Opel Rekord Commodore. Geperfektioneerd tot het uiterste. Van der Luit mSSk Opel nummer IAI12 jaar lang: een hek zekerheid. I 1 r -\ t DeTroosdijlanden Bij beschikking, uitvoer-) baar bij voorraad, van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage d.d. 3 september 1981 is onder curatele gesteld Joslna He lena van Rijswijk, geboren op 9 april 1932 te Papen- drecht, wonende te Oegst- geest aan de Bndegeeeter- straatweg 5, met benoe ming van Gijsbert van Rijs wijk, wonende te Papen- drecht aan de Mamixstraat 26 tot curator en van Anto- nl Adrianus van Rijswijk, wonende te Papendrecht aan de Tesselschadestraat 7 tot toeziend curator". Familieberichten Steeds dankbaar en in volle overgave is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot-, overgroot- en pleegmoeder CORNELIA VAN LEEUWEN weduwe van Jacobus van Wlerlngen in de gezegende leeftijd van 95 Jaar. Ook wij zijn dankbaar voor de vele Jaren dat wij haar in ons midden mochten hebben en voor alles wat zij voor ons en onze kinderen betekende. Lelden: J. van Wlerlngen W. van Wleringen-RIJnbeek Noordwijkerhout: J. van Wlerlngen A. van Wlerlngen-Hensbergen Zoeterwoude: W. v.d. Poel-van Wlerlngen N. v.d. Poel Canada: M. Straathof-van Wlerlngen J. Straathof J. van Leeuwen van Wlerlngen J. van Leeuwen Deventer: W. van Wlerlngen C. van Wleringen-Kooter Zoeterwoude: J. Noordman-van Wlerlngen J. Noordman Hazerswoude: A. van Vllet-van Wlerlngen W. van Vliet Den Haag: A. van Santen-van Wlerlngen Hazerswoude: E. Timmermans van Wlerlngen P. Timmermans Canada: W. de Jong-van Wlerlngen S. de Jong Sassenhelm: C. van Santen-van Wlerlngen H. van Santen Hazerswoude: A. van Wlerlngen E. van Wieringen-Straathof S. van Kempen M. van Kempen-Onderwater Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: J. v. Wleringen Coornhertstraat 56 2332 AS Lelden WIJ vieren de avondwake op donderdag 1 oktober 1981 om 19.00 uur In de parochiekerk van de H.H. Engelbewaarders te Hazerswoude-dorp, waarna gelegenheid tot condoleren. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden vrijdag 2 oktober 1981 om 10.30 uur In bovengenoemde kerk, waarna begrafenis op het R.-K. Kerkhof al daar. mededelingen van artsen J. L SCHAEFER arts 5, 6, 7, 8 oktober AFWEZIG De Leidse hulsartsen zijn bereid waar te nemen, be halve de Merenwijkartsen, Dr. van Tol en Dr. Rein- ders. Zelfs de beste auto's kunnen geper- fektioneerd worden. Dat bewijst Opel met de nieuwe betrouwbare Rekord en Commodore. Dank zij nieuwe tech nieken werden tal van perfekties aan gebracht. In de zin van meer komfort, uitrusting en zuinigheid. Voor een nóg betere investering in: betrouwbaarheid; uitstekende afwerking; laag benzineverbruik; lage onderhoudskosten; hoge inruihvaarde; relatief meèr ruimte; superieur rijgedrag. Degeperfektioneerde Rekord, Het nieuwe interieur, de betere stoe len en meer beenruimte achter dragen bij tot nog meer komfort. Door extra geluidsisolatie werd de auto nog stiller. Ook kreeg de „de Luxe" attrak- tievere velgen en een prachtig 4-spaaks stuurwiel. De bumpers werden ver lengd tót de wielkasten en de „Berlina" kreeg een verlichte make-up spiegel. Technisch werd de 2.0 E-motor geperfektioneerd met een nóg zuiniger LE-Jetronic inspuitsysteem. Andere besparende perfekties zijn de vergrote voorspoiler, de „overdrive" tegen meerprijs en de zelfdenkende koel- ventilator. De elektronische ontsteking is geheel onderhoudsvrij. De diesel kreeg een nieuw voorgloeisysteem voor sneller starten. Commodore en CommodoreVoyage Deperfekte 6-cilinder. De nieuwe stoelen, het nieuwe interieur en de velours bekleding in de Berlina stralen topklasse uit De van binnen uit verstelbare buitenspiegel onderstreept dit nog eens extra. Ook het uiterlijk onderging een funktionele metamorfose door beschermlijsten rondom. Voorts kreeg de Commodore een nieuw kleurenspektrum. Groots is de prestatie van de nieuwe zuinige 2.5 E-motor, 90 kW (130 DIN-pk) met L-Jetronic inspuiting. Met stan daard „overdrive" op de Sedan 2.5 S. Voorts is ook de econometer stan daard op de Berlina, de toer entelier is extra en het nieuwe, krachtige ventilatie- en verwarmingssysteem is op alle Commodores standaard. Bekijk deze luxe bij uw Opel-dealer. rj Bedroefd omdat wij onverwacht afscheid moesten nemen, delen wij u mede, dat in alle rust en ge sterkt door het H. Sacrament der Zieken van ons Is heengegaan mijn lieve man, onze fijne vader, schoonvader en opa CORNELIS JACOBUS JOHANNES VAN PAASSEN echtgenoot van Hendrika Geertrulda van Eeden. Eerder weduwnaar van Engellna Hendrika Duyndam Hij bereikte de leeftijd van 76 Jaar. Noordwijk: H. G. van Paassen-van Eeden Naaldwijk: P. J. C. de Jong- van Paassen D. de Jong Wateringen: H. G. J. Boonekamp- van Paassen G. J. Ph. Boonekamp De Zilk: A. P. H. van Steyn- van Paassen H. C. J. van Steyn Rijswijk: J. W. M. Bakker-van Paassen M. H. Bakker En kleinkinderen Noordwijk, 29 september 1981 Lijnbaan weg 42. De overledene Is opgebaard In de rouwkapel van de St. Jeroenskerk te Noordwijk-Binnen. WIJ zullen voor hem bidden, tijdens een Avondwake welke wordt gehouden op donderdag 1 oktober om 19.30 u. in de parochiekerk van St. Jeroen te Noordwijk-Binnen, waarna er gelegenheid Is tot condoleren. De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedragen op vrijdag 2 oktober om 10.30 u. in voornoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aan de Gooweg. Begrafenissen - Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze auJa'jLJCoffickamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Willem dc Zwijgerlaan I79 "Postbus432.2300 AK Leiden.Telefoon071-21323I*- WOENSDAG 7 OKTOBER 1981 aanvang 9.30 uur een openbare Verenigde Vergadering wordt gehouden in het waterschapshuis, van Dijklsan 22 te Amstelhoek. Amstelhoek, september 1981. De dijkgraaf voornoemd, J.P. Engel. waterschap Sj De dijkgraaf van het waterschap De Proosdijlanden maakt bekend, dat op

Leidse Courant | 1981 | | pagina 6