Lekker aan het werkdat is het beste voorde mens" PIETHENDRIKS: AVRO niet blij met omroepplannen Wilbers gekleurd gezien RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT MAANDAG 19 APRIL 1982 PAGINA HATTEMERBROEK De kijker zal Piet Hendriks voorlopig niet van het scherm hoeven missen. De acteur die in het kinderpro gramma „Sesamstraat" een belangrijke rol speelt, zal hij binnenkort ook weer te zien zijn als Hein de Leeuw in de succesvolle serie „Man alleen". De waarde ring voor deze reeks televi sie-spelen was erg hoog. Re den genoeg voor de VARA om volgend seizoen met de serie door te gaan. Van jongsaf wilde Piet Hen driks naar het toneel. Als zoor van armlastige ouders was ei echter geen geld voor de to neelschool. „Dat was flauwe kul, vonden ze. Er moesi brood op de plank komen Voor de oorlog kwamen ei mensen om van de honger Letterlijk. Als er nu iemand dood gaat van de honger, koml dat omdat hij te lui is om te eten", zegt Piet Hendriks (63) in zijn bungalowtje in het oos ten van het land, waar hij zich ruim een jaar geleden samen met zijn vrouw Cor (42) vestig de. Op 13-jarige leeftijd ging hij bij een exportbedrijf werken. Dat betekende balen van 70 kilo tillen. „Nu doen ze aan body building, maar ze kunnen nog geen tuintje omspitten". Drie jaar hield hij dat vol. Toen ging hij naar het toneel. Optreden voor de werkver schaffing. Veel leverde dat niet op, maar het bloed kroop waar het niet gaan kon. „Om in het vak te komen, moest je armoe lijden". Van 1939 tot 1942 runde hij sa men met een Franse neef een zeepfabriek. Zonder enige spoor van jaloezie zegt hij: „M'n neef is miljonair gewor den. Had ik ook kunnen wor den, maar ik weigerde aan de Wehrmacht te leveren. Dat was helemaal geen moeilijke keus. Je deed het gewoon niet. Je moet niet vergeten dat ik in de Jodenbuurt in Amsterdam ben opgegroeid". Na de oorlog werkte hij een half jaar bij de PTT. „Een vas te betrekking bij het rijk met een welvaartsvast pensioen. Dat was het volgens m'n naas te omgeving. Ik moest post sorteren. Na tien minuten werd ik al gek. En dat voor eenendertig gulden in de week. Als je naar het toilet moest, keken ze op het horlo ge. Het was een verschrik king". Na een half jaar hield hij het bij de PTT voor gezien. Hij ging terug naar het ambulante toneel. „Leve de vrijheid. We traden veel op voor militairen. Vijftien gulden per voorstel ling en we konden nog meeë- ten ook. Wat wil je nog meer". Piet Hendriks speelde in aller- Piet Hendriks: „Amsterdam is niet leuk meer, het is een getto geworden" lei groepen. „Met een gammele vrachtwagen gingen we overal naar toe. Allemaal vrije pro- dukties. Vaak gingen we op de gok. We speelden alles: kluch ten, detectives en klassieke stukken". In 1954 kwam hij de eerste maal op de televisie in „Een avond in Saint Germain des Prés". Hij trad daarin op als schooier, een typetje dat later door Tom Manders (Dorus) is overgenomen. En dat zit Piet Hendriks achtentwintig jaar later nog dwars. „Over Dorus wil ik niet praten. Hij is dood en begraven. Ik vind het niet fair om er op terug te komen". Vanaf die tijd kreeg hij de ene aanbieding na de andere. Hon derden keren verscheen hij op de buis met als hoogtepunten zijn optreden in „Ja zuster, nee zuster", „De Wolvenman" (1974) en „Man alleen". Wolvenman Zijn acteertalent is waarschijn lijk het best tot uiting geko- men in „De Wolvenman", een serie die is opgenomen vlak nadat zijn eerste vrouw, Mien, was overleden. Piet Hendriks reageert geëmotioneerd als hij aan die tijd terugdenkt. „Kijk dat is Mien", zegt hij en laat een foto van haar zien. „Ze heeft kanker gehad. Binnen een paar maanden was het ge beurd. Na haar dood heb ik het erg moeilijk gehad. Voor die tijd kwamen er altijd veel mensen op bezoek. Doorzak ken tot twee, drie uur, je kent het wel. Toen kwam er ineens niemand meer. Dan voel je je niet happy. Door „De .Wolven man" ben ik psychisch opge knapt. Daar kon ik veel in kwijt. Ik wilde vermijden dat ze zeiden: „Daar heb je Piet Hendriks weer met z'n ge zeur". Maar toch moet je je kunnen uiten, anders ga je er onderdoor". „Ruim een jaar na het overlij den van Mien kwam ik Cor te gen. Twee jaar hebben we ge hokt om te zien of het tussen ons klikte en nu ben ik al weer zes jaar met haar ge trouwd. We hebben het erg fijn samen, vierentwintig uur per dag". Ook als acteur is Piet Hen driks een buitenbeentje. Hij acteert niet, speelt geen rol, maar is zichzelf. In Engeland noemen ze dat „underacting". „Ik speel natuurlijk. Ik houd de mensen een spiegeltje voor. Acteren is 'amechtig doen, grootse gebaren, wijdlopigheid. Ik probeer de gevoelens van de schrijver over te brengen. Ik-leef me helemaal in een rol in. In „Man alleen" ben ik Hein de Leeuw, dat speel ik niet. Ik was de slechtste acteur van Nederland, omdat ik niet acteer. Zo'n dertig, veertig jaar geleden werd er echt gespeeld. Ik was een buitenbeentje. De laatste tien, vijftien jaar gaan ze me nadoen". Ondanks het feit dat het echt paar Hendriks geen kinderen heeft (ook zijn eerste huwelijk bleef kinderloos) is hij bij peu ters en kleuters in Nederland en België erg populair als Piet uit Sesamstraat. „Ik houd van kinderen. Het zijn belhamels, maar dat wa ren we vroeger ook. Je moet proberen op één golflengte te komen en dat betekent dat je je in hun situatie moet ver plaatsen. Het is anders dan vroeger. Kinderen vragen meer en krijgen ook antwoord. Op negenjarige leeftijd weten ze van de pil". Behalve toneel is voetballen z'n grote passie. Sinds hij in het oosten is neergestreken gaat hij regelmatig naar de thuiswedstrijden van PEC- Zwolle. Het doet hem derhalve verdriet dat de Zwolse club in de onderste regionen van de eredivisie bungelt. Genieten kan hij van Cruijff, die hij in zijn gloriejaren regelmatig bij Ajax aan het werk zag. Maar Piet Hendriks is niet bedrijfs blind. Want hij gaat ook naar Noordveluwse Boys kijken, een ploeg die ergens in de on derafdeling speelt. Het is duidelijk: Piet Hendriks voelt zich in deze contreien thuis. 'Hij heeft geen heimwee naar de hoofdstad. „Amster dam is niet leuk meer, het is een getto. Tegenwoordig moet je je revolver meenemen. Je bent je leven daar niet meer zeker. Laatst was ik met Cor in Amsterdam. Komen er drie grote knapen op ons af. Ze willen tweehonderdvijftig gul den hebben. Ik ga naar de auto, doe net of ik geld wil pakken. Gelukkig kan ik een Bako-sleutel bemachtigen en met dat ding verkoop ik één <ran die knapen een enorme dreun. Het bloed spoot over de motorkap. Toen ben ik snel weggereden. Het is deze keer goed afgelopen, maar dat is toch niet leuk meer. Voor mij heeft Amsterdam afgedaan". Piet Hendriks toekomstplan nen zijn ondanks dat hij de vut-gerechtigde leeftijd heeft bereikt „gewoon doorgaan met werken. Ik ben een idealist. Ik vind het fijn als een serie of een stuk goed wordt ontvan gen. Lekker aan het werk, dat is het beste voor de mens. Als ik niks doe krijg ik een hartin farct". KEES VAN OOSTEN ICJ HILVERSUM AVRO- voorzitter G. Wallis de Vries heeft in een schrijven aan de vaste Tweede Kamer-com missie voor CRM een reactie gegeven op het initiatief wetsvoorstel van drs. W. Wilbers. Volgens de voorzit ter geeft het voorstel geen adequaat antwoord op de huidige ontwikkelingen. Het zet zelfs de klok terug. De media-specialist van D'66 propageert een wijziging van de omroepwet inzake de ver deelsleutel van de zendtijd on der de omroeporganisaties. De heer Wilbers wil de huidige zendtijd verdeling van 5:3:1: voor A-. B-, C-omroeporgani- saties wijzigen in de „meer de mocratische" verhouding 3:2:1. De AVRO meent dat het voor stel van de heer Wilbers wei nig meer is dan „sleutelen! H de marge" en totaal voor «ft gaat aan de wezenlijke vraj stukken die juist nu in licht van vele, vooral techi eri sche ontwikkelingen welke 0] de omroep afkomen, om e jst adequaat en eigentijdse ai jj£ woord vragen. n „De heer Wilbers verabsol n teert de in de wet genoem r(jc minimuum ledentallen en 1 yej seert zijn op het oog „democi tische gedachten" op de !n laagte-grenzen", aldus Wal bi de Vries. „Het werkelijke aj tal leden van de zendgemae tigden geeft een ander „der cratisch" beeld". Volgens de voorzitter gaat heer Wilbers ook voorbij de zeer onevenwichtige i houdingen, die tussen omi pen met een A-status besb Zo heeft de AVRO 800.000jL de VARA ruim 500.000 nedf 31 Reclame begint steeds meer op elkaar te lijken op de televi Ik heb het nu niet over die onvoorstelbare stukjes dilettanten neel die steeds worden opgevoerd om de witkracht van een w middel of de kruidigheid van een pakje gedroogde soeptroep tonen, maar over de reclame die wordt gemaakt voor ding buiten het huishouden om: sterke drank, auto's, van die dingt Van de week zag ik in een blokje vlak voor het nieuws t\» filmpjes waarin alle handelingen zich afspeelden in de Saha althans in een zandwoestijn. Het gekke is dat ik me niets her ner van wat op die opmerkelijk lokatie werd aangeprezen, kan me alleen mijn verbazing herinneren en mijn ergernis o\ de grandioze verspilling die achter zulke filmpjes bespeurd k worden. &D Want dat kost een paar lieve centen zo'n reclamespotje i K>t twintig of dertig seconden. En als je dan daartegen afzet k du weinig schik je maar hebt in wat je in STER-tijd krijgt voorj eft schoteld, dan ontkom je niet aan het hanteren van het beg verspilling. Trouwens: dat geldt niet alleen voor de financi kant van de zaak. Aan die filmpjes liggen vaak ook niet geril hoeveelheden tijd en mankracht ten grondslag. En zowaar nu en dan ook creatief talent, dat moet ik toegev tch Dat laatste geldt dan vooral die reclamefilmpjes waarin de i me kers kans zien binnen het uiterst geringe tijdsbestek waaroi pgc ze de beschikking hebben, een afgerond verhaaltje te vertel! Of dat nou gaat op de vrolijke toer (jongetje met geheime* dracht een pot boterhamsmeersel ongezien naar huis te verw ren) of op de sentimenteel-romantische (voorbeeldige moeirc" met schattig dochtertje op de fiets op weg naar de oud-Hollan Ifir pomp om daar een beetje siroop aan te lengen met zogenaai onbesmet water) - ze zien toch maar kans om in een paar seci den een complete gebeurtenis in beeld te brengen. De kroon wordt hier natuurlijk gespannen door de makers die filmpjes rond het thema „en dan is er koffie". Een ijzers! ke vondst die zijn intrede ook heeft gedaan in het dageli spraakgebruik. En het is nu zelfs al zo ver gekomen dat je c de nieuwere films in de serie herkent aan de muziek en dal als kijker zelf al de verplichte slotzin bijdraagt, die in het film al niet eens meer wordt gegeven. Kijk als je als reclamem:' zo'n mate van herkenning en instemming weet te bereiken mag je je diploma afhalen. Dat geldt natuurlijk niet voor de makers van het recent of buis gebrachte wanprodukt waarin een bankketen wordt aai prezen door een mislukte imitatie van Cor van der Laak kennen me wel...). Daar gaan mijn haren steil van om) staan. Met zo'n verkrachting van een artistieke creatie van van Nederlands grootste komieken bereiken ze bij mij all maar dat ik nooit een tienerrekening bij die bank zal open< RENE DE CC Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuw9 voor doven en slechthorenden TELEAC 18.28 Gemeentewijzer NOS 18.58 Journaal KRO 19.00 Daar vraag je me wat. Populair-wetenschappe- lijk programma, waarin vragen van kijkers beantwoord worden door Jacqueline van Riet (arts), Dick Dekker (bioloog) en Henk Mul der (natuurkundige). Presentatie: Antoinette van Brink. 19.40 Galactica. Derde en laatste aflevering: Ga lactica ontdekt de aar de. Commandant Ada- ma (Lorne Green) heeft twee piloten ter verken ning naar de planeet Aarde gestuurd. Ze brengen een televisie journaliste Jamie Hamil ton mee terug. 20.00 De KRO komt langs in Midden-Beemster. Van uit de sporthal 'De Kloek' presenteert Hans van Willigenburg een gevarieerd programma, waaraan meewerken Anneke Grönloh, Lies- beth List, Babe, Sheila Southern, Los Allegres, Conny Vink en het In- tenationaal Folkloris tisch Danstheater. Als gasten Jack Jersey en de Gibson Brothers. NOS 21.37 Journaal KRO 21.55 Voor een briefkaart op de eerste rang. Filrp- kwis van de KRO. Frag menten die presentator Bob Bouma laat zien. komen o.m. uit de films: Je vous aime. Reds, Carbon Copy en Het men. Vanavond: vierde en laatste aflevering: De Avond. Centraal staat de 139ste psalm. Sa menstelling: Guus van Hemert. NOS 23.30 Journaal 23.40 Nieuws voor doven an slechthorenden NEDERLAND 2 NOS 18.30 Staatsloterij. Tweede trekking van de 712e lo terij. 18.35 Sesamstraat 18.50 Jeugdjournaal VARA 18.59 Tarzan, heerser van de jungle. Amerikaanse te kenfilmserie met de af levering 'Tarzan en de vogelmensen'. 19.23 Jan J. de Bom v/h de Kindervriend. Het the ma dat Wieteke van Dort, Joost Prinsen en Aart Staartjes behande len is: zwak en sterk. NOS 20.00 VARA 20.27 NOS 23.45 23.55 Journaal Achter het nieuws. Ac tualiteitenrubriek van Joop van Zijl. Pisa. Henk Spaan en Harry Vermegen op sa tirische wijze aan het vermanen. Solo. Engelse komische serie met Felicity Ken dall en Stephan Moore. Tweede aflevering: Gemma neemt een baantje aan als sociaal werkster. Misschien kan ze opnieuw beginnen als ze kans ziet om anderen weer op de been te hel pen. Koning Klant. Test van de Ford Escort Bravo, de caravan-lening van de ANWB en de moei lijkheden die het afslui ten van een hypotheek tegenwoordig geven. Sonja op maandag. Sonja Barend ontvangt het pop-idool Jan Rot maar ook Claus Nomi. Zij komt terug op de verfspuiterij in haar pro gramma van vorige week en praat met ad vocaat P. Tomlow uit Utrecht en Katherine Stein, ombudsvrouw in Utrecht over het effect van acties. De verenigde staat. In de achtste aflevering van deze Amerikaanse komische serie hebben Libby en Richard weer een fikse ruzie, die zo hoog oploopt, dat Ri chard zijn biezen pakt. Journaal Nieuws voor doven en slechthorenden DUITSLAND 1 17.00 Plszisr op maandag 17.50 Journaal 18.00 Nila Holgaraaon'a fantasti sch* rota 18.30 Zoals hal leven zoal verloopt 19.00 Hits. Presentatie: Frank Lau- fenberg. 19.15 Actualiteiten 19.45 De engel In het «vit. Serie. 20.00 Journaal 20.15 Een stukje hemel. Duitse achtdellge serie over een joods kind In Polen tijdens de oorlog. De familie Dawidowicz zoekt een toevlucht In Diana Keaton is te zien in de film „Reds" waarvan Bob Bouma op Ned. II om 21.55 uur een fragment uitzendt. Henk Mulder gaat in „Daar vraag je me wat" op Ned. I om 19.00 uur In op de vraag waarom je iemand die ach ter een muur staat wel kan horen maar niet zien. Warschau. Met Dana Vavrova. Peter Bongartz, Aviva Joel en Emll Stohr. 21.15 Europa in vergelijking. Econo- misch-politieke reportage. 22.00 Goede raad is duur. Satirisch programma. 22.30 Achtergrondinformatie 23.00 De legende van het Tianyun- -gebergte. Politiek- kritische film over de uitwassen van de 'culturele revolu tie'. Onder regie van Xie Jin (1981). 01.05 Journaal DUITSLAND 2 16.00 Journaal 16.04 Inleiding tot het erfrecht. Aansluitend: Nieuwsoverzicht 16.35 Fotlyfool. Jeugdserie. 17.00 Journaal 17.08 Tele-feïllustreerd. Actualitei ten. tips en goede raad. 18.05 Star trok - Ruimteschip Enter prise. Amerikaanse science-fictionse- rie met William Shatner, Leonard Ni- moy en James Doohan. Kapitein Kirk ontvangt interplanetaire SOS-signa- 19.00 Journaal 19.30 Disco'82. Hits met llja Richter 20.15 Bezwaarschriften. Bouwspa- 21.00 Achtergrondinformatie 21.20 Terugkeer naar Duitsland. TV-film door Eberhard Pieper met Eva-Marla Hagen, Paul Dahlke en Monika Bleibtreu. In de lente van het Jaar 1945 werd een tienjarig meisje overgebracht naar de Sowjet-Unle. In 1979 keert ze naar Duitsland terug en gelooft dat het land nog steeds in puin ligt. 23.05 WK IJshockey. USA-Tsjechos- lowakije en Canada-W. Duitsland. 00.00 Nieuwsoverzicht DUITSLAND 3 18.00 Sesamstraat 18.30 Scheikunde. Les 8. 19.00 Cultuur en wetenschap. Nier dialyse. 19.45 Journaal 3 20.00 Journaal 20.15 Maandagavond op drie. 20 jaar ontwikkelingspolitiek. 21.45 Wij antwoorden 22.00 De overschoenen van het ge luk. TV-spel van Dieter Ehlers en Wolf Peters over de opkomst en het verval van de transportondernemer Karl Hammerli. Met Wolfgang Hoper, Esther Christinat en Eberhardt Busch. 23.25 Laatste journaal BELGIE BRT 1 17.00-17.30 Schooltelevisie 18.00 De Bereboot 18.05 Sesamstraat 18.20 Klein, klein kleutertje. Voor de allerkleinsten. 18.35 Hoe word ik Olympisch kam pioen in zeven lessen? Aft.: De ba sisbewegingen. 19.00 Natuur In Nederland. Ton len- slnk neemt de kijker mee naar de Biesbosch. 19.10 Telegym. Gymnastiek voor jong en oud. 19.27 Uitzending door derden. Pro gramma van de SSO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en toto-wedstrlj- 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De Weerman 20.15 Terugkeer naar Brldeshead. Engelse serie over de adellijke familie Marchmain naar de roman van Evelyn Weugh. Charles en Julia denken eraan zich te laten schelden om met elkaar te kunnen trouwen. De komst van Bridley leidt echter bij Julia tot ontlading van al haar frustraties en complexen. Ook Cordelia keert terug naar Brldeshead met nieuws over Se bastian. 21.15 Sportshow. Aandacht voor sporttakken en -gebeurtenissen die in het weekend niet zo aan bod komen. 21.50 Wikkon en wegen. Consumen tenprogramma van Miel Louw en Elvl- ,re Deprez. 22.30 Journaal BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM; informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma 19.00 Lundi-sports. Sportprogram ma van Mare Jeuniau. 19.25 Toto. Aankondiging van de wedstrijden. 19.30 Journaal 19.55 Lacombe Lucien. Franse dra matische speelfilm van Louis Malle (1974). De film speelt in hef zuiden van Frankrijk In 1944. De zeventienja rige boerenzoon Lucien tracht zich aan te sluiten bij de Weerstand, maar wedt toevallig medewerker van de geheime politie. Hij is niet in staat de omvang van zijn daden te begrijpen. 23.00 Journaal BELGIE FRANS 2 19.00 Seniorama. Programma voor 65-plussers: De gids voor de liefheb ber van brood. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden 19.55 Soiree Wallonië. Uitzending over de vlola's van Binch, de theater man Eugene Petlthan en een Waalse eenakter van Francois Masset. 22.15 Ulyese. Programma voor do ven en slechthorenden. ENGELAND BBC 1 16.15 Songs of praise 16.55 Play school 17.20 Chegger plays pop 17.40 Scrappy Doo. Tekenfilm. 18.00 John Craven's newsround 18.05 Blue Peter 18.35 Tekenfilm 18.40 Journaal 19.00 Nationwide. Reportageserie. 19.45 Young musicians of the year. Halve finale nationale muziekwed- strljd. 20.20 Bret Maverick. Am. politieserie met James Garner. 21.10 Panorama. Actualiteiten. 22.00 Journaal 22.25 La ronde. Franse film van Ro ger Vadim (1964) met Jane Fonda. Maurice Ronet, Anna Karina, Jean- Claude Brialy en Marie Dubois. 00.33 Journaal 00.35 Computerprogramma 01.00 Weerbericht ENGELAND BBC 2 17.40 Teletekst 18.10 Education 18.40 Nawk of the wilderness. Avonturenserie. 19.00 Maggie 'B'. Jeugdserie. 19.25 Fancy fish 19.50 One hundred great paintings. Schilderijbespreking. 20.05 Better than new 20.40 Journaal. Met nieuws voor do ven en slechthorenden. 20.45 Family band. Serie. 21.15 Barry Manilow 22.00 Mike Harding. Showprogram- 22.40 Argentinian special 23.40 Nowsnight. Achtergrondlnfor- Televisie morgen NEDERLAND 1 11.00-11.30 Schooltelevisie: Taal voor 3 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden 14.30-15.00 Schooltelevisie: Bees tenspul DUITSLAND 1 09.25 Sesamstraat 10.00 Journaal en achtergrondinfor matie 10.23 Een stukje hemel. Serie 11.25 Marguerite 12.10 Europa in vergelijking 12.55 Persoverzicht 13.00 Journaal 16.10 Journaal 16.15 Verraderlijke gebaren. Geba rentaal en zijn betekenis 17.00 Wij kinderen... Het knapen koor 'Die Regenburger Domspatzen' 17.50 Journaal 18.00 Vier kwajongens en een fijne vent. Familleserie DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1 15.57 ZDF-Uw programma 16.00 Journaal 16.04 Mozaiek. Programma voor 65-plussers 16.35 Strandpiratan. Avonturenserie aan de westkust van Canada 17.00 Journaal 17.08 Tele-geillustreerd. Actualitei ten, tips. sport en ontspanning 17.50 Raad eena mat Roaenthal. Spelprogramma DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiak 08.10-09.10 Schooltelevisie 09.25 Sasamstrsat 10.05-12.05 Schooltelevisie 17.30 Beroepsopleiding 18.00 Sesemstrsat BELGIE BRT 1 BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst 14.00-15.00 Schooltelevisie 16.45 ONEM: Informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie 17.30 Plein Jeu. Gevarieerd kinder programma. ENGELAND BBC 1 07.40-13.25 Schooltelevisie en cur- 13.30 Journaal 14.00 Pebble Mill 14.45 See sew. Kinderprogramma. 16.55 Play school 17.20 Csrtoon 17.40 Record breakers. Over onge- ENGELAND BBC 2 07.40-12.25 Schooltslevisie en cur- 17.40 Teletekst lïlr 2 am Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (TROS) Cafe chantant - 1 De tien om kindershow. - 17.02 T ja toernee. - 17.55 Mededelinge 18.06 Aktua. - 13.40 Buitelki hoorspelserie. - 19.02 Tros counl 20.03 Een mondje Frans. - 2 Peekei ongezouten. - 21.02 O ,p* Roussos. - 22.02 Aktua-sport. -2 jj Met het oog op morgen. - Hu (AVRO) Easy listening. - 2.02 AVf n Service Station. - 6.02 Auto AVRO aan. HILVERSUM 2 - 16.15 (NCRV) Daar v staan. - 16.32 Het oude refre#ü' 17.00 Promenade. - 17.36 Hier en ze - 18.10 Hier en nu. - 18.20 Polrt )pt Partijen: Uitzending van de VVl 18.30 De Stem der Hoop. - 18 4! Ilg 18-50 laai 9.00 Goi T n de vijv OT 20.30 In beweging. - 20.45 Onde e kop. - 21.00 Bij de tijd. - 21.30 LEAC) Parlons-en, les 10. - 22 00 Iar meentewljzer, les 5. - 22.40 (NG n Banden met muz. - 23.00 (NOS) 2 nt0 en Hoop. J1? HILVERSUM 3 d-t - 16.03 (AVRO) Toppop Disco. - t hrf Per Saldo. - 18.04 (NOS) De A« spits. - 19.02 (AVRO) Praatpa 20.02 Folk live. - 20.30 Het Stel Tijdperk. - 21.15 Blues. Ballads l;7' Beat. - 22.03 Candlelight. - 2 Q1J AVRO's Swingtime. HILVERSUM 4 - 16.00 Collage van alledaags zeldzaam. - 21.15 Mozart: Strijkki n s tetten. - 21.45 Salieri: Klassieke kest muz. - 21.55 Mozart en Sa Koor en orkest met zangsolisM 22.30 Muziek op het spel (169). a 5ch kei di ab Radio morgen HILVERSUM 1 - 7.02 (AVRO) Per saldo. - 8.06 saldo. - 9.03 Steunpunt. - 9.08 beidsvitaminen. - 10.03 Da zandl 5cn show. - 10.30 Biels Co, hoorspi irdt ie. - 11.03 Uit is in. - 11.15 COf nistenportret. - 12.03 Pim Jac Platenscala. - 13.06 AVRO's Ra journ. - 13.20 De AVRO Diligene Wk 13.56 Per saldo. - 14.03 Anne n: Egmond. - 15.52 De zandbaksho 16.02 Hersengymnastiek. - 16.30 het platenrek van Wim Harsm 17.52 Per saldo. - 17.55 Meded er Ve HILVERSUM 2 7.10 (KRO) Ochtendgymnastiï 7.20 Het levende woord. - 7.35 B - 9.00 Scheepspraat - 9.05 Gyn n a stiek voor de vrouw. - 9.15 W bank. - 9.24 Waterstanden. Wel en wee in Nederland. - 1 Schoolradio. - 11.33 Ratel. - (NOS) Uitzending voor de landbc 12.26 Mededelingen voor tulnb. - 12.36 (KRO) Echo. Goal. - 13.33 Schoolradio. Open Schooltijd. - 15.02 Pi 900. - 15.10 Het hart op/de t< 15.32 Geen verboden toe 16.32 Babyion. - 17.36 Echo. HILVERSUM 3 - 7.02 VARA's lijn drie. HILVERSUM 4 - 7.02 (TROS) Specialiteiten a la te. - 9.00 Er staat een orf* Utrecht. - 9.30 Van heinde i 10.00 Opus tien tot twaalf. termezzo. - 13.05 De meest klassieke tien. - 13.30 Koren sen. - 14.00 Belcantorium. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hll 1 elk heel uur. 24 uur per dag. versum 2 op elk half uur van 7. tot 17.30 uur. voorts om 7.00, 13.00, 18.00, 20.00. 22,30 en uur. Op Hilversum 3 op elk van 7.00 tot 24.00 uur e om 7.00, 8.00 en 13.00

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2