de rijksoverheid vraagt HOEVEEL ZOUT KOMT ER PER DAG BIJ lOBITH ONS LAND BINNEN? VOLGENS DE AARDRUKSKUNDEBOEKJES IS HET GEWOON H,0. DE KRANT WEET INMIDDELS WELBETER. PAGINA 1G LEIDSE COURANT ZATERDAG 27IUN119 11 hOOfd (mnl./vrl.) afdeling huisvesting en materiële zaken vac. nr. 1-1787/0167 Functie-informatie: voorbereiden, concretiseren en verifiëren van een centraal beleid m.b.t. inkoop en het gebruik van goederen en drukwerken t.b.v. het Ministerie en de daaronder ressorterende diensten en instellingen: aankopen en beheren van materieel, meubilair, stoffering, drukwerken, kantoorbehoef ten. dienstkleding, uitrusting en transportmiddelen; regelen van aankoop, vaststellen van kilometerbin dingen. controle op het gebruik van motorvoertuigen van het Ministerie en de daaronder ressorterende diensten, m.u.v. de Rijkswaterstaat buiten de ag glomeratie 's-Gravenhage en de Rijksdienst I Jssel- meerpolders; afgeven van machtigingen voor het privêgebruik van vervoermiddelen en kilometerbin ding. beheren van departementale aulopool: be heren van de huisvesting in het departementsge bouw en de dependance gebouwen te 's-Graven hage: toezicht houden op het gebruik en onderhoud van technische installaties t.b.v. de departementale gebouwen; leveren van begrotingsbedragen; leiding geven aan 3 onderafdelingen (ca. 90 personen); deelnemen aan stafvergaderingen; zorg dragen voor de huisvesting en verdeling van ruimte: opstellen van programma's van eisen; als hoofdambtenaar, regelen van het vervoer en houden van toezicht op de uitvoering hiervan. Vereist: volledig SPD of HEAO; diploma NEVIE in koop; bekendheid met voorschriften RIB. Staats drukkerij. Rijksgebouwendienst en Reisbesluit bij de overheid; leidinggevende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4684,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 24 juli 1981. personeelsmedewerkers (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1825/0167 De Afdeling Personeelsmanagement van PZ is on derverdeeld in enige personeelsmanagementteams. Elk team bestaat uit een personeelsmanagementad- viseur met één of twee personeelsmedewerkers en is verantwoordelijk voor het begeleiden op perso neelsgebied van een groep ministerie-afdelingen. Functie-informatie: in teamverband adviseren, in formeren en ondersteunen op personeelsgebied van afdelingschefs; samenwerken binnen PZ met de an dere teams en met de taakgerichte bureaus van de Afdeling Personeelsbeleid (formatiezaken, rechts positie. loopbaanbeleid, werving en selectie); bijdra gen tot de verdere ontwikkeling van het beleid en de procedures. Gevraagd: diploma HBO op personeelsgebied. Praktijkervaring bij de (rijks)overheid strekt tot aan beveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. documentalist (mnt./*ri.) vac. nr. 1-0379/0167 Functie-informatie: opzetten, systematisch uit bouwen en bijhouden van een documentatiearchief t.b.v. de Directie: leveren van informatie aan leiding en medewerkers t.b.v. de door hen te behandelen zaken. Daartoe op aanwijzing van vorengenoemden onderzoek doen naar jurisprudentie en literatuur. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2920.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. economisch-statistisch medewerker (mni./vn.) vac. nr. 1-1828/0167 Minis Direc tiek Functie-informatie: verzamelen en interpreteren van. in statistieken van verschillende bronnen opge nomen. gegevens: verzamelen en registreren van cijferreeksen van allerlei aard: inrichten van een centraal databestand: presenteren van het beschik bare cijfermateriaal d m v. labellen, grafieken, enz.: verrichten van rekenwerk in het kader van de boven staande taakonderdelen, zoals het vaststellen van voortschrijdende gemiddelden, percentages, enz. Vereist: MULO/MAVO 4: MEAO administratieve, commerciéle of vrije richting of een hiermee verge lijkbare opleiding. Ervaring in een soortgelijke func tie strekt tot aanbeveling. Voor de noodzakelijke kennis van en vaardigheid in het bedienen van een computer zal ter plaatse een opleiding worden gegeven. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2920.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. medewerkers (mni./vri.) centrale accountantsdienst Ministerie van Financiën De Centrale Accountantsdienst is behalve met ac countantswerkzaamheden voor de minister van Financiën ook belast met dergelijke werkzaamheden in opdracht c.q. t.b.v. andere ministers. Functie-informatie: de controle van de verantwoor ding van het eigen departement; meewerken aan het toezicht van de minister van Financiën op de depar tementen ingevolge de art. 27 t/m 30 van de Comp tabiliteitswet 1976; uitoefenen van controle en instel len van bijzondere onderzoeken bij Rijksdiensten en andere overheidsinstellingen, bij particuliere bedrij ven of instellingen waaraan subsidies zijn toege kend. leningen of garanties zijn verstrekt; geven van adviezen van bedrijfseconomische en administra- tief-organisatorische aard. Gevraagd worden: accountant vac. nr. 1-0671/0167 Vereist: voltooide NIvRA opleiding of post-doctorale accountantsopleiding. B v.k. ervaring op het gebied van de accountantscontrole en de geautomatiseerde informatieverwerking. Zij. die binnenkort de accoun tantsopleiding zullen voltooien, kunnen eveneens solliciteren. adjunct-accountants vac. nr. 1-0668/0167 Vereist: diploma VWO en volledig SPD dan wel NIvRA opleiding t/m bedrijfseconomie II en even tueel studerend voor administratieve organisatie of voltooide universitaire opleiding economie, b.v.k. bedrijfseconomische richting eventueel aangevan gen met post-doctorale accountancy studie; erva ring op het gebied van de accountantscontrole. assistent-accountants vac. nr. 1-0665/0167 Vereist: MULO/MAVO 4; MEAO Of diploma MBA. SPD I of studerend hiervoor of volledig SPD dan wel diploma HEAO bedrijfseconomische richting en/of studerend voor NIvRA-propedeuse. B.v.k. enige er varing op het gebied van de accountantscontrole. Safaris: max. f 4201.- per maand. Voor alle functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vóór 24 juli 1981 medewerker (mni./vri.) voorbereiding/nacontrole vac. nr. 1-1875/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid. Afdeling Externe Controle De Hoofdafdeling vervaardigt een groot aantal uiteenlopende statistieken op het gebied van de industriële produktie. de bouwnijverheid, de energiehuishouding en de milieu-uitgaven. Om hiervoor de noodzakelijke informatie te krijgen worden berichtgevers - meest ondernemingen benaderd d.m.v. meer of minder uitgebreide vragen lijsten. De Afdeling Externe Controle is belast met het be zoeken van de berichtgevers; hiervoor functioneert een buitendienst van ca. 10 medewerkers. Functie-informatie: toezien op de opstelling van het reisplan van de buitendienstmedewerkers, waarbij rekening wordt gehouden met prioriteit en capaci teit; meebeoordelen van de noodzaak van bezoek- opdrachten; nacontrole op door de binnendienst uit gevoerde opdrachten en voorcontrole van door de berichtgevers ingezonden vragenlijsten; telefo nisch contacten onderhouden met berichtgevers in zake verstrekte statistische gegevens; vastleggen van uit de bezoeken naar voren gekomen technische gegevens van de onderscheiden soorten van activi teiten. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. administratief medewerker (mni./«ri.) deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 1-1986/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Hoofdafdeling Brandweer. Afdeling Algemene Zaken Functie-informatie: bijhouden van rekeningen administratie en statistische gegevens abonnemen- tenbeheer: verzenden van publikaties en verlenen van administratieve assistentie. Gevraagd: diploma MULO/MAVO 4: diploma typen en/of type-ervaring. B.v.k. ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Standplaats: s-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. buitendienstmedewerker (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1878/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Industrie en Bouwnijverheid. Afdeling Externe Controle De Hoofdafdeling vervaardigt een groot aantal uiteenlopende statistieken op het gebied van de industriële produktie. de bouwnijverheid, de energiehuishouding en de milieu-uitgaven. Om hiervoor de noodzakelijke informatie te krijgen worden berichtgevers meest ondernemingen - benaderd d.m.v. meer of minder uitgebreide vragen lijsten. De Afdeling Externe Controle is belast met het be zoeken van de berichtgevers. Functie-Informatie: bezoeken van in hoofdzaak grote ondernemingen op het gebied van industrie en bouwnijverheid met een gecompliceerde admini stratie. welke jaarvragenlijsten met uitvoerige speci ficaties van de in- en verkopen en van de exploltatie- gegevens moeten invullen; introduceren van het on derzoek bij ondernemingen die nieuw in de waarne ming zijn opgenomen; ter plaatse corrigeren van ge gevens die onjuist werden ingevuld; verzamelen van gegevens bij ondernemingen die nagelaten hebben de vragenlijst in te zenden; bij ondernemingen op juistheid controleren van ingezonden gegevens; be spreken van de invulling van de vragenlijst naar aan leiding van wijzigingen die zich bij de onderneming hebben voorgedaan. Standplaats: westelijke Randstad. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981 medewerker (mni./vri.) afdeling administratieve ondersteuning vac. nr. 1-1867/0167 Ministerie van Economische Zaken Directoraat-Generaal voor Industrie. Hoofdafdeling Chemie De Hoofdafdeling Chemie heeft een bemiddelende functie bij contacten van industrie en overheid en behartigt belangen van de chemische industrie voor zover passend binnen het algemeen industriebeleid. Functie-informatie: richting geven aan en uitvoeren van beleidsondersteunende activiteiten, vergaren en verschaffen van informatie m.b.t. de chemische in dustrie: onderhouden van contacten met bedrijfsor ganisaties. individuele bedrijven en overheids instanties. zoals o.a. het CBS. Vereist: technisch/bedrijfseconomische opleiding op HBO-niveau; ervaring in het bedrijfsleven. Erva- -=ian met statistische gegevens strekt ring in het omgaan tot aanbeveling Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 25 juli 1981, redacteur (mni./vri.) vac. nr. 1-1793/0167 Ministerie van Justitie Centrale Recherche Informatiedienst. Afdeling Recherche Zaken De Centrale Recherche Informatiedienst, tevens Bu reau Interpol, is belast met het t.b.v. de politie in binnen- en buitenland verzamelen, bewerken en ver spreiden van gegevens over misdrijven en crimine len. Functie-informatie: o.m. selecteren en zorgen voor de redactionele vormgeving van de door de politie gewenste berichten; verantwoordelijk zijn voor de inhoud, opmaak en eindredactie, alsmede de distri butie van het Recherche Informatie Bulletin. Vereist: diploma VWO; redactionele ervaring. Ken nis van de organisatie en werkwijze van de politie en justitie, alsmede van de strafwetgeving strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4201,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Smithuis. hoofd van de Afdeling Algemene Zaken, onder nr. (070)-769347. Sollicitaties inzenden vóór 30 juli 1981 bibliotheek assistent (mn!./vrl.) vac. nr. 1-1975/0167 Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Centrale Directie Documentatie. Afdeling Bibliotheek Functie-informatie: uitvoeren van uitleen procedu res: verstrekken van inlichtingen aan de gebruikers; inzetbaar zijn bij andere bibliotheekwerkzaamhe den. zoals de uitvoering van circulatie- en distribu tieprocedures. bijhouden van losbladige publikaties. Vereist: diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding; diploma GO A of een hiermee vergelijk bare opleiding: passieve kennis van de Franse. Duitse en Engelse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. t.z.t. Zoetermeer. Salaris: max. f 2642.- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. hoofd (mnl./vrl.) onderafdeling informatieverwerking vac. nr. 7-7958/0787 Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Centrale Directie van de Volkshuisvesting (CDV). Af deling Begroting. Beheer en Informatieverwerking Functie-informatie: leiding geven aan en coördine ren van de werkzaamheden van de Onderafdeling: adviseren aan het hoofd van de Afdeling inzake de omvang van de te registreren gegevens; overleggen met gebruikers van informatie in de meest ruime zin t.b.v. de vaststelling van de informatiebehoefte; vast stellen van de omvang, de vorm en de frequentie van de periodiek te verstrekken informatie; Inbrengen van materiedeskundigheid bij de ontwikkeling van een automatiseringsplan voor de CDV alsmede bij de automatisering van regelingen; signaleren van tendensen in ontwikkelingen op grond van analyse van het verzamelde materiaal: opbouwen, verzorgen en beheren van een gegevensbestand: deelnemen aan project- en werkgroepen. Vereist: MO economie of een combinatie van oplei ding en ervaring die aansluit op genoemd werkter rein. B.v.k. leidinggevende ervaring. Standplaats: Zoetermeer. Salaris: max. f 4684,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 25 juli 1981. Chef (mnl./vrl.) bureau planning vac. nr. 7-1886/0(67 De Centrale Directie-is belast met het leveren van een bijdrage aan het ontwikkelen en onderhouden van informatie- en beleidsprocessen bij het Ministe rie. bij de daaronder ressorterende diensten en bij de op het gebied van het onderwijs werkzame orga nisaties. Dit wordt gerealiseerd door het bevorderen van een effectieve organisatie en doelmatige werk methoden. alsmede door het ontwikkelen, beheren en begeleiden van de invoering van geautomati seerde informatiesystemen. De directie levert een beleidsbijdrage aan de Centrale Commissie Automatisering Onderwijsinformatie (CCAO). Functie-informatie: adviseren van directie en pro jectleiders over het gebruik van planningsmethodie ken: verzorgen van de capaciteitsplanning van de Centrale Directie, van projectplanningen, de voort gangscontrole. de daarbij behorende financiële planning en de evaluatie van de gehanteerde metho dieken; leiding geven aan de drie medewerkers van het bureau. Vereist: HBO of een hiermee vergelijkbare oplei ding; ervaring in het hanteren van planningsmetho den en leidinggevende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. t.z.t. Zoetermeer. Safaris: max. f 4201.- per maand. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. in middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties inzenden vóór 24 juli 1981. medewerkers (mni./vri.) deeltijdarbeid, 20 uur per week Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijke Werk Directie Kunsten. Afdeling Beeldende Kunsten en Bouwkunst De Afdeling Beeldende Kunsten en Bouwkunst houdt zich bezig met zaken betreffende de beleids ontwikkeling en beleidsuitvoering op het terrein van de beeldende kunsten en bouwkunst. medewerker sectie gebonden kunsten vac. nr. 1-1951/0167 Binnen de Sectie houdt men zich o.m. bezig met de toepassing van beeldende kunst in de (gebouwde) omgeving, beleidsontwikkeling en uitvoering op dit terrein en op het terrein van de bouwkunst, alsmede met de subsidiëring van de daarbij betrokken instel lingen en particulieren. Functie-informatie: werkzaamheden m.b.t. de be leidsuitvoering van bovengenoemde zaken, zoals de administratieve behandeling van subsidie aanvragen. beoordelen van afrekeningen en ontwer pen van brieven; werkzaamheden ter ondersteuning van het secretariaat van diverse werkgroepen in het kader van de gebonden kunst. algemeen administratief medewerker vac. nr. 1-1952/0167 Functie-informatie: voeren van in- en externe cor respondentie; mee zorg dragen voor de registratie van inkomende en uitgaande post alsmede voor de voortgangsbewaking van de door de afdelings medewerkers te behandelen stukken; type- en an dere administratieve werkzaamheden. Voor beide functies geldt: Standplaats: Rijswijk. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. Chef (mnl./vrl.) onderafdeling comptabiliteit Voorburg vac. nr. 7-79(8/0(67 De Hoofdafdeling is o.m. belast met beoordelen van financieel-economische en budgettaire gevolgen van besluiten en adviezen van de departementslei ding: beoordelen van begrotingsvoorstellen en op stellen van ontwerp-begroting en meerjarenramin gen: uitoefenen van toezicht op de besteding van be- grotingsgelden: ontwikkelen van begrotings- en be- heerstechnieken: voeren van de financiële admini stratie van het CBS en samenstellen van overzich ten: ontwikkelen van financieel-economische infor matiesystemen. De Hoofdafdeling is verdeeld over de vestigingen Voorburg en Heerlen. Functie-informatie: leiding geven aan de medewer kers van de Onderafdeling Comptabiliteit en mee werken aan de uitvoering en de ontwikkeling van de aan dat onderdeel gestelde taken; verzorgen van de procedurele informatiestroom, alsmede van andere relevante financiële gegevens van en naar de Onder afdeling te Voorburg en waar nodig naar de vesti ging te Heerlen; werkzaamheden t.b.v. de opstelling van de materiële begrotingen en middelenramingen en t.b.v de bewaking ervan bij de realisatie; contro leren van het kasbeheer: verzorgen van de krediet aanvragen; onderhouden van contacten bij de uit voering van bovengenoemde taken zowel in- als extern het CBS. Vereist: diploma SPD II of studerend hiervoor. Ken nis van overheidsadministraties strekt tot aanbeve ling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4684.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 18 juli 1981. Chef (mnl./vrl.) boekhouding vac. nr. 1-0345/0167 Functie-informatie: lei,ding geven en medewerking verlenen aan de grootboekhouding, de debiteuren en crediteurenadministratie en de Afdeling Verifica tie. leveren van financiële overzichten; meewerken aan de automatisering van de financiële administra tie; corresponderen m.b.t. financiële aangelegenhe den. Vereist: HAVO en MBA óf MEAO óf een hiermee ver gelijkbare opleiding; enige jaren ervaring in het wer ken met geautomatiseerde boekhoudkundige syste men. alsmede leidinggevende ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658.- per maand. Naar deze functie kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier vóór 30 juli 1981dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermelding van het vacaturenummer en uw huisadres met postcode, bij de Rijks Psychologische Dienst. lokettist postagentschap (mnl./vrl.) vac. nr. 1-1862/0167 Functie-informatie: beheren van het Postagent schap binnen het gebouwencomplex Schedeldoeks- haven waarin ook het Ministerie van Justitie is ge huisvest; werkzaamheden m.b.t. postcheque- en gi rodienst. rijkspostspaarbank, aangetekende stuk ken; verkoop van postzegels, kaarten, abonnemen ten openbaar vervoer, enz.; geldelijke verantwoor ding daarvan. Gevraagd: ten minste diploma MAVO 4; evt. bereid heid tot het volgen van een vakgerichte opleiding bij de PTT. Ervaring in een zelfstandige administratieve functie en ervaring in omgang met publiek strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 2432,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzeqden vóór 18 juli 1981. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 16