mededelingen gemeentebestuur m leiden 4 tm 8 jan. '82 If lb id er- De Houtbaan: Hout van Jewelste. REKTIFIKATIE 708e Staatsloterij geopend! VERHEUL de HOUTBAAN LEIDSE COURANT DONDERDAG 31 DE Voor uw belangstelling tijdens de ziekte en verple ging en uw hartelijk medeleven na het nog onver wacht overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder DINA ELISABETH JACOBA PLANJE-GULDENBERG betuigen wij onze welgemeende dank. Gouda: Fam. J. Esseveldt Fam. C. Zeverboom P. Breeman Lelden: Fam. J. Bens Gouda: Fam. M. v.d. Stad Rotterdam: Fam. A. Berg Lotnummers Eindcijfers) Totaal eindigend op: of lotnummers): prijzen bedrag: l 3591 1.000.- (stond abusievelijk 3951 vermeld) DAMES op zaterdag 2 januari 1982, dus de dag na nieuwjaarsdag, zijn onze salons de gehele dag normaal Salons Van Tongeren Levendaai 104. iet. 123612 Doezastraat 13, tel. 123666 Breestraat 32, tel. 125212 moderne bimbam- zaansë antieke KLOKKEN "OOR DE GROOTSTE COLLECTIE EN... DE BESTE SERVICE NATUURLIJK NAAR HAARLEMMERSTRAAT 86 - LEIDEN MEDEDELING: Familieberichten kunnen degelijke tot 8.30 uur 's morgens worden aangeboden. Voor de zaterdag* krant tot vrijdagavond 17.00 uur. Van aanlevering na genoemde tijdstippen kan plaatsing NIET worden gegarandeerd Commissie vergaderingen Commissie voor Financiën. Woensdag 6 januari a.s. om 20.00 uur in de raad- iaal van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden besproken welke onlangs In diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn ge weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien en verder: Overboeking doelsubsidie t.b.v. automatisering diabestand Lakenhal naar begroting 1982. Hertaxatie onroerendgoedbelasting. Wijziging aanstelling medewerkster dir.P.Z. Verduisteringsgordijn voorlopig filmlokaal B.L.O. school Marnixstraat. Ontwerp-brief over openbaarheid van belastingge gevens. Verhuur van grond gelegen in het Morskwartier t.b.v. vestiging noodapotheek. Verhuur en ingebruikneming grond nabij P.C. Hooftlaan/Vondellaan aan de Eerste Leidse School vereniging. Diverse verlengingen van rekening-courant-kredie ten. Wijziging van de gemeentebegroting en van de be groting van het saneringsbedrijf voor het dienst jaar 1980. Afrekening subsidie Dierenasiel. Afrekening bijdrage begraafplaats 1980. Secretariaatswerkzaamheden directie P-Z. Discussie over procedure begrotingsbehandeling. Toelichting over de procedure rond gemeentega ranties. Aan deze commissievergadering gaat een gezamen lijke vergadering met de Commissie Maatschappelijke Aangelegenheden en Volksgezondheid vooraf. Aan de orde komt dan het punt: Wijziging begroting 1982 (maatschappelijke dienst verlening en (kinder-)dagverblijven). Commissie voor Volkshuisvesting, Bouwzaken, Sport en Recreatie. Donderdag 7 januari a.s. om 20.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. Agenda: Nota wijziging Woonruimteverdeling. Nota RCL/Statistiek inzake bouw woningkarto- theek. Nota inzake uitgifte in erfpacht perceel grond in de Waard. Nota inzake ruiling Atjehstraat 130 tegen perceel industrieterrein in de Waard. Nota inzake aankoop Opaalstraat 128. Aankoop perceel weiland in de Stevenshofjespol- der. Afkoop erfpacht IGB - Morssingel. Nota inzake ruiling perceelsgedeelten aan de Mau- ritsstraat/Maresingel. Donderdag 7 januari a.s. om 10.30 uur in kamer 112 van het stadsbouwhuis. Agenda: Huisaansluitingen, woningverbetering en voorlich ting. Gebied 14 (Kooihof). Lage Rijndijk. Gebied 21 (Lombokstraat-Driftstraat-Madoerastraat- Atjehstraat-Timorstraat) gebied 25 (Borneostraat-Ambonstraat). gebied 28 (Soembastraat-Balistraat-Atjehstraat-Ti- morstraat). Plan Kooipark. Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Verkeers maatregelen Projectgroep vergadering Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden dat zij voornemens zijn de hierna te noemen verkeersmaatregelen vast te stellen: De Kooi Intrekken van het éénrichtingverkeer voor motorvoer tuigen op de Hambroeklaan. Stationskwartier Instellen van een geslotenverklaring voor alle verkeer in beide richtingen van de voorrijstraat op het Sta tionsplein, voor het stationsgebouw, met dien ver stande dat autobussen in lijndienst en taxi's hiervan zijn uitgezonderd. Aanwijzing als verplicht fietspad in beide richtingen van het fietspad gelegen aan de noord-westzijde van de Oegstgeesterweg, voorzover gelegen tussen de Willem de Zwijgerlaan en de Rijnsburgerweg. Noordvest Aanwijzing als onverplicht fietspad van het fietspad aan dé noordzijde van de Langegracht, voorzover ge legen tussen de Noorderstraat en de Reineveststeeg in de richting van de Reineveststeeg. Koppelstein Aanwijzing als voorrangssplitsing van de splitsing van de Hoge Morsweg met de Smaragdlaan, met dien verstande dat voorrang moet worden verleend aan het verkeer rijdende op de Smaragdlaan en de Hoge Morsweg, voorzover gelegen tussen de Sma ragdlaan en de Haagse Schouwweg. Aanleggen van een voetgangersoversteekplaats op de Hoge Morsweg ten zuiden van de Pal Maleter- straat en ten zuiden van de Sjahrirstraat. Aanwijzing als algemene invalidenparkeerplaats, te vens parkeerverbod voor anderen, van een parkeer vak aan de westzijde van de Hoge Morsweg, voorzo ver gelegen tussen de Pal Maleterstraat en de Sjahrir straat. Academiewijk Instellen van éénrichtingverkeer voor alle verkeer be halve voetgangers, fietsers en bromfietsers in: 1. de Doelensteeg in de richting van het Rapenburg. 2. de Groenhazengracht, voorzover gelegen tussen de Doelengracht en het Rapenburg, in de richting van de Doelengracht, met dien verstande dat de huidige lengte- en breedtebeperkingen van kracht blijven. Instellen van een tijdelijk verbod stil te staan aan de westzijde van de Rembrandtstraat ter hoogte van perceel nr. 10. Instellen van een tijdelijk verbod door te gaara in de richting van het Noordeinde bij nadering van verkeer uit de tegengestelde richting op de Rembrandtstraat ter hoogte van perceel nr. 10. Intrekken van de uitzondering, die voor het bedie nend verkeer is gemaakt om tegen het verkeer in te rijden op het Rapenburg, voorzover gelegen tussen de Kolfmakersteeg en de Nonnensteeg, in de richting van de Nonnenbrug. Pieterswijk Instellen van éénrichtingverkeer voor alle verkeer be halve voetgangers, fietsers en bromfietsers in de Kloksteeg, voorzover gelegen tussen het Rapenburg en het Pieterskerkhof in de richting van het Rapenburg. (Het betreft hier een aanpassing van de bebor- ding). De eerder gepubliceerde maatregelen betreffende het lussenplan Rapenburg blijven gehandhaafd. Voor zover nodig zullen de nu op bo vengenoemde wegen geldende ver keersmaatregelen worden aangepast. De op de voorgenomen verkeersmaatregelen betrek king hebbende tekeningen liggen, voorzien van een bijbehorende korte toelichting, met ingang van heden gedurende 14 dagen ter inzage op het Bureau Voor lichting van het Stadhuis. Gedurende die periode be staat de gelegenheid tot het indienen van schriftelijke bezwaren tegen het vaststellen van die maatregelen. Belanghebbenden worden voorts in de gelegenheid gesteld te worden gehoord in de openbare vergade ring van de Verkeerscommissie, die zal worden ge houden op woensdag 20 januari aanstaande in de Kantine van het Stadsbouwhuis, aanvang 15.30 uur. plan tot de gemeenteraad heeft gewend of di zwaren heeft tegen de wijzigingen, die bij de g stelling van het plan in het ontwerp zijn aangebi schriftelijk bezwaren tegen het vastgestelde pij dienen bij het college van Gedeputeerde State Zuid-Holland, Koningskade 1-2, 2596 AA 's-Gi Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Met de beste voornemens bezield gaat ieder va straks het nieuwe jaar weer beginnen. Aan het begin van dat nieuwe jaar willen wij u uitnodigen om in het Stadhuis samen met hi meentebestuur het glas te heffen op een voorsp 1982. Op maandagavond 4 januari a.s. staan gerzaal en aangrenzende ruimten hiervoor opei sen 20.00 en 22.00 uur. De burgemeester zal om 20.30 uur een korte jaarstoespraak houden. De leden van de gemeenteraad en ons college r het op prijs stellen u tijdens deze nieuwjaarsl komst te ontmoeten. Van deze gelegenheid maken wij tevens gebruik een plezierige jaarwisseling toe te wensen. d|SSE stel Burgemeester en Wethouders van Leiden, Uitbreiding van de woning ->rs- Smaragdlaan 11. bA,; !n'fcri Diversen Bestemmingsplan Groenoord Met ingang van 4 januari 1982 ligt gedurende één maand in kamer 213 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72 voor een ieder ter inzage het bestemmings plan Groenoord. Dit plan is op 9 november 1981 door de Raad vastge steld. Het gebied waarvoor het bestemmingsplan geldt, wordt begrensd door de Maresingel, Haarlem mertrekvaart, Gabriël Metzustraat, Floris Versterlaan en vervolgens de Willem de Zwijgerlaan, Koning straat en het Zwarte Pad. In vergelijking met het ontwerp van dit plan zijn in de voorschriften, de toelichting en de plankaart wijzi gingen aangebracht. Gedurende de hierboven genoemde termijn kan een ieder die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp- Burgemeester en Wethouders van Leiden make kend, dat zij voornemens zijn, met toepassing v' tikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordeni^iv artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning tf^ lenen voor uitbreiding van de woning Smaragdla*ei Het bouwplan ligt met ingang van 4 januari 19$ durende veertien dagen voor een ieder ter inzai kamer 108 van het stadsbouwhuis, Langegractüi w Een ieder wordt in de gelegenheid gesteld binner a termijn van tervisie-legging schriftelijke bezwan gen het verlenen van de bouwvergunning bij G|k meester en Wethouders in te dienen. Wel 'ns hout nodig? Bouwhout, timmerhout, sierhout, lijstwerk? Dan zijn zaken als geschaafd en geploegd, kwartrond en platstuk geen ge heimtaal voor u. Zoals ze dat even min zijn voor de verkopers in de Hgutbaan, zelfbouw centrum in Leider dorp. Jn de Houtbaan vindt u een as sortiment hout en houtprodukten, dat in de wijde omgeving van Leiden z'n weerga niet kent. De Houtbaan is hèt houtcentrum voor timmerlieden, bou wers, aannemèrs en professionele amateurs. Kortom, voor iedereen die hout voor 'n karwei nodig heeft. En de Houtbaan hééft hout... Op meer dan 5000 m2 ruimte staan alle mogelijke soorten en maten hout over-* zichtelijk opgesteld in ruime hallen tot uw beschikking. Klaar om opgeladen te worden, op uw bestel- of vrachtwagen, die u gewoon bij ons binnen rijdt. Dat spaart tijd, moeite en geld. Mocht u zélf geen vervoer hebben, dan brengen wij uw bestelling vanaf 30Q gulden franko karwei. Houtkenners van huis uit 120 Jaar ervaring betekent dat u ons gerust houtkenners bij uitstek mag noe men; dat kan van pas komen als u eens 'n probleem heeft, óf om een goed ad vies verlegen zit. Of gewoon... als u be hoefte heeft aan een vakkundig klank bord als 't om höut en bouwen met hout gaat. Wat dat allemaal wel niet kost? Vergelijk zélfom tot de konklusie te komen dat de Houtbaan uiterst kon- kurrerend geprijsd is. De komplete prijs lijst ligt voor u klaar. En wat de kwaliteit betreft: gegarandeerd eersteklas hout, van eiken tot grenen, van rabat tot panlat, Over assortiment gesproken... Naast al dat hout vindt u in de Houtbaan een keur van houtverwante pro- dukten voor de bouw, zoals plaatmaterialen en parketvloeren in tientallen soorten en maten isolatiematerialen, van glaswol tot tempex brandwerende materialen kwaliteitsdeuren, voor binnen en buiten fijnhout, lijstwerk en leefhout beitsen, lakken, dekoratieve wand- bekleding Allemaal even scherp geprijsd! 1 watervast - 0«pron/eo«, •w Rort I/V00*0*' raamhout ö.SO/ml *££5=5 L.S 20,95/pl. I Mzen InclualafhI Levering van onze goeducn J uitsluitend in handelslengten of hele platen; zaagmogelijkheden zijn uiteraard bij ons aanwezig. «iïnT Openingstijden: maandag van 9 uur tot half 1 dinsdag t/m donderdag 9 uur tot half 1 en half 2 tot 6 uur - vrijdag 9 uur tot half 1 en half 2 tot 5 uur - zaterdag half 9 tot 5 uur ZELFBOUW CENTRUM AB Leiderdorp - Zjldijk 22 - Telex 39275 - Telefoon 071 -899311 de HOUTBAAN" is een onderafdeling van HOUTIMPORT KLINKENBERG-FONTEIN B.V., grossier in bouwprodukten. Geld ligt op straat. Als u het daar tenminste neerlegt. U kunt het ook zelf in uw zak steken. Wilt u wat kwijt? Plaats dan een kleine advertentie in de Leidse Courant. Het kost bijna niets. Ook als u wat voordelig op de kop wilt tikken is een rubrieks advertentie de aangewezen weg. U bereikt 23.000 lezers, waaronder allicht iemand die heeft wat u zoekt. Het wordt u gemakkelijk gemaakt. Plaats uw tekst in onderstaande vakjes (één letter of letterteken per vakje) en itf oogopslag kunt u in de laatste kolom zieij. advertentie gaat kosten.Prijzen zijn excbi Extra meevallertje! p- Als u de advertentie op drie achtereenvf dagen laat plaatsen, hoeft u| voor 2 x te betalen. Bij 6 ad volgende dagen worden sli plaatsingen in rekening gel NB. U kunt ons ook bellen. Ons nummer 071-122244 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Deze advertentie x plaatsen opr De rekening sturen naar: Naam -Adres- Postcode- Woonplaats je lef oon_ brieven onder nummer 3,35 extra) worden afgehaald brieven moeten worden dooi bewijsnummer toezenden 2,65 extra) (aankruisen wat Stuur deze bon in open envelop, zonder postzegel naar: O J /O Leidse Courant, Antwoordnr. 10070,2300 VB Leiden. JvCiÜÓC LOtl/

Leidse Courant | 1981 | | pagina 4