de rijksoverheid vraagt 5f \F® NIEMEYER BV OFFICE-MANAGER IMABA ZEEFDRUK administratief medewerkster overduin koördinator praktijkbegeleiding (v/m) cost controllers quality inspectors KRUISWERK-DELFT 2 WIJKVERPLEEGKUNDIG LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 NOVEMBER 1981 ?k Theodorus Niemeyer B.V. - fabrikanten van o.a. Roxy Dual en Samson Shag - vraagt voor haar dochteronderneming in het westen des lands een: Plaats in de organisatie Betrokkene ressorteert rechtstreeks onder de Direktie. Funktie-informatie Tot de taak van deze funktionaris behoort: - leidinggeven aan het totale administratieve gebeuren; - supervisie over de orderbehandeling en logistiek; - toezicht op het komputer gebeuren, met name het beheer en de beveiliging van de programma's. Funktie-eisen Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een leeftijd van 25 jaar en ouder, die - een afgeronde H.E.A.O.-opleiding hebben; - goede kennis hebben van de Engelse. Duitse en Franse taal; - over goede kontaktuele en leiddinggevende kapaciteiten beschikken; - kommerciële belangstelling hebben. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Belangstellenden voor deze funktie kunnen hun sollicitatie met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring, richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 41, 9700 AA te Groningen. TABAK-SIGARETTEN De regionale kruisorganisatie VERENIGING KRUISWERK WESTLAND vraagt m.i.v. 1 januari 1982 een WIJKVERPLEEGKUNDIGE m/v met MGZ of HBOV-opleiding en in het bezit van rijbewijs B-E. Hij/Zij zal deel uitmaken van de basiseenheid Westland-Noord met als werkgebied Monster/- Poeldijk/Ter Heyde a/z Vacature voornamelijk in de wijk Ter Heyde aan zee. Onze voorkeur gaat uit naar een wijkverpleeg kundige, die bereid is in teamverband samen te werken, onder leiding van een hoofdwijkver- pleegkundige. Het team bestaat uit 6 wijkverpleegkundigen en 2 wijkziekenverzorgenden. De CAO voor Kruiswerk en Tuberculose bestrij ding is van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de hoofdwijkverpleegkundige Mw. J. Vonk. tel. 01740-21075. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het be stuur van de Vereniging Kruiswerk Westland, t.a.v. Mw. H. A. v.d. Kop-Hazeloop, administra tief medewerkster, Dijkweg 127, 2675 AC Honselersdijk. zoekt een (part-time) Wij vragen van u: - Opleiding op HAVO-niveau. - Boekhoudkundige ervaring/opleiding. - Goede contactuele eigenschappen. - Tenminste een 25-urige werkweek. Wij bieden u; - Een beloning, evenredig aan de belangrijkheid van'de functie. - 7 1/2% vakantietoeslag. - Tegemoetkoming in de reiskosten. Indien u zich geschikt acht voor deze func tie verzoeken wij u mondeling of schriftelijk te solliciteren. Imaba B.V. - Dobbeweg 11 - 2254 AG Voorschoten. Tel. 01717-4971. in Katwijk aan Zee staat het psychiatrisch centrum voor bejaarden OVERDUIN, dat plaats biedt aan 230 psycho-geriatrische bewoners en dat daar naast een dagbehande lingscentrum heeft. Tezamen met enkeie andere verpleeghuizen in de omgeving vervult OVERDUIN een regionale funktie ten aanzien van verplegings-, verzorgings-, en begeleidings- behoevende bewoners. in ons huis ontstaat binnenkort een vakature voor de funktie van psychiatrisch centrum voor bejaarden, deel uitmakend van "de Open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg Deze funktionaris is verantwoordelijk voor alle zaken betreffende de opleiding van leerling-ziekenverzorgenden, gedurende de praktijkleerperiode in het verpleeghuis. Momenteel zijn er 76 leerlingen in opleiding. Tot de taak behoort ónder meer: het bevorderen van integratie van theorie en praktijk. het onderhouden van de kontakten met de regionale school "De Zevensprong" te Leiden, waar de leerlingen de theorie lessen volgen, het bewaken van de vorderingen van de leerlingen, het geven van praktijklessen in de school en in het verpleeghuis, het onderhouden van kontakt met de hoofden van de verpleegafdelingen. het-organiseren van klinische lessen en bijscholingsaktiviteiten. Sollicitatiebrieven te richten aan de verpleegkundig adjunkt- direkteur de heer A. Lengton, Nachtegaal laan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H.). Hij of zij wordt geassisteerd door een team van praktijkbegeleidsters. Vereisten voor deze funktie zijn: diploma verpleegkunde A en/of B, diploma docent verpleegkunde of hiervoor studerend. Ervaring in het omgaan met psycho geriatrische patiënten en in het begeleiden van leerlingen strekt tot aanbeveling. De aanstellingsrang is afhankelijk van opleiding en ervaring. in overeenstemming met het karakter van het huis wordt van belangstellenden een posltief-christelijke levensovertuiging verwacht Nadere inlichtingen over de funktie worden graag verstrekt door de hoofddocente, mevrouw A C. Bergen, telefoon (01718) 1 54.41, toestel 113, oproeper 618. kA Major International Engineering and Construction Company requires (or Employment in The Hague: Applicant^ must have experience in the Petro Chemical field and must be pérfectly fluent in English. Please send full details of experience and qualifications, mentioning present salary and telephone no. to SANTA FE OVERSEAS INC. P.O.B. 84459,2503 AL The Hague - Attention: Mrs. L. Blok Zaterdag 19 december verschijnt bij deze krant de bijlage Bel voor informatie over adverteren in deze bijlage Hans Peterse 070*190792 Voor spoedige indiensttreding heelt Delft nog plaats voor (MGZ of HBOV) met volledige dagtaak. Delft heeft ca. 85.000 inwoners. Het werk is verdeeld over drie basiseenhedei "in taal 27 wijkverpleegkundigen en 7 wijkziekenverzorgenden. \Q De vacatures ontstaan in de stadswijken Buitenhof en Tanthof. BUITENHOF: Een vrijwel nieuwe stadswijk met hoog- en laagbouw, waar mi l verpleegkundigen en 1 wijkziekenverzorgende all-round wordt gewerkt. De ontstaat door vertrek van een der collega's. TANTHOF: Een nieuwe stadswijk in aanbouw, waarvan de a.s. 2 collega's „We werken all-round, maar het accent ligt op de jeugdgezondheidszorg. W ren activiteiten met het buurtwerk te ontwikkelen. In de wijk staat een niei doe permanent gebouw, waarin verschillende disciplines huisvesting vinden". C ontstaat per 1 januari a.s. wegen uitbreiding. De CAO-Kruiswerk en TBC-bestrijding is volledig van toepassing, l/e sollicitatie-procedure voorziet in een ruime mogelijkheid tot oriëntering making met a.s. collega's. Schriftelijks sollicitaties te richten aan het bestuur der Stichting Delftse Krui saties, Koornmarkt 64, 2611 EJ Delft. "lor c odu hoofd (mnl./vrl.) bureau hospitalisatie vac. nr. 1-2171/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne afdeling Volksgezondheidszorg in buitengewone omstandigheden (VIBO) De Afdeling heeft tot taak maatregelen te treffen op het terrein van de volksgezondheid om mede in het kader van de civiele verdedigingTte komen tot een zo goed mpgelijk functioneren van de gezondheids zorg in ramp- en noodsituaties. Functie-informatie: coördineren van de werkzaam heden van de rijksadviseurs voor het ziekenhuiswe zen in buitengewone omstandigheden; meewerken aan de beleidsvoorbereiding op het terrein van de volksgezondheid in ramp- en noodsituaties en met name m.b.t. de hospitalisatievoorziening voor slacht offers van rampen; onderhouden van contacten met en gevén van voorlichting aan functionarissen van ziekeninrichtingen en organisaties, werkzaam op het terrein van de volksgezondheid, alsmede aan func tionarissen van rijk. provincie en gemeente; optre den als coördinator binnen het directoraat-generaal van de Volksgezondheid m.b.t. het stelsel van rege lingen voor calamiteiten, incidenten e.d. Vereist: diploma VWO: ambtelijke ervaring in een contactuele en redactionele functie b.v.k. op het ter rein van de organisatie van de hulpverlening. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 5496.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 19 december 1981. adjunct-accountants (mnl./vrl.) vac. nr. 1-3193/0167 De Accountantsdienst is o.m. belast met het instellen van bijzondere onderzoekingen bij bedrijven. Functie-informatie: zelfstandig uitvoeren van onder zoekingen en rapporteren daarover. Vereist: studie voor registeraccountant gevorderd tot het onderdeel administratieve organisatie NIvRA of voltooide universitaire opleiding bedrijfsecono mie en beginnend met post-doctorale accountants studie. Ook zij die in het bezit zijn van volledig SPD kunnen solliciteren. B.v.k. enige jaren ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684,- per maand. Carrièremogelijkheden aanwezig. Tegemoetkoming in studiekosten en faciliteiten in de vorm van studieverlof. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1981. instructeur (mni./vri.) bedrijfszelfbescherming/calamiteiten bestrijding vac. nr. 1-3443/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat directie Algemene Zaken en Kabinet, afdeling Bijzondere Aangelegenheden Functie-informatie: het in staat van paraatheid hou den van de bedrijfszelfbeschermingsorganisaties van die diensten van het ministerie van Verkeer en Wa terstaat. dije onder het Besluit BZB vallen en in stand houden van Calamiteitenbestri|dingsorganisaties; geven van instructie inzake de beschermende maat regelen ingeval van ABC-oorlogvoering; opleiden van leden van brandweerploegen voor de diploma's Brandwacht 2e en 1e klas, Persluchtmaskerdrager en Pompbediener; opleiden van leden van reddings ploegen voor de diploma's Redder 2e en 1e klas en Instructeur Reddingsdienst; opleiden van leden van EHBO-ploegen voor de diploma's EHBO en GOR: adviseren bij de opbouw van BZB-organisaties, be schermingsplannen. de brandbeveiliging in de ge bouwen en inzake de inrichting van schuilgelegen- heden; voorbereiden en/of leiden van oefeningen in groter verband; controleren van de opleidingen bij diensten, welke door derden worden geïnstrueerd; controleren van het onderhoud van materiaal en ma terieel. Vereist: MAVO; de diploma's Brandwacht 2e 1e en Hoofdbrandwacht. Pefsluchtmaskerdrager, Instruc teur Brandweer en Persluchtmaskerdrager (nieuwe stijl). Instructeur Reddingsdienst, Kaderinstructeur EHBO ot bereidheid hiervoor te studeren; enkele ja ren ervaring als instructeur. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max, f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 januari 1982. inspecteur (mnl./vrl.) verbindingsaangelegenheden vac. nr. 1-3451/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat centrale afdeling Defensievoorbereiding, bureau Algemene Zaken De centrale Defensievoorbereiding heeft tot taak het leiding geven aan, alsmede het coördineren en con troleren van alle defensievoorbereidmgsaangele- genhedenvan het ministerie van Verkeer en Water staat Het bureau Algemene Zaken houdt zich o.a. bezig met begrötings- en telecommunicatiezaken Functie-informatie: inspecteren en controleren van voor de civiele verdediging aangeschafte telecommunicatie-apparatuur; controleren en toe zicht houden op verwerking van rekeningen voor ge leverde materialen en diensten; optreden als hoofd van de verbindingsdienst van een internationaal ver- voersorgaan bij oefeningen en onder buitengewone (oorlogs)omstandigheden; dit houdt o.m. in het tref fen van technische en operationele voorbereidingen op telecommunicatiegebied voor dit orgaan; organi seren van en leiding geven aan periodieke verbin dingsoefeningen; deelnemen aan werkzaamheden van NAVO-werkgroepen en voeren \>an interdepar tementaal overleg; leveren van een bijdrage aan dé beleidsvorming in interdepartementaal verband m.b.t. de beveiliging van elektronische/elektrische systemen tegen de gevolgen van elektromagneti sche puls (EMP); toezicht houden op de uitvoering van het overeengekomen beleid voor zover dit op het terrein van Verkeer en Waterstaat ligt; verzorgen van cursussen en lezingen op verbindingsgebied Vereist: HAVO of een hiermee vergelijkbare oplei ding: grondige kennis van de organisatie der natio nale en bondgenootschappelijke verbindingen; er varing op het gebied van de telecommunicatie; in zicht in de financieel-administratieve zaken; goede beheersing van de Engelse taal en kennis van de Franse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 19 december 1981. bedrijfsmaatschappelijk werker <mni./vri.) deeltijdarbeid, werktijden in overleg te bepalen vac. nr. 1-2497/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken ^hoofdafdeling Personeelszaken Functie-informatie: hulp verlenen aan personeelsle den met problemen in de werksituatie of thuis, sig naleren van storende arbeidsomstandigheden en meewerken aan het sociaal beleid; contacten onder houden binnen en buiten het Ministerie voor doelge richte functionering en vakbeoefening. Gevraagd: HBO b.v.k. bedrijfsmaatschappelijk werk eri ervaring in een soortgelijke functie; bereidheid deels ambulant werkzaam te zijn. Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1981. medewerker (mni./vri.) formatiezaken vac. nr. 1-3426/0167 Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne centrale afdeling Personeel, onderafdeling Formatiezaken Functie-informatie: adviseren over en onderzoek verrichten naar formatieplannen en organisatie veranderingen bij het departement; beoordelen en beschrijven van functies in samenhang met taak- waardering t.a.v. de formatievaststelling; becom mentariëren en formuleren van daaruit voort vloeiende formatievoorsteilen; concipiëren van brie ven en nota's. Vereist: HBS/HAVO, alsmede een personeelsge- richte (HBO) opleiding of ervaring in een soortgelijke functie bij de overheid. Standplaats: Leidschendam. Salaris: max. f 4684,- per maand. In het kader van het streven van hel Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare ën hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 19 december 1981. formatiemedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-3406/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij directie Personeelszaken, bureau Formatiezak ekst jen. Functie-informatie: onderzoeken, adviseren en er^' rapporteren m b.t. (her)waardering van functies a bevorderingsvoorstellen; verrichten van formal21 en functie-onderzoeken ten einde een bijdrage te leveren aan de totstandkoming van formatie- plannen (aantallen en aard van benodigde func personeej bij de onder het Ministerie ressortere diensten en instellingen), hiertoe onderhouden Pr0 contacten met beleidsdirecties, chefs, betrokke afdelingen van de directie Personeelszaken en de directie Formatiezaken van het ministerie vi Binnenlandse Zaken. Vereist: ten minste VWO B.v.k. een HBO opleid op technisch, agrarisch of economisch- administratief gebied. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 19 december 1981. r b hOOfd (mnl./vrl.) onderafdeling comptabele administrjiattii tevens rekenplichtige korps rijkspotó e v ivre 1-2147/0167 Ministerie van Justitie blee Na Functie-informatie: leiding geven a werkers; adviseren m.b.t. de financiële consequ ties t.a.v. het aangaan van verplichtingen; werking met het hoofd van de onderafdeling Al mene en Begrotingszaken behandelen van acco tantsrapporten; verlenen van goedkeuring doen van uitgaven; een bijdrage leveren aan de grotingsopstelling; toezicht houden op een juisli voering van de geautomatiseerde financiële stratie. 'h >1) k5 lor K" dnBe' IS i Vereist: diploma HBS of een hiermee vergelijk^ ine opleiding; diploma SPD c.q. diploma MBA en vi vorderde studie voor SPD. Ervaring op het gebit l S) van financieel/administratieve werkzaamheden de rijksoverheid strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4201,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 27 december 1981. 2e assistent-accountant (mnl./vrl.) vac. nr. 1-3450/0167 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Accountantsdienst Functie-informatie: controlewerkzaamheden. Vereist: ten minste MULO/MAVO of een hierme vergelijkbare opleiding; Praktijkdiploma Boekhc den. Enige jaren ervaring'met con'rolewerkzaan den strekt tot aanbeveling. me kho Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 19 december 1981 permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur- Maandag en dinsdag ook van 16.30 to 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onde' ir (070)-5012 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de geweni functie vermelde vacaturenummer (in linkerbove hoek van brief en enveloppe en voor elke vacatu' een afzonderlijke brief) en uw huisadres met posi code, zenden aan de Rijks Psychologische Diens Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitat'x brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 18