an der Louw Vil test jaar voor getaalde voetbal inister wil oordeel Kombrink wil clubs tegemoet komen Overgang Monster naar FC Twente dubieus Sort RWDM wil geld zien Tweede kamer afwachten Boniek naar Juventus Sportwereld Incidenten in Ronde van Spanje Drie kanshebbers voor zilver Feyenoord te sterk voor Alphense Boys Verlies Roodenburg in nederlaagserie ASC... |g" ■^elervedetten naar Zuiderzeetoer NTEN De organisatie van de Zuiderzee-dernytoer voor wielrenners heeft al twaalf van de vijftien deelnemers aan teken. Het zijn de Belgen Fons de Wolf, Daniël Willems, SPeeters, René Martens, de Ier Sean Kelly en de Nederlan- Jjoop Zoetemelk, Gerrie Knetemenn, Hennie Kuiper, Theo Éoy, Hennie Stamsnijder, Jos Lammertink en Cees Priem, ir zijn onderhandelingen gaande met de Westduitser Gre- Vaun en de Fransman Marc Gomez, die onlangs de wieler- teker MilaanSan Remo won. Voorts is het de bedoeling e winnaar van de monsterklassieker BordeauxParijs 600 kilometer), die op 22 mei wordt gehouden, aan de start lijnt. De Zuiderzee-dernytoer, die op 29 mei wordt gehou- uniek voor Nederland. De stichting IJsselmeerpolders '82 een parkoers uitgezet over 300 kilometer. Start en finish I Dronten. Van Dronten gaat het via Emmeloord, Lemmer, loopen en Makkum richting Afsluitdijk. Dat gedeelte door de renners nog zonder dernies afgelegd. De laatste lometer, van het begin van de Afsluitdijk, via Medemblik, lizen, Lelystad en Almere weer naar Dronten, wordt ach- motoren gereden. LEIDSE COURANT woensdag 28 april 1982 pagina 13 TITELGEVECHT VAN KOOPMANS EIND MEI DEN HAAG Rudi Koopmans zal zondag 30 mei (eerste Pinksterdag) zijn Europese bokstitel in het halfzwaargewicht verdedigen tegen zijn Italiaanse uitdager Cristiano Cavina. De wed strijd zal worden gehouden in het Italiaanse kuuroord Chianciano Terme. Aanvankelijk zou de partij op 12 mei in dezelfde plaats worden ge houden, maar de Italiaanse televisie op de twaalfde mei, de dag waarop de finale van het toernooi om de Europese beker voor bekerwin naars in Barcelona wordt gespeeld, geen boksen kon uitzenden. Rudi Koopmans en zijn manager Henk Ruhling hebben zich telegrafisch akkoord verklaard met de nieuwe datum, die Morasca heeft voorgesteld. Morasca is door de Europese Boks Unie (EBU) verplicht de extra-kosten, die Koomans in verband met het uitstellen van het gevecht heeft moeten maken, te vergoeden. Engeland loot Argentinië op WK rolhockey LISSABON Op de eerste dag van het wereldkampioenschap rolhockey komen Engeland en Argentinië zater dag voor het eerst sinds het ontstaan van de crisis rond de Falkland-eilan- den rechtstreeks tegenover elkaar te staan. Bij de loting, die gisteravond in Lissabon werd gehouden, troffen beide landen elkaar in de eerste ronde van het toernooi om het wereldkampioen schap, dat van 1 tot en met 13 mei in Lissabon en Barcelos wordt gehouden. Eén land heeft aangekondigd niet te komen. Het is Mozambique, dat op deze wijze protesteert tegen de aanwezigheid van Nieuw-Zeeland, dat nog altijd op sportgebied contacten onderhoudt met Zuid-Afrika. BRUSSEL RWDM heeft bij de Belgische voetbalbond een klacht ingediend tegen De Graafschap. De Brusselse ere-divisieclub be klaagt zich erover, dat De Graaf schap voor de transfer van Rob de Kip tot nu toe nog geen cent heeft betaald. Met deze transfer is een bedrag gemoeid van 70.000 gulden. RWDM vindt, dat het nu lang genoeg heeft gewacht en vraagt de Belgische voetbalbond druk uit te oefenen, opdat al thans een deel van het geld bin nenkort zal worden overge maakt. Ook Jacobs weg bij Willem II TILBURG Willem II en trai ner Bert Jacobs gaan aan het eind van dit seizoen uit elkaar. „Er moest zo sterk bezuinigd worden op de begroting voor het komende seizoen, dat er geen geld is voor een trainer van het niveau van Jacobs", zo zei voor zitter J. Vioen gisteren. Afgelo pen maandag kondigde het be stuur van Willem II al het ont slag van manager Schenk aan. Jacobs zelf weet nog niet welke club hij in het nieuwe seizoen gaat trainen. Er bestaat volgens Jacobs zelf een kleine kans, dat hij trainer wordt van Seiko Hong Kong. Ritola overleden HELSINKI Op de leeftijd van 86 jaar is in Helsinki Ville Ritola. een van de beste lange afstandlopers die Finland heeft gekend, overleden. Ritola heeft tijdens de Olym pische Spelen van 1924 (Parijs) en 1928 (Amsterdam) in totaal vijf gouden medailles veroverd. In Parijs won Ritola de 10.000 meter (30.23.2) en de 3.000 meter steeple chase (9.33.6). Verder veroverde hij in de Franse hoofdstad goud in de teamwedstrijden veldloop en 3000 meter. Vier jaar later, in Amsterdam, werd Ritola Olympisch kampioen op de 5.000 meter in 14.38.0. srlngl Minister Van der Louw: eerst Kamer horen. naakt, haag Het be- api' t voetbal krijgt voor- I voor het komende 3,2J5,2 miljoen gulden tr steun van de rijks- Inleid en de Stichting Lale Sporttotalisator Dit is een uitvloei een besluit van Van der Louw om naast het voor- h'Hniet uitkeren van de zaterj die hij geeft aan het betaalde voetbal, groot 2,4 miljoen gulden, de helft van het bedrag, dat de SNS dit jaar en in 1983 aan het voetbal wilde ge ven, te schrappen. De mi nister wil, voordat hij zelf steun geeft, maar ook voordat de SNS dat doet, eerst overleg voeren met de Tweede Kamer over verdere steunverlening aan het voetbal. Dat over leg vindt in juni plaats. Het is de eerste keer in de vier jaar, waarin overheid, SNS en de gemeenten steun geven aan het gezondmaken van het be taalde voetbal, dat de minister van CRM een deel van die steun blokkeert. Van der Louw heeft zijn be sluit ten opzichte van de SNS en de KNVB gemotiveerd door erop te wijzen, dat de Ka mer nog een besluit moet ne men over voortzetting van de steun aan het betaalde voetbal. Het komende seizoen is daarbij als een testjaar aangewezen voor het betaalde voetbal, waarin men de inkomsten en uitgaven nog strakker dan voorheen in de hand moet houden. Zo mogen de uitgaven ten opzichte van het huidige seizoen niet stijgen. Stijgen ze toch dan zullen automatisch bezuinigingen elders moeten volgen. Op basis van de uit komsten van het testjaar kan dan over een nieuwe steun verlening aan het voetbal voor vier jaar worden besloten. Die steun gaat in het seizoen 1983- 1984 in. De nieuwe bijdrage aan het betaalde voetbal wil Van der Louw afhankelijk maken van uitspraken van de Kamer in Juni over het afschaffen van iet transfersysteem en de in voering van shirtreclame. Op brengsten van die shirtrecla me zouden dan voor een deel in een pot moeten vloeien van waaruit die opbrengsten ver deeld worden over clubs, die geen reclamecontracten kun nen krijgen. Daarover zullen ook KNVB, SNS en de ge meenten hun mening moeten geven na het overleg met de Kamer. Bij de SNS is men teleurge steld over de houding van de minister. De KNVB wil de zaak eerst in het bestuur van de sectie betaald voetbal be spreken. Het besluit van Van der Louw was in kringen van de KNVB reeds eerder be kend. )rsen van De uitslagen van de op de baan van Hilver- kt. Wouden koersen zijn: koers (2000 m): 1. Valentin |(M. Bouwhuis) 2.42,6; 2. Uro- Rieardo. Toto: winend its/ 1,60,/ 4,-,/ 7,70, kop- trio 667,80. koers (2000 m): 1. Udeta (P.M. Smit) 2.45,5; 2. Vi lles; 3. Uvento Park. Toto: 4,-, plaats 1,50, 1,20, ippel 3,90, trio 132,20. 9. Urban Fortuna en Albo. (2440 m): 1. Victor van n Stam); 3.24,0: 1.24,3; 2. Star; 3. Tijs B. toto: win- [2,10, plaats 4,00, 4,90, f 5,30, trio 32,90. Niet ge- [5. Ulliano Lelystad. i (2000 m): 1. Uwe (A. Je). 2.40,9, 1.20,5; 2. Unanie- Wriend. toto: winnend 5,30, 11,20, 1.60. 1,20, koppel Itrio 259,30. Niet gestart nr. y Sypesteyn. ers (1609 m): 1 Time Trial lema) 2.09.1; 2. Timmy Six; Shadow. Toto: winnend 18. Thursday Metz. loers (2440 m): 1. Titan Prin- [J. Heynen) 3.19,6; 2. Useful Udo Boy. Toto: winnend 1,20, 1,50, 20,50. Niet ge- 8. Soando. J koers (2000 m): 1. Uniek Dooper) 2.42,1; 2. Utopia Topper Berkum. Toto: B 3,10, plaats 1.70./ 1.20; Berkum. Toto: Winnend 1. Untold D. nr. 7 silvc 13 Stormey van Metz. koers (2000 m): 1. Rinse sius) 2.42,1, 1.20,8; 2. Udetto 3. Ramon R. Toto: winnend taats 1,50, 1,60, 3,40, 5,30. trio 416,40. koers (2000 m): 1. Sproet Mollema) 2.39,1; 2. h; 3. Sipo du Bois. Toto: win- 4,80, plaats 1,80, 2,80, >ppel 70,10, trio 1962,20. art nr. 11 Slawuta. [koers (2440 m): 1. Star van van der Togt) 3.14,1; 2. Rififi. Toto: winnend s 1,90, 2,20, 1,70, 51,20, trio 364,70. Niet ge- 3 O. Lamour s (2000 m): 1. Usta Fortu- 1V. Hoejenbos) 2.47,3; 2. Udo l 3. Vico Wittestein. Toto: ft 3,80, plaats 1,70, 1,80, >el 13,10, trio 257,30. 10 Vick O. zet: 447.179,-. tprijsvragen 1 r 75.000,00; 3e: 118 1291,40; 4e: 4.796 71.207 winnaars, die elk 0 cijferspel 15a: vinnaars, 2e: geen win- vinnaars, 1000 gulden; ^innaars, 100 gulden; 5e 1914 i. (10 gulden). i winnaars, 125.214,00 gaat kot naar lotto 17; 2e: 9 win- 033.333.33; 3e: 270 winnaars, 10; 4e: 8587 winnaars, 49,80; p52 winnaars, 5,00. 16: le: geen winnaar, gaat als jackpot naar toto- 3 winnaars. 848,80; 3e: 413,80; 4e: 625 win- 15,40 linnaars. 100.000,00; 2e: 3 10.000,00; 3e: 20 win- 11000.00; 4e: 253 winnaars. J 5e: 2658 winnaars 10,00. (Van onze parlementaire re dactie) DEN HAAG Staatssecreta ris Kombrink (Financiën) is bereid niet alle sportkantines die een omzet hebben van meer dan 125.000,-, over dat meerdere vennootschapsbe lasting te laten betalen. De bewindsman zal volgende week donderdag in een over leg met de Nationale Sport Federatie (NSF) een voorstel ter tafel brengen om alleen vennootschapsbelasting te gaan heffen op omzetten van sportkantines boven de 125.000,-, voor zover de kanti nes afwijsbaar commercieel geexploiteerd worden. Op die manier zouden uitwassen bin nen de sportkantines (organi seren van partijen, bruiloften e.d.) bestreden worden. Kan tines die alleen opbrengsten hebben van bezoek bij wed strijden zouden buiten de be lastingheffing blijven. Met zijn voorstel hoopt de be windsman de onrust die ont staan is in sportkringen over een brief van het ministerie van Financiën waarin werd aangekondigd dat de kantines over omzetten van meer dan 125.000,-vennootschapsbelas ting zouden moeten gaan be talen, weg te nemen. In de sport wekte die, vrij hard gestelde brief, grote woede. Dit omdat veel sport verenigingen uit de kantine opbrengsten de eigen vereni ging kunnen laten draaien. Het heffen van belasting daarover zou de doodsteek voor de sport betekenen, zo werd vanuit de amateursport gesteld. De KNVB voerde al acties tegen de plannen. Indien Kombrink over zijn opzet overeenstemming be reikt met de NSF zal deze laatste organisatie de in haar verenigde sportbonden op de zelfde lijn moeten zien te krij gen. Boniek (met vrouw): naar Juventus. WARSCHAU Een vertegenwoordiger van de Italiaanse voet balclub Juventus heeft in Warschau overeenstemming bereikt met de Poolse voetbalbond en Widzew Lodz over de transfer van Zbigniew Boniek. Het is de bedoeling, dat de 27-jarige spel verdeler van het Poolse elftal na het WK in Spanje bij de leider in de Italiaanse competitie gaat spelen. Volgens het Poolse pers bureau PAP is met de overgang van Boniek naar Juventus een bedrag gemoeid van ongeveer 4,7 miljoen gulden. Bijna een week nadat Ruud Gullit het eens werd over een drie jarig contract bij Feyenoord, zijn ook zijn huidige club Haarlem en de stadionclub het eens geworden. Over de hoogte van de transfersom werd geen mededeling verstrekt, maar aangenomen wordt, dat deze rond de f 750.000 ligt. Het Engelse elftal won gisteravond in Cardiff een wedstrijd voor het Brits kampioenschap met 1-0 van Wales. Trevor Francis van Manchester City maakte voor 25.000 toeschouwers het winnende doelpunt. Bij Spanje-Zwitserland in Pamplona vielen geen doelpunten. Er waren ruim 8.000 toeschouwers hiervan getuige. Luxemburg verloor gisteravond in Esch-sur-Alzette met 1-0 van het Franse B-elftal. Jeannol was de enige schutter. De bondscoach van het Braziliaanse voetbalelftal, Tele Santana, heeft met het oproepen van middenvelder Batista de selectie van 22 spelers afgerond. De grote afwezige, vanwege een ernsti ge knieblessure, is Zé Sergio. De selectie voor het WK in Spanje ziet er als volgt uit: Valdir Perez, Paulp Sergio en Carlos (doel- verdedigers), Leandro, Oscar, Luizinho, Junior, Edvaldo, Junin- ho, Edinho, Pedrinho (verdedigers), Batista, Cerezzo, Zico, So crates, Falcao en Renato (middenvelders), Paulo Isidoro, Sergin- ho, Eder, Careca en Dirceu (aanvallers). FC UTRECHT VRAAGT PLOTSELING MEER ENSCHEDE-UTRECHT Jan Monster en FC Twente zijn het gisteren nagenoeg met elkaar eens geworden óver een drie jarig contract, maar de transfer van de vaardige linkerspits van FC Utrecht is vrijwel op het zelfde moment een stuk dubieuzer geworden. Interim-voorzitter Wim Kern kamp van Utrecht heeft de Enschedese eredivisionist na melijk laten weten, dat Mon ster niet weg kan voor het be drag dat hij een elftal dagen geleden aan de leiding van FC Twente noemde. Kernkamp wil Monster een aanzienlijk hogere aanbieding doen, dan aanvankelijk in de bedoeling lag. Door Monster een aan trekkelijker salaris in het vooruitzicht te stellen, kan Utrecht de vergoedingssom vermoedelijk opschroeven tot een bedrag, dat de mogelijkhe den van FC Twente te boven gaat. Hoewel alle partijen geen getallen wensen te noemen, Jan Monster: rustig afwachten. mag worden aangenomen, dat Utrecht niet langer genoegen zal nemen met een transferbe drag van ruim vier ton, maar ongeveer driekwart miljoen wil ontvangen, hetgeen FC Twente duidelijk te gortig is. Trainer Han Berger van FC Utrecht heeft in enkele kran ten nogal fel heeft uitgehaald naar FC Twente, met name manager Ton van Dalen, die kort samengevat „onfatsoen lijk zakendoen" wordt verwe ten. Voorzitter Fransen van FC Twente: „Utrecht moet maar eens bij zichzelf te rade gaan. Het vraagt nu plotseling een veel hogere prijs voor Mon ster, nadat Berger al diverse malen geprobeerd heeft, de speler zo onder druk te zetten, dat hij daar zou bijtekenen. En dat, hoewel hem nog geen aanbieding is gedaan. Hoe het ook zij, ik wil nog deze week van Utrecht weten wat het precies wil". Jan Monster zelf blijft voorals nog rustig onder de recente ontwikkelingen. „FC Twente heeft me een prima aanbie ding gedaan en we zijn inder daad zo goed als rond. Ik neem aan, dat Twente nu wel met Utrecht in de slag gaat. Voor mij wordt het voorlopig alleen maar afwachten, al hoop ik wel, dat nog deze week duide lijk wordt, waar ik volgend seizoen zal spelen". LENT Uitslagen vijfde ron de NK dammen voor dames: Graas-Poepjes 2-0, Buist-Nieu- wenhuizen 1-1, Van Lith-Van der Kraats 2-0, Veenboer- Toonen 0-2. Stand: 1. Hiet- meier 8 punten, 2/3/4/5/6.Van der Kraats, Nieuwenhuizen, Toonen, Van Lith en Graas 6 punten. LONDEN Uitslagen Engels voetbal: Coventry City-Sun- derland 6-1 en Notts County- Stoke City 3-1. BONN Uitslagen Westduits voetbal: Hamburger SV-Bayer Leverkusen 0-0, FC Kaisers- lautern-Eintracht Braun schweig 5-3, FC Nürnberg- Fortuna Düsseldorf 2-2. VUGHT Achmed de Kom van Metro heeft tijdens atle tiekwedstrijden de 200 meter gewonnen in 21,7 seconden. Dit is de snelste tijd van het pas begonnen seizoen. ALPHEN Feyenoord heeft in Alphen aan de Rijn voor 5.000 toeschouwers een tegen de kersverse amateur- tweedeklasser Alphense Boys met 4-0 gewonnen. De doel punten kwamen van Brard, Wijnstekers, Jakobsen en Kac- MONSUMMANO TERME René Koppert is in de eerste etappe van de Ronde van de Regionen in Italië als tweede geëindigd achter de Sjachid Zagretdinov uit de Sovjet- Unie. SABINANIGO De Span jaard Enrique Martinez Here dia is gisteren winnaar gewor den van de zevende etappe van de Ronde van Spanje.' Martinez Heredia kwam alleen over de eindstreep met 57 se conden voorsprong op een achtervolgende groep met daarin alle favorieten. De Belg Eddie Planckaert won de sprint van de groep en eindig de als tweede. Gedurende de zevende etappe van Zaragoza naar Sabinanigo had een groot aantal onregel matigheden plaats. Niet alleen Spaanse ploegleiders maakten zich schuldig aan overtredin gen, zelfs de Spaanse politie en de wagen van de Spaanse tele visie „hielpen" hun fietsende landgenoten. Twee Spanjaar den, Pujol en Alfonsel, die het stevige briesje, dat waaide, kennelijk niet konden weer staan, werden gedurende een groot aantal kilometers „ge trokken" door hun ploeglei derswagen. Het kostte hen 1350 peseta's boete de man (ongeveer 40 gulden). De Zwit ser Daniel Girard had zich ge durende dertig kilometer laten voortrekken door de ploeglei derswagen. De tijdstraf be droeg 20 seconden. Het zal ook beslist niet een voudig zijn voor een buiten lander om de Ronde van Spanje te winnen. Immers, vanaf dinsdag is het parkoers op het lijf geschreven van de Spaanse klimmertjes. Enrique Martinez Heredia leverde daar gisteren al het bewijs van. In de afdaling van de „Zelden- rustberg", zo'n 50 kilometer voor de eindstreep demarreer de hij. Hij volbracht het laatste geaccidenteerde gedeelte van de zevende rit in zijn eentje en hield op de finishlijn 57 secon den voorsprong over. Net niet voldoende om de Belg Claude Criquielion nu al uit de lei derstrui te rijden. Nog zestien seconden scheidt het tweetal in het algemeen klassemet. Uitslag zevende etappe: 1. Enrique Martinez Heredia (Spa) 146 km in 3 uur 38 min. 9 sec.. 2. Eddy Planc kaert (Bel.) op 57 sec.; 3. Pierre-Rav- mond Villemaine (Fra) z.t., 29. jo Maas (Ned.) z.t.; 37. Johnny Broers (Ned.) z.t.; 38. Roy Schuiten (Ned.) op 10.35; 84. Heddie Nieuwdorp (Ned.) op 16.29. Algemeen klassement: 1 Claude Cri quielion (Bel.) 40.000.32; 2. Enrique Martinez Heredia (Spa.) op 11 sec 3. Angel Arroyo (Spa.) op 14 sec 26. Jo Maas (Ned.) op 6.15; 29. Johnny Broers (Ned.) op 6.57; 51. Roy Schui ten (Ned.) op 23.36; 71 Heddie Nieuw- dirp (Ned.) op 31.11. HELSINKI Wereldkam pioen ijshockey Sovjet-Unie gaat zonder puntenverlies het slotduel met Tsjechoslowakije tegemoet. De Sovjet-spelers wonnen gisteravond voor 7600 toeschouwers met 4-0 van Zweden. Ondanks de neder laag hebben zowel Zweden als Tsjechoslowakije en Canada nog een kans op de zilveren medaille. Canada behield een laatste kans op zilver door Tsjechoslo wakije met 4-2 te verslaan. De periodestanden waren 1-0, 1-2, 2-0. Het wereldkampioenschap ijs hockey in de A-groep wordt volgend jaar in West-Duits- land gehouden. Het congres van de internationale ijshoc- keyfederatie (IIHF) besloot gisteren het toernooi af te werken in Dortmund, Düssel dorf en München. Het toernooi begint op 16 april en eindigt op 3 mei. Een voorstel van de Verenigde Staten om het WK in de B- groep in 1983 te organiseren werd niet aangenomen. Het toernooi wordt nu gehouden in Tokio van 21 tot 31 maart 1983. De C-groep, waarin Nederland is vertegenwoordigd, speelt zich van 11 tot 20 maart 1983 in Boedapest af. Volgens Mi- roslav Subrt, de vice-voorzit- ter van de IIHF, is nog geen beslissing genomen over het kwalificatiesysteem voor de Olympische Spelen 1984. 4 ALPHEN Hoewel Feyenoord er wekelijks werkelijk alles aan doet om minder interessant te worden voor de gemiddelde voet balliefhebber, blijkt de Rotterdamse eredivisionist toch nog de nodige aantrekkingskracht te hebben. Voor het „oefenduel" dat Feyenoord gisteravond bij en tegen Alphense Boys afwerkte, waren tenminste nog vijfduizend toeschouwers naar De Bijlen getrokken. Dat publiek zag de nieuwbakken zondag-tweedeklas ser uit Alphen goed partij geven, maar wel met 0-4 verliezen. Bij rust al keek Alphense Boys tegen een 0-3 achterstand aan. Stanley Brard, Jupp Kaczor en Bennie Wijnstekers verzorgden de Rotterdamse treffers. Evenals voor de pauze, slaagde de thuisclub er in de tweede periode in de krachtsverhoudingen re delijk in evenwicht te houden. Zelfs waren er scoringsmogelijk- heden voor Paul Bahlmann en Ton van der Laan. De enige die evenwel nog aan een doelpunt toekwam, was Feyenoorder Kac zor, die met die treffer de eindstand op 0-4 bepaalde. OEGSTGEEST Het is zondag-eersteklasser Roodenburg niet gelukt afdelings-eersteklasser ASC in de nederlaagserie van de jubilerende „Good-Old" inderdaad op verlies te zetten. De rood zwarten wonnen met 3-2. ASCer Rick van de Burg schoot daar bij zelfs nog twee keer tegen de paal. Ook het standaardteam van UVS bleef in de eigen nederlagenreeks aan de winnende hand. Quick Boys werd met 4-0 verslagen. Al snel na aanvang zette Benno Schoonwater ASC op voor sprong. Henry Pouw van Roodenburg egaliseerde die stand even later weer. Rick van de Burg schoot de 90-jarige, na eerst twee maal het houtwerk te hebben geraakt, naar 2-1. Arno Lancel leek de schade te gaan beperken door de tweede Roodenburg- treffer te laten noteren, maar een unieke solo van Ronald van de Pot bezorgde ASC alsnog de volle winst. regionale jeugdspelers, en Quick Boys (zonder Sis Tu Pan en Theo Guyt) vrijuit In de eerste helft leverde het betere UVS- spel slechts een eigen doelpunt van Gerard Zuyderduyn op. Na rust tekende jeugdspeler Alfons Groenendijk voor de tweede treffer, waarna Nico Oosterlee voor de andere twee doelpunten - beide keren na een assist van Hans van Leeuwen - zorgde: 4-0. De winst bij de tweede teams was voor Quick Boys (1-4), terwijl ook het 'derde' korte metten maakte met de Leidenaars (2-4). UVS 4 maakte, dat de ploegen in winstpunten gelijk eindigden door met 1-0 te winnen.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 13