a 99 Pia Beek komt steeds weer boven 99 i RADIO/TELEVISIE PROF. HEERTJE: Sofia Loren zit achter de traliei gekleurd gezien LEIDSE COURANT VRIJDAG 21 MEI 1982 P, AMSTERDAM Aan de gloriejaren van pianiste Pia Beek,even bruisend als de branding van Sche- veningen, zijn in de loop der jaren zoveel woorden gewijd, dat het water naar de zee dragen zou zijn om het daar nog eens over te hebben. Nu zij een boekje over zichzelf heeft open gedaan in „De Pia-Beck- story", verschenen bij Tie- bosch BV Amsterdam, lijkt het leuker eens in het verre verleden., te wroe ten. Daartoe biedt Pia zelf royaal aanleiding. Hoe kwam zij ooit achter de toetsen terecht, zij die het niet voor elkaar kreeg ge lijktijdig noten te lezen en te spelen en later moest vaststellen, dat hierin haar aanleg voor improvi serend spel school. Professor Heertje, die haar boek van een voorwoord voor zag, omschrijft haar spel met de woorden: „Wie met haar kennis wil maken, moet naar haar luisteren. Zij maakt je deelgenoot van experimenten, die uit en in het niets geboren worden en geen einde kennen. Zij neemt risico's, belichaamt de twijfel en onzekerheid en komt toch steeds weer boven. Wie daarvan niet onder de in druk is, mist iets en iemand". Nu leven heden ten dage ook hoogleraren onder de doem van eeuwig twijfelende inspre kers, maar als een'echte pro fessor zoiets zegt, zou er best eens iets van waar kunnen zijn. Pia's eerste de beste pianojuf frouw kwam langer dan een halve eeuw geleden al tot een soortgelijke conclusie. Zij was een jaar of zes, toen haar ou ders ontdekten, dat zij over een vrij gaaf muzikaal gehoor beschikte, een zogenaamd ab soluut gehoor. Zij kon elke toon zonder meer feilloos van elke andere onderscheiden en voortbrengen. En naar later bleek ook op verschillende in strumenten. Haar oudere zus ter ontwikkelde toen al enige jaren op de piano een grote ij ver. Al die études hingen in Pia d'r hoofd. Op de kruk bij de pianojuffrouw met een blad Pia kan zelf geen noot lezen van haar sprankelende muziek. noten voor haar ogen, pingel de Pia gelijk een lekker stuk weg. Een meisje van zes toen. De juffrouw stond verbijsterd. Pia las geen noot goed mee, maar rammelde die étude er vingervlug uit alsof zij nooit anders gedaan had. Hier en daar een paar slordig rondslin gerende noten verlevendigden haar muziek aanmerkelijk, maar de pianojuffrouw zag het niet zitten. De eerste les werd tevens de laatste en Pia kreeg van haar vader een schippers- klavier, een trekharmonica, vanouds een muziekinstru ment waar je muzikaal mee kan schipperen. Dit speelde zich allemaal af in de Haagse Beeklaan, maar na verhuizing later naar het Po- monaplein begon haar muzi kale start pas goed, toen zij een keer over de schutting van de tuin van haar nieuwe woning keek. Bij lekker weer stoeide Pia in de tuin met de toetsen van haar harmonica. Tot uit de tuin ernaast opeens prach tig gitaarspel opsteeg.. Een schattig klein meisje van een jaar of acht, schrijft Pia nu, en haar zusje van twaalf, vinger- tipten de „Indian Love Call" uit de snaren. Pia haalde een stoel van binpen om over de schutting te kunnen kijken. Die.kennismaking leidde.later tot de Samoa Girls, de muzika le meisjesgroep, die doordrong tot in de hoogste regionen van de vermaaksmuziek, toen die eenmaal was ontdekt door Ab Molenaar van de voormalige, gerenommeerde Millers. Dit leidde uiteindelijk ook tot „De Vliegende Hollander" in Sche- veningen, waarover veel, veel later minister v.d. Klauw van Buitenlandse Zaken aan Pia zou vertellen: „In mijn verlo vingstijd hoorde ik met mijn vrouw tot uw vaste publiek. Wat hebben wij genoten". Knoopt Pia in haaF boek er de conclusie aan vast, dat zij haar leven lang haar succes te dan ken heeft aan mensen die hun verliefdheid samen met haar muziek hebben ondergaan. Zo'n carrière zit natuurlijk ook vol haken en ogen. Pia strooit in haar boek daar de nodige van in het rond. Als Samoa Meisje beluisterde zij in de oorlogsjaren de verboden En gelse zender met al dat ja^jj repertoire, liedjes die voor de bezetter niet mochten worden overgenomen, laat staan ten gehore gebracht. Pia en haar vriendinnen dronken die ech ter in. Namen de muziek over en vertaalden de Britse tek sten in het Frans, ,,1'm coming Virginia" werd „li est bien possible". Want wilden zij als Samoa's in het openbaar optre- deh, dan moesten zij als arties ten toestemming hebben van de nationaal-socialistische Kultuurkamer. Voor de heren van die halve Duitse instelling moest je eerst komen voorspe len. Dan aapten die meisjes die Angelsaksische liedjes na met Franse woorden. Zeiden die heren, dat zij dergelijke liedjes nooit eerder hadden gehoord. En verzon Pia ijlings de smoes: „Kent u die niet. Dat zijn oude Franse kinderliedjes". Ant woordden die heren: „O, wat een leuke liedjes. Maar goed, dat jullie niet die Engelse rom mel op het repertoire hebben staan". Pia's vader had haar dan afge scheept met een schipperskla- vier, omdat zij vanwege haar onachtzaamheid voor noten het toch wel nooit zou leren, gaandeweg haar tienerjaren kreeg de man daar een andere kijk op. Huishoudschool leek nog even iets te zijn, maar die ging spijbelend de mist in. Toen werd het conservatorium in Amsterdam. Zij moest daar voorspelen. Wist zij veel. Het werd een parafrase op het toendertijd beroemde „Begin the beguine". Kwam er vlot uit, maar haar armstand deug-' de niet, zomede de plaatsing van de vingers. Toch zei de docent: „Zie je die deur daar. Daardoor verdwijn je en je komt hier niet meer terug. Een natuurtalent als jij kun nen ze hier alleen maar ver prutsen". Schrijft Pia: „Ik kon wel juichen. Later hoorde ik, dat Erroll Garner en Art Ta- tum hetzelfde overkomen is. Het resultaat is, dat ik tot op heden geen noot kan lezen". Met de gave van vooruitzien kon zij ook uit de voeten. Aan onze reportageman Leo Thü- ring, die zij omschrijft als een knap maar gevaarlijk journa list, liet zij destijds weten, dat „de bulldozer over Schevenin- gen" moest. Toen haar woor den in onze krant kwamen, ontstond daarover veel boos heid in de omgeving van Pia. Nu, jaren later, moet zij vast stellen, dat er blijkbaar naar haar geluisterd is. Haar „Vlie gende Hollander" in de uiter ste vleugel van de Kurhausga- lerij verdween. Elders kwam die weer terug. Zij reist mo menteel heen en weer tussen Scheveningen en New York, strooit overal ongelezen noten rond, nooit twee eendere, maar wel altijd geboren op dat moment en raak, muziek die stemming wekt, omdat ze uit stemming is ontstaan. Zelfs lijfelijk heeft ze plezier van haar muziek. Jaren gele den liep zij een bekkenbreuk 'op. De behandelende genees heer sprak met haar meer over muziek dan over gene zing, terwijl het geenszins vast stond, dat zij ooit weer nor maal zou kunnen lopen. Als kuur schreef hij haar voor elke dag te gaan zwemmen in haar Spaanse woonplaats. Het toeristenzwembad van 7,50 per keer werd een dure grap. De volgende dag kreeg zij al een gratis abonnement aange boden van de hoteldirectie met een kaartje erbij: „Para un cu- racion.rapido" - voor een snel le genezing. Zes weken later liep zij weer als een kievit langs de Costa del Sol. Tussen de bedrijven en het be schrijven van haar boek door spuit Pia ook wat karakteris- tiekjes over de collega's met wie zij optrekt. In New York trad zij eens samen met Seth Gaaikema voor het publiek. Kwam hij een uur later dan zij hadden afgesproken. Was zij al boos over. Zij had zich pico bello opgedoft, verwachtte daarover een complimentje van Seth. Vroeg Seth alleen maar hoe zij vond dat hij er uit zag. Maar toch, Pia Beck in town betekent een beetje feest. Nu hebben we Pia Beck in book. TON OLIEMULLER (Van onze correspondent Cees Manders) ROME De wet is gelijk voor allen, zegt de Italiaanse grond wet, en dat weet nu ook Ita- lië's beroemdste filmster Sofia Loren (48). Woensdagochtend kwam ze na een ballingschap van twaalf jaar terug in Italië en op het Romeinse vliegveld al werd ze gearresteerd. Ze had nog een gevangenisstraf van dertig dagen tegoed (een veroordeling uit 1970), omdat ze het belastingbiljet van 1963 niet correct had ingevuld. Sofia wist dat de politie haar onder aan de vliegtuigtrap stond op te wachten, maar heimwee en haar moeder had den het uiteindelijk ge van haar vrees voor d Tenminste, dit zegt Sc Anderen menen dat dj te voet levende Sofia '1 nanciële verlokkingene ken is. Want zo gauwit ce uit de gevangenis i| gen, zal ze de hoofdrce in een film die in Rory opgenomen. Haar spe|; re thuiskomst, de arreit alle publiciteit die ze ni vangene krijgt, zoub filmmaatschappij waar gaat werken bepaald welkom zijn. Wel wf tranen echt, toen zij irt litieauto naar de vroi, vangenis van Caserta f reden. f In België gaat Alles net even Anders dan hier. Dus v.d. Heuvel om de titel vart zijn eigen show ten volle maken er goed aan naar Brussel te trekken en zich daar, gen in Vlaamse verwikkelingen. Hij weet er aardig dek trof het bovendien goed. Maurice de Wilde stond al gel BRT-held van de dag, die een journalistieke prijs kreeg hij nu al wekenlang.in zijn tv-sèrie „De Nieuwe Orde" d sche collaboratie met de Duitse bezetter uitdiept. Een pi klasse-onthullingen, waar zelfs de koning boos over is. ming gaat het zelfs meemaken, dat deze serie ook op dep tv zal worden uitgezonden. Nota bene, Nederlands gespn. voorzien van Franse ondertitels. Dat is in dit tweet^ nooit eerder vertoond. Een Vlaams succes van de eers, zoal niet van de allernieuwste orde. r De Radio Television Belgique Francais zal wel moeten, f' Belgische prinses Esmeralda, dochter uit het gesmade 1€ huis, heeft in de „Paris Match" in het Frans een gekruP view weggegeven, waarin zij haar gal spuwt over de Wu de BRT. Die neemt alleen feitelijke weerlegging van zijqy listieke historie serieus en acht de scheldwoorden van ses geen weerwoord waard. Dat ligt daar bij de staati BRT dus even anders dan hier, waar NOS-tv de vorstr voet volgt van Hindelopen tot New York. 51 I* Het barst in België van de problematieken tussen pers P heid. Een journalist yerweet de ministers de pers te veie door hun waanzin der eigengereidheid. Zei een regering< voerder, dat alleen maar de waarheid wordt omzwachtel democratie te redden. Onder leiding van Aad zochten be j tijen tot ruziemakens toe de geschillen vreedzaam bij dij Ie Brussel deed Aad alle eer aan door bij wijze van uitsmijM komen draven met zijn eigen Manneke, met name Urbd Anus, die eerder van het BRT-scherm werd verwijderde vergaande pikanterie. Hij bezong nu een persoonlijk avontuur onder de titel „De anatomie van een vrouw'^ ondeugende benadering schetste hij de fysiek van de vi^ de Vlaamse vrouw schijnt Alles ook net even Anders i te zitten. Ingewikkeld hoor, tenzij je net als Aad de we^ België. TON OLIEBu Televisie NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. VARA 19.00 Moord voor beginners. Komische thriller.- ge schreven door Arthur Watkyn, vertaald en voor de televisie be werkt door Nico Knap per. Met: Gerard Cox, Geert de Jong, Emiel Jansen, Guus van der Made. John Kuipers, Cor van Rijn, Jan Teu- lings en Ferd Hugas. De thriller vertelt het ver haal van de regerings ambtenaar Freek van Vliet - gelukkig ge trouwd. twee kinderen, goede baan bij binnen landse zaken, een mooi huis in Wassenaar en een verwoed kweker van dahlia's - die op een dag bezoek ontvangt van een politle-inspec- teur uit Indonesië. Deze herinnert hem aan een jeugdzonde uit zijn tijd in Soerabaya en tracht hem te chanteren. 20.35 Haagse bluf. Gevariëerd politiek programma vanuit de bar van het Kurhaus te Schevenin gen met Marjolijn Uit- zinger en Paul Witte- man. Nelleke Burg zorgt voor de muzikale illu stratie. Eindredactie: Henk van Hoorn en Jan Nagel. NOS 21.37 Journaal. 21.55 Humanistisch Verbond. VARA 22.25 Een vredig dorpje. Franse sociale film van Etienne Perrier (1979) naar de roman van Jean Laborde. Met: Victor Lanoux, Jean Carmet, Valerie Mairesse, Michel Robin, Jacques Richard, Gerard Jugnot, Francis Lemaire en Anne Bellec. De rust van een vredig dorpje wordt op een dag verstoord, wanneer een rechter van instruc tie, een zekere Noblet verschijnt. Hij werd ge roepen door de schoon familie van Stephane, een grootindustriëel, na dat diens vrouw op ge heimzinnige wijze ver dween. De aanwezig heid van de rechter breekt het evenwicht in het dorp. Deze bijt zich hardnekkig vast in het onderzoek en raakt overtuigd van de schuld van Stephane. Corrie van Gorp vanavond in haar eigen show op Ned. II om 20.27 uur. Alexandra Bungey in de film „Nachtelijke verschrikking" op Ned. II om 22.40 uur. NOS 00.20 Journaal. 00.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 18.35 18.50 TROS 18.59 Paspoort. Informatie voor de Spaanse werk nemers. Sesamstraat. Jeugdjournaal. Bassie en Adriaan. Elf delige serie, geschreven door Bas en Adri van Toor, waarin de twee 'kinderhelden' Bassie en Adriaan krijgen af te re kenen met vreemd ge boefte. Tweede afl.: De kapotte wekkerradio. De nieuwe juf. Ameri kaanse tv-film uit 1981, geschreven, geregis seerd en geproduceerd door James Clavell. Met: Michaela Ross, Mildred Dunnock en Ja mes McCair. De tweede klas krijgt een nieuwe juffrouw, een mooi, jong meisje. Ze leert de kin deren totaal nieuwe fei ten over hun ouders, hun godsdienst en hun land. Binnen een half uur heeft zij de leerlin gen zo ver, dat ze haar zonder meer geloven... NOS 20.00 Journaal. TROS 20.27 De Corrie van Gorp show. Amusemenstpro- gramma met in de hoofdrol Corrie van Gorp, die als gasten ontvangt André van Duin, Mini en Maxi, Will van Zeist, Rubberen Robbie. Muziek: Ruud Bos. 21.20 Aktua tv. Actualiteiten onder eindredactie van Wibo van de Linde. 21.55 Max Havelaar. Vierdeli ge serie naar de gelijk namige speelfilm van Fons Rademakers. Der de afl.: De Regent ont vangt de nieuwe be stuurder van het arme Lebak met veel strijka ge. Als Max Havelaar de eed aflegt, meent hij op recht wat hij zegt, maar hij wil toch niet meteen het kwaad bij de Regent zien en hard optreden. Met Peter Faber als Max Havelaar. 22.40 Nachtelijke verschrik- king. Tv-film uit 1978 onder regie van Percival Rubens. Met: Alexandra Bungey, Chris Chittel, Bill Flynn en Marcel van Heerden. Als een jong echtpaar midden In de nacht met hun doodzie ke baby op weg is naar het ziekenhuis, wordt het lastig gevallen door twee roofmoordenaars In een gestolen auto. NOS 23.20 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.00 Journaal 16.05 Zeker is zeker, spelprogram- ma met Werner Zimmer 17.05 Joker'82 Ik ben verliefd op mijn leraar 17.30 De Sluiter (1) 17.50 Journaal 18.00 WWF-club. 18.30 Chicken ziet alles. De erfenis van de Lang-Fing- dynastie. 18.40 WWF-club. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 The tender trap. Amerikaanse komedie van Charles Walters .(1955) naar een toneelstuk van Max Shul- man en Robert Paul Smith. Met: Frank Sinatra. Debbie Reynolds. Da vid Wayne en Celeste Holm. De da gen van de succesvolle theateragent Charlie Rieder als vrijgezel zijn geteld als hij de lieve Jenny ontmoet, die op het eerste gezicht niets van hem wil weten. 22.00 Plusminus. Economische ru briek. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De dag, dat Elvis naar Bre- mershaven kwam. Duitse tv-flm van Horst Konlgstein. Met: Wolfgang Dry- galla, Petra BigaJ, Michael Shelley en Margret Homeyer. De dag, dat Elvls naar Bremershaven kwam, was 1 ok tober 1958. Door duizenden fans be groet, ontscheepte hij zich van het troepentransportschip 'General G.M. Randall'. 00.45 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal 16.04 Het prikbord 16.20 School-express. Journaal voor jongeren 17.00 Journsal 17.08 Tele-illustrierte met: Mountain villag Jazzmen 18.00 Hoop na noten. Tekenfilmse rie. ,18.20 Westerns van gisteren. Met: Al 'Fuzzy' St. John. 19.00 Journaal. 19.30 Journaal buitenland. 20.15 Dossier XY~ onopgelost. De politie roept de hulp In van de bevol king bij het oplossen van misdaden. Presentatie: Eduard Zimmerman. 21.15 DGB-de grote broer. Reporta ge over het Duitse werknemerssyndi- 22.00 Actualiteiten. 22.20 Aspecten. Culturele rubriek. 22.50 Sport op vrijdag. 23.20 Dossier XY_ onopgelost Eer ste resultaten. 23.30 Abbott en Costello ontmoe ten Frankenstein. Amerikaanse film van Charles T. Barton (1948) met Bud Abbott. Lou Costello en Lon Chaney ir- 00.50 Nieuwsoverzicht DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 De ijzeren Hans. 18.30 Tv-cursus biologie. 19.00 Eff-eff. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Spiegel van het land. 21.00 Voordat Columbus kwam. 21.30 God en de wereld. 22.00 Een vrouw van deze tijd. Se rie. 22.50 Cultuur en wetenschap-vrou wen en literatuur. 24.00 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 De Bereboot 18.05 Sesamstraat 18.20 Klein, klein kleutertje. Kleu terprogramma. 18.35 Actie Openbaar Vervoer. Achttiende aflevering, waarin o.a. aandacht wordt besteed aan de Haagse Trammaatschappij. 19.07 Het vrije woord. Programma In de serie Uitzending door Derden. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Nieuwe Orde. Dertiende afl.: De Nieuwe Raad van Vlaanderen. 21.15 Premiere-magazine. Fllmactu- alltelten door Roland Lomme met de superproductie 'Les Miserables' van Robert Hossein, waarin Lino Ventura en Michel Bouquet spelen. Voorts een Interview met Lino Ventura. 22.05 Jazz-music. Het Billy Cobham- -kwartet (1). 22.40 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 Scheldegotiek. Een program ma dat de authenticiteit van de Scheldegotiek aantoont aan de hand van de nog resterende monumenten. 19.25 Popeye. 19.30 Lieve plantjes. De tentoonstel ling. de Floralien in het kasteel van 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Muppete. Met: Gladys Knight. 20.40 Twee knoeiers in moeilijkhe den. Amerikaans- Brits-lsraelische avonturenfilm van Nicolas Gessner (1979). Met: Tony Curtis. Lou Gosset jr., Sally Kellermann, John Vernon, Ll3a Langlois en Guy Hoffmann. De blanke Robert Talbot en de zwarte Leo Garcia zijn twee avonturiers, die samen een heleboel doorstaan heb ben. In de film gaan ze met een klein vrachtwagentje, vol geweren en ma chinegeweren van het Amerikaanse leger op weg door de Sahara. Ze wor den natuurlijk beroofd van hun kost bare vracht. BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM: informatie voor werk zoekenden 17.00 Schooltelevisie 17.30 Plein Jeu. Gevarieerd kinder programma 19.00 Antenne-solr. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Flash minute papillot). 19.30 Journaal. 19.55 A suivre~ Informatieprogram- 21.15 Les jeux da la Comtesse Do lingen de Gratz. Franse romantische film van Catherine Binet (1982) naar een eigen scenario. Met: Michael Lonsdale, Carol Kane, Marina Vlady en Emmanuelle Riva. In deze film vol gen de verhalen elkaar op, die onder ling enkete punten van overeenkomst vertonen. Het is de geschiedenis van mensen, die van elkaar houden en die het voorwerp van hun liefde verslin den. 23.10 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.00 Arts-magazine. Kunstactivitel- 19.55 Festival du rire a Rochefort. Derde atfond van hej Festival van de Lach. 20.55 Vendredi-sports. Sportpro gramma. 22.05-23.00 Generation 80. Herha ling jeugdprogramma. ENGELAND BBC 1 16.20 Pobol. Kinderprogramma. 17.20 Tekenfilm. 17.35 Make 'em laugh. Humoristen van de stomme film. 17.55 Blue Peter special. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.40 Sportswide. 20.00 Are you being served? Serie. 20.30 Odd one out. Kwisspelletje. 21.00 The enigma files. Detectivese- 21.50 Points ot view. 22.00 Journaal. 22.25 McClain's law. Suspensserie. 23.46 Journaal. 23.50 Brewster McCloud. Ameri kaanse speelfilm met Bud Cord en Sally Kellerman. ENGELAND BBC 2 17.40 Teletekst. 18.10 Arts. 18.35 Weekend outlook. 18.40 Blood and sand. Amerikaanse speelfilm van R. Mamoulian (1941) met Tyrone Power, Linda Darnell en Rita Hayworth. 20.00 Something else. Showpro gramma door jonge mensen. 20.45 Journaal. 21.00 Gardener's world. 21.25 Newsweek. 22.00 Playhouse. 23.00 Nuclean shelters. 23.45 Newsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achter<J matie. f 10.23 De veerboot naar f Film. DUITSLAND 2 12.00 ZDF-Uw programm(e BELGIE FRANSd 11.00 Seniorama. Prograi 65-plu$sers. :li 11.30 Un autre regard. H&( 12.00-12.35 Interwallonie. j ma voor de Italiaanse weri ENGELAND BB" ENGELAND BE 07.25-16.10 Schooltelevie Radio vandaan ee HILVERSUM 1 - 16.02 (KRO) Op de valr« Actualiteiten - 18.20 Punti en show - 20.03 Country tiT Nine o'clock jazz - 22.02 qf (NOS) Met het oog op mo HILVERSUM 2 - 16.32 Consumentenm 17.00 Journalistenforum >e (VOO) Ingo-magazine - 20U/ 21.00 (NOS) Voor de M. 21.40 Open school - 22.1( gramma - 22.40 Nos-cultuSe met het buitenland. HILVERSUM 3 lx, - 18.03 (NOS) De avondsp De rock rollmethode (VPRO) Ook zo, een poten'3' programma - 20.30 Radi 22.02 De Radiola Improvifh 22.30 De andere wereld, or HILVERSUM 4 .j - 17.00 Sluiting - 20.00 (N( nie-orkest van de Poolse"' Televisie - 22.00 Jazz meP Ruyter. )o Radio morgei^ HILVERSUM 1 - 0.02 (VPRO) De Euro n (VARA) Hallo hier HilversPr Z.I. u HILVERSUM 2 la - 7.20 (TROS) Rollebollen Aktua - 8.11 Sport na sV( Over recreatie en toeris Gymnstiek voor de vro" Werkbank - 9.33 Bosbo»- kooy - 10.00 Kieskeurig l uw gezondheid - 11.33 Sto ring: Oosterschelde - 1 school HILVERSUM 3 - 7.02 (NCRV) Popfrisser sen 60b en 70: - 9.03 C'~ 10.03 Popstation hits non stop HILVERSUM 4 - 7.02 (AVRO) Piano-an - klein stationnetje, 's mor/ vroegte - 9.00 Passe-par van Antonio Salieri -' 1 Marriner dirigeert de Acê Martin-ln-the-Fields - 11.4 lucht in. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn o 1 elk heel uur, 24 uur versum 2 op elk half u tot 17.30 uur, voorts onf 13.00, 18.00, 20.00, 22.3 uur. Op Hilversum 3 op f van 7.00 tot 24.00 uur en om 7.00, 8.00 en 13.00 uf"~ 03 110B

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2