met tweemaal 6—1. De overige twee halve finalisten zijn afkomstig van het Zuidamerikaans halfrond. Andres Gomez (22) uit Ecuador verstoorde de illusies van de Spanjaard Higueras met 26, 63, 63 en de Peruaan Pablo Arraya (20) haalde de laatste vier door een zege op de Pool Wojtek Fibak <2-^, 6—3, 6—2). Tijdens de kwartfinales van de open tenniskampioenschappen van West-Duitsland in West-Berlijn heeft zich een verrassing voorgedaan. De Tsjechische Hana Mand- likova werd uitgeschakeld door de Amerikaanse Bonnie Gadusek. Van der Tak bokst in Houtzagerij DEN HAAG De Haagse prof Henk van der Tak komt maandag 24 mei hij de boksvereniging De Houtzagerij in de ring in een partij tegen de Tune siër Bouchiba. Naast de hoofdpartij biedt het programma, dat om 20.00 uur in de sporthal van de Hobbemastraat be gint, nog een aantal inter essante duels. De Neder landse kampioenen Musta->- fa Elfallah, Ramon Voorna en het jonge talent Romeo Kensmill zullen hun op wachting maken. ESTER Arnold wil Ipswich Town, een drie-jarig contract iangeboden, verlaten, laar Manchester Uni- wel interesse in hem hebben. lerlands UEFA-jeug- leeft gisteren de eerste d voor het Europese •nschap gewonnen. In versloeg de formatie ier Ger Blok Turkije rtpt De Nederlandse doel- kwamen van Marco ten (2) en Gerald Van- beiden van Ajax. De uitslagen: West-Duits land 1-0, Oostenrijk- Inie 1-4; Spanje-Bulga- 1, Polen-België 1-0; .ilowakije-Finland 2-1, #-*I-Hongarije 1-0; Schot- ^-^banië 3-0. ranje heeft zijn eerste d in het internationale van Toulon ook ge- aaP I De Sovjet-Unie werd lu£| 'verslagen, na een ach- 1 van 2-1 bij rust. René carm Gijp (Sparta) scoorde ïn Van der Ven (Róda ;es Ynaal. bn8 van 1986 verstrekt !tTL jente Breda de eredivi- Ul' NAC geen subsidie Juyfot die tijd wordt de J:" van f 90.000 af- Pl(il. rs- ihtcommissie van de heeft SC Amersfoort net 2000 gulden, waar- 0 gulden voorwaarde- club was 24 april tegen uitgekomen met een en htigde speler. De Feye- iet J Willem van Hanegem zjcpschorst voor een duel De ët met 500 gulden. Jan van FC Utrecht moet ;ls „brommen" en 200 joete betalen, toningen leent Henk ite volgend seizoen uit 5 jU( eerste-divisieclub SC in HJr- tie ilaan heeft de Italiaan- n nbalbeker veroverd. De finale tegen Torinc penE in 1-1. Inter had thuis >p hnnen met 1-0. portcns Bordeaux heeft Die lier voor 1,1 miljoen overgenomen van VfB •t. Vorig jaar kwam de jr 1,8 miljoen van FC lar Stuttgart, waar hij lis tegengevallen. VfB |t heeft Thomas Kempe r Duisburg als zijn op- jaangetrokken. Eerder fd Niedermayer en Si- ion van Bayern Mün- ■ergenomen. München won gistera In thuiswedstrijd voor pesliga tegen Arminia p mét 3-2. Voor de En- Jompetitie won Aston lius met 3-0 van Swan- AANVAL OP LEIDERSPOSITIE OLYMPIA'S RONDE WEERSTAAN BLADEL Er werd he vig geschud aan de troon van Gerrit Solleveld, maar tenslotte zorgde de heerser over het peloton van Olympia's Ronde er zelf voor dat het even wicht werd hersteld. In de laatste vijftien kilometer van de eerste „echte" etappe organiseerde de Westlander, die in de och tenduren als lid van de ploeg van Jan van Erp 60 seconden bonificatie had binnengesleept door de ploegentijdrit te winnen vóór de Sovjet-Unie (50 seconden tijdwinst), Ga zelle (40 seconden tijd vergoeding) én Amstel (30 seconden bonificatie). hoogst persoonlijk de jacht- op een vluchtgroep, die een maximale voorsprong van 45 seconden had op gebouwd. Toen Jos Alberts, 15 seconden bonificatie voor de ritwinnaar meegerekend, nog maar 13 se conden van de leiderstrui ver wijderd was, achtte „de Soil" het moment gekomen om het tegenoffensief te openen. Hij zette zich met een aantal ploeggenoten op kop van het peloton en bewerkstelligde dat de voorsprong van Jos Alberts, Peter Hofland, Han Vaanhold, de Tjech Voldyna en de Rus Koelikov als sneeuw voor het vale Brabantse zonnetje ver dween. Dat Jos Alberts' ploegmaat Henk Havik in de slotkilome- ter wegsprong en een minima le voorsprong tot op de streep vasthield, deerde Solleveld al lerminst, de serieuze aanval op zijn leiderspositie en de tweede plaats van zijn Engelse ploeg- makker Dave Akam was afge slagen. Wel schoof de nummer drie van het klassement, de jonge Tilburger Jean-Paul van Poppel, iets dichter naar de leiding, omdat hij via twee ge wonnen bonificatie-sprints tien seconden won en Solle veld op drie seconden bleef steken. Ondanks de imponerende ma nier waarop Solleveld, in de finale goed gesteund door Akam en Plantaz, zich in de finale manifesteerde, heeft de twijfel de Westlander nog in een vaste greep. Zo bezoemt de rit van vandaag over een tien tal Limburgse heuveltoppen hem enig ontzag in. „Ik zie er •- - v,S W&iiM Henk Havik gaat als eerste over de eindstreep In Bladel. echt tegen op zuchtte Solle veld, die vorig jaar zijn lei derstrui op dat „on-Neder- lands" stukje grond verspeelde aan de Rus Krasnov. Nervositeit en „misplaatste" twijfel aan eigen kunnen mar keren nog steeds de carrière van Gerrit Solleveld, maar hij maakt op dat gebied wel vor deringen, vooral ook omdat hij tactisch sterker is geworden. Wat dat betreft was Parijs- Nice een wedstrijd die open staat voor amateurs en profs, een goede leerschool. Solleveld kwam er bijvoorbeeld aan de weet op welke manier een fi nale moet worden gereden. In tegenstelling tot Solleveld ziet Jos Alberts de Needenaar niet als een berg tegen de Zuidlim burgse heuvels op. Het zou zelfs kunnen zijn dat de Ach terhoeker, die zijn verkoud heid al behoorlijk onder de knie heeft, vandaag ander maal het offensief zoekt. HARRY BRINK Uitslag ploegentijdrit 39,5 km: 1. Van Erp/Gisbers 47.31 minuten (gem. snelheid 49.245 km p/u). De ploeg bestond uit Gerrit Solleveld, Hans Baudoin, Henk Boom, Frans Plantaz en David Akam; 2. Sovjet-Unie 47.549; 3. Gazelie/Van Erp 48.54; 4. Amstel/Krott 49.22; 5. Batavus/Hoek- stra 49.28; 6. Markthof/Plat 50.00; 7. Tsjechoslowakije 50.07; 8. R. en P./Van Katwijk 50.08; 9. Brouwers/De Leeuw 50.14; 10. Meubeldroom/Lam- brlchs 50.22. Uitslag tweede deel eerste etappe: 1. Henk Havik (Ams) 132 km In 2.53.43 (met tljdvergoedlng 2.53.28), 2. Plm Bosch (Mar) op 1 sec. (met tljdver- goedlng 2.53.34), 3. Josef Berny (TsJ) z.t. (met tljdvergoedlng 2.53.39), 4. Dries Klein (Gaz), 5. Bert Wekema (Bat). 6. Jos Alberts (Ams). 7. Han Vaanhold (Meu). 8. Mlroslav Jonak (Tsj), 9. Johan Postuma (Rnj), "10. Frank Moons (Erp). Algemeen klassement: 1. Solleveld (Erp) 3.04.34, 2. Akam (Erp) op 38 sec., 3. Van Poppel (Gaz) op 39. 4. Petrov (Sov) op 51. 5. Baudoin (Erp) op 54, 6. Klennlkov (Sov) op 1.04, 7. Havik (Ams), Hassink (Ams). Nevels (Gaz) en Goejerasmo (Sov) allen op 1.05. GOES Henk Lubberding strijd ging over 225 kilometer opeen groep van acht renners, kaert (Bei). 5. Johnny Broers (Ned), uit Voorst heeft cisteren de tussen Vlissineen en Goes. Lubberding (Ned) 6. Wies van Dongen (Ned), 7. Eric van Hou- van de Wiele (Bel), 8. Gary Sutton 3. Gerrie (Aus), 9. Bert Oosterbosch (Ned) op Ronde van Midden-Zeeland voor profs gewonnen. De wed- Lubberding had op de eind streep een kleine voorsprong uit om •Mreiding &5&ë%tenrijk is vorige week en de hoogste afdeling ien tot zestien clubs uit eiden. De maatregel al met ingang van het le seizoen doorge- Dit heeft tot gevolg, geen enkele club uit de ;e eerste divisie in Oos- degradeert. Aange- kampioenspretendent Wien nog tegen staart- 'oest Linz moet spelen, ir sprake kunnen zijn lompetitievervalsing en ouwersbedrog. Om die is de voorzitter van de ririjkse voetbalbond, dr. CöSekanina, opgestapt. ibeui ,'gnPgaarde "schien at m\ mdg m topvoetbal ian tl r ve/oeBere speler van Feye- I, DOS, Telstar en FC -ituePaaB Thijs Wijngaarde afg( misschien terug in het atste?tbal. De thans 33-jarige okkejdiger wordt begeerd :htinLperc\e Brugge, waar ic/jfeprijzenhout Leo Canjels ;a v)iner opvolgt. Wijngaar- everfam in het juist afgeslo- reJ7iJizoen uit voor tweede- '{/naifr Oudenaerde. Daar- ?nt ^peelde de oud-jeugdin- nell$onal hij het inmiddels 7-terf6ezakte AS Ostende. voeti Martin Jol: „Let op WBA". Jol voorspelt WBA goede toekomst „West Bromwich Albion wacht een goede toekomst. Let maar op ons, we worden minstens vierde volgend sei zoen". Deze optimistische woorden uitte Martin Jol (ex- FC Twente en FC Den Haag) in het Engelse dagblad Daily Mail. Dit ondanks het feit, dat WBA zich nauwelijks van degradatie heeft kunnen redden. De laatste maanden heeft Jol op non-actief ge staan wegens een knie-opera tie. Inmiddels is hij zo ver hersteld, dat hij zich al voor zichtig heeft kunnen testen in een wedstrijd van het re serveteam. Hij zou deze week ook meedoen met het eerste team tegen Stoke City. Leeds wacht recordstraf Leeds United, voor 1,5 mil joen pond in het rood en deze week gedegradeerd naar de tweede divisie, wacht wel licht een recordstraf van de Engelse voetbalbond. Gespro ken wordt over een straf van het spelen van zes thuisduels zonder publiek. De aanlei ding is het gedrag van de „supporters" tijdens de uit wedstrijd tegen West Brom wich Albion, waar zij zich weer eens schandalig gedroe gen, rellen veroorzaakten en spoor van vernieling in en buiten het stadion nalieten. De aanhang van Leeds heeft al een dubieus verleden. Zo werd de finale van de strijd om de Europa Cup I in 1975 in Parijs ook al ontsierd door zich schandalig gedragende „supporters" uit de Engelse wolstad. Thijs Wijngaarde: geerd door Cercie. omdat hij zich met het Ar gentijnse nationale elftal zich Met gedachten in Wembley Wanneer Tottenham Hotspur in de Engelse bekerfinale aantreedt tegen Queens Park Rangers, zal Osvaldo Ardiles met zijn gedachten in Wem bley zijn. Dit heeft hij zijn teamgenoten van de Spurs in een schriftelijke boodschap laten weten. Ardiles ont breekt op het hoogtepunt van het Engelse voetbalseizoen, voorbereid op het WK in Spanje. Ook net zoontje van Ardiles verkeert voortdurend met zijn gedachten in Enge land. Hij heeft mevrouw Thatcher ook een brief ge schreven, waarin hij vraagt geen oorlog te maken, omdat hij anders niet meer terug kan naar zijn vriendjes in Engeland. De crisis rond de Falkland Eilanden maakt het inderdaad onzeker, of Ardi les nog terugkeert naar de Spurs. Tijdens het WK zal hij daarover spreken met mana ger Keith Burkinshaw van Tottenham. Keert hij niet te rug, dan zal zijn nieuwe be stemming waarschijnlijk een Spaanse, Italiaanse of Argen tijnse club zijn. Bayern München koopt in Bayern München doet, hoe wel het seizoen nog niet ge heel voorbij is, al volop inko pen voor het nieuwe voetbal- jaar. Het de Westduitse be kerwinnaar begin deze week de Belgische nationale doel man Jean-Marie Pfaff van 5K Beveren gecontracteerd, er werd ook ruim een mil joen mark neegeteld voor Wolfgang Grobe van Ein- tracht Braunschweig. Avontuur in Libanon De Zwitserse scheidsrechter Jack Baumann heeft onlangs zeer opmerkelijke ervaringen opgedaan bij het leiden van een wedstrijd in Libanon. Als spelers elkaar te grof hadden getackled, kusten zij elkaar ter verzoening. Het publiek reageerde op dat moment nog steeds met fluitconcerten en het gooien van blikjes en flesjes. Op een bepaald mo ment kwamen manschappen van het leger het stadion in en schoten in de lucht om het publiek te kalmeren. Toen de gemoederen daar waren ge sust, begon het rumoer aan de andere kant van het over volle stadion. Baumann pakte maar snel zijn biezen en ver klaarde nooit meer naar Li banon te gaan om een voet balwedstrijdje te leiden. Monaco is weer geheel in de ban van de Grand Prix voor formule 1-coureurs. Evenals donderdag reden de bolides gisteren hun trainingsronden. Op de foto passeert de Finse coureur Keke Rosberg met zijn Saudi-Williams de Italiaan Michele Arboretto in een Candy Tyrell. Rosberg werd in deze trainingsrace vierde. (Van onze volleybalmedewerker) VOORBURG De natio nale bekerfinales zijn gis teravond succesvol begon nen voor zowel het da- mes- als herenteam van Starlift Voorburg. In Sliedrecht stonden de Voor- burgse heren Ubbink/Orion geen revanche toe voor de in de beslissende wedstrijd om het landskampioenschap gele den nederlaag. Na een aan vankelijke voorsprong van 7-3 kwam het team van coach Mathieu aan het einde van de eerste set nog in moeilijkhe den. De Doetinchemmers kwamen dankzij enkele stop- fouten van Voorburg op set- point (11-14). Maar een blessu re van spelverdeler Pim Rate- rink van Orion betekende het breekpunt in de set. Superieur volleyballend brachten de Voorburgers Jan Clardey en Loek Willemstein de noodza kelijke laatste punten binnen (17-15). In de tweede set een excelle rende Jan Clardey, die aanval lend vier punten op rij op zijn naam bracht. Een goed geti med blok van Loek Willem stein en een foutieve set up van Gabi Saltarelli beteken den de laatste punten. (15-7). Pieter Murphy spaarde in de derde set, naar het leek, al zijn basisspelers voor de wedstrij den van vandaag en liet al zijn bankspelers in de derde set op draven. Aanvankelijk leek dit geen verzwakking, mede om dat aan Voorburgse zijde de aandacht verslapte. Toen ech ter Clardey en-Constandse bij 6-6 orde op zaken stelden, was het pleit snel beslecht. Blokke rend lieten Kuipers en Wil lemstein de score oplopen tot het veertiende punt, waarna een aanval ver buiten de lij nen van Orion het einde bete kende. (15-9). Eerder al had Verbunt/VVC het onderspit moeten delven met 0-3 (8-15, 7-15, 11-15) te gen Zaan '69. De dames van Starlift/Voor- burg kwamen in Soest uit te gen Deltalloyd/AMVJ, als eer ste wedstrijd van de bekerfi nale dames. Geroutineerd werd het overwicht in een eerste setzege van 15-5 omge zet. Els Tuynman acteerde verdienstelijk en Mariarr Spring in 't Veld slaagde er in door een scherpe opslag de Amstelveense aanval grondig te ontregelen. Concentratie verslapping leidde in de twee de set tot een achterstand van 8-4, maar een time-out en een speelsterswissel (Jos Bakker kwam in de ploeg voor Irené Klunder) leidden alsnog tot succes (15-9). Nadat AMVJ de derde set met 15-9 naar zich toe getrokken had, stelde Voorburg zich nadrukkelijk kandidaat voor de eindzege door de vierde set met 15-6 te winnen. Beslissend was het goede gebruik van het lengte- voordeel van Els Tuynman^ Marian Spring in 't Veld en Monique Remmen. FBTO/DVC versloeg verder Sudosa/Assen met 3-1 (15-12, 15-11, 15-17, 15-8). De ontmoe ting van vandaag tussen DVC en Starlift is beslissend voor! de eindzege. Vierhout/Valbovol speelt vol gend seizoen in de eredivisie dames. De formatie uit Woer den met 3-0 van The Smash uit Castricum in een wedstrijd voor de promotie/degradatie competitie. DEN HAAG FC Den Haag heeft een aantal jonge ama teurvoetballers aangetrokken. Ronald Willemse van VIOS, Frans-Jan van Leeuwen van Postalia en Peter van der Hoek van Oranjeplein zullen op amateurbasis in het nieuwe voetbalseizoen in het Zuider park gaan spelen. Öe ver wachting is, dat Ton van Bij- nen en Bart Kraayeveld van ADO dit ook zullen doen. FC Den Haag is voor de laatste wedstrijd van het seizoen, van avond in Alkmaar tegen AZ '67, nog krapper in zijn spelers komen te zitten. Chris Treling heeft gisteren een enkelblessu re opgelopen en Simon van Vliet en Cees Tempelaar meldden zich af met respectie velijk een schouder- en lies blessure. Hierdoor moest trai ner Cor van der Hart Edwin Purvis, die met het tweede team zou meedoen aan een in-r ternationaal jeugdtoernooi van NOAD in Tilburg, terughalen naar het eerste elftal. De kans bestaat, dat Simorf van Vliet volgend seizoen uit komt voor de amateur-tweede klasser ADO, waar hij overi gens vandaan komt. Cees Tempelaar had overschrijving naar naar ADO gevraagd. Sportwereld PORTO De Nederlandse basketbalheren versloegen in de eerste wedstrijd van de strijd om het Europese B-kam pioenschap tegen Roemenië met 76-74. NEUBRANDENBURG De Oostduitser Olaf Ludwig boek te gisteren zijn vierde etappe zege in de Vredeskoers. Na de rit van Frankfurt an der Oder naar Magdeburg behield Sjak- hit Zagretdinov de leiding in het algemeen klassement. TBLISSI De Nederlandse waterpoloërs hebben tegen Spanje gelijk gespeeld met 7-7, maar verloren tegen de B-for- matie van de Sovjet-Unie met 8-6. DEN HAAG Denemarken is van 11 tot en met 13 juni gastheer en tegenstander van Nederland in de tweede ronde van de strijd om de Davis Cup. De winnaar ontmoet de win naar van Egypte-Portugal. WENEN Vera Sukova, de eerste Tsjechoslo waakse ten- nister, die de eindstrijd op Wimbledon bereikte (1962), is op vijftig-jarige leeftijd overle den. Ook dit jaar hebben wij het aantrekkelijke vakantie-eiland Mallorca op ons programma staan. In samenwerking met Te- letours hebben wij vljftiendaagse viiegtrips georganiseerd naar Hotel Playa de Mallorca in Santa Ponsa op Mallorca. De reizen vinden plaats van woensdag 26 mei t/m woensdag 9 juni, van 9 juni t/m 23 juni, van 16 Juni t/m 30 Juni; van 23 juni t/m 7 juli, en van 30 juni t/m 14 juli. De prijs bedraagt voor de eerste vier reizen 799,- p.p. op basis van een tweepersoonskamer en voor de laatste reis in verband met het hoogseizoen 899,- p.p. Een annulerings verzekering kost 35,- p.p., een reis- en ongevallenverzeke ring eveneens 35,- p.p. In het hotel wordt gelogeerd op basis van vol pension, het hotel heeft een eigen zwembad en ligt aan het strand. De kamers hebben douche en toilet. In de prijs is begrepen, behalve de vlucht Schiphol - Palma de Mallorca en terug, de transfer van de luchthaven naar het hotel en terug. In het hotel wordt een welkomstparty gege ven, tijdens welke party informaties over de omgeving en over excursies worden verstrekt. De toeslag voor een één persoonskamer bedraagt 120,-. Inlichtingen en boekingen voor alle reizen: o Telefonisch (na 9 uur; van maandag tot en met vrijdag) bij Sijthoff Pers Reisorganisatie: 070-190.696 of 190.698. o Wie in of bij Den Haag woont kan op bovengenoemde da gen ook terecht bij onze stadsvestiging in Den Haag; Spul straat 71 (op de hoek van het Spui).

Leidse Courant | 1982 | | pagina 11