a Kom kijken, zo'n kans krijg je niet vaaka SECRETARESSE ADVERTENTIE leiden Q Energiebedrijf Rijnland Wm STOKKERMANS een week lang de gezelligste woonideeën en meubelen onder één dl U Wij doen in ziektekosten verzekeringen. noomen b.v. Alles wat moet worden opgeknapt bij STOKKERMANS weer net zo mooi als nieuw OPZICHTER (M/V) DE NIEUWSTE RENTETARIEVEN VAN DENUTSSPAARBANK 9V2°/O 9V2% 9%% 10% 11 6V2% <=1B CHROOMINDUSTRIE i l asm y- LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 MAART 1981 PipT In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei-\ derdorp is plaatsingsmogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen. M/v Wij vragen: - dipl. ziekenverpleging A; - bereidheid alle diensten te werken. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van ervaring van max. f 2.792,64 bruto per maand; - arbeidsvoorwaarden conform de CAO ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Als u het ziekenfonds gaat verlaten is het niet altijd gemakkelijk de beste verzeke- ringsvorm te kiezen. Er zijn vele wegen die naar Rome leiden en u moet de juiste weg bewandelen. Wij kunnen u helpen een op maat gesne den verzekering te vinden. Als onafhankelijk adviseur is dat ons dage lijks werk. Wij leggen u de verschillende verzekeringsvormen voor en adviseren u welke te nemen. Dus maak het u gemakkelijk en kom bij ons langs. ,.!.s Verzeker u van een goed advies, nva algemeen assurantiekantoor Burggravenlaan 11 Postbus 262 2300 AG Leiden tel. 071-14 2841' Spaarnestraat 41 f 158.000,— Middenhuis met voor- en achtertuin, achterom en stenen schuur. Ind.: entree, doorzonkamer, keuken, toilet, garde robe. Ie et.: 3 slaapkamers, douchecel, diepe kast. 2e et.: vaste trap, 2 kamers met dakkapel, hobbyruimte, CV-gas. berging. Vrij uitzicht. Een grandioze woonshow waarop meubelen, keukens en andere sfeermakers voor elke wens en portemonnee te zien zijn. Maak er een dagje uit van en kom genieten van de vele mogelijk heden voor uw interieur. De meest verrassende ideeën haalt u er weg. En als u met vragen zit, geen man overboord. Tientallen adviseurs, van interieur-architect tot energie- besparingsdeskundige, staan klaar om uw persoonlijke probleem op te lossen. Bent u op zoek naar nieuwe meubelen, naar een gezellige verandering van uw interieur, dan mag u nu best opgelucht ademhalen. Kom tussen 14 en 22 maart naar Utrecht, daar staan alle ideeën voor u te kijk. U kunt de trein nemen, dat scheelt. Want er is een voordelig trein/toegangbiljet verkrijgbj op vele stations. En de kindf komen mee. Die zullen zich vermaken in de crèche. (3-6L Thuis'81 wordt gehouj de Jaarbeurs in Utrecht. Thd is van zaterdag 14 t/m zondj 22 maart, dagelijks geopend 11.00 tot 17.00 uur en van mj t/m vr. 20 maart bovendien 19 00 tot 22.00 uur. meubelen-verlichting-vloerbedekking-woonaccessoires-keukens-s &)cl da's meubelen kijken voor mensen die plezier in wonen heï Sijthoff Pers vraagt ten behoeve van het hoofd Advertentie-Exploitatie Economisch Dagblad een Onder het hoofd Advertentie-Exploitatie ressorteren de vertegenwoordigers van het Economisch Dagblad. De funktie bevat o.m. het behandelen van de korrespondentie, het beheren en bijhouden van de documentatie, het zorgdragen voor de agenda en verslagleggen van besprekingen, als mede het uitvoeren van overige secretaresse-werkzaamheden. Voor een goede funktie-vervulling wordt van de kandidafa)t(e) verwacht: een middelbare schoolopleiding, een secretaresse-opleiding, vaardigheid in steno en notuleren en een kommerciële belangstelling. Akkuratesse alsmede eigen initiatief en organisatietalent zijn voor deze funktie noodzakelijke eigenschappen. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en een gratificatie ter grootte van een extra maand. Indien u meer wilt weten omtrent deze funktie kunt u zich wenden tot de heer B. Schoemaker, hoofd Advertentie- Exploitatie Economisch Dagblad, telefoon 070-190865. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, Afdeling Personeel Organisatie Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage t.a.v. de heer H.L.M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummer C-122 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zi) in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag. Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS DATSUN-DEALER de meeste modellen uit voorraad leverbaar AUTO HEEMSKERK ROELOFARENDSVEEN - LEIDEN TEL. 01713-2866. TEL. 071-133861 I I I Te weinig mensen weten dat wij ook veel en graag voor particulieren werken. En juist nu nieuw kopen vaak te duur wordt, is het "opknappen" van lelijk geworden metaal best de moeite waard. VERCHROMEN, VERNIKKELEN, VERZINKEN, BRONZEN, VERZILVEREN, VERGULDEN Stokkermans doet het tegen een prijs die u best zal meevallen. Metaal verfraaien en beschermen: I GARAGE UI LJL&'m iJ i AUTO-EN TRUCKVERHUUR SI A,gl,n,lrul 10-1». L«ld»n. 071-125709. 150627 Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de afdeling Gas (kanalisatie) van het Energiebedrijf Rijnland is op korte termijn plaats voor een die de technisch hoofdambtenaar bij diens werkzaamhe den zal assisteren. Takenpakket: Het toezicht houden op het leggen c.q. verleggen en onder houden van hoge- en lagedruk-, transport-, distributie- en dienstleidingen door eigen personeel en door derden in een deel van het verzorgingsgebied. Het verrichten van administratieve werkzaamheden m.b.t. de verstrekte materialen. Het onderhouden van contacten met andere interne afdelingen en bedrijven betreffende de uitvoering van genoemde werk zaamheden. Het deelnemen na een ruime inwerkperiode aan storings wachtdienst, waarvoor een vergoeding wordt gegeven. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding in het vakgebied. Ruime ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Goede contactuele eigen schappen. Het bezit van c.q. gevorderde studie voor het diploma gastech nisch opzichter strekt tot aanbeveling. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt f 2.832,- bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de afde ling Personeelszaken, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van nummer ER/81005/02 Ingaande 16 maart groeispaarbewijzen aan toonder spaardeposito's in coupures van f 500-, f 1.000,- en f 5.000,- vaste looptijd: na 2 jaar 9 naSjaar 103/4°/() variabele looptijd; (minimaal 2 jaar, maximaal 5 jaar) nu 2 ja,Ir 9 na 3 jaar 9 i»5i..r 10'/2% op basis van samengestelde interest. minimum inleg f 1.000,- voor 2 jaar vast giro spaarrekeningen De overige tarieven blijven ongewijzigd. LEIDSE SPAARBANK! Sijthoff Pers vraagt voor de afdeling Advertentie-Exploitatie van het Economisch Dagblad in verband met uitbreiding van de werkzaamheden een jonge, aktieve (M/V) voor de buitendienst die over inventiviteit en initiatief beschikt en de uitdaging van een commerciële funktie aandurft. Tot zijn/haar taak behoort onder meer het onderhouden van kontakten met reklame- bureau's en adverteerders, welke zich voornamelijk bevinden in de sektoren Handel, Industrie, Financiën en Banken. Het snel groeiend aantal lezers van het Economisch Dagblad betekent een toenemende interesse voor het Economisch Dagblad als advertentie-medium, hetgeen uitbreiding van onze advertentie-exploitatie afdeling vereist. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat van ca. 30 jaar met minimaal een HAVO-opleiding. Binnen de te verrichten werkzaamheden zal veelvuldig kontakt plaatsvinden met onze relaties, waardoor de aan te stellen funktlonaris over representativiteit en goede kontaktuele eigenschappen dient te beschikken. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioen voorzieningen. Indien u meer wilt weten omtrent deze funktie kunt u zich wenden tot de heer B. Schoemaker, hoofd Advertentie- Exploitatie Economisch Dagblad, telefoon 070-190865. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage. t.a.v. de heer H.L.M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummer C-l 16 vermelden. jelijke r dan wische ..Ong< - een a we ge iasis te H van veel tij Toen si wijl, vt ïed aar vorme er tegt g niet i lie kijl laatste toerno i in d' It vijfi opbow eengel imiddi tismi Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georienteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS iep rust aUll tine, bteld fstii iade \rk) eep Rooseveltstraat 8 - Leiden - Telefoon 071-769225 Rooseveltstraat 8 - Leiden - Telefoon 071-769225

Leidse Courant | 1981 | | pagina 10