U weet: morgen kunnen we naar de stembus. Ons land zit in de problemen. Steeds meer bedrijven sluiten. Het leven wordt elke dag duurder, en vooral de mensen met de laagste inkomens voelen dat Er zijn problemen. En ze zijn niet gering. Daarom moeten ze worden opgelost, en mag er geen kostbare tijd meer verloren gaan. Misschien denkt U: wat kan mijn stem daar aan veranderen? Of denkt U dat het niets uit maakt of je door de hond of door de kat gebeten wordt Misschien blijft U morgen thuis. Is dat wel zo verstandig? De meeste mensen in ons land vinden dat er een andere regering moet komen. Een regering met de Partij van de Arbeid. Want zoals het nu gaat, kan het niet langer. 355.000 werklozen, en dat getal stijgt Bezuinigen, matigen, inleveren zonder tastbaar resultaat Het moet dus anders. Maar hoe? De Partij van de Arbeid wil samen met de vakbonden en het bedrijfsleven zoeken naar wegen om onze economie weer gezond te maken. De Partij van de Arbeid wil meer betaalbare huizen gaan bouwen voor de honderdduizenden woningzoekenden. De binnensteden opknappen. Stoppen met kernenergie. Geen nieuwe atoomraketten in Nederland. De Partij van de Arbeid zegt néé tegen de extra huurverhoging van 20% die het CDA wil doorvoeren. Néé tegen de verlaging van de huursubsidies voor mensen met lage inkomens. Beloftes voor de verkiezingstijd? Néé. Harde punten, waarbij is aangewezen waar het geld vandaan kan komen. Kijk. En daarom is het belangrijk dat U gaat stemmen. Op de PvdA Zodat er een andere regering kan komen. Een regering die er natuurlijk ook niet voor kan zorgen dat alles in één klap weer koek en ei is. Maar die wel de lasten eerlijker zal verdelen dan nu gebeurt Nog één ding. Mensen die weten dat hun belangen bij deze regering van CDA en WD veilig zijn, gaan zeker stemmen. En onverdeeld. Als u thuisblijft gaan Van Agt en Wiegel door. Wilt u dat? Nee? Kies dan morgen voor de Partij van de Arbeid. Woensdag is het te laat om spijt te hebben. Wie vindt dat het anders moet, neemt geen risico. Geen oproepkaart meer? Stemmen met paspoort of rijbewijs kan ook. PAGINA 18 LEIDSE COURANT Aan alle mensen die het nog niet weten CSPvdA Stem PvdA. Lijst l.DenUyl

Leidse Courant | 1981 | | pagina 18