Alphen rekent voor 1983 op tekort van 8 miljoen gulden >REGIQ(JOUR)NAAL| Verzoek om korting op abonnementsgeld afgewezen Onenigheid over lokatie nieuwe basisschool in Hazerswoudedorp Alkemade bouwt subsidie voor oranjeverenigingen af Alphense raad spreekt zich uit tegen kernwapens REGIO LHDSE COURANT VRIJDAG 26 FEBRUARI 1982 PAGIN "gj VAAK STORING OP CASPER-KABEL HAZERSWOUDE Teleurgesteld verliet Staringstraat-bewoner J. Hos pes gisteravond de zaal van het Ha- zerswoudse gemeentehuis, waar de raad zijn bezwaarschrift betreffende de korting op de abonnementsgelden van de kabeltelevisie ongegrond had verklaard. Hij had in zijn brief ook aangegeven dat de kwaliteit van de FM-signalen nog slecht zou zijn. Vol gens PPR-raadslid C. van Putten is ook haar ervaring dat zoeken naar een goede oplossing voor het luisteren naai FM niet overbodig is. Maar volgens wethouder A. Berlemon zijn de klach ten over de FM-signalen minimaal. Wel deelde hij de raadsleden mede dal momenteel in de televisie/radiokabel metingen worden verricht. De voorzitter van Casper, de instantie van waar de signalen worden betrok ken, heeft intussen wel medegedeeld dat optimalisering van het project wordt nagestreefd, aldus raadslid R. van den Berg. De heer Hospes beweert overigens van wethouder J. D. de Wit een toezegging over een korting op het abonnementsgeld te hebben gekregen. Wethouder De Wit ontkent dit overi gens ten stelligste. Theater in Alkeburcht ROELOFARENDSVEEN Theatergroep „Pasta B" treedt morgenavond op in dorpshuis De Alkeburcht. Gespeeld wordt „Het Rattenparadijs". In dit stuk wordt de mens symbolisch als rat voor gesteld, de stad als riool en de staat als vuilnisbak. De organisa tie van dit optreden berust bij jon- gerensociëteit 'Our House'. De voorstelling begint om half negen en de entreeprijs bedraagt tien gulden. Zondagavond in het ge bouw van de jeugdsoos aan de Stationstraat de laatste in de serie Marx-brothers films gedraaid. Het gaat om de rolprent 'Horse-fea- thers', die om half negen aan vangt. De toegangsprijs bedraagt 4 gulden 50 (leden 3 gulden). Woubrugse politieagent nationaal judokampioen WOUBRUGGE Sjaak Meul- broek mag zich de beste iudoka in dienst van de Nederlandse politie De 24-jarige Woubruggenaar, lid van judoclub 'Yoshi', werd natio naal kampioen in de gewichts klasse tot 65 kilogram. Vorig jaar nog moest de drager van bruine band genoegen nemen met een derde plaats. Overigens houdt de club van Meulbroek zaterdag 13 maart judokampioenschappen voor leerlingen van lagere scho len uit Hazerswoude-Rijndijk, Wou brugge en Rijnsaterwoude. Dat gebeurt tussen een en vijf uur in De Ridderhof in Koudekerk. Eremedaille voor Alphenaar ALPHEN AAN DEN RUN Giste- ren heeft burgemeester M. Paats de eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau in zilver uitgereikt aan de heer Arie Haasnoot A. Haasnoot kreeg de medaille opge speld tijdens zijn afscheid bij de ge meentepolitie van Alphen. Hij werd op 19 februari 1922 in Leiden geboren en trad in 1945 als hulpagent in dienst bij de gemeente Katwijk. Enkele maan den later werd hij in dezelfde rang be noemd bij de gemeentepolitie in Al phen. In 1947 werd hij benoemd tot agent en in 1954 bevorderd tot hoofda gent in welke rang hij tot gisteren werkzaam was bij de afdeling verkeer. ALPHEN AAN DEN RIJN Om voor 1983 een sluitende begroting te krijgen zal er op korte ter mijn weer gesnoeid moe ten worden. Het tekort dat in 1983 tussen de 7 en 9 miljoen zal liggen, waar bij B en W hebben beslo ten uit te gaan van 8 mil joen, zal volgend jaar weer diepgaande gevolgen hebben. Op de begroting van 140 miljoen blijft slechts een post van 50 miljoen over waarop be zuinigd kan worden, het geen betekent dat veel bezuinigd moet worden op een klein aantal zaken. Bij de begrotingsbehandeling van '1982 viel het accent van de bezuinigingen op de dienst- openbare werken. Toen al werd gezegd dat er meer niet kon, maar het blijkt weer no dig te zijn willen de ambtena ren in Alphen hun plaatsen bliiven behouden. Het college wil alles op alles zetten om geen arbeidsplaatsen te verlie- Bij het vaststellen van het te kort is de afdeling financiën uitgegaan van een stijging prijsniveau van 7%, een stij ging loonniveau van 3%, 2% stijging voor subsidies en 25% stijging voor het aantal uitke ringen rijksgroepsregelingen. Daarbij zal de uitkering uit het gemeentefonds weer minder zijn dan het afgelopen jaar. Natuurlijk kunnen deze cijfers nog niet helemaal kloppen omdat niet alles bekend is. Het tekort kan groter worden in dien de uitkeringen voor so ciaal-cultureel werk en de bi bliotheek beknot worden maar kleiner als bijvoorbeeld nog een jaar bezuinigd zal worden op het onderhoud van groen en wegen door de dienst O.W. Maar dat kan volgens burge meester Paats niet jaar na jaar doorgaan want dan ben je be zig met kapitaalvernietiging. Alphen is nu al met de begro tingswerkzaamheden voor 1983 begonnen omdat men wilde voorkomen dat er teveel wijzigingen te laat bekend zijn, waardoor tekorten te laat weg gewerkt moeten worden. De raad heeft het afgelopen jaar gevraagd om een andere be grotingsbehandeling waardoor een dikke nota van wijzigin gen overbodig zal zijn en zij zonder al te veel veranderin gen kunnen beslissen op welke punten men kan bezuinigen. al bekend hoe groot het tekort zal zijn als er geen maatrege len genomen worden. Met deze gegevens kan de commis sie beleidsanalyse aan de slag gaan hoewel er op korte ter- Groen licht voor bouw kleine woningen in Alphen ALPHEN AAN DEN RIJN Alle raadsleden stemden gis teravond van harte in met de bouw van 95 kleine huurwo ningen die moeten dienen als huisvesting voor alleenstaan den en tweepersoonshuishou dens. Volgens mevrouw V.d. Berg voorzien deze woningen in een grote behoefte en is het van het grootste belang zo snel mogelijk met de bouw te star ten. Zij hoopt alleen dat de huurprijs aangepast zal zijn aan de inkomens van vooral de jongeren die van deze wo ningen gebruik zullen maken. De woningen zullen gebouwd worden door Muys en De Winter's bouw- en aanne mingsbedrijf B.V. uit Rotter dam en zullen voorzien wor den van een liftinstallatie. De huizen worden als etagewo ning in 3 of 4 bouwlagen gebouwd waarbij elke woning een afzonderlijk gestookte centrale verwarmingsinstalla tie en warmwatervoorziening zal hebben. Voorlopig wordt de huurprijs geschat op 333,- per maand en de huurders moeten dan zelf zorgdragen voor de tuinaanleg en het on derhoud hiervan zodat dit geen extra kosten oplevert. Alphen verkoopt grond aan computer centrum ALPHEN AAN DEN RIJN De gemeente zal een stuk grond op de hoek Burg. Bruins Slotsingel-Pres. Kennedylaan verkopen aan de Stichting „Het Groene Hart" uit Amstel veen. Het terrein dat een op pervlakte heeft van 35 aren zal verkocht worden voor ruim 1,2 miljoen. De stichting wil op dit stuk grond een nieuw kantoorpand neerzet ten. In dit pand zal dan het re gionaal computercentrum voor ziekenfondsen komen. Het huidige pand in Amstelveen is te klein geworden. De bouw van het computer centrum werd een tijd tegen gehouden door bezwaren van omwonenden. Deze vreesden vooral lawaai- en verkeerso verlast en waren ook niet zo ingenomen met wat zij verlies van een open „groene' ruimte en ontsiering van de woonom geving noemden. In twee voorlichtingsavonden heeft de gemeente getracht deze bezwaren weg te nemen en de omwonenden geïnfor meerd over het hoe en waar op» van het computercentrum. Voor Alphen betekent deze komst van de stichting een uit breiding van de werkgelegen heid. Er zullen zo'n 45 mensen in het centrum komen te wer ken. „Het Groene Hart" heeft Alphen als lokatie gekozen vanwege haar centrale ligging in de randstad. Met de bouw van het centrum kan nog niet direkt worden begonnen omdat na bezwaren tegen de verkoop er ook door omwonenden bezwaren tegen de bouwvergunning zijn inge diend bij Gedeputeerde Staien. HAZERSWOUDE De ge meenteraad van Hazerswoude heeft gisteravond besloten het bestuur van de Stichting Paro chiële Scholen in Hazerswou- de-dorp medewerking te ver lenen inzake de stichting van een school voor kleuteronder wijs aan rooms-katholieke kinderen. Te zijner tijd zal het gemeentebestuur met de be stuurders van genoemde school uitvoerig overleggen over de wijze, de omvang en de kosten van de medewer king. Trouwens, beide partiien zullen elkaar ontegenzeggelijk aan de onderhandelingstafel treffen, nu nog steeds niet de vraag is beantwoord op welke plaats de vervangende lagere school van de H. Michael én de r.-k. kleuterschool „Het Kleuterdal" zullen verrijzen. Het gemeentebestuur heeft de knoop wat dit betreft al door gehakt: op het zogenaamde scholeneiland achter de Burge meester Warnaarkade. Maar het bestuur van de Stichting Parociële Scholen is voorstan der van een nieuw gebouw na bij de katholieke kerk van de H.H. Engelbewaarders, dus vlakbij of op de plek van de thans staande lagere school. Met de invoering van de inte gratie van kleuter- en lagere school voor de boeg boog een aantal raadsleden zich gistera vond derhalve terecht over de vraag hoe deze slepende kwes tie de wereld uit geholpen kan worden. PvdA-raadslid G. van der Lecq-de Knikker, bijvoor beeld, bepleitte een gesprek tussen schoolbestuur en colle ge van B en W, waarbij de plaats van het schoolgebouw ter discussie staat. Volgens on derwijswethouder A. Berle mon is in deze de volgende stap aan het schoolbestuur. Hij verwees trouwens naar een besluit dat de gemeenteraad in 1970 nam betreffende het ver lenen van de medewerking aan de bouw van een r.-k. la gere school in het dorp. Met het gisteravond genomen be sluit om ook van gemeentewe ge mee te werken aan de bouw van een kleuterschool beschikt het schoolbestuur derhalve over twee toezeggin gen van het gemeentebestuur. Bekend is dat in Hazerswoude dorp een stroming in het CDA aanwezig is die zich hard wil maken om een geïntegreerde school nabij de rooms-katho lieke kerk te doen verwezen lijken. Deze groepering zou, zo willen de verhalen, op de kan didatenlijst voor de komende gemeenteraadsverkliezingen iri de bovenste regionen goed vertegenwoordigd willen zijn. Dit zou kunnen betekenen dat bijvoorbeeld een man als wet houder J. D. de Wit zou moe ten wijken. Burgemeester J. ten Heuvel hof vond het politiek een on haalbare zaak om nu de ge vraagde medewerking te wei geren. De financiële grenzen liggen bij de doeluitkering, verduidelijkte hij. Ten Heu velhof adviseerde de raad om in de toekomst in elk geval niet tot elke prijs mee te wer ken aan de stichting van een geïntegreerde basisschool. Overigens, het zou best wei eens kunnen dat de gemeente raadsverkiezingsstrijd in Ha- zerswoude-dorp vooral in CDA-kringen de vraag gaat opwerpen over de plaats van de nieuwe katholieke basis school. Muziek voor en door Leimuidenaren Onder grote belangstelling van hun dorpsgenoten uit ©en gitarist, een blokfluit- werd gisteravond In het Lei- Rijnsaterwoude en Leimui- groep, de groep Rain en een muidense Spant een muziek- den. Zo waren er optredens drummer. Bovendien viel er in gehouden. Het publiek van muziekvereniging 'Mavi- te genieten van een beatbal- kon kijken en luisteren naar leo', enkele jongerenkoren, iet-show. de muzikale verrichtingen ALKEMADE De subsidie aan oranjeverenigingen zal worden afgebouwd. Dit heeft het gemeentebestuur bekend gemaakt in haar Sociaal Cul tureel Programma; Vanaf 1984 krijgen de oranjevereni gingen geen cent gemeente lijke subsidie meer, na een halvering hiervan volgend jaar. Deze tegenvaller moe ten de vijf bijzonder actieve oranjeverenigingenin Alke made incasseren, nadat hun reeds jarenlang een bedrag toegekend wordt voor het trakteren van de schoolkin deren tijdens de jaarlijkse oranjefeesten. Voor 1982 is dit bedrag nog be paald op 2.75 per kind. De to tale subsidie over dit jaar aan de Oranjeverenigingen zal ruim, 8.500,- gaan bedragen. Hierbij is buiten beschouwing gebleven de indirecte subsidie, die het Alkemadese gemeente bestuur verleent door beschik baarstelling van gemeentelijke terreinen. Navraag bij de voorzitter van de grootste oranjevereniging, die van Roelof arendsveen/Ou de Wetering, de heer Joop Bakker, leert dat zijn vereni ging gewoon door zal gaan met het organiseren van festivitei ten en het trakteren van de schoolkinderen met Koningin nedag en tijdens de kermis. Dat kan door inschrijfgelden te gaan heffen voor bijvoor beeld het kindercorso, de di verse spelletjes, de kinder voorstellingen, het voetbal toernooi, de fietspuzzeltocht en de disco-feesten voor de jeugd. Die inschrijfgelden zullen be perkt blijven tot een paar kwartjes, maar zijn noodzake lijk voor het trakteren van de! schoolkinderen en voor de di verse ballonoptochten. „Je moet niet vergeten, dat elke ballon ons f 1.- kost", vertelt de heer Bakker. „Die ballon nen krijgen we gratis van een limonadefabriek. Echter, het gedrukte kaartje aan elke bal lon plus het heliumgas geven forse kosten". Desondanks is hij ervan over tuigd dat de inschrijfkosten de pret straks niet zullen druk ken. Alphen maakt ernst met deeltijd banen ALPHEN AAN DEN RIJN Indien mogelijk wil de ge meente Alphen dat voor ie dere vacature twee mensen worden aangenomen. Alvo rens te gaan adverteren voor de vervulling van een vaca ture moeten de hoofden van de verschillende gemeenteaf delingen nagaan of er van die vacature geen deeltijd baan te maken is. Het college heeft dit besluit genomen naar aanleiding van een rap port over deeltijdbanen dat in juni 1979 gemaakt was door de afdeling personeel, organisatie en automatisering van de gemeente. Dit rapport behelsde de voor- en nadelen van deeltijdarbeid waarbij als belangrijkste punt naar voren kwam dat dooi ke kansen hebben. Ook zou produktiviteit van de werkne mers groter zijn daar ze meei gemotiveerd worden en min der onder druk staan dan bi. een achturige werkdag. Ali gevolg hiervan zou ook het ziekteverzuim afnemen. Na- is dat de kosten per werkne mer hoger zullen uitvallen. Het organiseren van deeltijd banen levert meer werk op voor de personeelsafdelingen en promotiekansen voor de werknemers zijn geringer. Volgens burgemeester Paats van Alphen zitten er vooral voor de werkgelegenheid posi tieve kanten aan het creëren van deeltijdbanen en sluit deze mogelijkheid aan bij de wen sen van de raad op dit gebied. Hoeveel van deze banen de ge meente zal krijgen is niet be kend. Alleen vacatures waar voor mensen van buitenaf moeten worden aangetrokken gingen streeft de gemeente naar het waar mogelijk intern vervullen van de vacatures. Verontwaardiging over inkorten bouwprogramma in Alphen ALPHEN AAN DEN RIJN Slechts 175 woningwetwoningen en 60 premiehuurwoningen mag Alphen in 1982 bouwen. Dit betekent een forse teruggang voor de woningbouw, want Al phen had het ministerie toestemming gevraagd 367 woningwet woningen te mogen bouwen en 308 premiehuurwoningen. De gemeente vindt deze maatregel van het ministerie dan ook onbegrijpelijk. Zonder dat er van te voren overleg was geweest kwam opeens het bericht dat het bouwprogramma ingekort was. Voor de gemeente heeft deze mededeling ingrijpende gevolgen. Immers de plannen lagen allemaal klaar en de grond was bouw rijp gemaakt. Nu kunnen de ambtenaren weer beginnen met alle plannen aan te passen en naar volgende jaren te schuiven. Dit houdt ook in dat er weer minder werkgelegenheid zal zijn en door de hoge rentelasten de grondprijs zal gaan stijgen. Niet alleen de gemeente, maar ook bouwers en beleggers wor den door deze tegenvaller gedupeerd. De minister heeft boven dien aangekondigd dat hij bij de bouw van premiekoopwonin gen slechts een premiebeschikking af zal geven als minstens 75% van de woningen verkocht is. In Alphen zat de woningbouw net weer een beetje in de lift en de verwachtingen waren dat dit jaar de teruggang van de vorige jaren een beetje ingelopen kon worden. Daar waren de plannen van de gemeente dan ook op gebaseerd. Het is zeker dat de ge meente veel kritiek zal hebben op de wijze waarop minister van Dam Alphen weer „terug naar af" heeft gestuurd. ALPHEN AAN DEN RIJN Middels een door het CDA inge diende motie roept de raad van Alphen de regering op om met de haar ten dienste staande mogelijkheden binnen daartoe be stemde organen bij voortduring te streven naar verwijdering van kernwapens, waardoor mogelijk gemeentebesturen nimmer geconfronteerd worden met plaatsing van deze wapens op en vervoer over hun grondgebied. Deze motie werd ingediend naar aanleiding van verzoeken om uitspraken over het plaatsen en vervoeren van kernwapens door de gemeentes Hellevoetsluis en Noordwijkerhout en de plaatselijke vredesbewegingen IKV, Vrouwen voor Vrede en Stop de N.bom. De CDA-er De Jong betoogde dat hij niet zover wilde gaan om zoals de PvdA-motie zegt, plaatsing en transport van kernwa pens met alle wettelijk ter beschikking staande middelen te ver hinderen, omdat deze beslissing toch door hogere overheden* vernietigd kan worden. Den Duyn (VVD) stond achter de CDA-motie met de woorden dat iedereen in de raad streeft naar vrede en gelijke ontwape ning van oost en west. De regering moet opgeroepen worden te streven naar vermindering van deze wapens. Mevrouw Van den Berg (PvdA) stelde deze uitspraak te licht Iedere gemeente heeft haar eigen verantwoordelijkheid, ook al kan de hogere overheid deze teniet doen. Maar alle gemeenten samen bereiken wel iets. Zij vond de motie van het CDA te vaag en te algemeen en besloot dan ook tegen te stemmen evenals haar fractiegenoten. Concert bij kaarslicht De Remonstrantse kerk in Oude Wetering vormt vana vond het decor van een concert bij kaarslicht. Uitvoeren den zijn Charlotte van Os-Eybergen (sopraan), Sonja No wee (hobo en fluit) en Co Visser (orgel). Op het program ma staan onder meer werken van Handel, BachMozart ei Corelli. Het sfeervolle concert in de kerk aan de Kerstraa 41 begint om 20.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 5 guldei (CJP en 65+ betalen 3,50 gulden). Vastentijd Jongerenkoor De Menswording uit Leiderdorp vet - zorgt zondagmorgen een themadienst in de kerk var Johannes de Doper in Katwijk. De 40-dagentijd is al thema genomen, met als ondertitel 'ver weg, maar ooi dichtbij'. Dat zal ook het onderwerp zijn van een aan tal verdere diensten waaraan het jongerenkoor mee werkt De H. Mis in Katwijk begint om kwart over ell Volksduo Het Salzburger Volksduo treedt zondagmiddag op in he Oude Raadhuis aan de Dorpsstraat in Warmond. He Volksduo is afkomstig uit Voorschoten en bestaat uit mijn heer en mevrouw Van der Burgh. Zij bespelen de oude au thentieke muziekinstrumenten concertcither en hackbrett Het echtpaar is daarbij gehuld in passende klederdrac De geschreven muziek voor deze oude instrumenten schaars, maar het echtpaar heeft niettemin toch een hee repertoire kunnen opbouwen. Kaarten voor dit koffiecon eert zijn a/3 verkrijgbaar bij Het Oude Raadhuis. Aanvang half een. Jaap Dekker De 'hardest hitting' pianist van Nederland, Jaap Dek ker, treedt zondag met zijn 'Boogie Set' op bij de Jaz Club Lisse. De begeleidende set bestaat uit Ad Dekke (drums), Chris Vring (bas) en Wil de Meyer gitaarJ Jaap dekker zelf bespeelt de piano, mondharmonik. en synthesizer. De Jazz Club Lisse adviseert geïnterei seerden vroegtijdig kaarten te halen bij de VVV of aai de zaal 'De Beurs' aan de Haven waar zondag om dri uur het optreden zal beginnen. Electronica De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Oegstgeest start maandag een cursus electronica voor de jeugd van 14 tot ei met 16 jaar. De cursus wordt gehouden in het gemeente centrum aan de Lijtweg in Oegstgeest. De bedoeling van dt cursus is enig inzicht te verschaffen in de wereld van dt electronica, middels eenvoudige electronische schakelingei en weerstanden, condensatoren en transistoren. Alleen dt materialen voor de eerste schakeling, een testapparaat zijl bij de cursusprijs van J50 inbegrepen. De heer W. Ouwer kerk leidt de cursus, die tien maandagavonden van hal acht tot negen uur omvat. Voor informatie: SJJO, Juliana laan 1, Oegstgeest, tel. 154773. Judo-jarig Dit jaar gedenkt de Judovereniging Noordwijkerhou haar derde lustrum. Dit feit wil men niet onopgemerki voorbij laten gaan en daarom is de viering van het 15 jarig bestaan vastgesteld op zondag 28 februari. De ju dodag wordt om 10.30 uur geopend met een demonstra tie van de heer Leo de Vries (ooit trainer van de vert niging en in het bezit van de 6e dDan). Vervolgens ziji er de finales van de eigen clubkampioenschappen. Hi programma wórdt verder gevuld met demonstrate van hooggegradueerde judoka's en van de jeugdgroep van de vereniging. Om ongeveer 13.30 uur wordt de d afgesloten met het uitreiken van de prijzen. Het gehyc* vindt plaats in de eigen dojo (de gymzaal aan de Pila en renlaan). De entree bedraagt/2.- voor volwassenen e^one kinderen tot 16 jaar hebben vrij toegang. e-( UDO Zestien jaar lang heeft de Oegstgeestse voetbalvereniging UDO het sportpark De Voscuyl' gedeeld met de zaterdag vereniging 'Oegstgeest'. Aanstaande zondag komt daar eei einde aan, nadat men de competitiewedstrijd tegen hei orc Voorburgse Tonpgido gespeeld heeft. Dan wordt de UDO OOI vlag gestreken om een week later officieel te worden gehe en sen op het nieuwe voetbalcomplex aan de Van Houdrin Ple genlaan. Op 6 maart wordt deze nieuwe sportaccommoda tie in gebruik genomen en dan zal tevens het nieuwe club huis, waaraan bijzonder veel zelfwerkzaamheid van de le den ten grondslag ligt, officieel worden geopend, waarni on er een open huis plaats zal vinden. OOI chi Postzegelruilbeurs 'rie De Noordwijkse vereniging van postzegelverzame jet laars houdt morgen in dorpshuis „De Kuip" aan d«'ns' Zeestraat een grote ruilbeurs. Van tien tot vijf uui *it' kunnen verzamelaars terecht om door ruil of koop hui 'en collecties aan te vullen. Op de beurs zijn ook handeia g j< ren met een stand aanwezig. De toegangsprijs bedraag igi' een gulden per persoon. Kinderen tot 14 jaar betalen 001 een kwartje. eel an, WAO-ers ->g Buurtcentrum Westerhaven aan de Emmalaan 45 in Al phen aan den Rijn houdt maandagmiddag weer een bijeen komst voor WAO-ers. Op het programma, dat om hall twee begint, staan onder meer een verslag van het lande lijk WAO-beraad en een gesprek over het haanlozen project. Toverlei De Lciderdorpse toneelvereniging Toverlei treedt m J?1 genavond op in het Hooftstraattheater in Alphen aan er den Rijn. Gebracht wordt het stuk Tweelicht van Erit »ei Schneider. De voorstelling, die onder regie staat vanvoi Peel Eelveld, begint om halt negen. en Orgelconcert ist i; Organist Arie J. Keijzer geeft vanavond een concert op hel f orgel van de Adventskerk aan de Julianastraat in Alphei) aan den Rijn. Keijzer is de vaste organist van het Rotter damse Doelenorgel en in zijn woonplaats Dordrecht is hi IVi cantor-organist van de Grote Kerk. Op het programmi )f staan onder meer werken van Bach, Boëlman en Viërne gr Het concert begint om kwart over acht

Leidse Courant | 1982 | | pagina 4