f&dw de rijksoverheid vraagt 1 mdmiót JOB CREATION LIMITED*)/ Slavenburg 's Bank gediplomeerde OFFSETDRUKKERS (mnl./vrl.) ervaren directiesecretaresse VERIEGENWOORDIGERS/SrERS Juridisch Administratief Kredietmedewerk(st) er PHILIPS Krawi-moj LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 NOVEMBER 1981 Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverij bedrijf te 's-Gravenhage verzorgt de produktie en uitgave van publikaties van de Rijksoverheid. In het bedrijf werken, verdeeld over de sektoren drukkerij, uitgeverij en Salaris, evenals de overige arbeids voorwaarden, volgens Rijksregeling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bij aanstelling tot 2432.- bruto per maand. Voor meerkleuren- drukkers is een uitloopmogelijkhefd aanwezig naar f 2642,- bruto per maand. Sollicitaties kurit U vóór 16 december 1981 richten aan de afdeling Per soneelszaken. Nadere informatie over bovenstaande funktie kunt U inwinnen bij de heer P. J. Hanff, Hoofd der Drukkerijen, telefoon 78 94 20. Lederle Nederland B.V., onderdeel van American Cyanamid Company, is gespecialiseerd in medische produkten. Het bedrijf is momenteel gevestigd te Haarlem, maar zal begin 1982 een nieuw pand in Zoeterwoude betrekken. Oeze verhuizing heeft helaas tot gevolg, dat onze huidige directiesecretaresse ons gaat verlaten. Daarom zoeken wij een opvolgster, die haar taak in Zoeterwoude-Dorp gaat overnemen, Zij gaat de marketing directeur en de marketing planning manager vakkundig terzijde staan. De vrouw die wij zoeken, weet door haar jarenlange ervaring precies wat dat inhoudt. Jonger dan 25 jaar zal zij dan ook zeker niet zijn. Zij heeft een flexibele instelling, organisatietalent en gevoel voor representatie en is gewend zelfstandig te opereren. De Engelse taal beheerst zij in woord, geschrift en in steno. Wij zouden het op prijs stellen als zij ervaring heeft op pharmaceutisch c.q. medisch gebied, hoewel dit niet absoluut noodzakelijk is. Herkent u zich in deze profielschets, neem dan snel contact op met Lederle Nederland B.V., de heer Tenkink, Waarderweg 45, jrmBuiPostbus 6161,2001 HD HAARLEM. Tel.: 023-31 9507. GEMEENTE LEIDSCHENDAM Burgemeester en wethouders van Leidschendam roepen solli citanten op voor de funktie van VAKLEERKRACHT LICHAMELIJKE OEFENING Het betreft oen tl|detl|ke funktie voor de duur van de afwezig heid. wegens zwangerschaps- en bevallingsverlof van Mn van do vakleerkrachten. Belangstelten den. die In het bezit zi|n van de wettelijke be voegdheid voor dit vak (onderwijzersakte met aantekening J, l.o.-akte lichamelijke oefening dan wel de akte M.O.-P) wor den uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de afdeling onderwijs en personeelszaken van de gemeentesecretarie, tel. 070-209350. toestel 200. LDét zoeken we even op. In de 'Uit'bijlage natuurlijk! I Ardanta is één van de grootste uitvaartverzekeraars van Nederland. Er werken ruim 100 mensen, waarvan ca. 65 in de buitendienst. Ardanta's Persoonlijke Uitvaart- polis geett recht op een volledig verzorgde uitvaart. Een voortreffelijke verzekering die zich mag verheugen in een grote belangstelling. Wat dat betreft spreekt de snelle groei van Ardanta voor zich. Een prettige werksfeer en goede kollegialiteit zijn kenmerkend voor ons bedrijf. De juiste mensen bieden wij een prima inkomen en volop karrière-mogelijkheden. is ei ut/iff Ardanta zoekt Een fijne baan in vaste dienst met volop toekomstmogelijkheden U hebt een opleiding op MAVO-niveau, enige verkoopervaring, kunt goed met mensen overweg, beschikt over een flinke dosis doorzettingsvermogen en bent 25 jaar of ouder? Dan heeft Ardanta een uitstekende baan voor u als vertegenwoordiger/ster in vaste dienst. Door middel van huisaarvhuis bezoek in uw regio, gaat u Ardanta-verzekeringen afsluiten. Afwisselend werk met de nodige vrijheid. Uw werktijden liggen hoofdzakelijk in de middagan avonduren. Na een korte inwerk-periode gaat u geheel zelfstandig werken. U weet zich daarbij wèl voortdurend geruggesteund door onze inspekteur. De kwaliteit van onze verzekeringen garandeert een hoge produktie. Wij bieden u een uitstekend basissalaris, voor extra produktie een interessante provisie, een prima pensioen- en autokostenregeling en 23 dagen vakantie. Bij gebleken geschiktheid kunt u doorgroeien tot b.v. hoofdvertegenwoordiger en (adjunkt-)inspekteur. Geïnteresseerd? Stuur dan een briefje naar onderstaand adres. Even bellen mag natuurlijk ook. Wat ons betreft kunt u spoedig aan de slag. Reageer daarom snel, liever vandaag nog dan morgen! ardanta rayoninspekteur de heer G M Oostenbrink, Nolenstaan 6. 1161 CH Zwanenburg. Teleloon 02907-5437. N.V. Slavenburg's Bank zoekt voor haar kantoor 's-Gravenhage, Parkstraat 24 - 28 een Zijn/haar functie zal o.m. bestaan uit de volgende taken: het behandelen van kredietzaken met betrekking tot de juridische aspecten het behandelen en redigeren van bankgaranties het toezicht houden op de krediet- en garantie administratie (w.o. zekerheden-administratie) het verzorgen van diverse rapportages het tz.t, bij gebleken geschiktheid en interesse, behandelen van kredietzaken. Voor de vervulling van deze functie denken wij aan kandidaten met bij voorkeur H.EAO.- juridische of vergelijkbare opleiding zo mogelijk enige ervaring leeftijd 24 - 28 jaar. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van N.V. Slavenburg's Bank, Parkstraat 24 - 28, 2501 BJ 's-Gravenhage. Vooraf kunnen eventueel telefonische informaties worden verkregen bij de heer R. van Bendegom, telefoon (070) 469664, toestel 121 Job Creation Limited (JCL) is een onderneming die in opdracht van gro te bedrijven en oveiheidsinstanties nieuwe werkgelegenheid kreëert Dit gebeurt zowel om het verlies aan werkgelegenheid ten gevolge van be drijfssluitingen te beperken als in het algemeen de werkeloosheid te vermin deren. JCL hanteert daartoe een suksesformule waarmee - met name in Engeland - thans duizenden banen per jaar gekreëerd wonden: Middels een prqjektmatige aanpak worden faciliteiten geschapen die het voor kleinefre) ondernemingen beter mo gelijk maakt om te bestaan en om te groeien. Zo wondt redelijk goedkope bedrijfsruimte beschikbaar gesteld, die eenvoudig kan worden aangepast aan de individuele behoeften van de betreffende ondernemingen; deze be drijfsruimte kan op aantrekkelijke voorwaarden wonden gehuurd. Per groep van bedrijven die in éën of meer gebouwen bij elkaar wonden ondergebracht ("ondememerscen- trum") zullen bepaalde centrale faci liteiten beschikbaar zijn, zoals een telefoniste/receptioniste, een typiste, kopieerapparatuur, telex, vergader ruimten en (geautomatiseerde) be drijfsadministratie. Een "JCL-team" zal ondernemers initiatieven beoor delen en (aankomende) ondernemers adviseren en begeleiden; zelfs daad werkelijke ondersteuning is daarbij niet uitgesloten Het JCL-hoofdkan- toor is in Londen JCL in Nederland Nu start JCL in Nederland meteen eerste opdracht het "Philips Job Creation Project" in de regio Den Haag. Ter verzachting van de gevol gen van een noodzakelijke bedrijfs sluiting zal JCL tenminste 300 ar beidsplaatsen scheppen in de regio Den Haag. Daartoe wordt thans een JCL-team geformeerd dat in ieder geval voor de duur van het projekt zijn.basis in Den Haag zal hebben. Vakatures Voor dit team zoekt JCL nog twee aktieve en eneigieke mensen die in hechte samenwerking met andere le den van het team mede-verantwoor delijkheid willen dragen voor het welslagen van het projekt De vakante funkties binnen het JCL- team zijn: 1. Bedrijfsadviseur (M/V) Betrokkene moet in staat zijn zich zelfstandig een oordeel te vormen over de mogelijkheden en moeilijkhe den vanondememersinitiatievea Hij moet daarbij initiërend en motiverend te werk gaaa Daartoe dient hij be kend te zijn met de verschillende fa cetten van de kleinschalige bedrijfs voering De bedrijfsadviseur zal veel kontakten moeten opbouwen en on derhouden met overheidsinstanties, banken en andere bedrijven Kennis van de Engelse taal is gewenst De leeftijd mag niet ver onder de dertig jaar zijn 2. Sekretaresse (M/V) Gezocht wordt naar een flexibele persoonlijkheid die binnen het team een samenbindend element kan vor men Betrokkene verricht in ieder ge val de sekretariaatswerkzaamheden van het team, maar daarnaast zal er ook nog veel te doen zijn Zo be paalt zij voor een belangrijk deel het gezicht naar buiten heeft zij veel kontakt met mensen buiten het team en zal zij inspringen waar dat nodig is. Kennis van de Engelse taal is een voondeel. De leeftijd mag niet ver on der de dertig jaar zijn De salariëring van de leden van het JCLteam zal volledig overeenstem men met het belang van deze uitda gende funkties. JCL kent een winst- delingssysteem dat afhankelijk is van het sukses van de onderhanden pro- jektern Sollicitaties Voor sollicitaties gelieve u te schrij ven naar Patrick Naylor, direkteur van Job Creation Ltd., 17/18 Old Bond Street, London WIX3DA, England. Sollicitaties kunnen in de Engelse of Nederlandse taal gesteld worden; zij dienen in ieder geval een volledig curriculum vitae te bevatten en antwoord te geven op de vragen waarom u in één van de bovenge noemde funkties geïnteresseerd bent en waarom JCL in u geïnteresseerd moet zijn. medewerker (mni./vri.) vac. nr. 1-3394/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk centrale directie Personeelszaken en Arbeidsvoor waarden, afdeling Formatiebeleid De taak van de Afdeling omvat het adviseren over formatie-opstellingen, formatiewijzigingen en reor ganisaties binnen het departement en de daaronder ressorterende diensten en instellingen; het nader uitwerken van orgaanbeschrijvingen en het waarde ren van functies waarbij gebruik wordt gemaakt van de binnen de rijksoverheid geldende methode. Vereist: ten minste diploma VWO. gevolgd door een hogere beroepsopleiding (b.v. HEAO of Pedagogi sche Academie) en op het vakgebied gerichte aan vullende opleidingen, alsmede enige jaren ervaring In het vakgebied. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 4684,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 19 december 1981. coördinator consulenten (mnl./vrl.) tevens plv. hoofd onderafdeling tewerkstellingszaken vac. nr. 1-1)59/0167 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid afdeling Tewerkstelling Erkende Gewetensbezwaar den (TEG) Militaire Dienst De afdeling TEG. bestaande uit ca. 50 medewerkers, heeft tot taak de uitvoering van de Wet gewetens bezwaren militaire dienst v.w.b. het tewerkstellings beleid. De onderafdeling Tewerkstellingszaken houdt zich o.m. bezig met het plaatsen en begelei den van hen die voor tewerkstelling in aanmerking komen. Functie-informatie: instrueren en leiding geven aan 10 consulenten; coördineren van de werkzaamhe den; analyseren en verrichten van detailonderzoek om inzicht te krijgen in de vraag voor en het aanbod van erkende gewetensbezwaarden i.v.m. tewerkstel lingen; geven van adviezen en signaleren van de noodzaak tot aanpassing van het tewerkstellingsbe leid.; behandelen van de meer gecompliceerde rechtspositie-aangelegenheden. Vereist: b.v.k. diploma HBO personeelswerk of een hiermee vergelijkbare opleiding, dan wel een gelijk waardige combinatie van diploma MBO en ervaring dre aansluit op genoemd werkgebied; leidingge vende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201,- per maand. In het kader van het streven het aantal vrouwen bin nen deze afdeling te vergroten wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukke lijk verzocht te solliciteren. Een profielschets en een functie-informatieformulier kan telefonisch gevraagd worden onder nr. (070)- 624611,tst. 2889. Naar deze functie kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier vóór 18 december 1981, dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermel ding van het vacaturenummer en uw hulsadres met postcode, bij de Rijks Psychologische Dienst. financieel medewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-3339/0167 Ministerie van Justitie directie Kinderbescherming afdeling Financiën Functie-informatie: vaststellen van inrichtings- prijzen, apparaats- en inspectiekosten van de voogdij-instellingen; behandelen van protesten en verzoeken m.b.t. ter zake genomen beslissingen; maken van financieel-economische analyses. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 12 december 1981. financieel-administratloa medewerker (mni./vri.) var vac. nr. 1-3334/0167 KV |n Ministerie van Cultuur, Recreatie en v Maatschappelijk Werk |gn directie Sportzaken, afdeling Financieringsy^e Arbeidsaangelegenheden in de Sport we Vs De Afdeling houdt zich bezig met de sociaafom economische problematiek die samenhang realiseren van een optimaal patroon van arle standigheden van werknemers in de sport ^tan evenwichtige financieringsmethoden in de sector. ®r* het Functie-informatie: zorg dragen voor een s 0| uitvoering van het afdelingsbeleid op finandc fT administratief gebied; verzamelen, rubricefdp preteren en verwerken van gegevens en doirdt voorstellen in het kader van de ontwikkeling t luatie van het (subsidie)beleid van de Afdelfed stellen en bewaken van de afdelingsbegrotfloc cipiëren van rapporten, brieven en adviezer in Vereist: MBO. b.v. diploma MEAO of een hfi^ vergelijkbare opleiding; studerend voor MlLf Ervaring in soortgelijke werkzaamheden s" aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 3215,- per maand. In het kader van het streven van het Ministdf aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogi ties te vergroten, wordt vrouwen die menerr gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verj solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 12 december 19( sectiemedewerker (mnmo pp Vac. nr. 1-3391/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschapp^^ directoraat-generaal voor het Voortgezet CL^ directie Bouwzaken Onderwijs, afdeling Sc( bouw Beroepsonderwijs ovt Functie-informatie: behandelen en admini^J begeleiden van de bouwvoorbereiding en aM1^ ling van scholenbouwprojecten, stichting v^161 lijke voorzieningen, huren van onderwijsvot gen en onderhoudswerkzaamheden in de <j~ scheidene fasen en vormen t.b.v. scholen e lengemeenschappen voor beroepsonderv tuten voor vormingswerk en instituten voor£ vesting van schipperskinderen. Vereist: ten minste HAVO/MEAO of een hié vergelijkbare opleiding; goede schriftelijke! kingsvaardigheid. Standplaats: 's-Gravenhage, t.z.t. Zoeterrr Salaris: max. f 3215,- per maand. In het kader van het streven van het Ministd aantal vrouwen m.n. In middelbare en hoga ties te vergroten, wordt vrouwen die menei gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk ver| solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is aam Sollicitaties inzenden vóór 12 december 13 permanente banenmaf Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus^ 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 to 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 1(| 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt! nummer (070)-501226. Bovengenoemde salarissen zijn in het a afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervai en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet andei aangegeven, onder het bij de gewenste fut vermelde vacaturenummer (in linkerbovei van brief en enveloppe en voor elke vacati een afzonderlijke brief) en uw huisadres n jiff - code, zenden aan de Rijks Psychologisch* Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van brief wordt u door het desbetreffende mil de dienst of instelling toegezonden. ker

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16