e Drafsport dreigt met staking Hans Kraay nieuwe trainer Feyenoord n Timman doet vreemd itstel voor fillem II [DIEN EISEN NIET WORDEN INGEWILLIGD DOOR NDR Nieuwe aanvraag faillissement SC Amersfoort Nog geen oplossing zaak Timmer" in jortwereld ikerduels gelast Groots boksgala in Ahoy' Ahoy9 drie dagen bolwerk voor snelheidsmaniakken i>ORT LEIDSE COURANT WOENSDAG 27 JANUARI 1982 PAGINA 15. URG De Tilburgse eredivisieclub Willem II over twee weken met een plan waarin de be- vereniging voor de gezondheid (BVG) voorstel- jllen worden gedaan over een schuldaflossing op VG heeft van de club nog zes ton tegoed. Dat is jornaamste uitkomst van het gesprek dat gister- jag heeft plaatsgevonden tussen de belastings- de bedrijfsvereniging en Willem II. De belas- i hebben een vordering van 1,4 miljoen gulden eredivisievereniging. De gemeente Tilburg jde het overleg als toehoorder bij. AMERSFOORT Na Marco Cabo en FC Wageningen heeft de Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid en Geeste lijke en Maatschappelijke Belangen, kortweg BVG in Zeist, het faillissement van SC Amersfoort aangevraagd. Dit verzoek zal op 3 februari door de rechtbank worden be handeld. De BVG heeft een vordering van 50.000 gulden op SC Amersfoort. Adviseur Hans Vahstal van SC Amersfoort reageerde fu rieus op de handelswijze van de BVG, die naar zijn mening in strijd is met eerder gemaakte afspraken. Bovendien is de Amersfoortse zakenman van oordeel, dat de aanvraag niet terecht is „omdat we door middel van een plan bezig zijn de zaak^gezond te maken. Indien dat plan kan worden uitgevoerd, is er zeker nog toekomst voor betaald voetbal in Amersfoort". WASSENAAR Het gesprek, dat trainer Roel Timmer gisteravond heeft gehad met bestuur en spelers van Blauw Zwart over zijn plotselinge vertrek, heeft nog niet voor oplossingen gezorgd. „We zijn er nog niet uit", zei Timmer gisteravond laat na een onderhoud van onge veer drie uur. De spelers willen Timmer behouden en maakten het af gelopen weekeinde kenbaar niet gelukkig te zijn met de beslissing van de oefenmeester om op te stappen. In een poging een oplossing te vinden voor de problemen slaag- den ze erin de betrokkenen om de tafel te krijgen. Waarschijnlijk zal er binnenkort opnieuw een gesprek |j.<\ plaatsvinden. „De zaak is in elk geval nog niet afgeslo- ten, we moeten afwachten. Verder kan ik niets zeggen", aldus Timmer. Roel Timmer KNVB wil ook geld voor radioreportages ZEIST Bij het eerste gesprek in Zeist tussen delegaties van de NOS en de KNVB over het op 14 augustus aflopende contract inzake het uitzenden van televi siereportages van voetbalwedstrijden is gisteravond gebleken, dat de KNVB nu ook van plan is geld te vragen voor het uitzenden van radioreportages. Volgens Jaap van Praag van het sectiebe- stuur zouden er door die radioreportages minder toeschouwers naar de wedstrijden komen. De NOS heeft zich inzake radio activiteiten altijd beroepen op de vrije nieuwsgaring. Daarover loopt nu bij de Amsterdamse rechtbank een procedure, waarin op 16 februari de pleidooien wor den gehouden. [TERSUM De Alge- Eigenaren vereni- De Drafsport wil inbreng in het ■bestuur van de [ting Nederlandse en Rensport en bovendien dat men ■et bestuur van de 1 overgaat tot het aan- |n van een commer- direkteur voor de to- Jtor en de NDR. Het ■ur van De Drafsport gisteren in het res- jnt van het Hilver- Sportpark tijdens buitengewone alge- ledenvergadering de steun van al haar aan wezig zijnde leden. Indien deze eisen niet worden in gewilligd, gaat de vereni ging tot een boycot van de wekelijkse supertriodra- verij over of tot een sta king gedurende een gehe le koersdag. Voorzitter Frans Schudde- boom van De Drafsport: „Wij, als eigenaren, maken de draf sport en daarom moeten wij ook op de eerste plaats staan. Het prijzengeld moet omhoog, want dan kunnen de eigena ren ook betere paarden kopen. Dan gaat de sport met spron gen vooruit. Op het ogenblik bestaat de inbreng van onze vereniging uit slechts één zetel in het hoofdbestuur van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport. Met zo'n zetel kunnen we niets uitrichten. Bij de NDR zijn verschillende organisaties aangesloten. Dat zijn stuk voor stuk kleine groeperingen, zoals onder an dere een fokkersvereniging in draf- en ren, langebaan vere niging, kortebaan vereniging en de vereniging voor draf- en rensport professionals. Alle maal hebben ze, hoe klein dan ook, evenveel rechten in het hoofdbestuur als wij. Daar wil len wij vanaf. Wij hebben ruim tweeduizend leden. Voor dit aantal, waar de drafsport het van moet hebben, willen wij meer zetels in het hoofdbe stuur. Voor elke x-aantal le den één zetel". Frans Schuddeboom, die deze ene zetel bezet, is bij de laatste hoofdbestuursvergadering van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport niet op ko men dagen. Ook leden van de. adviesraad van de NDR na mens de eigenaarsvereniging, zijn niet op de vergaderingen verschenen. Dit alles omdat ze samenwerking met de NDR niet meer zien zitten. Schuddeboom: „In het hoofd bestuur van de NDR is het vechten tegen de bierkaai. ER is bijna geen samenwerking tussen de Stichting Totalisator Nederland en de Stichting Ne derlandse Draf- en Rensport. Beide organisaties zien geen kans om de sport en het spel op een goede manier te verko pen. Wij hebben hoop gehad op het spel buiten de baan, het zogenaamde supertrio, maar dat slaat in zijn geheel niet aan. Van de minister hebben wij te horen gehad dat we niet hoeven te denken dat het spel buiten de baan straks elders dan bij de postkantoren kan worden gespeeld. Maar de op zet van het supertrio buiten de baan, en nu bedoel ik het in vullen van de wedformulie- ren, is voor een buitenstaander veel te moeilijk. Er moet met spoed een nieuwe en voor ie I HAAG Het paard 3 op de startlijst) zal niet starten in de su- draverij, om de Vin- ^s-prijs, te Hilversum, laard is kreupel. ITLE Martina Na- lova heeft in Seattle een hationaal tennistoernooi nnen. Zij versloeg An- Jaeger in de finale met >-0. [DEN De uitslagen f de wedstrijden in de En- l'eerste divisie zijn: Notts jty-Liverpool 0-4, Bir- nam-Coventry 3-3, Ar- ffBrighton 0-0. De wedstrijden FC ?-FC Utrecht en PEC ;-Feyenoord. die yana- '^jvoor de achtste finales ihet toernooi om de B zouden worden ge- B, zijn in verband met ^teldheid van de terrei- lfgelast. De wedstrijden i nader vastgesteld op dag 3 februari. ROTTERDAM Hans Kraay wordt de nieuwe trai ner-coach van Feyenoord. Met ingang van 1 juli volgt Kraay de Tsjechoslowaak Vaclav Jezek op. De Rotter damse eredivisieclub en Kraay kwamen gisteren een contract met een looptijd van twee jaar overeen. Het was de tweede bespre king die Kraay met het be stuur van Feyenoord voerde. Eerder had Kraay, die van Ï961 tot 1968 als speler bij Feyenoord actief was en de eerste vier jaar van zijn Rot terdamse carrière ook de jeugd trainde, al een oriënte rend gesprek met bestuurslid Aad van der Laan van de technische zaken. Van der Laan: „Het is een moeilijk gesprek geweest. We hebben echter met open vizier strijd geleverd". Hans Kraay. die door de groep Oud-Feyenoord de af gelopen weken zeer nadruk kelijk als kandidaat-oefen- meester naar voren is ge schoven, werkt momenteel als commentator bij Studio Sport en bij Voetbal Interna tional. Hij heeft te kennen gegeven die werkzaamheden tot en met het eindtoernooi om het wereldkampioen schap in Spanje te willen voort zetten. Kraay zal zich wel al eerder in De Kuip la ten zien, maar zal zich niet bemoeien met het beleid van Jezek. Wel heeft hij een aan tal dingen geëist. Zo zullen voor volgend seizoen zeker twee spelers worden aange trokken. Bij Feyenoord zal echter, zoals bekend, ook een groot aantal spelers moeten vertrekken. Eerder was Kraay in dienst van Elinkwijk, DFC, Go Ahead Eagles, Ajax, AZ '67, Edmonton Drillers en FC Den Haag. Zijn functies bij nans Kraay werd door de groep Oud-Feyenoord de denevanet«,nèrtót uX^ch laatslf «eken zeer nadrukkelijk als kandidaat-oefen directeur. meester naar voren geschoven. aan Zee Groot- terlijk kunnen en meesterlijk gedrag, vanzelfsprekendheid, ie twee zaken bij el- horen of is het wer- i zo ongepast als ook die gesublimeerde m het dierlijke in de bij wijze van uitzon- g de kop opsteekt. >m is er begrip op te ;en voor de tamelijk vone houding van Timman, toen diens e nederlaag in het oventoernooi zich af te tekenen. opleving van zondag te- 'tibner bleek gisteren in iktijk een nieuw produkt iisvlijt onvoldoende gea- erd. En of dat nog niet noeg was, overkwam het an uitgerekend in de tegen John van der in wie sommige een e nationale kroonpreten- ïen. en speelde, met een ge- innige glimlach op het door, op het moment ij een vol stuk verloor, in totaal verloren stand fc aan en liet bij het af- daarvan een zet, voort- Ij mat zou worden gezet, 'lag vallen. Zonder zelfs de klok stil te zetten, of igenstander de hand te Jen, verdween hij achter inmiddels gearriveerde inote in de buitenlucht, achter zijn bord zitten- der Wiel kreeg applaus !t publiek, maar hij wist situatie niet goed raad. ierft voor mil de pret ije. Er was helemaal Jan Timman kijkt met het flesje In de rechterhand en de linkerhand losjes in de broekzak naar de verrichtingen van John van der Wiel. geen aanleiding toe. Ik zal maar denken, hij is nodig aan vakantie toe", aldus de 22-jari- ge Leidenaar, die door winst weer aan de met Nun en Ba- lasjhov gedeelde leiding kwam. Dat Nunn daar overigens bij staat, dankte de Brit niet aan eigen kracht. Hans Ree behan delde de saemisch variant van het koning-indisch zo gedegen, dat hij positioneel volkomen gewonnen kwam te staan. maar in tijdnood zijn tegen stander naar remise liet ont glippen. Voor de op dit niveau ongebruikelijke gang van za ken had Robert Hubner het sein gegeven door in een Spaanse ruilvariant waaraan wijlen Barendregt, Fischer en Gligoric hun beste krachten hebben gegeven, in dertien zetten van Tal te verliezen. Toernooien Jan Hein Donner behoort tot de vijf schakers, die de KNSB heeft afgevaardigd naar het zone-toernooi, dat op 8 februa ri in de Spaanse badplaats Marbella begint. Van de afvaardiging stonden John van der Wiel, Paul van der Stern en Gert Ligterink biivoorbaat vast. Gisteravond selecteerde de plaatsingscom missie naast Donner ook nog Langeweg. Jan Timman is door de inter nationale schaakfederatie op grond van zijn hoge rating di rect toegelaten tot het interzo- netoernooi. De grootmeesters Sosonko en Ree hebben geen belangstelling getoond. Timman zal overigens volgen de maand deelnemen aan een sterk bezet toernooi in Mar del Plata te Argentinië. Favoriet voor de zege van dit van 3 tot en met 28 februari te houden toernooi is wereldkampioen Anatoli Karpov uit de Sovjet- Unie. Uitslagen: Grootmoeetorgroep: Nikoltc (Joe)-Chandler (Nze) 1/2-1/2; Kavalek (Vst)-Horst (TsJ) 1/2-1/2; Ree (Ned)-Nunn (Eng) 1/2-1/2; Sosonko (Nedl-Christiansen (Vst) afg.; HtiBner (Wdl)-TaJ (Sov) 0-1; Van der Wiel (NedKHmman (Ned) 1-0; Baiasjov (Sov>-Sunye (Bra) 1-0. Stand: 1. Nunn, Van der Wiel, Balasjov 6 punten: 4. Hort 5 1/2, 5. Nlcolic 4 1/2 1 alg.; 6. Tal. Kavalek, Hübner, Ree 4 1/2; 10. Sosonko 4 1 afg.; 11. Christiansen 3 1/2 1 afg.; 12. Sunye, Timman 3; 14. Chandler 1 1/2 1 afg. Meestergreep: Van der Sterren (Ned>-lskov (Den) 1/2-1/2; Vlam (Ned>-Vogel (Ned) 0-1; Klndermann (Wdl>-H|artarson (Usl) 1- 0; Ligterink (Ned)-Scheeren (Ned) 1/2-1/2; Da vies (Eng)-Langeweg (Ned) afg. Stand: 1. Van der Sterren 4 punten; 2. Scheer en 3 1/2; 3. Ligterink. Klnder mann 3; 5. Iskov 2 1/2; 6. Oavtes 2 1 afg.; 7. Vogel. H|artvson 2; 9. Lan geweg 11/2 1 afg.; 10. Vlam 1/2. Uitslagen Hilversum Eerste koers (2440 meter): 1. Urta (J. S. van Leeuwen) 1.27.6; 2. Urigo; 3. Unster. Winn.: 4.40, 2.30, 7.80. 5.60; kopp.: 133.80; trio 2594.10. Tweede koers (1e afdeling, 2000 me ter): 1. UranT Westfrisia (J. J. De Wit) 1.25.0; 2. Undine Baker; 3. Tilly Prise. Winn.: 18.70, 4.00. 6.10, 4.60; kopp.: 185.70; trio 2849.50. Dorde koers (2440 meter): 1. Unlo Fortuna (A. Knljnenburg) 1.24.2; 2. Uithof Hanover; 3. Uiver. Winn.: 2.10, 1.670.-, 2.40. 3.40; kopp.: 5.50; tjio 80.80. Vierde koers (2e afdeling, 2000 me ter): 1. Vriend (W. F. Hauber) 1.22.9; 2. Uden; 3. Tuke B. Winn.: 4.60; pl. 1.50, 1.20, 2.10; kopp.: 9.30; trio: 232.70. Vijfde koers (2000 meter): 1. Unex pected (F. Gorter) 1.22.2; 2. Uptime Helvetia; 3. Tetman. Winn.: 10.10, 2.20, 1.50. 2.80; kopp.: 27.80; trio 166.80. Zesde koers (Amaterlee-wlnterkam- ploenechep vi 2000 meter): 1. Parel tje (Mevr. M. H. B. Immlng) 1.21.8; 2. Sandy Buitenzorg; 3. Ronnie Bunt. Winn.: 3.40; pl.: 2.00, 2.20; kopp.: 7.30; trio: 128.00. Zevende koers (2920 meter): 1. Uh- lab (H. W. Langeweg) 1.26.3; 2. Udo Boy: 3. Udo. Winn.: 3.10: pl.: 2.20. 2.50. 1.60; kopp.: 17.10; trio: 66.40. Achtste koers (2440 meter): 1. Telma Prise (J. J. de Wit) 1.23.4; 2. Sproet Hanover; 3. Silvio uit Uden. Winn.: 12.00; pl. 2.30. 1.40; kopp.: 4.00; trio: 177.20. Negende koers (1609 meter): 1. Rusty OostwIJck (R. P. Hom) 1.20.9; 2. Tina Gold; 3. Urlslen. Winn.: 15.60; pl.: 1.90, 2.40. 2.20; kopp.: 68.30; trio: 1127.70. Tiende koers (2020 meter): 1. Pablo D (M. A. Pools) 1.20.7; 2. Orly Norion; 3. Otraln. Winn.: 17.50; pl.: 6.00, 9.60. 10.50; kopp.: 895.50; trio: 23099.00. Elfde koers (2000 meter): 1. Relndert (C. D. Immlf) 1.19.6; 2. Tlvoll Haze laar; 3. Slgnora Fortuna. Winn.: 5.40; pl. 1.90, 1.30. 1.30; kopp.: 21.20; trio: 143.20. Totaliaatoromzet: 47444540. dereen begrijpbare wedden schap buiten de baan komen. Er moet rekening worden ge houden met het feit dat van de paardesport zo'n vierduizend mensen in ons land moeten eten. Dat is een belangrijke bedrijfstak en daar gaat het niet goed mee. Over een maand moeten we meer we ten. Zo niet, dan schrijven we geen paarden meer in voor su- pertriodraverijen. Daar zal de minister dan wel van schrik ken. Immers, er is gevochten voor het spel buiten de baan en dan mag je het niet een keer plotseling laten afweten". Uit de vergadering kwam de mededeling dat men met een boycot van de supertrio wel licht een gelukstelegram zal krijgen van de Stichting Tota lisator Nederland. Door de ge ringe omzet kost de supertrio de Stichting Totalisator Neder land wekelijks vele tiendui zenden guldens. Ook waren er stemmen te horen dat de toto en de NDR er zo slecht voor stonden, dat de zaak niet meer te redden zou zijn. Als de boy cot van het supertrio geen goe de uitwerking zal hebben, dan behoort een staking gedurende een gehele koersdag niet tot de onmogelijkheden. Voorzitter Frans Schuddeboom: „Maar laten we hopen dat het zover niet zal komen en dat de NDR op ons voorstel in gaat". ARTHUR VAN RIJSWIJK Langlauftitel Aalbersberg KOSSEN Martin Aalbers berg heeft, zoals werd ver wacht werd, zijn Nederlandse titel langlaufen geprolongeerd. De langlaufer uit Weesp wist op de 30 km ruim 6 minuten voor te blijven op Ed Donraadt uit Dordrecht. Bij de dames liet Marijke Be- stebreur het afweten. De Alk- maarse titelhoudster lijdt aan een bronchitus en kreeg een startverbod. Daardoor kon de 32-jarige Gea Sonneveld uit Rotterdam de titel pakken voor B-juniore, Marianne den Heijer uit Den Haag en Ineke Zee uit Soest. Uitslagen: A-kampioentchap heren 30 km: 1. Martin Aaldersberg, 1.32.58, Weesp; 2. Ed Donraadt. 1.39.06, Dordrecht. 3. John van Zanten. 1.41.26. Arnhem. B: 1. Andries Schotanus. 1.47.17, Amersfoort; 2. Rob de Niet, 1.49.53. Den Haag: 3. Wim de Jong. 1.52.43. Amersfoort. Veteranen 30 km: 1 Cock Krouwel. 1.53.19, Vianen. A da mes, 10 km: 1. Gea Sonneveld. 41.04. Rotterdam; 2. Marianne den Heijer. 42.04, Den Haag; 3. Ineke van Zee. 45.48, Soest. B: 1. José Neubauer. 51.12, Rotterdam. Veteranen: 1. Margriet Krouwel. 47.07, Vianen. KOOPMANS TEGEN CONTEH, BLANCHARD CONTRA BROWN (Van onze verslaggever) ROTTERDAM In het Rotterdamse sportpaleis Ahoy' wordt maandag 1 februari weer een groots internationaal boksgala gehouden. Opnieuw is de organisatie er in geslaagd een aantrekkelijk pro gramma aan te bieden, want behalve de hoofd partij van Europees kam pioen in het halfzwaarge- wicht, Rudi Koopmans te gen de Amerikaan Dave Conteh, zal ook Alex Blanchard in de ring ver schijnen. De Amsterdamse coming man bokst een partij tegen de gerouti neerde Amerikaan Freddy Brown. Hagenaar Henk van der Tak zal maandag in het sportpa leis ook acte de présence geven. De neo-prof komt tegenover de Westduitser Jtfrgen Broszeit te staan. Voor zowel Koopmans als Blanchard zijn de komende gevechten over tien ronden van groots belang. Blanchard wil graag een keer tegen Koopmans boksen, maar hij acht de tijd nog niet rijp. Een overwinning op Brown, die e- venals Conteh bij de beroemde manager Don King (bekend van Joe Frazier, Larry Holmes en Mohammad Ali) onder con tract staat, zal zeker zijn zelf vertrouwen nog verder opvij zelen. Overigens is manager Henk Rühling van Koopmans en Blanchard onlangs naar Aruba gereisd en daar bleek grote interesse voor een wereld titelgevecht met de winnaar van het duel Koop- mans-Blanchard in de ring. Koopmans, die voor het duel met Conteh opnieuw een be roep op trainer Peralta heeft gedaan, wacht echter eerst nog een Europees titelgevecht te gen de Italiaan Cristiano Cavi- na, die door de Europese Boks Unie als officiële uitdager is aangewezen. Bij winst lonkt dan het gevecht met Alex Blanchard. En pas dan, maar dat wordt waarschijnlijk nog niet dit jaar, is een wereldtitel gevecht te verwachten. Henk van der Tak geeft in zijn vijfde profduel zijn tegenstan der van zijn eerste ontmoeting, Jürgen Groszei t, revanche. Van der Tak heeft in dat duel het meest van zijn kunnen la ten zien, en zal ook, zeker nu hij wat meer routine heeft, in het openingsduel van de avond iets willen tonen. Behalve André van den Oete- laar, de Brabantse zwaarge wicht, die tegen de Ameri kaanse Westduitser Gregory Marshall uitkomt, zullen er geen Nederlandse profs in de ring verschijnen. Ahoy' koos voor de Tunesiër Faycal Béjaoui van de Amsterdamse school Albert Cuyp, die vol gens manager Rühling een grote toekomst tegemoet gaat. De 22-jarige lichtwelter komt uit tegen de Belg André Blan co in een duel over zes ronden. Wellicht zal Cor Eversteijn, die vrijdag in Hilton op het gala van promotor en kersver se manager Aad Westerlaken tegen de Belg Gilbert Baeyens een verdienstelijke rentree maakte na zijn wenkbrauw en neus-blessure, bij het volgende gala op 15 maart wel in de ring verschijnen. Vooralsnog was hij niet aantrekkelijk voor Ahoy', dat duidelijk op de cen ten moet letten. Daarom ging de voorkeur uit naar Bejaoui, die geen gage heeft geëist. (Van onze verslaggever) ROTTERDAM Nederland staat een wereldprimeur op rnotorsportgebied te wachten. Het Rotterdamse sportpaleis Ahoy' fungeert op 5,6 en 7 fe bruari als een waar bolwerk voor snelheidsmaniakken. Drie dagen lang zullen sport en show worden gecombi neerd met als 'uitkomst zeer waarschijnlijk een uiterst spec taculair gebeuren. De bekende autocoureur Bob de Jong, die al eerder het speedway in Nederland nieuw leven inblies, is de grote ani- motor achter dit initiatief waarvoor vele wereldkam pioenen zijn uitgenodigd. Ahoy' stond aanvankelijk no- gals sceptisch tegenover dit plan, maar omdat De Jong borg stond voor een geva rieerd programma en vele kwaliteitsrijders, werd toch op zijn stunt ingegaan. Het programma bestaat uit di verse onderdelen. Allereerst zijn er de speedwaywedstrij den, die eerder vorig jaar in Ahoy' hun primeur beleefden. Ditmaal is naast de Nederland se top van coureurs als Hennie Kroeze, Henk Steman en Frits Koppe ook een groot en sterk buitenlands deelnemersveld aangetrokken. Zo komen Ian Anderson, Egon Müller, Steve Bastable en Gene Woods, die respectievelijk nationaal kam pioen zijn van sterke landen als Zweden. West-Duitsland, Engeland en de Verenigde Staten, naar Rotterdam. Ook voor de motocross-wed- strijden heeft De Jong, die eerst zorgvuldig op het Lon- dense Wembley een kijkje heeft genomen, een groot aan tal prominenten, voor dit in de tonnen lopende evenement kunnen contracteren. Henk Seppenwolde, de Nederlandse kampioen en winnaar van de Indoor Cross van Genua, Leif Niklasson (Zweeds kampioen) en de sterkste crosser van Zweden, Jeff Nielsson komen naar Rotterdam. Verder staan er er trial-races, motoball (voetballen op de mo tor) en Drag Racing op het programma. Een speciale at tractie is het zijspan-duel tus sen de wereldkampioenen Van Heugten-Kiggen en de Neder landse titelhouders Bakens- Van Heek. Voorts zullen de stuntrijders van Les Aranis onder andere over een touw tot boven in de nok van Ahoy' rijden. Een kunststukje is ook het op- en afrijden van de tri bune. T.e verwachten is dat dit even ement, dat bij 10.000 bezoekers over de drie dagen in ieder ge val geen geld kost, een jaar lijks terugkerende zaak wordt. Los daarvan is het de bedoe ling dat in de toekomst een speedway-competitie op in- door-banen op poten wordt ge zet. Een kunststukje is ook het op- en afrijden van de tribune.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 15