Brouwer Offset b.v. VOORZITTER M/V eerste medewerk(st)er de rijksoverheid vraagt HUSTÈN BQRCM bejaardenverzorgende of bejaardenhelpende Personeelsfunctionaris (m/v) Accountantskantoor Bej.centrum HUIZE ROOMBURGH offsetrotatiedrukker onderhoudsmonteur RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM Medewerker (m/v) Accountantskantoor PAGINA 12 LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 APRI stafmedewerker <mni./*ri.) vac. nr. 2-4245/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken directie Overheidsorganisatie en -automatisering, Stafbureau De directie Overheidsorganisatie en -automatisering heeft tot taak de coördinatie van de ontwikkeling van het beleid betreffende de organisatie en informatie voorziening bij de rijksdienst en de uitvoering van een aantal daaruit voortvloeiende algemene, inter departementale en interbestuurlijke activiteiten. Het Stafbureau verricht werkzaamheden t.b.v. de directeur Overheidsorganisatie en -automatisering m.b.t. beheers- en beleidszaken t.a.v. onder meer de afdelingen Organisatie, Automatische Informatie Systemen en Coördinatie Documentaire Informatie verzorging en de buitendiensten Rijks Computer Centrum (Apeldoorn), Computer Centrum Limburg (Heerlen) en de Centrale Archief Selectiedienst (Winschoten). Functie-informatie: ondersteunen van de werk zaamheden van het hoofd van het Stafbureau. I.h.b. op het gebied van planning en voortgangscontrole bij de onderdelen van de Directie die in "s-Graven- hage gevestigd zijn; verzamelen en ter beschikking stellen van externe en interne informatie van belang voor algemene beleidsontwikkeling; ondersteunen van de werkzaamheden die voortvloeien uit de ver antwoordelijkheid van de Directie t.a.v. beheersza ken bij de buitendiensten en de verzorging van alge meen voorlichtingsmateriaal de Directie betreffende. Gevraagd: diploma HEAO of volledig SPD; redactio nele ervaring. Kennis op het gebied van organisatie en informatievoorziening strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4348.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 mei 1982. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. sectiemedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 2-4802/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Directie Algemeen Voortgezet en Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs (VO/AV), Onderwijs af deling District 2 (West) Functie-informatie: geven van voorlichting aan be sturen van gemeentelijke en bijzondere scholen voor VWO en/of HAVO en/of MAVO over aangele genheden van rechtspositionele, materiële en onder wijskundige aard; beoordelen van bestuursvoorstel len en bestuursbesluiten betreffende genoemde aangelegenheden en onderhouden van mondelinge en schriftelijke contacten daarover. Vereist: ten minste HAVO/MEAO/MMO of een hier mee vergelijkbare opleiding. Standplaats: s-Gravenhage, t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f 3022,- per maand. Om de algemene inzetbaarheid te bevorderen bestaat de mogelijk heid om na enkele jaren naar een andere afdeling te worden overgeplaatst. Het salaris kan dan oplopen tot max. f 3327,- per maand. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 15 mei 1982. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. bejaardencentrum In ons R.K. verzorgingshuis „Rustenborch" met 152 bewoners, is binnenkort plaats voor enige medewerkenden die opgeleid willen worden tot Toelatingseisen: - vóór 1 januari 1983 de leeftijd van 18 jaar bereikt hebben; - in bezit van het diploma LBO, waarvoor tenminste 2 vakken op C-niveau w.o. Nederlands óf het bezit van een MAVO-diploma óf het bezit van diploma verzorgingsassistente óf - het bezit van INTAS-diploma met praktijkervaring in een ver zorgingshuis. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. Bejaardentehuizen. Uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan mevrouw W. Geenen, postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten vraagt ter versterking van de Afdeling Personeelszaken een Zijn/haar werkzaamheden, te verrichten in een klein team van medewerkers, zijn in twee hoofdgroepen in te delen: - Het mede-verzorgen van de werkzaamheden welke zijn verbonden aan de berekening van wethouders- pensioenen ten behoeve van een deel van onze cliënten - Gevarieerde activiteiten op personeelszaken welke een beheersmatig karakter dragen. Opleiding op H AVO-niveau met economie in het vakken pakket en M.B.O.-opleiding personeelswerk. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Het aanstellingssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij gebleken geschiktheid kan voorshands een maximum salaris worden bereikt van f3.800,- per maand, exclusief 7 1/2% vakantietoeslag. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (onder andere deelname Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en ziektekosten voorziening IZA). Kandidaten dienen woonachtig te zijn te 's-Gravenhage of naaste omgeving. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van de oproep in dit blad worden gericht aan de directie van onderstaand kantoor. Telefonische informatie kan worden ingewonnen btf de Afdeling Personeelszaken (toestel 446/418). van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezei Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage Tel. 070-62 47 21 Zaanstraat 151, 2314 XD Leiden vraagt wegens vertrek met spoed R.K. praktiserend VERPLEEGKUNDIGE (A) Minimum leeftijd 35 jaar, ervaring bejaarden gewenst. Volledige dagtaak met onregelmatige diensten/weekend (2x p.mnd.). Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Informaties: Hoofdzuster A. Brouwer (tel. 892200). Schrift, soil.: naar dir. H.W. Pullens, Huize- Roomburgh. De Brouwer Offset Groep is een grafische onderneming met in totaal ongeveer 350 personeelsleden. De groep heeft vestigingen in Delft, Utrecht en Rijswijk. In Delft (200 medewerkers) worden voornamelijk periodieken met een grote oplage vervaardigd, in offsetrotatiedruk. Brouwer Offset B V. Molslaan 121 2611 RK Delft Voor de afdeling drukkerij, die een 2-ploegendienst kent, zoeken wij op korte termijn een en/of iemand die daartoe opgeleid wil worden. De offsetrotatiedrukker is mede-verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de produktie, de goede samenwerking en het optimaal funktioneren van de machines. Tevens zoeken wij ter versterking van onze technische dienst een Wij denken aan een kandidaat die: in het bezit is van het diploma MTS-elektronika óf de diploma's LTS en V.E.V.-elektronika enige bedrijfservaring heeft opgedaan Naast een aantrekkelijke honorering bieden wij een winstdelings- en spaarregeling een reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer buiten Delft gratis bedrijfskleding Binnenkort zal Brouwer Offset een nieuw pand betrekken aan de Schieweg in Delft-Zuid. Op de rotatie-afdeling zal ook een nieuwe rotatiepers worden geïnstalleerd. Belangstellenden nodigen wij uit een brief met vermelding van personalia, opleiding en ervaring te zenden aan de heer P. van Os. personeelsfunktionaris. Wilt u van te voren nadere inlichtingen hebben, belt u dan met laatstgenoemde onder nummer 015-144140 toestel 132 SPAFAX N.V. zoekt dringend VERKOPER voor het verkopen van klein herstelmateriaal aan de garage en trans portwereld. Vereisten: - dynamisch - met verkoopreferenties - tussen 24 en 45 jaar Wij garanderen: - bedlendenkontrakt - aantrekkelijk salaris (vast commissie) - onkostenvergoeding - exclusief rayon - verkoopopleiding - firmawagen. Vacante rayons: - Den Helder - Haarlem - Leiden - Amsterdam Kandidaturen met volle dig c.v. naar: SPAFAX N.V. Westlaan 268 Industrieel terrein 3540 Heusden-Zolder België Of kom op maandag 26 april 1982 tussen 10 en 16 uur naar het Euromo-, tel Amsterdam. Oude Haagseweg 20 te Am sterdam op de snelweg Den Haag A4-E10. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk Z-H beheert een revalidatie-centrum voor volwassenen en kinderen, (40 bedden poli kliniek) met een afdeling voor poliklinische hartrevalidatie. Tevens een voorzieningencentrum (woon- en leefgemeenschap) voor 100 ernstig lichamelijk gehandicapte mensen, met een gemiddelde leeftijd van 28 jaar. Aan de instelling is een mytylschool verbonden met ca. 100 leerlingen. In de nabije toekomst zullen de revalidatie-taken worden over genomen door de Stichting Professor Jan Mulder Kliniek, die de bouw voorbereidt van een revalidatie-centrum in Leiden met 80 bedden. Voor het voorzieningencentrum vindt momenteel totale nieuwbouw in Katwijk plaats. Het bestuur van de Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk Z-H wil graag in contact treden met belangstellenden voor de functie van Het bestuur (10 led^n) beraadt zich momenteel op het functioneren volgens het "Raad van Toezichtmodel". Hoofdtaak van de voorzitter: Het leiden van de vergaderingen van het algemeen bestuur (lx per maand 's-avonds) en het dagelijks bestuur (lx per maand overdag). In normale omstandigheden vraagt de functie maximaal 3 dag delen per maand, inclusief de voorbereiding van de vergaderingen. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij beschikken over: leidinggevende kwaliteiten; bestuurlijke of dienovereenkomstige ervaring; belangstelling voor democratiseringsprocessen binnen instellingen voor gezondheidszorg. Aan vrouwen, die aan de gestelde verwachtingen voldoen, wordt nadrukkelijk verzocht te reageren. Zij die belangstelling hebben voor de functie, alsmede zij, die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten worden verzocht zich schriftelijk of mondeling te wenden tot de secretaris van het bestuur, Mr. J.G. Bergmeijer, Atlasvlinder 6,2317 JP Leiden, tel.: 071-213960. Ook voor nadere informatie is deze beschikbaar. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten vraagt in verband met uitbreiding van de werkzaamheden op de Afdeling Algemene Zaken een a die rechtstreeks onder de chef van de afdeling zal worden belast met het berekenen van wethouders pensioenen ten behoeve van een deel van onze cliënten. b Daarnaast is het de bedoeling dat hij na gebleken geschiktheid over enige tijd de functie van waarnemend afdelingschef zal gaan vervullen. Deze werkzaamheden omvatten onder meer: Het uitoefenen van toezicht op en coördinatie van de verschillende afdelingen van onze binnendienst, zoals boekhouding, kostprijsberekening, registratie en voorts de advisering inzake begroting, verslaggeving, tariefsbeleid, alsmede bewaking van de efficiency. Deze functie omvat veelzijdige en afwisselende werk zaamheden en biedt ontplooiingsmogelijkheden voor een goede kracht. Functie-eisen: Opleiding MBA/SPD, dan wel studerend voor SPD Zeer goede verbale aanleg Inventiviteit Zelfstandigheid en overwicht Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden: Het aanstellingssalaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Bij gebleken geschiktheid kan voorshands een maximum salaris worden bereikt van f 4.900,- per maand, exclusief -7 1/2% vakantietoeslag. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (onder andere deelname Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en ziektekosten voorziening IZA). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Kandidaten dienen woonachtig te zijn te 's-Gravenhage of naaste omgeving. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van de oproep in dit blad worden gericht aan de directie van onderstaand kantoor. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de Afdeling Personeelszaken (toestel 446/418). van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten itraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage Tel. 070 - 62 47 21 I)ct Hoetebuttf" DORPSSTRAAT 33 - 242) AVNIEUWKCj „Het Koetshuis", tehuis voor bejaardj Dorpsstraat 33, Nieuwkoop Het Koetshuis Is een R.K. bejaardentehuis, dat i biedt aan 60 bewoners. Het tehuis zoekt konU' belangstellenden voor de functie van: HOOFD VERPLEGINGS- VERZORGINGSDIENST mn( De functie bestaat voor een groot deel uit leidiijfl vende en koördinerende werkzaamheden, die ger zijn op het scheppen van voorwaarden voor elor goede zorgverlening alsmede het scheppen vai asse prettig werkklimaat. De functie-eisen zijn: - Het diploma verpleegkundige A - Voortgezette opleiding - Ervaring in een leidinggevende functie, bij voorkeur in de bejaardenzorg - Leeftijd minimaal 30 jaar - Goede contactuele eigenschappen - De R.K. signatuur kunnen onderschrijven. Geboden wordt een interessante werkkring mfFV lariëring en rechtspositie overeenkomstig de CAf voor bejaardentehuizen en opneming in het pen fonds van het PGPH. Voor nadere informatie kunt u eich wenden tot recteur, dhr. P. F. M. C. Vandamme, tel. 01725-3 Het s 8' ""wal Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten, bini dagen, aan de directie van het Koetshuis, Dorps 33. 2421 AV te Nieuwkoop. Herhaalde oproep In een in de provincies Noord- en Zuid-Hollar gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met rui 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland takt op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemra; schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Het bureau Comptabiliteit heeft de verantwoo delijkheid voor het totale financieel-administra tieve gebeuren binnen het Hoogheemraad schap van Rijnland. Deze taak is verdeeld over de onderdelen invordering, ontvangstenadministratie, kas en (geautomatiseerde) boekhouding. Bij dit laatste onderdeel met een bezetting vaift 5 medewerk(st)ers, is plaats voor een êP«D«"GP (bij voorkeur studerend voor M.B.A.) die reeds gewend is aan een stuk zelfstandig verantwoordelijkheid. Iemand die denkt en werkt in termen van gre boek en journaalposten; de jaarrekeningen r J kan helpen opstellen en mede belast kan wö den met de controle op facturen, de voorbe- reiding van betalingen en het bewaken van cf Sel vorderingen. Le,Jpi Kortom: iemand die z'n steentje bijdraagt de Lerni( boekhouding van Rijnland vlot te laten verlopffó c, Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot!6 6e maximaal f 3.022,- bruto per maand!™ g' De bij de overheid gebruikelijke secundaire later arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing, ld g< Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollic|fnC ties binnen veertien dagen na het verschijnen nj, van dit blad in te zenden aan het hoofd oer Financiële en Personele Zaken van Rijnland, hier Breestraat 59,2311 CJ te Leiden, met of w vermelding van vacaturenummer 82-CO-2. )d. Hoogheemraadsch van Rijnland Als morgen toevallig iemand 5000 9uldtJd n minder biedt voor uw huis pakt u z'n. bod misschien. Lrdt Een grote advertentie kost stukken mink 0p en trekt meer bieders, want: In ge Je huis in de krant brengt mensen over de vlof h En de makelaar weet van wanten en krat Rabobank Leimuiden verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De eerste medewerk(st)er op onze bank wordt belast met de organisatie van de dagelijkse werkzaamheden op het kantoor. Dit betekent dat hij/zij zorg draagt voor de •verdeling van de werkzaamheden en het ondersteunen van de medewerk(st)ers op het gebied van het kasgebeuren en administratie. Tevens zal defcerste medewerk(st)er zijn/haar aandacht richten op het commerciële gebeuren en hieraan verder gestalte geven. Hij of zij dient in staat te zijn de directeur bij diens afwezigheid te vervangen. Voor deze gevarieerde en verantwoordelijke functie wordt verwacht een MEAO diploma of hiermee vergelijkbaar, aangevuld met vaktechnische studies, b.v. NIBE Hij of zij dient over goede commerciële en leidinggevende eigenschappen te beschikken, terwijl ervaring in het bankbedrijf in al haar facetten noodzakelijk is. Leeftijd: minimaal 25 jaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie wordt binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank, Postbus 6, 2450 AA Leimuiden. af, h jadeel Moem open •otje at po ze d, f" en z i in i

Leidse Courant | 1982 | | pagina 12