mededelingen gemeentebestuur A leiden 15 tlm 19 mrt. '82 leiden PAGINA 16' LEIDSE COURANT VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN Commissie vergaderingen Overige Commissie- en Projectgroep vergaderingen Hinderwet Commissie voor Financiën Woensdag 17 maart a.s. om 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs in diverse vergaderingen van andere commissies aan de orde zijn geweest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen wor den bezien en verder: Procedure behandeling begroting 1983 Garantie geldlening Stichting Sint Maarten Garantie geldlening Stichting Diogenes te Leiden Wijziging gemeentebegroting en de begrotingen van een aantal takken van dienst voor het dienst jaar 1981 Presentiegeld commissieleden, niet raadsleden Intrekking van de Spaarverordening 1960 Regeling afdekking exploitatietekorten lokaal open baar vervoer, afrekening 1980 Wijziging Bedrijvenverordening Rekening-courantkredieten voor de financiering van enkele restauraties en verbeteringen van een aantal woonhuismonumenten Afrekening bijdrage bescherming bevolking 1979 en 1980 Wijziging achteringang Leidse Schouwburg. Commissie Onderwijs en Samenlevingsopbouw Woensdag 17 maart a.s. om 20.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. Agenda: Ingekomen stukken - brief Jeugdhaven over bezuinigingen - brief Van Oosten over welzijnsvoorzieningen Ste venshof en besluit instelling facetgroep Stevens hof. Afrastering speelterrein 3 Oktoberstraat Verplaatsing kleuterschool "de Klimop" van ge bouw de Mey van Streefkerkstraat naar gebouw Van Vollenhovenkade en vestiging dependance Lorentz lagere school in gebouw Van Vollenhoven kade (indien tijdig gereed) Brief ABOP over experiment GAB Brief ABVA over werkgelegenheid gedecentrali seerd welzijnswerk Thema: Selektie (tijdsplanning 20.45 - 21.45 uur) Jaarverslag Stichting Welzijn. Commissie voor Volkshuisvesting, Bouwzaken, Sport en Recreatie Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken en Verkeer Commissie Financiën Donderdag 18 maart a.s. om 19.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. Gezamenlijke vergadering. Agenda: Nota inzake verhoging van hét krediet voor het uit voeren van consolidatiewerken aan het pand Bree- straat 125* (met de Comm. R.O.V. en Fin). Volkshuisvestingsplan (Comm. V.B.S. en R.O.V.) Nota inzake uitgifte grond in erfpacht en verkoop opstallen Nieuwe Rijn 20 en 21 Nota inzake ambachtelijk/centrum De Watermolen. Nota inzake uitgifte grond in erfpacht en verkoop opstallen Nieuwe Rijn 92/92a. Werkgroep Herengracht/Zijlsingel Dinsdag 16 maart a.s. om 15.30 uur in de Pancrat op het Ir. Driessenplein. Agenda: Stand van zaken met betrekking tot a) de werkzaamheden aan de Kerkpleinbrug, aan het gedeelte van de Waardgracht tussen de Oosterkerkstraat en Zuidsingel, aan het maken van de walmuur langs het Katoenpark; b) de werkzaamheden aan de walmuren, bruggen en rioleringen in het gebied tussen de Haven en de Zuidsingel; c) voorbereiding van het nieuwbouwplan voor het terrein Kempeneers. Renovatie of nieuwbouw van het Leids Volkshuis. Projectgroep "De Camp" Donderdag 18 maart a.s. om*14.00 uur in kamer 11 van het Leids Volkshuis aan de Apothekers- dijk. Agenda: Stand van zaken met betrekking tot a) de plannen voor de aanleg van een plateau op de plaats van de voormalige Vrouwekerk en de restauratie van de nog aanwezige muurresten; b) onteigeningsplan de Camp; c) plannen voor de verbouwing van het Filmhuis; d) de werkzaamheden aan de Turfmarkt en de Oude Vest. Nieuwbouw/Restauratie van het Leids Volkshuis. Bouwvergunningen en bouwplannen. verbouwplan voor Schoondergang. Bestuurscommissie voor de openbare scholen "De Dukdalf" en "De Loopplank" Donderdag 18 maart a.s. om 20.00 uur in de de pendance van de school. Regenboogpad 3. Agenda: Jaarplan '82-'83 en Meerjarenplan Toegankelijkheid leerlingendossiers Evaluatie weekplannen Leidse Toets Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Ontwerp - beschikking Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen hierbij overeenkomstig het bepaalde in artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet Algemene Bepalin gen Milieuhygiëne ter openbare kennis dat zij voorne mens zijn positief te beschikken op de aanvraag in gevolge de Hinderwet van: 1. C. v.d. Kletersteeg, te Leiden, voor het oprichten van door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van de broodbakkerij in het pand Admi raal Banckertweg 20. 2. HEMA-bakkerijen Oost B.V., te Amsterdam, voor het oprichten van diverse door elektromotoreruge- dreven installaties ten behoeve van het verwerken van bakkerijgrondstoffen tot droog en nat gebak in het pand Admiraal Banckertweg (ongenum merd), sectie N, nr. 1439, 1364 en 1281 (alle ge deeltelijk). 3. L. Berk Zn. B.V., te Leiden, voor het uitbrei den en wijzigen van de benzinepompinstallatie in en op het perceel Kaasmarkt 2-7, kadastraal be kend gemeente Leiden, sectie L, nr. 2697. 4. Aannemingsbedrijf Gebr. De Bolster B.V., te Lei den, voor het uitbreiden van de dieseloliepompin- stallatie met een ondergrondse benzinetank van 6000 liter met bovengrondse aftapinstallatie voor eigen bedrijfsauto's in het pand Admiraal Ban ckertweg 8. 5. A. Voordouw, te Leiden, voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning voor het uitbreiden en wijzigen van enkele door elektromo toren gedreven installaties ten behoeve van de sla gerij annex verkoopruimte in het perceel Willem Klooslaan 9. De ontwerp-beschikkingen alsmede de aanvragen en alle daarop betrekking hebbende stukken liggen tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking ter inzage op het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, kamer 012, be gane grond, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur Bovengenoemde stukken liggen ook gedurende twee weken na heden elke werkdag ter inzage van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur in het Informatiecentrum van het Buro Voorlichting, in de hal van het Stadhuis. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaar hebben ingediend naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij/zij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot 26 maart 1982 gemotiveerde schriftelijke bezwaren indienen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking(en). Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een en ander dient bij aparte brief te wor den verzocht. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Verleende vergunningen Burgemeester en Wethouders van Leiden maken be kend dat door hen onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen, op 12 maart 1982 vergunningen ingevolge de Hinder wet zijn verleend naar aanleiding van de verzoeken van: 1. J H Kooij, te Leiden, voor het oprichten van en kele door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van het café-restaurant in het koetshuis van het pand Burgsteeg 13 ("Burchtcomplex"). 2. Directeur van de Rijksgebouwendienst in de Di rectie Zuid-Holland en Zeeland, te Voorburg, voor het oprichten van door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van de letterenfaculteit van de Rijksuniversiteit Leiden in gebouw 17 (Ar senaal) aan de Witte Singel (Witte Singel - Doe- lenprojekt). De beschikkingen en alle daarop betrekking hebben de stukken liggen vanaf heden gedurende vier we ken ter inzage op het Stadsbouwhuis. Langegracht 72, kamer 012, begane grond, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur. De stukken liggen eveneens vanaf heden gedurende vier weken ter inzage in het Informatiecentrum van het Buro Voorlichting, in de hal van het Stad huis, elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet Algeme ne Bepalingen Milieuhygiëne staat tot 9 april 1982 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager van de vergunning; b. de betrokken adviseurs; c. degene die overeenkomstig het gestelde in de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne schriftelijk of mondeling bezwaren hebben ingediend tegen de aanvraag en/of ontwerpbeschikking; d. enige belanghebbende, die aantoont dat hij/zij re delijkerwijs niet in staat is geweest overeenkom stig het gestelde in de onder c genoemde wet schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen te gen de aanvraag en/of ontwerp beschikking. Bovengenoemde beschikking(en) wordt(en) na af loop van de beroepstermijn van kracht tenzij vóór 9 april 1982 beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State, Afde ling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Bovengenoemde beschikking(en) wordt(en) niet eer der van kracht vóórdat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffende bovengenoem de hinderwetzaken kunt u zich wenden tot de Direc tie Milieu. Stadsbouwhuis, tel. 071-254437, kamer 012, begane grond. Verleende Bouwvergunningen Burgemeester en Wethouders hebben de volgende bouwvergunningen verleend: op 9 maart 1982 Koningstraat 25-25a, verbouwen en verhelen wo ningen; Paul Krugerstraat 27-27a, verbouwen en verhelen woningen; Haarlemmerstraat 37, wijzigen winkelpui; Maredijk 13, aanleg huisriolering; de Sitterlaan 135, aanleg huisrioleririg; Haagweg 192, verbouwen woning. Indien U door het verlenen van een bouwver gunning rechtstreeks in Uw belang bent getrof fen, kunt U binnen 30 dagen na dagtekening van de bouwvergunning op grond van de wet AROB een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tevens kunt U, indien de onmiddellijke uitvoe ring van het besluit onevenredig nadeel voor U meebtengt, op grond van de Wet op de Raad van State schorsing van de bouwvergunning aanvragen bij de Voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Binnenhof T, 2513 AA 's-Gravenhage. Informatie is te verkrijgen bij bouw- en woning toezicht, Stadsbouwhuis. Langegracht 72, Post bus 148, 2300 AC Leiden (telefonisch bereikbaar 071-254911). Diversen Plan voor het verbouwen en uitbreiden van een kantoor aan de Boerhaavelaan 46. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn, met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen voor een verbouwings- en uitbreidingsplan van een kantoor aan de Boerhaavelaan 46. Het bouwplan ligt met ingang van 15 maart 1982 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage op kamer 113 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld binnen de termijn van ter visie legging schriftelijke bezwaren te gen het verlenen van de bouwvergunning bij Burge meester en Wethouders in te dienen. I.v.m. een staking bij de reinigingsdienst zullen de gebruikelijke taken van de dienst niet worden uitge voerd van dinsdag 9 tot dinsdag 16 maart a.s. Het gaat hierbij om de huisvuilophaaldienst, de grofvuilophaaldienst en het ledigen van contai ners en laadkisten. Daarom verzoekt het gemeentebestuur u dringend om voor dinsdag 16 maart geen huisvuil of grof vuil langs de weg te zetten om ernstige vervui ling van de stad te voorkomen. Bestemmingsplan Pancras- Oost Op 2 december 1981, no. B25523/1, besloten Gede puteerde Staten van Zuid-Holland het bestemmings plan Pancras-Oost goed te keuren met uitzondering van de volgende onderdelen: - artikel 38, lid 4 van de voorschriften (wijzigingsbe voegdheid t.b.v. Centrale Diensten van de universi teit, kantoren en bijzondere doeleinden in de uni versiteitsbebouwing aan de Hooigracht en Middel stegracht); - het pand 3de Groenesteeg 55 en Middelstegracht 161 vanwege het niet toelaten van een opslagruim te in deze panden; - de aanduiding W op de plankaart, alsmede artikel 30, lid 3 en artikel 32 lid 3 van de voorschriften (de mogelijkheid van het opengraven van de Uiterste gracht); - het niet opnemen in het plan van het bedrijf van de firma de Nie aan de Vestestraat door goedkeuring te onthouden aan het betreffende gedeelte van de plantekening. Het bestemmingsplan werd op 1 december 1980 door de Gemeenteraad vastgesteld. Met ingang van 16 maart 1982 liggen het genoemde besluit en het bestemmingsplan gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Gedurende deze termijn kan een ieder, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de Gemeenteraad als tot Ge deputeerde Staten heeft gewend, beroep in stellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die tijdig bij Gedeputeerde Staten bezwaar heeft gemaakt tegen wijzigingen welke de Gemeen teraad bij de vaststelling in het ontwerp heeft aange bracht, alsmede aan een ieder, die bezwaren heeft te gen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring. De beroepsschriften dienen te worden gericht aan H.M. de Koningin en moeten in tweevoud worden in gediend bij de afdeling voor Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1, 2513 AA te 's-Gravenhage. Bestemmingsplan Leiden Merenwijk Op 20 januari 1982, no. B19402/1, besloten Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland het bestemmingsplan Leiden-Merenwijk goed te keuren met uitzondering van de volgende onderdelen: - een strook ter breedte van 5 m op de plantekening in het gebied bestemd voor Woondoeleinden, gele gen tegenover de Appelbes; - de in het kaartrenvooi voorkomende aanduidingen "bovengrondse hoogspanningstracé (artikel 26A)" en "hoogspanningsleiding" met bijbehorende sym bolen alsmede de daarop van toepassing zijnde be palingen in artikel 26A van de voorschriften; - artikel 27 lid 2 van de voorschriften, waarin een be paling is opgenomen over het bouwen op de voor jachthaven bestemde gronden vanwege het ont breken van een regel, dat uitsluitend binnen het op de plantekening voorkomende bebouwingsvlak mag worden gebouwd; - artikel 34 lid 3 van de voorschriften, waarin een re geling was opgenomen voor het inrichten van een voetgangersgebied op het zogenaamde Rosmolen plein. Het bestemmingsplan werd op 13 oktober 1980 door de Gemeenteraad vastgesteld. Met ingang van 16 maart 1982 liggen het genoemde besluit en het bestemmingsplan gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Gedurende deze termijn kan een ieder, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de Gemeenteraad als tot Ge deputeerde Staten heeft gewend, beroep in stellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die tijdig bij Gedeputeerde Staten bezwaar heeft gemaakt tegen wijzigingen Wélke de Gemeen teraad bij de vaststelling in het ontwerp heeft aange bracht, alsmede aan een ieder, die bezwaren heeft te gen de gedeeltelijke onthouding van goedkeuring. De beroepsschriften dienen te worden gericht aan H.M. de Koningin en moeten in tweevoud worden in gediend bij de afdeling voor Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1, 2513 AA te 's-Gravenhage. Voorbereidingsbesluit voor een aantal terreinen begrepen in het gebied Herengracht- Zijlsingel. De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat in kamer 212 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de Gemeenteraad van 8 maart 1982, no. 75, waarbij wordt verklaard, dat een herziening wordt voorbereid van de bestemmingsplannen "Komvoor- schriften Herengracht-Zijlsingel" (1964) en "Heren gracht-Zijlsingel" (1974) voor wat betreft de op teke ning no. 12 ST 8651 met een stippellijn aangegeven gronden. Voorbereidingsbesluit voor gedeelten van het gebied begrepen in de bestemmings plannen Haagse Schouw en Morskwartier. De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat in kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de Gemeenteraad van 8 maart 1982, no. 74, waarbij wordt verklaard, dat een herziening wordt voorbereid vangedeelten van de bestemmingsplannen Haagse Schouw en Morskwartier voor wat betreft de op de tekening no. 82 ST 8278, 82 ST 8623 en 80 ST 8650 met een stippellijn aangegeven gronden. Het betreft het gebied gelegen tussen de Plesman- laan en de Lage Morsweg met de bestemming Cen trale Instellingen, het gebied omvattende de gronden tussen de Rijn, de spoorlijn Leiden-Den Haag en de Smaragdlaan en een gebied aan de Jacob Catslaan met de bestemming openbare en bijzondere gebou wen (O.B.G.) Voorbereidingsbesluit voor een gedeelte van het gebied begrepen in het bestemmings plan Meerburgerpolder. De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat in kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 8 maart 1982, no. 76, waar bij wordt verklaard, dat een herziening wordt voor bereid van een gedeelte van het bestemmingsplan Meerburgerpolder voor wat betreft de op de tekening no. 63 ST 8647 met een stippellijn aangegeven gron den. Het betreft een gebied aan de Zaanstraat met een bestemming openbare of bijzondere gebouwen (O.B.G.) 2e Informatieavond huurwoningen Stevenshof Wegens de gebleken overweldigende be langstelling organiseert de gemeente nog een 2e informatieavond voor be langstellenden voor de te bouwen huur woningen in het nieuwbouwplan Stevens hof De avond vindt plaats op WOENSDAG 17 MAART A.S. in het Antonius Clubhuis, Lange Mare 43. Aanvang 20.00 uur. Deze avond is niet bestemd voor be langstellenden voor de te bouwen koopwoningen. Daarvoor zal een af zonderlijke informatieavond worden gehouden. Verkiezingen De Burgemeester van de gemeente Leiden maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel I 8 van de Kieswet, ter openbare kennis, dat op woens dag 24 maart 1982 van 8.00 uur tot 19.00 uur de stemming ter verkiezing van de leden van Provin ciale Staten van Zuid-Holland zal worden gehou den. Artikel 128 van het wetboek van Strafrecht bepaalt, dat hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aan een krachtens wettelijk voorschrift uitgeschre ven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met een gevangenisstraf van ten hoogste één jaar. Nadere inlichtingen omtrent het vorenstaande, verkiezing in zijn algemeenheid, kunnen t tie Burgerzaken op het Stadhuis worden verkregen. Deze directie is daartoe geopend van maandag ti met vrijdag van 8.30 uur tot 15.00 uur. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen onder num mer 254111 en 254112. Herkeuring van maten, gewichten en meetwerktuigen Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen \q ter openbare kennis, dat voor Leiden de herkeuring van maten, gewichten en meetwerktuigen zal plaats p hebben op 22, 23, 24,25 en 26 maart a.s., telkens van D 9.00 -12.00 uur en van 13.00 -16.00 uur in kamer 112, gj op de eerste etage van het stadhuis, ingang Stadhuis- Ir plein. De Dienst van het IJkwezen zal voor zoveel mogelijk |[I aan de herijkplichtigen oproepingen uitreiken, ver- Ij meldende het tijdstip waarop de maten, gewichten en meetwerktuigen der herkeuring kunnen worden i aangeboden. |S Wij wijzen er uitdrukkelijk op, dat de verplichting tot h herkeuring blijft bestaan, ook al wordt geen oproe- L ping ontvangen. t Belanghebbenden wordt er voorts op gewezen dat: K a. de maten, gewichten en meetwerktuigen vóór 1 januari 1982 gestempeld moeten zijn met het jaar- merk 82; b. bij verzuim of verhindering om van de zitting ge- bruik te maken, nog gelegenheid bestaat tot her- }I keuring aan het IJkkantoor Strickledeweg 127 te j] Schiedam, elke maandag (feestdagen uitgezon- j. derd) van 8.30 - 12.00 en 13.00 - 16.00 uur; |P c. voor de herkeuring van maten, gewichten en SI meetwerktuigen keurloon en voor de justering van L gewichten justeerloon verschuldigd is, dat_bij het weer in ontvangst nemen der voor-"/ werpen moet worden voldaan. Voorbereidingen bouw Churchillbrug Vooruitlopend op de bouw van de Churchillbrug j (start zomer 1982) moeten er nu vast een aantal voor-1 bereidingen worden getroffen op de beide oevers varij de Rijn terplaatse. Het gaat daarbij vooral om de weg-1 gedeelten waar de op- en afritten voor de brug komen i te liggen: aan de noordkant de Herman Costerstraati en aan de zuidkant een gedeelte van de Churchilllaar i en het kruispunt met de Haagweg. Die terreinen moeten bouwrijp worden gemaakt en in verband daarmee moeten -de huidige middenberm, de bomen aan weerszijden van de weg en andgrn groenvoorzieningen tijdelijk verdwijnen. I Een groot gedeelte van de bomen, degenen met vol- i doende overlevingskansen, zal ergens anders opt: nieuw geplant worden (bijv. in het toekomstige wijk-I park Stevenshof). r Het meest gunstige seizoen voor het verplanten loopt eind van deze maand af. Daarom zullen de voorbereid dingen ervoor volgende week al starten. Na 22 maart' kunnen de daarvoor geschikte bomen dan zo sne mogelijk achter elkaar worden verplaatst. Een aanta bomen is (bijvoorbeeld vanwege ouderdom, ziekte of een slechte conditie) ongeschikt om opnieuw te plan ten. Voor deze bomen wordt goedkeuring verleent om ze te kappen. Vanaf begin april zullen er ter voorbereiding van de bouw vervolgens ook werkzaamheden aan de riolej ring worden uitgevoerd. i De bestaande rioleringen van Haagweg en Churchilli laan zullen gedeeltelijk moeten worden verplaatst eit omgelegd vanwege de aanleg en toekomstige aan< wezigheid van op- en afritten voor de brug. Dit werl' kan naar verwachting voor de bouwvakvakantie in jul van dit jaar worden voltooid. Vervolgens kan om streeks begin augustus de aanleg beginnen van df' ophogingen die nodig zijn voor de op en afritten en van de daarin aanwezige fietstunnels. Grofvuilop haaldienst Volgende week zijn aan de beurt; Wijk 18 22 woensdag 17 maart Wijk 21+23 donderdag 18 Wijk 20 26 vrijdag 19 maart

Leidse Courant | 1982 | | pagina 16