«sa «D de rijksoverheid vraagt 0 DE NIEUWE BEDFORD. m Energiebedrijf Rijnland OPENBARE BEKENDMAKING LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 MAART 1981 PAO CSP( Het College van Beheer van het Energiebedrijf Rijnland brengt ter openbare kennis dat ten kantore van het bedrijf, Langegracht 70 te Leiden, voor een ieder ter inzage zijn gelegd en in afschrift te gen betaling der kosten verkrijgbaar worden gesteld: de rekeningen van baten en lasten met de daarbij behoren de balans van het bedrijf betreffende het dienstjaar 1979. Leiden, 10 maart 1981. Het College van Beheer van het Energiebedrijf Rijnland, de Secretaris, de Voorzitter. N. van 't Wout Mr. J.G. Fase-Dubbelboer Leiderdorp, Laan van Ouderzorg Prijs/ 119.000.-k.k. Goed onderhouden 2-kamertopflat. Ind.: hal, tollet, vlerkante woonkamer met groot balkon op het zuiden, keuken, ruime slaapkamer, doucheruimte met wasta fel. Kelderberging. Leiden ZW, Schubertlaan Prijs/ 155.000.- k.k. 4-kamerfiat, 7e etage met prachtig uitzicht, groot bal kon op zuid-west. ind.: hal, tollet, woon-eetkamer, eetkeuken, 2 slaapkamers royale maat. badkamer met ligbad. Uft. Kelderberging. TORDOIRi makelaardij Tlboel Slegenbeekstraat 7,2313 HA LEIOEN Telefoon 071-124675. Ook tijdens het weekend. Koper betaalt geen courtage. Herman Gorteratraat 9 f 98.000,— 3-kamer-appartement op de 2e etage met CV blok en grotendeels dubbele beglazing. Zonnige ligging. Winkels om de hoek. Ind.: hal. zijkamer met bal kon op zuid, woonkamer, slaapkamer, royale keuken met balkon, badkamer met douche. Inpandige berging. Boerhaavelaan 31 f425.000,— Kantoor/praktijkpand met woonhuis, tuin en schuur. Ind,: vestibule, toilet, kelderkast, voorkamer met parket en open haard, wachtkamer, in 4en ver deelde grote ruimte met keukenblok. Ie et.: voorkamer, achterkamer, 2 zij kamers, moderne keuken met app.. toilet, balkon. 2e et.: 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche, aansl. wasapp., toilet. 3e et.: vaste trap, grote zolder over het hele huis. CV. Burggrsvenlaan 12 f 370.000,- Prima onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, gelegen t.o. plant soen. CV. Ind.: grote woonkmr van 9.8 x 4, open haard, parket, luxe keu ken, totaal 4 slaapkamers, veel kasten, badkamer met ligbad, 2 toiletten. Schuur, achterom. Burggravenlaan 204 f 128.000,- Zonnig gelegen 4-kamer-appartement, gelegen op de 3e woonlaag. Indeling: hal, keuken, douche, toilet, aan de voorzijde woonkamer en slaapkamer met balkon, aan de achterzijde een grote en kleine kamer met balkon. Twee bergingen onder het gebouw. Vliering boven de flat. De Genestetstraat 36 f 112.000,- 4-kamer-woning op de 2e woonlaag. Geheel gerenoveerd; prima onderhou den. Zonnig balkon aan de achterzij de. Eigen opgang. Schuurtje. Ind.: woonkamer met mooie haardschouw en verhoogd eetgedeelte. voorkamer met.fraaie schouw, zijkamertje, flinke keuken, achterkamer met balkon. Vrije vestiging. Herenstraat 80 f 128.000,— Gerenoveerd woonhuis met achtertuin en achterom, gelegen in het centrum van de stad, vlakbij winkels. Indeling: entree, grote woonkamer met parket vloer, halletje met toilet en douche, keuken. 1e etage: voorkamer over de breedte, achterkamer, tussenkamer met wastafel, vlizotrap naar 2e etage: bevloerde zolder. Jacob van Campenlaan 22 f 179.000,— 4-kamer-appartement (oorspr. 5 kmrs) gelegen op de 3e etage, met vrij uit zicht richting Voorschoten. Met lift, CV, inpandige berging. Indeling: hal, toilet, grote woonkamer met zijkamer, groot zonnebalkon, keuken, badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, balkon ach- Julianastraat 4a f 90.000,— Groot, geheel gerenoveerd apparte ment gelegen op de Ie etage. Eigen opgang, grote woonkamer, moderne open'keuken met alle apparatuur, bad kamer met ligbad, kleine slaapkamer, 2e et.: 2 kleine en 1 zeer grote slaap kamer, 3e et.: geheel bevloerde zolder met stahoogte. CV-gas. Alles ver nieuwd. Korte Mare 24 f 330.000,- Bedrijfsruimte met bovenwoning. De bedrijfsruimte, ca 165 m2 is direct te aanvaarden. De bovenwoning bestaat uit totaal 5 kamers met keuken, bad kamer en dakterras. Twee kamers zijn leeg, de overige verhuurd. Gevel opge knapt; dak vernieuvwl. open keuken, slaapkamer, met douche en aansl. wasapp. Balkon en toegang tot gemeenschappelijke tuin. Eigen CV inst. Inpandige ber ging. Serv.kst. f 90,- p/m. Erf pachtscanon f 1.382,- p/j. Morsweg 67 f 125.000,- Flink woonhuis met grote achtertuin (21 m). Ind.: vestibule, kelderkast, toilet, keuken met doorloop naar hou ten schuur, 2 kamers, serre. Ie et.: 3 kamers, badkamer, 2e et.: vaste trap, grote zolder, kleine kamer met dak- Papengracht 12-12a f 198.000,- Groot pand in het centrum van de stad, bestaande uit benedenwoning: 2 kamers, keuken, douche, toilet, ach tertuintje; en in 3 woon-units verhuur de bovenwoning. Het pand is uitste kend onderhouden en voorzien van CV-gas. De benedenwoning en 1 van de woon-units worden leeg opgele- Schoenerwal 3 1825.000,- Vrijstaande villa aan de Zijl met ha ven, nabij Kagerplassen (brugloze ver binding). Schitterend huis. Bouwjaar '76 opp. 600 m2 grond. Ind.: living van 88 m2, luxe open keuken, 2 com plete badkamers, 4 slaapkamers. Prachtig aangelegde tuin en terras. IN RUIL OUDE WONING. Wij zijn event bereid uw huidige woning in te ruilen. v.d. Werfstraat 60a f 165.000,- Groot woonhuis met bedrijfsruimte (80 m2). Bovenwoning: 5 kamers, par- vliering. CV. ket, open haard, keuken, douche, CV. Nieuwe electra, dakbedekking en go ten. Flink dakterras. Parterre een be drijfsruimte te verbouwen tot zelfstan dige woning. Regentesselaan 45 f 380.000,— Halfvrijstaande villa met garage, voor- en achtertuin. Zeer goed onderhou den. CV. Ind.: zij-ingang, zijkamer, woonkamer, open haard, keuken, 5 slaapkamers, dakkapellen, badkamer, 2 toiletten. Gelegen in mooi gedeelte van Oegstgeest. Regentesselaan 47 f 275.000,- Hoekhuis, 3 zijden tuin, mooie, rusti ge ligging. Zij-ingang, woonkamer, open keuken met plavuizen (vloerver warming), open haard, 3 slaapkamers, badkamer, bergzolder. CV. van Wassenaerlaan 36 f 125.000,- Op Ie etage gelegen 3-kamerapparte- ment met schuur en achterom. Ind.: entree, keuken, voorkamer met bal kon. doorlopend in achterkamer, ach terzijkamer met balkonnetje, badka mer met toilet en douche, via luik be reikbare ruime vliering. Verwarming d.m.v. gaskachels. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Willem de Zwijgeriaan 36 1350.000,- Groot hoekhuis, vlakbij winkelcen trum, gelegen in het Oranjepark, met voor-, zij- en achtertuin en extra grote garage. Ind.: vestibule, gang, kelder kast. toilet, grote woonkamer (10,6 x 4), keuken. Ie et: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, 2e toilet. 2e et: - trap, 2 slaapkamers, bergkamer, Marijkestraat 2 f 225.000,- Uitgebouwd hoekhuis, garage, 3 zijden tuin (afgesloten), CV. dak- en spouw muurisolatie. L woonkamer, 4 sl .ka mers, badkamer. Prima onderhouden. OEGSTGEEST Lorentzkade f 245.000.- Woonhuis met voor- en achtertuin.vrij- staande schuur en achterom. Ind.: en tree, vestibule, hal met kelderkast.toi- let, woonkamer en suite met open haard en opensl. deuren, keuken. Ie et.: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, 2e toilet. 2e et.: zolderruimte voor met dakkapel, 2 kamers achter met dakkapellen. Morss.ingel 201 f 115.000,— Zeer "centraal gelegen ruim 2-kamer parterre-appartement. Ind.: Entree, bergkast, woonkamer met moderne Homeruslaan 7 f 320.000,- Royaal hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin (W). stenen schuur en 8chterom. Ind.: vestibule, toilet, kel derkast, grote woonkamer met open haard, grote uitgeb. woonkeuken, 5 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, bergkamer, zeer groot dak terras (W). CV-gas. Marelaan 24 f 290.000,- Hoekwoning met voor-, zij en achter tuin (ZW), vrijstaande stenen garage, stenen schuur en achterom. Ir>d.: woonkamer met strokenparket, open haard, opensl. deuren naar de tuin, be tegelde moderne keuken met plavui zen en ingeb. app. 1e et.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toi let, balkon. 2e et.: vaste open trap, grote zolderkamer met 2 dakkapellen, berging met knutselhoek, CV-gasketel en gasboiler. Oranjelaan 9 f 430.000,- Groot, klassiek hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin, grenzend aan het Bos van Wyckersloot. Vrijstaande garage met carport. CV. Ruime keu ken. L-vormige woonkamer (suite), ro yale badkamer met ligbad, 5 slaapka mers, veel bergruimte. Oudenhoflaan 7 f 165.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin en schuur. Ind.: hal, toilet, keuken, woonkamer, Ie etage: overloop, 2 gro te en 1 kleine slaapkamer, douche. 2e etage: luik naar zolderberging. Hoofdstraat 40 f 228.000.- Antiek, in stijl gerenoveerd vrijstaand landhuisje met achtertuin op ZW. schuur. Cv. Omvat: parterre: woonka mer, open haard, ruime keuken, stu deerkamer, 1e et.: werkruimte, 2 slaapkamers, badkamer, 2e toilet. Dubbele beglazing. Vrije vestiging. Rooseveltlaan 17 f 189.000- Modern woonhuis met voor- en flinke zonnige achtertuin, schuur, achterom, CV. ge isoleerde kap. Woonkamer met thermopane, keuken, 4 slaapkamers, badkamer met douche. Alles prima onderhouden. Vrije vestiging. Kloosterwet 312 f215.000,- Goed onderhouden modern woonhuis met voor- en achtertuin en schuur. CV-gas. Indeling: hal, grote woonka mer met parket, schuifpui, in open verbinding met moderne keuken. Vrij uitzicht over bollenland en bos. 1e et.: 3 slaapkamers, royale badkamer met douche, 2e toilet, 2e et.: vaste trap, overloop met dakraam, flinke kamer met groot dakraam, wastafel en ber ging. Dubbele beglazing in woonkamer en keuken. Anton iusstraet 5 f 695.000,- Grote vrijstaande villa - Zwitserse stijl - aan de Oude Rijn met aanleg- mogelijkheid, terrassen. Bevat o.m. dubbele inpandige garage en hobby ruimte, zeer grote en origineel inge deelde woonkamer (86 m2), open haard, plavuizen, open keuken (uitge breid ingericht), 4 flinke slaapkamers, 2 badkamers, bergzolder. Zeer veel extra's. INRUIL MOGELIJK: Inruil tot maximaal f 400.000,- van uw hui dige woning is mogelijk. Stompwijkseweg 8 f 198.000,- Zeer landelijk gelegen hoekhuis met vrij uitzicht over boezemwater en wei land. Achtertuin en zeer grote zijtuin met zonnezit. Zeer grote schuur met zolder. Ind.: hal, tollet met douche, flinke keuken. L-vormige woonkamer, 1e etage: 3 kamers en berging. Het huis is geheel gerenoveerd. Bestelwagens en chassiskabines van 1-2 ton nuttig laadvermogen. robuust komfortabel 3-mans kabine lage laadvloer keuze uit benzine motoren en de beproefde 2,3 L GM-diesel B.V. HET MOTORHUIS Katwijk, Ambachtsweg 1Tel.: 01718 - 29203 Lelden. Vondellaan 80. Tel071 - 769313 Voorschoten, Jullanalaan 46. Tel: 01717-2559/2236 ISOLATIE PROBLEMEN? WU maken kozijnen, ramen, deuren in eigen timmerfabriek WU hebben de juiste mensen die hei bij u plaatsen WU leveren en zetten zelf isolerend glas WU verzorgen ook uw verbouwing WU verzorgen uw subsidie. TIMMERFABRIEK-AANNEMER C. «I. DE BOER Bon naam woonplaat* Informatie adrea hoofd (mnL/vrl.) afdeling personeels- en opleidingszaken vac. nr. 1 -054310167 Ministerie van Landbouw en V1sseri| Directie Landbouwkundig Onderzoek De Afdeling behartigt de personele aangelegen heden voor de Directie Landbouwkundig Onder zoek en voor de onder deze Directie ressorte rende onderzoeksinstituten. Het gaat hierbij om ca. 2000 personeelsleden, verdeeld over de standplaatsen Beekbergen. Bennekom, 's-Graven- hage. Haren, Lelystad. Wageningen en Zeist. De Afdeling is vorig jaar gereorganiseerd en daarbij uitgebreid met een aantal personeelsconsulenten, die als taak hebben de advisering over en coör dinatie van de uitvoering van het personeels beleid op de instituten. Dit zal leiden tot een sterke beperking van de uitvoerende taken van het hoofd, waardoor deze meer gelegenheid zal krijgen zich beleidsmatig bezig te houden. Van het hoofd wordt daarom verwacht dat hij/zij zal bijdragen aan het afsluiten van de thans be slaande overgangsfase om zo snel mogelijk te komen tot de gewenste situatie en een zo groot mogelijke acceptatie door alle betrokkenen. Functie-Informatie: binnen de voor het overheids personeelsbeleid geldende richtlijnen behartigen van de belangen van de directie, de instituuts leidingen en de personeelsleden; adviseren van de directie bij de voorbereiding, vaststelling en uitvoering van het personeelsbeleid; zorg dragen voor de uitvoering van het vastgestelde perso neelsbeleid; leveren van bijdragen aan de ont wikkeling van het departementale personeels beleid; leiding geven aan de Afdeling, bestaande uit de secties personeelsconsulenten, vorming en opleiding en administratie; functioneel leiding geven aan de functionarissen die bij de onder zoeksinstituten mede met de behartiging van personele zaken zijn belast; voeren van in- en extern overleg m.b.t. het voorgaande. Vereist: diploma HBO personeelswerk, b.v.k. aangevuld met voortgezette opleiding; ten minste 4 jaar ervaring in een vergelijkbare personeels functie, b.v.k. bij de overheid. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: van f 4078,- tot max. f 5335,- per maand. Er is een benoemingscommissie ingesteld, bestaande uit 5 personen, waarin alle belang hebbende groeperingen zijn vertegenwoordigd. Voorzitter van deze commissie is de algemeen directeur Landbouwkundig Onderzoek, de heer dr. ir. D. de Zeeuw. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer dr. ir. D. de Zeeuw, onder nr. (070) - 79 21 30 (kantoor) en onder nr. (08389) - 46 59 (privé) of door de heer drs. W. A. F. M. van der Kruys, direc teur Personeelszaken, onder nr. (070) - 79 28 50 (kantoor) of onder nr. (01891) - 64 55 (privé). Sollicitaties inzenden vóór 7 april 1981. medewerker (mni/vri.) Inlichtingen en adviezen vac. nr. 0-606210167 Centraal Bureau voor de Statistiek Hoofdafdeling Statistieken van de Prijzen De Hoofdafdeling produceert prijsindexcijfers van de invoer, uitvoer, binnenlandse produktie en gezinsconsumptie. Functie-informatie: zowel telefonisch als schrif telijk geven van inlichtingen, adviezen en voor lichting over de statistieken; herleiden van prijs indexcijfers met verschillend basisjaar tot een doorlopende reeks; mee controleren van de kopij van de Maandstatistiek van de prijzen. Vereist: diploma MAVO met diploma Elementaire Statistiek of diploma HAVO met wiskunde; ruime kantoorervaring. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 2698,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 april 1981. leerlingen onnL/vri.) fotogrammeter/kartograaf vac. nr. 1-062910167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat. Meetkundige Dienst, Hoofd afdeling Luchtkaartering Functie-Informatie: vervaardigen van o.a. hoogte- kaarten, thematische kaarten en/of overzicht- kaarten aan de hand van luchtfoto's of uit gegevens verkregen door metingen in het terrein. Vereist: diploma HAVO met wiskunde. Standplaats: Delft. Salaris: max. f 2562,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f3119,- per maand aan wezig. Sollicitaties inzenden vóór 4 april 1981. statistisch analist (mni./vrt.) evt deeltijdarbeid vac. nr. 1-062010167 Ministerie van Sociale Zaken Directoraat-Generaal Arbeidsaangelegenheden. Directie Algemene Beleidsplanning, Afdeling Documentatie Informatie en Statistische Analyse Functie-informatie: onderzoeken, met gebruik making van (geavanceerde) statistische technie ken. van sociale en economische verschijnselen en ontwikkelingen, m.n. op het gebied van de sociale zekerheid; rapporteren van de resultaten van het onderzoek; deelnemen aan overleg (al dan niet in werkgroepverband) waarbij een statis tische analytische inbreng gewenst c.q. vereist is. Vereist: ten minste HAVO met wiskunde of economie; diploma Statistisch Analist of een hiermee vergelijkbare opleiding. B.v.k. enige ervaring met statistisch analytische werkzaam heden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. 13551.- per maand (bij volledige werkweek). Naar deze functie kunt u solliciteren door inzen ding van een sollicitatieformulier vóór 22 april 1981, dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermelding van het vacaturenummer en uw huls adres met postcode, bij de Rijks Psychologische Dienst. hoofd (mnl./vrl.) bureau debiteuren vac. nr. 1-068210167 Ministerie van Landbouw en Visserij Financieel-Economische Zaken, Hoofdafdeling Administratieve Zaken, Afdeling Financiële Administratie Functie-informatie: leiding geven aan de admini stratie m.b.t. door het ministerie ingestelde vorderingen en verstrekte voorschotten en afrekeningen; geven van instructies en aanwij zingen voor het uitvoeren van de werkzaam heden t.w. het in rekening brengen van o.a. uit de salarisadministratie van het RCC gesigna leerde vorderingen; registreren van vorderingen en voorschotten; ontwerpen van planning en check-list; voeren van voortgangscontrole; periodiek uitbrengen van verslag aan het hoofd van de Afdeling Financiële Administratie m.b.t. geconstateerde achterstanden en het verloop daarvan. Vereist: ten minste diploma HAVO of een hier mee vergelijkbare opleiding; diploma MBA. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. 13551,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 9 april 1981. assistent secretaris (mnl./vri.) vac. nr. 1-060810167 De Loontechnische Dienst heeft een begeleiden de. voorlichtènde en toezichthoudende taak, voortvloeiende uit bepalingen van wetten op het terrein van de arbeidsverhoudingen, zoals wet geving t.a.v. het minimumloon, gelijke beloning en gelijke behandeling mannen en vrouwen en het loonmatigingsbesluit. Daartoe worden in ondernemingen informaties ingewonnen en onderzoeken ingesteld, zodat op basis daarvan de minister van Sociale Zaken ter zake kan worden geïnformeerd. De Loontechnische Dienst verricht haar werkzaamheden in het gehele land vanuit 5 gewestelijke kantoren en een hoofd kantoor. Functie-Informatie: in samenwerking met de secretaris plannen, coördineren en verwerken van gegevens; verstrekken van informatie over lonen en andere arbeidsvoorwaarden; notuleren van vergaderingen. Vereist: diploma HBS/HAVO met diploma MBA of een hiermee vergelijkbare opleiding, even tueel diploma MEAO administratieve richting; enige jaren ervaring bij overheid en/of bedrijfs leven; belangstelling voor arbeidsrechtelijke vraagstukken. Diploma steno Nederlands strekt tot aanbeveling. Standplaats: Amsterdam. Salaris: max. f3119,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 9 april 1981. medewerker (mnl./vrl.) complementaire sociale voorziening/ (CSV) wordei vac. nr. 1-059610167 Ministerie ven Sociale Zaken Centrale Afdeling Financiële en Economiscl Zaken Functie-informatie: mee beoordelen van de de CSV voorgelegde ontwerp-beschikkingen betreffende aanvullende subsidies aan social werkplaatsen in het kader van de uitvoering LUQ(jk de Wet Sociale Werkvoorziening. irland Vereist: ten minste de diploma's HAVO en M of een hiermee vergelijkbare opleiding; diplc SPD of hiervoor studerend. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4078,- per maand. Jhouder I voor. DEZ fenboek slijk) i heer en zijn Naar deze functie kunt u solliciteren door inJjen do ding van een sollicitatieformulier vóór 9 apri 1981, dat u kunt aanvragen per briefkaart on(e telt 1 vermelding van het vacaturenummer en uw hBurd adres met postcode, bij de Rijks Psychologisen. Dienst. P ft is )r te m 36.6 dame medewerker (mni./vri.) algemene zaken werd br de ii ib Okk eerde jrard J vac. nr. 0-881410167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Directie Overheidsorganisatie en -automatiseTieten. Afdeling Algemene Zaken sn op s rond» sprong Functie-Informatie: voorbereiden en notulerer van vergaderingen. Hiertoe opstellen van de agenda's in overleg met voorzitters en/of seci"""^™ tarissen; verzamelen en verzenden van de gaderstukken en verzorgen van correspondel^^T in bijzondere gevallen verrichten van vertaalw "i secretariaatswerkzaamheden en andere ond^^^ steunende werkzaamheden; toezien op het *8® behandelen van post- en archiefzaken; verzoi van huishoudelijke zaken voor de Directie; f'9em verrichten van kabinetstypewerk; collationeren van nota's, brieven, rapporten e.d. e^ond' Gevraagd: ten minste diploma HAVO gevolgd door secretariële beroepsopleiding; ervaring jzeker steno en typen; ervaring in bovengenoemde werkzaamheden b.v.k. in een soortgelijke tui Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f3551,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 4 april 1981. bgens irden h de jrzaak rs kr I. Kijl ind si secretarieel medewerke( (mnl./vrl.) vac. nr. 1-063610167 ter. f 6t op Ministerie van Buitenlandse Zaken jj' 9^ Algemene Leiding, Directeur van de Centrale^ Directie Voorlichtingsdienst ^erh0 dat Functie-Informatie: bijhouden van de agenda, e kr regelen van vergaderingen, bezoeken, afspraüt het en reizen voor de directeur; ontvangen van 1st m ken en bijhouden van (werk)dossiers; (zelfsti dig) verstrekken van inlichtingen; sorteren en| doorgeleiden van inkomende en uitgaande p» concipiëren van eenvoudige correspondentie en opnemen (in steno) en uittypen van memoj brieven, nota's, enz. "Jpa Vereist: ten minste HAVO of een hiermee verfj' 8.i lijkbare opleiding: secretariële opleiding (met|om.€ steno); type-ervaring; goede kennis van de Por^' Franse. Duitse en Engelse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. I nie» Salaris: max. f 2562,- per maand, met een uitleen 4 mogelijkheid op grond van diensttijd. jjrlan Sollicitaties inzenden vóór 4 april 1981. Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding enj|'c ervaring en zijn exclusief 7Va°/« vakantie-uitkerii Schriftelijke sollicitaties, Indien niet anders aangegeven, onder het bij de gewenste functlej vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek^ van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologisch! Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitai brief wordt u door het desbetreffende minister da dienst of Instelling toegezonden.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 20