allie strijdend ten onder DIOK grijpt naast titel «iANGE WACHTEN MAAKT VAN RAAMSDONK ONZEKER Ploeg Post slaat toe JAN LAMMERS LANGZAAM OP ZOLDER uoetballerlei Geen profvoetbal in Almere Randstad Sport - Woubrugge: thriller van de eerste orde ;in -ORT leidse courant zaterdag 8 mei 1982 pagina 11 irateploeg Europees kampioen (TEBORG Na vier jaar is Nederland weer Europees npioen karate. Voor 3500 toeschouwers bereikte het lal Reeberg, Mossel, Roethof, Faverus en Leeuwin die lie prestatie gisteren in Göteborg door in de eindstrijd lë met 3-2 te verslaan. Het beslissende punt werd bin- fcebracht door Reeberg, die 28 seconden voor tijd van bigi won. Reeberg bleef het hele toernooi ongeslagen en fde uitblinker in de Nederlandse ploeg. 4d Faverus was de grote verrassing in de succesvolle Jnatie. Zijn deelneming was aan discussie onderhevig 'eest en pas op het laatste moment werd hij aangewezen krervanger van Sporkslede. Faverus weerde zich voor- jfelijk en versloeg zelfs in de finale de wereldkampioen Jiet halfzwaargewicht Ricardi. Routiniër Otti Roethof %de in die beslissende wedstrijd voor het andere Neder- gse punt. Al in de halve finale hadden de karateka's getoond in vorm te zijn. Toen werd namelijk titelverde- ,'r en wereldkampioen Spanje met 2-1 opzij gezet. In Jeerder stadium waren Groot-Brittannië (2-1) en België al verslagen. John Reeberg FBO wijzigt plannen UTRECHT De jaarver gadering van de FBO, de federatie van betaald voet balorganisaties heeft met algemene stemmen een andere opzet voor het ver eveningsfonds aangeno men. Van het principe de sterke helpt de zwakke, om gezamelijk te overle ven, via de shirtreclame werd afgestapt. Besloten werd echter voor het ver eveningsfonds de geza menlijke recette over een seizoen als basis te nemen. Die recette wordt begroot op rond 25 miljoen gulden per seizoen. Rallycoureur breekt benen BASTIA Tijdens de rally van Corsica heeft zich gisteren een ernstig ongeluk voorgedaan. De Italiaan Attilio Bettega, die de derde plaats in het algemeen klasse ment innam, miste bij hoge snelheid een bocht en vloog tegen een muur. Zijn auto was na het on geluk nog slechts een hoop schroot. De 28-jari- ge hotelier uit Merano brak bij het ongeluk bei de benen. Navigator Maurizio Perissinot liep alleen kneuzingen op. Dekhengst Comic One gestolen GRAVE Uit het stallen- complex van de stoeterij Elsbosch in Escharen, ge meente Grave, is de ruim vijf ton kostende Ameri kaanse volbloed dek hengst Comic One gesto len. Het dier verdween in de nacht van woensdag op donderdag, liet de politie van Grave gisteravond we ten, samen met zijn stam boek en twee rijzadels. Het bruine paard is her kenbaar aan een litteken tussen de oren. De rijkspo litie van Grave is naar het dier op zoek. Australië ook verder bij tennis DUSSELDORP Na de Verenigde Staten en Spanje heeft gisteren ook Au stralië zich geplaatst voor de halve fi nales van het tennistoernooi om de wereldbeker voor landenteams. Het donderdag door regenval onder broken duel met Frankrijk werd met 21 gewonnen. De Fransen hadden bij hun optreden tijdens dit eerste wereld- titeltoernooi weinig geluk. In het be slissende dubbelspel stonden Pascal Portes en Yannick Noah tegen Mark Edmondson en Kim Warwick met 64, 43 voor, toen de partij moest worden gestaakt. Gisteren bij de hervatting, kwamen de Fransen niet meer in het ritme. Met 46, 75 en 62 werden Edmonson en Warwick winnaar. Monaco Frans kampioen MONTE CARLO Door een overwinning van 1-0 tegen Stras bourg is Monaco gisteravond kam pioen van Frankrijk geworden. Monaco eindigde met één punt voorsprong op Saint-Etienne, dat met 9-2 van Metz won. Nantes won met 6-0 van Bordeax, dat dit duel zonder doelman speel de. De club protesteerde daarmee tegen de beslissing van de voetbal bond om doelverdediger Pantelic fors te straffen naar aanleiding van een handgemeen met een grens rechter. Een incident waarover verschilende lezingen bestaan. De nederlaag, die gezien de bijzondere situatie beslist niet groot uitviel, had voor Bordeaux geen gevolgen. De ploeg eindigde als vierde. krfc fCHEN Na Jan Le- ir heeft nu ook Gilbert de wereldkam- nschappen boksen amateurs vaarwel iten zeggen. Hallie gisteren in de achtste es van het welterge- |ht strijdend ten onder de Hongaar Jeno yi. De nederlaag op iten (5-0) tegen de ij- terke pugilist uit het tblok was echter geen inde. Zoals het hele - iswaar korte - optre- van Hallie in dit toer- niet onverdienstelijk Piasbier ra - negende op de ranglijst - eigenlijk al niet meer kapot. Van Raamsdonk MUNCHEN Ook bij de Voor Pedro van Raamsdonk wereldkampioenschappen begint het wereldkampioen- boksen voor amateurs worden schap boksen voor amateurs, de deelnemers op het gebruik dat zich niet over een al te van het verboden middel ana-• grote publieke belangstelling bole steroïden gecontroleerd. Vele boksers hebben echter problemen met het plegen van een plasje. Daarom stelde een brouwerij uit de Beierse hoofdstad vijfhonderd kratten bier ter beschikking, om de zaak wat te bespoedigen. Lau- reano Ramirez üit de Domini- mag verheugen, pas vanmid dag. De Amsterdammer arri veerde al een week geleden in München, maar komt pas zo laat aan de bak omdat eerst vele voorronden in de andere gewichtsklassen moesten wor den afgewerkt. Van Raams donk, die in het middenge- Het humeur van de lichtelijk nerveuze Van Raamdsdonk („Ik ben niet bang voor een wedstrijd, maar wel bang om te verliezen") is er inmiddels niet beter op geworden. Ver veeld hangt hij maar wat rond en ook de verstandhouding met trainer Ruud van der Lin den is niet optimaal. De grip van de Amerikaan Henry Da- vis neemt steeds vastere vor men aan. Ter illustratie: Van der Linden verbood Van Raamsdonk onlangs soep te eten. De lange Amsterdammer deed het toch. Toen Davis een eindstrijd of zelfs nog verder. paar dagen later in de gaten J1u"J had dat Van Raamsdonk op zijn gemak een kop soep tot zich nam, volgde onmiddellijk een vermaning. Waarop Van Raamsdonk zonder te morren zijn mok opzij zette. Want daar kan hij worden ge confronteerd met coryfeeën als de Fin Uusivirta en de Rus Torbek, die net boven hem staan op de wereldranglijst, waarop hij zelf trouwens als derde is geklasseerd. Om die Het is opvallend hoe makke- mensen maakt hij zich veel lijk Van Raamsdonk praat over Clausen en zijn tegen stander van maandag (de win naar van het duel tussen Beya uit Zaire en McDermott uit Canada). Zijn gedachten gaan veel meer uit naar de halve meer druk en zijn uitspraak van gisteren dat brons eventu eel ook mooi zou zijn, duidt toch op enige onzekerheid, omdat hij eerder altijd bij goud zwoer. DENNIS MULKENS SAINT QUENTIN De ploeg van Peter Post heeft gisteren toegeslagen in de Vierdaagse van Duinkerken. De Belg Frank Hoste won na een solo de etappe en werd de nieuwe leider in het algemeen klassement. Jacques Hanegraaf, die achter Hoste de vlucht van de winnaar van Gent-Wevelgem beschermde in een groepje sterke achtervolgers, sprintte naar dè tweede plaats. De Vierdaagse van Duinkerken eindigt morgen. Er is geen tijd rit meer en er worden ook geen tijdvergoedingen toegekend. De strijd om de eindoverwinning spitst zich, na de verrassende ont wikkelingen van gisteren, toe tussen leider Hoste, de Belg Ferdi van den Haute en de Ier Stephen Roche. De laatste twee hebben slechts vier seconden achterstand. De Noor Jostein Wilmann behield in de derde etappe van de Ronde van Romandië moeiteloos zijn leidende positie in het al gemeen klassement. De Italiaan Silvano Contini, de Zweed Tommi Prim en zijn landgenoot Dag-Erik Pedersen, een ijzer- sterk trio ploeggenoten, hebben tijdens de 160 kilometer lange etappe niets ondernomen om Jostein Wilmann uit de leiderstrui te krijgen. Zij wilden kennelijk wachten op de individuele tijdrit van vanmiddag. De derde etappe werd gewonnen door de Fransman Johrdan. René Koppert werd zesde. De Spanjaard Angel Arroyo kan de overwinning in de Ronde van Spanje bijna niet meer ontgaan. Twee dagen voor het einde versterkte hij zijn leidende positie opnieuw door een derde plaats in de zeventiende etappe naar het op bijna 2000 meter hoogte gelegen Alto de Nayacerrada. Winnaar van de rit werd zijn landgenoot Pedro Munoz. Amsterdammer was uiter- niet gelukkig met zijn ne- aag, maar toch was het hem bevredigend niet te afgegaan. „Wat een par- zuchtte hij na afloop in de dkamer. „Die jongen was erg sterk. Ik denk dat ik duel trouwens op conditie, verloren". krachtstrijd verliep voor ie naarmate de partij vor- le inderdaad steeds minder tvarend. De eerste ronde de weltergewicht van de •rt Cuyp, die zo laat te ho- kreeg dat hij naar Mtln- i mocht en zich eigenlijk ad ingesteld op de rol van ihouwer, gewoon goed in len. Met ziin langere reik- zijn bekende rustige ier van boksen pakte hij zijn punten mee. Tien se- len voor de eerste gong, st hij nog wel acht secon- incasseren, toen een recht aan de Hongaar goed door- caanse Republiek weigerde wicht gerust als een serieuze echter het gerstenat te nutti- ttelkandidaat mag worden be- gen, en maakte er een lange schouwd, was daardoor ge- avond van. dwongen de toch aanwezige ohm spanning nogeen extra aantal [dagen op te kroppen. Voor zijn partij yan vandaag, tegen de Deen Frank Clausen, maakt dè blonde pugilist zich echter 'niet al te druk. Van Raamsdonk over Clausen, die zijn teamgenoten overigens bij wedstrijden aan de ring ter zijde staat: „Ik heb hem drie weken geleden in het toernooi van Amsterdam nog zonder al te veel problemen op punten verslagen. En dan te bedenken dat ik zelf toen niet al te best bokste. Nu mag het dan ook geen probleem zijn. Ik hoop dat hij geen gekke dingen gaat doen. Hij heeft niets te verlie zen en in Amsterdam gaf hij me ook al een kopstoot' wel gewend. De beoordelingen zijn vaak schandalig en ook Hallie, die in de eerste ronde tegen een wënkbrauwblessure opliep („Ik heb nog nooit Open gelegen"), werd daarmee ge confronteerd. Zo bestond een jurylid het hem de cijfers van 60-53 te geven, waar een ander de redelijke punten van 59-57 toekende. Vreemd was het ook dat de Westduitse scheidsrech ter nog twee seconden voor tijd aan Hallie een openbare waarschuwing gaf voor af klemmen, terwijl Danyi vijf maal na het break-signaal nog even doorstootte. Een schrale troost voor Hallie is dat hij in de kwartfinale nu niet tegen de Amerikaan Mark Breland komt te staan. Deze spijkerdunne neger sloeg de Roemeen Ciubotaru. al in de eerste ronde zonder pardon te gen het canvas en het moet gek lopen als Breland vandaag niet met goud in zijn handen le de beste papieren, al staat. „Maar ja, ik sta nu in ie- k na afloop, dat de jury der geval toch bij de beste zes- ers besliste. Maar aan dat tien van de wereld", riep Hal zaken raakt men in lie nog. Voor hem kon dit ichen zo langzamerhand toernooi na zijn zege op Guer- h had Hallie in de eerste Vervelend En over de lange wachttijd: „Dat is natuurlijk vervelend. Ik heb wat getraind en kun nen sparren met Hallie en Le- feber, maar ideaal is het niet. Ik heb toch heel wat nutteloze uurtjes in mijn hotel doorge bracht. Ik ben dolblij dat ik - als ik verder kom - wel lekker achter elkaar door kan bok sen". Sportwereld O Polen heeft een oe- vedstrijd tegen de Spaanse ede-divisieclub Celta ge- ISSEL6' Anderlecht ROTTERDAM Na IJssel- :t de Deen Hendrik Ander- meervogels is Zwart Wit '28 (Fremad Amager) aange- ui' Rotterdam de tweede ama- ken. teurvoetbalclub in de eerste klasse zaterdag die een spon sor voor shirtreclame heeft aangetrokken. NIJMEGEN NEC heeft voor het belangrijke degrada tieduel met PEC/Zwolle beslo ten de dames gratis toegang te verlenen. Jan Lammers (links) heeft niët te klagen over belangstelling tijdens zijn heroptreden bij de formule I. ZOLDER Jan Lammers heeft bij zijn terugkeer in de formu- Lammers noteerde in zijn bolide Theodore een tijd van 1.21,45. le I wereld de op twee na langzaamste tijd gerealiseerd bij de Zijn vroegere stalgenoot Marc Surer was dertigste en laatste met training voor de Grote Prijs van België, die morgen wordt gere- 1-22,51. De snelste tijd werd gerealiseerd door de Fransman den. René Arnoux, die met zijn Renault tot 1.15,90 kwam. lo Augustsson n opspraak sportpagina's van de weedse kranten hebben de fgelopen weken behalve ver de prestaties van IFK 'öteborg in de strijd om de fEFA Cup ook vol gestaan ver Bo Augustsson. De spe- ïr, die in het begin van de eventiger jaren anderhalf eizoen uitkwam voor FC )en Haag, kwam in op- praak, toen hij pogingen eed weer te gaan voetbal- :n. Hij deed die pogingen bij ijn eerste club Hassleholm, ie momenteel uitkomt in de erde divisie van het Zweed- e voetbal. De kranten vroe- en zich af, of Bo Augustsson it wel kon doen, omdat hij nderhalf jaar geleden bij de oenmalige eerste-divisieclub .andskrona stopte vanwege en knieblessure. Wegens portinvaliditeit ontving Au- ustsson een uitkering van 00.000 Zweedse kronen (on- eveer 45.000 gulden). Een irugkeer van Augustsson in let semiprofvoetbal vonden Ise kranten daarom I anvechtbaar. Augustsson be- veert echter: „Voor het voet- lallen bij Hassleholm zou ik y. [een kroon krijgen. Inmid dels staat vast, dat ik hele- naal niet aan een comeback oekom. Ik heb immers weer ast van mijn knieblessure". lacht op Ham Brady Tottenham Hotspur en Arse- ial bestrijden elkaar op de ransfermarkt opnieuw. Was 'ot vorige week de Franse iter Michel Platini het object. ft nu hebben beide Londense clubs hun zinnen gezet op de Ierse international Liam Brady, die bij het Italiaanse Juventus juist plaats moet maken voor Platini. Ook Manchester United ligt op de loer om Brady in te palmen. Voor het geval Tottenham Hotspur zijn Argentijnse ster ren Osvaldo Ardiles en Ri- cardo Villa vanwege de oor log rond de Falkland Eilan den kwijt raakt, bekijkt ma nager Keith Burkinshaw ook de mogelijkheden eventueel Jean-Francois Larios los te weken van Saint-Etienne. Desalniettemin hoopt Bur kinshaw zijn Argentijnse spe lers te kunnen behouden voor de Spurs. Dezelfde prijzen als in het stadion Niet alle in Frankrijk leven de en werkende Afrikanen hebben tijd en geld om in Spanje de verrichtingen van Kameroen en Algerije op het WK te volgen. Een filmmaat schappij heeft, om hen enigs- zins tegemoet te komen, drie hallen, in Parijs, Lyon en Marseille, gehuurd, waar de wedstrijden van Algerije en Kameroen rechtstreeks op een bioscoopscherm worden vertoond. Exclusief, want de Franse televisie zendt die duels van Algerije en Kame roen niet rechtstreeks uit. De toegangsprijs bedraagt bijna vijftig gulden. Bijna net zo veel als in het stadion zelf. De uit Kameroen afkomstige emigrantén zijn hiermee ove rigens beter af dan hun land- Êenoten thuis. In Kameroen omt pas in 1983 televisie. Bo Augustsson: Toch geen rentree. Kinderen met voetbalnamen De in New York levende Ita liaan Guiseppe Paolucci heeft zijn kinderen allen een naam van een voetbalclub gegeven. Zijn zoons heten Milan en Torino, zijn dochters Fioren- tina, Juventus en Sampdoria. Guiseppe Paolucci beweert geen aanhanger te zijn van een speciale club en ver klaart op grond daarvan zijn volstrekte neutraliteit. Bij de volgende blijde gebeurtenis in zijn gezin zal het nationale team van Italië in ere wor den gehouden. „Krijg ik dan een zoon, dan noem ik het Azzurro, is het een dochter dan heet zij Azzurra. Ik zal dan aan bondscoach Bearzot vragen, of hij peetvader wil Kopen en dan uitlenen Manager Günther Netzer van Hamburger SV wil de topsco rer van de tweede Bundesli- ga, Dieter Schatzschneider die voor Hannover'96 dit sei zoen tot dusver 32 treffers maakte, kopen. Iedereen vraagt zich eigenlijk af waar om, omdat HSV toch Horst Hrubesch in de spits heeft lo pen, die met 21 doelpunten nota bene topscorer is van de Bundesliga en een contract heeft tot en met het volgende seizoen. Bovendien boekt HSV toch regelmatig grote successen. De slimme Netzer: „Wij willen Schatzschneider hoe dan ook kopen. Als dat is gelukt, lenen wij hem uit aan Hannover '96 en als Hru- Transferperikelen in West-Duitsland FC Nürnberg heeft grote belangstelling voor Zdanek Nehoda, de dertig-jarige aan valler en aanvoerder van het Tsjechoslowaakse elftal en Dukla Praag. Een nadeel- vbor FCN is echter, dat de transfersom 200.000 mark be draagt, met daaraan verbon den de voorwaarde, dat hij na drie jaar transfervrij is. Hoewel Holger Willmer bij Bayem München een maandsalaris van 300.000 mark kan verdienen, blijft hij bij FC Köln. Hij verdient daar een derde van hetgeen hij in München kan krijgen, maar ziet bij FC Köln ook meer sportieve mogelijkhe den. Doelman Eike Immel kon in München 400.000 mark verdienen door Wat ballen tegen te houden voor Bayem. Hij blijft echter bij Borussia Dortmund. Deining om de leiding Omdat Beerschot zeer lange tijd met grote voorsprong Günter Netzer: slim. koploper is geweest van de tweede klasse van de Belgi sche competitie, maar op de laatste dag op eigen veld van nummer twee Seraing ver loor en de titel, alsmede auto matische promotie naar de eerste klasse verspeelde, is trainer Leon Noliet met be taald verlof gestuurd. Een deurwaarder kwam hem hiervan op de hoogte stellen. Het bestuur van de Antwerp se club heeft een college van adviseurs gevormd, waarin de onlangs bij FC Brugge ontslagen Rik Coppens en Cois Geeraerts zitting heb ben. Louis van Hemelrijck verzorgt de training, omdat Beerschot als periodekam pioen in de nacompetitie met Harelbeke, Hasselt en Sint Truiden kan proberen alsnog te promoveren. Noliet is het met de gang van zaken niet eens en verschijnt elke dag in burger nog in het stadion. Liefst tien advocaten en deurwaarders zijn bezig de zaak af te wikkelen. AJLMERE Er zal komend seizoen in het betaalde voetbal geen ploeg meespelen uit Almere. Een poging om voor de nieu we competitie een profclub FC Almere van de grond te krijgen is om financiële redenen gestrand. Het voorlopig bestuur van FC Almere maakte dit gisteren bekend. De op te richten profclub in de IJsselmeerpolders zou financieel geschoeid worden op een zo breed mogelijke basis van het plaat selijke bedrijfsleven. Daartoe moesten de circa tweehonderd on dernemingen in Almere, de nieuwste stad van Nederland met op het ogenblik 25.000 inwoners en in 2010 een kwart miljoen, een basisbedrag van 300.000 gulden op tafel brengen. Dat is op 50.000 gulden na gelukt. Volgens de penningmeester Erik Citroen van de club-in-oprich- ting, die namens de bedrijfskring Almere in het bestuur zit, was het toch een knappe prestatie om in nauwelijks achttien werk dagen een kwart miljoen gulden biieen te brengen. Dat was wel te weinig. Het voorlopig bestuur besloot daarom het beroeps voetbal voor dit jaar maar te vergeten. Het basisbedrag over de verschillende ondernemingen verdeeld, bleek voor een aantal bedrijven toch te zwaar te zijn. FC Almere zu in het nieuwe seizoen eventueel de ingeleverde licentie van FC Amsterdam willen overnemen. De hoofdstedelij ke club wordt, door financiële noodzaak, gedwongen aan het einde van het seizoen te stoppen. Of het einde van FC Amster dam definitief is, zal blijken als een een dezer dagen genomen initiatief tot behoud van de club succes heeft of niet. Het voorlo pig bestuur van de FC Almere beraadt zich nu op de nieuwe situatie en zal binnenkort bekijken of er wellicht voor het sei- betaald voetbal voor Almere inzit. „Dat er betaald AMSTELVEEN De Leidse rygbyclub DIOK heeft gisteren in de beslis- ssingswedstrijd tegen RCH ver naast de landsti tel gegrepen. De Hilver- summese opponent won met onverwacht forse cij fers: 18-0. Ondanks de smadelijke nederlaag van DIOK was de wedstdrijd alleszins het aankijken waard, maar toch bleven de Leidenaars ver bene den hun werkelijke kun nen. Tegen de verhouding in nam Hilversum in de zestiende mi nuut onverwacht de leiding door Ton Jacobs, die na een korte penalty kick de bal drukte (4-0). Een kwartier la ter werd het zelfs 8-0 door Mark Visser na en fout van de toch wel nerveuze Leidse de fensie. De Gooilanders kregen nu steeds meer greep op het spel en gaven DIOK niet de kans in het spelritme te ko men. Het was plotseling RCH. dat de geelblauwen zijn wil oplegde door agressief en zeer mobiel veldspel. Vooral de verre kicks brachten veel ver warring in de Leidse verdedi ging, waaruit DIOK zich ter nauwernood kon redden. Het noodzakelijke samenspel van scrumhalf en flyhalf was erg zwak, waardoor de snelle DIOK-centers niet tot hun recht kwamen. Bovendien verliep het afzetten van de bal door de voorwaartsen naar de scrumhalf erg stroef. Dat had tot gevolg, dat deze speler te gen zijn directe tegenstander een vrijwel kansloze wedstrijd speelde. Daarentegen waren de Hilver- sumse voorwaartsen vooral in het losse werk bijzonder ste.rk en speelden zij allround rugby. Hennie Vermeulen verhoogde de Gooise score op perfect aangeven van Rob Brouwer (12-0). Vanaf dat moment was RCH helemaal ongenaakbaar. Nog geen drie minuten later bracht Ides Does na een fraaie interceptie de stand op 16-0 en bepaalde Henny van Altena de eindstand met een raak ge schoten conversie op 18-0. Het oudferwetse fanatisme, dat DIOK in de laatste vijf mi nuten ten toon spreidde, kwam niet op het scorebord tot uiting. Hilversum mag zich na het treffen van gisteren verdiend landskampioen noe men. HAZERSWOUDE Hazers- woudse Boys heeft het vierde klasserschap definitief veilig gesteld. In het inhaalduel met VVOR boekten de Hazerswou- denaren een 2-1 zege. Aange zien FC Maluku met 6-2 van HBSS won, ziin er nog twee ploegen, Randstad Sport en Woubrugge, die voor degrada tie naar de Leidse Afdeling in aanmerking komen. Wie van dip twee clubs met WDS naar de afdeling ver trekt, wordt vanmiddag in Voorschoten (de partij begint om 15.00 uur) in een recht reeks duel tussen Randstad Sport en Woubrugge beslist. Woubrugge heeft de beste pa pieren. De ploeg van trainer Ab Kolkman heeft één punt voorsprong op de Voorschote naren. Woubrugge heeft aan een gelijkspel dus voldoende. Voor Randstad Sport is het de laatste wedstrijd die onder die naam wordt gespeeld. In het komende seizoen komen de Voorschotense zaterdagvoet ballers in actie als SV Voor schoten. SV Voorschoten heeft inmiddels de toezegging dat de club in de vierde klasse mag uitkomen. Maar dan moet vanmiddag wel van Woubrug ge worden gewonnen.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 11