JBk. Van der Luit VERHUIZEN bt loMcn 1 Gemeente Zoeterwoude ad sanctos Brandt-Leiden lage pril» „De derde hand Voorschoten ASSURANTIE ADVISEUR M/V DE RIJKSUNIVERSITEIT TE JjEIDEN vraagt tM: PAGINA 4 LHDSE COURANT ZATERDAG 23 M0— Familieberichten DIRK VAN STEUN op de leertijd van 40 jaar. Dankbaar dat wij haar zolang In ons midden moch ten hebben delen wij u mede, dat voorzien van het Sacrament der Zieken, na een geduldig gedragen lijden is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma ADRIANA CORNELIA VAN DER VOORT-VERHOEVEN Zij was 81 jaar. Kinderen en kleinkinderen. 21 mei 1981. Korenbloemlaan 36, 2343 VE Oegstgeest. zondag 24 mei van Maandagavond wordt er te 19.30 uur een Avond wake gehouden In de Parochiekerk van "St. Willl- brordus", Rhljngeesterstraatweg 37 waarna gele genheid tot condoleren. Wij vieren de H. Eucharistie voor haar zlelerust dinsdag 26 mei om 14.30 uur, In bovengenoemde kerk waarna de begrafenis plaatsvindt op het paro chiekerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren In ,,'t Camphuys". Dankbaar voor het vele goede dat wij van hem mochten ontvangen, rust thans op ons de droeve plicht u mede te delen, dat heden van ons is heen gegaan mijn onvergetelijke man, onze zorgzame Vader en onze lieve opa JACOBUS THEODORUS V.D. MEER echtgenoot van Hendrina J. A. Ludlage Hij werd 67 jaar. H. J. A. v.d. Meer-Ludlage Ria en Theo Cathy Kees en Hilde Nina - Angés Thea en Piet Windy - Marloes Dick en Margret Edith Henry en Ineke Fred Vader ligt opgebaard In het mortuarium van Huize Jacobus te Roelofarendsveen. De Avondmis voor onze overledene Is zondag 19.00 uur In de parochiekerk van St. Petrusbanden te Roelofarendsveen. .waarna gelegenheid tot condo leren In het mortuarium van Huize Jacobus. De Eucharistieviering zal plaats vinden op maandag 25 mei a.s. n.m. 2 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis op het kerkhof aldaar. Toen onze lieve moeder en oma CORNELIA P. VOLWATER op 15 april 1981 plotseling overleed verloren wij een stukje geborgenheid. De rust en kalmte van het „even bij haar zitten" missen we. En wij niet alleen. Dat is gebleken uit de belangstelling welke u heeft getoond bij het overlijden van haar. Bedankt daarvoor. Het geeft ons het gevoel dat we niet alléén staan in ons verdriet. We gaan met z'n allen weer verder op weg. Met een diep respect denken wij graag terug aan haar mooie- en haar zo waardige wijze waarop moeder van ons is heengegaan. Nogmaals bedankt voor uw steun en begrip. Oud-Ade. mei 1981. Mensen, die de krant maken "Een stoer vak kan je het niet meer noemen". Cor Bronk (52) is al dertig jaar typograaf. Vorig jaar werd de overgang van de warme zetterij naar de fotozetterij voltooid. Nooit meer meten, passen, persen en sjouwen met loM. Aan een tafel zitten en plakken doet hij nu. De blauwe overall vol met zwarte vlekken vervangen door een spierwitte doktersjas. Heeft'ie nog plezier in z'n werk? "Natuurlijk wel", zegt Cor resoluut. "Er is één ding dat nooit verandert. Een krant maken blijft altijd een dynamisch bedrijf". Op maandag 25 mei 1981 zal de raads commissie voor onderwijs een openbare vergadering ten gemeentehuize houden. De vergadering zal beginnen om 20.00 uur. AGENDA: 1. verslag van de vorige vergadering; 2. mededelingen, 3. jaarverslag 1979/1980 remedial teaching; 4. schooladviesdienst, 5. rondvraag. Belanghebbenden worden in de gelegen heid gesteld om per agendapunt een standpunt voor te leggen en terzake infor matie in te winnen gedurende de daartoe door de voorzitter beschikbaar te stellen tijd. Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, de secretaris, de burgemeester, L. Kruithof, ing. A.J.M. Houdijk. WIJ kunnen plaatsen een ONDERHOUDSMONTEUR/ STOKER en een AANKOMEND ONDERHOUDSMONTEUR Conservenfabriek L. P. Uyttewaal BV Ter Aar Begrafenissen - Crematies Rouwkamers te Leiden en Wassenaar Transporten in binnen- en buitenland Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432, 2300 AK Leiden, telefoon 071-213231* Wassenaar, Deijlerweg 127, telefoon 01751-12436 Voorschoten, Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-5985 begrafenissen crematies kantoor en aula lange mare 69 leiden 071-126618 'Haart. atr. 123 Tal. 12.1t.0t. Laat u adviseren door de verhuizer van huis uitl Oude Varkenmarkt 5 - Lelden Telefoon 071-120389 j Leiden en Katwijk 1 Alphen e/d Rijn Van Dijkstraat 4 01720-72366 Voorscholen Papelaan 27 Tel. 01717-7542 ft aid. Verhuur van arbeidbesparend transporlgereed schap. O.a. mobiele laad-, los- en verhulsljflen. Adviseurs In kleine, grote en héél grote transportproblemen! Vraagt nu offerte met onze uitgebreide informatie-folder. BEKAERT TEXTIELBEHANG in één adem kamerhoog kamer @1 rond naadloos I I Stichting Nederlands nRim instituut voor W—ll audio-visuele media De Stichting NIAM, die dit Jaar 40 jaar bestaat, Is de grootste producent en distributeur van film-, video- en geluidsprogramma's voor het kleuter- tot en met het voortgezet onderwijs In Nederland. Het geven van cursussen en voorlichting over het onderwijskundig en technisch gebruik van audio-visuele media behoort eveneens tot haar dienstverlenende takenpakket. CHEF ALGEMENE ZAKEN m/. die onder directe verantwoordelijkheid van het hoofd van de afdeling, de volgende taken zal vervullen: - de gehele Inkoop; - de verkoop van de z.g. „kleine media": ge luidsdiaseries, geluidscassettes/banden etc.; - de leiding van de groep magazijn, huis houdelijke dienst en receptie. Gedacht wordt aan iemand tussen 25 en 30 jaar, die beschikt over leidinggevende capaci teiten en bij voorkeur met een Havo-opleiding talenpakket. Ervaring in een soortgelijke functie is een aan beveling. Standplaats: Den Haag. Schriftelijke sollicitaties aan de Stichting NIAM, Sweellnckplein 33,2517 GN Den Haag. Eventuele Inlichtingen kunt u telefonisch verkrij gen bij de heer M. Balfoort, telefoon: 070- schilder- en behangspecialist GERARD BRUGMAN .dorpsstraat 238 2391 CJ Hazerswoude telefoon 01728-9255 MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN Veurseweg 143, teL 01717-7940 Wij zijn een middelgroot makelaarskantoor met 3 vestigingen in de Randstad. Wij vragen met spoed voor de buitendienst een Zijn/haar werkzaamheden zullen vooral bestaan uit het actief benaderen van relaties voor verzeke ringen en het geven van voorlichting omtrent hypo theken aan adspirant kopers. Van kandidaten verwachten wij een middelbare schoolopleiding eventueel aangevuld met het assurantie B diploma. Goede contactuele en commerciële eigenschappen zijn onontbeerlijk, ervaring strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een prettige werkkring met goede arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak, ook voor privégebruik. Voor huisvesting kan eventueel worden gezorgd. Schriftelijke sollicitaties aan de directie van Makelaarskantoor Rijnland b.v., Postbus 56, 2250 AB Voorschoten, Veurseweg 143,2251 AB Voorschqten. VOORLOPIGE AANKONDIGING BOELHUIS te Koudekerk een den Rijn (wegens beëindiging bedrijf) A. D. H. Heenk, nots. te Hazerswoude zal op WOENSDAG 17 JUNI 1981 t.v.v. mevr. A. W. M. van Wlnden-Vermeulen te Koudekerk aan den Rijn, Lagewaard 45, om cont. geld publiek verkopen: Oe geh. melkveestapel en veehouderij- Inventaris. Nadere volledige advert, volgt. Vakgroep Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde medisch secretarieel medewerker (m/v) vacaturenummer: 1-117/1161 Taak: - het verrichten van medisch - secretariaatswerkzaamheden zoals het typen van verslagen aan de hand van diktafoon en geschreven concepten, de behandeling van binnenkomende telefoongesprekken en het bijhouden van een geautomatiseerd medisch archief; - voorts dienen secretaressewerkzaamheden t.b.v. een lid van de medische staf te worden verricht. Vereist: - MAVO. of gelijkwaardige opleiding, goede typevaardigheid en accuratesse: - ervaring met werken in teamverband en bekendheid met de medische terminologie en tekstverwerkende apparaten strekt tot aanbeveling. Salaris: 2357,- bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Mw. M. A. P. Kantebeen-Zoetemelk, telefoon 071 -148333, toestel 2525. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Bilderdijklaan 7 Vrijstaande bungalow met garage prachtig aangelegde tuin, gelegen aan een plantsoen met waterpartij. Inde ling: gang met plavuizen en gardero be, toilet, 3 slaapkamers, luxe bad kamer met ligbad en douche, ruime luxe keuken met Apparatuur, ruime woonkamer met open haard, parket en deuren naar terras (zonzijde). CV- gas. Poelzoom 18 f 395.000- Geschakelde villa, aan 3 zijden vrij staand. met garage/berging met vlie ring. CV-gas. lnd.:Hal, toilet, grote woonkamer met open haard, studeer- of werkkamer, luxe open keuken met eiken front, bijkeuken, 1e et.: 3 kamers, berging, 2 badkamers, toilet, 2e et.: 1 kamer met dakra men. Rustige en landelijke omgeving. KOUDEKERK h MD RIJN Oude Riin 21 f 225.000,- Grachtenhuis met flink zonnig ter ras. in het centrum, aan de voet f 398.000,— de Burcht. CV. Woonkamer met Papiermolen 126 f 119.000,— Modern 2-kamerappertement met lift, CV-blok en berging. Ind.: woon kamer, slaapkamer, keuken, badka mer met douche, balkon over de hele breedte. Op 5de etage, vlakbij win kels scholen en openbaar vervoer. Rapenburg 57 f 290.000- Groot hoek-Patriciërshuis met gara ge, gelegen t.o. Doelenbrug. Bevat totaal 12 kamers. Alle verhuurd. Gas- en lichtleidingen zijn vernieuwd. Voor belegging. Schokkerwerf 2 f 375.000- Halfvrijstaande villa, fraaie tuin (zuid), garage. CV. open haard. Ind.: 54 m2 woonkmr, plavuizen, extra kamer beneden, badkamer, le et.: 3 kamers, 2e badkamer. Spreeuwenplaats 5 f 284.000,- Moderne zeer vrij gelegen semi-bun- Pr. Bemhardstraat 66 f 187.000,— galow met voor- en achtertuin (Z), Modern woonhuis met voor- en ach- eigen parkeerplaats. Ind.: hal, tertuin, achterom en schuur. CV-gas. toilet, L-vormige woonkamer Gasboiler. Ind.: hal, moderne (Sie- met open haard en schuifpui naar matic) keuken, woonkmr met par- de tuin, zeer moderne keuken met ket, 1e et.: 3 kamers, kasten, royale alle app. Open spiltrap naar 1e at.: badkamer met douche, vaste trap 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, naar grote zolder met brede dakka- douche en toilet. CV-gas. Fietsen- [en ka wate kant ïensen e bran en ma: arre ei tnstanc troomv |eren t< ilfop iar ko e thuis |on had lan mo }ieer ds ijn me' en achtertuin (W). stenen schuur en jigebou achterom. Ind.: vestibule, toilet, kei- Iets der derkast, grote woonkamer met open hli tot haard, grote uitgeb. woonkeuken, 5 [ebeure slaapkamers, badkamer met douche, L i 2e toilet, bergkamer. zeer groot dak- terras (W). CV-gas. >e »Ch{ Expedit Pieter da Hooghlaan 7 f 325.000,- |e noor Hoekherenhuis met 3 zijden tuin, ga- Canada, rage en schuur. CV. Ind.: hal, keu- ïlaska ken, woonkamer met open haard en j* parketvloer, 1e etage: 3 slaapkamers, ne* badkamer met ligbad, 2e toilet. 2 balkons, 2e etage: grote kamer met breed dakkapel en wastafel, kamer met dakraam, en voorts ean bergka- pel. Bachstrsat46 1 -kamer-appartement met CV berging. Omvat: hal, badkamer met berging. Tesselsehsdestrset 23A f 95.000,- Op 1e en 2e etage gelegen ruim 3- kamerappartement, totaal gereno veerd. Ind.: trap, overloop, moder ne keuken met plavuizen, moderne f 58 000 badkamer met plavuizen en douche. f 155.000,- Centraal gelegen woonhuis in de on middellijke nabijheid van het Leidse Hout. Voor- en achtertuin ep vrij staande stenen schuur^vfclfig: en tree, vestibule ^i0j\o»»nft kamer open nagrS^penslaande deuren naar de tuin. 1e etage: 4 slaapkamers, douchecel met wastafel, balkon aan de achterzijde van het huis. Voorzien het de |oen al: llondil reek [ijdens '00. Zt intberii eek ui aansl. wasapp., toilet, grote woon kamer met ruim zonneterras (ZO). 2e et.: vaste trap, 2 kamers met #7^ WEEKEND lUfc TELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend bereikbaar via onze speciale waekend-antwoord-service. ae,lat- RUIL MET HUURWONING OF f370.000,- FLAT- Prima onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, gelegen t.o. plantsoen. CV. Ind.: grote woonkmr van 9.8 x 4, open haard, parket, luxe keuken, totaal 4 slaapkamers, veel kasten, badkamer met ligbad, 2 toi letten. Schuur, achterom. Burggravenlaan 204 f 128.000,- Zonnig gelegen 4-kamer-apparte- ment, gelegen op de 3e woonlaag. In deling: hal, keuken, douche, toilet, aan de voorzijde woonkamer en slaapkamer met balkon, aan de ach terzijde een grote en kleine kamer met balkon. Twee bergingen onder - het gebouw. Vliering boven de flat Tolleneer- singei 37 vraagprijs f 690.000,- Damloperwerf 5 f 199.000,- Exclusieve, vrijstaande villa met Modem woonhuis met voor- en ach- mooi aangelegde tuin (zuid). Perfect tertuin (Z) en 2 schuren. Woonka- onderhouden, royale luxueuse afwer- mer, luxe keuken, 4 slaapkamers, king. Ind.: grote hal, marmeren badkamer met ligbad, CV-gas en vloer, woonkamer (65 m2) met kas- LEIDERDORP thermopane. tenwanden, open haard, eiken keuken, bijkeuken, garage. 1e et.: 5 kamers, 2 badkamers, 2 balkons. 2e et.: enorme (hobby)zolder. CV. f 225.000- Rustig en gezellig gelegen woonhuis, vlakbij winkels, met voor en zonnige achtertuin en achterom. Iru^entree, gang, toilet, Woonkamer Itoederhaard, Van Wassenaarlaan 34 f 128.000,- 3-kamerappartement, parterre, met voor- en achtertuin, achterom en schuur. CV-gas. Ind.: gang, geheel vernieuwde keuken en badkamer met ligbad, toilet, voorkamer, achterka mer, uitgebouwde slaapkamer. Alles in perfecte staat van onderhoud. De Genestetstraat 36 f 112.000.- Geheel gerenoveerde en prima onder houden 4-kamer-woning op de 2de woonlaag met eigen opgang, balkon en schuurtje. Woonkamer met mooie haardschouw en verhoogd eetgedeel- te. Vrije vestiging. OEGSTGEEST Dahlialaan 7 t.e.a.b. Goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: hal, toilet, trap kast, keuken, doorzonkamer met deur naar de tuin. Ie et.: 3 slaapka mers, badkamer met douche, 2e et.: vaste trap, zolderkamer met dakka pel, bergruimte. CV-gas. VOORHOUT Linnaeu slaan 14 f 350.000,- Hoekhuis met 3 zijden tuin, stenen schuur en apart staande garage. Vrij uitzicht over vijver en plantsoen. L- vormige woonkamer met open haard, moderne keuken, badkamer met lig bad, 5 slaapkamers, balkon aan de achterzijde over de gehele breedte, grote dakkapel. Parterre voorzien van dubbele beglazing. Rustige woon wijk, toch vlak bij de grote wegen. Emma laan 61 1285.000,- Verbouwd en gemoderniseerd woon- - huis met voor- en achtertuin, achter om en vrijstaande nieuwe houten Kasteelhof 1 f 550.000,— schuur. Ind.: entree, kelderkast. Vrijstaande villa met vrij uitzicht, toilet, moderne keuken, grote woon- zonneterras en inpandige garage voor kamer met parket en open haard, meerdere auto's. Indeling: entree, 1e et.: 2e toilet, voorkamer over hele grote hal, met marmer belegde garde- breedte, achterkamer, gemoderni- robe, L-vormige woonkamer, met seerde badkamer met ligbad en dou- open haard, ruime eetkeuken. Stook- checel (thermostatisch). 2e et.: vaste kelder en voorraadkelder. 1e et.: trap, zolderruimte met dakkapel, ruime gang, slaapkamer over hele berg/hobbykamer, achterkamer met breedte met balkon, badkamer met dakkapel. CV-gas. ligbad en toilet, 3 slaapkamers met wastafel. 2e et.: grote zolder met Floralaan 55 f 140.000,- verwarming en berging. CV-olie. 4-kamerappartement op de 1e etage, nabij winkelcentrum. Woonkamer, Korte Mare 24 f 330.000,- keuken, toilet, badkamer, 3 slaepka- Bedrijfsruimte met bovenwoning. Oe mers, waarvan 1 met wastafel, bal bedrijfsruimte, ca. 165 m2, is direct kon aan voor- en achterzijde. Berging te aanvaarden. De bovenwoning onder het gebouw, hestaat uit totaal 5 kamer* met keu- ZOETERWOUDE Burg. Brandtstraat 16 f 169.000,- Perfect onderhouden modern woon huis met voor- en flinke achtertuin, achterom, schuur, CV. Ind.: woonka mer in open verbinding met schitte rende luxe massief eiken keuken met alle apparatuur (splinternieuw). 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche. Stompwijkseweg 8 f 185.000,- Zeer landelijk gelegen woonhuis met vrij uitzicht over boezemwater en weiland. Achtertuin en zeer grote zij tuin met zonnezit. Zeer grote schuur met zolder. Ind.: hal, toilet met dou che, flinke keuken. L-vormige woon kamer. 1e etage: 3 kamers en ber ging. Het huis is geheel gerenoveerd.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 4