TOYOTA Een pruik als't nodig is GRANDIOZE NAJAARS-AKTIE haarhuis \ÏW TONGEREN f Aanmelden Tel. 071-122244 J Toestel 25 J 9 £eidóc Somcmt Kom een paar uur vakantie vieren tydens de Week van de Sauna Sauna is A.S. zaterdag: bentu welkom op de Open Dag: Tijdelijk slechts 8,75 TOYOTA KRMCTDEPBEEN. Wij, de dealers van Toyota, verkopen u nooit en te nimmer flauwekul. Primo auto's verkopen we, en doorgeven we nu óók nog eens een échte, zeer royale korting op! Terwijl we u daarnaast sowieso al een heel goeie prijs bieden voor uw huidige auto. Nu slaan we ons niet op de borst voor die hoge Innjilprljs. Want dié is gewoon het gevolg van een willige markt voor tweedehands auto's. Maar wél wijzen we u trots op het prijsvoordeel tot 3205 gulden waarvan u profiteert als u nü besluit tot de aankoop van een nieuwe Toyota Corolla ofToyota Carina. Want dót doet niemand ons na! Kom dus snel naar onze showroom. Dan vertellen we u óók alles over de twee laar onbekrompen garantie die u hijgt, ongeacht 't aantalkilometers dat u rijdt. Profiteer van al die voordelen! De elegome Toyota Corolla Coupé. De viekkehzi combinatie van sportiviteit en luxe. Economisch in comfortabel. In 2 uitvoeringen. Nó vanaf17.495.- De representatieve Toyota Corolla Sedan. Zuinig tot In de kleinste details. In 5 uitvoeringen. Nü tronaf1X995.- Of de IJzersterke Toyota Corolla Stationwagon. In 3 uitvoeringen. Nó vanaf15.995. PRIJSKRAKERS SEN6: De oogstrelende Toyota Carina Sedan. Royoal van binnen, zuinig in "t gebruik. In 6 uitvoeringen. Nó vanaf 16.495.- Of de veelzijdige Toyota Carina Stationwagon. Ruim in economisch. In 2 uitvoeringen. Nó vanaf18.995.- BIJ ONS IS VOORDEEL HEEGEWOON. LEIDEN Autom.bedr. Vlasveld. Haarlemmerweg 49A.Tel. 071-134689/142855 RUNSBURG Garage Dijksman BV. Oegstgeestenweg 17-23 .Tel. 01718-20500/20941 TER AAR Autom.bedr. J.J. van der Geest Westkanaalweg 37. Tel. 01722-2132 ZOETERWOUDE Garage Heemskerk, Schenkelweg 109.Tel. 01715-1220 Veel dames dragen reeds lang en met veel sukses zon vederlicht pruikje Gun uzelf ook een nieuw gezicht. Sukses staat bij voorbaat vast met zo'n natuurgetrouw tweede kapsel. Niet te dik, niet te dun. maar precies zoals 't zijn moet en... gemakkelijk zelf te onderhouden. Komt u eens vrijblijvend kijken en passen, dan ontdekt u dat dit een geweldige oplossing is voor uw haarprobleem. U voelt uzelf heel wat zonniger met zo'n goed kapsel. U kunt kiezen uit een bijna onbegrensd aantal modellen, reeds v.a. 169.- wd. Breestraat 32 Leiden. Tel. 071-12.52.12. De beer W.van O. te G. "Die kachel had ik niet meer nodig. Ik sta nog maar alleen en ik ga in een verzorgingsflat. Die buiskachel bleef over. Hup. in de krant ermee dacht ik. Dan kun je zien hoe die kleine rubriekadvertenties worden gelezen. Allemaal jonge mensen die óf helemaal net begonnen óf bij hun centrale verwarming een gezellige kolenkachel wilden hebben. Wat zeg je daarvan." Het dagblad la uw I EZ 1 1 Rl BE i s I ffl U LAGD 1 gezond en gezellig. Sauna is goed voor hart en bloedvaten. Sauna is een paar uur vakantie, al regent 't buiten pijpestelenSteeds meer Nederlanders maken elke week zo'n opwekkende minitrip. Ze zetten - net als u misschien - schoorvoetend hun eerste stap over de drempel enzijn meteen met hart en ziel verslingerd aan de sauna en alles wat er aan vast zit. Kom dus ook vlug eens kennis maken met deze eeuwenoude Finse badmethode, die zo wonderwel in ons moderne leven past Tijdens de landelijke Week van de Sauna - van 6 t/m 12 september as. - is de eerste stap over de dremp voord Zaterdag 5 september as. houd!Sauna 5 Mei open huis. U bent.dan van 10.00-15.30 uur van harte welkom om zomaar wat rond te kijken en uw wagen te stellen. Om de warmte van de sauna- kabine en de kou van het dompelbad te voelen. Om de jetstream te horen Een hele week lang: voor de halve prijs! razen in het zwembad en de oV belletjes vrolijk te zien bubbelen in de hot whirlpools. En natuurlijkoih eens een echt saunadrankje te proeven. Het wordt u bij deze bijzondere gelegenheid gratis geserveerd. Bevalt de kennismaking u? Dan kunt u tijdens de Week van de Sauna voor de halve prijs uw eerste saunabad komen nemen. Dit aanbod geldt natuurlijk ook voor vaste saunagangers die wel eens 'n lekker voordelig avondje uit willen. Want dat een bezoek aan Sauna 5 Mei echt een volwaardig avondje uit is, zal u duidelijk worden als u ziet wat we allemaal te bieden hebben. Sauna 5 Mei is een van de meest luxueuze sauna's in Nederland met o.a: 2 hot whirlpools, een flink zwembad met jetstream-installatie, een massageruimte met gediplo meerde sportmasseurs en -masseu ses, een gezellige bar/ontspannings ruimte, twee zonnebanken met zonne hemels en een 3 x 20 minuten-snei- bruiner. Via een aparte ingang komt u in de schoonheidssalon waar de modernste apparatuur en preparaten gebruikt worden voor o.a spier- versteviging, slankheidsbehandeling, rimpelbestrijding en figuurkorrektie. In het 5 Mei sportkomplex Boshuizerlaan - hoek Telderskade, Leiden. Tel. 071-72 05 20.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 10