de rijksoverheid vraagt ei ft AFDELINGSHOOFD gezinsuitbreiding ZATERDAG 13IUNI1981 PAGINA 10 LEIDSE COURANT medewerkers (mnuvri.) Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Directie Bijstandszaken. Afdeling Onderzoek en Beleidsplanning Het bijstandsbeleid heeft vele raakpunten met het welzijnsbeleid, inkomensbeleid en het sociale zeker- heidsbeleid. Op dit brede terrein verricht de Afdeling Onderzoek en Beleidsplanning onderzoek en studie ter voorbereiding van beleidskeuzen, w.o. het op stellen van alternatieven; de Afdeling levert tevens een belangrijke bijdrage aan de systematische eva luatie van het gevoerde beleid. Dit wordt uitgevoerd door een interdisciplinair team van 9 medewerkers. Gevraagd worden: medewerker beleidsvoorbereiding vac. nr. 1-1608/0167 Functie-Informatie: volgen en signaleren van ont wikkelingen op het terrein van de sociale zekerheid en het inkomensbeleid. I.h.b. zal de functionaris zich verdiepen in de vraagstukken over de reorganisatie van de sociale zekerheidop grond hiervan advise ren over zaken zoals de integratie van de werkloos heidsregelingen en de organisatievorm en schaal groottevan de uitvoering; betrokken zijn bij de uit werking van beleidsvoornemens; deelnemen aan commissies en werkgroepen, zowel in- als extern. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie. Kennis en ervaring op bovengenoemde werkter reinen strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 5496.- per maand. medewerker beleidsvoorbereiding vac. nr. 1-1609/0167 Functie-informatie: volgen en signaleren van ont wikkelingen op het terrein van de sociale zekerheid en het welzijnsbeleid. I.h.b. zal de functionaris zich verdiepen in de vraagstukken over de reorganisatie van de sociale zekerheid; op grond hiervan advise ren over zaken zoals de integratie van de werkloos heidsregelingen en de organisatievorm en schaal grootte van de uitvoering, hierbij wordt mede be trokken de bijdrage van het bijstandsbeleid aan het welzijnsbeleid; betrokken zijn bij de uitwerking van beleidsvoornemens; deelnemen aan commissies en werkgroepen, zowel in- als extern. Vereist: voltooide universitaire opleiding in een van de sociale wetenschappen met bestuurskundige be langstelling. Salaris: max. f 5496.- per maand. medewerkers afdeling beroepszaken vac. nr. 1-1624/0167 Functie-informatie: behandelen van bij de Kroon in gevolge artikel 43 van de Algemene Bijstandswet (ABW) ingediende beroepschriften. Dit houdt o.m. beoordelen en interpreteren van de op de zaak be trekking hebbende stukken; opstellen van een me morandum over de beroepszaak waarin is verwerkt een samenvatting van alle feitelijke gegevens, de probleemstelling, een beschouwing over de zaak. e.e.a. getoetst aan de wet. regelen, jurisprudentie; concipiëren van ambtsberichten. Vereist: diploma HEAO economisch-juridische rich ting of diploma Sociale Academie maatschappelijk werk of een hiermee vergelijkbare opleiding; kennis van en ervaring met de ABW. Salaris: max. f 4201.- per maand. medewerker afdeling harmonisatie bijstand dienstverlening vac. nr. 1-1622/0167 De Afdeling is. in het kader van de Algemene Bij standswet. belast met de beleidsbepaling (waaron der de toelating) t.a.v. de instellingen voor medische en/of maatschappelijke dienstverlening, waar cliënten worden geholpen en/of verblijven die daar toe een bijstandsuitkering ontvangen. Functie-informatie: in samenwerking met het sector hoofd en de beleidsmedewerker: assisteren bij de beleidsontwikkeling door o.a. ana lyseren van gegevens, verkregen uit de beleidsuit voering en van de instellingen; assisteren bij het overleg met vertegenwoordigers van overheids- en particuliere instellingen; deelnemen aan werkgroe pen; schrijven van verslagen, rapporten en nota's. Het beleidsaccent zal vnl. liggen op de jeugdhulp verlening. Vereist: ten minste diploma VWO of diploma HEAO; ervaring, b.v.k. in een soortgelijke functie. Salaris: max. f 4201.- per maand. secretaris-coördinator vac. nr. 1-1623/0167 Functie-Informatie: verlenen van algemene assis tentie aan de leiding van de Directie; mede verant woordelijk zijn voor de administratieve, personele en organisatorische coördinatie; hij/zij is belast met het toezicht op het Bureau Algemene Administratieve Zaken (7 medewerkers); voorbereiden en organise ren van de wekelijkse directie-stafvergaderingen, de twee-wekelijkse werkbesprekingen met bewindslie den, andere periodieke overlegsituaties, verzorgen van de verslaglegging en bewaken van de uitvoering van de besluiten; voorbereiden en organiseren van besprekingen van de directie-leiding met derden (In- en extern); coördineren van het directieaandeel in algemene departementstaken (zoals Memorie van Toelichting, antwoorden op Kamervragen, speeches van bewindslieden e.d.); in samenwerking met de Centrale Directies Personeelszaken en Arbeidsvoor waarden en Organisatie en Efficiency behandelen van de personele en organisatorische aangelegen heden van de directie, zoals voorstellen voor wijzi gingen in de formatieve opzet, werving en selectie, mutaties. De functie draagt een zelfstandig karakter en ressor teert thans onder het Stafbureau Coördinatie en Al gemeen Beheer. Het Is mogelijk dat de secretaris coördinator t.z.t. rechtstreeks wordt toegevoegd aan het hoofd van de Directie. Gevraagd: b.v.k. universitaire opleiding met een aantal jaren ervaring in een leidinggevende (zo mo gelijk vergelijkbare) functie binnen een grotere (overheids)organisatie; organisatorische en redac tionele ervaring. Salaris: max. f 5496,- per maand. sociaal-wetenschappelijk onderzoeker vac. nr. 1-1610/0167 Functie-Informatie: de functionaris heeft een twee ledige taak. Allereerst zal hij/zij betrokken worden bij de ontwikkeling van beleidsrelevante probleem stellingen voor uit te besteden onderzoeken en bij het begeleiden van die onderzoeken, bij het verrich ten van onderzoek In eigen beheer (dossieronder zoek). bij het vertalen van onderzoekgegevens naar het beleid en het formuleren van suggesties of alter natieven t.b.v. het beleid. Daarnaast leveren van al gemene beleldsvoorbereidende bijdragen, die on dersteunend van aard zijn voor de verscheidene be leidsterreinen binnen de Directie. Vereist: voltooide universitaire opleiding in één van de sociale wetenschappenbelangstelling voor het algemeen welzijnsbeleid en de raakvlakken met het terrein van de sociale zekerheid. Salaris: max. f 4201,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 1-1625/0167 Functie-informatie: voorbereiden en ontwerpen van (wettelijke) maatregelen en circulaires en formule ren van beleidsstandpunten t.a.v. verschillende on derdelen van de Algemene Bijstandswet, i.h.b. in het kader van de Rijksgroepsregelingen werkloze werk nemers en het Besluit landelijke normering; bevor deren van de coördinatie van het bijstandsbeleid met het werkloosheids- en arbeidsmarktbeleid en deelnemen aan (inter)departementaal overleg en overleg In werkgroepen. Vereist: diploma HBO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring op het terrein van de bijstand en kennis van de sociale wetgeving. Salaris: max. f 4201.- per maand. Voor alle functies geldt: Standplaats: Rijswijk. In het kader van het streven van het Ministerie het aantal vrouwen m.n. In middelbare en hogere func ties te vergroten, wordt vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties Inzenden vóór 10 juli 1981. permanente banenmarkt Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 132. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070)- 5012 26. bureauehef (mnu/vri.) vac. nr. 1-1658/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van Arbeid en Lonen, Afdeling Arbeidsstatistieken De Afdeling Arbeidsstatistieken heeft als taak het verzamelen, analyseren en publiceren van statisti sche gegevens m.b.t. de omvang, structuur en ont wikkeling van de beroepsbevolking en de werkgele genheid d.m.v. enquêtes bij bedrijven en huishou dens en uit administratieve bronnen. Binnen de Afdeling wordt in dat kader door een bu reau (ca. 10 medewerkers) elk kwartaal een enquête gehouden bij bedrijven in de dienstverlenende sec tor naar het aantal werkzame personen. Een van deze enquêtes is van een zodanige omvang (60.000 bedrijven), dat ook gegevens per regio be schikbaar komen. Functie-Informatie: opstellen van planningen In de tijd voor de werkzaamheden, controleren en zonodig bijstellen van deze planningen; maken van Instruc ties voor deelbewerkingen en beoordelen van de kwaliteit van de eindresultaten van de enquêtes voordat deze worden vrijgegeven voor samenvoe ging met gegevens van andere sectoren. Vereist: diploma VWO/MEAO of een hiermee verge lijkbare opleiding; diploma Algemene Statistiek of de bereidheid dit te behalen; leidinggevende erva ring. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 juli 1981. hoofd (mnl./vrl.) administratie vac. nr. 1-1673/0167 Ministerie van Justitie Korps Rijkspolitie. Staf van het district Nijmegen Functie-informatie: naast werkzaamheden op ad ministratief en beheersgebied w.o.: personeels- en financiële zaken c.a.; een controlerende en coördinerende taak t.a.v. de uit de politietaak voort vloeiende werkzaamheden. Leeftijd: vanaf 35 jaar. Salaris: max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 9 juli 1981. hoofd (mnl./vrl.) sectie formatiebewaking en documentatie vac nr. 1-1635/0167 De taken van de Sectie liggen op het terrein van de bewaking van de formatie en het bijhouden van een algemene en formatiedocumentatie. Het registratie- en het documentatiesysteem worden opnieuw opge zet aan de hand van de zogenaamde FOA (functie- en organisatieadministratie; een geautomatiseerd, aan de salarisadministratie gekoppeld systeem). Functie-informatie: voortdurend aanpassen van de In gebruik zijnde systemen naar de behoeften van het formatiewerk; leiding geven aan vijf medewer kers vanuit een volledige kennis van FOA. PSA. di verse regelingen en de wijzigingen daarin; bewaken van de kwantitatieve formatie en hiertoe onderhou den van contacten met de Directie Financieel- Economische Zaken, beleidsdirecties, enz.; onder houden van contacten met de Centrale Administratie t.b.v. de invoering en het gebruik van de FOA; advi seren bij en formuleren van vragen, welke resulteren In diverse overzichten en analyses uit de FOA/PSA; verrichten van speciale opdrachten t.b.v. de verdere ontwikkeling van het formatiebeleid binnen het Ministerie, zoals specifieke research t.b.v. de ont wikkeling van functiereeksen en het vervullen van het secretariaat van bijzondere werkgroepen; bewa ken van de voortgang van de postbehandeling. Vereist HAVO/MEAO; ervaring b.v.k. op het gebied van personeelsregeling, geautomatiseerde admini stratieve documentatie, begrotingsaangelegenhe den en In het leiding geven. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3658,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 juli 1981. medewerker (mni./vri.) afdeling regionale ontwikkeling vac. nr. 1-1670/0167 De Hoofdafdeling Regionale Ontwikkeling heeft tot taak het afstemmen van het beleid en de activiteiten van de Rijkswaterstaat op relevante maatschappe lijke ontwikkelingen, alsmede het beïnvloeden van die ontwikkelingen door het uitwerken van voorstel len t.b.v. activiteiten op waterstaatsterreln. Daar naast wordt veel aandacht besteed aan het bevorde ren van harmonie tussen doelstellingen en plannen van andere overheden, groeperingen en individuen en die van de Rijkswaterstaat in de provincie Zuid- Holland. Functie-informatie: zelfstandig verrichten van (be leidsondersteunende werkzaamheden t.b.v. de aspecten milieuhygiëne (m.n. geluidhinder), natuur, landschap, recreatie en landinrichting; bijdragen aan in- en extern overleg. Vereist: HBO of een hiermee vergelijkbare oplei ding. b.v. op het gebied van weg- en waterbouw. B.v.k. enige jaren ervaring in en belangstelling voor de technische, inhoudelijke en beleidsaspecten van de materie. Standplaats: Rijswijk. Salaris: min. f 2432,- en max. f 4201.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 10 juli 1981 medewerker <mni./vri.) mr. 1-1656/0167 De Hoofdafdeling Gezondheidsstatistieken stelt sta tistieken samen over de medische, sociale en economische aspecten van geboorte, ziekte en over lijden. alsmede over de instellingen op het gebied van de gezondheidszorg. De studiedienst is o.m. belast met het tot stand bren gen van geïntegreerde statistische informatie op het terrein van de volksgezondheid: het op elkaar af stemmen van de door de Hoofdafdeling samenge stelde statistieken onderling en in relatie met andere systemen: uitvoeren van speciale studies en op drachten op het terrein van de gezondheidsstatistie ken in ruime zin en tevens het verzorgen van de al gemene hoofdafdelingspublikaties. m.n. Vademe cum en Compendium Gezondheidsstatistiek. Functie-informatie: verzamelen en analyseren van gegevens voor statistische informatie op het terrein van de volksgezondheid en schrijven van toelichtin gen dienaangaande: meewerken aan algemene hoofdafdelingspublikaties op het terrein van de ge zondheidsstatistieken; meewerken aan de samen stelling van onderwerpgerichte monografieën; ver richten van onderwerpgerichte redactiewerkzaam heden: verstrekken van inlichtingen t.a.v. statistische informatie (telefonisch en schriftelijk), ook interna tionaal. Vereist: diploma VWO of een hiermee vergelijkbare opleiding: redactionele ervaring; actieve kennis van de Franse. Duitse en i.h.b. de Engelse taal. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3512.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 juli 1981. medewerker (mnivvri.) vac. nr. 1-1655/0167 Functie-informatie: optreden als assistent- secretaris van de Planologische Werkcommissie en van de Commissie Bescherming Gasbedrijven; naast het voorbereiden van de vergaderingen van genoemde Commissies door het opstellen van con ceptnota's en het bewerken van vergaderstukken, assistentie verlenen bij het notuleren; nagaan van (concept) streek- en bestemmingsplannen m.b.t. de consequenties voor aanleg en gebruik van (gaslei dingen; zelfstandig en in overleg met anderen verza melen van gegevens over gasprijsregarderende grootheden; verrichten van administratieve werk zaamheden op het terrein van de normalisatie en de harmonisatie van voorschriften betreffende o.a. gas- verbruiksapparatuur. Vereist: diploma HAVO; kennis van planologie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 3215.- per maand. Sollicitaties Inzenden vóór 4 juli 1981. specialist (mnl./vrl.) arbeidskunde tijdelijke functie i c.nr. 1-1638/0167 Ministerie van Landbouw en Visserij Provinciale Directie voor de Bedrijfsontwikkeling! Zuid-Holland. Consulentschap voor de Tuinbouw! Naaldwijk Iav: tOY Het Consulentschap heeft tot taak de ontwikkeln bevorderen van bedrijven in de tuinbouwsector ii provincie Zuid-Holland. Functie-informatie: instrueren en begeleiden vat medewerkers van het Consulentschap m.b.t. ar beidskunde; verzorgen van groeps- en massavi lichting. Vereist: diploma HTuS met belangstelling voor ar! beidskundige problemen. Voor noodzakelijke bij] scholing zijn mogelijkheden aanwezig. Standplaats: Naaldwijk. Salaris: max. f 3733.- per maand. U Sollicitaties inzenden vóór 4 juli 1981. technicus (mnl./vrl.) onderafdeling instrumentatie vac. nr. 1-1630/0167 |ndh( in de o jnd lij indse I lede al in paa ben l or Toi tderlai lar de Eurc King Functie-informatie: ontwikkelen van software voo' micro-processorsystemen (deze systemen worde gebruikt voor verkeersanalyses-apparatuur); ont-,lc 6611 wikkelen van software die de service aan beslaam apparatuur vergemakkelijkt; opstellen van een do lD cumentatiesysteem van de opgestelde software; v JPtoer richten van enige organisatorische werkzaamhedi Vereist: diploma MTS elektrotechniek of elektrom ouk S Bezit van aanvullende opleidingen strekt tot aanbi »rts ii veling. en op 0. Daa Standplaats: Rijswijk Salaris: max f 2920.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 8 juli 1981 i Mbert koppelt directie-secretaresse/ p directie-secretaris £«,rin vac. nr. 1-0544/0167 L Ministerie van Binnenlandse Zaken flUi Rijks Psychologische Dienst L Functie-informatie: aanleggen en bijhouden van werkarchief; maken van afspraken en bijhouden vt yr agenda's; voorbereiden van vergaderingen; zelf- Yxcl standig behandelen van correspondentie, admini* stratieve en typewerkzaamheden w.o. uittypen m.b.v. een dictafoon. Vereist: diploma HAVO; secretariële opleiding. Administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vóór 4 juli 1981. ag o [ets-te sherai rand-i ijgew' ternot tngelc tdotei 'Bovengenoemde salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervarii en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewei functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovi hoek van brief en enveloppe en voor elke vacatui een afzonderlijke brief) en uw huisadres met code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienstjr; Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. )e nun traliër loest /aarloi otel t i sle artf irépeeld. in, w< lil een Ihlric! luel e reau. vas tej nedo :lown Jitslaj iedgm Zaf) Aus)-' i-6, 7 Vst)-I Van Wi|ckerslooth te Oegst- geest is een modern R K. verpleeghuis voor soma tisch zieken met een capa citeit van 108 bedden ver deeld over vier afdelingen en beschikt als reactive ringscentrum over een uit stekend ingerichte revalida- tie-afdeling Langdurige zieken i en revalidatie- patienten vinden hier een prettig woon- behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkelijk met openbaar vervoer te berei ken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 appartementen. verpje^URN LU'JCGSR 5LDUTM Voor ons verpleeghuis vragen wij een met een voltooide opleiding A-verpleeg kunde en ervaring. De taak zal bestaan uit o.a.: organisatie en leiding van de afdeling; zorgdragen dat de begeleiding van de leerling-ziekenverzorgenden gegaran deerd is; mede bepalen van werk- en leefklimaat in het huis; zorg en kwaliteit van de verpleging op timaal is. Woonruimte eventueel beschikbaar. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties kan men zich wenden tot de heer H.A J. Donkers (tel. 071 171234), postbus 34, 2340 AA Oegst geert. J Wat doen de Gezamenlijke Nationale Christelijke Stichtingen? Als particuliere organisatie op Interkerkelijke grondslag verlenen de Gezamenlijke Nationale Christelijke Stich tingen hulp aan vluchtelingen of anderzins gedupeerden In Oeganda, Pakistan, alle Sa- h©Handen alsmede de ge kleurde bevolking die in Zuid-Afrika onder de apart heidspolitiek aldaar moet le ven. Voorts verstrekken wij voedsel, kleding en medica menten aan vluchtelingen uit Angola en Mozambique. Hulp bl] scholing en Integra tie. Q.N.C.S. doen wat kan om de grote menselijke nood In deze landen te lenigen. Om dat te kunnen blijven doen heeft het dringend hulp nodig. Bankrekeningnummer 238859827 G.N.C.S. blijft helpenl U00K? Hartelijk dank voor uw gift die voor belastingaftrek In aanmerking komtll Secretariaat G.N.C.S., post adres: Postbus 408, 1620 AK Hoorn N.-H., telefoon 05173- 1725. 0*jL De Technische School „Zeezwaluwhof" van Ruysbroekstraat 35 te 's-Gravenhage vraagt: a. LERAAR HANDVAARDIGHEID m/v Volledige betrekking aan slechts 3 klassen met 17 leerlingen. a. LERAAR HANDVAARDIGHEID m/v b. LERAAR ALGEMENE TECHNIEKEN m/v WIJ zoeken alleen collega's, die met ons willen werken aan een voor de Ie prettige, duidelijke en ordelijke sfeer. ZIJ moeten met ons geloven dat alle Ie graag naar school gaan als wij kans zien het programma op hun ca peelt e" ich uitg AM SI itter •chaa fridri eravc kamp ten t; Karp< lt te Jem "Ital een dagblad-advertentie zit nergens mee.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 10