TOYOTAVOORDEEL-SHO oo mededelingen gemeentebestuur m leiden 9tlm13 nov.'öl ■Ol BANDEN Laatu verzekeren door uw buurman MET EEII ADVERTENTIE IM DE KRAMT BEREIKT U MEER «HINSÉj TOYOTA Ie i d e ri PRIJSVOORDEEL VAN 555 tot 3205 GULDEN. Op alle Corolla- en Carina modellen. MICHELIN LEIDSE COURANT VRIJDAG 6NOVEM Deze tijdelijke aanbieding geidt zolang de voorraad strekt Al nOVOOR M'NPERGËLP Afgebeeld: Corolla 1.3 4-deurs Special. BIJ ONS IS VOORDEEL HEELGEWOON. Importeur: Louwman Parqui, Industrieterrein Dombosch 1. Steurweg 8,4941 VR Raamsdonksveer. Tel. 01621-85900. Prijzen incl. BTW af depot. Wijzigingen in prijs en uitvoering voorbehou (ellG LEIDEN Autom.bedr. Vlasveld, Haarlemmerweg 49A,Tel. 071-134689/142855 RIJNSBURG Garage Dijksman B.V., Oegstgeesterweg 17-23 .Tel. 01710-20500/20941 TER AAR Autom.bedr. J.J. van der Geest, Westkanaalweg 37, Tel. 01722-2132 ZOETERWOUDE Garage Heemskerk, Schenkelweg 109.Tel. 01715-1220 DE PROVINCIALE WATERSTAAT IN ZUID-HOLLAND BEKENDMAKING De Provinciale Waterstaat in Zuid-Hol land maakt bekend, dat in de nacht van dinsdag 10 november 1981 op woens dag 11 november 1981 tussen 00.30 en 06.00 uur de rijksweg Haagsche Schouw-Leiden en Waddingerplein te Leiden vanaf het kruispunt Haagsche Schouw tot de Waddingerbrug in de ge meente Leiden zal worden afgesloten voor doorgaand verkeer in verband met. werkzaamheden aan de in deze weg ge legen spoorwegovergang. Passage van de spoorwegovergang door voetgangers en (brom)fietsers is tijdens de afsluiting wel mogelijk. Het districtshoofd. Concurrerende prijzen voor alle merken! Garantie op al onze banden gedurende de gehele gebruiksduur. Goed uitlijnen en balanceren is van levensbelang voor U en Uw banden! Al ruim 70 jaar experts van vader op zoon. Leggen u graag alles uit wat u nog niet snapt van een bepaalde verzekering. Wikken en wegen. En kiezen dan samen met u precies de verzekering die bij u past. Maar iets 'aansmeren' zullen we u nooit doen. Fn.H.unnder En zonen Hoge Rijndijk 49. 2382 AB Zoeterwoude. Telefoon 071 -89 93 17. Voor goeie verzekeringen met persoonlijk advies. Kijk eens in de o 'Uit'bijlage, dan krijgt u de - 8 smaak te pakken! Commissie vergaderingen Commissie voor Politionele Aangelegenheden en Algemene en Bestuurlijke Aangelegenheden. Maandag 9 november a.s. om 17.00 uur in de B&W-kamer van het stadhuis. Gezamenlijke vergadering. Comm. Pol. Aang. Agenda: Beleidsnota Politie. Comm. ABA. Agenda: Reddingsmaterieel. Rapport brandweer over discotheken. Krediet f 18.000,—voor twee dienstauto's. Beschikbaarstelling van een bedrag van f 3.500,— voor de ombouw van de huidige commandowagen tot duikersauto. Statuten dierenasiel. Internationale uitwisselingen. Commissie voor Maatschappelijke Aangelegen heden, Volksgezondheid en Cultuur. Woensdag 11 november a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Struktuurrapport Gemeentelijke Sociale Dienst. Nieuwbouwplannen stadskantoor Welzijn. Commissie voor Financiën. Woensdag 11 november a.s. om 20.00 uur in ka mer 204 van het stadhuis. In deze vergadering zullen voorstellen worden, besproken welke onlangs in diverse vergaderin gen van andere commissies aan de orde zijn ge weest en waarvan nu in hoofdzaak de financiële aspecten zullen worden bezien en verder: Huisvesting Ned. Ver. v. Huisvrouwen/Leidse Vrouwenraad. Informatie over het Gemeentelijk Administratie Systeem. Vaststelling rekening-courant-krediet Bank voor Ned. Gemeenten. Aangaan kasgeldleningen gedurende 1982. Vaststelling tarieven 1982 rekening-courant Ned. Middenstandsbank. Verhuring en kredietverlening herstel pand Haven plein 3. Voorschot vergoeding vijfjarig tijdvak 1976/1980 aan besturen van bijzondere kleuterscholen. Voorschot vergoeding, vijfjarig tijdvak 1978/1982 aan besturen van bijzondere scholen voor moeilijk lerende kinderen. Voorlopige vaststelling bedragen vijfjarig tijdvak 1979 t/m 1983 Voortgezet onderwijs. Verplichte keuring brandweerwagens. Overdracht beheer noodgebouwtje Stedelijk Gym nasium. Vaste geldlening van 15 min. Fonds Bovenwijkse Voorzieningen. Voorschot vergoeding vijfjarig tijdvak 1978/1982 aan besturen bijzondere scholen voor g.l.o. Commissie voor Ruimtelijke Ordening/ Open bare Werken en Verkeer. Donderdag 12 november a.s. om 16.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: B en W besluit d.d. 20-10-1981 inzake openbaar making bouwaanvragen en bouwvergunningen. B en W besluit d.d. 9-10-1981 inzake achterstallig onderhoud bomen begraafplaats "Groenesteeg". Presentatie schetsontwerpen van een drietal brug gen in het gebied Boekhorst en Koppelstein. Besteding/aanpassing Fonds Bovenwijkse Voor zieningen. Aanleg viaduct Gooimeerlaan/Broekweg en ande re fietsvoorzieningen. Besluit van G.S. tot gedeeltelijke onthouding van goedkeuring van het bestemmingsplan Vogelwijk. Wijziging A.P.V. (winkelkarretjes). Presentatie schetsontwerpen Morspoortkazerne- terrein. Dit agendapunt zal om plm. 18.30 uur aan de orde worden gesteld en gemeenschappelijk worden be handeld met de Commissie voor Volkshuisves ting, Bouwzaken, Sporten Recreatie. Concept-raadsvoorstel tot vaststelling van het be stemmingsplan Transvaal. Dit agendapunt zal om plm. 19.00 uur aan de orde worden gesteld en gemeenschappelijk worden behandeld met de commissies voor volkshuisvesting, bouwzaken, sport en recreatie en voor economische aangele genheden en personeelszaken. Concept-raadsvoorstel tot vaststelling van het be stemmingsplan Pancras-West. Dit agendapunt zal om plm. 21.00 uur aan de orde worden gesteld en gemeenschappelijk worden behandeld met de Commissies voor Volkshuisvesting, Bouw zaken, Sport en Recreatie en voor Econo mische Aangelegenheden en Personeelszaken. Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde puntert het woord wil len voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de adjunct-secre taris van de Commissie voor Ruimtelijke Orde ning, Openbare Werken en Verkeer, de heer A.J.M. van Paridon, telefoon 254493 kenbaar te maken. Overige Commissie- en Projectgroep vergaderingen Ontwerp-bestemmingsplan Vreewijk e.o.- Maandag 9 november a.s. om 20.00 uur in kamer 112 van het stadhuis. Agenda: Vaststelling verslag d.d. 2-11-1981. Afsprakenlijst. Ingekomen stukken en mededelingen. Opstellen van uitgangspunten. Projectgroepvergadering Groenoord. Woensdag 11 november a.s. om 20.00 uur in het nieuwe buurthuis Pasteurstraat 23. Agenda: Voortgang verbetering woonomgeving. Nieuwbouw Olga - terrein. Woningverbetering L.W.S. Bestemmingsplan. Verplaatsing speeltuin. Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot ..s"; 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Diversen Het verslag is kosteloos verkrijgbaar bij - de informatiebalies in het stadhuis en het stads- bouwhuis. - de stichting Welzijn, Breestraat 117. - de stichting Leidse Studentenhuisvesting, Doelen gracht 4b. Verslag stuurgroep huisvesting alleenstaanden en 2-persoons- huishoudens Dezer dagen is een overzicht verschenen van de akti- viteiten, die deze stuurgroep tussen 1975 en 1981 heeft verricht. Het verslag bevat o.m. artikelen over - de onderzoeken van de stuurgroep. de bouwaktiviteiten die Studentenhuisvesting en Huisvesting Werkende Jongeren samen met de^ stuurgroep heeft aangepakt. - nieuwbouw- en verbouwingsplannen die op stapel staan. - deadviezen van de stuurgroep aan B&W. Intocht Sinterklaas op zaterdag 14 november. Op zaterdagmiddag 14 november vindt de jaarlijkse aankomst en intocht van Sinterklaas in leiden plaats. Het programma ziet er als volgt uit: 13.30 uur - aankomst per boot aan de Haven. 13.45-15.00 uur - feestelijke optocht door de bin nenstad langs de route: Haven- Havenplein - Haarlemmerstraat - Prinsessekade - Bostelbrug - Kort Rapenburg - Breestraat - Hoge Woerd - Watersteeg - Nieuwe Rijn - Botermarkt - Stadhuisplein. Vervolgens is er een ontvangst op het Stadhuis en optreden op het Stadhuisplein. 15.00-16.00 uur - terugkeer naar de Haven. Het is niet uitgesloten dat het verkeer in de binnen stad tijdelijk enige stremmingen ondervindt. Bestemmingsplan Hoge Rijn dijk Het bestemmingsplan Hoge Rijndijk, betrekking hebbend op (globaal) het gedeelte tussen de Hoge Rijndijk en de belendende gronden tussen de Lei- derdorpsé brug en Rijksweg 4. is op 3 april 1978 door de gemeenteraad vastgesteld. Op 27 maart 1979 is het plan door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland (gedeeltelijk) goedgekeurd. Tegen deze beslissing is één appellant in beroep gegaan bij de Kroon. Bij Koninklijk Besluit van 10 augustus 1981, nr. 8 is appellant niet ontvankelijk verklaard in zijn beroep. Door de beslissing van de Kroon is de goedkeuring onherroepelijk geworden. Het bestemmingsplan ligt voor een ieder ter inzage in Kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Met ingang van 11 november 1981 ligt voor een ieder gedurende één maand ter inzage de ontwerp- herziening van het bestemmingsplan Hoge Rijndijk II in Kamer 214 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72. De herziening omvat enkele wijzigingen en aanvul lingen van het onder 1 genoemde plan. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen het ontwerp indienen. Vaststelling gewijzigde ver ordening op de markten Op 6 april 1981 heeft de gemeenteraad de verorde ning op de Markten vastgesteld. Het gaat hier om een geheel vernieuwde versie, van de nog geldende verordening uit 1971. Laatstge noemde was dringend aan vervanging toe. De nieuwe verordening op de markten zal met in van dinsdag 1 december a.s. (1981) officieel in king treden. Vanaf maandag a.s. is de verordening voor een ter inzage gelegd in het gemeentelijk informatii trum. Eerste herziening van het stemmingsplan Leiden-De Ki Met ingang van 10 november 1981 ligt voor een gedurende één maand ter inzage de eerste herzie van het bestemmingsplan Leiden-De Kooi, in k 212 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 7 Leiden. Deze herziening werd vastgesteld door de Geme< raad in haar vergadering van 12 oktober 1981 (Ra voorstel no. 208). De herziening van het bes mingsplan Leiden-De Kooi omvat enige aanpa jn gen van de voorschriften. De belangrijkste redt de realisering mogelijk te maken van een groter tal woningen in de Kooihof. De herziening is op enkele ondergeschikte puntei wijzigd vastgesteld in vergelijking met het ontw Aangezien tegen het ontwerp van deze herzie van het bestemmingsplan Leiden-De Kooi geen zwaarschriften zijn ingediend kunnen gedurende vengenoemde termijn alleen degenen, die bezw hebben tegen wijzigingen, welke bij de vastste van het plan zijn aangebracht, schriftelijk daart bezwaren indienen bij het College van Gedeputi Staten van Zuid-Holland (adres: Koningskade 2596 AA 's-Gravenhage) Ontwerp-bestemmingsplan Academiewijk verschoven na 10 december. Op verzoek van enkele burgers is besloten de bel e j deling van het ontwerp-bestemmingsplan Acadei na wijk door de commissie Ruimtelijke Ordening (dr niet zoals eerder aangekondigd op 3 december, r de op donderdag 10 december te houden.' Dit met n hf omdat voor veel middenstanders die in het plan geïnteresseerd vanwege het Kort Rapenburg 3 cember een zeer ongelegen dag is i.v.m. de Sir|R/ klaasdrukte. Autobezitters opgelet Vanaf dinsdag 3 november a.s. wordt in het cenl een verscherpte controle op het parkeren uitgev< De parkeerpolitie zal met name Langebrug, St< schuur. Gangetje, Nieuwe Rijn, Koornbrugsteeg, termarkt en Breestraat als route nemen, Deze verscherpte controle op het gebruik van keermeters/parkeerschijven etc. zal voor onbepa. tijd, strikt elke dag worden uitgevoerd. Autobezitters/parkeerders opgelet dus!!! Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 17 en 19 maandag 9 november Wijk 18 en 22 woensdag 11 november Wijk 21 en 23 donderdag 12 november Wijk 20 en 26 vrijdag 13 november

Leidse Courant | 1981 | | pagina 18