Praatprogramma Mevrouw Fortuin nogal voor verbetering vatbaar RADIO/TELEVISIE NCRV met nieuw jongerenprogramma gekleurd gezien LEIDSE COURANT VRIJDAG 26 MAART 1982 PAG] Piraat brengt Britse zenders op de kabel HILVERSUM De Amsterdamse piraat Mokum-tv heeft een nieuwe taktiek ontwikkeld om de tanende belangstelling van het Amsterdamse kijkerspubliek voor piraten-uitzendingen nieuw leven in te blazen. -Met ingang van de volgende week gaat de zender via het kabelnet Britse tv-programma's verspreiden. Deze programma's vallien niet onder enig gerechtelijk vonnis zo dat ze niet door kabel-exploitant KT A behoeven te worden afge schakeld, zoals bij het uitzenden van speelfilms gebeurt Mo-- kum-tv is van plan vooral amusementsprogramma's en voetbal wedstrijden van de Britse televisie door te geven. De program ma's worden in Groot-Britannië op video opgenomen waarna de banden naar Nederland worden opgestuurd. De actie heeft vol gens een woordvoerder van de piraat geen illegaal karakter. „De BBC zit tenslotte al op het Amsterdamse kabelnet, alleen de ontvangst is waardeloos". Mokum-tv gaat in Engeland vooral programma's copiëren, die gemakkelijk te volgen zijn, want voor ondertiteling is geen geld. Kwiskandidaten gezocht HILVERSUM De NCRV- televisie zoekt voor zijn kwi- sprogramma „Cum, Laude" kandidaten, die over een rui me algemene kennis moeten beschikken. De kandidaten' moeten bovendien veel weten over een specialistisch onder werp dat niet tot het beroep van een kandidaat kan wor den gerekend. Het programma, dat de om roep van de zomer uitzendt, yordt gepresenteerd door Eddy Becker. Wie zich geroe pen voelt kan schrijven naar NCRV „Cum Laude postbus 121, 1200 JE Hilversum onder vermelding van naam, adres, beroep en specialiteit. 'HILVERSUM Met ingang van zaterdag 29 mei gaat de NCRV-ra- dio van start met een aantal nieuwe programma's voor jongeren. Eén van die programma's is „Tusse nuur". Het is bedoeld voor en zal worden gemaakt door jongeren van twaalf tot zestien jaar. Vanaf eind mei zal het wekelijks te beluisteren zijn van 14.03-14.59 uur via Hilversum 3. Het programma „Op stap" verhuist daardoor naar de. zaterdagavond (van 19.02-20.00 uur) en verandert iets van opzet. In het eerste deel van de NCRV-zaterdag op Hilversum 3 is verder een half uur ingeruimd (van 8.30-8.59 uur) voor jongeren in de leeftijd van zes tot twaalf jaar. Voor de kleuters tenslotte komt de NCRV met een programma, dat iedere donderdag van 16.30 tot 16.40 uur via Hilver sum 1 zal worden uitgezonden. De jongeren voor wie het nieuwe programma „Tussenuur" bedoeld is, hebben allen gemeen, dat ze leer plichtig zijn. In dat verband ook is de naam „Tussenuur" gekozen. Een tussenuur in het lesrooster op school betekent een uur lang tijd om te doen waar je zelf zin in hebt. „Tus senuur" moet daarbij aansluiten, als het ware een „vrijplaats" zijn voor jongeren op de radio. Omdat „Tussenuur" gemaakt moet worden door de jongeren zelf, heeft de NCRV onlangs via de media een oproep geplaatst voor geïnteresseer de jongeren. Zo'n vijfhonderd aan meldingen kwamen binnen. Daar van werden er twaalf voor het ma ken van het programma gekozen. Vanaf 29 mei verhuist het jongeren programma „Op stap" - bedoeld voor joggeren van zestien jaar en ouder - van de zaterdagmiddag naar de zaterdagavond (Hilversum 3, 19.02-20.00 uur). Met ingang van die datum zal de 19-jarige Hilde van Halm de presentatie verzorgen. „Op stap" verandert bovendien enigszins van opzet. Twee keer per maand zal in „Op stap" een themadiscussie worden gehouden; één keer vanaf lokatie ergens in het land, één keer vanuit de studio. De overige afleve ringen van „Op stap" krijgen een magazine-achtig karakter, zodat bij voorbeeld twee of drie onderwerpen ter sprake kunnen komen. ROLLING STONES NAAR NEDERLAND TOKIO De basgitarist van de Rolling !'P Bill Wyman, heeft gisteren in Tokio gezegd rockgroep in mei, juni en juli een tournee do ropa zal houden. Op 4 juni spelen The Rollii nes in het Feyenoord Stadion in Rotterdam In oktober en november zullen de Stones nee gaan door Australië en waarschijnlijk c pan aandoen. De Japanse regering heeft de tot nu toe nooit voor concerten tot het land laten wegens druggebruik. „Het ziet er naar er een kans is", zei Wyman over de mogel van een Japanse tournee, „want eigenlijk aardige jongens". Wyman viert met zijn vrouw en hun 20-jarig vakantie in Japan. Drie jaar geleden zijn i11 ling Stones uitgenodigd om in China te komis len. Zelf willen ze al jaren optreden in de Unie, maar ze kregen nooit toegang tot dat HILVERSUM De IKON zendt vanavond (Ned. I, 21.55 uur) de eer ste aflevering uit van een zeven-delige serie „Me vrouw Fortuin", een praatprogramma over on derwerpen die minder oppervlakkig moeten zijn dan ze op het eerste ge zicht lijken. Directeur Wim Koole van de IKON wilde deze uitzendingen zo warm mogelijk maken en voor zover mogelijk niet zwaartillend, noch oppervlakkig. Met de ?resentatie van mevrouw ohanna Fortuin is dat in de eerste uitzending niet zo gelukt. Wat in dit praatprogramma opper vlakkig kon zijn is dit ge bleven en waar mogelijk zijn de lichtste onderde len wat zwaartillend ge worden. Van een ironi sche afstand, die wat Koole betrof ingebouwd had mogen worden, is in de eerste uitzending dan ook niets terecht geko men. Mogelijk kan dat in de komende zes program ma's veranderen; de eer ste kennismaking is in elk geval voor verbete ring vatbaar. Misschien was de keuze om Johanna Fortuin als presenta trice uit te zoeken minder ge lukkig. De IKON kan hoge waarde hechte aan ernstige interesse, maar mevrouw For tuin geeft daar wel erg veel gestalte-aan. In haar gesprek ken met lieden van diverse pluimage, in de eerste afleve ring over „verjaardagen" ont breekt elk spoor van humor en ironie, wat Johanna For tuin ook mag glimlachen. Misschien ligt het ook aan het onderwerp, dat deze eerste uitzending wat minder geluk kig is uitgevallen. Een aantal volkomen willekeurige men sen vertelt over ervaringen met verjaardagen en me vrouw Fortuin heeft haar standaardvragen klaarliggen; hoe ervaar je zo'n dag, nodig je mensen uit? En komen die dan? Ach ach, 't is me toch wat. In die trant. Ook vragen aan een bloemist. Of er voor verjaardagen soms méér bloemen worden ver kocht. Ja? Johanna Fortuin kijkt daar van op, en hoort tot haar oprechte verbazing over Jehovagetuigen die, volgens de bloemist die het allemaal niet echt zeker weet, niks aan verjaardagen doen, ook geen bloemetje geven omdat er iets was met het hoofd van Johan nes de Doper, als verjaarsca deau. Soms verschijnen ook mensen in beeld die werkelijk iets te vertellen konden hebben. Zoals de man die gescheiden zijn verjaardag mocht uitnodi gen. „Het elfde jongetje dat moest afvallen en van wie ik tèch een cadeautje kreeg, is de enige die ik me blijvend zal herinneren", aldus Scheepma ker. Johanna Fortuin gaat daar niet op in, zoals zij nim mer ingaat op onderwerpen die boven de oppervlakte uit stijgen. Populair Presentatrice Johanna Fortuin (links) en Anita van Ommeren, produktie. is en verjaardagen van zijn af wezige kinderen moeilijk kan verwerken. Maar deze man wordt over dezelfde kam ge schoren als de jongen die achttien werd en blij was dat hij mocht stemmen. En zich daardoor volwaardig lid van de maatschappij voelde. Vrij blijvend gepraat. Johanna Fortuin heeft zich voor deze gelegenheid een on derzoekend toontje aangeme ten met bijbehorende vragen die het ernstigste doen ver- moedeni ook als er echt hele maal niets aan de hand is. Het is aardig te vernemen dat een Japanner niets aan verjaarda gen doet en dat dit in ziin hu welijk met een Nederlandse misverstanden kan opleveren. Maar het blijft oppervlakte- werk. Als uitsmijter in deze uitzen ding heeft de IKON gekozen voor een gesprek met Nico Scheepmaker, die met tinte lend gevoel voor humor ver telt over de kalenders waarop zijn naam ontbreekt en over de tien jongens die hij voor Tv-directeur Wim Koole zet zich een beetje af tegen praat programma's van andere om roepen; Mies, Sonja. „Tussen die populaire meisjes-namen is „Mevrouw Fortuin" dus een echte IKON-titel. Daar is niets hoogmoedigs of deftigs mee bedoeld". Populariteit wordt niet nagestreefd, de IKON moet het hebben van kritische vragen en ernstige interesse. Waarbij Koole ver geet, dat zowel Mies als Sonja eerst hun vakmanschap be wezen en pas later populair werden. Mevrouw Fortuin zal niet zo gauw populair worden; haar vragen zijn, althans in dit eerste programma zeker niet kritisch en haar ernstige interesse, in het wel en wee van al dan niet vergeten ver jaardagen, doet wat gefor ceerd aan. Misschien lenen toekomstige onderwerpen: waarheid en leugen, Duitsers kijken naar Nederland, U en jij, klagen en kankeren, zich bieter voor ernstige kritiek. FRITS BROMBERG Waar ligt de grens tussen jour nalistieke verantwoordelijk heid voor blijvende berichtge ving en de verantwoordelijk heid voor het eigen leven? Mede deze vraag wierp Aad v.d. Heuvel gisteravond op in zijn „Alles is Anders-show", gevuld met journalisten van schrijvende en beeldende pers, nadat „Brandpunt" een repor tage had uitgezonden over het onderzoek naar de dood van de vier IKON-journalisten. George Musterd en Kees Col- son volgden ambassadeur Speyart van Woerden op de voet. In het gesprek „Alles is An ders" vielen Aad v.d. Heuvel en ds Wim Koole, IKON-di- recteur, elkaar bij in de con statering, dat het juister is om niet alleen van de vier ver moorde journalisten te spre ken, maar van acht vermoorde mensen, omdat ter plekke ook vier guerrillos om het leven werden gebracht. Ds. Koole vindt niet, dat deze moord te veel aandacht krijgt in de pu bliciteit. De vier collega's zijn doelbewust geëxecuteerd door toedoen van een kleine groep machthebbers, die de veilig heid van journalisten niet ga randeren buiten de grenzen van het eigen gebied, maar juist op die grens zelf de adem van acht mensen hebben afge sneden. In de documentaire van „Brandpunt" zag men ook beelden uit het mortuarium. Eerder beschikte het NOS- journaal over deze film, maar in deze rubriek werden die beelden niet getoond. Hoofdre dacteur Ed van Westerloo had hiervan afgezien om motieven, die hij voor de camera niet na der onder woorden wilde brengen. Van Westerloo meende ook geen verslagge vers naar El Salvador te moe- tèn sturen. „Brandpunt'' be sloot hiertoe juist wel. Tijd- hoofdredacteur Arie I wees er op, dat het jui doel is van dergelij* om journalisten af ken, zodat ze niet meei ven) komen. El Salvadi dwijnt dan uit de pub Juist dankzij de (Amei se) pers is de Senaat daa ker geschud en begin Reagan vragen te stellei Verslaggever Hans vaif' wen, die met de vier ve B de journalisten in El Sa i heeft samengewerkt, z weg te willen blijven Salvador, omdat hij werk meent te moeten voor de lijdende mens. hij zich ervan bewu: )l journalisten in die landt welijke risico's lopen. Ook kwam de taak v verslaggever ter sprake heet vooral uit die land j jectieve berichtgeving? voor de vervolgden kiee drijft -zoals dat heet- perende journalistiek, stelt zich op het standpu 1 de vervolgden. Dat hebben Koos Kostei1 zijnen gedaan, o.a. toen!; zijn gisteravond herhaa cumentaire over de mo. aartsbisschop mgr. R die van het altaar we schoten, een adviseur v len Romero liet verklar de moord wellicht Amerika was geregeld, Romero kort tevoren oj rika een klemmend had gedaan niet de ka de Salvadoraanse ma< bers te kiezen. De vermoorde journalis zen in hun werk voor van het volk daar. Zij ven participerende joi tiek. Zij schatten blijvei richtgeving uit dat lanc. in dan hun eigen leven TON OLIEMULL Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Follow me. Engels voor gevorderden. 18.43 Beroepenoriëntstie. NOS 18.58 Journaal. VARA 19.00 De Willem Ruis lotto show. Presentator Wil lem Ruis speelt met koppels uit de zaal, die door de lottotrekking worden aangewezen. De bekende ballenmachine is het hoofdelement van de show. Het winnende getal van de Midlotto is goed voor ongeveer 350.000 gulden. Henk Westrus zorgt voor de muzikale omlijsting. 20.35 Haagse bluf. Politiek praatprogramma vanuit Scheveningen, m.m.v. Nelleke Burg en Marjo lein Uitzinger. Gast: Frans Halsema. NOS 21.37 Journaal. IKON 21.55 Mevrouw Fortuin. Een serie praatprogram ma's, waarin Johanna Fortuin mensen van alle leeftijden en gezindten ontvangt. Zie verhaal. VARA 22.35 Elisa, zin van mijn be staan. Psychologisch drama uit 1977 van de Spaanse regisseur Car los Saura met Geraldine Chaplin, Fernando Rey e.a. De zestigjarige Luis heeft lang geleden zon der opgaaf van redenen zijn vrouw en twee dochtertjes verlaten. Zijn dochter Elisa be zoekt haar vader op het moment dat zij zelf na zeven jaar huwelijk bij haar man wegloopt. Eli sa kiest dan voor haar vader. NOS 00.40 Journaal. 00.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND2 NOS 18.25 Paspoort. Informatie voor de Spaanse werk nemers. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. TROS 18.59 Mode In muziek *82. De nieuwe voorjaar»- en zomermode 1982 wordt gepresenteerd door de Karei Freeken (Maxim Hamel) zaait In de tiende aflevering van „De De Amerikaanse actrice Brooke Shle(ds Geraldine Chaplin (r) speelt als Elisa met Fernando Rey als Fabriek" wantrouwen bij de verzekering omtrent de oorzaak van de is te gast Jn de „Muppet Show" op België haar vader Luis de hoofdrol in „Elisa, zin van mijn bestaan" brand in de fabriek. 2 om 20.15 uur. op Ned. I om 22.25 uur. zangeressen Patricia Paay, Jerney Kaagman met de groep Earth and Fire en Gaby Lang, ter wijl zij hun nieuwste re pertoire zingen. 19.20 Wordt U al geholpen? De laatste aflevering van de serie over de lot gevallen van het perso neel en warenhuis van Grace Brothers. Mrs. Slocombe heeft eroti sche dromen, waarin mr. Humphries de hoofdrol speelt. Het wordt een beetje moei lijk als zij haar dromen wil omzetten In werke lijkheid. NOS 20.00 Journaal. TROS 20.27 De fabriek. Mary wordt wakker in de flat van Jack. Als Jules en Wal ter haar opnieuw lastig vallen, duikt ze bij Jack onder. Freeken, de handlanger van Cam pers, zaait bij de verze- brand. De verzekering weigert uit te betalen. De boeren besluiten hun bieten voortaan bij Campers af te leveren. Fientje speelt dubbel spel met het rapport van Jaap en tussen Bar bara van Diermen en Jan van Gorkum ont staat een veelbelovende vriendschap. 21.30 Martin Eden. De roman van Jack London ver scheen In 1909 en ver toont een sterk autoblo- grafisch karaktör. Be halve Martin heeft ook tenslotte Brissendon succes, maar deze is stervende. Martin blijft met een leeg gevoel achter. Hij voelt zich niet meer op zijn plaats bij Maria, Benjamin of zijn zuster. Een poging om met Lizzie samen te wonen lukt ook niet. Martin is uitgeput. 22.20 Aktua TV. Actualiteiten rubriek van Wibo van de Linde. NOS 23.10 Journaal. 23.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 MacchiavelIL Een aflevering over een politicus uit de Renaissance- -tijd, die zijn visie op macht en gezag te boek stelde. Zijn werk was eeu wenlang het handboek van vorsten en staatslieden. 17.05 Hat batte van rock en klas siek. Muzikaal programma o.a. Esther Ofarim, The Sparks en Orchestral Manoeuvres In the Dark. 17.50 Journaal. 18.00 WWF. 18.30 Half zeven. Chicken ziet alles. 18.40 19.15 20.00 20.15 Dodsworth. Amerikaanse dra ma van William Wyler (1936) naar Sinclair Lewis. Sam Dodsworth ver koopt zijn bedrijf; hij wil met zijn jon ge vrouw Fran van het leven genieten. Ze reizen naar Europa. Op de boot heeft Fran een verhouding met een passagier. 21.55 Plusminus. Economische ru briek. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 HI06. Tweede aflevering: Men de! die eerst weigert naar Amerika uit te wijken, komt op zijn besluit terug als zijn dochter een verhouding heeft met een kozak. 00.25 DUITSLAND 2 16.00 Kinderen, kinderen. Program ma over opvoeding. 16.45 Journaal. 16.55 Scholisren-expces. 17.40 De draaischijf. 16.20 Uit de oude doos. Filmpjes met Snüb Pollard. 18.35 Westerns van gisteren. Met Al „Fuzzy" Si. John. 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands journaal. 20.15 De oude. Duitse misdaadserie met Siegfried Lowltz, Michael Ande e.a. De arbeider Georg Frensen Is woedend: hij blijkt door een beleg gingsfirma te zijn opgelicht. HIJ neemt er geen genoegen mee. 21.15 Een man danst de wereld rond. Documentaire over Fred Astal- 22.00 Achtergrondinformatie. 22.20 Aspecten. Culturele rubriek. 22.50 Sport op vrijdag. 23.20 Mark of the vampire. Am. griezelfilm van Tod Browning (1935) met Lionel Barrymore en Bela Lugosi. Na een bezoek van zijn vriend baron Otto wordt baron Karei dood aange troffen. 00.20 DUITSLAND 3 18.00 D. van Cha- goudstukken. Poppenspel. 1.830 TV-cursus geschiedenis. 19.00 Eff-eff. VrIJetiJdsprogramma. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Spiegel van het land. Regio naal programma. 21.00 College ondernemingsraad. 21.30 God en de wereld. Religieuze 22.00 Het licht van de gerechtig den. TV-serle van Jean Cosmos en Jean Chatenet. 22.55 Cultuur en wetenschap. ATI. 7 Giocksee- een school voor kinderen en ouders. 23.40 JourneeL BELGIE BRT 1 16.00 De Bereboot. 18.05 Sesamstraat 18.20 Klein, klein kleutertfe. 16.35 Hoe word ik Olympisch kam pioen in zeven lessen? (Open School).Zesde afl.: Sportoriëntering. 19.00 Arabesque. Filmpje over John Whitney. 19.07 Natuur in Nederland: Strand. 19.17 Koningen van de wildernis. Documentaire over berpn. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Nieuwe Orde. In het vijfde deel geeft Maurice de Wilde een overzicht van de maanden mei en Juni 1940, toen het tot een geschil kwam tussen de Belgische regering, die be sloot het land te verlaten en koning Leopold, die weigerde te vertrekken. 22.10 Jazz Music. Een optreden van het Elvin Jones Sextet. 22.40 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 Dag aan dag. Culturele acutu- aliteiten In Vlaanderen gepresenteerd door Reglne Clauwaert. 15.30 Ueve plantjes. Vandaag: het zaaien van eenjarigen. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Muppets. Als gaste Brooke Shields. 20.40 De gebroeders Karamazov. Amerikaanse film van Richard Brooks naar een roman van Dostojevskl. In de hoofdrollen Yul Brynner, Lee J. Cobb, Maria Schnell, Richard Base- hart, Claire Bloom en William Shat- ner. Dimitrl Karamazov haat zijn va der omdat hij zich tekort gedaan voelt bij de verdeling van zijn moe ders erfenis en omdat de oude Kara mazov de vurige Groesjenka het hoofd op hol brengt, op wie hij even eens verliefd Is. Wanneer vader Kara mazov vermoord wordt, daagt men Dimitrl voor de rechtbank. BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM: informatie voor work- 17.00 Schooltolovisio. 17.30 Plein jeu. Kinderprogramma. 19.00 Antenne-eoir. Waalse actuali teiten. 19.25 Flash minute papillon. 19.30 Journaal. 19.55 A suhrre... Informatie program ma. 21.15 Chytiiovs versus Forman. In de serie „Demiere sceance: Holly wood story" een confrontatie tussen twee filmmakers die samen studeer den aan de filmschool In Praag. Vera Chytilova volgde Milos Forman overal met camera en bandrecorder. For man praat tussendoor over zichzelf, zijn werk en zijn leven. 22.40 Journaal. BELGIE FRANS 2 12.00-19.00 Zie Belgis Frans 1. 19.00 Arts-magazine. Actualiteiten over kunst en cultuur. 19.30 Nieuwe voor doven en slecht- 19.55 Lltofnme a rorchldee (Nero Wolfo). Amerikaanse tv-serie over een aparte detective. Nero Wolfe (William Conrad) die nooit bulten komt, Is nu gedwongen zijn huls te verlaten want. het lijk van zijn trouwe medewerker Archie Goodwin is ge vonden. 20.40 Vend red i-e ports. Gevarieerd sportprogramma van Raymond Arets en Guy Lemaire. 21.55 Generation 10. Herhaling jeugdprogramma ENGELAND BBC 1 16.20 PoboL 16.55 Play schooL 17.20 Mighty mouse. 17.30 Jeckanory. 17.45 Finders keepers. Kwispro- gramma. 18.10 Jockey school. 18.35 18.40 19.00 20.00 Toward the unknown. Engelse avonturenfilm met William Holden, van de kijkers op de programma's. 22.00 JoumaaL 22.25 McLain'e law. 23.15 Eight from ton. 23.46 JoumaaL 23.50 No drums, no bugles. Drama tische film van Clyde Ware met Mar tin Sheen, Davey Davison en Rod McGary. ENGELAND BBC 2 19.50 20.15 20.20 21.00 Gardener's world. Voor tuin- liefhebbers. 22.00 Iris Williams. Muzikaal pro- gramma 22.30 Playhouoo. 23.03 Wooidridge view. 23.55 Newsnight. 00.40 Friday night, Saturday mor ning. Ontspanningsprogramma. 01.30 Badminton. Televisie morgen NEDERLAND 1 TELEAC 10.00 Peuters on kleuters. 10.30 Open school. Fries voor Fries- DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 12.00 Overzicht programma's. BELGfE FRANS 1 10.30 Follow ma Cursus Engels. 11.00 Le plet du jour. Culinaire ru briek. 11.30 Un autre regard. Diplomatie ENGELAND BBC 07.25 13.12 TV-cureusMfl ENGELAND BBC 07.25 - 15.45 TV-cumMMn Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (KRO) Op de valreep van Weegen en Aad van den 18.00 Nieuwsberichten en 19.20 Punt Uit: Hans van Will - 20.03 Country time met R mans en Lex Tondeur - 21 o'clock jazz - 22.02 Goal: muziek - 23.02 (NOS) Met h< HILVERSUM 2 - 16.32 Wekelijks konsumen zine - 17.00 Journalistenforui (VOO) Info-magazine - 18.00 18.20 Zendtijd politieke p 18.30 Zendtijd kleine zendge den - 20.00 Mono: Erik de Z senteed platen - 21.00 (N( Molukkers In Nederland - 21 School - 22.10 RVU-progi 22.40 NOS-kultuur. HILVERSUM 3 - 18.04 (NOS) De avondspits Spits - 19.02 De Rock Roll - 20.03 (VPRO) Ook zo: een i informatie poten en potten ma - 20.30 Radio Nome - Radiola Improvisatie Saion - andere wereld. HILVERSUM 4 - 17.00 Sluiting - 20.00 (NC pees Concertpodium: Concet Orkest olv. Nikolaus Har mmv. Paul Verhey, fluit - 21 -jazz. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 Nachtmuziek - 7.02 Hallo hier Hilversum - 8.0( van de dag - 8.18 Hallo hk sum (vervolg) - 10.30 Zl, infoj muziek. HILVERSUM 2 - 7.10 (NOS) Ochtendgym 7.20 (TROS) Rollebolleradio, improviseren - 7.35 Aktut Sport na sport - 8.33 Toerad toerisme en recreatie - 9.< Gymnastiek voor de vroui Voor blinden en slechtziend Waterstanden - 9.33 (TR(| boom en Bekooy - 10.00 KK 11.00 Op uw gezondheid -1 zoek naar... laatste alieve deze documentaire-serie. D< partner - 11.56 (NOS) Open HILVERSUM 3 - 7.02 (NCRV) Popfrlsser - I sen 60 en 70 - 9.03 Gosp 10.03 Popstation - 11.03 stop. HILVERSUM 4 - 7.00 (AVRO) „Ik zelf, a toen hem gevraagd werd moest herdenken. 250 jaai werd Haydn geboren - 7.021 het ontbijt gefeliciteerd I echtgenote en andere faml 8.05 Aubade door de Amt muziekschool 9.30 Hei Strijkkwartet repeteert ort ziend oor van Haydn 1 greep uit Haydns vocale 12.00 Haydn geeft alle vrK collega's gelegenheid hem I gelukwensen. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op I 1 elk heel uur, 24 uur per da versum 2 op elk half uur val tot 17.30 uur, voorts om 7 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 uur. Op Hilversum 3 op elli

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2