lis rijksoverheid vraagt [F® WAARN. CHEF WAARN. CHEF,. part-time datatypiste LOOD GIETER - oberkelner - restaurantkelner - sous-chef barkeeper - restaurant-kok Amex Fashion BEDRIJFSLEIDER FULL-TIME APOTHEKERS ASSISTENTE verkopers KRANT I BRENGT DE WERELD BIJ UI THUIS] HOOFDVERPLEEGKUNDIGE M/V ZATERDAG 22 AUGUSTUS 1981 PAGINA 18 LEIDSE COURANT hoofd (mnl./vrl.) literatuuronderzoek vac. nr. 1-021910167 Ministerie van Binnenlandse Zaken afdeling Documentatie en Bibliotheek Het ministerie van Binnenlandse Zaken is belast met de zorg voor het Binnenlands Bestuur, de Openbare Órde en Veil%heid. het Overheids personeel en de Overheidsorganisatie en Overheidsautomatisering. De afdeling Documentatie en Bibliotheek, onder verdeeld in de bureaus Bibliotheek. Documentatie en Literatuuronderzoek, ondersteunt het beleid door middel van literatuurinformatie. Het bureau Literatuuronderzoek omvat de secties Staats- en Administratief Recht. Overheidsperso neelsbeleid en Openbare Orde en Veiligheid. De medewerkers van het bureau Literatuuronder zoek houden zich op de hoogte van het beleid, verrichten van literatuurrecherches op de boven genoemde beleidsgebieden, excerperen uit binnen- en buitenlandse literatuur, adviseren t.a.v. de collectie en attenderen beleidsambtenaren op relevante literatuur. Functie-informatie: leiding geven aan het bureau Literatuuronderzoek, w.o. coördineren van de werkzaamheden van de secties; onderhouden van contacten met de hoofden van de overige bureaus en het hoofd van de Afdeling. Gevraagd: ten minste diploma HBO bestuurs kundige richting; diploma GO C dan wel meer dere jaren ervaring met literatuuronderzoek; ervaring in een leidinggevende functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 5496.- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 12 september 1981. hOOfd (mnl./vrl.) financieel beheer vac. nr. 1-146710167 Ministerie van Sociale Zaken directie voor de Emigratie, afdeling Financiën De afdeling Financiën draagt zorg voor het ont wikkelen en uitvoeren van het financieel econo misch beleid m.b.t. de subsidiëring van (Remi granten. maatschappelijke organisaties, krediet verlening aan (Remigranten, apparaatskosten, begrotingszaken e.d. Functie-informatie: hij/zij heeft de eindverant woordelijkheid voor het financieel beheer en is tevens belast met een groot aantal financiële activiteiten zoals: begrotingsvoorbereiding; be oordelen van en adviseren over de toe te passen financiële regelingen, respectievelijk doen van suggesties tot aanpassing daarvan; meebehan- delen van met de kredietverlening aan (Remi granten samenhangende financiële transacties (bedrijfs- en woningbouwleningen); actief deel nemen aan de tenuitvoerlegging van het systeem van prestatiebegroting, de automatisering e.d.; onderhouden van in- en externe contacten (incl. het deelnemen aan overlegstructuren) met het departement, de vervoerswereld, de maatschap pelijke organisaties, banken e.d.; leiding geven aan de 10 medewerkers van de sector financieel beheer. Vereist: volledig SPD (eventueel vergevorderd met SPD II) of een hiermee vergelijkbare oplei ding; redactionele en leidinggevende ervaring. Werkervaring op financieel/administratief gebied strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 24 september 1981. statistisch medewerkers (mnl./vrl.) I Centraal Planbureau t i Functie-Informatie: de functionaris is o.ln. belast met de verkrijging en het beheer van hét vaak omvangrijke en veelsoortige statistische mate riaal dat het cijfermatige economische beeld vormt van het taakgebied van de gemiddeld vijf personen tellende afdeling. Na zelfstandige toepassing van bewerkingen op dit materiaal, in samenwerking met de wetenschappelijk(e) medewerker(s), deelnemen aan het economisch onderzoek en de prognosewerkzaamheden. Daarbij wordt als hulpmiddel de computer ge bruikt en is men verantwoordelijk voor de data- invoer en de keuze van programmatuur. Voorts beoordelen van resultaten van het wetenschap pelijk rekenwerk en schriftelijk vastleggen en/of rapporteren. Taakgebieden waar behoefte bestaat aan deze economisch-statistische ondersteuning zijn: arbeid, bedrijfstakkenenalyse, buitenland, conjunctuuranalyse en inkomens- en vermogens vraagstukken. vac. nr. 1-229910167 afdeling buitenland, bedrijfstakkenanalyses en sociale planning Vereist: diploma HEAO of een hiermee verge lijkbare opleiding. Kennis van programmeren strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 4201,- per maand. vac. nr. 1-2300/0167 afdeling sociale planning en voedselvoorziening Vereist: ten minste HAVO opleiding met zo mogelijk verdere specialisatie, b.v. statistiek diploma's of studerend daarvoor. Salaris: max. f 3065,- per maand. Voor beide functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vóór 12 september 1981. specialist (mnl./vrl.) vac. nr. 1-114510167 Centraal Bureau voer de Statistiek hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid Momenteel worden statistische onderzoekingen ontwikkeld en uitgevoerd, die erop gericht zijn kwantitatieve informatie te verschaffen omtrent de stand van zaken m.b.t. de automatisering door bedrijven en instellingen in Nederland. Functie-Informatie: in teamverband meewerken aan de verdere uitbouw van de statistiek; organi seren van de uitvoering en verwerking van enquêtes, daarbij gebruikmakend van de diensten van hulpafdelingen op het gebied van bedrijfs- registratie en automatische verwerking; zorg dragen voor een goede statistische kwaliteit van de enquêteresultaten, o.m. door het uitvoeren van plausibiliteitscontroles op enquêteresultaten. Vereist: diploma HEAO informatica of VWO met enige jaren ervaring op het gebied van de automatisering; belangstelling voor algemene aspecten van de automatisering. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f4201,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 september 1981. secretariaatsmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-243810167 Ministerie van Binnenlandse Zaken directie Overheidsorganisatie en -Automatisering, afdeling Algemene Zaken Functie-Informatie: voorbereiden en notuleren van vergaderingen en hiertoe opstellen van de agenda's in overleg met voorzitters en/of secre tarissen; verzamelen en verzenden van de ver gaderstukken en verzorgen van de correspon dentie; in bijzondere gevallen verrichten van vertaalwerk; secretariaats- en andere onder steunende werkzaamheden; toezien op het be handelen van post- en archiefzaken; verzorgen van huishoudelijke zaken voor de Directie; ver richten van kabinetstypewerk; collationeren van nota's, brieven, rapporten e.d. Gevraagd: b.v.k. MBO die aansluit op boven vermelde werkzaamheden; ervaring in een verge lijkbare secretariële functie; talenkennis en type ervaring. Ervaring met notuleren en steno Nederlands strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 19 september 1981. medewerker (mni./vri.) bureau woningen vac. nr. 1-047810167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid Het Bureau is o.a. verantwoordelijk voor de tot standkoming van statistieken op het gebied van de woningbouw. Zoals woningvoorraad, onttrek kingen aan de voorraad, begonnen, onderhanden en gereedgekomen woningen. Functie-informatie: vergelijken van wonlng- statistiekopgaven per gemeente met individuele opgaven en subsidietoekenningen van ministeries; onderhouden van contacten met gemeentelijke diensten en directies van de Volkshuisvesting in de provincies en het Ministerie van Volkshuis vesting en Ruimtelijke Ordening; onderzoeken en analyseren van woningbouwprojecten waarvan de bouw geen doorgang vindt c.q. wordt uitge steld, dan wel stilgelegd; verstrekken van inlichtingen aan de gebruikers van de statistiek. Vereist: diploma HAVO met wiskunde; enige jaren administratieve ervaring. Is: Voorburg. Salaris: max. f 3512,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 12 september 1981. Informaties over andere functies bij de Rijks overheid kunnen worden ingewonnen bij de permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013. 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 5012 28. Bovengenoemde salarissen zijn In hst algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief TVs0/* vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurttstaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Graven hage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Voor ons nieuwe Hotel-Restaurant „De Engetbertha-hoeve" te Lelden, vragen wij: tevens bedrijfsleider (plm. 30 jaar) tevens buffet-chef Voor ons reeds jaren bestaande „Restaurant Nieuw-Minerva" Vrouwensteeg 11, Leiden, zoeken wij: leeftijd tussen 25 en 30 jaar. Goede referenties vereistl Sollicitaties alleen na telefonische afspraak: 071-126358 - 071-765000. Modebedrijf In Lelden zoekt: voor vijf halve dagen. Telefonisch contact opnemen met (de heer Rletmeyer), tel. 071-769328. Gevraagd: die zelfstandig kan werken. Fa. Harry van Beek Zuideinde 8, Roelofarendsveen. Tel. 01713-3451. Voor de nleuwbouwwerf vragen wij een met opleiding m.t.s./h.t.s. Jachtwerf B. Klaassen Zn. B.V. Hofweg 49-51, Voorschoten. Tel. 071-764548. Apotheek Linnaeus- Oegstgeest heett plaats voor een Sollicitaties na telefonische afspraak met mevr. H. L. Tjiook, telefoon 071-153274. Veer de verkoop van klein materiaal aan garages, transporteurs en werk- vol werklust tuesan 24 en 45 jaar varkoopopteiding meer Informatie, kom u dan aanbieden op donderdag 27.8.81 tussen 8.30 en 17 uur In het Hotel Holiday Inn. Haagse Schouwweg 10 te Lalden, te vragen naar da U kunt ook schrijven naar Spafax n.v. Het St. Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modem geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden. HAjj lach H'JB ren wor Haarla ev« Op de kinderafdeling ven ona ziekenhuis, die opgebouwd is uit drie subafdelingen, t.w. teeners, kinderen van 1 1/2-12 jaar en een boxenafdeling, is binnenkort de functie vacant voor Tot zijn/hur taak behoort om.: het organiseren, leidinggeven en coördineren van de drie teams in samenwerking met de coördinerend hoofdverpleegkundige, de teamleidsters, de spelleidsters/ observatrices en specialisten; het leveren van een eigen bijdrage aan de samenwerking in multi-disciplinair teamverband, het begeleiden van overlegsituaties en het begeleiden van veranderingsprocessen binnen de afdeling. Wij denken voor deze functie aan kandidaten die: in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A met kinderaantekening, eventueel neonatalogie; beschikken over leidinggevende capaciteiten en organisatorisch inzicht; beschikken over goede contactuele eigenschappen; mee willen denken in het opbouwen van teamverpleging op deze afdelingen; een positieve bijdrage kunnen leveren inzake het verder ontwikkelen van het leefklimaat van 0 18 jarigen. Een voltooide kader- en/of managementopleiding voor de intramurale gezondheids zorg strekt tot aanbeveling. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuisj Het salaris zal, afhankelijk van ervaring maximaal f 3.512,- bruto per maand bedragen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Een psychologisch onderzoek en een selectiecommissie zullen deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door zr. L.A. de Haan, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 33 90 30. oproepnummer 1106. Uw sollicitatie gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan onderstaand adres. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs. E. R. L. Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22,2035 RC Haarlem. Sijthoff Pers vraagt ten behoeve van haar Bedrijfs- technische Afdelingen voor de afdelingen A) Electrotechnische Dienst een meewerkend m/v (vacaturenummer TO-69) Vereist: Voor deze funktie denken wij aan een gediplomeerde MTS-er E, die tenminste 5 jaar ervaring heeft in een gelijkwaardige funktie in de installatietechniek en/of onderhoudstechnicus van moderne technische installaties. MTS E - examenpakket: technologie energie-omzetting installatie techniek electronics regeltechniek bedrijfs kunde applicatiecursussen: bedrijfselectronica installateur electrotechniek bedrijfskaderopleiding Leidinggevende ervaring is vereist. B) Mechanische dienst een meewerkend (vacaturenummer TO-70) Vereist: Als minimale voorwaarde het diploma MTS Werk tuigbouw en/of de cursus ACI. Voorts is vereist een 5-jarige ervaring in een gelijk waardige en leidinggevende funktie. Leeftijd 30 - 35 jaar. Funktie-informatie: (doen) verhelpen van storingen en het (laten) verzorgen van het onderhoud aan de gebouweninstallaties, waartoe o.a. uitgebreide luchtbehandelingsinstallaties en liften behoren. Voor beide funkties geldt dat deze in dagdienst worden uitgevoerd. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een grati ficatie ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioenvoorzieningen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen betreffende bovenstaande funkties zijn te verkrijgen bij de heer A. Wever, Hoofd B.T.A., telefoonnummer 070-190500. Sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer J. W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het bij de vacature behorende nummer vermelden. Sijthoff Pers is uitgeefster van de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, Het Economisch Dagbladen als moedermaatschappij in samenwerking met Westerpers B V. van Het Binnenhof en de Leidse Courant. Om de abonnees buiten de grote steden het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers bij haar avondkranten in één abonnement in Zuid-Holland tevens uit de regionale bladen: Leidse Editie HaagscheCourant. Delftsche Courant. Westlandsche Courant, Zoetermeersche Courant, Ri jnlandsche Courant. Nieuwe Waterweg Courant. Vlaardings Dagblad. Sohiedamsehe Courant, Nieuwsblad voor IJssel en Lekstreek. Nieuwsblad voor Oost IJsselmonde. Nieuwe Brielse Courant. Nieuwsblad Voorne Putten. Nieuwsblad voor de Alblasserwaard. Nieuwsblad voor Zuid-Holland en Utrecht. Nieuwsblad voor de Hoeksche Waard. Schoonhovense Krant. Als moedermaatschappij qeeft Sijthoff Pers in samenwerkinq met Randstad Edities te Delft 39 gratis huis-aan huis verspreide advertentiebladen uit in Zuid-Holland. De doelstelling is het uitqeven van dagbladen die de lezer voldoende verschillende informatie bieden om zich een eigen oordeel te vormen. In hun commentaren laten de lournalisten zich leiden door de beginselen van de parlementaire democratie. Er is geen binding aan partiien of belangengroepen. De totale lezerskring van het bladenpakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. De dag en nieuwsbladen ziin alle qevestigd binnen hun verzorg i ngsgebied de Sijthoff Pers omvat ook sectie handelsdrukkerijer vestigingen in Rtiswij Den Brie] en in Lisse. va vervaardiging van boeken, tijdschriftene.a. handels drukwerk. en voor cartografische uitgaven als kaarten voor weg- en water verkeer. bodem, flora e.a. karakteristieken. Het bedriji beschikt over de meest geavanceerde computertechniek voor redaktie. administratie en produktie. Over modern geoutilleerde hoogdruk- en offsetrotatiepersen En in de Rijswijkse Plaspoelpolder. over een nieuw groot bedrijfs- complex dat voldoet aan alle moderne eisen van veiligheid en comfort. Het is de hoofdvestiging van de onderneming die, met 1600 personeelsleden, behoort tot de middelgrote bedrijven en zelfs bij de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land. SIJTHOFF PERS

Leidse Courant | 1981 | | pagina 18