Halfuur World Press Photo: gruwelijk nieuws Simon Garfunke voor een goed doel samen op de planket RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT Importeur corned beef boos op NOS-journaal AMSTERDAM De president van de rechtbank in Amsterdam, mr. B. J. As- scher, zal 29 april uitspraak doen in het kort geding dat National Foods Holland BV heeft aangespannen tegen de NOS. National Foods importeert „Exeter" corned beef. een Argentijns produkt, dat vorige week enige seconden in beeld werd gebracht tijdens het jour naal. Het beeld diende ter illustratie van de berichtgeving over het handel sembargo dat de EEG heeft afgekon digd tegen Argentijnse produkten. De importeur vindt dat de NOS „door Exeter corned beef tot zondebok te bombarderen van alle Argentijnse pro dukten", onrechtmatig heeft gehan deld. Hij eist een mededeling achteraf, dat het merk ten onrechte in beeld is gebracht. National Foods claimt door de uitzen ding een schade van ongeveer 2.5 mil joen gulden te lijden. Hft bedrijf ver wacht een omzetdaling van de nog res terende voorraad Exeter corned beef, omdat het produkt nu bij het publiek een negatieve klank zou hebben gekre gen. De NOS betwist dit met kracht. „Er is evenveel reden om te veronderstellen dat het publiek Exeter corned beef zal gaan hamsteren, nu het journaal erop heeft gewezen dat het binnenkort niet meer te krijgen zal zijn," zei NOS- raadsvrouwe mr. Van Waard. „Er is eerder sprake van gratis reclame. Het lijkt er verdacht véél op dat National Foods probeert de van het embargo te verwachten schade op de NOS af te wentelen." De importeur heeft naast de „rectifica tie" een verbod voor de toekomst geëist op het in beeld brengen van al zijn pro dukten. En wel op straffe van een dwangsom van 2.5 miljoen gulden per overtreding. GEEN RECTIFICATIE IN VRIJNEDERLANDVOOR DE KRO AMSTERDAM Het weekblad Vrij Nederland hoeft de uitlatingen die het over de KRO heeft gedaan in het artikel „Het kan de omroepen geen zak schelen of je doodvalt", niet te rectificeren. Dat heeft de vice-presi dent van de rechtbank in Amsterdam, mr. B. J. Asscher, gisteren bepaald in zijn vonnis in het kort geding, dat de KRO tegen VN had aangespannen. Het bewuste artikel is verschenen in VN van 3 april. Het gaat over de onzorgvuldige manier, waarop de om roepen hun medewerkers, en .vooral freelancers, zouden verzekeren tegen molest bij gevaarlijke reportages in bijvoorbeeld oorlogsgebieden. Daarin waren ook twee passages opgenomen die over de KRO gingen. Zo zou een reportageploeg in 1969 in Biafra niet voldoende ver zekerd zijn geweest en zou Ad Langebent, eindredacteur van het KRO-actualiteitenprogramma Brandpunt, free lancers verklaringen hebben laten ondertekenen, waar in zij afzagen van eventuele schadeclaims op de KRO in geval van ongeluk of ziekte. De KRO achtte de toon van het artikel tendentieus en de wijze van voorstellen grievend, defamerend en scha delijk voor de omroep en voor Langebent persoonlijk. Volgens de KRO worden freelancers inderdaad niet te gen ziekte en ongevallen verzekerd, omdat zij dat zelf moeten doen, maar wel tegen molest. VN twijfelde daar aan, ook al omdat er in de verzekeringspolis van de Bia- fraploeg een clausule stond, waarin het de journalisten en hun technici op straffe van nietigverklaring van de polis verboden werd gevechtshandelingen te filmen, iets waarvoor zij nu juist gekomen waren. Mr. Asscher was ook van mening, dat gezien deze clau sule niet staande gehouden kon worden dat de polis van mensen die in Biafra waren geweest een voldoende dek king had geboden tegen de aanzienlijke risico's van de reis. Er moet volgens hem dan ook rekening gehouden worden met de mogelijkheid dat ook in andere gevallen die clausule is gebruikt. „De polis biedt de KRO de mo gelijkheid zich op de passage te beroepen bij een eventu ele schadeclaim", aldus de vice-president. Het feit dat de KRO naar zijn mening voldoende aanne melijk had gemaakt .dat freelancers tegen molest verze kerd worden, neemt volgens Asscher niet weg dat even tuele schade misschien niet te verhalen is. Hij vond de passages over de KRO in het artikel van VN dan ook niet onnodig grievend en wees de eis tot rectificatie af. HILVERSUM Op kun dige wijze heeft Ludi Boe ken producer/regisseur van Belbofilm voor de NOS 25 jaar World Press Photo in kaart gebracht; hij maakte een film die alle prijswinnaars van de afgelopen 25 jaar in chro nologische volgorde ver bindt. Het waren nieuws foto^ en dat nieuws betrof voornamelijk mondiale el lende met de oorlog in Vietnam als langdurig hoogte^ of dieptepunt, zo men wilt. De winnende foto's hadden alle ge meen, dat zij zowel het nieuwsfeit zelf als de his torische achtergrond, weergaven, de wereld schokten en tot nadenken stemden. Harold Evans, oud-hoofdredacteur van Sunday Times en jurylid WPP, die in de film com mentaar levert zegt: „De foto met de vluchtende Vietnamese kinderen be kortte de strijd in Viet nam met zes maanden". Deze film van ruim 25 mi nuten wordt vanavond om 22.10 uur op Ned. I uitge zonden. Zeer terecht zal de omroepster tevoren melden, dat de film heel schokkende momenten toont; niet dat de film onge schikt zou zijn voor jeugdige kijkers. Ludi Boeken; „In feite zou iedereen deze film moeten zien; maar we wilden niette min waarschuwen". Inderdaad bevat de film gruwelijke mo menten die men nimmer zal kunnen vergeten; en sterker dan met welke voorbeelden ook kan men zich indenken De World Press Phóto van 1972 die volgens Harold Evans de oorlog in Vietnam met zes maanden bekortte. sommigen bewust het wereldnieuws niet meer wil len volgen. Boeken heeft film willen ma ken en geen gefilmde expositie van de 25 winnende foto's die ook in boekvorm te bekijken zijn. Hij kreeg de beschikking over een grote hoeveelheid fo to's en selecteerde daaruit tot hij een duidelijke lijn in han den had. Vervolgens mocht hij beschikken over gefilmde re portages die de achtergrond geven bij de foto's die als World Press Photo de wereld over gingen. En tenslotte vond hij Harold Evans bereid com mentaar te leveren. Ludi Boeken: „Ik heb geen fo tografen om commentaar ge vraagd, ik zou dan altijd on volledig zijn geweest. In Evans vond ik.de man die foto's voor zijn krant selecteerde, afstand kon nemen en bovendien jury lid Was van World Press Pho to, afstandelijk deskundig dus". Resultaat Geven alle World Press Pho to's al méér weer dan het mo ment zelf, de film van Ludi Boeken voegt er zo het een en ander aan toe. Een onderdeel: iedereen kent de foto waarop generaal Giap een gevangen genomen Vietcong een revol ver tegen de slaap houdt. In de film van Boeken wordt ge toond hoe deze man geboeid de stad binnen wordt gevoerd, waarna de executie volgt, van begin tot einde; bloed spuit in een dikke straal uit het hoofd van de geëxecuteerde, Giap gaat over tot de orde van de dag. Dit soort beelden staat de kij ker te wachten; ook vluchten de Vietnamezen, de moord op Kennedy, opstand in de Bori- nage, filmbéelden van gebeur tenissen die ook een fotograaf een winnende plaat zou ople veren. Harold Evans zal op merken: „De mensen zullen eerder geloven wat ze zien dan wat ze lezen". De koelbloedigheid waarmee zowel film- als foto-opnamen konden worden gemaakt, zal vele kijkers verbazen. Ludi Boeken over de man achter de camera: „Natuurlijk waren deze mensen emotioneel bij de gebeurtenissen betrokken, an ders hadden ze de foto niet eens kunnen maken" Geruime tijd wordt discussie gevoerd over de vraag, of de mens niet wordt overvoerd door dit soort beelden, die zou den afstompen en ertoe zou den leiden dat mensen bewust geschreven reportages en het journaal overslaan. „Er heerst in de wereld alleen maar kom mer en ellende". Boeken: „Oorlogen zijn altijd gevoerd, gruweldaden zijn al tijd bedreven. Het verschik is. dat de beelden ervan steeds gemakkelijker kunnen wor den overgebracht. Deze film zou ook gebracht kunnen wor den onder de titel: „Herinne ringen aan een recent verle den. Ik wilde met deze film aanleiding tot nadenken ge ven". Daarin zal Boeken, die de film met Chanowski-Productions BV maakte als coproducent, zeker slagen. Uiteindelijk maakte hij een produkt dat ie dereen zou "moeten zien maar de kijker gelijktijdig het ge voel kan geven: „Ik zou willen dat ik die film nooit had ge zien". FRITS BROMBERG Simon Garfunkel tijdens het concert in Central Pari i. 1 S] tuss JL JL nge lard HILVERSUM Het concert van Simon Garfunkr in het New Yorkse Central Park, dat vanavond dovaz het tweede Duitse televisienet (22.50 uur) wordt uitj gej zonden, had voor het duo grote gevolgen. Het opti den, dat werd gehouden om de in financiële moeilij t bi heden werkerende gemeentelijke parken- en plantscw d nendienfet te steunen, werd een blijvende reünie vc F™ het tweetal. Paul Simon en Art Garfunkel gaan n alleen binnenkort de studio in voor een elpee, ma yos maken in juni een tournee door Europa. n. nit In eerste instantie was het de bedoeling om alleen Paul Sim" bi een (gratis) concert te laten doen. Hij voelde er echter meer v< rdo om de eerste helft alleen en de tweede helft samen met zijn oi nog collega Art Garfunkel te spelen. Dus belde hij Garfunkel, die iuto dat moment in Europa was, met de vraag wat hij er van vo het „Artie zag het helemaal zitten", vertelt Paul Simon. „Voor aan het werk konden, moesten er echter eerst wat problen dlee uitgepraat worden. Elf jaar geleden waren we niet voor niets egoi der onze eigen weg gegaan". Dnei Een gesprek volgde dat zo openhartig was, dat Paul Simon z eba later afvroeg waarom ze niet eerder rond de tafel waren gtas r zitten. „We hebben open kaart gespeeld. Ieder heeft de anidoo vertelt waar hij toe in staat is en welke bijdragen hij kan le ren. We hadden het niet, zoals vroeger, over wat de ander a hui; maal fout deed". de 5 Met de aanmoediging van een aantal vrienden besloten ze de men het hele concert voor hun rekening te nemen. Niets st< ;ijn een reünie meer in de weg. Paul Simon verklaarde vlak v var het concert echter dat het slechts om een eenmalig gebeu n ging. Dat optreden was overigens bijna niet doorgegaan. i0ni spanningen waren de weken voor het concert zó groot dat ee spijt kreeg dat hij akkoord was gegaan. „Art moest een h e di nieuw materiaal in een heel snel tempo leren en er was geen toe. om nieuwe arrangementen voor de nummers te schrijven. een gegeven moment hebben we tegen elkaar gezegd: het 'rtu: cert is een spontaan gebeuren, als er iets fout gaat, dan is ficii niet erg. Daarna was de sfeer in de repetitie-ruimte veel gen ken delijker". Dat Simon en Garfunkel het ondanks de korte v< ope bereidingstijd nog steeds kunnen is vanavond te zien en te |n v ren op de video-produptie, die van het concert werd gemaal ku HANS Plop Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven'en slechthorenden. TELEAC 18.28 Micro-elektronica in bedrijf. NOS 18.58 Journaal. EO 19.00 EO Kinderkrant. Kin derprogramma voor alle leeftijden met een bij bels onderwerp in Fla puit, een avontuur van Bas en Barbara en een knutselgrapje. 19.30 De Waltons. Ameri kaanse familieserie van Earl Hamner jr. In deze aflevering voelt John- -Boy Walton er veel voor om Marcia Wool- ery mee uit te nemen. Hij moet echter ook de zieke mevrouw Macken zie op haar reis verge zellen. 20:20 Tijdsein. Actualiteiten rubriek. 20.50 Klankkleur. Muzikaal in termezzo met Ingemar Olsson. 21.00 Op weg naar het be loofde land. Henk Bin nendijk spreekt met zijn gasten over: Blijven ste ken in de woestijn. The ma van het gesprek is de reden waarom de Is raëlieten .tijdens hun tocht naar het beloofde land bleven steken. NOS 21.37 Journaal. 21.55 Den Haag Vandaag. Parlementair nieuws van het Binnenhof. 22.10 25 jaar World Press Photo. Ludi Boeken maakte een documen taire over de internatio nale competitie voor persfotografen, World Press Photo. Zie verhaal elders op deze pagina. 22.40 Socutera. Het meisje Gea - tien jaar later. Filmpje van het Neder lands Astma Fonds. 22.55 Journaal. 23.05 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND2 NOS 18.05 Koningin Beatrix in Amerika. Samenvatten de reportage van de eerste dag van het be zoek dat koningin Beatrix en prins Claus brengen aan de VS. 18.25 Paspoort. Informatie voor de werknemers uit Italië en Joegoslavië. 18.35 Sesamstraat. Dustin Hoffman (r) speelt als Georgie de hoofdrol in „Wie is Harry Kellerman" op België II om 20.40 uur. De Zweedse zanger Ingemar Ollson is te gast in het EO programma „Klankkleur" op Ned. I om 20.50 uur. ENGELAND BBC 2 18.50 Jeugdjournaal. AVRO. 18.59 Archibald. Tekenfilmse rie voor de kleintjes. 19.05 AVRO's Toppop. Het wekelikse overzicht van de Top Dertig met tips van de week door Ad Visser. NOS 20.00 Journaal. AVRO 20.27 Dallas. Het lukt J.R. zijn positie bij Ewing Oil te verstevigen, duidelik ten koste van Bobby. Daar bij dreigen er weer moeilijkheden omdat een afperser olieveld E-23 in de lucht wil doen vliegen, als Ewing Oil hem niet een grote som geld uitkeert.. 21.20 Babbelonië. Vanavond zijn het Willy Alberti, Imca Marina en Gemma van Eek, die de woor den van Lous Haasdijk, Willem Duys en Jos Brink moeten raden. Leidihg: Pim Jacobs. 21.55 Hollands Glorie. Acht ste aflevering van de se rie naar de roman van Jan de Hartog. Jan Wandelaar ziet een bui tenkansje: er is een schip in nood. Hij krijgt een hoog bergingsloon en een eigen tweede handse sleepboot kan werkelijkheid worden. 22.45 Televizier Magazine. Belangrijke zaken in de wereld van vandaag be licht door Jaap van Meekren en Will Simon. De toestand in de we reld door mr. G. B. J. Hiltermann. Honderd beroemde schilderijen. 'Een zo merzondag op la Gran de Jatte' van de Franse schilder Seurat. 23.25 23.30 23.45 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Verraderlijke gebaren. Geba rentaal en zijn betekenis. 17.00 Wij kinderen... Het knapen koor 'Die Regenburger Domspatzen". 17.50 Journaal. 18.00 Vier kwajongens en een lijne vont. Familieserie. 18.30 Plezier met Ahrle. De droom- danser. 18.40 Vier kwajongens en een fijne vent. (Vervolg). 19.15 Actualeit. 19.45 De engel in het wit. Serie. 20.00 Journaal. 20.15 De maandagschilders. Spel- programma van Sigi Harrels. waarin schilderende zangers strijden tegen schrijvende acteurs. Met o.a. Bibi Johnes, Hallelore Kramm, Margit Schramm. Arik Bauer, Heidi Bruhl. Luise Ullrich, Kurt Felix en Heinz Eck- ner. Gast: Howard Carpendale. 21.00 Report. Actualiteitenprogram- 21.45 Dallas. Sue Ellen simuleert zeer gelukkig te zijn met J.R., maar ze laat hem door een detective scha duwen. opdat ze hem op een misstap kan betrappen, op grond waarvan ze een scheiding kan aanvragen. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Arena. Cultureel programma. 00.00 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Mozaïek. Programma voor 65-plussers. 16.35 Strandpiraten. Avonturenserie aan de westkust van Canada. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-geïllustreerd. Actualitei ten. tips. sport en ontspanning. 17.50 Raad eens met Rosenthal. Spelprogramma. 18.20 Brandmeester Felix Martin. Serie over de belevenissen van een vrijwillig brandweerkorps met Wolf gang Kiellng, Monika Gabriel en An drea Rau. 19.00 Journaal. 19.30 Heisse Ernte. Duitse dramati sche film van Hans H. Konig (1956). Midden augustus begint in de streek van Tettnang de hopoogst. Auschra. een vluchtelinge uit Memeiland wurkt als plukster op het landgoed van de familie Stammer. Zij ontmoet daar Konrad, de zoon van de eigenaar. 21.00 Actualiteiten. 21.20 Het opmaken van de kas. Re portage: De partijen en hun financien. 22.05 Apropos film. Nieuws uit de filmwereld. 22.50 Simon Garfunkel. Filmvers lag van het unieke optreden van Paul Simon en Art Garfunkel in het New Yorker Central Park. 00.10 Nieuwsoverzicht. DUITSLAND 3 WDR. 17.30 Beroepsopleiding. 18.00 Sesamstraat. 18.30 Cursus wiskunde. Beschrij vende statistiek. 19.00 Vraaguurtje. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Arbeidsplaats. Over arbeids markt. -recht en -psychologie. 21.00 Onder het Kapiteel. Reporta ge over het Parijse circus Gruss. 21.45 Galerie. 22.30 Nachtschakelaar. Reportage over de cultuurbeurs in Dortmund. Aansluitend: laatste journaal. BELGIE BRT 1 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat. 19.07 Tine Ruysschaert zegt Mar cus. Programma in de serie Uitzen ding door derden.. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en lotto-uitsla gen.. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Kijk uitl Autogordel overal en altijd.. 20.15 Hitrlng. Kurt van Eeghem pre senteert binnen- en buitenlandse hits.. 21.10 Verover de aarde: ijzer en nie- t-ijzer. Programma over de metaalin dustrie in Vlaanderen. Sterke nadruk ligt hierbij op het wetenschappelijk onderzoek dat zich in de industrie en In de diverse faculteiten Metaalkunde aan de universiteiten ontwikkelt.. 22.00 I.Q. Herman van Molle speelt een spel van denk- en weetvragen sa men met twee teams.. 22.30 Journaal. Vooraf toto-uitsla gen.. BELGIE BRT 2 15-plussers, gepresenteerd door Bart Peeters.. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en lotto-berich ten.. 19.45 Journaal en sportberichten.. 20.10 Kijk uill Autogordel overal en altijd.. 20.15 Het land van de trillende aar de. Amerikaanse documentaire over het natuurreservaat in Georgia. Oke- fewokee.. 20.40 Wie is Harry Kellerman? Ame rikaanse psychologische film van Ulu Grosbard (1971) met Dustin Hoffman. Barbara Harris, Jack Warden, Dom de Luise e.a. GeorgieSoloway een even rijke als beroemde rock- com ponist kan het leven niet meer aan. Hij stikt van de problemen, boven dien wordt hij nog voortdurend opge beld, door iemand die rottige dingen over hem zegt.. 22.15 Bonjour la Franca. Noord- -Frankrijk.. BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma.. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Henegouwen.. 19.25 Lotto-berichten. 19.30 Journaal. Met toto-berichten.. 19.55 Paris Saint-Lazaire. Derde afl.: Woensdag.. 20.53 Elementaire, mon cher Ein stein. Wetenschappelijk programma van Franioise Wolff.. 22.05 Marvin Gaye transit Ostende. Portret van Marvin Gaye, reus van de soulmuziek.. 22.35 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.00 Tribune economique et socia le. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Point de mire. Uitzending met spookverhalen, gepresenteerd door Gerard Valet.. 21.20 Dial M for murder. Amerikaan se thriller van Alfred Hitchcock (1954) met Grace Kelly. Ray Milland en Ro bert Cummings. De vrouw van een tenniskampioen vertelt haar minnaar dat ze gechanteerd wordt. De afper ser blijkt haar man te zijn.. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.20 Cartoon. 17.40 Record breakara. Over onge wone records.. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Rentaghoat. Kinderfilmpje.. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal 19.55 Cartoon. 20.05 Young musician of the year. Halve finale muziekwedstrijd.. 20.40 Scope. 21.10 Flesh and blood. Serie.. 22.00 Journaal. 22.25 Play for tomorrow. Bright eyes.. 23.20 Snowdon on camera. 00.03 Journaal. 00.05 Harry O. Serie met David Jans- sen, Julie Sommars e.a.. 00.55 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 17.40 Teletekst. 18.10 Education. 18.40 Hawk of the wilderness. Serie met Herman Brix.. 19.05 Fancy fish. 19.30 One hundred great paintings. Serie over schilderijen.. 19.40 Journaal. 19.45 Kist ma Kate. Amerikaanse musical van George Sidney (1953).. 21.30 Top gear. 22.00 Pot black. Biljartwedstrijden.. 23.00 Fields of play. Serie over het 00.00 Newanight Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 11.00-11.30 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden 14.45 Open school. Taaistraat. 15.00 Open school. Thema. AVRO 15.30-17.30 Kinderbioa. Met de filmpjes: Olifantje Snuit. Gerry, Luuk en Leo. Koning Rollo, Wimpie Roef, Anne-Marie, Koning Arthur en ridder Lancelot. Topkat. Schatteneiland en een optreden van de Briljantino's. DUITSLAND 1 09.25 Seaamatraat 10.00 Journaal en achtergrondinfor- 10.23 De maandagschilders 11.10 Hat opmaken van de kas 11.55 Umschau 12.10 Report 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 16.10 Journaal 16.15 Bergbeklimmen met Reinhotd Messner. Zesde les in alpinise 16.45 WK IJshockey. Samenvatting Finland-Tsjechoslowakije en USSR-U- SA. 17.50 Journaal 18.00 De Camerons. Engelse serie over een mijnwerkersfamilie. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1 15.57 ZDF - Uw programma 16.00 Journaal 16.04 Anderland. Kinderprogramma. Aansluitend: nieuwsoverzicht. 16.35 De smokkelaars. Engelse jeugdserie met Oliver Tobias. Lesly Dunlop en Hywel Williams Ellis. 17.00 Journaal 17.08 Tete-geillustreerd. Actualitei ten. tips. spert en ontspanning. 18.00 De vuurbomen van Thika. En gelse serie. In deze aflevering beslui ten de Grants samen met de Palmers naar de nieuwjaarsrennen in nairobi te gaan. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek 08.10-09.10 Schooltelevisie 09.25 Sesamstraat 10.05-11.50 Schooltelevisie 18.00 Sesamstraat BELGIE BRT 1 16.00 Bonjour la France. Noord- -Frankrijk. 17.00 Op het Schildpadplein. Pro gramma voor jongeren. 17.30 Het zwaard van Ardoewaan. Jeugdserie van Bert Struys. 18.00 De Bereboot BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst 14.30-15.30 Schooltelevisie 16.00 Carrefour J. Jeugdprogramma voor twaalf tot vijftien. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. ENGELAND BBC 1 07.40-08.55 Schooltelevisie 13.30 Journaal 14.00 Pebble Mill 14.45 See sew. Kinderprogramma. 16.55 Play school et i Radio vandaag - 16.02 (AVRO) Hersengymnastê em. 16.30 Uit het platenrek van Harsma. - 17.52 Per saldo. - Mededelingen. - 18.06 Radiojoui 18.25 Toppers van toen. - 1F ol 13-Speciaal. - 19.30 Operette 20.03 De bijenman. spel. - 20.45 Lichte grammofooi ziek. - 21.02 Crinoline. AVRO's Sportpanorama EretribL 23.02 (NOS) Met het oog op mor [t 0.02 (VARA) Elpee tuin. - 2.02 G licht. - 5.02 Truck. HILVERSUM 2 - 16.32 (KRO) Babyion. - 17.36 - 18.02 Echo. - 18.20 Politieke tijen: uitzending van de PvdA. (HUM. VERB.) Navijven en zessé) rn 19.00 (KRO) Gehoord en gelr 19.20 Kruispunt. - 20.03 Overv - 20.10 Verkenningen. - 20.30 takel. - 21.30 (TELEAC) Moderneh er schiedenis (3). - 22.00 Uit de ges 5 gt denis van de fotografie. (2). - 2h Wetenschap. - 23.00 Zin in muzi 23.40 Radio kabaret. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspits. - (VARA) Popdonder plus. 21.02-24.00 Moondogs. HILVERSUM 4 - 20.00 (TROS) Grammof Klassiek presented] oj 22.30 Guitariteiten. Radio morgen HILVERSUM 1 7.02 (VOO) Ook goeiemorge 9.03 Muziek terwijl u werkt. - 1 a Kletskop. - 10.45 (VPRO) Villa VI r - 12.05 Villa VPRO Verzet. - 1 Welingelichte kringen. - 13 35 klap op je kop. - 14.20 (EO) The< sche verkenningen. - 14.35 R 15.02 Open Hi ns ,u I icht in r arei kleuterkrant. 16.15 EO-aktief. - 16.20 Licht ei zicht. - 16.55 EO- Metterdaad: verlening. - 17.02 Tijdsein. - EO- Metterdaad. HILVERSUM 2 7.20 Radioweekblad - De VAR/T^j' nieuws en informatie - 9.05 Wai Gymn. v.d. vrouw. - 9.15 Werkbl 9.24 Waterstanden. - 9.33 (TEltie a Parlons-en (herh. 10). - 10.03 (V r Hoor Haar! - 11.10 Schoolra« 11.33 Switch on. - 11.43 Radi blad - De VARA met nieuws e matie. (Overheidsvoorlichting: Uitz. van het ministerie huisvesting en R.O. 12.26 M voor land- en tuinbouw.) Met 13.10 en 13.33 Dingen van de <f*n 17.00 Dingen van de dag. HILVERSUM 3 - 7.02 (KRO) Manneke Pop. Paraplu. - 10.34 Muziek, ZanE"' Dans. voor Nu, heden 12.34 Popslag. - 13.30 Weeshui de Hits. - 14.34 K-Rock. Nieuws-Box. HILVERSUM 4 7.02 (NCRV) Het levende Wo< 7.10 Preludium. - 8.05 PlatennT4"*'4 - 8.45 Musica Sacra. - 9.15 On< Hoogtezon. - 10.00 Orkestp«i he guJ mi chni de ,:«w

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2