1 Mijn hypotheek moet prima morde zijn. leiden c Rabobank Q controlemedeweiker (m/v) OPENBARE VERKOOP OPENBARE VERKOOP OPENBARE VERKOPING Rabobank Nederland ZATERDAG 2 MEI 1981 PAGINA 8 LODSE COURANT P. de la Courtstraat 103 f 295.000.- Schitterend verbouwd woonhuis met voor- en achtertuin (Z, 16 m), vrijstaande stenen schuur met aansl. wasapp., en achterom, indeling: entree, gang met plavuizen, toilet met fonteintje, open massief eiken keuken, woonkamer met vloerverwarming, balken plafond, vijver, open haard, plavuizen, deuren naar tuin. Ie etage: slaapkamer over dé hele breedte met betegeld balkon achter, kantoorkamer voor, schitterende badkamer met ligbad, douche en toilet, 2e etage: 2 kamers, bergkast met c.v. en gasboiler. Goed' geïsoleerd. VERHUIZINGEN in binnen- en bulteriland onder garantie JAN VAN DUUREN MIDDELSTE GRACHT 38 LEIDEN Tel. 12.S4.63 - 12.40.60 Mededeling VOOR DE ADVERTEERDERS VAN DEZE KRANT Het Ie helaae niet mo gelijk van tevoren toe zeggingen te doen over de plaats waar adver tenties In de krant zullen worden opgenomen. (ex. art. 1223 (2) B.W.) Ten verzoeke van principaal zal ten overstaan van notaris Mr. S. M. Brandenberg te Leiden op maandagen 11 en 18 mei 1981 in het Notarishuis te Lelden, Hogewoerd 144, telkens om 16.00 uur, bij opbod resp. afslag openbaar worden verkocht: a. de bedrijfspanden met ondergrond, erf en ver dere aanhorigheden, staande en gelegen aan de Nieuwe Beestenmarkt 8 en 10 te Leiden, kadastraal bekend gemeente Leiden, sectie B, nummer 3125, groot 1.56 are; b. het bedrijfspand met ondergrond, erf en ver dere aanhorigheden, staande en gelegen aan de Nieuwe Beestenmarkt 12 te Lelden, kada straal bekend gemeente Leiden, sectie B, num mer 2820, groot 1.37 are; de percelen sub a. zijn verhuurd voor tenminste 49.060.- per Jaar. Lasten voor het sub a. gemelde perceel: circa 624.- over het jaar 1981. Lasten voor de sub b. gemelde percelen: circa 471.- over het laar 1981. Executie- en royementskosten, trekgeld, event, lo pende en achterstallige lasten, aismède event, rangregellngskosten komen voor rekening van de koper. Koper kan de ontruiming bewerkstelligen, voor wat hot sub b. gemelde perceel betreft, met de grosse van de akte van veiling. Bezichtiging: 5, 7, 12 en 14 mei 1981 van 14.00 uur-16.00 uur. Aanvaarding bij betaling der kooppenningen op 18 juni 1981. Combinatie percelen a. en b. voorbehouden. Inlichtingen ten kantore van genoemde notaris. Turfmarkt 4, 2312 CD Leiden. Tel. 071-130645. Bachstraat 20 f 58.500,- Op 1e etage gelegen hoekapparte- ment. Ind.: entree, badkamer met douche en toilet, woon/slaapkamer- met balkon (O.), keuken. C.V.blok. Extra kast. Inclusief stoffering on koelkast. Serv. kosten f 200,— p/m incl. C.V. en water. Bilderdijkstraat 4 f 330.000,- Zeer groot hoekherenhuis met ach terom en zeer diepe achtertuin (ca. 19 m). Centrale ligging. CV-gas. Dak geïsoleerd. Ind.: hal, kelder, gemo derniseerde keuken, bijkeuken, grote kamer en suite (11.20 x 4), serre. 1e et.: 3 ruime kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, bidet, berging, 2e et.: 3 kamers (waarvan 2 verhuurd), toilet. Tussenzoldertje. Vliering over het hele huis. Herengracht 37 f 485.000,- 17e eeuws grachtenhuis met schitte rende, prachtig aangelegde "klooster tuin" (13 x 20 m). Geheel gerestau reerd onder Monumentenzorg. Voor zien van alle comfort. Parterre: lange gang met marmeren vloer en lambri- zering, voor- en achterkamer met parketvloeren, antieke schouwen, fraaie plafonds, keuken met zitge deelte, 1e et.: prachtige voorkamer royale woonzolder aan de voorzijde, achterkamer, badkamer, extra keu ken. 3e et: flinke zolder. Rembrandtstraat 5 f 255.000,- Groot vrijstaand stadshuis met zonni ge achtertuin (ca. 60 m2, met mog. tot uitbreiding) centraal gelegen t.o.v. winkels. Academiegebouw, etc. Ind. parterre: entree, studeerkamer, royale Z-vormige woonkamer (50 m2) met open schouw van wit mar mer, parket, 4 deuren naar de tuin, flinke keuken, washok en toilet. Ie etage: hal. 2e toilet, badkamer, 2 ka mers en suite, 2 slaapkamers, 2 bal kons achter. Vaste trap naar 2e eta ge: hoge lichte zolder (75 m2), zeer geschikt als atelier of voor meerdere kamers. Prima onderhouden, geïso leerde kap. Rijnsburgerweg 88 f 470.000,— Vrijstaande villa met voor- en diepe achtertuin (30 m), zonnige ligging. CV-gas. Ind.: hal, 2 kamers, open haard, serre, eet- en bijkeuken, kei- I slaapkamers, ging. Hazepad 1 f 150.000,- In fraai bungalowpark gelegen Finse recreatiebungalow, met eigen par keerplaats, moestuin en boomgaard. Ind.: entree, gang in open verb, met living met terras,(Z), uiterst moderne open keuken mét zithoek, 3 slaapka mers, mod. badkamer met ligbad en toilet, open trap naar vide met lo- geerruimte en berging, schuur met aansl. wasapp. Alle voorzieningen aanwezig. Erfpachtscanon f 2.193,- p/i- Rijnsburgerweg 131 f 830.000,- Eersteklas gebouwde (1979) vrij- f 128.000,— staande luxe villa, met ruime garage. Ind.: grote kamer met open haard en Herenstraat 80 Woonhuis met achtertuin om, gelegen in het centrum van de houten plafond, studeerkamer, stad. Ind.: hal, grote woonkamer met moderne open keuken met alle app. parket, toilet, douche, keuken, Ie toilet, bordestrap met tussenkamer. 3 hardhouten open trap, wasge legenheid, 2 kamers, 2e et.: vlizotrap naar bevloerde zolder. CV-gas. Hoge Rijndijk 30 Herenhuis met voor- en 25 m diepe achtertuin, aangebouwde houten schuur en vrijst. stenen schuur, en achterom. Ind.: hal, toilet, keuken, bijkeuken, royale kamer en suite, serre, deuren naar de tuin. 1e etage: 3 kamers, badkamer, 2e toilet, bal kon. 2e etage: flinke achterkamer met dakkapel, douche-kamer met wastafel, voorkamer, voorzijkamer, garderobekamer. Vliering over het hele huis. Uitstekend onderhouden. Kasteelhof 10 f 485.000- Vrijstaande villa met garage, schuur en tuin, gelegen in rustig villawijkje. Ind.: grote hal, L-vormige woonka mer met open haard, luxe woonkeu ken, eetkamer, plavuizen op de hele parterre. 1e et.: 3 kamers, zeer ruime badkamer, aparte douche, balkons. 2e et.: atelier en 4e slaapkamer. CV- gas, diverse thermopane-ramen. 2 slaapkamers met inpandig balkon, 2 volledige badkamers, 2e toilet, was kamer. Vlizotrap naar geheel bevloer de zolder. Grote, droge kelder met f 255.000,- aparte stookruimte voor hetelucht- verw. Goed geisoleerd. Gunstige lig ging. Schoenerwal 3 f 825.000,- Vrijstaande villa aan de Zijl met ha ven, nabij Kagerplassen (brugloze verbinding). Schitterend huis. Bouw jaar '76. opp 600 m2 grond. Ind.: living van 88 m2, luxe open keuken, 2 complete badkamers. 4 slaapka mers. Prachtig aangelegde tuin en terras. INRUIL OUDE WONING. Wij zijn event, bereid uw huidige wo ning in te ruilen. v.dWaalstraat 66 f 128.000,- Woonhuis (Professorenwijk) met ach tertuin en achterom. Ind.: vestibule, woonkamer met opensl. deuren naar de tuin, aangeb. keuken, bijkeuken met douche, aangeb. houten schuur. 1e et.: 3 slaapkamers, balkon. 2e et.: Kloksteegl f295.000, In het hartje van de stad gelegen 2 kamers, berging, dakkapel, ruim stadshuis met groot balkon (Z). Ind.: entree, woonkamer met open haard, kelder, keuken, org. spiltrap. Ie et.: grote voorkamer, zeer grote badkamer met ligbad en toilet, kast. Spiltrap naar 2e et.: 2 kamers, vaste trap naar 3e et.: grote zolder (ge schikt voor meerdere kamers). CV- gas. Goten, riolering.elektra etc. ver nieuwd. Krefeldlaan 34 f 425.000,- Halfvrijstaande villa met dubbele ga rage, tuin, aan het water, vrij uit zicht. CV. Overal thermopane. Ind.: grote woonkamer, parket, open haard, eetkeuken, 1e etage: 4 slaap kamers, 2 badkamers. Beatrixlaan 61 Goed onderhouden woonhuis met voor- en grote achtertuin. Grote woonkamer met parket, mogelijk heid voor een open haard en dubbele beglazing, moderne keuken met inge bouwde apparatuur, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, zeer grote zol derkamer met dakkapellen en 2 vlie ringen. CV-gas. Dahlialaan 7 f 198.000.- Goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: hal, toilet, trapkast, keuken, 'doorzonkamer met deur naar de tuin. 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e et.: vaste trap, zolderkamer met dakkapel, bergruimte. CV-gas. Deutzxtraat 5 f 175.000,- Winkelpand met woning, achtertuin op het zuiden. Winkelruimte ca. 25 m2, ook al3 woonruimte in te rich ten, keuken, woonkamer. 1e etage: voorkamer over de gehele breedte met balkon, achterkamer met dou checel en balkon. 2e etage: 2 kamers, 2e toilet, zolderruimte. Regentesselaan 37 f 188.000,- Woonhuis met voor- en grote achter tuin. Bevat o.a. kamer en suite, keu ken, 3 slaapkamers, balkon, badka mer met douche, 2e toilet, grote zol der met dakkapel. CV-gas. #7% WEEKEND Ih4 TELEFOONDIENST Wij zijn in het weekend bereikbaar via onze speciale weekend-antwoord-service. Vrijstaande villa met ruime, besloten j fraai aangelegde tuin met terrassen, barbecue. Grote garage. Ind.: entree, woonkamer met open haard, open eiken Siematic keuken, plavuizen- vloer, voorkamer, open trap naar 1e etage: 3 kamers, badkamer met lig bad en douche, 2e toilet, 2 balkons, 2 bergzolders. CV-gas. Gasboiler. i de Rijn grenzende zonnige ach tertuin, met houten schuur. Ind.: Woonkamer, keuken, toilet. Ie et.: 2 slaapkamers, douche en berging. Middelweg 20 f 125.000,- Zeer centraal gelegen totaal gereno veerd stadshuis met plaats. Ind.: en tree, toilet, woonkamer, moderne open eiken keuken, open eiken trap, 2 slaapkamers, douche. Alles geiso- Morssingel 201 f 115.000,- Zeer centraal gelegen ruim 2:kamer parterre-appartement. Ind.: Entree, bergkast, woonkamer met moderne Westerdijk 32 f 895.000,— open keuken, slaapkamer, badkamer Prachtig gelegen vrijstaande bunga- met douche en aansl. wasapp. Balkon low met rieten dak, garage, haven op en toegang tot gemeenschappelijke zij van het huis met botenloods, be- tuin. Eigen C.V.inst. Inpandige ber- vat: grote L-vormige woonkamer met ging. Serv.kst. f 90,- p/m. Erf- open haard, eethoek, moderne keu- pachtscanon f 1.382,- p/j. ken, bijkeuken, 3 slaapkamers en 2 Warmonderwag 62 f 398.000,- Groot hoekherenhuis met garage, grote tuin, CV. Nabij Leidse Hout. Woonkamer met serre, open haard, thermopane, moderne keuken, 6 f 565.000,- slaapkamers, badkamer, 2 toiletten. Melmansdam vraagprijzen v.a. f 570.000,- v.o.n. Twee aaneen ge bouwde villa's op ca. 745 m2 grondopp., diepe zonnige tuin. Indeling: Grote kelderruimte. Parterre: Hal, zitkamer, eetkamer, keuken (Siematic naar keuze koper), terras, bordestrap naar Ie etage: grote slaapkamer met eigen royale badka mer, 2 slaapkamers, badkamer, toi let, wasruimte. CV-gas. Wandafwer king met schoon metselwerk en fijr» schuurwerk, royaal tegelwerk t naar keuze koper. Open fi Thermopane, etc. ex. art. 1223 B.W. Notarl9 C. J. A. van Loenhoud to Lelden is voor nemens na te melden percelen op maandagen 11 en 18 mei 1981 telkens 's middags om 16.00 uur in het Notarishuls te Lelden, Hogewoerd 144, pu bliek te verkopen: 1. HET WOONHUIS met GARAGE, verdere aan horigheden en tuin aan de IRISLAAN 293 te OEGSTGEEST, kad. bekend gem. Oegstgeest sectie C. no. 5477, groot 2.10 are; zakelijke lasten ongeveer 290,- per jaar. 2. HET APPARTEMENTSRECHT, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de bovenwo ning, LEVENOAAL 175a te LEIOEN, kad. be kend gem. Leiden, sectie D. no. 1834 A-2. Zakelijke lasten ongeveer 355.- per jaar. Executie-, royementskosten. trekgeld, achterstalli ge lasten en rangregellngskosten zijn voor reke ning koper. Koper kan ontruiming bewerkstelligen d.m.v. de grosse der veilingsakte. BEZICHTIGINGEN: dinsdag en donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur op 5, 7, 12 en 14 mei 1981. NADERE INLICHTINGEN verstrekt genoemde no taris Van Loenhoud, telefoon 071-133746, Rapen burg 66, 2311 EZ LEIDEN. DB KATHOLIEKE SOCIALE ACADEMIE 1. MRT-TIMI0PIIIDIN0 HUTtCHIMILUK VIM. Do opleiding is bestemd voor mensen die reeds In het veld van de Maatschappelijke Dienstverlening/Geestelijke Volksgezondheid werkzaam zijn of daarin willen gaan werken en zich op het nivo van het HBO willen bekwamen. Kursusduur: 4 jaar. waarin het eerste jaar op dinsdag- en donderdagavond van 19.00-21.40 uur. vervolgens ander halve dag per week. Schriftelijke informatie: Anna Paulownastraat 20, 2518 BE Den Haag. Telefonische informatie: Rolf Riethof, tel. Ö70- 646206. 2. PART-TIME OPLEIDING OPBOUWWERK. Deze richt 2lch op mensen die reeds in een opbouw werksituatie verkeren, hetzij vrijwillig hetzij betaald en/of zij die opbouwwerk(st)er willen worden. Opbouwwerk is een dienstverlenende werksoort die samen met bewoners in wijken en buurten en voor organisaties, die aan belan genbehartiging doen. kennis ontwikkelt rond onderzoek»-, organisatie-, strategie- en aktlevragen. Schriftelijke Informatie: Helenastraat 15, 2595 HA Den Haag. Telefonische informatie: Joost Evers of Wim van Rees, tel. 3. PART-TIME OPLEIDING WELZIJNSWERK (O.W., K.W. en M.W.) ETNISCHE/KULTURELB BEVOLKINGSGROEPEN. De opleiding is bestemd voor studenten die afkomstig zijn uit de etnische/kulturele bevolkingsgroepen als voor Ne derlandse studenten die met en voor deze groepen werken ot willen gaan werken. Het doel van de opleiding is dan ook het opleiden van welzijswerkers die Inzetbaar zijn in Nederlandse instellingen, eigen categoreie instellin gen en in het land van herkomst. Schriftelijke Informatie: Bezuidenhoutseweg 76. 2594 AW Den Haag. Telefonische Informatie: Eddy Tjln a Lien, tel. 070-639300. 4. MIDDELBARE BEROEPSOPLEIDING INRICHTINGSWERK. De part-time opleiding MBO-IW duurt 3 jaar; er Is 1 iesdag per week. Toelatingseisen: Mavo-4 of gelijkwaardige opleiding, werkkring in het inrichtingswerk. Schriftelijke informatie; Anna Paulownastraat 20, 2518 BE Den Haag. Telefonische Informatie: Ben Saveisbergh, tet. 070-646206. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei- derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen. M/v Wij vragen: - dipl. ziekenverpleging A; - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per- St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Dat vinden wij ook, zeiden we bij ons op de bank. En we hebben het meneer maar ||jj meteen voorgerekend. JU Rente en aflossing in een vast bedrag per maand. Weet hij jgi precies waar hij aan toe is. Rrima in orde, zei hij, daar kom ik op terug. Maatwerk in hypotheken. OPENBARE VERKOOP ex artikel 1223 BW Notaris Mr. H. D. Teenstra te Lelden is voornemens op de maandagen 11 en 18 mei telkens te 16.00 uur In het notarishuis te Lelden, Hoge Woerd 144 bij opbod res pectievelijk afslag publiekelijk te verkopen: - Het woonhuis mat srf en verdere toebe horen een de Willemetreet 44 te Lelden, kadastraal bekend gemeente Lelden, - sectie K nummer 1973, groot een are vier centiaren: lasten ongeveer ƒ234.- per jaar, lopende en achterstallige las ten, executiekosten, rolyementskosten, eventuele kosten van rangregeling en trekgeld komen ten laste van de koper. Koper dient zelf voor huisvestingsvergun ning zorg te dragen. Aanvaarding bij beta ling der kooppenningen uiterlijk 18 juni. Bezichtigingen: dinsdagen en donderdagen 6, 7,12 en 14 mei 1981 van 14.00 tot 16.00 uur. Inlichtingen verstrekt genoemde notaris, Witte Singel 41 te Lelden, telefoon 071- 131741. ex. art. 1223 B.W. Kandidaat notaria Mr. A.E.P.M. Janbroara, waarnemer van het vakante kantoor van notaris •Th. Hoekstra te Noordwljk, is voornemens op de donderdagen 7 en 14 mei telkens te 11.00 uur v.m. in „Het Hof ven Holland", Voorstraat 79 te Noordwljk respectievelijk bij opbod en afslag pu bliek te verkopen: 1. het gebouw met aanhorigheden aan de Konin gin WHhetmtna Boulevard 24 te Noordwljk een Zee, kadastraal bekend: gemeente Noord- wijk, sectie N, nummer 2331, groot 27 are 26 centiare (voorheen genaamd „De Zeeleeuw"); 2. Het woonhuis met ondergrond c.a. gelegen te Noordwljk aait Zee, Parallel boulevard 301, ka dastraal bekend: gemeente Noordwljk, sectie N, nummer 1988, groot 3 are 68 centiare. Aanvaarding bij de betaling van de koopsom ui terlijk 15 juni 1981, vrij van,huur of andere ge bruiksrechten. Voor zover nodig kan de koper zich in het bezit van gekochte doen stellen door de grosse van de Oe algemene vellingvoorwaarden, de bijzondere veilingnotities, een situatieschets alsmede Infor matie over eventuele gebruiksmogelijkheden van het onroerend goed zijn verkrijgbaar ten kantore van genoemde notaris-waarnemer, Lijnbaanweg 13 te Noordwljk. TeL 01719-1*305. Desveriangd dienen inzetters en afmljners volgens de Algemene Voorwaarden worden verplicht vol doende zekerheid te stellen voor de betaling van de koopsom en kosten. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp is een modern geoutilleerd alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Voor diverse verpleegafdelingen vra gen wij VERPLEEGKUNDIGEN die bereid zijn alle diensten te werken. Onder andere voor de KINDERAFDELING Het bezit van de kinderaantekening is hiervoor een vereiste; en voor de afdeling ORTHOPAEDIE Voor deze afdeling zoeken wij een ver pleegkundige met liefst enige ervaring die in staat is leerling verpleegkundi gen te begeleiden. De salarissen zijn afhankelijk van oplei ding en ervaring. De CAO-ziekenhuiswezen is van toe- Nadere informatie over de functies wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct- directrjce/hoofd verpleegkundige dienst, tel.: 071—899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. ISOLATIE PROBLEMEN? WU maken kozijnen, ramen, deuren in etgen timmerfabriek WU hebben de juiste mensen die het bij u plaatsen. WU leveren en zetten zelf isolerend glas WIJ verzorgen ook uw verbouwing. WU verzorgen uw subsidie. TIMMERFABRIEK-AANNEMER C. J. DE BOER naam woonplaata begeleidt en adviseert ca. 1.000 Rabobanken. Deze verlenen door het hele land, op persoonlijke wijze, uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Rabobank Nederland vraagt een voor de Accountantsdienst in de regio Rotterdam (Delft). Deze dienst voert de accountants controle uit bij Rabobank Nederland, de daarmee gelieerde instellingen en de plaatselijke Rabobanken. Dat gebeurt behalve binnen het hoofd kantoor, ook vanuit regiokantoren in het land. Na een interne opleidingsperiode worden de werkzaamheden in teamverband verricht waarbij wij denken aan medewerkers met goede contactuele eigenschappen en belangstelling voor accountancy. De functie heeft een ambulant karakter. Naast een middelbare schoolopleiding wordt tenminste het Praktijkdiploma Boekhouden vereist terwijl de SPD-studie ter hand dient te worden genomen. De Rabobank Nederland biedt voor deze Interessante functie een goed salaris en een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand salaris, een premievrij pensioen en goede studiefaciliteiten. De functie geeft verder alle kans op doorgroei in de Rabobankorganisatie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer E.H. Groen, telefoon 015-569363. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de Rabobank Nederland, Personeels zaken, Postbus 8098, 3503 SE Utrecht met vermelding van nr. VJ 6169.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 8