gehoordgeziei Wieteke van Dort zet het gezond op een huilen RADIO/TELEVISIE Niet meer zendtijd per 1 april Tot welke prijs moet defect kind leven? LEIDSE COURANT DONDERDAG 25 MAART 1982 PAGINj HILVERSUM Omdat de ondernemingsraad van de NOS gisteren een nega tief advies heeft uitge bracht, gaat de aangekon digde uitbreiding van de televisiezendtijd per 1 april met ongeveer ander half uur, zowel op vrijdag- als zaterdagavond, voorlo pig niet door. Volgens de wet op de on dernemingsraden name lijk moet bij een negatief advies een dergelijk be stuursbesluit minstens een maand worden opge- schort. Het bestuur van de NOS zal zich vrijdag op de nieuwe situ atie gaan beraden, waarna ook het voltallige bestuur bijeen geroepen zal moeten worden om een en ander te bespreken. Volgens de NOS zal die be stuursvergadering niet op zeer korte termijn worden gehou den. Zelfs wanneer het bestuur mocht besluiten het advies van de ondernemingsraad naast zich neer te leggen, dan nog is men altijd gehouden aan die maand opschorting, die is ge maakt om de ondernemings raad in staat te stellen zich eventueel tot de onderne mingskamer te wenden. De ondernemingsraad betreurt het deze beslissing te hebben moeten nemen, omdat men zendtijduitbreiding op zich een positieve zaak vindt. Maar dan dienen volgens de onderne mingsraad wel alle noodzake lijke voorwaarden geschapen te zijn om die zendtijduitbrei ding te kunnen realiseren: alle apparatuur, personeel en pro- grammagelden moeten be schikbaar zijn. Aan die voor waarden is volgens de onder nemingsraad niet voldaan, zo dat er op het aanwezige perso neel een sterke druk staat. André Eckhardt Neder landse kandidaat popquiz HILVERSUM André Eckhardt is de Ne derlandse kandidaat, die op vier september deel zal nemen aan de „European Music Game", de internationale EBU-popquiz. Deze wordt gehouden tijdens de Firato in de Am sterdamse Rai. De uit Westervoort afkomstige André won op 21 maart de voorronde waaraan tien popken ners deelnamen. Hij nam vanaf de eerste ronde al de leiding. André behaalde als enige meer dan vijftig procent van de theoretisch maxima le score. Aan de „European Music Game" ne men kandidaten deel uit Engeland, Noorwegen, Zweden, Denemarken, West-Djjitsland en Ne derland. De presentatie is in handen van Larry Cogan. Radioserie over verlies HILVERSUM De Radio Volksuniversiteit zendt in de maanden april en mei op de maandagmiddag een projekt over rouwver werking uit, waarin het niet alleen gaat om rouw na het overlijden van de partner, een kind, een goede vriend(in), of familielid, maar ook om rouwprocessen die optreden bij andere verliezen, zoals het verlies van de baan, verlies door echtscheiding, verlies door invaliditeit, verlies van het vaderland of de familierelaties (emigratie, vluchtelingen). In vooral persoonlijke ervaringsverhalen kan men horen hoe mensen ermee om zouden kunnen gaan. Het betreft negen radiopro gramma's uit te zenden op maandagmiddag 5, 12, 19 en 26 april en 3, 10, 17, 24 en 31 mei 1982, steeds van 14.32-14.52 uur op Hilver sum II. Wieteke van Dort thuis in alle stemmingen. Wieteke van Dort mag be dreven heten in vele le venskunsten, vooral in die van de stemmingsveran dering. Zo heb je te doen met een volwassen vrouw, die van wanten weet, en direct daarop zet ze een oud vrouwtje vol levens wijsheid neer of een jong tienermeisje, dat vol schroom de ogen naar de verbazingwekkende we reld op slaat. Mede daardoor is zij in hoge mate bruikbaar in vaste tv-ru- brieken als „De kindervriend voorheen Jan dé Bom". De mensen daar om haar heen, regisseur Frans Boelen en mu sicus Harry Bannink, laten niets na om alle mogelijkhe den uit haar stem en stemming te halen. Zij kwamen met het idee om Wieteke een plaat vol te laten zingen met huil-lied- jes, geen liedjes om te huilen, maar wel om tranen bij te la ten,, zangwerk dat ontstaat uit oprechte droefheid. Wijsjes ook die mede door de tekst lucht geven aan het door ver driet bezwaarde gemoed. Die gezondmakénde functie van het huilen onderkent Wieteke en daarom werkte 'zij graag mee aan dit idee en zong zij een elpee vol met als titel „Huilen is gezond". Als motto voor deze vocale bedrijvigheid koos zij de woorden, dat het goed is om te huilen en dat je je daarna veel beter voelt. In zuidelijke landen zijn ze beter vertrouwd met dit levensge heim dan ten onzent. Dat het ook anders kan, wil Wieteke op deze plaat bewijzen. Dat is haar dan opnieuw gelukt, want Wieteke pakt alleen aan wat ze aan kan, grijpt niet- graag te hoog, en dat levert al tijd frappant werk op. Er bestaat echter ook niet te stelpen verdriet. Zoals in het geval van de „dwaze" zuida- merikaanse moeders, die hui len om hun verdwenen kinde ren, slachtoffers van meedo genloze regiems. Daarin treft zij de toon van vergeefse hoop op ooit nog de terugkeer van geliefde kinderen. Zij wordt in deze verklankin gen van verdriet terzijde ge staan door tekstschrijvers als Wilmink, Harry Geelen, Bürriyl Bos, Tineke Roeffen, Jan Boerstoel en Tony van Verre, alsmede de muzikanten Bannink en Joop Stokker- mans. In hun toonzetting in mineur steunen' zij karakteris tiek de teksten, terwijl zij tij dig in vrolijker klanken ver zeilen als de woorden daartoe aanleiding bieden, zoals in een geestige gedachte gevatte „Mijn tante" over een levens lange verpleegster, die het le ven en de wereld kent, en ook liefdesverdriet in een lied als „Het meisje spreekt" over de eerste keer dat het haar over komt, waarna geen van de twee het zwijgen kan verbre ken. Van Phonogram kreeg zij car te blanche, omdat zij daar wis- ten, dat Wieteke en haar hel pers met iets goeds zouden ko-' men- Een plaat om te huilen van (h)eerlijke opluchting. TON OLIEMULLER Henk Mochel (r.) in gesprek met prof. dr. H. Visser (m.) en prof. dr. A. Vos (I.). HILVERSUM - Tot welke prijs moet een kind met aangeboren afwijkingen in leven gehouden worden? Een vraag die opkomt bij ouders en artsen, wanneer een operatie mogelijk is, maar niet gegarandeerd een oplossing biedt. NCRV's Henk Mochel haalde met deze vraag nogal wat weerzin omhbog bij kijkers naar zijn vorige programma, waarin dergelijke problematiek werd behan deld. Daarom komt hij er zondagavond op Ned. I om 22.05 uur op nieuw op terug. Hij kreeg medewerking van artsen en een jurist, alsmede van mensen-met-inbreng in de zaal. Henk Mochel: „Ik ben in inrichtingen geweest waar mensen, die zich hun eigen bestaan niet bewust zijn, in leven worden gehou den. Dan vraag je je af: wat is de zin hiervan? Aan de andere kant vinden die mensen mij niet aan hun zijde, die in euthanasie de oplossing zien. Daar is dit gegeven te problematisch voor. Wie bepaalt welk leven voor wie zin heeft? Een moeder in de zaal komt voor haar mismaakte kind op. Niet alleen het religieuse. motief (alle leven komt van God), maar ook het feit, dat haar gezin vreugde vindt in de verzorging van haar getroffen kind, doen haar opkomen voor dit leven. Zij kwam in conflict met een arts, die niet wilde opereren, en vond een ande re daartoe wql bereid Een andere moeder zei gebeden te hebben, dat haar mismaakte kind wegenomen zou worden uit het leven. Twee artsen, de professoren H. Visser en A. Vos, beroepen zich beiden op plausibele standpunten, hoezeer de uitkomsten ook verschillen. De ene moet een operatie naar eigen inzicht me disch en menselijk verantwoord achten, de ander vindt als me dische dienstverlener in zijn overwegingen de wens van de ou ders te moeten betrekken. Strafrechter mr. Slagter stelt, dat levensbeëindiging door het na laten van,een operatieve ingreep strikt juridisch als strafwaardi ge euthanasie is te beschouwen. Maar de normen verruimen. Het laatste woord is nog niet gezegd. TON OLIEMULLER HERMAN Onder leiding van Herman van Run de laatste weken in de NOS-rubriek „Denk beeld" toch merkwaardige gesprekken, eerst met gelo vigen als katholieken en protestanten, nadien met aanhangers van oosterse en andere mystieke leren en ook met niets gelovende jongeren. Je hoeft deze vrijuit pratende jongeren niet bij te vallen om ze toch de ruimte te geven. Je hoort dan merkwaardige uitspra ken. Bijvoorbeeld die over tuigd atheïstische jongeman, die betogend, dat er geen God kan bestaan, onbewust het stopwoordje „Goh" ge bruikte en daarmee de in druk wekte verbasterd en onbewust toch de hemel als een soort getuige aan te roe pen. En dan die ongelovige jonge vrouw, die pas moe der geworden openlijk ui ting gaf aan haar verbazing over wat er kennelijk meer tussen hemel en aarde aan wezig is dan we vermogen waar te nemen en dat zij dat had gezien in de diepte van de ogen van haar kind. Gespreksleider Herman van Run zit daar altijd tussen in, hij de vroegere hoofdredac teur van het toenmalige ka tholieke dagblad „De Ti J In een interview VAR A-gids vertelt hij, hij niét mee doet aan de J discussie, maar die lit uitlokt en dat ook tot taak rekent. Hij vei steeds veel plezier in gespreksgenoten te heb" gehad door de onbevanj heid, waarmee ze over overtuiging praatten, oordeel over zijn jonge sprekspartners wil hij geven, maar de.ontroere eerlijkheid trof hem sE diep. CAREL Het blad voor Hilversumse omroepmensen „Spreek buis" heeft een aanvulling ondergaan. NOS-tv-direc- teur Carél Enkelaar en de in de programmasfeer wer kende mensen hadden be- hoefte om buiten spreekbuis om te kui beschikken over een papieren spreekbuis. Zijl pen daarvoor het „Cosa Nostra" (onze een titel uit het maffij lieu) in het leven. T< aan geld belette een hankelijke verschijningj den waarom het is aai, plakt tegen het al langer staande blad „Spreekl Om het cachet van Nostra" zo echt mogelij doen lijken, zal het o.a. v rubriek „Careltjes" krifj waarvoor ideeën woja ingewacht. De eerste L verschenen, nl. dat de r seller „Achter de scL men" van C. Enkelaarr in de boekhandel verk baar is. L, Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Parlons-en. Frans voor gevorderden. NOS 18.88 Journaal. AVRO 19.00 Vinger aan de pols. In aanwezigheid van pu bliek presenteren Ria Bremer en de arts Peter Lens een aantal, onder werpen om duidelijkheid te verschaffen over veel voorkomende kwalen. 19.25 The Oubliners. Een op treden van de befaamde Ierse folkgroep in de „IJzeren Man" te Olde- boorn (Fr.). 20.00 Babbeloniö. Lous Haas- dijk, Jos Brink en Wil lem Duys proberen van avond hun onderwerpen te laten raden door Ria Valk, André Hazes en Lee Towers. 20.35 Jonge mensen op het concertpodium. Bege leid door het Promena de Orkest o.l.v. Jan Stu- len worden de volgende solisten voorgesteld: Mechiel van den Brink, hobo; Michael Mulcahy, trombone; uit Australië, Margareth Beunders, alt en Olivier Charlier, viool uit Frankrijk. NOS 21.37 Journaal. 21.55 Politieke partijen. Zendtijd ten behoevè van de VVD. 22.05 Den Haag vandaag. Parlementair nieuws. 22.20 Bibliofilie. Zoals wij maandag schreven staat de aflevering van Beeld spraak Extra in het te ken van de boeken week. De bibliofiel Bou- dewin Büch gaat op zoek naar het raadsel, dat de bibliofiel moet leiden, met een korfe en een lange ij. Aan het woord komen o.a. bi bliograaf en de oudste boekverkoper van Ne derland dr. A. Horo- disch, Gert Jan Hem- mink en dr. Ernst Bra- ches. 23.15 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND2 NOS 18.25 Paspoort. Informatie voor de Turkse werkne mers. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. NOS 20.00 20.27 NOS 23.55 23.45 De Muppet Show. Als gast de wereldberoem de drummer Buddy Rich. Hij krijgt te maken met een electripiteits- crisis. Dubbelpion. Dorien is onder valse voorwend sels op weg naar Ma- rienbad. Thijsse, Mark en Bennie komen al snel achter Doriens plannen. Ze zetten de achtervol ging in met een sneller vliegtuig. Doriens tus senlanding in Duitsland lijkt trouwens onmoge lijk. Journaal. Lou Grant. In deze Amerikaanse serie over de journalist Lou Grant zijn Joe Rossie en Billie Newman zo verwoed op een primeur uit, dat ze allebei fouten maken, waarvoor Lou Grant ter verantwoording wordt geroepen. Brandpunt. Actualitei tenrubriek van Ad Lan- gebent met aandacht voor de gebeurtenissen in El Salvador. De Alles Is Anders Show. Aad van den Heuvel brengt vanuit De Meervaart in Amster dam zijn programma over de media en praat met journalisten over de gebeurtenissen in El Salvador. Romero. Herhaling van de documentaire over de op 25 maart 1980 vermoorde-*" aartsbis schop van El Salvador, Oscar Arnulfo Romero. Muziek ter overden king. Het Stabat Mater Dolorosa uit de passie van O.H. Jezus Christus volgens Lucas van de Poolse componist Krzysstof Penderecki .wordt gezongen door het koor van Chapelle Royale uit Parijs en het Collegium Vocale Gent. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 10.00 Nieuws en echtergrondinfor- matie. 10.23 Show-Exprees. 11.55 Zij-hij-het. 12.40 Umschau. 12.55 Pereoverzicht. 13.00 Journaal. 16.15 Journaal. 16.20 Macchiavelli. Een aflevering over een politicus uit de Renaissance- -tijd, die zijn visie op macht en gezag te boek stelde. Zijn werk was eeu wenlang het harldboek van vorsten en staatslieden. 17.05 Het beate van rock en klas siek. Muzikaal programma o.a. Esther Ofarim, The Sparks en Orchestral Manoeuvres in the Dark. 17.50 Journaal. 18.00 WWF. DUITSLAND 2 Radio-detective Eddie Shoestring (Trevor Eve) speelt gevaarlijk spel in een nieuwe aflevering uit de serie „Shoestring" op BBC 1 om 22.25 uur. Kate Bush treedt op België 1 om 18.58 uur op In Box" met „Breathing" en „Babooshka". DUITSLAND 1 16.30 Pan Tau_ ie terug. Jeugdse rie. 17.05 Geen dag zoals alls andara. Jeugdfilmpje. 17.20 Voetbal Samenvatting van de interland Argentinlë-West-Dultsland. 17.50 Journaal. 16.00 Stilta alotublieftl Plezierige rechtzaken: Zwijntje wisselen. 18.15 Rumpoto van da Old Ballsy. Engelse advocaten serie. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Kwart voor acht Udo. het zandmannetje. 20.00 Journaal. 20.15 an hij Is nog in ontwikke ling. Een overzicht van 25 jaar EG. 21.00 Ruitenwisser. Cabaret van Dieter Hildebrandt. 21.45 Caft In de maat. Ontspan ningsprogramma met Greetje Kauf- feld en Peter Horton.' 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De vrome lawine. Puriteinse Amerikanen In de aanval. 23.30 EK basketbal. Finale voor he ren In Keulen. 00.15 Journaal. DUITSLAND 2 16.30 Studieprogramma schejkun- 17.00 17.10 Captain Future. Tekenfilmserie naar het boek van Edmond Hamilton. 17.40 De draaischijf. 18.20 Billy. Twlntigdelige serie met Benedict Taylor. Paul Rogers. Patricia Lawrence en Peter Cellier. Billy, een zeventienjarige leerling van een defti ge Engelse school gaat In zijn verle den graven, wanneer zijn ouders bij een ongeluk om het leven komen. 19.00 Journaal. 19.30 Shów-Exprese. Muzikale revue van Michael Schanze. Muziek: James Last Band. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 De ronde van Bonn. Ge spreksleiding: Johannes Gross. 22.20 Tranaee - ruiter op het dode paard. Experimentele tv-film van Cle mens Kkjpfenstein. Een meditatie, een vlucht, een reis? 23.45 JournaaL DUITSLAND 3 WDR 18.00 Hat programma met de mule. 18.30 Tv-cursus natuurkunde. 19.00 Is er wat? Discussieprogram ma voor de jeugd. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Film op donderdag: Jimmy the gent Amerikaanse speelfilm uit 1934 van Michael Curtlz met Bette Davis, James Cagney en Allen Jen kins. 21.20 Medicijnen op drie: Vergif in de lucht. Over gevaren voor ademha ling en bloedvaten. 22.05 Achter de krantekoppen: Het dagelijks leven In Duitsland. 22.50 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 De Beraboot. 18.05 Sesamstraat. 18.35 Dieren van het Groene Woud. Bobby, de wasbeer, wordt gevangen genomen. 18.58 Juke Box. Kate Bush zingt Ba- boushka en Breathing. 19.07 Rwanda. Huwelijksceremonie in Rwanda. 19.17 Uitzending door derden. Pro gramma van de KDO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en uitslag lied jestoto. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Wit-rood-goudl Teiefoonkwis gepresenteerd door Mia Vaerman en Lut Leysen. 20.50 Panorama. Actualiteitenru briek met reportages uit binnen- en buitenland. 22.00 Dalles. J. R. kan de dood van zijn vader niet verwerken en ook Miss Elite weigert de realiteit onder ogen te zien. Cliff Barnes probeert Sue Ellen In te palmen, maar ze heeft het al moeilijk genoeg als alleenstaande. Met het huwelijk van Ray en Donna gaat het bergafwaarts. J. R. jaagt Sue Ellen de stuipen op het lijf als hij eist dat Jock's enige kleinzoon op South- fork terug moet komen. 22.45 JournaaL BELGIË BRT2 19.00 Een vinger in de pap. Weke lijks programma voor Jongeren van twaalf tot vijftien. Thema: Jongeren in tehuizen. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en uitslag lied jestoto. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Basketbal. Rechtstreekse re portage uit Keulen van de finale bas ketbal om de Europese Beker voor Landskampioenen (onder voorbe houd). Commentaar Louis de Peis- BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM: Informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. 19.00 Antenne-aoir. Actualiteiten, editie Namen. 19.30 Journaal. 19.55 Autant aavoir. Hoe kunnen baby's gered worden? Reportage over de zogenaamde wiegedood. 20.20 La grande menace (The Me dusa touch). Engelse thriller van Jack Gold (1977) naar een novelle van Peter van Greenaway. In de hoofdrollen: Richard Burton. Lino Ventura, Lee ReemJck, Harry An drews, Marie-Christine Barrault en Gordon Jackson. Een Frans politie- inspecteur moet de overval onderzoe ken op de romanschrijver John Mor- lar. Het slachtoffer heeft echter groot heidswaan en is teiekinetisch be gaafd. Een hele kluif voor de Inspec teur. 22.10 Le carrousel aux images. Filmnieuws van Selim Sasson. 23.15 Journaal BELGIE FRANS 2 12.00-19.00 Zie België Frans L 19.00 Emission politique. De Franse gemeenschap van Wallonië en Brus sel. 19.30 Nieuws voor doven on slecht- 20.00 Lee grandee a CHI meiaye. Documentaire serie: Ook vrouwen hebben soms de alpinisten- virus. 20.50 Pom me d*Api. Komische ope ra naar Offenbach met het orkest van de Opera Royal de Wallonië o.l.v. Ro bert Bleser. 21.40 Videodocument 22.25 Basketbal Finale Europabe ker. ENGELAND BBC 1 16.15 Holiday t2. 16.55 Ptev school 17.20 Mighty mouse. Tekenfilmpje. 17.25 17.40 Huckleberry Finn and hia friends. Serie naar Mark Twain. 18.05 John Craven's newtround. 18.10 Blue Peter. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.55 Tomorrow's world. Weten schappelijke serie. 20.20 Top of the pope. 21.00 The Kenny Everett television show. 21.30 Love story. 22.00 Journaal. 22.25 Shoestring. Belevenissen van een radio-detective. 23.20 Question time. 00.18 JoumeeL 00.20 Documentaire. ENGELANP BBC 2 17.50 Caught in time. Het werk van amateurfilmers uit het verleden. 18.40 Laurel and Hardy. 19.00 All creatures greet and amalL Serie James Herriot. 19.55 Country Hall. Serle met Ian Thompson en Walter Sparrow. 20.20 Journaal. 20.25 Hard timet. Serle over sociaa l-economische moeilijkheden. 20.55 Documentaire. 21.30 Ruseei Harty. 22.00 Call my bluff. Spelprogramma. 22.30 Forty minutes. Informatie en tlp8. 23.10 23.45 00.30 The old grey whistle feet a met film* i muziek. 09.15 Nieuwtjes uit Uhlenbusch. 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 16.00 Kinderen, kinderen. Program ma over opvoeding. 16.45 JournaaL 16.55 Scholieren-expres. 17.40 De draaischijf. DUITSLAND 3 11.00 Schooltelevisie. 11.40 Schooltelevisie. 18.00 De geschiedenis van Che wed scha Hassan El Hebbel en de goudetukken. Poppenspel. BELGIE BRT 1 BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.30 Schooltelevisie. 16.45 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Plein jeu. Kinderprogramma. BELGIE FRANS 2 12.00-19.00 Zi« B*lgi. Frina I. ENGELAND BBC 1 07.40-13.05 Schooltelevisie en cur sussen. 13.30 JournaaL 14.00 Bagpuae. 15.02 Scene. 15.35 A good job with prospects. 16.20 PoooL 16.55 Play school. 17.20 Mighty mouse. 17.30 Jeckenory. 17.45 Finders keepers. Kwispro- gramma. Televisie morgen Radio vandaag NEDERLAND 1 NOS 10.30-11.30 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven en slecht- NEDERLAND 2 HILVERSUM I - 16.02 (NCRV) Goudenregen Ensem ble o.l.v. Ferry Wienneke - 16.30 Ro- zegeur en prikkeldraad - 18.06 Hier en nu-magazine -19.02 Een program ma van veel gevraagde gewijde mu ziek - 19.45 Leger des Heilskwartier - 20.03 Vierkant: voor muziek - 21.02 Op de vrije toer - 21.53 Schoffelen in de wijngaard - 22.02 Donderdag - sport 22.50 Politiek bekeken - 23.02 (NOS) Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 16.10 (AVRO) De Slag bij Nieuw- poort - 17.36 Radiojournaal!1 Per Saldo - 18.00 Nieuwsbérli Radiojournaal - 18.20 Politie, tijen - 18.30 IKON - 19.00 Zcfi nog eens wat. Kees de Wolf Richting: over levens- en vff schouwingen - 19.30 Metroji kest o.l.v. Rogier van OtterlocH Jus in 'n kuiltje en andere zf. het leven kunnen veraangeii' 20.45 Herdenking Dr. P. H. Rf" 21.15 Spel met poëzie - 211 LEAC) Mlcro-electrbnika in j 22.00 Sportvissen - 22.401( Trefpunt - 23.00 Jazz Spectr HILVERSUM 3 L - 18.04 (NOS) De avondspits (TROS) Poster: „The Rolling Story", deel 5 - 20.02 Ferra Soul Show - 22.02 Sesjun: f blues „live" - 23.02 Wim vai met LP-werk. j> HILVERSUM 4 - 16.00 (VARA) Jazzprogrt 17.00 Sluiting - 20.00 Koncf het Radio Kamerorkest o.l.vei Bour m.m.v. Ulrich Koch, a( 21.15 VARA-Klassiek - 21.351 in de pap - 22.00 Als de dagf teren...: een spel van Dick 22.40 VARA-Klassiek. B Radio morgen J HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) De nachtspiegf Niemandsland: swingende nal - 6.02 Van zessen klaar wak! ward Niessing - 9.03 Mensen deklinkers - 9.25 De Vensterlf - 11.02 Adres onbekend - 12) sen de middag, tussen de nt 13.06 Echo - 13.16 Kruis off 14.02 The complet met Jace Kollenburg - 16.02 Op de i Maartje van Weegen en Aadi Heuvel - 18.00 Nieuwsberk echo. HILVERSUM 2 - 7.20 (VPRO) Radionieu VPRO - 9.05 (NOS) Gymnast de vrouw - 9.15 Werkbank - terstanden - 9.33 (VPRO) VPRO - 10.33 Democriet i (AVRO) De Nederlandse scho 11.20 Switch on - 11.32 (TR0 In - week uit - 12.20 Agraria Aktua met Inbar - 13.33 (I stem van de sprekende mini 14.33 (TELEAC) In het ziek 15.03 (NOS) Spiegel van 15.32 Het gesprek van de da Wekelijks konsumentenmaj 17.00 Journalistenforum (VOO) Info-magazine - 18.00 HILVERSUM 3 - 7.02 (EO) Joy in the morn pelprogramma - 8.03 Tijdsein muzikale fruitmand - 10.03 motief - 10.45 De boodschap licht; voor buitenlandse werk 11.03 (NCRV) Pop non stop Goeiemiddag met om - 1i weerpraatje. om - 12.45 Fll en minispecial: Shakln' St 14.02 (VOO)Tipparade: 30 I de top-4Ö - 15.20 Popjournai Veronica Top-40. HILVERSUM 4 - 7.02 (NOS) Vroeg klassle Muziek uit de Mlddeleeuwei naissance - 9.30 Vrijdagmo aert; Salzburger Festspiele 11.00 (VOO) Muziek voor mi 11.30 (NCRV) Journaal voor ien - 11.40 (VOO) Muziek vo< nen (vervolg) - 12.15 Nieuwe meesterstukken. Samenste presentatie: Hans Mondt (NOS) Nederlandse muziek-1 waarin rond - 14.00 „Onder ne linde" - 15.00 (VPRO) Mi -vier - 17.00 Sluiting. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op I 1 elk heel uur, 24 uur per da| versum 2 op eik half uur van tot 17.30 uur. voorts om 7. 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 uur. Op Hilversum 3 op elk van 7.00 tot 24.00 uur en Hll om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2