750T A *^10daagse geheel verzorgde vakantie naar het vorstendom Liechtenstein in de v^r Zwitserse Alpen voor maar Bex Busreizen Een krant is kleiner dan uw etalage maar bereikt wel 'n hoop mensen BVL.I.A.M. a Bel (071)769303. En merk wal een officiële Mercedes-Beni dealer voor u kan doen. alles s017203060 Uitvoerige vakantie informatie van Bex... dat is uw zekerheid en ons sterkste punt. Vakantiebon!! A. v.d. KWAST B.V. LEIDSE COURANT VRIJDAG 13 MAART 1981 PAG 5 Uitgav Chef-r losse r Liechtenstein, het kleinste, romantische landje in Zwitserland ledereen heeft weieens van Liechtenstein ge hoord. Maar wie heeft daar wel eens een echte vakantie gehouden? Bex Busreizen biedt u dit jaar de kans om de Zwitserse Alpen te leren kennen vanuit het meest romantische landje in Europa. Liechtenstein is een eeuwen oud vorstendom van slechts 25 km. lang en 10 km. breed. Op deze oppervlakte vindt de vakantieliefhebber alles wat te wensen is: de machtige Zwitserse bergen met haar alpen weiden, pittoreske dorpjes, het gezonde zuur stofrijke klimaat, de eeuwige sneeuw, de meren, de rustig stromende bergbeekjes, de watervallen, kortom alles wat Zwitserland tot het beroemdste vakantieland heeft ge maakt. Liechtenstein is een paradijsje op aarde De altijd vriendelijke en zeer gastvrije bevol king (slechts 25.000 inwoners), de goed aan gelegde bergwegen, de rijke historie van Ro meinse en Gotische kuituur, de vele liften die het bergengebied voor iedereen bereikbaar maken, de wereldberoemde postzegels. Liech tenstein is een heel bijzonder vakantieland. Als vertrekpunt ideaal voor een touringcar vakantie naar de mooiste plaatsjes in Zwitser land. Uw vakantiebestemming, de hoofdstad van Liechtenstein het plaatsje Vaduz is een uiterst gezellig en levendig vakantiedorpje omgeven door prachtige bergen, voorzien van veel terrasjes, cafeetjes, zwembad, mini-golf, heerlijke wandelmogelijkheden, speelweiden en verder alles wat een verblijf in Vaduz rechtvaardigt. En dan het kasteel van de vorst, hoog boven in de bergen, direkt vanuit uw hotel kunt u het kasteel zien. Liechten stein nodigt u van harte uit. Beleef deze bijzondere vakantie in de Zwitserse Alpen! Let u vooral op de aantrekkelijke reissom. Geheel verzorgd betekent bij Bex, één prijs, géén toeslagen, géén reserverings- kosten, u betaalt alleen de reissom De meeste prijzen voor de vakanties zijn ,,vanaf"-prijzen en daar komen dan altijd wel extra kosten bij zoals seizoentoeslagen. Bij Bex loopt u dat risico niet. U betaalt de reis som van f 750.- voor 10 dagen zonder enige bijbetaling. Voor alle duidelijkheid zetten wij hieronder op een rij wat inbegrepen is bij Bex: inbegrepen is vervoer per luxe touringcar gedurende de gehele vakantie inbegrepen zijn de logies en alle maal tijden vanaf de lunch op de eerste dag tot en met het afscheidsdiner op de laatste dag van uw vakantie inbegrepen zijn beide overnachtingen op de heen- en terugweg in uitstekend hotel (volpension) inbegrepen zijn alle excursies en evenementen reisleiding door eigen Bex-chauffeur afscheidsdiner bij thuiskomst in Nederland Dat is wat Bex een geheel verzorgde vakantie noemt, géén enkele bijbetaling. Dat is een gerust gevoel! iINBEGH U beleeft een prachtig excursie-programma. Helemaal gratis! prima hotel midden in de hoofdstad van Liechtenstein: VADUZ excursie-programma naar Zwitserland, Oostenrijk en Liechtenstein zelf gehele vakantie volpension (alle maaltijden en logies inbegrepen) vervoer per zeer luxe touringcar (Bex-Alpen-Express) een geweldige kans voor een niet alledaagse vakantieI Hotel Adler, gezellig familiehotel midden in VADUZ Bex heeft een fijn hotel gevonden in de hoofd stad van Liechtenstein. Hotel Adler is een ge zellig familiehotel waar u kunt genieten van ouderwetse gastvrijheid. De heer en mevrouw Hagen, die zelf hun hotel leiden heten u van harte welkom in Liechtenstein. U kunt reke nen op een comfortabele kamer, gezellig restaurant en attente service. Hotel Adler ligt midden in het levendige centrum en u vindt in de direkte omgeving de tenasjes, zeer veel leuke Zwitserse winkeltjes, konditoreien en vele bezienswaardigheden. Ook kunt u prach tige wandelingen maken, direkt vanuit uw hotel. U zult genieten van de maaltijden, de familie Hagen besteedt veel aandacht aan de keuken. U bent van harte welkom in hotel Adler. Een fijn hotel met Zwitserse gastvrijheid. Liechtenstein is een ideaal uitgangspunt voor de mooiste excursies. Alle excursies worden uitgevoerd door uw eigen touringcar. Bij Bex betaalt u niets bij onderweg, alle excursies en evenementen zijn inbegrepen. Ook de lunches onderweg! Dit zijn de vele prachtige excursies: bezoek aan de wereldberoemde water vallen van Schaffhausen excursie naar het kasteel van de vorst excursie naar het Oostenrijkse wintersport plaatsje Lech (bekend van onze Koninklijke familie) prachtige tour langs het Bodenmeer (incl. lunch) excursie naar Bludenz (verzamelpunt van 4 Alpendalen) excursie naar het wandel-bergengebied van Malbun (prachtig bergenpanorama met zicht op de Rappenstein (2286 meter hoog) en de Ochsenkopf (2222 m) dagtocht naar het meer van Lugano via de beroemde Bemardinopas (2063 m.), inclusief lunch. middagexcursie naar Chur, de hoofdstad van de grootste provincie Graubünden op de terugweg grandioze route over de hoogvlakte „Schwabische Alb" met be zoek aan Ulm en Rothenburg op de terugweg lunch in Keulen bij de Dom afscheidsdiner bij thuiskomst in Nederland Dit gehele vakantieprogramma is inbegrepen bij de reissom, dat is ondermeer wat de prijs voor deze zeer bijzondere vakantie naar Liechtenstein zo aantrekkelijk maakt. VERTREKDATUMS NAAR LIECHTENSTEIN er s DAM - hebh xembu U kunt kiezen uit veel vertrekdatums, kiest u al en of meest geschikte datum uit. De hog 35 Alpen-Express vertrekt vanaf 20 mei iedere emen. woensdag. De Sv [ederl; Eén telefoontje en u krijgt de uitgobre) jage folder thuis, gratis! ged< Bex heeft voor u een uitgebreide vakaniction folder klaarliggen van deze fantastische I van daagse vakantie naar Liechtenstein. Vrai u deze folder vandaag nog aan. U ontvafnades deze helemaal gratis! dejacl Belt u de Bex reisinformatie-dienst de bon in. 1 Hopn usati igen, in. Va Eén telefoontje en u krijgt de uitgebreide folder thute, gratis! Bex heeft voor u een uitgebreide vakantiefol der klaarliggen van deze fantastische 10- daagse vakantie naar Liechtenstein. Vraagt u deze folder vandaag nog aan. U ontvangt deze helemaal gratis! Belt u de Bex reisinformatie-dienst of vult u de bon in. Bm BwtfNn Is endsrds»! vso Rsi Tours ts RosMarsrvdsveon. Hoofdh 14-20 ta Alpl t het Deze bon invullen, uitknippen en ,^ee' opsturen naar: BEX BUSREIZEN Antwoordnummer 119, 2400 WB Alphen aan den Rijn iluks 10-daagse geheel verzorgde vakantie naar Zwitserse Liechtenstein voor f 750,-. Ik ontvang dig ei folder gratis en zonder enige verplichtingen gr0 de J 'mijnerzijds. ad CITROEN GSA Gtroën comfort met vijfde deur, hydro- pneumatisch veersysteem, constante rij hoogte, voorwielaandrijving, 4 bekrachtigde schijfrem men. Zuinig, comfortabel, veilig. V.a. f 16.610,- excl. f 335,- afleveringskosten en f320,- ML- tectyl-behandeling. Een proefrit vertelt meer. Voor leasing: Citer, Citroen leasing b.v. IM31H a Meer dan Meer dan GLASIMPORT VERFFABRIEK Admiraalsweg 1 (De Waard) 071—120841 SOORTEN GLAS SOORTEN VERF WOONBOERDERIJ Zoeterwoude, Noordbuurtamg 2. Than» verlaagde vraagprijBt Int.: Stichting Grondzaken en Vettigingedienat LTA, Dreef 22. 2012 HS Haarlem. Tel. 023-319262. vrijde 198" >ngeli .Straat:ebou' [bram aan. Postcode: phten len i etage L/C irT'd rook Om< Plaats: kwan iter i 0en Een Mercedes-Benz is niet zomaar een auto. Wij zijn er als officiële Mercedes-Benz dealer dan ook trots op om deze auto's volgens de strenge regels van Mercedes-Benz te kunnen afleveren, onderhouden en repareren. Dat stelt eisen aan ons personeel en onze apparatuur. En aan die eisen wordt voortdurend beantwoord, efficiënt, kostenbewust en met gevoel voor service. Dag en nacht zijn we voor u bereikbaar. Wanneer u een officiële Mercedes-Benz dealer ™is' zoekt voor een nieuwe of gebruikte auto, s "s voor onderhoud of reparatie, dan bent u bij ons dus aan het goede adres. We maken graag een afspraak met u. U bent welkom. Mercedes-Benz laat niets te wenst Vondellaan 45,2332 AA Leiden. Telefoon (071) 76 93 03.

Leidse Courant | 1981 | | pagina 20