Aanval Zoetemelk liet bekroond McEnroe enige die Borg kan stoppen Milan wil af van contract met Cruijff immy Lassooy weer uitblinker fanner eft oeite met lent Roethof (PvdA) vraagt Justitie om stappen tegen vandalisme WIMBLEDON Dameshockeyteam straft Engeland af Profploeg stopt Regionale indeling zaterdagvoetbal van de baan Avondzwemvierdaagse -PORT •LEIDSE COURANT VRIJDAG 19 JUNI 1981 PAGINA 13 iX De Zwitserse „kuur" voor Zoetemelk is geslaagd. In de tien* tappe van de Ronde van Zwitser* die werd gewonnen door Erwin ihard. koos de Nederlandse tour naar de aanval. En dat in de zwaar* 0 rit van Lugano naar Laax, waarin t bergen van tweede en één van de ite categorie waren opgenomen. Bo- dien werkten de weersomstandig* en in het nadeel van Zoetemelk, die rm weer prefereert de start in Lugano scheen de zon nog, toen het peloton de Lukmanier meter) na 92 kilometer beklom emden de sneeuwbuien hun gezichten, aan de finishlijn bleef het zwaar be kt met regen. De temperatuur was ik gedaald. De aanval in de koude ge- ge daarom des te meer van de conditie- betering van de 34-jarige Nederlander, in de rit tenslotte tweede werd. lurende de gehele rit waren Knete- nn. Zoetemelk en Lubberding in de irste gelederen van het tot 79 coureurs e peloton te vinden. In de eerste Hiderd kilometer onderhield de hoofd- jcht voor de eerste keer in deze ronde laag tempo. Dat bood avonturiers als Spanjaard Vilmajo de kans te ontsnap- en vele minuten voorsprong te ne- 'it Breu, die zijn leidende positie in de algemene rangschikking verbeterde, on derscheidde zich door steeds vooraan te fietsen. Toen Knetemann en Van der Poel de beslissende ontsnapping forceerden was ook Breu attent Een wonder moet hem nog van de eindoverwinning in de 45e Ronde van Zwitserland afhouden. Zoetemelk: „In de laatste rit kan natuur lijk nog van alles gebeuren. Dat is echter niet aannemelijk. Breu rijdt in de bergen het sterkste van iedereen. Hij gaat zeer gemakkelijk omhoog". Knetemann probeerde weer alles om de eerst etappe-overwinning van de Neder landers veilig te stellen. Het lukte niet In de klim naar het op 1000 meter hoogte ge legen skioord konden Lubberding en Zoe temelk de zestien man tellende kopgroep niet controleren. Toen iedereen dacht dat de groep bij elkaar zou blijven tot de eind streep greep Zoetemelk zijn kans. Zijn aanval werd slechts gepareerd door de Zwitserse veldrijder Lienhard. De overwinning kwam er niet voor de Postbrigade. Zoetemelk moest Lienhard op de streep laten voorgaan. Boos wierp hij na afloop zijn petje weg. „Normaal ge sproken heb ik geen moeite om Lienhard te kloppen. Het is een teken dat ik nog niet in optimale conditie ben. Maar ik vind het erger voor de ploeg. Wij hadden een overwinning nodig. Dat is goed voor het zelfvertrouwen", verzuchtte de frêle Nederlander, die in de Tour de steun moet ontberen van Leo van Vliet, die voorlopig niet beschikbaar is voor zijn ploeg. Van Vliet wés zeker van deelneming aan de Ronde van Frankrijk. „Van Vliet heeft mij vertelt dat hij het een tijdje rustiger aan wil doen. Het is jammer, maar daar kan ik niets aan veranderen. Dat hij ge heel met de wielersport wil stoppen is niet waar", merkte Post op. Uitslag tiende rit: 1. Lienhard (Zwi) de 185 km in 5.48.37, 2. Zoetemelk (Ned) z.t. 3. De Wolf (Bel) op 7 seconden, 4. Gavazzi (Ita) z.t., 5. Vandenbrande (Bel) z.t, 6. Schepers (Bel) z.t., 7. De Rooy (Ned) z.t, 8. Claes (Bel) z.t., 9. Belda (Spa) z.t, 10. Fuchs (Zwi) z.t, 11. Zweifel (Zwi) z.t, 12. Breu (Zwi) z.t, 13. Knetemann z.t., 14. Lubberding z.t, 15. Natale (Ita) z.t, 18. Van der Poel z.t, 19. Pronk op 1.18, 35. Winnen z.t, 40. Hanegreaf z.t, 60. Van den Hoek op 5.32, 63. Van Houwelingen op 7.15. LI gemeen klassement: 1. Breu (Zwi) 31.12.25, 2. 16. Zoetemelk op 11.03, 29. Hanegraaf op 20.33, 30. Van der Poel op 21.18, 34. Knetemann op 24.02, 37.' Winnen op 26.52, 40. Pronk op 27.48, 70. Van Hou welingen op 56.46, 72. Van den Hoek op 1.04.44. De Australiër Philip Anderson heeft be slag gelegd op de eindoverwinning in de Ronde van de Aude. Anderson behield iri de derde en laatste etappe, die de Belg Da niel Willems won, zijn drie seconden voorsprong op de meest serieuze concur rent, de Italiaan Palmiro Masciarelli. Hi- nault werd op 8.43 tiende. Joop Zoetemelk demonstreerde zijn stijgende vorm door In de aanval te gaan. De Zwitser Lienhard versloeg hem echter In de eindsprint. (Van onze correspondent) ROME Johan Cruijff is niet meer. De „Re d'Olanda", de koning van Holland, is met een daverende smak van zijn troon gevallen. Cruijff was gehuurd voor 20.000 dollar per wedstrijd voor het Super Mondialtoer- nooi in Milaan. Hij zou vijf wedstrijden de kleuren van zijn gastheer AC Milan dra gen. Maar na dinsdag tij dens de eerste wedstrijd wat meegehinkt te hebben, zei hij de 34.000 toeschouwers goededag en verdween uit de strijd. Voor de tweede helft hoefde hij niet eens meer uit de kleedkamer te komen. Trainer Radice kon hem niet meer gebruiken. Cruijff geeft toe dat hij weinig ballen heeft aangeraakt, maar dat was de afspraak. In een plaatselijke krant verklaarde nij:„Milan wist dat ik pas was geopereerd en dat ik niet vol uit zou kunnen spelen. Ik heb me in het veld belast rtiet de organisatie van het spel, met het geven van aanwijzigingen. Dat was ook de bedoeling". HSTOL Roscoe Tanner >ft in de kwartfinales van internationale tennis- •raooi in Bristol de groot moeite gehad met de Au- ilier Phil Dent Pas na jll in de derde set wist iner dat hij zich voor de }ve finales tegen" McNa- had geplaatst. De ande- alve finalisten werden jgK Australiër Mark Ed- ndson en de Zuidafri- in Johan Kriek. ïltaten kwartfinales: Tanner l)-Dent (Aus) 6-7 6-3 13-11; McNa- (Aus)-Mayotte (Vst) 5-7 6-0 8-6;' londson (Aus)-Simpson (Nwz) 6-2 -0; Kriek (Zaf)-Tim Guliikson (Vst) f5 6-4. het damestennistoernooi in stbourne won in de kwartfi- i !es Barbara Potter van de stralische Wendy Turnbull. drea Jaeger maakte korte tten met haar landgenote nela Casals en Tracy Aus- ontdeed zich snel van 'Ojine Smith (Vst). Martina vratilova versloeg de West- itse Claudia Kohde. uitaten kwartfinales; Barbara ter (Vst)-Wendy Turnbull (Aus) 7-6; Martina Navratilova (Vst)- udia Kohde (Wdl) 7-6 6-1; Andrea ger (Vst)-Pamela Casals (Vst) 6-1 Tracy Austin (Vst)-Anne Smith t) 6-2 6-0. wee winnaars lotto !N HAAG De hoofdprijs lotto 24 wordt gedeeld twee deelnemers, die elk uto bijna een kwart miljoen tvangen. i verdeling was als volgt: prijs: 2 winnaars, ieder brü- 242.122.90; 2e prijs: 21 nnaars, ieder bruto 1.30; 3e prijs: 257 win- acs, ieder bruto 807.50; 4e ijs: 9663 winnaars, ieder 18,60; 5e prijs: 19.456 win- ars, die ieder 14.20 ont ogen. LONDEN - De enige die Björn Borg het veroveren van een zesde Wimbledontitel kan beletten zou John McEnroe moe ten zijn. Laatstgenoemde, die zijn rivaal vorig jaar op Flus hing Meadow wel afhield van de vervulling van diens nu al jarenlang gekoesterde wens om ook de open Amerikaanse titel in de wacht te slepen, lijkt er meer klaar voor dan ooit. Dat bewees hij vorig weekeinde in het toernooi van Queens, traditiegetrouw een goede graadmeter voor de vorm van de spelers op gras, waar hij zich ten koste van Brian Gottfried de beste toonde. Evenzeer naar goed gebruik liet Borg zich op Queens niet zien, evenmin als hij deze week in een toer nooi uitkomt. Waar andere spelers prefereren in een nor maal toernooi hun grasgevoel te verbeteren, verkiest Borg de eenzame voorbereiding ergens op een gras baan in de buurt van zijn suite in een Londense voorstad. Maar komende maandag, als kan houden is uiterst twijfel- Wimbledon weer begint, komt achtig. John McEnroe Is de enige die in staat wordt geacht om Björn Borg van een zesde titel op Wimbledon af te hou den.. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het Tweede Kamerlid Roethof (PvdA) heeft minister De Ruiter van justitie gevraagd om richtlij nen ter beteugeling van voet balvandalisme. Roethof herin nert de minister aan een belof te uit mei 1980 dat in dit voor jaar een rapport over dit on derwerp kon worden tegemoet gezien. Roethof wil dat de mi nister de KNVB op een aantal maatregelen wijst die kunnen dienen ter beperking van van dalisme. Zoals verbieden van toegang, verbod op alcoholge bruik en het spelen zonder pu bliek. Justitie zou de KNVB voor het begin van het nieuwe seizoen hierover moeten be richten. 'QRTWERELD .N HAAG - Voor de softbal- npetitie hoofdklasse verloor 0 met 6-0 van HHC en j Bloemendaal Wester- artier met 5-1. Wassenaar n in de tweede klasse B met Van EHS. ifTHAAG - Voor de tweede klasse B van de honkbalcom petitie won VUC met 12-7 van Bloemendaal. MONCHENGLADBACH - Pi keur Piet Smit werd met het paard The Import Laren twee de in een koers gedoteerd met 60.000 mark achter Bo Takter met het Amerikaanse paard Busy Randy. 'an onze zwemmedewerker) ODEGRAVEN - Onder er slechte weersomstan- ifheden werd gisteravond Bodegraven de op een na atste ronde van de kring- ampioenschappen ver dommen. Opnieuw was de 'C/Microlife zwemmer zijn sterk bezette leeftijds- sse kwam de Alphenaar tot vee zêer ruime overwinnin- in- Op de 200 meter schools- g voor jongens onder 14 jaar 'eef hij de eveneens onder de K-limiet duikende Peter terk (BZPC) en Zijl/LGB-er 'ené Correljé voor. Lassooy oteerde 2.47.3 zijn concurren- J 2.51.6 en 2.57.2. Op de 200- jsselslag leverde Lassooy ^zelfde prestatie door te JJnen in 2.31.4. Jk de Leidenaars Reinier noot (Zijl/LGB) en Wilco v.d. Zeeuw (LZ'86) behaalden een NK-limiet. De 200-schools- lag werd, zoals verwacht, ge wonnen door Haasnoot in 2.43.9 voor Wilco v.d. Zeeuw die 2.45.8 op de klokken bracht. De overige uitslagen: 4x200 vrij est. heren: 1. BZ&PC 9.03.4. Idem dames: 1. Katwijk 10.02.4. 200- schoolslag: meisjes onder 14: 1. Wendy Montanus (LZ'86) 3.10.7. Idem meisjes onder 16: 1. Jannie Dijkstra (Katwijk) 3.05.4. Idem dames: 1. Ellen Hoogenboom (LZ'86) 3.00.0. Idem heren: 1. Bart Hameter (LZ'86) 2.46.5. 200-wisselslag: meisjes onder 14: 1. Sylvia Bakker (LZ'86) 2.47.7. Idem meisjes onder 16: 1. Karin v.d. Linden (LZ'86) 2.46.8. Idem dames: 1. Ellen Hoogenboom (LZ'86) 2.40.2. Idem jongens onder 16: 1. Wilco v.d. Zeeuw (LZ'86) 2.27.7. Idem heren: 1. Edward (Zijl/LGB) 2.27.2. de stoïcijnse Zweed weer te voorschijn en zal zijn opmars naar de finale weer een aan vang nemen. Maar daarin zal hij zich, net als vorig jaar en wie herinnert zich niet die his torische ontmoeting tussen beide kemphanen? opnieuw naar verwachting in het gezel schap bevinden van de nukki ge McEnroe. Die overigens de zer dagen bij Madame Tussaud zijn wassen evenbeeld ont- Hoewel Borg het doorgaans in En daar ligt één van de inter essante vragen van het toer nooi van dit jaar. Hoe ver komt Lendl ditmaal? De jonge Tsjech, die vier jaar geleden het juniorenevenement op zijn naam bracht, kwam in zijn twee eerste optredens in het de openingsronden van Wim- hoofdtoernooi nimmer verder bledon niet het meest eenvou- dan de derde ronde. Zijn derde dig heeft Kort voor de open verschijning op het door Franse titelstrijd op Roland Lendl, die onlangs in Parijs in- Garros zouden weinigen een druk maakte, bepaald niet ge- penny hebben gegeven voor prefereerde gras, zou hem vol de kansen van de Zweed, die gens de plaatsing bij de laatste daarvóór wekenlang uit de vier moeten brengen. Als dat roulatie was geweest met een lukt is de Tsjech, die de laatste schouderblessure. Maar de twaalf maanden de grootste rentree van Borg was indruk wekkend. Zoals bekend greep moette. Borg zal zich uiterlijk hij de titel in Parijs en met de evenzeer gelijk een van emo- ties gespeende tennisrobot pre senteren als de tenniswereld van hem gewoon is geworden. Hetgeen een finale tussen Borg en McEnroe, twee volle dige tegenpolen - zowel wat gedrag als spel betreft - des te interessanter maakt Want dat progressie maakte op de we reldranglijst, definitief "door- - - gebroken Die kans krijgt Franse slag had dat niets van Gene Mayer niet De als vijfde doen. John McEnroe, die op de geplaatste Amerikaan moest Londense toernooivelden al leen al zo'n 100.000 pond aan prijzengeld heeft verdiend, werd op het Franse gravel al in de kwartfinales uitgescha keld, door Ivan Lendl. Een op ponent die hij volgens het Jimmy Connors of Ivan Lendl schema opnieuw op Wimble- dit duo uit de nu al tot de ver- beelding sprekende eindstrijd zich gisteren met een polsbles sure die hem al vele maanden kwelt afmelden. Zonder titelhuudster Evonne Cawley, die op 28 mei een zoon kreeg, gaan de dames aan de slag. Inmiddels is de opwin ding rond de plaatsing als tweede van Hana Mandlikova wat weggeëbt, maar de onze kerheid rond de winnares van "Parijs" bepaald niet. Op de zelfde dag dat bekend werd dat de Tsjechische door de plaatsingscommissie van Wim bledon hoger werd ingeschat dan de vóór haar op de we reldranglijst staande Tracy Austin en Martina Navratilova werd ze in Eastbourne uitge schakeld door de Amerikaanse kleurlinge Kim Sands. Niet al leen de rugblessure die haar al sinds Parijs hindert, maar eveneens haar gebrek aan er varing op gras zou daarbij van invloed zijn geweest Het is dan ook zeer de vraag of Hana Mandlikova de geplande finale tegen Chris Evert wel haalt. Dezelfde twijfels kunnen wor den gekoesterd ten aanzien van Tracy Austin, die door rugproblemen wordt geplaagd en sinds januari slechts een zestal partijen speelde. De als derde geplaatste Amerikaanse zou evenals Mandlikova wel eens een snelle uitschakeling kunnen meemaken in het aan zienlijk verjongde speelveld bij de dames. In 1977 was de ge middelde leeftijd van de zes tien geplaatste dames 26 jaar, dit keer ligt die op 22 jaar. Waarbij het wel iets uitmaakt dat de finalistes van 1977, Bet ty Stöve en Virginia Wade (die beiden volgende week 36 jaar worden) niet meer tot die cate gorie behoren. FRANK WERKMAN Sophie von Weiier haalt doeltreffend uit voor het da- meshockeyteam In het duel tegen Engeland. AMSTELVEEN - Het Nederlandse dameshockeyteam heeft gisteren de openingswedstrijd van vierlandentoernooi in Amstelveen met 9-2 gewonnen van Engeland. Fieke Boek horst was de grote "man" van dit duel door niet minder dan zeven keer te scoren. Eerder had West-Duitsland met 4-1 ge zegevierd over Amerika. De zeven treffers, waarvan zes uit een strafcorner, van Fieke Boekhorst beslisten het duel tegen Engeland na de pauze. Daar voor was het een gelijkopgaande ontmoeting geweest, waarin de Britse dames soms gevaarlijk voor het Nederlandse doel ver schenen. De ruststand was dan ook 2-2. De Britse Mary Ecker- sall bracht de openingstreffer op haar naam en beantwoordde ook de eerste twee treffers van Boekhorst, die zou uitgroeien tot de killer van de ploeg. De overige twee doelpunten voor de Ne derlandse ploeg werden gemaakt door Sopnie von Weiier en Maijolein Eijsvogel. Thoresen naar PSV ENSCHEDE Hall var Tho- reseii vertrekt definitief naar PSV. FC Twente en de Eindhovense club zijn het met elkaar eens geworden, nadat er aanvankelijk een verschil van 50.000 gulden tussen de vraagprijs van Twente en het boa van PSV was. Thoresen zelf bereikte al we ken geleden een persoonlijk akkoord met PSV over een vierjarig contract, waarin de clausule werd opgenomen dat hij na die periode voor een ge limiteerd transferbedrag mag vertrekken. profploeg HB Alarmsyste men, onder wie Jos Schipper en Jos Lammertink, zullen voor het volgend seizoen naar een andere „baas" moe ten uitkijken. Directeur Hoogenboom acht het niet langer verantwoord dat zijn bedrijf op dezelfde voet doorgaat Nog langer sponsoren zou meer gaan kosten en minder gaan opleveren. De ploeg zou nog professioneler moeten worden begeleid en een vedet te moeten aantrekken en dat is zakelijk gezien geen haalba re kaart De Ronde van Ne derland wordt dit jaar nog wel afgemaakt en in september worden nog enkele klassiekers gereden. Daarna houdt de HB- ploeg als zodanig op te be staan. LEIDEN De eerste klas sen A en B van het zaterda- gamateurvoetbal zijn voor het komende seizoen niet re- Volledige indeling. Eerste klasse A: Barendrecht, Benne- kom, DOVO, DTS'35, Kozakk- ken Boys, Noordwijk, NSW, van Wat minder derbies kan genieten. Noordwijk en Rijnsburgse Boys zijn inge deeld in de eerste klasse A, terwijl Quick Boys en RCL uitkomen in de eerste klasse B. Eerste klasse B: ACV, Blauw Wit'34, DETO, DOSK, GVVV, Nieuw Lekkerland, Oranje Nassau, OWIOS, Quick Boys, RCL, Volendam, VVOG, IJs- selmeervogels en Zwart Wit'28. ZOETERWOUDE Maan dagavond gaat in het open lucht zwembad op sportpark Haasbroek te Zoeterwoude de avondzwemvierdaagse van start Het is de vierde maal dat dit meerdaagse zwemfestijn wordt gehou den. Vorig jaar mochten ruim 350 deelnemers na afloop de her inneringsmedaille in ont vangst nemen. Hoewel de naam „avondzwemvierdaagse" anders doet vermoeden is er keuze uit vijf avonden. Vrijdag 26 juni is in ieder geval de laatste maal dat jong en oud een duik kan nemen om ver volgens de voorgeschreven af stand af te leggen. Maandag begint ook de Alp- hense avondzwemvierdaagse. Er kan maandag tot en met woensdag gestart worden tus sen 18.00 en 20.00 uur en op donderdag tussen 17.30 en 19.30 uur. De afstand is iedere avond 5000 meter. Inschrijvingen aan de kassa van het zwembad de Hoorn en het zwembad „de Thermen", evenals aan het kantoor van de Alphense Sportstichting. Op de vier avonden zullen ook randactiviteiten plaatsvinden zoals: demonstraties, wedstrij den, e.d. Cruijff spreekt drie woorden Italiaans: calcio, contratto en lire (voetbal, contract, lire of tewel geld), dus het was te verwachten dat zijn minder betaalde Italiaanse medespe lers niet prompt zouden reage ren op zijn instructies. De voetbalpers velde een mee dogenloos oordeel over de Ne derlandse stervoetballer. „Was die oude, vermoeide speler Jo han Cruijff, de superster uit Holland? Cruijff is een desillu sie", werd geschreven. Men verbaast zich erover dat Milan voor zo veel geld een speler heeft kunnen huren zonder ei genlijk goed te weten wat voor vlees men in de kuip had. Twee weken tevoren had Cruijff in Istanboel gespeeld in het zogenaamde Ata Turktoer- nooi. Daar was hij niet langer dan 15 minuten in actie ge weest. II Giornale Nuovo van Milaan vindt Cruijff een „pa thetische bluffer" en zijn ho norarium van 20.000 dollar weggegooid geld. Cruijff houdt zich aan de ver plichtingen van zijn contract. Tegen II Giornale Nuovo zei hij: „De organisatie was van alles op de hoogte. Toen het contract werd getekend, had ik nota bene de hechtingen van de operatie nog in mijn knie. Ze wisten dat er enige tijd nodig was voor herstel. En kort voor de wedstrijd heeft hun arts me nog onderzocht ook". Cruijff is bereid om te spelen, en eventueel, als op zijn spel geen prijs meer wordt gesteld, het toernooi uit te zit ten op de spelersbank. Maar Milan wil van het contract af en vindt dat het „ontstellend slechte spel van de Hollander" dat juridisch mogelijk maakt. Cruijff wacht rustig af en vindt al dat misbaar rond zijn persoon wat overdreven. „Als ik een doelpunt gemaakt had, was er niets aan de hand ge weest. Ze doen net of ik hele maal niet meer kan voetbal len. Als mijn spel van dinsdag avond normaal zou zijn ge weest, zou ik de eerste zijn die zou zeggen: ik hou er mee op. Maar zo is het niet. Ik voel me nog wel in staat tot goed voet bal. Als men teleurgesteld is, komt dat omdat men niet op de hoogte is van mijn gezond heidstoestand. Het bestuur van Milan was wel op de hoogte, daarom kan het mij niets ver wijten". CEES MANDERS EXCELSIOR SPONSOR VOOR VAN HANEGEM Opnieuw dode na ongeregeld heden DEN HAAG - De ongere geldheden op 7 juni in he< voetbalstadion van San Sire in Milaan, waarbij tachtig toeschouwers ernstige tol zeer ernstige verwondingen opliepen, hebben een tweede slachtoffer geëist. In de nacht van woensdag op don derdag overleed de 21-jarige Carla Sirri aan de gevolgen van de brandwonden die zij had opgelopen. Vorige week •overleed al een vrouw door dezelfde oorzaak. De brand was ontstaan nadat suppor- ters vuurwerk hadden ge gooid, waardoor vlaggen en rollen papier vlam vatten. Ook Excelsior heeft belang stelling voor Wim van Hane- gem, die momenteel als gast- speler fungeert bij de door het Verre Oosten rond toerende Rotterdamse eerste divisie- ploeg. Excelsior heeft een sponsor voor de eventuele transactie gevonden. Van Ha- negem wil eerst met Feye- noord rond de tafel gaan zit ten. Volgens hem hebben ook MVV en FC Twente belang stelling getoond. Barcelona heeft de Spaanse voetbalbeker veroverd door met 3-1 van Sporting Gijon te winnen. 60.000 toeschouwers zagen Barcelona voor de 19e keer de cup binnen halen. Uitslagen Amerikaanse com petitie: Montreal-Tulsa 3-2; Tampa Bay-Toronto 1-0; New York-Washington 2-1; Van couver-Minnesota 2-0; Seattle- Chicago 1-0; Fort Lauderdale- Portland 3-0; San Jose-Atlanta 3-1; Calgary-Los Angeles 4-2. De Hongaar Tibor Nyilasi heeft de gouden schoen, de prijs voor de meest scorende Europese voetballer, gewon nen. Hij maakte voor Ferenc- varos dertig doelpunten. Rum- menigge scoorde voor Bayern München eenmaal minder. Co Adriaanse van FC Den Bosch is voor drie wedstrijden geschorst als gevolg van zijn derde gele kaart tijdens het duel tegen DS '79.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 13