VVD haalt uit naar CDA CDA weet niets van grafkrans Leimuiden 2000 RAAD TER AAR PRIKKELBAAR Meer subsidie voor hobbyclub Woubrugge REGI0U0UR1NA REGIO LEIDSE COURANT VRIJDAG 14 MEI 1982 PA Zoeterwouds zwembad morgen weer open ZOETERWOUDE Het open lucht zwembad op het Zoeter- woudse sportcomplex „Haas broek" zal morgen de poorten openen voor jong en oud. Vanaf elf uur is het dan mogelijk ver-, frissing te zoeken in het water. De voorspellingen zijn vrij gun stig dus het kan best eens een gezellige boel worden. Het zwembad is van maandag tot en met vrijdag geopend van half negen tot zes uur en in het weekeinde van elf tot zes uur. Inmiddels is ook bekend ge maakt dat de avondzwemvier- daagse wordt gehouden in de periode 21 t/m 25 juni. Protest tegen (te) duur gemeentehuis HAZERSWOUDE Gerrie van der Lecq - De Knikker, lid van de gemeenteraad voor PvdA/PPR, is een van de sprekers tij dens de morgen te houden protestmanifestatie. Een protest dat zich richt tegen de 3,3 miljoen kostende verbouwing van het ge meentehuis. Ook'VVD'er Jaap Fransen zal het woord voeren. De manifestatie wordt gehouden hoe kan het ook anders bij het gemeentehuis en begint om kwart over drie. Zoals be kend heeft een meerderheid van de raad zich onlangs voor ver bouwing van het raadhuis uitgesproken. Daarbij inbegrepen is de vestiging van een bibliotheek in de kelder van het gemeente huis. De kosten, die daarmee gemoeid zijn, bedragen 3,3 miljoen gulden. Een veel te hoog bedrag, vinden vele Hazerswoudena- ren, die zich hebben verenigd in een actiegroep. Zij menen dat het geld beter besteed kan worden. Overigens moet de provincie het besluit van de gemeenteraad nog goedkeuren. Muziekfestival in Rijpwetering RIJPWETERING Muziekvereni ging „Noméro" houdt morgen ter ge legenheid van haar twaalf en een half jarig bestaan een muziekfestival. Dat wordt gehouden in het Hertog spark aan de Oud Adeselaan. Aan het festival, dat om half twee begint, doen zeven muziekverenigingen mee. Naast Noméro treden verenigingen uit Leidschendam, Hoogmade, Zoe- terwoude, Alphen aan den Rijn, Lei- muiden en Leiderdorp op. Hoogte punt van het festival vormt de pre sentatie van de nieuwe uniformen van de Rijpweteringse muziekvereni ging. Het geld voor de nieuwe kos tuums, 27.000 gulden, werd bijeen ge bracht via acties en giften. Strafschoppen op Havenaar HAZERSWOUDE Dido Havenaar, de doelman van FC Den Haag die in de laatste wedstrijden niet in het naar de eerste divisie gedegradeerde standaardteam werd opgesteld, gaat zijn Hazerswoudse plaatsgenoten laten zien dat hij nog van wanten weet. De oud-speler van Hazerswoudse Boys en (later) Waddinxveen zal na melijk medewerking verlenen aan het bedrijfsvoetbal toernooi, waarvoor drie zaterdagen en een dinsdaga vond zijn uitgetrokken. Havenaar zal dan strafschop pen op het door hem te verdedigen doel moeten zien te stoppen. Dertig teams hebben ingeschreven voor het bedrijfsvoetbaltoernooi, dat op 22 en 29 mei en op 5 juni wordt afgewerkt op de terreinen van de SV Bernardus. Op dinsdag 8 juni is de finale-avond. Behalve voor de teams die beslag leggen op een van de eerste zes plaat sen, ziin er prijzen voor de sportiefste formatie en voor het elftal dat de meeste strafschoppen weet te benutten. Eerste paal politiebureau Burgemeester P.J. Verhoef heeft gisteren de eerste paal gesla gen voor een nieuw politiebureau in Ter Aar. Hij deed dit onder de kritische blik van vele geüniformeerde agenten. Het bijna vier ton kostende gebouw, dat op de hoek Essenlaan/Aardamseweg wordt gebouwd, zal het onderkomen gaan vormen voor de thans nog in het gemeentehuis gehuisveste groep Ter Aar onder leiding van groepscommandant Chr. Sins. Het wordt een zeer modern en goed geoutilleerde voorziening. Het gebouw is ontworpen door architect Van Hezik. Aannemer is „Maas-Dijken B.V. te Al phen aan den Rijn. Verwacht wordt, dat het gebouw over onge veer acht maanden gereed is. LEIMUIDEN Het Leimuidense CDA distantieert zich van de de actie, die vorige week donderdag tegen Leimuiden 2000 werd ondernomen. Na afloop van de raadsvergadering kreeg mevrouw B.J. van Puffelen - Vos een rouwkrans aangeboden waarop de tekst „Lei muiden 2000, rust in vrede" was aangebracht. Dat gebeuren hing nauw samen met de actie, die mevrouw Van Puffelen van het progressieve Leimuiden 2000 eerder die week ondernam. Zij zorgde vorige week maandag voor rumoer op het Leimuidense gemeentehuis door eerst de kamer van burgemees ter G.J. van der Korft te bezetten en diezelfde Van der Kroft, die naar een andere ruimte was uitgeweken omdat Van Puffe len weigerde te vertrekken, kort daarna in een bespreking te storen. Pas na het door Van der Kroft geuite dreigement haar door de politie te laten verwijderen, verliet mevrouw Van Puf felen het gemeentehuis. Aanleiding voor deze zeker voor een raadslid hoogst merkwaardige actie was dat het Leimuiden 2000-raadslid inzage' in (raads)stukken wilde hebben en zij vond dat zij daar niet of nauwelijks toe in staat werd gesteld. In de raadsvergadering van vorige week donderdag werd uitgebreid op het incident inge gaan. Van Puffelen's mederaadsleden, die met open mond naar Van der Kroft's relaas van het incident luisterden, vonden dat er iets gedaan moest worden om dit soort taferelen in de toe komst te voorkomen. Burgemeester Van der Kroft liet daarop weten dat men het gemeentehuis in het vervolg op slot zal doen. Overigens was dat niet het enige tumult, dat er die raadsverga dering rond Leimuiden 2000 bestond. Van Puffelen's fractiege noot Hans Brambach liep na een vinnige discussie met wethou der J. den Haan uit de vergadering. Na afloop kreeg de alleen achtergebleven mevrouw Van Puffelen een grafkrans aangebo den. „Dat was een particuliere actie, die wij ten zeerste betreu ren". zo stelt het CDA in reactie op insinuaties als zouden de christen-democraten hiertoe het initiatief hebben genomen. Eer der al had burgemeester Van der Kroft verkondigd vooraf niets van de aan Leimuiden 2000 aangeboden grafkrans af te hebben geweten. Ook hij zei het geval te betreuren. Diamanten trouw in Roelofarendsveen Jan Hogenboom en Tonia Straathof zijn aanstaande maandag 60 jaar gelukkig getrouwd; met een grootse bruiloft voor niet minder dan 75 gasten vieren ze hun diamanten trouw. Hoewel de bruid (83 jaar) niet meer zó vlug ter been is als voorheen, geniet het bruidspaar een goede gezondheid. Jan Hogenboom (84 jaar) gaat nog elke dag helpen op de bloemenkwekerij van twee van zijn zoons aan het Zuideinde. Een keer in de week heeft hij daar geen tijd voor, want dan wordt er fanatiek gekaart in het dien stencentrum van „De Arendshorst". Hoewel bruid en bruidegom het al elf jaar lang prima naar hun zin hebben in hun bejaarden flatje aan de Kerkweg, hebben ze met beide handen de kans aangegrepen om volgende maand te gaan wonen in Huize Sint Jacobus. Een grote stap; gelukkig willen alle zeven kinderen, 35 kleinkinderen en zelfs sommige van de twaalf achterkleinkinde ren een handje komen helpen tijdens de verhuizing. TER AAR Een tegen de achtergrond van de ko mende raadsverkiezingen merkbaar prikkelbare raad begon gisteravond in Ter Aar aan het afwerken van de 16 punten tellende raadsagenda. De eerste agendapunten kwamen dan ook niet ongeschon den uit de strijd. Met name het voorstel om het vervangen van c.v.-ketels aan de niet Ter Aarse fir ma Feenstra te gunnen, haalde de eindstreep niet en ook de voorstellen van B en W voor wat betreft toepassing van de subsi dieregeling voor het opha len en afleveren van oud- papier en dat tot naamge ving van enkele straten oogstten kritiek van de gemeenteraad. Werd in de vorige raadsverga dering het raadsvoorstel inza ke het gunnen van de vervan ging van c.v.-ketels met een 6:6 stemverhouding aangehou den; nu bij een voltallige raadsvergadering zou zo werd verwacht het raadslid Ruygrok (VVD), die de vorige vergadering verhinderd was. de doorslag gaan geven. Ruy grok was zich hiervan zelf ook bewust en legde een stemver klaring af. Hij steunde het col legevoorstel en haalde boven dien uit naar het CDA, dat naar zijn mening had bewerk stelligd, dat door een plaatselij ke firma nog een concurreren de offerte werd ingediend op het moment, dat de opgave van de door B en W uitgeno digde firma Feenstra eenmaal openbaar was gemaakt. Eigen initiatief Het CDA ontkende dit ten Kippehok brandt af ALPHEN AAN DEN RIJN Een kippehok en een schuurtje brandden gistermiddag in de Alphense Da Costastraat tot aan de grond toe af. Een kip kwam daarbij om het leven. De brand ontstond in het schuurtje waar de 14-jarige zoon des huizes aan een bromfiets knutselde. Wandeltocht voor het hele gezin ZOETERWOUDE De Vrije Clubs van de Stichting 't Spin- neweb in Zoeterwoude organi seren zondag 16 mei een wan deltocht voor het hele gezin. De route voert de deelnemers door het fraaie polderland schap van het dorp en is circa acht kilometer lang. Onder weg zullen diverse opdrachten vervuld moeten worden. Tus sen half twee en twee uur kunnen de deelnemers aan deze wandeltocht starten nabij clubhuis 't Spinneweb naast de Sint Janskerk in de Zuidbuurt. Alvorens men op pad gaat, ontvangt iedereen een route beschrijving. Het is zinvol een potlood of balpen mee te bren gen want tijdens de wandeling moeten bepaalde vragen wor den beantwoord. Ook zijn er andere raadsels die opgelost moeten worden. Halverwege de tocht wordt frisdrank aan geboden en, eenmaal weer te rug in 't Spinneweb, kan jong en oud genieten van een heer lijke pannekoek. Het inschrijf geld bedraagt een gulden. stelligste met de verKiaring, dat de betrokken firma zelf dit initiatief had genomen omdat het gewoonweg goedkoper kon. Onverwacht bleek de PAK-fraktie bij monde van raadslid Van der Meulen van mening veranderd te zijn, om dat „het nu om een principiële aangelegenheid ging, nl. niet aanvragen van concurrerende offertes". Dit leidde er uitein delijk toe, dat toch het college voorstel met 7:6 stemmen werd verworpen. Voor wat betreft een verzoek van B en W om het college te machtigen ten behoeve van bejaardencentra e.d. te mogen afwijken van de subsidierege ling oud papier, zodat ook deze organisaties toch zouden kun nen deelnemen, besloot de raad om deze machtiging niet te verstrekken zodat in voor komende gevallen de raad moet worden gehoord. Ook een voorstel van het college om twee straten in Langeraar de namen „Hazepad" en „Her tepad" te geven, vond geen ge nade bij de raad. Het voorstel van fractievoorzitter Van Rijn van het CDA werd gevolgd om deze straten te noemen „Hazepad" en „Achtmorgen- pad". Ziekentriduüm opnieuw succes De afgelopen drie dagen is de Zoeterwoudse Christus Dienaar- kerk het trefpunt geweest van het eucharistisch ziekentriduüm. Onder leiding van rector Van den Boog kwamen circa 200 zieken bijeen. Het was de 54e editie van het triduüm en de dertiende op rij die in Zoeterwoude werd gehouden. De mensen die aan de „driedaagse" deelnemen zien steeds verlangend uit naar het tri duüm. Het bij elkaar zijn, het uitwisselen van gedachten en het gezamenlijk zingen en eten en het eucharistische accent zorgen er voor dat de accu bij de zieken weer flink wordt opgeladen. De organisatie laat dan ook niets aan het toeval over om het de mensen naar de zin te maken. Traditiegetrouw werd het zieken triduüm bezocht door bisschop Slmonis van Rotterdam. Kinde ren van de „Saloomschool" zorgden voor een fleurige bijdrage in de vorm van bloemen, terwijl een combo en een jeugdkoor het geheel muzikaal omlijstten. WOUBRUGGE De hobby club Woubrugge heeft meer fi nanciële armslag nodig om zijn activiteiten in het nieuwe sei zoen voort te zetten. Men wenst de jaarlijkse subsidie verhoogd te zien van 750 gul den naar duizend gulden en voor aanschaf van gereed schappen een eenmalige subsi die van duizend gulden. De leden van de raadscommis sie welzijn zijn van plan het college in deze zaak positief te advisieren. Zij stelden gistera vond tijdens de vergadering het werk van de hobbyclub op de vrije woensdagmiddag bij zonder nuttig te vinden. Ook het comité vakantiespelen „Woutje Brugge" wilde gaarne wat meer uit de gemeentelijke subsidiepot. Er zijn plannen om de jongeren in de groep 12 t/m 15 jaar weer wat meer in de vakantiespelen betrekken. Daarvoor heeft men boven de jaarlijkse subsidie van duizend gulden 500 gulden extra nodig. De welzijnscommissie vond het verlangen alleszins rede lijk en ging akkoord. De cursus Nederlands voor volwassenen in Hoogmade verzocht ook om financiële steun. De cursus is vooral ge richt op volwassenen, die het Nederlands op lager-school-ni- veau niet onder de knie heb ben. Op dit moment hebben een zevental cursisten aange meld. Men verwacht een wat grotere toeloop. De welzijns commissie was bereid een po sitief advies uit te brengen, zo dat de kosten per cursist op 2,50 per avond komen. Het bestuur van de r.k. school te Hoogmade heeft de huur van de benodigde ruimte zeer laag gehouden. De subsidieaanvrage van de biljartvereniging Jacobswoude te Woubrugge ondervond niet zo'n gunstig onthaal. Het aan tal biljarten dient te worden verbeterd. De commissie was van mening, dat een vereni ging, waarvan de activiteiten voornamelijk in de gezellig heidssfeer liggen en dan nog voornamelijk aan volwassenen ten goede komen zich zelf maar moest bedruipen. Rommelmarkt in Ons Huis ZOETERWOUDE In en rond verenigingsgebouw Ons Huis in Zoeterwoude wordt za terdag de inmiddels traditione le en tot ver in de regio beken de rommelmarkt gehouden. Daarnaast zijn er diverse ne ven-activiteiten zoals demon straties van oude ambachten, een sortering klein vee en nog meer marktachtige zaken. Nieuw in het programma zijn de verkoop bij opbod van een veertigtal antieke artikelen en de Kop van Jut die deel uit maakt van een mini-kermis. Vanaf half tien is iedereen welkom bij Ons Huis om een keuze te maken uit speelgoed, tweedehands meubelen, zo'n 10.000 boeken, gereedschap voor de doe-het-zelver, huis houdelijke artikelen, prullen uit grootmoederstijd en nog veel meer. De primeur tijdens de rommelmarkt, die wordt georganiseerd door de jeugd raad, is de verkoop van antie ke en waardevolle artikelen. Van twaalf uur tot half twee .zijn deze artikelen te bezichti gen en om twee uur start de verkoop. De artikelen zullen worden genummerd en kavel- lijsten zijn ter plaatse verkrijg baar. Tijdens de bezichtiging van de artikelen kunnen de kinderen genieten van een openluchtpoppentheater dat in samenwerking met Wouw om twaalf uur wordt gehouden. Tussen alle activiteiten en be drijvigheid door wordt ook de inwendige mens niet vergeten. Overheerlijke oven-verse pan nekoeken en zelf geroosterde saté zullen er voor zorgen dat de bezoekers er weer tegen kunnen. Braderie in Zevenhoven ZEVENHOVEN Na het succes van de verleden jaar voor de eerste maal gehouden braderie, zal dit iaar opnieuw dit evenement plaats vindén, zij het grootser en nog beter opgezet. De braderie wordt morgen gehouden in de omge ving van de Albrechtshof en het dorpshuis. Voorafgaande aan de officiële opening wordt een optocht ge houden van ruiters en oude koetsen, omdat deze braderie in het teken staat van „Het Paard". Onder de koetsen is onder meer de koets, die be schreven is in het boek „Van postiljon en pleisterplaats" van Herman Pieter de Boer en Ka- rel Jonckheere. De koetsiers en passagiers zijn in authentie ke kledij gehuld. Het aanspan nen van de paarden en koet sen begint om half twee op het, parkeerterrein van voetbal vereniging Zevenhoven aan de Stationsweg. Ook ruiters en koetsenbezitters uit Zevenho ven en omgeving kunnen zich hier bij de stoet voegen. Om twee uur zal de stoet bij de braderie zijn waar een van de oudste inwoonsters van Ze venhoven een door haar zelf opgestelde rede zal houden. Zij zal gekleed zijn in oud-Zeven- hovense klederdracht. De middenstand en vele vere nigingen zijn op de braderie vertegenwoordigd, terwijl ook van buitenaf diverse mensen een stand gehuurd hebben. Een greep uit de artikelen en activiteiten: Oosterse curiosa en kimono's, veel antiek en oude fototoestellen, sieraden, EHBO, maatschappelijk werk, adoptiefonds, derde wereld- produkten, zelfgemaakte hob belpaarden, surfplanken, pop pen, wanddecoraties, droog bloemen, eetartikelen van oliebollen tot kaneelstokken, schiettent, spijkerslaan, ge wichtraden, rad van avontuur, kermisbingo, touwtrekken en uitlaathangen, stickers en but tons maken, bespannen van tennisrackets, een draaimolen. Tussen 18.00 en 19.00 uur wordt een play-backwedstrijd gehouden. Er zijn geldprijzen voor verschillende leeftijdsca tegorieën. Men kan zich hier voor opgeven tot de aanvang bij Jacques Saloon. De brade rie sluit om negen uur. PvdA-Woubrugge maakt zich sterk voor windenergie WOUBRUGGE De PvdA afdeling Woubrugge zet zich in voor toepassing van winde nergie. Studie en contacten met de overheden heffen dit initiatief uit boven de gemid delde verkiezingsstunt. De immer stijgende prijzen van gas en electriciteit is de afdeling een voortdurende zorg. Vele Nederlanders zijn door de stijgende energieprij zen in moeilijkheden geraakt. De PvdA*afdeling Woubrugge heeft onder leiding van haar voorzitter Guus Hendriks de zaak ter hand genomen. Er zijn contacten gelegd met een aantal betrokken instanties zoals gemeente, het energiebe drijf Rijnland, het Centrum voor Energiebesparing in Delft en een vertegenwoordig er van de Fa. Kaal van der Linden (windmolentechniek).. Het grote voordeel van wind molenenergie is de constante prijs. De machine-investering bepaalt de prijs, die daardoor niet voortdurend oploopt en ook niet onderhevig is aan winstbejag zoals veelal bij an dere energiebronnen het geval is. Men is ook al aan het reke nen geslagen. Een kilowatt uur uit windenergie kost vol gens de PvdA al ongeveer een dubbeltje minder, dan een ki lowatt uur uit de tot nu toe ge bruikelijke bronnen. Dit op het huidige prijspeil. In concreto wil men in Wou brugge onderzoeken of parti culier gebruik van windmo lens, dan wel een of twee ge meentelijke molens in de praktijk te verwezenlijken zijn. Dat een en ander proble men oproept, beseft men wel. Al waren het alleen maar die op het gebied van ruimtelijke ordening. De gedegen aanpak van de afdeling staat er borg voor, dat het allemaal geen grapje is. Op 26 mei organi seert de PvdA afdeling Wou brugge een voorlichtings/dis- .cussieavond in gebouw Imma nuel in Woubrugge, vanaf kwart over acht. Het ligt in de bedoeling om op die avond een werkgroep te formeren, die de zaak verder zal bestuderen. VVD-disco VVD-afdeling Woubrugge houdt morgenavond een eenkomst voor de jeugd in gebouw de Wijk in I brugge. De avond wordt gevuld met discomuziek, go, een danswedstrijd en een praatje van VVD-, trekker Hans van Woerden. Toegang vanaf 16 jaa Sint Jorismarsen In Oegstgeest worden morgen voor de 36e maal de Sin rismarsen gehouden. Duizenden kabouters, welpen, vinders, gidsen worden om twee uur voor dit jaar wandelfestijn weggeschoten door wethouder Thorn. V de kasteeltuin van Oud Poelgeest gaan de wandelaar 10 of 15 kilometer lopen, 's Middags wordt ook een r naai concours voor scouting-bands afgewerkt en bij ti komst is voor de wandelaars een grote scoutingmarkt richt, in het teken van 75 jaar scouting. De Sint Joris sen worden om half zes afgesloten met de prijsuitreil De Sint Jorismarsen vorig jaar. Ambachtsschuur Het komende weekeinde wordt in creativiteitscen De Ambachtsschuur te Zoeterwoude een tentooi ling gehouden. Belangstellenden kunnen dan de k zinnige produkten bekijken van het afgelopen cl jaar. Zaterdag kan men van tien tot vier terecht a Dorpsstraat 46, zondag van twaalf tot vier uur. j dag zal Marga Vingerhoed van twaalf tot drie et monstratie brooddeeg-figuren verzorgen. Zondag Joke Huybens zien hoe eieren moeten worden ge Cor Ruigrokrit De toeraldeling van de R.T.V. De Bollenstreek orgai zondag een fietstoertocht ter nagedachtenis aan de c den voorzitter Cor Ruigrok. Deze „Cor Ruigrokrit door de polders naar het kasteel Haarzuilens en vi naar Maarsen en langs de Vecht weer terug. lederen aan de tocht meedoen. Gestart wordt vanaf acht morgens. De eindcontrole sluit om drie uur 's midda afstand van de rit is 125 kilometer. In de rit zijn twe troleposten en een geheime controle opgenomen. L me kost 7 gulden 50 per persoon. Vertrek en eindpu bij het De Bollenstreekclubhuis aan de Spekken1 Lisse. Natuurwandeling Het Instituut voor Natuurbeschermingseducatie Vereniging van Natuur- en Vogelbescherming wijk hebben voor zondag een wandeling uitgeze duinen van Noordwijk. Deze wandetocht begint ven uur 's morgens bij het parkeerterrein aan de damseslag. Dit is vanuit Noordwijk via de Duim vanuit Noordwijkerhout via de Schulpweg te bei Deelname is voor iedereen vrij. De wandelingen anderhalf tot twee uur en worden geleid door g Fietsvierdaagse De Ter Aarse IJsclub houdt in opdracht van de rei commissie Ter'Aar van maandag 17 tot en met dor, 20 mei voor de tweede keer een avondfietsvier Deelnemers aan dit vier dagen durende evenemem iedere avond een ander circa 20 kilometer lang p afleggen. Hiervoor kan men zich maandag 17 me. 17.30 uur inschrijven in de kantine van de landijsbé de Oostkanaalweg. De kosten voor deelname be twee gulden vijftig. De start is steeds tussen 18.00 e uur bij de landijsbaan. Huisvesting De PvdA en PPR in Voorschoten organiseren vond een bijeenkomst over huisvesting in De hoeve. Peter Lankhorst (Tweede Kamerlid PP wethouder Jan van Leeuwen (PvdA) verlenen hi dewerking. Aandacht zal worden besteed aan dt 1000 woningzoekenden in Voorschoten en de besi pak van de woningnood in deze gemeente. Vera men de huren, woningisolatie en meer van dat zaken aan de orde. Aanvang acht uur. Volleybaltoernooi Volleybalvereniging „In Up Go" houdt zondag eei volleybaltoernooi voor teams, die in de competitie De wedstrijden worden gehouden in het sportcompl Tweesprong" in Roelofarendsveen. Het toernooi beg half tien. Behalve de organiserende vereniging nem het toernooi deel: Donar, DVO en SKC uit Leiden uit Noordwijk, RVV uit Rijnsburg, Gemini Kangoei Voorschoten, Meerburg uit Zoeterwoude, Ridderv Alphen aan den Rijn, „Aarlanderveen" en Setun. Leimuiden. Nieuwe voorzitter Tijdens de jongste bestuursvergadering van de C vereniging Voorhout werd de heer M. Pieters mt mene stemmen tot voorzitter gekozen. De heer J volgt de heer C. Kok op, die ruim zestien jaa functie heeft bekleed. De 72-jarige heer Kok bij actief binnen het bestuur als tweede penningmt Polen-actie Een grote vrachtwagen vertrekt maandag vanuit Vt naar Polen. In deze vrachtwagen bevinden zich de ren, levensmiddelen en de nodige medicamenten Voorhoutse bevolking in februari bij elkaar gebracl tijdens de inzamelingsactie Help Polen de win te Aanvankelijk was het de bedoeling om in maart, ap. het Poolse Raviborz te gaan, maar de vrachtwagen dig was om de enorme hoeveelheid te vervoeren wa tijd niet beschikbaar. Enkele leden van het actiecoir, len met een personenauto eveneens naar Polen gi ongeveer 1 week worden zij weer in Holland te, wacht.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 4