de rijksoveriieid vraagt Rabobank 9 SECRETARESSE F® Tm kantoorbeheerder (m/v) ADVERTENTIES WORDEN GELEZEI ZIETUWEL CHEFMONTEUR WERKTUIGBOUWKUNDIG STAFMEDEWERKER w, nÜSTGÉEST Verheij Multiprqjekt b.v. VERHEIJ MULTIPROJEKT BV ZATERDAG 26SEPTEMBER1981 PAGINA 20 LEIDSE COURANT ^PERSLUCHTCBHTRALE^ NEDERLAND B.V. Is een handelsmij. van pneumatische- en hydraulische apparatuur t.b.v. de bouwnijverheid. Ter ondersteuning van haar servicepakket t.b.v. de verkoop heeft zij een eigen technische dienst met werk plaats waarin op korte termijn een In de leeftijd van 30 tot 40 Jaar voor werkplaats en buitendienst kan worden aangesteld. Naast een gezonde werklust, een inventief Inzicht en kennis op het gebied van hydraullek- en pneumatiek en electro en of de bereidheid zich daar verder in te bekwamen stellen wij geen nadere eisen. Vanzelfsprekend bieden wij een salaris met goede secundaire ar beidsvoorwaarden overeenkomstig de aangeboden functie. Sollicitaties kunt U mondeling of schriftelijk richten aan de directie van ons bedrijf. PERSLUCHTCENTRALE NED. B.V. Flevoweg 9-11 - 2318 BZ Leiden Telefoon 071-211801 SPAFAX N.V. zoekt dringend VERKOPERS voor het verkopen van klein herstelmateriaal aan de garage en trans portwereld. Vereisten: - dynamisch; - met verkoopreferenties; - tussen 24 en 45 Jaar. Wij garanderen: - bedlendenkontrakt; aantrekkelijk salaris (vast-f commissie); - onkostenvergoeding; - exclusief rayon; - verkoopoplelding; - firmawagen. Vacant rayon: Den Haag, Lelden, Haarlem, Zaandam en omgeving. Heeft U Interesse: kom U dan aanbieden bij Dhr. Naber donderdag 1.10.81 tussen 9.30 en 16.00 uur In Crest Eu ropa Hotel, Zwolsestraat 2, Schevenlngen/Den Haag. Of schrijf naar NV Spa fax, Westlaan 268, 3540 Heusden Zolder Belglö. Sijthoff Pers vraagt ten behoeve van haar Bedrijfs- technische Afdeling een, op M.T.S-niveau De bedrijfstechnische afdeling (B.T.A.) is verant woordelijk voor het optimaal onderhoud van alle technische apparatuur (produktiemiddelen, rand apparatuur, gebouweninstallaties en het wagen park). Zij is daartoe opgebouwd uit de afdelingen: mechanische dienst, elektrotechnische dienst, elektronische dienst en autowerkplaats. Naast genoemde onderhoudsafdelingen beschikt de B.T.A. ook over een Technisch Bureau ter ondersteuning van de totale gang van zaken binnen de B.T.A. Deze vakature is ontstaan door de sterk toege nomen werkzaamheden binnen het Technisch Bureau als gevolg van uitbreiding van de te on derhouden installaties. De nieuwe medewerker zal onder leiding van de •chef Technisch Bureau/waarnemend hoofd B.T.A. binnen een klein team nauw samenwerken met de betrokkenen van genoemde afdelingen. Tot zijn taken gaan ondermeer behoren: opzetten en bewaken van preventieve onder- houdssystemen; verzamelen en analyseren van gegevens betreffende onderhoud, storingen en gebruik reservedelen; vervaardigen van statusrapporten betreffende het machinepark in samenwerking met de afdelingen; bijhouden'en bijwerken van het tekeningen en documentatie-bestand; adviseren en eventueel specificeren van benodigde spare-parts. Voor het vervullen van deze funktie gaan onze gedachten uit naar iemand met een opleiding op minimaal M.T.S.-niveau (Wtb) met tenminste een 5-jarige ervaring in de öhderhoudssfeer. Naast een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid is tevens beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift een vereiste. Leeftijd 25-30 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie-procedure. Inlichtingen betreffende deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer A. Wever, hoofd B.T.A., tel. 070-190500. Schriftelijke sollicitaties richten aan; Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050., 2500 AA Rijswijk, t.a.v. de heer J.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vakature- nummer TO-73 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Rijswijk 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land: SIJTHOFF PERS 1 e assistent-accountant (mnl./vrl.) ïr. 1-2750/0167 Functie-informatie: verrichten van controle werkzaamheden bij gesubsidieerde onderwijsinstel lingen. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding: vergevorderd met de studie voor het Al gemeen Deel van de NIvRA opleiding, danwel volle dig SPD of MO boekhouden. Praktische ervaring m.b.t. accountantswerkzaamheden strekt tot aanbe veling. Salaris: max. f 4684,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 24 oktober 1981. medewerker (mni./vri.> studiedienst vac. nr. 1-2735/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Landbouwstatistieken De hoofdafdeling Landbouwstatistieken stelt statis tieken samen over de landbouw en het natuurlijk milieu. De onder de Hoofdafdeling ressorterende Studie dienst verricht een ondersteunende en coördine rende taak m.b.t. de statistieken van de Hoofdafde ling, o.m. door: het uitvoeren van studies en analy ses op het gebied van de landbouw; het leveren van bijdragen ter verbetering van bestaande statistie ken: het samenstellen van algemene publikaties en geven van inlichtingen. Functie-informatie: leiding geven aan enkele mede werkers. die zijn belast met het samenstellen van al gemene publikaties; verstrekken van inlichtingen (mondeling en schriftelijk), geven van adviezen aan zowel binnen- als buitenlandse bezoekers m.b.t. het op de Hoofdafdeling aanwezige statistische mate riaal; signaleren van de behoefte aan statistische in formatie; adviseren bij het samenstellen van publi katies; verrichten van analysewerkzaamheden. Vereist: diploma VWO met wiskunde; diploma Alge mene Statistiek of bereidheid dit te behalen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Engelse en/of Duitse taal. Enkele jaren erva ring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeve ling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4201,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 23 oktober 1981. Informatie over andere functies bij de Rijks overheid kan worden ingewonnen bij de permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070)-5012 26. assistent-systeem analisten (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1724/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen centrale directie Financieel-Economische Zaken, afdeling Administratieve Organisatie De Afdeling heeft o.m. tot taak de procedures en de geautomatiseerde systemen in de financieel- economische sector van het Ministerie doelmatig te doen functioneren. Functie-informatie: in overleg met projectleider en systeemgebruikers meewerken aan: het maken van probleemstellingen en houden van toepasbaar- heidsonderzoeken; het opstellen van probleem gerichte ontwerpen; het opzetten en beoordelen van systeemtesten; het onderhouden van operationele systemen; het opstellen en bijhouden van gebrui- kersdocumentatie. Vereist: ten minste MAVO 4 of een hiermee verge lijkbare opleiding; MBA of MEAO administratieve richting. B.v.k. ervaring op het gebied van automati sering. .Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 17 oktober 1981. medewerker (mni./vri.> afdeling financiën en materieel vac. nr. 1-2728/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij directie Bedrijfsstructurele Aangelegenheden Functie-informatie: opstellen van financieel- economische en begrotingstechnische richtlijnen; behandelen van de begroting; beoordelen en vast stellen van subsidies; opstellen van financiële gege vens t.b.v. de rijksbegroting. De taakstelling omvat werkzaamheden t.b.v. de pro vinciale directies voor de Bedrijfsontwikkeling als mede voor 4 beleidsdirecties en de daaronder res sorterende diensten en instellingen. Vereist: HAVO; MBA; enige jaren ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 17 oktober 1981. bureauhoofd (mrn./vri.) vac. nr. 1-2747/0167 Ministerie van Buitenlandse Zaken hoofdafdeling Verbindingen en Materiële Zaken, bureau Secretarie Functie-informatie: leiding geven aan en coördine ren van de werkzaamheden van de onder het Bu reau ressorterende sectie tekstverwerking, collatio nering en dossierbehandeling; ontwerpen van con cepten t.b.v. routine-correspondentie; geven van voorlichting over secretariaatszaken aan het Minis terie en andere overheidsinstellingen; begeleiden van stagiaires m.b.t. secretariaatswerkzaamheden. Vereist: ten minste HAVO; goede kennis van de Ne derlandse, Duitse. Engelse en Franse taal; ervaring in een contactuele en leidinggevende functie. B.v.k. ervaring bij de rijksoverheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3215,- per maand. Bij kandidaten van gelijke geschiktheid wordt aan een vrouw de voorkeur gegeven. Sollicitaties inzenden vóór 17 oktober 1981. medewerkers (mni./vri.j Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Financiële Statistieken, afdeling Milieuhygiëne De afdeling Milieuhygiëne is belast met het verschaf fen van een kwantitatief inzicht in de factoren, die voor een beschrijving van de kwaliteit van het milieu in Nederland van belang zijn v.w.b. luchtverontreini ging, waterkwaliteitsbeheer, afvalstoffen, gevaarlijke stoffen, geluid en radio-activiteit. Deze in opbouw zijnde statistieken passen in het stelsel van de Milieustatistieken. Gevraagd worden: assistent-specialist luchtverontreiniging onderafdeling lucht vac. nr. 1-2656/0167 De onderafdeling Lucht stelt statistieken samen over de uitworp van luchtverontreinigende stollen en over de toestand van de buitenlucht. De gegevens daar voor worden verkregen d.m.v. enquêtes en via bere keningen. Functie-informatie: assisteren bij het onderzoek op het gebied van de luchtverontreiniging; controleren en verwerken, al dan niet m.b.v. een tafelcomputer, van de ontvangen gegevens: voeren van overleg met de berichtgevers en de gebruikers van de statistie ken. meewerken aan de samenstelling van tabellen en grafieken en aan de toelichtende teksten voor de publikaties. Vereist: diploma HAVO met wiskunde of MTS procestechniek óf een hiermee vergelijkbare oplei ding. met het diploma Elementaire Statistiek of de bereidheid dit te behalen. Kennis van en/of ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 3065,- per maand. medewerker bodemverontreiniging onderafdeling bodem vac. nr. 1-2657/0167 Bij deze Onderafdeling worden statistieken samen gesteld over afvalstoffen, gevaarlijke stoffen en radio-activiteit. De gegevens worden verkregen d.m.v. enquêtes, via berekeningen en van derden. Functie-informatie: controleren van de ingezonden vragenlijsten en gereedmaken van die lijsten voor verdere bewerking; uitvoeren van berekeningen en beoordelen van de uitkomsten op hun waarschijn lijkheid; onderhouden van veelal telefonisch contact met de berichtgevers; meewerken aan de samen stelling van tabellen en grafieken voor de publika ties. len. Salaris: max. f 2783,- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: Voorburg. Sollicitaties inzenden vóór 5 november 1981 Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen af hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/,% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Oude Rijnzichtweg 35 f 139.000,— In perfecte staat van onderhoud verkerend geheel gemo derniseerd hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin, en ach terom. Ind.: hal, royale woonkamer, moderne keuken, toilet, flinke doucheruimte. 1e'et.: 3 slaapkamers. 2e et: vaste trap, ruime zolderkamer met dakkapel. CV gas. Elek. inst., sanitair, kozijnen etc. vernieuwd. Oe Vereen. Ned. Makfclaarsbur Rabobank Noordwijk verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingea Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De gevraagde functionaris krijgt de dagelijkse leiding over ons grootste bijkantoor gelegen aan de'Prins BemhardstraaL Hij of zij zal een actieve bijdrage leveren aan de uitbouw van de activiteiten van dit bijkantoor, zodat het totale pakket van bankdiensten verleend zal kunnen worden zoals de geldhande lingen, de verkoop van reizen en verzekeringen en de verschillende vormen van financieringen. Wij denken aan kandidaten vanaf 25 jaar met een opleiding op middelbaar niveau. Wii zien dat graag aangevuld met enige vakstudies. Uiteraard is een servicebewuste instelling van belang, evenals het vermogen om vlot, maar zakelijk met cliënten om te gaan. Leidinggevende kwaliteiten zijn onmisbaar evenals een aantal jaren bankervaring. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer N. Bosboom, telefoon 01719 Uw schriftelijke sollicitatie wordt belangstelling verwacht door de van de Rabobank, Postbus 18, 2200 AA Noordwijk. 719 19312. dt met Je directie J Wij zijn een jonge, nog in opbouw verkerende organisatie, die algemeen management op tijdelijke basis ter beschikking stelt aan het bedrijfsleven en non-profitorganisaties. Wij zoeken direkt een WITTE RAAF", die met enthousiasme de funktie van all-round wil vervullen. Wij bieden een hoog salaris, echter onze verwachtingen zijn dienovereenkomstig. Behalve zelfstandig verantwoordelijk voor alle voorkomende secretaressewerkzaamheden, zal zij de rol van gastvrouw van onze kleine organisatie op zich dienen te nemen. Daarvoor stellen wij de volgende voorwaarden: - Leeftijd: vanaf 23 jaar - Opleiding: HAVO secretaressediploma - Goede vaardigheid in steno en typen Nederlands - Woonachtig in Leiden of omgeving - Goede kontaktuele eigenschappen, loyaliteit en konsciëntieuze taakopvatting - Enige jaren ervaring in soortgelijke funktie. Wanneer deze baan U aanspreekt en U meent aan de voorwaarden daarvan te voldoen, gaarne schriftelijke reaktie aan Postbus 168 - 2350 AD Leiderdorp

Leidse Courant | 1981 | | pagina 20