de rijksoverheid vraagt nunun de binckhorst F® Chef Algemene Dienst,die de verantwoordelijkheic voor'n budget van ruimf4.000.000r kan dragen. direktie sekretaresse Z7 AVONUE UIT? KIJK INDE KRANT. ITT. De veelzijdigste werkgever van Nederland. auto motor import b.v. FUNCTIONARIS GECOÖRDINEERD BEJAARDENWERK M/V CV-Technicus aankomend CV-Technicus Zuydtwyck LEJDSE COURANT adjunct-inspecteurs (mm./vri.) formatiezaken vac. nr. 1-2594/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken directoraat-generaal voor Overheidspersoneelsbe leid. directie Formatiezaken De directie Formatiezaken heeft tot taak te adviseren over voorstellen van ministeries m.b.t. de bezoldi gingsniveaus van functies en de omvang en inrich ting van dienstonderdelen. Hiertoe worden, in over leg met de personeels- en organisatiesectoren van de ministeries, onderzoeken verricht bij de dienst onderdelen. Functie-informatie: in teamverband maar ook zelf standig (onder verantwoordelijkheid van een inspec teur) bovengenoemde onderzoeken verrichten bij het Ministerie dat aan het team als werkterrein is toegewezen; meewerken aan bijstelling en vastleg ging van de voor de waardering van functies gel dende algemene criteria en normeringen bij de Rijksoverheid. Van enkele van de adjunct inspecteurs zal worden gevraagd zich te verdiepen in de waardering van de functies op het terrein van de informatica. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding; belang stelling voor organisatorische en personele vraag stukken: bereidheid tot het volgen van een interne theoretische en praktische opleiding; kennis t.a.v. in formatica is gewenst voor degenen, die zich met functies op dit terrein gaan bezighouden. In verband met de grote verscheidenheid aan functiegebieden en beleidsterreinen bij de Rijksoverheid is er be hoefte aan medewerkers van verschillende stu dierichtingen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 5496.- per maand. Promotiemogelijk heid tot max. f 6352.- per maand aanwezig. Een beknopte beschrijving van de functie en even tuele nadere inlichtingen worden verstrekt onder nr. (070)-71 6976. Sollicitaties inzenden vóór 10 oktober 1961. hoofd (mnl./vrl.) afdeling interne organisatie vac. nr. 1-2579/0167 Ministerie van Economische Zaken directie voor de Economische Voorlichting en Exportbevordering Functie-informatie: medewerking verlenen aan de vorming en uitvoering van het directionele beleid t.a.v. organisatorische, personele en financiële za ken; leiding geven aan de Afdeling en verantwoorde lijk zijn voor een doelmatige uitvoering van hierbo ven genoemde werkzaamheden. Gevraagd: VWO of een hiermee vergelijkbare oplei ding met ervaring op personeelsgebied. Een diploma op het gebied van personeelswerk of de be reidheid hiervoor te studeren strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201.- per maand. Solliciu/.ies inzenden vóór 3 oktober 1981. medewerker (mni./*ri.) tevens plv. bureauhoofd vac. nr. 1-2622/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat directie Financieel-Economische Zaken, afdeling Financiële Inspectie, bureau Interne Controle, sectie Controle Verificatie/Betaalbaarstelling en Boekhou ding Functie-informatie: als 1e medewerker aan de hand van opdrachten, gedetailleerde controleprogram ma's uitwerken; controles uitvoeren op de procedu res en wijze van afhandeling door de afdeling Verifi catie/Betaalbaarstellingen en het bureau Boekhou ding van de afdeling Begrotingszaken; uitvoeren van bijzondere opdrachten zoals controle bij niet als in tern te beschouwen dienstonderdelen; controle op de verwerking van alle financiële gegevens in de centrale boekhouding; schriftelijk rapporteren en aanbevelingen doen ter rationalisering van procedu res; signaleren van vergissingen en aangeven op welke wijze deze moeten worden rechtgezet. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 oktober 1981 medewerker (mni./vri.) vergunningen bedreigde uitheemse dier en plantesoorten vac. nr. 1-2581/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk hoofddirectie Natuurbehoud en Openluchtrecreatie, directie Natuur- en Landschapsbescherming, sector Behoud en Bescherming Functie-informatie: meewerken aan de totstand koming c.q. aanpassing van regelingen ter uit voering van de Overeenkomst inzake de internatio nale handel in bedreigde ip het wild levende dier- en plantesoorten; beoordelen en administratief verwer ken van aanvragen voor ontheffingen krachtens zo danige regelingen; behandelen van correspondentie over deze aanvragen; geven van voorlichting over de werking van bovenvermelde regelingen aan belang hebbenden en opsporingsambtenaren; onderhou den van contacten met overheids- en andere instel lingen. Vereist: ten minste diploma HAVO; kennis van uit heemse fauna en flora; aantoonbare belangstelling voor natuurbeschermingswerk. Administratieve er varing strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 3215.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 3 oktober 1981 medewerker (mni./vri.) bureau produktie bouwbedrijven vac. nr. 1-1003/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnij verheid Het Bureau is verantwoordelijk voor de totstand koming van statistieken op het gebied van de finan ciële structuur van bouwbedrijven. Functie-informatie: als 1e medewerker onder lei ding van de chef van het Bureau opzetten en/of voortzetten van statistische onderzoeken op het ge bied van de structuur van bouwinstallatiebedrijven. de conjunctuurtest van de bouwnijverheid en het be stand van bouwmachines; leiding geven bij het ver werken van vragenli]sten; maken van vergelijkingen l.v.m. variaties in de diverse bestanden (steekproe ven); deelnemen aan in- en externe besprekingen. Vereist: diploma HAVO met wiskunde. Enige kennis betreffende de administratie van bouw- en/of bouwinstallatiebedrijven strekt tot aanbeveling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3512,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 oktober 1981. medewerker (mni./»ri.) rechtspositie vac. nr. 1-2602/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat hoofddirectie van de Waterstaat, afdeling Personeel, bureau Rechtspositie Functie-informatie: concipiëren van beleidsnotities, nota's en circulaires; concipiëren van uitvoerings voorschriften voor de Rijkswaterstaat bij rechtsposi tieregelingen van algemene aard; leveren van een bijdrage aan de vorming van het te voeren beleid op rechtspositiegebied binnen de Rijkswaterstaat. Vereist: diploma VWO; redactionele ervaring; goede kennis van de rechtspositieregels bij de rijksover heid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3215,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 oktober 1981. Chef (mnl./vrl.) grafisch bedrijf vac. nr. 1-0207/0167 Ministerie van Justitie Jeugdhuis van Bewaring De Sprang te 's-Gravenhage Functie-informatie: in eerste instantie verantwoor delijk zijn voor een juist en doelmatig functioneren van het grafisch bedrijf: zetterij, doka, boek- en off setdrukkerij, afwerking en binderij; leiding geven aan een vijftal grafici, die belast zijn met instructie en begeleiding van de in dit bedrijf werkzame gede tineerden; onderhouden van interne contacten met het hoofd arbeid en overige (arbeids)functionarissen en extern met functionarissen van de afdeling Ar beid van de directie Gevangeniswezen en opdracht gevers. Vereist: MTS grafische richting dan wel opleiding grafische staf- en kadercursus. Leeftijd: 25-45 jaar. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 21 oktober 1981. administratief medewerker (mnivvri.) vac. nr. 1-2643/0167 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk directie Sportzaken, afdeling Vrijwillig Sportkader en Opleidingen Functie-informatie: verwerken van gegevens inzake opleidingen en examens, aanwijzen van rijksgecom mitteerden. notuleren en verwerken van verslagen en opbouwen van een systematische beleidsdocu- mentatie; signaleren van knelpunten bij gehouden opleidingen en examens en beoordelen van voor er kenning ingediende opleidings- en examenpro gramma's; verzorgen van correspondentie; optre den als secretaris van het Centraal Orgaan intake bepalingen en examenprogramma's zwemdiplo ma's; incidenteel verrichten van typewerkzaamhe den. Vereist: diploma HAVO danwel MEAO of CIOS. Typevaardigheid en b.v.k. ook stenovaardigheid. Ervaring met en kennis van administratie en/of opleidingen in de sport strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk. Salaris: max. f 2920,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 3 oktober 1981. Informatie over andere functies bij de Rijks overheid kan worden ingewonnen bij de permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070)-501226. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/t% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1981 PAGINA NSEM beschikt over eigen ontwikkelings-, produktfe- en installatiefaciliteiten. Kortom: het produkten- en dienstenpakket is uiterst veelzijdig. De Chef A/gemene Dienst (m/v) die wij zoeken is verantwoordelijk vooreen budget van ruim 4 miljcx gulden. Hij geeft leiding aan een aantal groepsleider Onderzijn of haar beheer vallen: de repro- en archiefafdeling, de huishoudelijke dienst, de telefoon- en telexcentrale, de interne dienst en door externe organisaties uit te voeren kantine-, schoonmaak- en bewakingsdiensten. Naast een gedegen administratieve achtergron (ten behoeve van budgetrapportage-en -controle) strei (bouwtechnisch begrip tot aanbeveling. Uiteraard dient hij of zij ook over leidinggevende capaciteiten t< De activiteiten van ITT op het gebied van tele communicatie en elektronica behoren in Nederland tot het werkterrein van de Nederlandsche Standard Electric Maatschappij (NSEM). NSEM ontwerpt en levert centrales voor telefoon- telex- en dataverkeer, telefoontoestellen, datacom municatienetten en computerterminals, alsmede systemen voor beveiliging en verkeersleiding. beschikken. Gaat uw interesse uit naar deze functie? Neem dan contact op met de heer KJ. C. van der Zijde van d Nederlandsche Standard Electric Mij. B.V, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 16013,2500 EA 's-Gravenhage, telefoon (070) 88 9383. IÜI Nederlandsche Standard Electric Mij B.V. De Binckhorst Auto Motor Import B.V. Is de nieuwe Impor teur van de automerken Skoda en Polonez en zoekt voor haar direkteur een In een klein team van gemotiveerde medewerkers zal zij de di rekteur assisteren bij zijn werkzaamheden, die behalve de auto-Import en -distributie ook de dagelijkse leiding van een kleine handelmaatschappij in industrieel-technische produkten omvat. Ervaring als sekretaresse bij de huidige of een vroegere werk gever met technische achtergronden Is voor de kandidate zelf prettig, hoewel geen noodzaak voor Iemand die vlug van be grip Is. Voor deze zelfstandige en afwisselende baan zoeken wij een kandidate die zichzelf herkent in de onderstaande profiel schets vooropleiding HAVO-niveau steno Nederlands, Duits en Engels, alsmede enige spreek vaardigheid In deze 2 vreemde talen goede typevaardigheid leeftijd vanaf 22 jaar Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn een vanzelfsprekendheid. Onze werktijden zijn dagelijks van 8.30-17.15, vrijdags tot 16.00 uur. Ons bedrijf ligt op 500 m. van het station Voorschoten. Voor nadere Informatie kunt u kontakt opnemen met de direk teur, de heer A. Iserief, tel. 01717-6951. Schriftelijke sollicita ties kunt u met vermelding „vertrouwelijk" richten aan: de di rektie van De Binkhorst Auto Motor Import B.V., Postbus 184, 2250 AD Voorschoten. Beihei Ziekenhuis Delft Reynier de Graefweg 3. Korrespondentieadres: Postbus 5012, 2600 GA Dellt. Telefoon 015-569340. In ons ziekenhuis komen de volgende f'unkties vrij Operatie-assistente Operatie- verpleegkundige voor specialisatie chirurgie (vakaturenummer 81034) Ons ziekenhuis heeft 6 operatie kamers met zeer moderne appara tuur. Salaris afhankelijk van leeftijd en opleiding max. 3191,46 bruto per maand. Part-time verpleegkundige recovery (vakaturenummer 81035) Werktijden maandag t/m vrijdag 08.30 uur - 13.30 uur. Aanstelling geschiedt in de rang van verpleegkundige. L S' Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afde ling Personeelszaken op boven staand adres. STICHTING DIENSTVERLENING BEJAARDEN MAASLAND Zoekt voor haar enkelvoudig project met ruim 1000 bejaarden een i Wij zoeken iemand met goede contactuele eigenschappen organisatorische kwaliteiten diploma sociale academie of vergelijkbare opleiding Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.957,- bruto pei maand. Van toepassing is CAO voor het welzijnswerk. Sollicitaties kunt u sturen naar de secretaris, J. Poot, Vrouwe Lideweyï singel 1, 3155 VV Maasland, tel. 01899-14175. Rij-instructeur/trice is een zelfstandig en goedbetaald beroep AANVANG CURSUS SEPTEMBER. Vakopleiding Rijonderricht Motorvoertuigen helpt Uop weg. Bezoek een van onze VOORLICHTINGSAVONDEN. Fy Aanvang 20.00 uur. Den Haag Haarlem Autorijschool de Kleynen Hotel v. Aken L v. Meerdervoort 178 Baan 1 Iedere maandagavond Dinsdag22september Voor gedetailleerde informatie van 11 tot 15 uur en van 18 tot 19 uur 070 - 80 48 49. Overige uren 070-64 99 00. SCHULTE LESTRADEN B.V. SASSENHEIM Centrale Verwarming Luchtbehandeling - Sanitair Vraagt voor spoedige Indiensttreding op onze ontwerpafdeling: Met een ruime ervaring in het ontwer pen, berekenen en administratief bege leiden van installaties voor centrale verwarming en luchtbehandeling. Bezit van A.C.-diploma is gewenst. Met ervaring in het ontwerpen en bere kenen van eenvoudige centrale verwar mingsinstallaties. Gelegenheid wordt gegeven tot ver dere bekwaming in het vakgebied door het volgen van de ACI-cursus verwar mingstechnicus. Schriftelijke of telefonische sollicitaties richten aan: SCHULTE LESTRADEN B.V. Parklaan 156 - Postbus 25 2171 EK - 2170 AA Sassenheim. Tel. nr.: 02522 - 19118. Het verpleeghuis en reaktiveringscentrum "ZUYDTWIJCK" te Leiden (ZW), zoekt belangstellenden voor het vervullen van de funktie van: Waarnemend verpleeg kundig afdelingshoofd; voorlopig tijdelijk ter vervanging we gens ziekte. De taak zal bestaan uit het zelfstandig leiden, resp. waarnemen van een ver- pleegafdeling met 26 bedden voor so matisch zieken. Door een aktief opnamebeleid is het aantal wisselingen per bed hoog. De personeelsbezetting bestaat uit een aantal Verpleegkundigen, waarvan een deel een part-time-funktie bekleedt, een aantal gediplomeerde ziekenverzorgen den en een groep van leerling ziekenverzorgenden in opleiding. De opleiding van deze laatste groep vindt gedeeltelijk plaats in eigen huis, terwijl de begeleiding geschiedt door praktijkdocenten. Op regelmatige tijdstippen vindt over leg plaats met, zowel het hoofd van de verpleegkundige dienst als met andere afdelingshoofden. Voorts bestaat er een intensief kontakt met paramedische diensten, zoals fysio therapie, bezigheidstherapie en logope die. Voor deze funktie dient men te be schikken over goede kontaktuele eigen schappen en men dient bereid te zijn in goed kollegiaal overleg samen te wer ken. De honorering geschiedt overeen komstig ervaring en zal in nader over leg met de kandidaat worden geregeld. Tot de goede secundaire arbeidsvoor waarden behoort o.a. de mogelijkheid tot opneming in het pensioenfonds PGGM. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de Geneesheer- Direkteur, J.M. Heezen, arts. Eventue le telefonische informaties kunnen ver kregen worden onder nummer: (071) 769300, toestel 115 of 116. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16