Sommigen kopen een auti Anderen investeren nu in een Opel. Gemeente Zoeterwoude zomermode nu met flinke k< waals motte Als u nog Goedkoop Geld wilt lenen SKALA HEEFT WEER EEN SERIE SCHITTEREND AANBIEDINGEN V00RI GEMEENTELIJKE KREDIETBANK !V Al vanaf f14.892,-kunt u investeren in de Opel Kadett. HAK NÜ ME KNOOP D0t EN HUUR BIJ SKALA! 071-131141 WOENSDAG 3 RJNI1981 PAGINA 14 LEIDSE COURANT Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude maken bekend, dat de navolgende raadscommissie-vergaderingen zullen worden gehouden: a. Op woensdag 3 juni a.s. vergadert de commissie voor de financiën vanaf 20.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt: 1. Vaststelling notulen: a. van de openbare vergadering d.d. 6 mei 1981; b. van de besloten vergadering d.d. 6 mei 1981; c. van de besloten vergadering d.d. 21 mei 1981; 2. Mededelingen; 3. Extra subsidie t.b.v. het Gewestelijk Orkest voor Zuid- Holland; 4. Tafeltennistafel op het terrein nabij de Loethe; 5. Onderzoek gemeenterekening 1978; 6. Rondvraag. b. Op donderdag 4 juni a.s. vergadert de commissie openbare werken en ruimtelijke ordening vanaf 20.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt: 1. Vaststelling notulen: a. van de besloten vergadering d.d. 7 mei 1981; b. van de openbare vergadering d.d. 7 mei 1981; 2. Mededelingen; 3. Casema-uitgangspunten ten behoeve van kabel-t.v.-werk- zaamheden te Zoeterwoude; 4. Grondruil met Noorlander Bouw b.v. ten behoeve van realisering sporthal; 5. Plaatsing tafeltennistafel ten behoeve van recreatie op Loethe-terrein 6. Basketbal-paal bij trapveldje aan Oranjelaan; 7. Rondvraag. Belanghebbenden worden in de gelegenheid gesteld om ten aanzien van hetgeen in bovengenoemde commissievergaderingen openbaar wordt behandeld per agendapunt een standpunt voor te leggen en terzake informatie in te winnen gedurende de daar toe door de voorzitter beschikbaar te stellen tijd. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, L. Kruithof, A.J.M. Hou dijk. Wij lenen u geld tegen 'n minimaal rentepercentage Want we hoeven 'geen winst te makèn. U kunt bij ons terecht als u in Leiden, Rijnland oi in de Bollenstreek woont. We lenen tot maximaal 20.000 gulden. Als u wat geld nodig hebt, kom dan gerust even langs. Al was het alleen maar om onze uitvoerige folder op te halen. Stadhuis, postbus 160, 2300 AD Leiden. Tel 071 - 12 02 70 GEMEENTE ALKEMADE VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Alkemade maakt ingevol ge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 25 mei 1981 heeft verklaard, dat een wijziging van het bestemmings plan wordt voorbereid voor het gebied dat in rode kleur op de bij het besluit behorende kaart is omlijnd. (Het betreft het Noord- en Zuideinde te Roelofarendsveen.) Het besluit en de daarbij behbrende kaart liggen ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, tijdens de werkdagen tussen 09.00 en 12.30 uur voor een ieder ter inzage. Roelofarendsveen, 3 juni 1981. De burgemeester voornoemd, drs. P.J. Bolten. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Bij de aanschaf van een nieuwe auto zijn minimaal drie overwegingen doorslaggevend. Natuurlijk het model, de prijs en- wat biedt zo'n auto aan tegenwaarde en rijplezier. Dat Opel ruim schoots aan deze punten voldoet, blijkt uit het feit dat dit befaamde merk al twaalf jaar langde meest gekochte auto van Nederland is. Nu een Opel kopen, betekent dan ook investeren in be trouwbaarheid. Want een Opel is gebouwd op een lang en intensief gebruik. Daarom is alles wat steviger, wat beter doordacht De konstruktie is sterker, de bekleding heeft meer kwaliteit en het koetswerk is een ware ontmanteling van aërodynamische wetten. De tijd dat we zomaar een auto kochten is voorbij. We zoeken nu naar de beste investering. En dan blijkt altijd weer dat we niet om Opel heen kunnen. Zo is bijvoorbeeld de Ópel Kadett een ideale middenklasser. Hij biedt relatief meer binnen- en bagage ruimte, meer komfortabel rijplezier en meer zuinigheid. (Benzineverbruik 12 liter S-moton 1 17,2 bij 90 km/u.) Voor de aktieve veiligheid heeft iedere Kadett nu standaard rembekrachtiging. De Kadett Special heeft zelfs halogeen-koplampen en nieuwe luxe binnenbekleding, die z'n uitrusting kompleet maken. Bovendien is de Kadett uiterst fraai en strak gelijnd, waardoor hij up-to-date blijft en bovenal technisch perfekt U kunt dan ook jarenlang zorgeloos rijden. En wat ook zeer belangrijk is: de inruilwaarde van de Kadett ligt altijd aanzien lijk hoger dan welke andere auto in z'n klasse. En dan de enorme modellenkeuze van de Opel KadettWant er zijn meer dan 90 uitvoe ringen, waaruit u kunt kiezen. Uw model staat er dus altijd bij. Zo kunt u kiezen uit 2- of 4-deurs met kofferdekscl, 3- of 5-deurs met grote achterklep, vier verschillende motoren, etc. Kortom, welke Kadett u ook kiest, u kiest altijd voor: betrouwbaarheid: een betere afwerking; zuinig benzineverbruik; lage onderhoudskosten; komfort; relatief meer ruimte; superieur rijgedrag; een uitgekiende tijdloze fraaie lijn. De Opel Kadett, uw ideale vakantieauto. Het zal u duidelijk zijn dat de Kadett ook een uitstekende vakantieauto is. En daarom zullen alle officiële Opel-dealers kosten noch moeite sparen om u in de gelegenheid te stellen dit jaar nog met uw nieuwe Kadett op vakantie te gaan. Kaden 90 km/u 120 km/u stad IJ liter N IJ liter S 1.3 liter N 13 liter S 63 (16.1) 5.8(17.2) 6.4(15.6) 6.0(16,7) 8.9(1IJ) 8.1 (12,3) 8.7(11.5) 8.1 (12.3) 9.8(103) 9.4 (10.6) 9.8(103) 9.4 (10.6) Kofferruimte Kadett 2- en 4-deurs. Inhoud 470 liter bruto (VDA). In Nederland staan maar liefst 173 dealers voor u klaar. Daar kunt u die betrouwbare en zuinige Kadett van bumper tot bumper bekijken. Trouwens, een proefrit is ook altijd moge lijk. En dat 't de moeite waard is, zult u ervaren. Uw dealer heet u van harte welkom. Waals Mode stopt ermee en verkoopt de hele (nieuwe) kollektie met flinke kortingen. Al onze japonnen, rokken en blouses nu 20 tot 50% minder. Kom snel kiezen. neren én profiteren. Let op: De ko u in kleur aangegeven. De lagere prijs de prijskaartjes. Opheffingsuitverkoop met toestemming v Haarlemmerstraat, t.o. Donkersteeg, Leiden. CorrievanGorp: tlJOCllJK! Werkelijk fantastische voor delen op vele types TV s, video's en videotapes. U moet ze komen zien om het te geloven. Maar wees er héél snel bij, want deze aanbiedingen zijn tijdelijk. Pak de telefoo: Of kom langs. Dan weet u het meteen. Haarlemmerstraat 168 Leiden

Leidse Courant | 1981 | | pagina 14