de rijksoverheid vraagt [Rö) Een goede kans voor jonge mensen op HAV O VWO-niveau die verzekeringsinspecteur* willen worden secretaresse/ assistente (m/v) doktersassistent(e) KRUISWERK - DELFT DOCENT(E) HANDELSKENNIS TIEL UTRECHT GROEP PAGINA 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 30IANU AH Bij de Directie Sociale Werkvoorziening kan worden geplaatst een: De werkzaamheden omvatten: - het verlenen van E.H.B.O. - het voorbereiden van keuringen en het verrichten van diverse para medische werkzaamheden t.b.v. keuringen - het verlenen van medische en "kleine" sociale zorg - de zorg voor de verbandtrommels en het beheer van de voorraad verbandmiddelen - het verrichten van administratieve werkzaamheden w.o. patiënten administratie, correspondentie, verzamelen en verwerken van ge gevens t.b.v. het medisch jaarverslag. Gewenst: - MULO/MAVO-opleiding - diploma doktersassistent(e) - goede typevaardigheid - ervaring in bovenstaande werkzaamheden. Inlichtingen over de functie kunnen worden verstrekt door de bedrijfs arts, mevrouw M. Kloosterhuis-Duinker (tel.: 071-141542). Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en heeft een uit loop tot maximaal f 2.642,— bruto per maand (adjunct-commies). Belangstellenden wordt verzocht vóór 13 februari a.s. hun sollicitatie te richten aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 82.006. WIJKVERPLEEGKUNDIGEN (dipl. MGZ of HBOV) Delft heeft ca. 85.000 Inwoners. Het werkgebied is verdeeld over 3 basiseenheden met totaal 27 wijkverpleegkundigen en 7 wijkziekenverzorgenden. Door interne overplaatsing en verandering van werkkring valt respectievelijk te voorzien in een 80% en een 100% formatie plaats in basiseenheid III (Delft-Oost). De sollicitatie-procedure voorziet in een ruime mogelijkheid tot oriëntering en kennismaking met a.s. kollega's. De CAO-Kruiswerk en TBC-bestrijding is van toepassing. Mw. Mario Rouwette, hoofdwijkverpleegkundige van basiseen heid III, verstrekt gaarne nadere informatie; telefoon 015- 131222. Sollicitaties schriftelijk te richten aan het Bestuur van de Stich ting Delftse Kruisorganisaties, Koornmarkt 64, 2611 EJ Delft. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND Mil ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Wij hebben aan onze Streekschool een vacature voor een Leraar/lerares maatschappelijke begeleiding (volledige weektaak) - Met diploma Maatschappijleer/Maatschappelijke Begeleiding of een Bevoegdheidsverklaring ex. art. 114 van de Overgangswet W.V.O. ped. did. getuigschrift. - Kandidaten met daarnaast de akte MO/A Pedagogiek of een onder wijzersakte applicatie genieten onze voorkeur. Wij sluiten niet uit dat kandidaten aan andere dan hierboven genoem de kwalificaties hun bekwaamheid ontlenen om de aangeboden func tie goed te vervullen. Ook dan kunt u solliciteren, Aan onze zelfstandige streekschool zijn de volgende cursussen ver bonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - Bijzondere cursussen; - Programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de sa menwerking met vormingsinstituten. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor wer ken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de Streek school. Deelname aan overleg binnen de vakgroep c.q. sectie alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Bij de selectie van de kandidaat zullen wij zo nodig gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, ten Hagen co. te Haarlem. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, Postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Nadere inlichtingen, indien gewenst, worden verstrekt door de adj. directeur, de heer P.A.G. Dobben. Tijdens de schooluren is deze be reikbaar onder telefoonnummer 071-769242. Chr. Scholengemeenschap Groen van Prinsterercollege atheneum, havo, mavo Albardastraat 25 2555 XP 's-GRAVENHAGE Tel. 070-971541 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk, ter vervan ging wegens ziekte, een voor 9-12 uur voor klas 2 en 3 mavo. Sollicitaties te richten aan en inlichtingen te ver krijgen bij de rector, de heer H. v. Unnik, tel. 070-971541 of 558440 (thuis). Wij zoeken contact met commercieel ingestelde mensen van 24-30jaar op HAVO/VWO-niveau, die na een interne opleiding zelfstandig als inspecteur willen werken in het ressort Noord Groningen, Drente, Haarlem, Den Haag of Zuid Limburg Verkoopervaring is een pré, maar niet noodzakelijk. *Inspecteur: de commerciële contactman voor assurantiekantoren. Wij werken nauw samen met onafhanke lijke assurantiekantoren die de schakel vormen tussen de uiteindelijke cliënten en onze maatschappijHet wordt uw taak om in uw ressort contact te onderhouden met deze tussenpersonen èn om nieuwe kantoren te interesseren. U houdt hen op de hoogte van de mogelijk heden, wijst hen op nieuwe verzekerings- vormen, helpt bij advisering naarcliënten toe en treedt op als specialist bij het oplossen van verzekeringstechnische problemen Check even of u dit werk denkt aan te kunnen. Als je het onze eigen mensen vraagt zijn het vooral het contact met mensen en de grote vrijheid die dit werk aantrekkelijk maken. Bij die contacten zijn zelfvertrouwen, incas- De Tiel Utrecht Groep is een zelfstandig onderdeel van het Nationale-Nederlanden concern. Het is een landelijke maatschappij met 600 medewerkers die zowel levens- als schadeverzekeringen in haar pakket heeft. De maatschappij heefteen respectabele historie met wortels die teruggaan tot 1811. seringsvermogen en een commerciële instel ling noodzakelijk. U moet alert kunnen inspelen op commerciële kansen die zich voordoen en met de tussenpersonen een hechte vertrouwensrelatie kunnen opbouwen. U werkt zelfstandig, hetgeen inhoudt dat u uw werkzaamheden efficiënt moet kunnen indelen. Wij hechten aan deze persoonlijke kwaliteiten minstens zoveel belang als aan uw opleiding, dus ga eerst even na of u denkt dit werk aan te kunnen voordat u reageert Hoe uw carrière begint bij ons. Eerst krijgt u een grondige opleiding in levens- en schadeverzekeringen van 5 maan den op ons hoofdkantoor in Utrecht Hierbij word t ook veel aandacht besteed aan marketingtechniekenDaarna volgt een inwerkperiode in uw eigen ressort, onder begeleiding van een rayonchef of een ervaren collega. Naongeveereen jaar gaat u als zelfstandig inspecteur in dit ressort opereren. Wat deze functie extra interessant maakt. U krijgt in dit werk allerlei ondersteuning van binnenuit en alle kansen om uw initiatie ven en kwaliteiten te ontplooienNa de opleiding komt u te werken in de omgeving waar u woont. Uw inkomen is samengesteld uit salaris provisie in een gunstige verhouding. Ook de secundaire voorwaarden zijn uitstekendWij noemen een 13e maand, winstdeling, premievrij pensioen, beschik king over een auto en een goede onkosten- regeling. Hoe u kunt reageren. Als u reageert mag u dit oriënteren of solliciteren noemen. Stuur in beide gevallen uw gegevens naar de Tiel Utrecht Groep, t.a.v.deheer J.A. Wormser, Hoofd Personeelszaken, Kromme Nieuwe Gracht 80,3512HM Utrecht. Als u liever eerst wat meer wilt weten kunt u hem bellen, telefoon: 030-302321. Kromme Nieuwe Qracht 80,3512 HM Utrecht. In verband met een interne promotie is er ten behoeve van de Manager Advertentie-Exploitatie Sijthoff Pers een vakature ontstaan van Deze funktie bevat ondermeer het behandelen van de korrespondentie, het opzetten en beheren van de documentatie, het zorgdragen voor de agenda en voorbereiding van besprekingen, alsmede het uitvoeren van overige secretaresse- en secretariaatswerkzaamheden Bovendien zal de aan te stellen medewerk(st)er meedenken en meewerken aan uiteenlopende commerciële aktiviteiten ten behoeve van de Advertentie-Exploitatie. Kandidaten voor deze funktie dienen dan ook te beschikken over: een ruime mate van zelfstandigheid en inventiviteit, organisatietalent en commercieel inzicht, goede kontaktuele eigenschappen. Verder gaan onze gedachten uit naar een kandida(a)t(e) met: een middelbare schoolopleiding ervaring in notuleren, steno en typen enige jaren ervaring in een vergelijkbare funktie. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris en een gratificatie ter grootte van een extra maand. Inlichtingen omtrent deze funktie kunt u verkrijgen bij de heer I. T. A. de Fonkert, Manager Advertentie- Exploitatie Sijthoff Pers, telefoon 070190689. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer I. Roos. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummer HR-003 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land. onafhankelijk van enige partij of bèlangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B. V. uit Het Binnenhof en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Rijswijk 35 gratis verspreide huis-aan-huis bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladenpakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en De centrale direktiè en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn gevestigd in een nieuw bedrljfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land. SIJTHOFF PERS medewerkers (mni./vri.) vac. nr. 2-4107/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Binnenlandse Veiligheidsdienst Voor de verwerving en verwerking van informatie zijn medewerkers van ruim middelbaar niveau nodig in de buiten- en in de binnendienst. In de buitendienst voor het leggen en onderhouden van contacten ter verkrijging van gegevens; in de binnendienst om de verkregen gegevens te bestude ren. te analyseren en te evalueren. Tewerkstelling zal afwisselend in de buiten- en in de binnendienst geschieden. Vereist: diploma VWO of HBO. Ervaring met het wer ken in teamverband en op redactioneel gebied strekt tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 22 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3363,r per maand. Carrièremogelijk heid tot max.f 5008.- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 20 februari 1982. uitkeringsmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-3838/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken hoofdafdeling Pensioenen en Wachtgelden, afdeling Wetstoepassing De afdeling Wetstoepassing behandelt aanvragen voor toekenning var» uitkeringen t.b.v. onvrijwillig werkloos overheidspersoneel. Functie-informatie: zelfstandig behandelen van aan vragen en uitkeringen o.m. inhoudende: beoordelen en toekennen van uitkeringsrechten, zonodig voor afgegaan door het schriftelijk en telefonisch inwin nen van aanvullende informatie; voeren van corres pondentie over uitkeringszaken; maandelijks betaal baar stellen van uitkeringen tijdens de looptijd daar van; verwerken van uitkeringsgegevens via het ge automatiseerde berekeningssysteem. Gevraagd: b.v.k. diploma HAVO/MEAO en enige ja ren voor de functie relevante werkervaring. Standplaats: 's-Gravenhage Sollicitaties inzenden vóór 20 februari 1982. documentalist (mni./vri.) vac. nr. 2-4118/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken directoraat-generaal voor Overheidspersoneelsbe leid, directie Formatiezaken De directie Formatiezaken houdt zich bezig met de personeelsformaties van de rijksdienst en de syste matische waardering van bestaande, gewijzigde of nieuwe functies. Functie-informatie: assisteren bij het voorbereiden van functiewaarderingsadviezen en beheren van do cumentatie op dit gebied; administratieve werk zaamheden. Gevraagd: ten minste diploma MAVO 4. Opleiding en/of ervaring op documentatie-gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2432,- per maand. Promotiemogelijk heid tot max. f 2920,- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 20 februari 1982. rayonmedewerker (mni./v beti vac. nr. 2-4080/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen directie Hoger Beroepsonderwijs, afdeling Per nele Zaken, onderafdeling Instellingen De afdeling Personele Zaken is belast met de I oliti deling van alle zaken op het gebied van de arb s V voorwaarden van het personeel verbonden aa scholen voor hoger beroepsonderwijs. Functie-informatie: o.m. voeren van correspor tie met de schoten en telefonisch verstrekken v formatie over personele, rechtspositionele enf tiezaken. Vereist: ten minste diploma HAVO of een hiernpal! vergelijkbare opleiding; goede mondelinge en i schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kennis v ervaring met rechtspositionele reglementen strtindi tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f 3215.- per maand. functies te vergroten, wordt vrouwen die mene ;ulli De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 20 februari 1982- Informatie over andere functies bij de Rijks overheid kan worden ingewonnen bij het Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan .138. Corr. adres: Postbus 200 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt nummer (070)-501226. Bovengenoemde salarissen zijn in het algeme afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gew on; functie vermelde vacaturenummer (in linkerbt m hoek van brief en enveloppe en voor elke vaca ngi een afzonderlijke brief) en uw huisadres met poc code, zenden aan de Rijks Psychologische Dit orj. Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 200^ 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicil brief wordt u door het desbetreffende ministeijF' de dienst of instelling toegezonden. Li

Leidse Courant | 1982 | | pagina 16