^eiden bedwingt javoriet Donar knap Siem van Beveren: Noordwijk behaalt kleine zege Bax en Van der Plas stellen beslissing uit Bennie Scheffer breekt Leids serierecord: 636 SRVBOYS GEDEGRADEERD DERBYTEGEN RIJNSBURGSE BOYS ORT LEIDSE COURANT DONDERDAG 25 MAART 1982 PAGINA 9 ide van Leiden Churchillaan "EN De internationale avond-zesdaagse j amateurwielrenners begint op 10 mei in n. Het parcours zal vermoedelijk worden n et over de Boshuizerlaan en de Chur- Bian. De organisatie is in handen van de j, vereniging Swift en Joop Riethoven. m art van de zesdaagse is gelijktijdig de van Leiden voor amateurs. Het deelne- eld telt prominente Nederlandse rijders >egen uit Frankrijk en Engeland. Na de rit in Leiden, wordt op 11, 12, 13 en 14 ereden in Den Haag. De finale over een jj d van 100 kilometer heeft plaats op 15 Scheveningen. »t parcours bevalt, wil de organisatie ook iditionele profronde van Leiden op 14 m ier laten rijden. De deelname van Joop r® nelk aan dit evenement is al zeker. De i van deze profronde komen ten goede et geestelijk gehandicapte kind. Straatvoetbal in Menkenhal LEIDEN De Ton Menkenhal zal morgen avond in het teken staan van het aloude „straatvoetbal". Met Piet Keizer en Willem van Hanegem als scheidsrechters, zullen zo'n twintig (door LFCer Flip Massaar bij elkaar gehaalde seniorenvoetballers) een demonstra tie geven van hoe dat spelletje dient te worden gespeeld. Deze om acht uur beginnende demonstratie is bedoeld als een eerste aanzet om in diezelfde Menkenhal te komen tot een soort .jeugd- straatvoetbalschool" die dan mede door Keizer en Van Hanegem zal worden opgezet. Ton Menken daarover: „Vroeger leerde elk kind op straat voetballen. Tegenwoordig kan dat bijna niet meer. Wij willen nu op korte termijn be zien of de jeugd interesse heeft om in de Men kenhal te gaan voetballen. Als die interesse be staat, zullen we in de hal een paar velden aan leggen, waarop het spelletje net als vroeger kan worden geleerd." Coopertest LEIDEN Atletiek vereniging De Bata ven-Leiden houdt za terdag een Coopertest. Plaats van handeling is de kunststofatletiek baan in de Leidse Hout. De starttijden zijn 14.00 en 15.00 uur. De inschrijfpost, ge vestigd in de kantine van de atletiekbaan, is vanaf 13.30 uur geo pend. De jeugd tot en met zestien jaar moet twee gulden betalen, volwassenen zijn een rijksdaalder verschul digd. UVS ronde verder LEIDEN UVS heeft zich ten koste van FC Amsterdam C ge plaatst voor de volgende ronde van het Zilveren Molentoer- nooi. De Leidenaars wonnen na het nemen van strafschop pen. De Amsterdammers namen via een strafschop (Jan de Vries schoot raak) een 0-1 voor sprong. Sam Eradus bracht UVS in de tweede helft op ge lijke hoogte. Beide ploegen kwamen daarna niet meer tot scoren. Ook in de verlenging bleef het 1-1. Bij het onderdeel strafschoppen was UVS-doel- man Van Putten de grote man. Hij stopte twee Amsterdamse penalties. j ri NINGEN In het lf play-off-duel heeft er Leiden een ferme naar een plaats in de J ïronde gedaan. Het d iete Donar - in deze trijdenreeks wordt voor de thuis- iedere keer hoger "Jchat - ging in Gro ei in ten onder met 76- ®Jat de Leidse zege di- een forse aanspraak 1 landstitel inhoudt, is ing niet zeker. Eerst mar, zaterdag in de Meihal, definitief -^n worden terugge- teneinde een zware iingwedstrijd in igen te ontlopen, is er nog de finale, het als pure outsi- houwde Amstel- al één been zette. wiBosch moest name- [Jjvolkomen tegen alle lichting in, in eigen •Jde eer aan Amstel- laten: 60-64. Maar de winst van Lei- ip Donar sterk en ka- irvol. Een prima ver- hierop hangt zeker in cht. jriiwel altijd in dit soort rijke ontmoetingen, was rt nerveus. Vooral Lei- (f de indruk met trillen- pden door het veld te jMaar ook Donar, dat [anvankelijk wel snel icorekansen verschafte, weifelend. Zelfs de ge- p schutter Moore miste 'an uitstekende posities, i tegenstander Bruins- I wel heil in de Donar- 5. Zich goed opstellend, hij de ene na de andere ld van de ring. Op het it dat de Leidse verde- echt ging sluiten, moest .toezien hoe het op ach- Id werd gezet. Mitchell lofte ongelofelijk zuiver |c Dave Downey deed rdige duit in het zakje, intastisch sterke avond iarnaast Sid Bruinsma. «te wapen van Donar, I Moore, aan banden jen bosjes rebounds pak- aar bleef het niet bij. treffer van afstand I hij er nog aan toe. Al tri zeven minuten was [los: 10-16. Pal nadat de nel ft halfweg was, werd rs gat geslagen: 14-24. ^nd was inmiddels dat Steve Puidokas, de grote man van afgelopen zaterdag, tegen Dave Lawrence aanvallend weinig in de melk te brokke len had. Daar tegenover kon Puidokas stellen dat ook La wrence, die erg royaal was met het inzamelen van, soms domme, persoonlijke fouten, flink in bedwang werd gehou den. Nadat Leiden wat moest inleveren tegen een zone en Donar, onder een orkaan van geluid, helemaal leek los te barsten, trokken de bezoekers de zaak snel weer recht. Na 24-28 was de marge weer her steld (26-36) en leek Donar rijp om de beslissende klap te krij gen. Niets bleek minder waar. De complete oogst, die Leiden met schitterende momenten overtuigend had opgebouwd, was in slechts twee minuten zo goed als verdwenen. Een Do- nar-press werd gebrekkig om zeild en 'pinch-hitter' Fopma knalde mis. Zo werd het bij rust 35-36. Na de pauze ging het Gronings festijn allerminst door. Een kwikzilveren start van Lei den, met twee rappe lay-ups, zorgde voor een nieuwe kloof: 35-40. Ook de gouden tijden voor Sid Bruinsma waren niet voorbij, vooral dankzij zijn schitterende schoten werd het na vijf minuten opnieuw tien punten verschil: 42-52. Donar, met Ardon nu vaak als ver vanger voor de (net als La wrence) met een grote fouten- last worstelende Franken, krabbelde terug. Niet Moore. maar de sterk acterende Kruidhof, ging daarbij voor. Toen Leiden echter met een press enorm resultaat had en, met de nu wel ouderwets raak knallende Fopma. op 59-72 kwam. leek het pleit beslecht. Nadat Lawrence, vier minuten voor tijd, zijn vijfde persoonlij ke fout opliep en Puidokas via zijn weinige, maar oh zo be langrijke, puntjes tegelijk voor 65-77 zorgde, was slechts een ramp nog goed voor een Leid se nederlaag. Die ramp was er bijna nog geweest. Het uitslui ten van Bruinsma (een onte rechte vijfde p) en enkele an dere, op zijn minst twijfelach tige, steeds in Leiden's nadeel uitvallende, beslissingen van scheidsrechter Leegwater, lie ten Leiden, anderhalve mi nuut voor tijd, nog een neus lengte voorsprong: 74-77. Een verschrikkelijk sterke re bound van Dave Downey en een terecht aan Franken toe bedeelde p (en niet aan Plaat, zoals het Leidse kamp in deze slotfase vreesde) zorgden voor Franken scoort voor Donar in het play-offbasketbalduel tegen Leiden. de juiste overwinnaar. Leiden toog, met een 76-79 zege op zak, huiswaarts. Voor de ploeg is het nu maar te hopen dat de voorspellende geesten, die de thuisploeg steeds favoriet acht ten, geen ongelijk blijven krij gen. Zaterdag moet Donar ver slagen worden. LEJO BUCK Scores (rebounds). Donar Van den Bergh 9 (100%), Faber 13. Moore 14 (41%). De Vries 2. Kruidhof 17 (70%). Van Rooden 2, Lawrence 10, Fran ken 11. Teamschotpercentage: 48/59 53%. Rebounds: 36. Balverlies: 15 maal. Leiden: Hagens 8 (3), Plaat 24 (69%), Puidokas 5 (7). Downey 12 (6), Bruinsma 20 (10). Fopma 6(1). Kragt- wijk 4 (5). Teamschotpercentage: 47/49 48%. Rebounds: 33. def 31-23 74% off 38-10 26%. Balverlies: 6 maal. LISSE/VOORHOU- T/ALPHEN/LEIDEN De strijd om het kam pioenschap van de hoofd klasse zaalvoetbal zal op de laatste wedstrijddag worden beslist. Koploper Bax won maar net van Landwer (2-1). Door dit resultaat blijven de Voor houtenaren concurrent Van der Plas één punt voor. De Katwijkse ploeg beleefde een avondje prijsschieten. Van het reeds gedegradeerde Hol- landia werd met 2-13 ge wonnen. SRV Boys is ge degradeerd. SRV kwam zelf niet in actie maar de 5-2 winst, die Fer van Duuren op UVS boekte, was fataal voor de Lisse- naren. Op interregionaal gebied stond er niets meer op het spel. Koosjardin verloor van Torna (1-5) en ook De Tegelhandel be sloot het seizoen met een nederlaag. VI won met 3- 11. Juffermans, kampioen van vorig jaar, begon goed in de nieuwe hal van FC Lisse. De Rozet werd met een 8-4 nederlaag naar huis gestuurd. Bax Zeefdruk stelde pas in de laatste minuut van het treffen met Sporthuis Landwer Jo- han de zege veilig. John van Dijk schoot zijn ploeg toen naar een nipte 2-1 zege. Via Jos van der Lans was Bax in de overvolle sporthal De Gaas- bak op een 1-0 voorsprong ge komen. Peter van der Vlugt zorgde in de tweede helft voor de gelijkmaker. Lange tijd zag het er naar uit dat het bij die stand zou blijven, maar de fraaie wedstrijd kreeg ten slotte toch een winnaar. Wan neer Bax woensdag van SRV Boys wint, dan is de ploeg Leidse beker LEIDEN Landwer - Van der Plas en UVS - Bax zijn de twee meest interessante duels die worden gespeeld in het ka der van de kwartfinale van de Leidse zaalvoetbalbeker. De twee andere ontmoetingen zijn: Bahlman - Heul Boys en SRV Boys - Pas Hi Fi. De wedstrijden worden gespeeld op woensdag 7 april. Programma. THB hal: 19.30 uur. Bahlman - Heul Boys: 20.25 uur. Landwer - Van der Plas. Northgohal: 20.00 uur, SRV Boys - Pas Hi Fi; 20.55 uur, UVS - Bax. kampioen van de Leidse hoofdklasse. Van der Plas BMW bleef de koploper goed volgen. De Kat- wijkers veegden in Alphen aan den Rijn de vloer aan met Hollandia Sportprijzen. De Katwijkers wonnen tenslotte met 2-13. Jan Hogewoning schoot maar liefst acht keer raak. Huug Aandewiel (3) en Adrie Pluimgraaff (2) maakten de dertien vol. Davelaar en Gerritsen scoorden voor Hoi- landia. Van der Plas speelt zijn laatste wedstrijd van het sei zoen tegen Van Duuren. Die ploeg, Fer van Duuren dus, greep zijn laatste kans, om de eventuele gevaarlijke derde plaats van onderen over te doen aan Noordwijk. door UVS te kloppen. Van Duuren won uiteindelijk met 2-5. rio Faber en Leo Holl vei den de UVS-produktie. Heshusius, Leen Struyk, Ted van Berkel (2) en Mat Kante been schoten raak namens Van Duuren. In de interregionale hoofd klasse stond niets meer op het spel. De Tegelhandel kreeg met 3-11 klop van VI. Voor De Tegelhandel scoorden André Pracht (2) en Wim Oppelaar. Van Straaten (3), Cees de Leeuw (5), Maarten Polder man, Piet de Vries en Arie van der Sluys waren voor VI succesvol. Het reeds gedegradeerde Koosjardin ging opnieuw on deruit. In eigen hal werd met 1-5 van FC Torna verloren. Bart van der Weyden was ver antwoordelijk voor de enige Leidse treffer. Doelman Huka (solo). Pattiheuwean, De Fre- tes, Matitahatihawen en Pare- ra waren de doelpuntenma kers voor Torna. Juffermans de Engel ver sloeg een irritant spelend De Rozet. De Lisser ploeg won met 8-4. Voor Juffermans scoorden René Griffioen (3), Jan van Slooten, Hennie Zoet, Jos Faas en Theo Godyla. Jan Zonneveld, Arie Verboom en Eef van Splunder (2) doel puntten voor De Rozet. Interregionaal: Maandag: Ceverbo - Rucs- nor 15-2. Glasbergen - Snoekie 2-2. Neptu- nus - Rotterdamse Studenten 7-1. Gisteren: De Tegelhandel - VI 3-11. Juffermans - De Rozet 8-4. Koosjardin - Torna 1-5. Eindstand: Ceverbo 22 18 3 1 39 137- 71 Tegelh 22 15 2 5 32 75- 60 Voetbal I 22 15 I 6 31 134- 94 FC Torna 22 11 5 6 27 77- 61 De Rozet 22 12 1 9 25 94- 79 Snoekie 22 8 4 10 20 71- 77 R Stud. 22 6 8 8 20 69- 81 Juffermans 22 7 5 10 19 91- 95 Neptunus 22 7 4 10 18 91-104 Glasbergen 22 4 6 12 14 75-110 Koosjardin 22 2 5 16 9 48-105 Rucanor 22 2 4 16 8 65-104 Bax - Landwer 2-1; UVS - Fer LEIDEN Bennie Schef fer, bowlster van Hans Menken, verbrak het Leidse serierecord op im ponerende wijze door 636 te scoren. Stroef startend met 151 opende de enige dame van de ploeg met acht strikes-op-rij. De ne gende worp zou een split opleveren. Het resultaat werd 255, waar zij nog eens een 230-game bij- deed. Vier jaar geleden was zij, toen nog Van Schoonderwoerd den Be- zemer hetend, de eerste dame, die met 602 de 600- grens (is 200 gemiddeld) passeerde. Vorig jaar schoof Annemiek Mens, ook uit Zuid-West, zich naast de recordhoudster door hetzelfde totaal bij elkaar te bowlen. DEN Wanneer al- volgens plan was ver in dan zou het treffen en Noordwijk en isburgse Boys (zater- om 15.00 uur in irdwijk) een topduel geweest. Immers, irdwijk is altijd wel d voor een topklasse- en van Rijnsburgse s werd bij de aan- g van het seizoen ook M een en ander ver- ht. De realiteit is ter anders. Aan de ite verwachting werd wel voldaan, Noord- t bevindt zich immers dit jaar weer in de van het klassement de eerste klasse A. Noordwijkers haal- dan wel zelden hun Vorm, een derde posi- met een kleine kans meer werd inmiddels toch bereikt. Met Rijns burgse Boys ging het daarentegen aanzienlijk minder. De Rijnsburgers presteerden matig en verblijven nu dan ook in de onderste regionen. Si mon van Beveren (Noordwijk) en Nico Kuyt (Rijnsburgse Boys) blikken vooruit. Voor beide ploegen is winst zaterdag van groot belang. Noordwijk heeft de punten hard nodig om koplopers Bennekom en DOVO bij te blijven en het laaggeklasseer de Rijnsburgse Boys is nog steeds druk op zoek naar een gedegen middenmootpositie. Simon van Beveren, voor stopper van Noordwijk, be vestigt die stelling: „We zul len zaterdag moeten winnen, willen we nog een kans ma ken op het kampioenschap," zegt Van Beveren, die ver wacht dat die winst er ook komt: „Ik houd het op een kleine overwinning, 1-0 of 2- 1, want we scoren de laatste tijd niet zo gemakkelijk." De kampioenskansen voor Noordwijk zijn nog niet ver keken, meent Van Beveren: „De achterstand op DOVO en Bennekom is wel groot, maar we krijgen die ploegen nog thuis. Winnen we die wedstrijden dan kunnen we de titel nog pakken." Noordwijk heeft daarbij het voordeel dat het weer zo langzamerhand beter wordt. Het kustteam heeft de repu tatie dat het beter voetbal gaat spelen naarmate de da gen lengen. Van Beveren: „Ik weet niet of dat wel met het mooie weer te maken heeft. Wanneer het erop aan komt dan is Noordwijk er meestal wel weer. We heb ben zoveel routine, dat we in de beslissende fase goed kun nen spelen. En die beslissen de fase valt nu eenmaal in het voorjaar wanneer het weer beter wordt." Toch heeft Noordwijk dit seizoen aan routine ingeboet, Trainer Piet Buter koos dit jaar voor de jeugd. Zo maakten An- dries Wendt, John Marijt, Jos Smits en Klaas Vink hun op wachting in de Noordwijk- basis en verdwenen routi niers John van Dijk, John Manuputty, Hans Westgeest en Gerard Tio naar het twee de plan. De 23-jarige Van Be veren ziet hierin ook de oor zaak waarom Noordwijk dit jaar nog maar weinig goed voetbal speelde: „Wanneer je jonge spelers inpast dan moet je daar aan wennen, krijg je te maken met aanpassings moeilijkheden." Noordwijk en Rijnsburgse Boys maakten er in hun eer ste ontmoeting niet veel van. Noordwijk werd destijds door RBB-trainer Arie Lagendijk verweten, dat het te verdedi gend opereerde. Van Beve ren erkent dat, wijst op het feit dat de door Buter uitge stippelde tactiek niet goed werd toegepast en Noordwijk daarom niet in staat was aan vallend weerwerk van bete kenis te bieden. Maar Van Beveren belooft beterschap: „Zaterdag spelen we ons ei gen spelletje, beginnen we met drie spitsen." En tot be sluit: „Een leuke wedstrijd wordt het zeker. Rijnsburgse Boys moet, net als wij, ook winnen." Nico Kuyt wordt liever niet aan die eerste ontmoeting herinnerd. Niet omdat er slecht voetbal werd gespeeld, maar omdat hij tijdens dat duel op de bank zat. En dat is iets wat: „Ik het liefst zo snel mogelijk wil vergeten." Kuyt verhuisde aan het einde van het vorige seizoen met Freek Rienks en trainer Arie La gendijk van Quick Boys naar buur Rijnsburgse Boys. „Een hele verandering" zegt hij daar nu over: „De mentaliteit is zoveel anders dan bij Quick Boys. Dat komt omdat er zoveel voetballers van verschillende verenigingen spelen." Kuyt zegt dat hij nu, na een half jaar, aardig ge wend is bij de Rijnsburgse club. Die variatie aan spelers is er volgens Kuyt de oorzaak van dat Rijnsburgse Boys. na een prima voorbereidingsperiode, slecht presteerde in de com petitie: „Er is wel erg veel kwaliteit aanwezig, maar die kwaliteit moet wel een een heid vormen. Die eenheid is nog te weinig aanwezig. Soms merk je dat het er wel is, dan zijn de spelers af en toe wel bereid voor elkaar te lopen." En over Noordwijk: „Misschien is Noordwijk wel een elftal dat onze ploeg aan spreekt. Zoals eigenlijk alle ploegen ons zouden moeten aanspreken, zeker nu we zo laag staan." Aldus de wat sombere Kuyt, die zegt dat winst op Noordwijk een aar dige opsteker zou zijn. „Mis schien zijn we wel in staat voor een verrassing te zor gen. Trouwens, slechter dan in de afgelopen tijd zal het zeker niet gaan." KEES VAN HERPEN Er werd overigens ook op maandag goed gescoord. Jan de Zwijger (Tramps) en Kees Verboon (BC Sport) etaleerden hun vorm door respectievelijk totalen van 608 en 604 te laten aantekenen. De leider in de eerste klasse trio's, Hans Men ken 1, verloor voor de derde achtereenvolgende keer. Dit maal was HM Underdogs met 3-1 de overwinnaar. De voor sprong van de lijstaanvoerder is inmiddels tot 2 punten gere duceerd. Bij de vijfmansteams won nummer één, Strike- kwintet/Menken IJs, niet ge makkelijk van Woo-Ping. Door het 3-1 resultaat werd volger Baronnen toegestaan een punt in te lopen. Holiday Inn Marc Illingworth, een Engels man uitkomend voor Wan- ninkhof, raakte maandag avond ontketend. Hij opende met zes strikes, hetgeen hem een 254-game opleverde. Zijn totaal werd 555. Manfred Le- fèbre leverde de beste serie: 578. Lions haalde verrassend uit naar Rabbits. De hoogstge- plaatste ploeg werd met 3-1 te ruggewezen. TZN zit de 'konij nen' nu echt op de hielen. Door alle games van Budwei- sers te winnen staat het Team Zonder Naam nog slechts een half punt verwijderd van de eerste plaats. Bij de drieman schappen leverde Duke de koppositie weer in bij Lions Men. Door zelf gelijk te spelen tegen Rabbits en de winst van de Lionsmannen op Spinners (4-0) zijn de rollen weer ver wisseld. Leiderdorp John de Vries, die voor Tref fer speelt in de late dinsdag competitie, was op dreef. Met 193, 233 en 199 bepaalde hij zijn wedstrijdresultaat op 625. Anja de Jong van Tregalli deed vrolijk mee, getuige haar 215. Approach, dat leidt in die klasse, had een eenvoudige avond. Zonder tegenstander kreeg de eerste équipe vier punten cadeau, terwijl rivaal Smikkelshop met 3-1 klop kreeg van Motorhuis Katwijk. De overige leiders, Indrapoera. Spaarbankteam 11 en 2. won nen gemakkelijk en consoli deerden hierdoor hun hoge klasseringen. Noordwijkerhout De hoogste series waren hier voor Fred Peeters (Volvo Tra velers) met 549 en Ger Lager- wey (Pinpoint) met 545. Linda Kerkvliet van Huize van Wely deed niet onder voor de man nen en plaatste eveneens 545. Volvo Travelers verloor overi gens het spannende duel tegen Aday. De late maandagkoplo per houdt echter voldoende ruimte om zich geen zorgen om het kampioenschap te ma ken. De overige leidersforma ties behaalden voldoende pun ten om gemakkelijk aan kop te blijven. Hans Menken: le klasse vijfmans: 1. Strike Kwintet 26-78. 2 BvM 26-72, 3. Woo-ping 27- 53. 4. Scarabee 27-48, 5. Pintrotters 27-38. 6. HVS 27-31. 2e klasse vijfmans 1 Hans Menken 26-94. 2 Ladan 27-55,5, 3. BLF 27- 49,5. 4. Jade 27-49. 5. Skydivers 27-47, 6. Sam-sam 26-23. le klasse trio: 1. Hans Menken 1 27- 62. 2. BC Sport 27-60. 3. Splits 27-55. 4. Tramps 27-54.5, 5. Bisschop 27-47,5, 6. HM Underdogs 27-45. 3e klasse trio: 1. Hans Menken 2 25- 63,5, 2. John van der Dorn 26-57, 3. Pin-set 26-54, 4. Leeksplitters 26-49. 5. Joy 25-46.5, 6. YWH 26-38. •le klasse trio: 1. Thomas 26-63. 2. Verboon 26-59, 3. Splits 2 26-55.5. 4. Helija 26-55, 5. Skippies 26-52,5, 6. OZO 26-31. Holiday Inn: Maandag vijfmans: 1. Rabbits 25-69,5. 2. TZN 25-69. 3 Lions 25-59. 4. Bud- weisers 25-52,5. 5 Wanninkhof 25-52, 6. Huspub 25-40. 7. Por Ultimo 25-32. 8. Watt en Halfwatt 25-26. Dinsdag trio's: 1. Lions men 21-53.5. 2 Duke 22-53. 3. YNCT 20-48.5. 4. Bixby 20-48, 5 Spinners 21-46. 6. Rabbits 20-38. 7. Lions Ladies 20-34, 8. Astra Meditec 21-32,5, 9. Magt 20- 14,5. Leiderdorp: UITSLAGEN EN STANDEN Maandag vroeg (vijfmans) 1. Indra poera 27-83.5; 2. Van der Zwan 27- 77,5; 3. L. D. 27-77; 4. Thunderbirds 27-65.5; 5. Smikkelshop 27-63; 6. De Hoop 27-62; 7 Flying Balls 27-57; 8. Puinhoop 27-29,5; 9. Strikes 27-14; 10. Doesbrug 9-10. Maandag laat (trio) 1. Tettero 11 27- 74, 2. Tettero 10 27-72; 3. Tettero 8 27- 64, 4 Piet van Dam 27-58; 5. TeUero 4 27-57; 6 Van der Boni 27-54; 7. Markiezenstad 27-44; 8 Pinfall 27-42; 9. Tettero 5 27-41; 10. Tettero 9 27-34. Dinsdag vroeg (vijfmans) 1. Tettero 2 27-84. 2. Les Imbattables 27-69. 3. Tettero 3 27-62; 4 Raaphorst 27-60; 5. DDI 27-58.5. 6 Pulletje 27-39; 7. White Pins 27-34.5. 8 LOI 4 27-30. Dinsdag laat trio's1. Approach 27- 79; 2. Smikkelshop 2 27-74; 3. Tre Galli 27-70; 4 Treffer 27-66; 5 De Nie 27-65; 6. Van der Zwan 27-61; 7. Slotboom 27-58.5; 8. Woodstock 27-58; 9 White Shoes 27-58; 10. Motorhuis 27-54.5; 11 Tettero 6 27-50; 12. LOI 3 27-47.5; 13. De Arabier 27-45; 14 Sky- drivers 27-43.5; 15. Woody Woodpec ker 27-35. Noordwijkerhout Maandag vroeg: 1 Huize van Welv 30-150. 2. Lelies 30-144, 3. Sporto 30'- 140. Maandag laar. 1. Volvo Travelers 30- 162, 2. Aday 30-138, 3. Hong Kong Garden 30-130. Dinsdag vroeg: 1. Schotse Bar 29-158. 2. Van der Mey 29-144, 3. Bowling Sassenheim 29-134. Dinsdag laat: 1. Duvndam Broekhof 29-168, 2. t Stippie 29-150. 3. De Wit 29-142 Woensdag: 1. Pinpoint 29-141, 2. Van der Mev Ladies 29-123. 3 Duvndam

Leidse Courant | 1982 | | pagina 9