I e HEAO'ers B/E (m/v> Rabobank MEDEWERKER C0N7R0LLERS warmond TE KOOP hie LAAT ONS HET DUS MAAR OPKNAPPEN! STOKKERMANS (IS LEIDSE COURANT 7 MAARTjfS]* Stik f)rjyrft^ s^^^PSpn^r «vwvwWPPMrVw i n Schiekade 1 Herman Gorterstraat 10 f 125.000,- 3 a 4-kamer-appartement op de 2e etage, met CV, berging. Ind.. Grote woonkamer, keuken, badkamer, 2 slaapkamers. 2 balkons. Ged. Ther mopane ramen. Prima onderhouden. Vrije vestiging. Europaplantsoen 47 f 217.000,- Landelijk en rustig gelegen hoekhuis in gezellig dorp. Drie zi|den tuin. CV. div, isolatie's. Ind.: woonkamer met plavuizenvloer, natuurstenen wand, ruime keuken, 3 slaapkamers, badka mer met douche, vaste trap naar zol der met overloop en zolderruimte ge schikt voor extra kamer, dakraam. KOUDEKERK A/D RIJN Europasingel 39 T.E.A.B. Grote, ruim gelegen drive-in-woning met voor- en zonnige vrije achter tuin. CV. Ind.: Garage, hobbyruimte, tuinkamer, flinke L-vormige woonka mer, open haard, parket, luxe open keuken, 2 balkons, 2e et.: luxe bad kamer, toilet, 3 kamers, balkon. Al les in perfecte staat. Gezellig ruim Herenhuis met voor en zonnige ach tertuin. Grote, gemoderniseerde keu ken, kamer en suite (12,5 x 4,2 m) met parketvloer en open haard. 3 ka mers op de eerste etage, waarvan 1 ingericht als 2e keuken, 4 kamers op de 2e etage. Badkamer met douche, 3 toiletten. CV-gas. Riolering en elektrische bedrading vernieuwd, dak geïsoleerd. Rijnsburgerweg 88 f 470.000.— Vrijstaande villa met voor- en diepe achtertuin (30 m), zonnige ligging. CV-gas. Ind.: hal, 2 kamers, open haard, serre, eet en bijkeuken, kel der, 4 slaapkamers, badkamer, ber ging. Schoenerwal 3 f 825.000,- Vrijstaande villa aan de Zijl met ha ven, nabij Kagerplassen (brugloze verbinding). Schitterend huis. Bouw jaar '76. opp. 600 m2 grond. Ind.: living van 88 m2, luxe open keuken, 2 complete badkamers. 4 slaapka mers. Prachtig aangelegde tuin en ter ras. INRUIL OUDE WONING. Wij zijn event, bereid uw huidige woning in te ruilen. Westerdijk 32 f 895.000- Prachtig gelegen vrijstaande bungalow met rieten dak. garage, haven opzij van het huis met botenloods, bevat: grote L-vormige woonkamer met open haard, eethoek, moderne keuken, bij keuken, 3slaapkamers en 2badkamers. Zolder over het hele huis. Grondopp. ca. 2000 m2. Bilderdijkstraat 4 f 330.000,- Zeer groot hoekherenhuis met ach terom en zeer diepe achtertuin (ca. 19 m). Centrale ligging. CV-gas. Dak geïsoleerd. Ind.: hal, kelder, gemo derniseerde keuken, bijkeuken, grote kamer en suite (11.20 x 4). serre. Ie et.: 3 ruime kamers, badkamer met ligbad 2e toilet, bidet, berging. 2e et.: 3 kamers (waarvan 2 verhuurd), toilet Tussenzoldertje. Vliering over het hele huis. Bloemistenlaan 19 f 78.000,- In ruil met huurflat in Leiden of om geving hoekhuis met achtertuintje, woonkamer, keuken. 2 slaapkamers. Herengracht 37 f 485.000.- Gerestaureerd grachtenhuis voorzien van alle comfort. Monument. Prach tig aangelegde "Kloostertuin". Mar meren vloer, antieke schouwen, fraaie plafonds. Parterre: 2 kamers, keuken. Ie et.: 3 kamers, badkamer, 2e et.: woonzolder. kamer, badka mer en keuken, 3e et.: zolder. Zeer bijzonder huis. Hooigracht 72 f 325.000- Winkel met bovenwoning en achter liggende bedrijfsruimte/garages aan de Pancrassteeg 4, 6 en 8. Ind.: win kel/bedrijfsruimte (totaal opp. 185 m2). Bovenwoning: opgang achter de winkel, portaal, voor- en achterka mer. groot plat met bedrijfsruimte, 3 slaapkamers, badkamer en flink balkon. CV-gas. Kennedylaan 110 f110.000.- 4 kamer appartement gelegen op de 4e etage met lift. CV en inpandige berging. Prachtig uitzicht over de stad en omgeving. Ind. woonkamer met balkon op het zuiden. Keuken, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. Vrije vestiging. Krefeldlaan 34 f 425.000- Halfvrijstaande villa met dubbele ga rage. tuin, aan het water, vrij uit zicht. CV. Overal thermopane. Ind.: grote woonkamer, parket, open haard, eetkeuken, 4 slaapkamers, 2 badkamers. Hazepad 1 f 175.000- In fraai bungalowpark gelegen Finse bungalow, met eigen parkeerplaats, moestuin en boomgaard. Ind, entree, gang in open verb, met living met ter ras (Z), uiterst moderne open keuken met zithoek, 3 slaapkamers, mod. bad kamer met ligbad en toilet, open trap naar vide met logeerruimte en berging, schuur met aansl. wasapp. Alle voor zieningen aanwezig. Erfpachtscanon f 2.193,-p/j. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux OEGSTGEEST Beatrixlaan 61 f260.000,— Goed onderhouden woonhuis rnet voor en grote achtertuin. Grote woonkamer met parket, mogelijkheid voor een open haard en dubbele begla zing, moderne keuken met ingebouw de apparatuur, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, zeer grote zolderka mer met dakkapellen en 2 vlieringen. CV-gas. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Weth. Boonstraat 1 f 285.000- Zeer goed onderhouden hoekhuis met 3 zijden tuin (zonnig). CV-gas. Ind.: zij-ingang, hal, L-vormige woonkamer, open keuken, bijkeuken, aangebouw de hobbyruimte. Ie et. 3 kamers, 2e toilet, moderne badkamer met ligbad, vaste trap naar 2e et.: ruime zolder Dahlialaan 7 f 210.000,- Goed onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: hal, toilet, trapkast, keuken, doorzonkamer met deur naar de tuin. Ie et.: 3 slaapkamers, badka mer met douche. 2e et. vaste trap, zolderkamer met dakkapel, bergruim te. CV-gas. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Dahlialaan 15 f 215.000,- Modern woonhuis met voor- en ach tertuin, stenen schuur en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, kelderkast, keuken, woonkamer met parket en open haard. Ie et.: 3 slaapkamers, douche. 2e et.: vaste trap, berging, slaapkamer met dakkapel. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Deutzstraat5 f 175.000,- Winkelpand met woning, achtertuin op het zuiden. Winkelruimte ca. 25 m2, ook als woonruimte in te richten, keuken, woonkamer. 1e etage: woon kamer over de gehele breedte met bal kon. achterkamer met douchecel en balkon. 2e etage: 2 kamers, 2e toilet, zolderruimte. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Pres. Kennedylaan 89 f 159.000- 2-kamer-service-appartement, op de 4e etage met zitbalkon. Uitzicht tot aan de duinen. CV. Inpandige bergruimte. Indeling: hal, keuken, badkamer, woonkamer, slaapkamer. Incl. 1e klas stoffering. Regentesselaan 37 f 188.000,— Woonhuis met voor- en achtertuin. Be vat o.a. kamer en suite, keuken, 3 slaapkamers, balkon, badkamer met douche, 2e toilet, grote zolder met dakkapel. CV-gas. 2 kamers zijn mo menteel nog verhuurd. Economisch gebondenen/ingezetenen van Oegstgeest genieten de voorkeur. Terweeweg 3A f 275.000,- Rustig en gezellig woonhuis, vlakbij winkels, met voor- en achtertuin en achterom. Ind.: entree, gang, toilet, grote woonkamer (9,6 x 3.9) met c.v.-moederhaard, moderne keuken, bijkeuken, 5 slaapkamers, badkamer met balkon, douchekamer, vliering. Volledige stoffering blijft. Warmonderweg 62 f 398.000,— Groot hoekherenhuis met garage, grote tuin (ca. 35 m diep), CV. Nabij Leidse Hout. Woonkamer met serre, open haard, thermopane, moderne keuken, 6 slaapkamers, badkamer, 2 toiletten. van Wassenaerlaan 34 f 149.000- 3-kamer-parterre-appartement met voor- en achtertuin, CV, vernieuwde keuken, badkamer. Alles in perfecte staat. Oplevering ca. juni '81. ZOETERWOUDE Zonnegaarde 18 f 215.000,— Modern hoekhuis met grote garage- en voor- en achtertuin. Z-vormige woon kamer, keuken en hal met plavuizen, Ie et.: badkamer met gekleurd sani tair, 3 slaapkamers, kasten, 2e et.: grote kamer met hoog plafond en dak kapel. CV-gas. Spouwmuurisolatie div. thermopane-ramen. Geversstraat 63 Oegstgeest. 071 - 15 25 40*. Direktie J.N. Laricel, makelaar i.o.g. Lid van de Ned. Bond van Makelaars in onroerende goederen. Lid Makelaars Computer Centrum. Ook in het weekend zijn wij telefonisch bereikbaar. OPENBARE VERKOOP EX. ARTIKEL 1223 LID 2 BW Notaris Mr. H. D. Teenstra te Leiden is voorne mens op de maandagen 23 en 30 maart 1981 telkens te 16.00 uur in het notarishuis te Leiden, Hoge Woerd 144 bij opbod respektievelijk af- Islag publiekelijk te verkopen: iHet woonhuis met ondergrond en erf te Leiden ;aan de Maredijk 9, kadastraal bekend ge- imeente Leiden, sectie L nummer 1878, qroot i0.76 are. Lasten ongeveer 260.- per jaar; lopende en achterstallige lasten, executiekosten, roye- mentskosten, eventuele kosten van rangrege ling, en trekgeld komen ten laste van de koper. Koper dient zelf voor huisvestingsvergunning zorg te dragen. Betalingen kooppenningen en kosten uiterlijk 30 april 1981. Inlichtingen verstrekt genoemde notaris, Witte Singei 41 te Leiden, telefoon 071-131741. Ganzenwei 318 f 250.000,- Modern woonhuis met voor- en achtertuin (Z.O.) met uitzicht over vijverpartij. Ind.: hal met toilet, aangeb. berging met vliering, woonkamer (30m2) met deur naar terras en ruime massief eiken open keuken met inb.app. Ie et.: 3 slaapkamers, zeer luxe badkamer met bad. ap. douche en toilet. 2e et.: vaste trap, hobbykamer/zeer grote zolderkamer. CV-gas. Het huis heeft dubbele be glazing. houten plafonds en schoonmetselwerk. Ook in het weekend zijn wij telefonisch bereikbaar. Vossiuslaan 38 f 285.000,- Ruim hoekherenhuis met voor- en achtertuin (Z.O), vrij staande stenen schuur, achterom en garage. Ind.: ruime entree, toilet, ruime Z-vormige woonkamer met parket en mod. open haard, ruime open keuken, trapkast. Ie et.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, aansl. wasapp. en toilet. 2e et.: vaste trap, zeer ruime overloop, zeer grote slaapkamer, met 2 dakkapellen en wastafel. Diver se isolaties, CV-gas. Ook in het weekend zijn wij telefonisch bereikbaar. ISOLATIE PROBLEMEN? WIJ maken kozijnen, ramen, deuren in eigen timmerfabriek WIJ hebben de juiste mensen die het bij u plaatsen WU leveren en zetten zelf isolerend glas WIJ verzorgen ook uw verbouwing. WIJ verzorgen uw subsidie TIMMERFABRIEK-AANNEMER C. J. DE BOER Bon Voor nadere informatie naam w.. GEMEENTE ZOETERWOUDE Op donderdag 12 maart 1981 wordt door het college van burgemeester en wethou ders van Zoeterwoude een informatie avond gehouden over de realisering van het winkelcentrum in Zoeterwoude-Dorp (Dorpsstraat-Dr. Bouwdijkstraat). De bedoeling van deze avond Is om be langstellenden te informeren over de gang van zaken met betrekking tot de realisering van het winkelcentrum en tevens zullen In- spraakgroepen uit deze belangstellenden worden geformeerd, die zullen worden be trokken bij de keuze van het uiteindelijk uit te voeren ontwerp. Belangstellenden worden om 20.00 uur ten gemeentehuize verwacht. Burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, de secretaris, L. Kruithof de burgemeester, A. J. M. Houdijk Oegstgeest, Pr. Kennedylaan 59. In serviceflat een 2-kamerflat op de 1e etage, voorzien van c.v., lift en diverse extra voorzieningen. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, ruime hal, toilet en balkon. Berging op de beg. grond. Prima staat van onderhoud. 135.000,- k.k. Oegstgeest, Piet Heinlaan 34. Rustig gelegen mid denwoning met voor- en achtertuin op hot zuiden, c.v., schuur. Ind.: woonkamer met parketvloer, mo derne keuken, hal, toilet, kelderkast, 4 kamers, douchekamer, toilet, balkon, berging. In goede staat van onderhoud. 245.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Oud Poelgeest 12. Ruime middenwoning met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang, c.v. Ind.: grote woonkamer met par ketvloer en open haard, keuken, vestibule, gang, toilet, 5 kamers, badkamer, toilet, flinke zolder ge schikt voor extra kamers. 379.000,- k.k. Leiden, Maresingel 30-30a. Mooi verbouwde bo venwoning. Ind.: woonkamer met open haard en plavuizen vloer, open keuken, hal, toilet, dakterras. 2e etage: 2 3 kamers, badkamer, overloop. Met verhuurde benedenwoning. 155.000,- k-k. Lelden, Bachstraat 602. In serviceflat „De Staten hof" 2- 3-kamerflat met keuken, badkamer, hal, toilet, balkon en berging. Ligging 2e etage. Voor zien van c.v., lift e.d. 155.000,- k.k. Leiden, Bachstraat 704. In serviceflat „De Staten hof" 2- 3-kamerflat met keuken, badkamer, hal, toilet, balkon, berging. 1e etage Incl. stoffering. Voorzien van c.v, lift. e.d. 178.000,- k-k. Lelden, Bachstraat. In serviceflat „De Statenhof" flat op de 9e etage. Ind.: hal, garderobekast, toilet, keuken, woonkamer 8.00x4.00 m zonnige loggia, portaaltje met kast, 2 kamers, 3.70x4.00 m, badka mer met bad, 2 wastafel en toilet. Berging op beg. grond. Uitzicht naar beide zijden, 190.000,- k.k. Leiden, Lange Mare 67-67A. Winkel/bedrijfspand, opp. beg. grond 116 m2, daarboven woning met 8 kamers, keuken, toilet, douchekamer. Geschikt voor diverse doeleinden, goed onderhouden, c.v.- gas. 395.000,- kJc. Voorschoten, Tsjaikovskylaan 34. Middenhuls met voor- en zonnige achtertuin, schuur, achteruitgang, voorzien van c.v. ged. geïsoleerd. Ind.: woonkamer, keuken, gang, toilet, 5 kamers, douchecel, toilet, zolderberging. Goede ligging. 239.000,- kJc. Zoeterwoude-Rijndijk, Mauritsstraat 10. Modern hoekhuis met garage en schuur, 3 zijden tuin, ach tertuin op het z.w. met achteruitgang, c.v. Rustige ligging. Beg. grond: woonkamer met open haard en parketvloer, halfopen keuken, ruime hal, toilet, 6 kamers, badkamer, groot zonneterras. Geïsoleerd. 285.000,- k-k. Warmond, Padoxlaan 22. Jachthaven met bedrijfs gebouw en woonhuis, gunstig gelegen aan de Lee- d9. Opp. bedrijfsgedeelte ca. 150 m2 waarin o.a. receptie, kantoor, ontvangruimten, keuken, toilet ten, archief en berging, voorzien van c.v. en diverse extra voorzieningen. Ind.: woonhuis: woonkamer, studeerkamer, keuken, badkamer. 3 kamers, schuur. 750.000,- k-k. Makelaardij o.g. OEGSTGEEST, PASSAGE 12 TEL. 071-170741* MACHINEHANDEL BLOM HOUTBEWERKINGS MACHINES zowel nieuw als gebroikt INKOOP VERKOOP 'e-Mcrienaarsweg 3Alphen a/d Rijn Tel. 01720-21.4.18. Voor doze prijzen allee uitgevoerd in betongrije metselproflel BETONGARAGES div. afm. v.a. 2600,- BETON TUINSCHUREN div. afm. v.a. 1400.- BETON. SCHUTTINGEN 2 m hoog en geplaatst per str. m. 78.- Mlnder dan 10 m 15% extra, excl. 18% btw. Bij deze prijzen Is plaatsing Inbegrejjen. Ook te leveren als zelfbouw. Event, ook alles te leveren In vlakgrljs beton plm. 10 goedkoper Vraag vrljbl. onze folder. A B Betonbouw Barrlorwog 239 5822 CN Eindhoven of tel. ook 's avonds 040-815041/815559/ 434643. en fabriek _Holpolderstraat 6 Heeze. LEIDEN Oonsvlinder 13 Riante patio-bungalow met cv. patio-tuin (50 m2) en twee garages. In deling: entree, hal, living van 6.80x4.80 m. plavui zen vloer, moderne keu ken. 3 slaapkamers, aparte c.v.-ruimte, toilet en mogelijkheid voor nog een extra garage. Vraagprijs 240.000.-k.k. Inl.: kantoor ZAALBERG Zoeterwoudsesingel 7 Leiden Tel. 071-149147 b.g.g. 123183 Rabobank Nederland vraagt voor de Accountantsdienst Deze dienst voert de accountants controle uit bij Rabobank Nederland, de daarmee gelieerde instellingen en de plaatselijke Rabobanken. Dat gebeurt, behalve binnen het hoofdkantoor, ook vanuit regiokantoren in het land. Voor het kantoor Rotterdam (Delft) zoeken wij momenteel medewerkers. Na een interne opleidingsperiode worden de werkzaamheden in teamverband verricht, waarbij wij denken aan medewerkers met goede contactuele eigenschappen, een voltooide HEAO-opleiding en belangstelling voor accountancy. De lunctie heeft een ambulant karakter. Rabobank Nederland biedt voor deze interessante functie een goed salaris en een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, een premievrij pensioen en goede studiefaciliteiten. De functie geeft verder alle kans op doorgroei in de Rabobankorganisatie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Indien u nadere informatie wilt hebben, kunt u bellen met de heer E.H. Groen, tel. 015 -569363. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de Rabobank Nederland, Personeelszaken, Postbus 8098,3503 SE Utrecht, onder vermelding van nr. VJ 6018. (TER e try !t H: feven ,Céci De Rabobank Nederland: bank achter duizend banken. Begeleidt met raad en daad de ruim 1000 Rabobanken die overal in het land midden tussen de mensen staan. geld en goede raad jen i boek Tonei De j blee !n za volgi bliji t gei pe jwbi n hei men fcnd i A bij 'at r Jr vei irdei i pr; is z< Sijthoff Pers zoekt t.b.v. haar sektor Cijfermatig Beheer een <MIV) De controllersafdeling, waar 6 personen werkzaam zijn, is o.m. belast met: de maandelijke verslaglegging van de diverse werkmaatschappijen de analyses van resultatenoverzichten, balansen en andere bedrijfsgegevens de samenstelling en beoordeling van begrotingen en liquiditeitsprognoses op korte en middellange termijn. Wij zoeken een funktionaris van 30-35 jaar, in het bezit van het diploma SPD of HEAO (BE). Een middelbare schoolopleiding als vooropleiding, alsmede ervaring op financieel-administratief terrein is vereist. De werkzaamheden brengen met zich mee dat op diverse niveaus overleg wordt gepleegd, zodat goede kontaktuele eigenschappen, alsmede flexibiliteit en kritische instelling noodzakelijk zijn om tot de gewenste taakvervulling te komen. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand en uitstekende persioenvoorzieningen Indien u meer wilt weten omtrent deze funktie dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer J. de Klerk, hoofd Controllers-afdeling, telefoon 070-624562, toestel 451 Schriftelijke sollicitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. de heer H.L.L. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummer A-l 18 vermelden Sijthoff Pers is één van de vijf grootste daqblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georienteerd op de provincie Zuid Holland. Zn geeft onder meer uit de HaagscheCourant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geelt Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen levens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk. Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie. computer centrum. technische produktie. de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijlscomplex te Rijswijk het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS Nieuw kopen wordt onbetaalbaar in binnen- en buiterfland onder garantie JAN VAN DUUREN MIDDELSTE GRACHT 38 LEIDEN Tel. 12-54.68 - 12^0.00 GARAGE UI y UHm Ui AUTO- EN TRUCKVERHUUR St Aegtenetreel 10-14. Lelden. 071-12570®. 153627 lakspuit- en moffelindustrie .Ëï52« v.d. Werfstraat 88 - Leiden telefoon 071 -122369

Leidse Courant | 1981 | | pagina 12