Vanenburg wil kans grijpen Salaris voor spelers Willem II ORT TOTO/LOTTO Protest Roodenburg naakt het Ajax og vrij moeilijk Heer geld voor ruiters Hoofdpartij voor Alex Blanchard CLERC NAAST VAN DER WAL LEIDSE COURANT WOENSDAG 1AAPRIU1-982 PAGINA ÏS - karpov verliest van chooljongen j {ISESTER De Russische wereld- mpioen schaken, Anatoly Karpov, ttt gisteravond in de Engelse stad lisester een wedstrijd tegen een 14-ja- <e schooljongen verloren. 43 zetten, na zes uur spelen tegen jward Lee. een lid van het Britse ju- oren team, werd Karpov gedwongen •I op te geven. Karpov speelde tegen ]t 25 leden van het Engelse junioren- im tegelijk. Gisteravond waren nog f wedstrijden aan de gang. In totaal td de Russische kampioen er drie ver- ren, vijf gewonnen en was hij zes tal remise overeengekomen. BORG ONTKENT GERUCHTEN LONDEN Björn Borg heeft geruchten tegengesproken dat hij zijn actieve tenniscarrière definitief zou willen beëindigen. Vlak voordat hij de Engelse hoofdstad met zijn echtgenote Mariana verliet voor een invitatietoer- nooi in Tokio zei Borg: „Ik ben er net zo op gebrand te winnen als altijd. Er is geen sprake van dat ik met tennis zal stoppen". Over zijn eventuele deelneming aan Wim bledon zei Borg, die vorige week na het spelen van kwa lificatiewedstrijden vroegtijdig werd uitgeschakeld in het toernooi van Monte Carlo door de Fransman Yannick Noah. dat hij daar binnenkort een beslissing over zou ne men. „Ik zal mijn besluit binnen twee weken bekend maken", aldus de Zweed. Van de zijde van de organisatie op Wimbledon valt nog deze week het besluit te ver- wachtén of Borg al dan niet kwalificatiewedstrijden zal moeten spelen. Enzo Ferrari dreigt met terug trekken MARANELLO Enzo Ferrari, de 84-jarige grijze eminentie uit de autoracesport, heeft de internationale autosport federatie schriftelijk laten weten zich terug te trekken uit het formule 1* circus als er „meer onsportiviteiten zullen worden geduld". Fer rari doelt op de diskwalificatie van zijn coureur Gilles Villeneu- ve na de Grote Prijs van de Verenigde Staten (West) in Long Beach ruim een week geleden. Ferrari liet weten dat hij na de Grote Prijs van San Marino op 25 april op het circuit van Imola bekend zal maken of hij zich al dan niet terug zal trekken. Londen de Ier Derek Daly zal Carlos Reutemann vervangen in de Formule 1 renstal van Williams. De Argentijn maakte na de eerste twee races van het seizoen 1982 bekend dat hij defini tief afscheid nam van deze tak van de autorensport. De 29-jarige Ier heeft een contract getekend voor de rest van het huidige seizoen. De Fin Keke Rosberg werd automatisch rij der nummer een in de Williams-stal. Van Weers achterop BUCKEBURG Ales Trcka uit Tsjecho-Slo- wakije heeft de vierde etappe van de ama teurronde van Nedersaksen gewonnen. Hij nam daardoor de leiding in het algemeen klassement over van de Nederland Henk van Weers, die met een achterstand van ruim drie minuten over de finish kwam. De beste Ne derlander was Antoon van der Steen, die op acht seconden volgde en nu de tweede plaats in het algemeen klassement bezet. De Spanjaard Antonio Coll heeft gisteren de tweede etappe van de wielerronde van het Baskenland gewonnen. Tweede werd de Ita liaan Moser en de Spanjaard Fernandez, die in het klassement eerste staat, eindigde als derde. De Belg Eddy Vanhaerens won gisteren de Grote Prijs van Denain. De Fransman Chris tian Jourdan kwam in de wedstrijd Parijs-Ca- membert als eerste over de streep. DEN HAAG Er was dit Paasweekein de geen deelnemer die zes getallen van de lotto goed had voorspeld. De prijzen vielen als volgt: Lotto: le prijs: geen; 2e prijs: 3 winnaars, elk 100.000,00; 3e prijs: 77,/. 6.755,70; 4e prijs: 4.139. 125,60; 5e prijs: 80.985, 5,00. Toto: le prijs: 35, 1.541,30; 2e prijs: 1.142, 31,40; 3e prijs: 11.243,/. 7,90. Toto-gelijk: le prijs: 1,/. 8.355,90: 2e prijs: 4, j 258,90; 3e prijs: 75, 69.00; 4e prijs: 1.541, 5,30. Cijferspel: 6 goed: geen; 5 goed: 1,/. 10.000,00, 4 goed: 21, 1.000,00; 3 goed: 262, 100,00; 2 goed: 2.179, 10,00. HST Langzaam aan, n breekt het lijntje niet. ilgens die stelregel mt de pas 18 jaar ge- irden Ajacied Gerald inenburg zijn carrière, een paar jaar tijd door- j p hij alle stadia van de rtegenwoordigende elf- len met als sluitstuk debuut vanavond in echte Oranje. Niet dat nenburg wakker ligt n de oefeninterland te- n Griekenland in Eind- iren. „Toen ik geselec- ird was als wisselspeler, ik er wel een beetje enop, maar nu niet er", vertelt hij tijdens t trainingskamp in ist. „Ik krijg een kans, probeer ik te grijpen, mocht dat niet lukken, ii is er voor mij nog en man overboord", gaat inderdaad snel met carrière van Vanenburg, samen met Godee en Van ten (ook inmiddels Ajacie- het voetballen op de itstenen van de Utrechtse 'en heeft geleerd. Zijn te in Oranje komt ook >r bondscoach Kees Rijvers öeger dan verwacht. „Ik had lijk gezegd nog niet op hem gerekend, maar nu de omstan digheden me dwingen met een zeer jong team te opereren, kan ik uiteraard niet aan Van enburg voorbij gaan", aldus de keuzeheer. Het betekent niet dat als Van enburg vanavond een vol doende scoort, hij ook in Lon den tegen Engeland zal aan treden. Rijvers weer: „Gerald mag zo vrij spelen als een vo geltje in de lucht. Ik leg hem niets in de weg. Ik vind het interessant om te bekijken, of hij bij het begin van het vol gende seizoen, wanneer de kwalificatiewedstrijden voor de Europese kampioenschap pen beginnen, een plaats bij de eerste 22 spelers kan bezet ten". Snel Vooralsnog vindt ook Vanen burg, dat het allemaal wel wat snel gaat. Daarom gaat hij in mei niet mee met het Jong- Oranjeteam naar een toernooi in het Franse Toulon, maar kiest hij voor het UEFA-team van coach Ger Blok. In Fin land worden dan de Europese kampioenschappen gespeeld en de eerste vier kwalificeren zich voor de wereldkampioen schappen in Mexico. „Ik speel dan met leeftijdgenoten. In Toulon heb ik te maken met zwaardere tegenstanders en dan wordt de belasting mis- De opstelling van Griekenland voor het duel met Oranje is: Sarganis; Gounaris, Karoulias, Galit- sos, Kapsis; Livathinos, Dodas, Kouis; Anastopoulos, Papajoannou, Kosti- kos Wisselspelers zijn: Konstantinou, Lemonis, Tarasis, Haralabidis en Hal- dikis. schien te groot voor me". Zowel bij de KNVB, als bij Ajax springt men zuinig om met dit unieke talent. De Am sterdamse trainer Kurt Linder heeft herhaaldelijk verzocht hem bij vertegenwoordigende teams geen hele wedstrijden te laten spelen. Zo kwam Vanen burg in een oefenduel met de UEFA's tegen Telstar slechts twintig minuten in het veld. „Dat vond ik wel wat erg wei nig", zegt hij nu. „Wil je el kaar leren kennen, zul je toch samen moeten spelen". Tegen Griekenland gaat Kees Rijvers er niet van uit zijn pu pil vroegtijdig te wisselen. Hoewel van die mogelijkheid veelvuldig gebruik zal worden gemaakt. In de tweede helft komen Edo Ophof en Huub Stevens hun opwachting ma ken, verder zal Jurrie Koolhof waarschijnlijk ook nog aan de bak komen en het mag zelfs niet uitgesloten worden geacht, dat reservedoelman Edward Metgod nog tussen de ZEIST De eerste de monstraties van het geor ganiseerde voetbal tegen de belastingplannen van staatssecretaris Kombrink, zullen vanavond bij Ne derlandGriekenland plaats vinden. Via span doeken zullen de bezwa ren tegen het heffen van vennootschapsbelasting bij de clubs en tegen het standpunt van het ministe rie van financiën, dat de clubs ondernemers ziin, duidelijk worden gemaakt. In het weekeinde zal de actie tegen de plannen be lasting te heffen op de kantine-opbrengsten op veel grotere schaal worden herhaald. Het bestuur amateurvoetbal heeft alle clubs gevraagd zaterdag en zondag massaal te protes teren. Het zou moeten ge beuren door een verkla ring tegen de plannen van het ministerie van finan ciën te laten omroepen op het moment dat de wed strijden zouden moeten be ginnen. Het aanvangstijd- stip van alle standaard- wedstrijden zal daardoor een aantal minuten wor den uitgesteld. De KNVB heeft de clubs gevraagd ook alle vlaggen op de sportcomplexen half-stok te hijsen. In Zeist vond gisteren een lichte training plaats. V.l.n.r.: Vanenburg, Koolhof en Rijkaard palen komt te staan. „Maar ik weet niet welke veldspelers daarvoor plaats zullen ma ken", zegt Rijvers. Evenredig De bondscoach heeft voor dit duel, dat naar verwachting on geveer 15.000 toeschouwers zal trekken, een evenredig beroep gedaan op Ajax- en PSV-spe- lers. Met de komende confron tatie tussen deze twee koplo pers in het verschiet, vindt hij dat niet meer dan een normale zaak. „Het is logisch om beide teams even zwaar te belasten. En dat de gedachten van het publiek misschien meer bij dat duel, dan bij deze interland liggen, is een toevallige bij komstigheid, waar ik niet wakker van lig". Rijvers heeft vooral de bedoe ling om de aanvallende kwali teiten van zij team te testen. „Ik geef, evenals tegen Schot land het geval was. de grote lijnen aan en de spelers zoe ken het zelf maar verder uit. Het is echter wel de bedoeling, dat vooral de vier spitsen (Kieft, Tol, Gullit en om beur ten Vanenburg en Rijkaard) aan voetballen toekomen. Van de Grieken weet ik weinig, maar is voor zo'n duel ook niet interessant. We gaan nu uit van onze eigen mogelijkhe den" Dat principe zal ook voor de interland tegen Engeland wor den gehanteerd, waarna de ba lans door Rijvers zal worden opgemaakt. Vanenburg ten slotte: „De jeugd heeft nu de kans om zich in die groep van 22 te nestelen. Waarom zou dat mislukken". HENK WAGEMAN ZILVEREN MOLENTOERNÜÜl IDEN Roodenburg eft gisteravond lange stand gehouden in de lve finale van het Zil- ren Molentoernooi te- het tweede team van ix. Hoewel de Amster- nmers op technisch en tisch vlak beduidend ler in huis hadden, wist Mouter-brigade met rd werken en veel en- lusiasme nog een ver- iging af te dwingen. De achterstand werd na- iijk door Richard Klein kele minuten voor tijd livelleerd, waardoor duel nog een staartje teg. Pas toen moesten Leidenaars definitief erstag door een treffer Rini van Roon. Amsterdamse jongelingen den van meet af aan het in handen. Roodenburg toefde voornamelijk op ei- i helft, zonder dat het nu ïkt in de houdgreep gehou- i werd door de Ajacieden. tele malen kwamen de Lei- aars onder druk vandaan kregen nog enige kansjes moest Sjaak Storm reddend ■eden bij een inzet van Ri- 1 rd Klein en miste Rini van riem ternauwernood een rzet van John van de We- ng. Aan de andere was in- ler-doelman Hans Rosheu- kansloos op inzetten van rtin Wiggemansen en Wim istrecht, maar het hout- rk kwam hem te hulp. Daar sterk spelende linksachter ry Haastrecht kort voor van dichtbij over schoot. mochten de Leidenaars met 0- 0 op zak aan de thee. Ook na rust bleef het spel voornamelijk tot de Rooden- burg-helft beperkt, hoewel de Kooiclub met uitvallen bij tijd en wijle gevaar kon stichten. Zo kon Storm John van de Wetering nog net van scoren afhouden. Daar stond tegeno ver dat Roodenburg bepaald goed wegkwam toen Henri Pouw op 't nippertje redding bracht op de doellijn na een lob van Wiggemansen en Wim Haastrecht voor een leeg doel naast schoot. Na een half uur spelen was het dan -eindelijk wel raak; op aangeven van Nico Berentsen prikte Rini van Roon de bal achter Rosheuvel: 0-1. Onver vaard trok Roodenburg nu ten aanval met Aad de Groot als extra puntspeler. Nadat Van Roon enkele, malen verzuimd had de geboden ruimte te be nutten, was het aan de andere kant plotseling wel raak. Na een afgeslagen aanval knalde Richard Klein vlak voor tijd het leer tegen de Amsterdamse touwen. In de daaropvolgende verlenging deed Ajax wat het aan z'n stand verplicht was. Kort voor het einde van de eerste helft kopte Rini van Roon de winnende treffer ach ter Rosheuvel. Op een echt ge makkelijk avondje konden de Amsterdammers echter be paald niet terugkijken. PAUL VAN DER BIJL Ajax: Storm, Molenaar. Ziegler, Be rentsen. J. Haastrecht, W. Haa strecht, Silooy, Van Wijk, Weggelaar, Van Roon, Wiggemansen Roodenburg: Rosheuvel, Ouwersloot. Pouw. De Groot, Lancel, Van Haar lem, Ligtvoet, Klein. Van de Wete ring. Brittijn, Jansen. Scoreverloop: 73. Van Roon 0-1; 88. Klein 1-1; 95. van Roon 1-2 ames Alkmania 2 halen uit IDEN In de damescompetitie voetbal werden gisteravond twee inhaal-wedstrijden gespeeld. In de zaterdag tweede ie kwamen Valken'68 en KRV 2 een 1-1 deling overeen. In tondag eerste klasse kenden de dames van Alkmania 2 een lk-over tegen Altior; het werd liefst 11-0. ROTTERDAM In het laatste profgala van het seizoen 1981/82, dat maandag in het sportpa leis Ahoy' in Rotterdam wordt gehouden, zal Alex Blanchard de hoofdpartij boksen. De 24-jarige onge slagen Amsterdammer komt in zijn twintigste partij als professional uit tegen de Amerikaan van Mexicaanse afkomst, Rudy Robles (27). Met Robles krijgt Blan chard een tegenstander, die reeds zestig keer als prof in de ring stond en onder andere bokste tegen Rodrigo Valdes (om het wereldkampioenschap in het middengewicht) en de Engelsman Alan Minter. Beide partijen verloor Ro bles op punten. Blanchard heeft - op eigen kosten (vierduizend gulden) - Otis Cordon als sparring-part ner uit de Verenigde Staten laten overkomen om zich op het duel met Robles, dat op tien ronden is afgesloten, voor te bereiden. Verder staan er in Ahoy' nog drie profpartijen over zes ron den op het programma. Anton Verrips (Utrecht), die 3 april in Nieuwegein Benelux-kam- pioen in het lichtwelterge- wicht werd, ontmoet de Turk Ethem Oezekalim. Zwaarge wicht Ben Tiben (Medemblik) weet nog niet wie zijn tegen stander zal zijn in zijn tweede partij als prof. De reeds gecon tracteerde Westduitser Jurgen Gries kreeg geen toestemming van de Westduitse bond, zodat de organisatoren nog op zoek zijn naar een nieuwe oppo nent. In de vierde partij van de avond maakt de in Amster dam wonende Tunesier Faisal Bejaoui zijn debuut tegen de Belgische lichtweltergewicht And ré Blanco. KLAZIENAVEEN In de zevende ronde van het nationale damkampioenschap heeft Rob Clerc zich naast Jannus van der Wal genesteld. De Huissense grootmeester won met veel krachtsvertoon van hekkesluiter Luteyn, terwijl zijn eeuwige ri vaal Jannus van der Wal verrassend remise speelde tegen Jos Stok kei. Hans Jansen klom dank zij een overwinning op de heel onregel matige dammend Vermin op naar een tweede plaats. Per ronde speelt Jansen sterker en het publiek is zich inmiddels gaan af vragen of de strijd om de titel van Nederlands kampioen wel uitsluitend een wedren is tussen Van der Wal en Clerc. Uitslagen: Tjerk-Luteyn 2-0, Smeenk-Bronstring 1-1, Van der Borgt-Heusden 1-1, Jansen-Vermin 2-0, Palmer-Bies 0-2, Stokkel-Van der Wal 1-1. Stand: 1. Van der Wal en Clerc 11; 3. Jansen 9; 4. Bies 8; 5. Palmer, Heusden en Bron- string 7; 8. Stokkel 6; 9. Vermin, Smeenk en Van der Borgt 5; 12. Luteyn 3. Sportwereld ENSCHEDE FC Twente zal ook de komende drie seizoenen kunnen beschikken over Fred Rutten. De 19-jarige speler van Jong Oranje tekende gisteren een contract. HENGELO De Zweedse motocrosser Hakan Carlqvist heeft tijdens een wedstrijd in Engeland zijn pols gebroken. De favoriet voor de wereldtitel in de 500 cc is zeker vijf weken uitgescha keld. BOBLINGEN Het Nederlands badmintonteam heeft de posi tie bij de beste vier naties van Europa beouden door gisteren in de promotie-degradatiewedstrijd met 3-2 te winnen van de Sov jet-Unie. Engeland werd kampioen door Denemarken met 4-1 te verslaan. KOERSEN HILVERSUM HILVERSUM De resultaten van de gisteren in Hilversum gehouden koersen zijn: EERSTE KOERS (2000 meter): 1 Vi- vatio Hil (C. J. de Leeuw) 1.23,0, 2. Vnesiana, 3. Vanity Postille Toto: Winn. f. 39,60, PI. t 6.50 f. 1,80 f. 5,10. Kopp. t. 40,10, Trio f. 1768,70. Niet gestart: nummer 4 (Ving Aled). TWEEDE KOERS (2440 meter): 1 Vedette Berkum (H. J. W. Grift) 1.27,3 2. Vlier du Bois, 3. Volstar Ro tary. Toto: Winn. f. 1,70, PI. f. 2.40 f. 6,50, Kopp. f. 8,80, Trio. f. 40,80 Niet gestart nummer 7 (Tamara Uithui zen). DERDE KOERS (2000 meter): 1. Vic Hanover (J. de Leeuw jr.) 1.23,0, 2. Verona Weber, 3. Udita Hanover Toto: Winn. f. 16,80, PI. f. 3,50 f. 5,70 f. 23,50, Kopp. f. 24,30, Trio f 2102,60 Niet gestart: nummer 8 (Uit en VIERDE KOERS (2000 meter): 1. Utrillo (T. J. P. Koning) 1 22,5, 2. Urta, 3. Unanieme. Toto: Winn. f. 5,00, PI. f. 1,70 f 1,40 f. 1,90, Kopp. t. 4.00, Trio f. 40,70 VIJFDE KOERS (1609 meter). 1 Turbulent K (L. Dooper) PI. f. 2,10, 2,90, 4,10, Kopp. t 31,70, Trio f. 634,50. ZESDE KOERS (2440 meter): 1. Ursa Major (S A. Hartman) 1.23,4. 2 Star Pitt. 3. Tilly Again. Toto: Winn. f. 6.80, PI f. 2,00, 3,50, 2,20, Kopp. f 146,90, Trio f. 1791.50 ZEVENDE KOERS (2000 meter). 1 Utopia Fortuna (A. de Wrede) 1.21,9; 2. Sally Scott; 3. Space Ace. Toto: Winn. f. 2,30 PI. f. 1,80 f. 4,60 f 4.00, Kopp. f. 50,30, Trio f. 757,00. ACHTSTE KOERS (2000 meter): 1 The Import Laren (P.M. SMit) 1.19,2; 2 Rififi; 3. Rianne N. Toto: Winn. f 2.70. PI. f. 1.80 f. 3,90 t 3,60. Kopp f 13,30, Trio f 130.20 NEGENDE KOERS (2920 meter): 1 Udo (W.A.J. Velis) 1.24,3; 2. Roquette Dear, 3 Samirow N. Toto: Winn. 2.70, PI f. 1,70 f 6,40 f. 19,50, Kopp f 4,00. Trio f. 19,50. Niet gestart: nr. 2 Tina Star. TIENDE KOERS (1609 meter): 1 Uniek Boszorg (J. Wagenaar) 1.19,7, 2. Rusty Oostwijck; 3. Toi Toi. Toto Winn. f. 2,70 PI. f. 1,30 f 1,20, f. 1.20 Kopp. f. 7,60, Trio f. 25,40. Niet ge start nr 6 Tarro Hanover ELFDE KOERS (2000 meter): 1 Vin ei Rehoboth (J de Leeuw) 1.23,0; 2 Vip van de Lente, 3. Urbi Corosa Toto: Winn f. 6,50 PI f 2,30 f 44.00 f. 2,60. Kopp. f. 571,20. Trio f. 5.959.30. OMZET TOTALISATOR: f 409.902,00. advertentie fietscrossen houdt de jeugd van straat! TILBURG Gedeputeer de Staten van Noord-Bra bant hebben gisteren het besluit van de Tilburgse gemeenteraad om Wille- m II een renteloze lening van 350.000 gulden te ver strekken goedgekeurd. Dat betekent dat de be windvoerder van de club, Mr. M. Franken, in de loop van deze week de spelers en de trainer hun salaris vanaf 12 maart kan uitbetalen. Op die datum werd hij benoemd tot be windvoerder in de sur seance van betaling van Willem II. Over de beta ling van salarissen over de periode voor 12 maart heeft hij geen zeggen schap. van betaling niet behoeft uit te betalen, proberen spelers en trainer via hun vakbonden dat geld bij de bedrijfsvereniging voor de gezondheid in Zeist los te krijgen. Het Brabantse provinciebe stuur heeft tevens het be zwaarschrift van de Tilburgse raadsleden D. Hendrickx (PPR) en J. de Brouwer (PSP) tegen het raadsbesluit onge grond verklaard. Hendrickx wacht op de argumentatie van GS voordat hij in beroep gaat bij de Kroon. Beide raadsleden vinden dat het verstrekken van- een renteloze lening een te zware belasting voor de ge meentelijke financiën bete kent. Hendrickx is overigens de afgelopen dagen telefonisch bedreigd door aanhangers van Willem II. Hij zou in elkaar geslagen en zijn huis in brand gestoken worden als hij zijn bezwaren tegen de lening niet introk. Nagenoeg de gehele selectje Engeland van de Tilburgse club heeft nog geld vanaf begin februari tegoed. Aangezien Willem II dat op grond van het uitstel Het bestuur van de eerste divi sieclub Eindhoven is weer wat optimistisch over de toekomst van de club, die in grote finan ciële moeilijkheden verkeert. De bestuursleden baseren hun gesterkte vertrouwen op de reacties op een advertentie, die men vorige week in de plaat selijke bladen liet zetten. Daarin deed het bestuur van Eindhoven een oproep aan de lezers de club te steunen. Gis teren gaf men de ruim twintig geïnteresseerden inzicht in de Klannen van de club aan de and van het rapport „Voor komen is beter dan genezen", dat penningmeester Ton Ver meulen opstelde. Na een bij eenkomst van vorige week had het bestuur al aan toezeg gingen een bedrag van 60.000 gulden binnen. Vermeulen „Tijdens acties bij onze thuis wedstrijd van het weekeinde is daar 5000 gulden bijgeko men. Ik weet dat er meer geld op de bankrekeningen gestort moet zijn, maar heb door het lange Paasweekeinde de bij schrijvingen nog niet in mijn bezit. Ik dacht dan ook dat de kansen op behoud van Eind hoven als club in het betaalde voetbal stijgen". De bedoeling is dat ook komend weekeinde tijdens de thuiswedstrijd tegen Veendam actie zal worden ge voerd. Real Madrid Real Madrid heeft gisteravond in Valladolid de Spaanse voet balbeker veroverd. Real ver sloeg in de finale, die door 28.000 toeschouwers werd bij gewoond, Sporting Gijon met 2—1. Verdediger Jimenez van Gijon prikte al in de vierde minuut de bal achter zijn eigen doel man: 10. In de 35e minuut maakte zijn ploegmakker Fer- rero gelijk: 11 De jonge Real-spits Angel scoorde in de 57e minuut opnieuw voor de „koninklijke": 21. De Braziliaanse bondscoach Tele Santana heeft al dertien spelers aangewezen voor de eindronde om de wereldtitel voetbal, die deze zomer in Spanje wordt gehouden. Deze spelers zijn: Valdir Perez, Pau lo Sergio en Carlos (doel), Ede- valdo, Oscar, Luizinho, Edin- ho. Junior en Pedrinho (ver dedigers), Cerezzo en Renato Engeland Liverpool heeft zijn leidende positie in de eerste divisie van de Engelse competitie gisteren stevig in handen gehouden door een zege van 20 op Sto ke City. De twee treffers kwa men al voor rust tot stand door Alan Kennedy en Craig John - ston. Uitslapen: Coventry—Evcrton 10; Leeds— Middelesbrough 11; Liverpool— Stoke City 20; Ipswich Town- West Ham United 32; Swansea- Southampton 10. Stand: 1 Liverpool 3469; 2. Ips wich 34—64; 3 Swansea 35—63, 4 Manchester United 3459, 5. Sout hampton 36—59; 6. Tottenham 30 57 Frankrijk Uitslapen: NiceStrasbourg 0I, LyonBrest 10; BordeauxLens 0—1; Montpcl- lierParis SG 25; LilleSochaux 0—0; Bastia—Saint Etienne 11, ToursMonaco 11; LavalMetz 10; NancyAuxerre 11; Valen ciennes—Nantes 1—2. Staad: 1 Monaco 50 punten. 2 Saint Etienne en Bordeaux 48. 4 Sochaux 43. 5 La val 42. 6 Pans SG 41

Leidse Courant | 1982 | | pagina 13