mededelingen gemeentebestuur leiden 12 tm 16 okt. '81 Wanneer wordt U door Bureau Huisvesting geholpen? Wie zijn er nu aan de beurt? jer Gemeenteraad De gemeenteraad vergadert op maandag 12 ok tober a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Beëdiging en installatie van het nieuw benoemde lid van de Gemeenteraad, de heer drs. G.M. de Vries. Benoeming gemeenteraadslid voor diverse raads- en niet zijnde raadscommissies. Benoeming ambtenaar van de Burgerlijke Stand. Benoeming Directeur van de Dienst Sociale Werk voorziening. Benoeming leden van de Commissie van Advies (Vorderingscommissie). Benoeming Directeur Gemeentelijke Accountants dienst. Krediet voor de aanleg van een rioleringssysteem op de volkstuincomplexen Ons Buiten, Veldheim, Oostvliet, Roomburg en Onderlinge Tuinvereniging. Krediet voor de inrichting van de nieuwbouw van het Rekencentrum. Vaststelling bestemmingsplan d'Oude Morsch. Vaststelling structuurschets voor het Schutters veld. Uitgifte in erfpacht van grond en verkoop van wo ningen aan de Hooglandsekerkgracht. Verkoop grond ten behoeve van de uitbreiding van de begraafplaats Rhijnhof Verhuur industriegrond met opstallen aan de Mors- weg aan Wernink Beton. Vaststelling eerste herziening van het bestem mingsplan Leiden-De Kooi. Beschikbaarstelling krediet voor de aankoop van een computer t.b.v. het Rekencentrum. Vaststelling Afvalstoffenverordening. Aanvullend krediet voor de verbouwing van het pand Herenstraat 64. Wijziging financiering van de Boddaertcentra. Wijziging gemeentebegroting en de begrotingen van een aantal takken van dienst voor het dienst jaar 1981. Beschikbaarstelling krediet in rekening-courant aan de Stichting Streekschool voor Beroepsbegelei dend Onderwijs in de regio Leiden. Overdracht Rijksweg 11 (Haagweg en Rijndijk). Krediet voor financiële bijdragen aan Bureau Inno- tech ten behoeve van Adler B.V. Vaststelling Verordening bijdragen stichtingskos- ten clubaccommodaties sportorganisaties. Onttrekking aan het beheer van de Stichting Leidse Jeugd Actie van het leningen- en schenkingen fonds en een aantal jeugdverblijven. Krediet voor de uitbreiding van de Mytylschool met een ruimte voor meervoudig gebruik. Ontbinden van pachtrechten van enige percelen tuinland in de Roomburgerpolder. Krediet voor het slopen c.a. van panden gelegen buiten de aangewezen saneringsgebieden Heren gracht-Zijlsingel en De Camp. Uitgifte in erfpacht van een perceel grond en ver koop van de opstal Oude Rijn 79/79a. Vaststelling bedragen van de vergoeding per leer ling voor administratiekosten en vaststelling van de exploitatievergoeding aan de besturen van de bij zondere scholen voor buitengewoon onderwijs over het jaar 1979. Vaststelling exploitatievergoeding bijzondere kleu terscholen over het jaar 1979. Vaststelling bestemmingsplan Groenoord. Krediet voor het slopen c.a. van het voorm. Krantz- complex aan de Langegracht en aan de Oude Sin gel. Uitgifte in erfpacht van een perceel grond aan de Langegracht. Programma voor woningbouw, woningverbetering (vernieuwbouw) en wijkverbetering voor de perio de 1981 tot en met 1985. Beschikbaarstelling krediet ten behoeve van de huisvesting van een internationaal kinderdagver blijf in de H. Hartschool aan de Lusthoflaan. Vaststelling van de Verordening tot registratie van bouwvergunningen. Wijziging van de Bouwverordening. Wijziging van de Bouwverordening i.v.m. invoe ring Bouwregistratieverordening. Uitgifte van grond in erfpacht in De Camp ten be hoeve van bejaardenwoningen. Aanvullend krediet voor de restauratie van de nog aanwezige muurresten van de Vrouwenkerk en de aanleg van een plateau binnen de vroegere buiten muren van deze kerk. Krediet voor de inrichting van de kleuterschool, uitgaande van de Stichting Rudolf Steinerschool te Leiden. Commissie vergaderingen f v Commissie voor Maatschappelijke Aangelegen heden, Volksgezondheid en Cultuur. Woensdag 14 oktober a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Uitgifte in erfpacht van 3 percelen grond aan de Stichting Voorzieningen Gehandicapten noordelijk Zuid-Holland. Reglement 1 commissie kunstopdrachten. Rapport Werkgroep Wijkgezondheidscentrum Morskwartier. Voordracht t.b.v. vacature in de deelcommissie voor Schouwburgzaken (vacature Zonnevylle). Door de WD-fractie wordt voorgesteld de heer drs. G.M. de Vries. Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken en Verkeer. Donderdag 15 oktober a.s. om 16.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Toelichting op het voorlopig schetsontwerp voor de restauratie van de Boerhaavezalen door archi tect Peetoom. Toelichting op de tekeningen van het stadskantoor Welzijn aan de Langebrug door de architect van Oerle. Kennismaking met het hoofd van de hoofdafdeling Bouw en Woningtoezicht de heer ir. F.B. van Hamme. Voorbereidingsbesluit voor het Diamantplein e.o. en voor een terrein aan de Turkooislaan. Verkeersafwikkeling Koningstraat, Marnixstraat en .de Kooilaan. Inspraaknotitie m.b.t. het opengraven van het Kort Rapenburg. Varianten verkeersoplossing Plantagelaan in het kader van het busbanenplan. B en W besluit d.d. 29-9-1981 inzake vaststelling aanleghoogte wegen van het voormalig L.A.F. ter rein. B en W besluit d.d. 11-9-1981 inzake de aankoop Morsweg 55a t/m g ged.. B en W besluit d.d. 8-9-1981 inzake adviesaanvraag sloopvergunning pand Haagweg 57. Wijziging A.P.V. (winkelkarretjes). Bespreking over de thans circulerende informatie bladen. Vaststelling bestemmingsplan Levendaal-v^st. Dit agendapunt zal gemeenschappelijk worden be handeld met de commissies voor volkshuisvesting, bouwzaken, sport en recreatie en voor econo mische aangelegenheden en personeelszaken en zal plm. 19.00 uur aan de orde worden gesteld. Vaststelling bestemmingsplan Maredijk. Dit agen dapunt zal gemeenschappelijk worden behandeld met de commissies voor volkshuisvesting, bouw zaken, sport en recreatie en voor economische aangelegenheden en personeelszaken en zal plm. 21.00 uur aan de orde worden gesteld. Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde punten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de verga dering aan de adjunct-secretaris van de commissie voor ruimtelijke ordening, openbare werken en ver keer, de heer A.J.M. van Paridon, telefoon 254493 kenbaar te maken. Overige Commissie- en Projectgroep vergaderingen Commissie voor de Beroep- en Bezwaarschrif ten. Maandag 12 oktober a.s. kamer 112 van het stadhuis. 9.45 uur: Uitspraak inzake het beroep van de heer mr. C. van Paridon inzake weigering bouwvergunning Zwanenzijde 5. 10.00 uur: Openbare hoorzitting inzake het beroep schrift van de heer C.J. Kloots tegen een aanschrijving tot het treffen van voorzieningen aan het riool van het pand Tesselschadestraat 25. 10.30 uur: Openbare hoorzitting inzake het beroep schrift van de heer P.N. Ravensbergen inzake weigering van een bouwvergun ning voor een berging bij het pand Me- zenstraat 13. Vorderingscommissie. Dinsdag 13 oktober a.s. om 16.00 uur in de raad zaal van het stadhuis. Agenda: Toelichting lopende zaken. Wat verder ter tafel komt. Afscheid van commissielid de heer M.S.P. Verde- gaal. Bestuursraad voor de Schooladviesdienst Leiden. Dinsdag 13 oktober a.s. om 14.30 uur in het ge bouw Stationsweg 28. Agenda: Wederzijdse informatie: - van de directeur: •van het W.P.R.O. (zie bijlage 1 ter informatie). Discussie over primaire taken; instelling van een ad hoe groep uit de medewer kers m.b.t. de rechtspositie bij overgang naar een stichting; onderwijsdag in Oegstgeest op 16 oktober; •vraagstelling van directeuren Zuid-Holland aan staatssecretaris Hermes m.b.t. aansluiting van de scholen bij de Onderwijsbegeleidingsdienst in welks gebied men zich bevindt (zie bijlage 2). Procedure prioriteitenstelling in de begeleidingsac tiviteiten. Gedachtenwisseling over de strategiebepaling t.a.v. het betrekken van scholen bij het opstellen van het werkplan 1982/1983. Vertegenwoordiging van de Bestuursraad c.q. de S.A.D. in het Algemeen Bestuur van het W.P.R.O. Vervulling vacatures in de commissies regionalise ring en bestuurlijke reorganisatie en huisvesting, ontstaan door het vertrek van de heer Bonthond. Mededelingen uit de commissies door de desbe treffende voorzitters: - huisvesting - personeelsbeleid; - regionalisering. Verdere procedure m.b.t. de medezeggenschaps commissie. Regeling zomervakantie. Bespreking jaarverslag Combinatiepakket Leiden Noord en De Kooi 1980/1981. Verkeerscommissie. Woensdag 14 oktober a.s. om 15.30 uur in de kantine van het stadsbouwhuis. Agenda: Verkeersmaatregelen ingevolge de z.g. hoorproce dure. Nota van de hoofdafdeling Verkeerszaken inzake de verbetering van de verkeersafwikkeling Blauw- poortsbrug/Prinsessekade. Brief van mevrouw E.N. van Dee d.d. 21 septem ber 1981 inzake proefneming Kort Rapenburg. Toelichting N.Z.H. op het te houden Vervoerson- derzoek Leiden. Nota aan Burgemeester en Wethouders inzake aanpassing Boerhaavelaan tussen Zweiiandlaan en Oegstgeesterweg. Hoorzittingen ontwerp-plan en ontwerp-pro- gramma Sociaal-cultureel werk. Woensdag 14 oktober: Buurt- en clubhuiswerk Stedelijke jongerencentra Donderdag 15 oktober: Volwasseneneducatie Vor- mings- en ontwikkelings werk Vrijwilligers Jeugd- en jongerenwerk Kinderopvang Emancipatiewerk Buurt- en wijkcomité's Opbouwwerk Speeltuinen Sportieve recreatie Plaats: Stadsgehoorzaal Aanvang: 19.00 uur. Spreektijd voor de hoorzitting kan worden aange vraagd schriftelijk, mondeling of telefonisch bij de stafafdeling welzijn, stadhuis kamer 115 1ste verdie ping tel: 254174. Commissie Huisvesting Migranten Leiden. Donderdag 15 oktober a.s. om 9.15 uur in kamer 240 van het stadsbouwhuis. Agenda: Stand van zaken complexen Beukenschans en Hooigracht. Bestuurscommissie voor de openbare scholen "De Dukdalf" en "De Loopplank". Donderdag 15 oktober a.s. om 20.00 uur in de de pendance van de school Regenboogpad 3. Agenda: Mededelingen vacaturecommissie. Aansluiting basisonderwijs - voortgezet onderwijs. Klein onderhoud. Verhuur lokalen. Evaluatie. Werkgroep Emancipatie Leiden. Vrijdag 16 oktober a.s. om 13.00 uur in de raads zaal van het stadhuis. Agenda: Bespreking gezamenlijk voorwoord. Bespreking concept Kinderopvang. Bespreking concept hoofdstuk 'vrouwenkuituur' (deelnota Vorming). Verwerking reakties op deelnota's. Verdere planning. Vaststellen volgende vergadering. Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 17.00 uur. Diversen Sloop kleine Havenbrug Vorige week woensdag is de kleine Havenbrug (bij de Kalvermarkt) voor fietsers en voetgangers afge sloten. Dit in verband met de sloop van deze brug. waarmee men dinsdagochtend a.s. van start gaat. De aannemer zal daarna op dezelfde plek een nood brug bouwen, die voor de duur van ongeveer vier jaar dienst zal doen. Wanneer alles meezit, kan begin 1985 begonnen wor den met de bouw van een nieuwe brug. Burgerzaken vrijdag 16 okto ber gesloten In verband met de automatisering van de bevol kingsregisters, is de direktie Burgerzaken, waaron der de afdelingen burgerlijke stand, bevolking en mili taire zaken thuis horen, de gehele dag geslo ten voor publiek. De sluiting geldt niet voor degenen, die aangiften wil len doen van geboorten, overlijden, en voor het voltrekken van huwelijken. Uitnodiging voor bedrijven en winkeliers in Vreewijk. Donderdag 15 oktober a.s. is er een informatieavond voor winkeliers en bedrijven uit de wijk "Vreewijk". De bijeenkomst wordt gehouden in het gebouw van het Leidsch Dagblad, Witte Singel 1 en be gint om 20.00 uur. Onderwerp van deze avond, is de voorbereiding van het bestemmingsplan "Vreewijk". Voor verdere informatie kan men terecht bij de direk tie Ekonomische Zaken Dhr. D. van Schie, stadhuis telefoon 254277. Afsluiting deel Boerhaavelaan In verband met herbestratings- en asfalteringswerk- zaamheden zal volgende week het laatste deel van de Boerhaavelaan afgesloten zijn. De afsluiting omvat het kruispunt met de Zweiiand laan en loopt tot aan de Oegstgeesterweg. Het verkeer zal met omleidingsborden gewezen wor den op de noodzaak een andere route te kiezen. Bouwplan voor de realisering van een parkeergarage en ne gen woningen tussen de Lange gracht en de Oude Singel naast het Digros/Mijnders-complex. Het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden maakt bekend, dat hij voornemens is, met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet, een bouwvergunning te verlenen voor het bouwplan, dat Digros b.v. wil realiseren op de gronden, gelegen tussen de Langegracht en de Oude Singel naast het Digros/Mijnders-complex. De betreffende gronden zijn begrepen in het bestemmingsplan Noordvest dat op 3 december 1979 door de.Raad werd vastgesteld en op 3 februari 1981 door Gedeputeerde Staten is goedgekeurd. Het bouwplan is ontworpen door Zanstra, De Clercq Zubli, Van den Oever Partners Architecten b.v. te Amstelveen, op basis van het in procedure zijnde be stemmingsplan Noordvest. Het plan bestaat uit drie delen: 1de bouw van een parkeergarage met 345 parkeer plaatsen; de in- en uitritten ten behoeve van het autoverkeer zijn gesitueerd aan de Langegracht; voor voetgangers is een uitgang geprojekteerd aan de Oude Singel; 2. de aanleg van een expeditiestraat tussen het pand Langegracht 5 en de geprojekteerde parkeergara ge; deze straat heeft de in- en uitgang aan de Langegracht; 3. de bouw van negen premiewoningen aan de Oude Singel; deze woningen zullen gelegen zijn tussen de panden Oude Singel 86 en 94. Het bouwplan zal van dinsdag 13 oktober t/m maan dag 26 oktober 1981 ter inzage liggen in kamer 213 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bij het College van Burgemeester en Wethouders bezwaren tegen dit bouwplan indienen. Termijn voor indienen bezwa ren tegen ontwerp-plan en Het aantal geregistreerde woningzoekenden is zo groot, dat het helaas niet mogelijk is. dat het Bureau Huis vesting op korte termijn bemiddelt bij een huiseigenaar of woningbouwvereniging nadat iemand geregistreer< is als woningzoekende. Er zal integendeel met aanzienlijke wachttijden rekening gehouden moeten worden; voordat zo'n bemiddeling mogelijk is. Daarbij wordt het volgende systeem toegepast. Van iedere woningzoekenden wordt bij zijn registratie op Bureau Huisvesting een kaart gemaakt, waaropl staat voor welke type woning (grootte, boven/beneden, huurprijs) hij genoteerd is plus de begindatum van registratie. Deze kaarten staan gesorteerd op soort woning en als nu een woning leegkomt, waarvoor Bureau Huisvesting een kandidaat mag voordragen, dan wordt in het bijbehorende stapeltje kaarten gekeken naar de gene, die het langst geregistreerd staat voor zo'n woning. In de praktijk gaat dat wat moeilijker, omdat ook zaken als buurtvoorkeur, de kwaliteit en het onderhoud vai de woning enzovoorts een rol spelen. Daarom worden telkens de kaarten apart gezet van een aantal van deL langst geregistreerden. Die aparte kaarten van de voor een bepaald type woning langst geregistreerden heef" de koppelbak. Hieronder treft U een overzicht aan, dat is verdeeld in 3 kolommen. In de eerste kolom staan gegevens over woningen van diverse grootte met een bruto huurprijs tot f 350, per maand (woningbouwvereniging of Leidse Woningstichting). In de tweede kolom treft U groepen woningzoekenden aan die voor bijbehorende typen woningen in aanmer king komen. Als maximum inkomen geldt f 2.450, bruto per maand. In de derde kolom staat vermeld tot en met welke datum van uitgifte van het registratiebewijs het Bureau Huis- e vesting bezig is passende woonruimte te vinden. Een ieder, die in het bezit is van een geldig registratiebewijs of urgentiebewijs dat uitgegeven is tot en met de datum vermeld in de derde kolom, heeft reeds één of meer aanbiedingen van een woning gekregen of kan dii binnen korte tijd verwachten. )iv< tanl Leic Type woningen van een woning bouwvereniging of de Leidse Woningstichting met een bruto huur tot f 350, per maand. 1, 2 en 3 kamer benedenwonin gen. 2, 3 en 4 kamer beneden- of een gezinswoningen. 5 kamer beneden- of eengezins woningen. 6 kamer beneden- of eengezins woningen. 1, 2 en 3 kamer boven- en flat woningen. 4 kamer boven- en flatwoningen 5 kamer boven- en flatwoningen. 6 kamer boven- en flatwoningen. Houders van een registratiebewijs die voor bijbehorende woningen in aanmerking komen. alleenstaanden vanaf 65 jaar of alleenstaanden in het bezit van een passende medische indicatie. a. echtparen en tweepersoons huishoudens vanaf 65 jaar of echtparen en tweepersoonshuis houdens in het bezit van een indi catie. b. echtparen vanaf 65 jaar met 1 kind of echtparen met 1 kind in het bezit van een passende medische indicatie. c. echtparen vanaf 65 jaar met 2 kinderen of echtparen met 2 kinderen in het bezit van een passende medische indicatie. echtparen met 3 kinderen in het bezit van een passende medische indicatie of echtparen met 4 kin deren. echtparen met 4 of meer kinderen verb: reagt aanrr unstei maand en jaar van uitgifte van hetjsten - registratiebewijs waarvan de houders latie, aan de beurt zijn te worden voorge- e dragen voor een hen passende wo- L ning. LLeii 5-78 err iuu anu linistt ke Oi lijn v( letdr üurdi rt 1 i ■erkir er he egel sr in t december 1977 12-77 9-78 6-78 Stadi inspr over ,0p d gem; septr Leid :em Ni alleenstaanden, echtparen, echt paren met 1 kind en tweeper soonshuishoudens, echtparen en echtparen met 1 of 2 kinderen echtparen met 3 of 4 kinderen, echtparen met 4 of meer kinderen. Verwacht wordt, dat de wachttijden over het algemeen zullen oplopen. Aanwijsbare oorzaken voor het langer worden van de wachttijden zijn: a.)de grootschalige uitvoering van de stadsvernieuwing. 1200 woningen van de Leidse Woningstichting Morswijk) 2) 130 woningen van woningbouwvereniging de Eendracht (Kooi) 3) 186 woningen van de woningbouwvereniging Werkmanswoningen (Kooi) 4) 140 woningen van de woningbouwvereniging de Eendracht (Kooi) 5) 32 woningen van de woningbouwvereniging de Eendracht (Kooi) 6) 47 woningen van de woningbouwvereniging de Eendracht (Staalwijk) Naar het zich laat aanzien zal op korte termijn nog voor een aantal andere complexen toestemming wor den verleend. Voor een regelmatige voortgang van deze renovatiewerkzaamheden is het noodzakelijk da mj t.b.v. herhuisvesting een groot aantal goede en goedkope woningen wordt beschikbaar gesteld. b.) de grote toename van het aantal woningzoekenden per 1 mei 1978. c.) de stagnerende verkoop op de woningmarkt, waardoor weinig mensen van een huurwoning naar een koop woning verhuizen. d.) oplevering van nieuwbouwwoningen heeft slechts in geringe mate plaatsgevonden, Wat zijn de verwachtingen op langere termijn m.b.t. de wachttijden? Het op grote schaal uitvoeren van stadsvernieuwings- en renovatieprojecten is een noodzakelijkheid voor onze 'an stad. Aanpassen van woningen aan de huidige wooneisen en wensen en vervanging van slechte woningen door iet nieuwbouw geeft echter ook een verstoring van de mogelijkheden bij de woonruimteverdeling aan woningzoe n kenden buiten de stadsvernieuwings- en renovatiegebieden. Voor een regelmatige voortgang van deze noodzakelijke renovatiewerkzaamheden moeten t.b.v. de definitieve' S en tijdelijke herhuisvesting een groot aantal woningen worden onttrokken aan de normale woonruimteverde ling. Een en ander betekent, dat de wachttijden in de komende jaren (veel) langer zullen worden dan de thans# geldende wachttijden. Het beschikbaar komen van goede en goedkope woningen voor de woningzoekenden zal zeer beperkt zijn, omdat voorrang gegeven wordt aan de behoefte van de stadsvernieuwingsurgenten en doorschuiving in hel bestand van de corporaties. Het voordragen door de gemeente van gewone urgente woningzoekenden zal in het algemeen dus voorname lijk kunnen plaatsvinden voor duurdere en/of minder gewilde woningen. Bij het accepteren of weigeren van een woning moet men, naast de wachttijd, ook hiermee rekening houden. |Sti Tenslotte Wanneer U in het bezit bent van een geldig registratiebewijs en Uw inkomen is hoger dan f 2.450, bruto dan De kunt U, als enige mogelijkheid, het Bureau Huisvesting vragen, te bemiddelen bij het verkrijgen van een duurdere flatwoning in de Merenwijk of het Morskwartier. Aangezien het hier gaat om 4 en 5 kamerwoningep is het voor alleenstaanden onnodig te reflecteren. De wachttijd voor dergelijke woningen is ongeveer gelijk aan die voor een goedkope 3 of 4 kamer boven- of flatwoning. Echtparen en tweepersoonshuishoudens benevens gezinnen met 1 of meer kinderen, die in het bezit zijn van een geldig registratiebewijs van de eerste helft van 1979 (januari t/m juni 1979), kunnen eerder worden gehol pen dan de wachttijd zoals hierboven vermeld aangeeft, wanneer-zij bereid zijn een 4 of 5 kamerflat of maison nette in de Merenwijk te accepteren. Een verzoek hiertoe kan schriftelijk bij Bureau Huisvesting worden inge diend. Een bezoek aan Bureau Huisvesting, Langegracht 74, is uitsluitend mogelijk na telefonische of schriftelijke ty afspraak. Voor telefonische informatie is het Bureau Huisvesting beschikbaar tussen 9.00 en 12.00 alsmede tussen 14.00 en 16.00 uur. Telefoonnummer 254888. 13 Ko ontwerp-programma Sociaal- cultureel werk verruimd Zoals al eerder bekend is gemaakt zullen op 14, 15 en 26 oktoher a.s. hoorzittingen worden gehouden over het ontwerp-plan en -programma sociaal-cultureel werk. Tot 1 november a.s. bestaat de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen deze ontwerpen bij bur gemeester en wethouders van Leiden in te dienen. Vanuit de organisaties die zijn uitgenodigd voor de hoorzitting van 26 oktober is het bezwaar naar voren gekomen, dat de periode tussen 26 oktober en 1 no vember te kort is om zorgvuldig bezwaarschriften te formuleren en in te dienen. Om aan deze bezwaren tegemoet te komen is beslo ten deze organisaties uitstel te verlenen voor het in dienen van bezwaarschriften tot 7 november a.s. De bezwaarschriften dienen uiterlijk 6 november a.s. in het bezit van burgemeester en wethouders te zijn. (Inleveren op het stadhuis of sturen naar Post bus 9100, 2300 PC Leiden). Dit uitstel geldt voor de muziekverenigingen, koren, orkesten, majorettes, muziekschool, toneelgroepen, theatergroepen, dans groepen, creativiteitscentra, film en fotografie, ama teuristische beeldende kunstenaars en andere orga nisaties op cultureel gebied. Het uitstel geldt dus niet voor de organisaties die zijn uitgenodigd op de hoorzittingen van 14 en 15 oktober.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 8