de rijksoverheid vraagt O1® I BEHEERDER BOEKHOUDER m/v coasterminals kettingformulierendrukker de algemene rekenkamer AFDELINGSCHEF STICHTING EYKENBURG instrument engineer logopedist(e) en uitgeverijbedrijf Vaste wacht LHDSE COURANT ZATERDAG 27 FEBRUARI 1982 PAGINA sectiehoofd (mnUvrl.) afdeling centrale documentatie «c nr. 1-744MJ167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Functie-informatie: leiding geven aan een 20-tal me dewerkers, die tot taak hebben de voor beleidsamb tenaren relevante informatie systematisch toeganke lijk te maken; bij deze werkzaamheden wordt ge bruik gemaakt van de computer; een inbreng le veren bij de verdere ontwikkeling van de computer- toepassing en de als gevolg daarvan te verwachten aanpassing van de arbeidsorganisatie. Gevraagd: diploma VWO. aangevuld met studie op het gebied van documentatie en automatisering. Kennis van en/of ervaring met computertoepassing in dit werkgebied, alsmede ervaring in een leiding gevende functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd: tot 50 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max. f 4832.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 7 april 1982. administratief beleids medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 2-4401/0167 Functie-informatie: op basis van verworven kennis verlenen van medewerking bij de voorbereiding en uitvoering van wettelijke voorschriften en regelingen op het terrein van dierenvervoer, opstellen van no ta's. brieven e.d.; onderhouden van contacten met derden; vervullen van het secretariaatsschap van werkgroepen en commissies en beoordelen van keuringsrapporten van veewagens. Vereist: HAVO/MEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren ervaring in een administra tief/beleidsondersteunende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3327.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 20 maart 1982. kartograf isch tekenaar (mnl./vrl.) Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijksluchtvaartdienst, directie Luchtvaartterreinen, Tekenkamer Functie-informatie: vervaardigen van kartografisch teken- en graveerwerk t.b.v. onder andere lucht- vaartpublikaties. Vereist: diploma MULO/MAVO 4 met wiskunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in het tekenen en inkten op verschillende materialen; be reidheid tot studie voor het diploma kartografisch te kenaar PBNA. Ervaring in het graveren op stabilene strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2735.- per maand, met een uitloop- mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 20 maart 1982. I nf ormatiecentrum Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 138. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 5012 26. hoofd (mnL/vrl.) bedrijfszelfbescherming vac nr. 2-4295/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken afdeling Algemene Zaken, bureau Bedrijfszelfbe scherming (BZB) Het ligt in de bedoeling de BZB-organlsatle van de ministeries van Binnenlandse Zaken en Justitie, ge huisvest in het rijkskantorencomplex Schedeldoeks- haven, te integreren. Functie-informatie: leiding geven aan twee admini stratief medewerkers; coördineren van en leiding ge ven aan de vrijwilligersorganisatie; Inventariseren en analyseren van de risicofactoren; opstellen van een BZB-plan en houden van voortgangscontrole daarop; uitvoeren van maatregelen in het kader van de bedrijfszelfbescherming, zoals het adviseren in zake beschermingsmaatregelen; werven en oplei den van BZB-leden en op peil houden van de geoefendheid; samenstellen van de begroting en aanschaffen van materialen en uitrustingen e.d. Gevraagd; diploma MTS (b.v.k. bouwkunde) of een hiermee vergelijkbare opleiding; minimaal basisop leiding op het gebied van brandweer, redding en EHBO; ervaring in een soortgelijke functie; bereid heid tot verdere scholing op het vakgebied. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3786.- per maand. Een oriënterend gesprek met vertegenwoordigers van de BZB-organisatie van de ministeries van Bin nenlandse Zaken eri Justitie maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties Inzenden vóór 5 april 1982. medewerker (mnuvri.) vac. nr. 2-4310/0167 Ministerie van Justitie hoofddirectie Organisatie Rechtspleging en Rechts hulp. onderafdeling-Archieven en Bibliotheken Functie-informatie: instellen van onderzoeken naar de toestand en de inhoud van rechterlijke en nota riële archieven; meewerken aan het tot stand komen van richtlijnen en voorschriften voor de bewaring, de Inventarisatie an de overdracht van bovengenoemde archieven aan de rijksarchieven; meewerken aan de werkzaamheden van commissies, die belast zijn met het ontwerpen van nieuwe vernietigingsvoorschrif ten voor de gerechtsarchieven; opstellen van rap porten, concipiëren van brieven, nota's, circulaires e.d. op genoemde gebieden. Vereist: de diploma's SOD I en II; bereidheid tot het volgen van cursussen en tot het maken van dienst reizen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3786.- per maand. Sollicitaties Inzenden vóór 20 maart 1982. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huis adres met postcode, zenden aan de Rijks Psycholo gische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. DE RAAD NOORDWIJK B.V. BOUW-EN AANNEMINGS- MAATSCHAPPU PtCKÉSTRAAT 62 2201 ET NOORDWUK Z.H TEL.01719-19317 Wij zijn een bouw bedrijf dat gespe cialiseerd is in het uitvoeren van wo ning- en utiliteits- projekten. Voor liet handhaven van een hoog kwaliteitsni veau beschikken wij over een eigen tim merfabriek. Door een goede team geest en hoge inzet van alle medewer kers zien wij de toe komst met vertrou wen tegemoet. Deze medewerker, zal na een Inwerkperlode belast worden met de leiding over de mon- tage-/afwerkafdelfng. Voorts zal tot zijn taak gaan behoren de expe ditie van gerede produkten naar de diverse projekten. Voor het vervullen van deze funktle wordt ge dacht aan iemand op M.T.S.-niveau, met or ganisatievermogen of iemand met praktijk ervaring. Geïnteresseerden voor bovengenoemde funktle nodigen wij uit hun belangstelling schriftelijk kenbaar te maken met uitvoerige inlichtingen over opleiding en ervaring. BOUW- en AANNEMINQSMAATSCHAPPIJ DE RAAD NOORDWIJK B.V. Pickéstraat 62,2201 ET Noordwijk. Tel. 01719-18317. Stg. „DE ZEVENSPRONG" zoekt voor het buurthuis 't Spoortje. Bernhard- kade 40. 2316 RX te Leiden (tel. 071-121879) een m/v Tot de taken van de beheerder behoren: - gastheer/vrouw zijn voor medewerkers en be zoekers van het gebouw. - leiding geven aan schoonmaak en onder houdsdiensten in het gebouw, - toezicht houden op bars, verhuur. Inrichting en gebruik van zalen, - beheer van inventaris en apparatuur, - verrichten van de hieruit voortvloeiende admi nistratie en financieel beheer. Geschikte kandidaten zijn zij die: - organisatietalent en technisch inzicht hebben, - een MEAO of daarmee vergelijkbare opleiding hebben, - niet jonger zijn dan 30 jaar, - minstens 2 jaren ervaring hebben in een soortgelijke baan, - bereid zijn onregelmatige diensten te vervuilen - In de buurt van Leiden wonen, - horecadiptoma hebben of hiervoor studeren. Dan bieden wij: - zelfstandig en afwisselend werk in een nieuw en goed uitgerust gebouw. - veel ruimte voor eigen initiatief, - salaris tot max. 3605,75 bruto per maand. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting. Informa tie te verkrijgen bij de huidige beheerder dhr. J. Tabak of bij de teamleider M. v.d. Velden. De Stichting Eykenburg exploiteert twee verzorgingstehuizen van resp. 256 en 139 bewoners, alsmede 50 bejaardenwoningen. Voor de centrale administratie vragen wij een: op MEAO/MBA-niveau met enige jaren ervaring. Van deze functionaris wordt verwacht dat hi| bereid is om. in een klein team, mee te werken aan het bijhouden van de boekhouding, de opstelling van exptoltatleoverzichten, begrotingen en jaarreke ningen, terwijl hij zelfstandig belast zal worden met de salarisadmi nistratie. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor Be jaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken. Van -Limburg Stirumstr. 132,2515 PH 's-Gravenhage. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de administrateur: tel. 070-888979. Coastermlnals B.V., gevestigd In Den Haag. is een onderne ming. die deel uit maaki van de 'olie en gas divisie' van Comprimo B.V. Ie Amsterdam. Coasteiminals is als internatio naal georiènteerd ingenieurs bureau gespecialiseerd in "on shore' installaties t.b.v. olie- en gaswinning en produküe. Daarnaast is zij aktief in het ontwerpen van installaties voor de olie. gas en petrochemische industrie. In verband met uitbreiding van onze aküviteiten zoeken wij een Instrument engineer op HTS. niveau Taakomvatting: - het zellstandig ontweipen en gedetailleerd uitvoeren van regel- en vergrendelingssyste men; - het uitvoeren en opzetten van alle benodigde berekenin- geu specificaties enz.; - project budget bewaking. Vereisten: - H.T.S (EI) evtl aangevuld met een applicatiecursus M&H - kennis van moderne eledro- nische systemen (micropro cessors. distr. oontroL plc's); - minimaal 6-7 jaar ervaring in de petrochemische industrie. Naast genoemde opleiding en ervaring is een goede uitdruk kingsvaardigheid in de Neder landse en Engelse taal. zowel mondeling als schriftelijk, ver eist Naast een goed salaris bieden wij een 13e maand. 24 vakan tiedagen en een reiskoslenre- geüng. Geïnteresseerd? Schriji oi bel onze aid Perso neelszaken. Coasterminals B.V.. Koningin Julianaplein 10 2595 AA Den Haag. TeL: 070-814371. De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bij zonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon on derwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt per 1 mei a.s. een voor 15 Vj behandeluren per week. Boven de behandeluren komen 4 overheaduren die op de woensdag middag zijn gepland voor overleg e.d. Het salaris bedraagt volgens de landelijke normen bij een volledige taak van 25 Zz behandeluren per week min. f2.432, max. f 3.733,— per maand. Er zijn bij de Schooladviesdienst Leiden thans 7 logopedisten werk zaam. Zij werken niet op scholen voor buitengewóón onderwijs. Iedere logopediste is lid van een multidisciplinair begeleidingsteam. Belangstelling voor onderwijszaken is onmisbaar. De gemeentelijke rechtspositionele regelingen zijn van toepassing. De vakanties zijn gelijk aan die van het openbaar lager onderwijs. Voor inlichtingen of het aanvragen van een taakomschrijving kan kontakt worden opgenomen met mw. Bosscher en/of de direkteur van de dienst onder tel.nr. 071-122146. Voor inhoudelijke informatie kunt u zich wenden tot de logopedisten onder tel.nr. 071-122146 's woensdags van 13.00-16.00 uur. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de direkteur van de School adviesdienst Leiden, drs J.L. de Bil, Postbus 2292, 2301 CG Leiden. Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij bedrijf verzorgt de produktie en de uitgave van pubiikaties van de Rijksoverheid. In ons bedrijf werken verdeeld over de sektoren drukkerij, uitgeverij en administratie ongeveer 1200 per soneelsleden. Op korte termijn kan geplaatst worden een (mnl./vrl.) vac. nr. 2-427010167 Deze zal worden belast met: het voorbewerken van opdracht bonnen ten behoeve van de afdeling Produktlevoorberelding; het in ontvangst nemen en be spreken van drukwerkopdrachten; het ontvangen, bezoeken van en adviezen verstrekken aan opdrachtgevers. Van de kandidaten verwachten wij dat zij beschikken over: Mavo-opleiding; kennis van grafische technieken; diploma Staf- en Kadercursus, of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen. Salaris, evenals de overige arbeids voorwaarden volgens Rijksregeling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bij aanstelling tot f3022.- bruto per maand. Sollicitaties kunt U inzenden vóór 20 maart 1982 en richten aan de afdeling Personeelszaken. Nadere informatie over bovenstaande funktie kunt U inwinnen bij de heer F. J. Zwarts, Centrale Orderafdeling, tel. (070) - 78 92 52. Christoffel Plantljnstraat 1, 2515 TZ 's-Gravenhage. Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf te 's-Gravenhage verzorgt de produktie en uitgave van pubiikaties van de Rijksoverheid. In het bedrijf werken, verdeeld over de sektoren drukkerij - uitgeverij - administratie rond 1200 personeelsleden. In de afdeling Kettingformulierendrukkerij wordt hoogwaardig druk werk vervaardigd zoals onder andere komputerverwerkings- formulieren. Deze afdeling heeft momenteel een vakature voor een (mnl./vi vac.nr. 2-4406/0167 Ook gediplomeerde boek- en/of offsetdrukkers die bereid zijn te worden bijgeschoold kunnen hierop reageren. Salaris - evenals de overige arbeidsvoorwaarden - volgens Rijks regeling. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bij aanstelling tot f 2517,- bruto per maand. Een gediplomeerd drukker met ervaring als kettingformulierendrukker kan een salaris worden geboden tot maximaal f 2735,- bruto per maand. Sollicitaties kimt U voor 7 april 1982 richten aan de afdeling Personeelszaken. Nadere informatie over bovenstaande funktle kunt u inwinnen bij de heer PJ. Hanff, hoofd der drukkerijen, feLnrj 070-789420. Door de gunstige ligging, dicht bij de stations van Den Haag. is ons bedrijf gemakkelijk met openbaar vervoer te bereiken. Christoffel Plantljnstraat 1, 2512 TZ 's-Gravenhage Psychiatrische Universiteitskliniek^ Jelgersmakliniek Op de Jelgersmakliniek kan geplaatst worden een (7 nachten werken, 7 nachten vrij) De Jelgersmakliniek heeft 72 behandelplaatsen en bestaat uit 5 units. Er wordt gewerkt in 5 multi-dis- ciplinaire teams. Functie-informatie: Van de verpleegkundige wordt verwacht, dat hij/zij bereid is tot nauwe samenwerking en in staat is leiding en begeleiding te geven. Verder is het van belang dat hij/zij overzicht weet te houden en adequaat kan handelen in acute situaties, in de kliniek is het gebruikelijk, dat naast de vaste wacht, twee andere wachten dienst doen. Functie-eisen: B-diploma, A B-diploma, H.B.O.V. en M.B.O.V. (met ervaring). Inlichtingen: Mw. J. Vandenbussche, hoofdverpleegkundige, tel. 071-148333, toestel 3956. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. Postbus 1250, 2340 BG Oegst geest, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* ie ru ter ou oj alen ondt El meTi icar< nkse alv m COI nt< De Algemene Rekenkamer oefent onafhankelijk controle uit op het financieel beheer van het Rijk en verricht onderzoek naar de doelmatigheid van de organisatie en het functioneren van de Rijksdienst en naar de effectiviteit van het beleid. -=> Het werkterrein omvat ook de staatsbedrijven, universiteiten en hogescholen, academische ziekenhuizen, alsmede stichtingen en vennootschappen waar hel Rijk financieel bij betrokken is. Het werk vertoont dan ook een grote verscheidenheid, zoals blijkt uit het jaarlijks verslag aan Koningin en Parlement. De Rekenkamer heeft thans circa 248 werknemers en telt zes controle afdelingen; elke afdeling omvat een aantal bureaus. Bij elk departement is een bureau gevestigd, dat ter plaatse controleert. Voorts zijn er gespecialiseerde bureaus waar specifieke deskundigheid is onder gebracht, zoals de bureaus Algemene Controle-aangelegenheden, Automatisering, Beleidsdoelmatigheid en Personeelsuitgaven. Gevraagd wordt: (mnl./vrl.) vac. nr. 2-4390/0167 Vereist: HBS/HAVO/Atheneum, aangevuld met de opleiding SPD II of HEAO (BE), of NIvRA tot Administratieve Organisatie. Ervaring op het gebied van controle en/of onderzoek en redactionele ervaring strekt tot aanbeveling. Ook zij die met één van genoemde studies vergevorderd zijn, kunnen solliciteren; goede studiefaciliteiten zijn aanwezig. Salaris: afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd vanaf f2517,- tot max. f 4832,- per maand. Afhankelijk van studieresultaten, functie-inhoud en functioneren is verdere promotie mogelijk. Standplaats: 's-Gravenhage. Uitvoerige Informatie over de functie-Inhoud en de organisatie zal worden verstrekt tijdens het sollicitatiegesprek. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. en in pla taten Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 7Va% vakantie-uitkering. Een brochure kunt u aanvragen bl] de Algemene Rekenkamer, Postbus 20015, 2500 EA 's-Gravenhage, tel. (070) 46 92 90, tsL 114.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 6